PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

iMbaQ_SiR
27-03-2012, 21:53
ما با گیلدمون کلا از بلیزارد اول کاتا زدیم بیرون...هنوزم که هنوزه هیچی به بازی درست و حسابی اضاف نشده.

الان که داشتم کاراکتر ها رو نگاه میکردم، مثه قدیم هنوز low poly هستن و همون طور که خودتون گفتید دقیقا دارن از mesh های کارکتر های قبلی که ساختن استفاده میکنن.دلیلشم فقط یه چیزه: وقتی خلاقیت ازبین بره و وقت کافی و حوصله کافی برای ارتقا نداشته باشن و تمرکزشون روی نگه داشتن پولهاشونه شروع میکنن ایجاد تغییراتی تا هم پولشون رو بگیرن هم پلیر ها رو با این چیزها سرگرم کنن واسه مدتی. اگه مثلا این پچ جدید و کاراکتر های جدید هم نمیخواست بیاد پلیر ها به چه بهانه ای میخواستن توی بلیز بمونن؟

الان که به این کاراکتر ها نگاه میکنم به جرات میتونم بگم اول کاتا که ول کردیم wow رو هیچی رو از دست ندادیم...دقیقا مثه داستان Dota میشه...اینقد اون بازی رو با اون گرافیک داغونش ادامه داد و هر بار فقط یه هیرو به بازی اضافه کرد تا بالاخره valve دست به کار شد و با Dota2 ترکوند....آخر عاقبت wow هم همینه اگه بلیزارد بخواد راه dota رو در پیش بگیره

عزیز جان اصلا dota ماله بلیز نیست فقط رو بازی بلیز اجرا میشه همین.

loomina
27-03-2012, 21:54

حالا شما گیر دادی فقط به همین یه تیکه؟ منظور ایشون این نبود که dota مال بلیزه منظورشون این بو که سازنده هاش این کارو کردن و بلیز هم داره راه اونارو در پیش میگیره.

iMbaQ_SiR
27-03-2012, 22:05
حالا شما گیر دادی فقط به همین یه تیکه؟ منظور ایشون این نبود که dota مال بلیزه منظورشون این بو که سازنده هاش این کارو کردن و بلیز هم داره راه اونارو در پیش میگیره.

استاده منطور فهم پیاده شو با هم بریم.

منطور ایشون هرچی بود من کاری ندارم همین loomina از همتون زود تر patch جدیده wow رو می خره .

حالا هی بیا بگو این خوبه اون بده.

حوب وقتی bliz می بینه ی عده فقط قور می زنن مو قع خربد که میشه 3 سوت می خرن میگه چرا خودمو بندازم تو زحمت خوب.
بدم شما خودت تا حالا 3d ی مکعب کشیدی؟ انقدر ها هم راحت نیست که فک می کنی . بیرون گود نشستی میگی لنگش کن.

ho0rezam
27-03-2012, 22:48
آره دوتا مال بلیز نیست اما تنها گیمی بود که به کمک ادیتورش شد dota به وجود بیاد و چون open scurce بود Ice frog دوتا رو ساخت....اما اینقد بلیز بی بخار بود که ice frog بیخیال بشه و بره با valve قرار داد ببنده...تازه بعدش بلیز خبر دار شد خواست موضوع رو به دادگاه بکشونه که هیچ کاری نتونست بکنه ، آخرشم که الان داریم میبینیم Dota2 که هنوز داره دوران Beta رو میگذرونه روزانه 18هزار آنلاین داره.

در مورد کاراکتر و محیط کاملا مشخصه چجوری داره ماست مالی میشه و میره...همین IronForgeرو ببین یه تاور تو عکس هست یه مکعب زده پایینشم یه champher خورده و بعدشم bevel داده و کلا سر هم 12 تا poly استفاده شده و این مقدار کم رو با texture جمع کردن تا دید نداشته باشه... این جور کارها 6 سال پیش جواب میداد اما الان دیگه نه.

من به شخصه اون روزی که داشتم میرفتم گفتم هنوزم میگم اگه بلیزارد توی ورژن های بعدیش یه تغییرات اساسی به بازی بده از گرافیک گرفته تا سبک بازی من بازم برمیگردم اما این بازیی که من الان میبینم وقت تلف کردنه.

من مشکلی ندارم که دوستم دانیال فردای روز بازی میره میخره یا نه یا شما از بازی دفاع میکنید چون نظراتتون مورد احترام هستن من فقط نظرمو در مورد بازی و دورانی که توش بودم میگم همین و بس

موفق باشید دوست عزیز

Arrowtic
27-03-2012, 22:57
استاده منطور فهم پیاده شو با هم بریم.

منطور ایشون هرچی بود من کاری ندارم همین loomina از همتون زود تر patch جدیده wow رو می خره .

حالا هی بیا بگو این خوبه اون بده.

حوب وقتی bliz می بینه ی عده فقط قور می زنن مو قع خربد که میشه 3 سوت می خرن میگه چرا خودمو بندازم تو زحمت خوب.
بدم شما خودت تا حالا 3d ی مکعب کشیدی؟ انقدر ها هم راحت نیست که فک می کنی . بیرون گود نشستی میگی لنگش کن.
درسته شاید ما نتونیم ولی کسی که تخصصش و حرفشه باید بتونه!همین Shaiya رو گرافیکشو با WoW مقایسه کن!

ای حانم با 3005 spam حاله کل کل هم نداره
عزیزم خودت تا حالا پست مفید داشتی؟!
بعدشم شما یه گشت بزن صفحه های قبل کسی که مطالب مفیدش تو این تاپیک از بقیه بیشتر بوده همین ایشونن!
یه آقایی(:27:) بود چند صفحه پیش متن پستش این بود:
عید شما مبارک.
نمیدونم این اسپم نیست؟!

قافیه چو کم آید شاعر به جفنگ آید
یه بیت شعر زیبا که برای شما اصلا شاید ساختنش دارم ولی اینجا نمیشه گذاشت ولی اگه خواستی بگو یاهویی جایی بهت بگمش!:27:
________
دوستان میگم دوستم یه اکانت Battle Ping میخواد از کجا بخره؟منظورم بهترین سایت.تو بلیزه.

iMbaQ_SiR
27-03-2012, 22:59
آره دوتا مال بلیز نیست اما تنها گیمی بود که به کمک ادیتورش شد dota به وجود بیاد و چون open scurce بود Ice frog دوتا رو ساخت....اما اینقد بلیز بی بخار بود که ice frog بیخیال بشه و بره با valve قرار داد ببنده...تازه بعدش بلیز خبر دار شد خواست موضوع رو به دادگاه بکشونه که هیچ کاری نتونست بکنه ، آخرشم که الان داریم میبینیم Dota2 که هنوز داره دوران Beta رو میگذرونه روزانه 18هزار آنلاین داره.

در مورد کاراکتر و محیط کاملا مشخصه چجوری داره ماست مالی میشه و میره...همین IronForgeرو ببین یه تاور تو عکس هست یه مکعب زده پایینشم یه champher خورده و بعدشم bevel داده و کلا سر هم 12 تا poly استفاده شده و این مقدار کم رو با texture جمع کردن تا دید نداشته باشه... این جور کارها 6 سال پیش جواب میداد اما الان دیگه نه.

من به شخصه اون روزی که داشتم میرفتم گفتم هنوزم میگم اگه بلیزارد توی ورژن های بعدیش یه تغییرات اساسی به بازی بده از گرافیک گرفته تا سبک بازی من بازم برمیگردم اما این بازیی که من الان میبینم وقت تلف کردنه.

من مشکلی ندارم که دوستم دانیال فردای روز بازی میره میخره یا نه یا شما از بازی دفاع میکنید چون نظراتتون مورد احترام هستن من فقط نظرمو در مورد بازی و دورانی که توش بودم میگم همین و بس

موفق باشید دوست عزیز

حرفه شما درست. مشکل شما الان گراقیکه بازیه؟ اصلا هیچ مثعله ای نیست.

فقط اینم بدون که همین کسانی که الان دارن میگن این بده اون خوبه از این حرف ها 1/5 2 سا ل پیش بود من
اومدم گفتم گرافیکه ای بازی ریده می تونه خیلی بهتر باشه این دوستان امدن گفتن گرافیکو کی کار داره و ...

حالام هرکی هرچی دوست داره می تونه بازی کنه خدارو شکر دیگه مثل 20 سال پیش نیست انتخاب ها کم باشه بازی زیاده. حال نمی کنی با wow برو بهترشو پیدا کون.

منم اگه از wow بهتر پیدا کنم اصلاً شک به خودم راه نمی دم .

Arrowtic
27-03-2012, 23:00
اومدم گفتم گرافیکه ای بازی ریده می تونه خیلی بهتر باشه این دوستان امدن گفتن گرافیکو کی کار داره و ...
درسته ولی مشکل اینه جدیدا دیگه فقط گرافیک نیست مشکل!نوآوریشون پایین اومده!به عنوان مونت جدید مونت قبلیرو یه رنگ دیگه میزنن توی پچ میدن بیرون!نوآوری خاصی نداشتن تا حالا جدیدا!

haniehjan
27-03-2012, 23:12
من تازه کاتا رو ردیف کردم و چند تا سوال داشتم .:46:
برای بازی کردن در هر سروری بایستی luncher مخصوص اون سرور رو دانلود کنی . حالا اگه خواستم برم یه سرور دیگه
و luncher اون سرور رو دانلود کنم ایا بازی دچار مشکل نمیشه . چون در هنگام نصب این luncher چیزایی به پوشه های بازی اضافه میشه دیگه نمیدونم چی هستن . اگه چند سرور رو بخوام تست کنم مشکلی پیش نیاد ؟
ضمنا خود بازی پچ 4.2.2 رو نشون میداد وقتی luncher رو نصب کردم 4.0.6 تبدیلش میکنه . اگه بخوام از همین 4.0.6 برم 4.2.2 باید کلی دانلود کنم ؟
چرا تقریبا همه سرور ها 4.0.6 رو دارن . من که 4.2.2 دارم باید بگردم دنبال سروری که این پچ رو ساپورت میکنن .
اضافات داخل بازی پچ 4.2.2 با 4.0.6 زیاده ؟

اخههههههههههههه خالی شدم :31:
این سوالات تو دلم سنگینی میکرد lol

Arrowtic
27-03-2012, 23:26
بقیه حرفت ارزش خوندنم نداشت وقتمو هدر دادم سرش ولی در جواب این:

کلاً 4-5 تا هستین می یاین اینحا پست می دین تا حالام که من ندیم وقتی کسی سوالی می کنه کسی جواب بده .
شما کوری!loomina رو که همینطوری صفحاتو بزن ببین.منم کم میام کلا ولی آخرین پستام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

من تازه کاتا رو ردیف کردم و چند تا سوال داشتم .:46:
برای بازی کردن در هر سروری بایستی luncher مخصوص اون سرور رو دانلود کنی . حالا اگه خواستم برم یه سرور دیگه
و luncher اون سرور رو دانلود کنم ایا بازی دچار مشکل نمیشه . چون در هنگام نصب این luncher چیزایی به پوشه های بازی اضافه میشه دیگه نمیدونم چی هستن . اگه چند سرور رو بخوام تست کنم مشکلی پیش نیاد ؟
ضمنا خود بازی پچ 4.2.2 رو نشون میداد وقتی luncher رو نصب کردم 4.0.6 تبدیلش میکنه . اگه بخوام از همین 4.0.6 برم 4.2.2 باید کلی دانلود کنم ؟
چرا تقریبا همه سرور ها 4.0.6 رو دارن . من که 4.2.2 دارم باید بگردم دنبال سروری که این پچ رو ساپورت میکنن .
اضافات داخل بازی پچ 4.2.2 با 4.0.6 زیاده ؟

اخههههههههههههه خالی شدم :31:
این سوالات تو دلم سنگینی میکرد lol
فکر نکنم مشکل ساز بشه.
2.اونم فکر نکنم.ببین من پچم مثلا 4.2 هستش مولتن نوشته برا لانچرش:4.0.6-4.3 برای مثال.پس منم جزوشم.اکثر لانچرا هم عین همه پچایی که میخورن.بقیشونم تا جایی که میدونم مشکلی نمیسازه و اگه اون مثلا 4.1-4.3 باشه بازم میتونم بازی کنم و 4.1 مینویسه.(اینم بگم من که 4.2هستم عین کسیه بازیم که 4.0.6 هستش چون Content لانچر 4.0.6 هستش و اونارو فقط ساپورت میکنه به این معنی که میشه باهاشون تو بازی رفت ولی بازم با اطلاعات 4.0.6)
3.چون 4.0.6 ساپورتش راحت تره.

loomina
27-03-2012, 23:28
حرفه شما درست. مشکل شما الان گراقیکه بازیه؟ اصلا هیچ مثعله ای نیست.

فقط اینم بدون که همین کسانی که الان دارن میگن این بده اون خوبه از این حرف ها 1/5 2 سا ل پیش بود من

حالام هرکی هرچی دوست داره می تونه بازی کنه خدارو شکر دیگه مثل 20 سال پیش نیست انتخاب ها کم باشه بازی زیاده. حال نمی کنی با wow برو بهترشو پیدا کون.

منم اگه از wow بهتر پیدا کنم اصلاً شک به خودم راه نمی دم .

داداش ما داریم در مورد wow و گرافیکش صحبت میکنیم خدارو شکر همه هم خیلی درست صحبت میکردن و نظراشونو میگفتن اینی که کسی بخواد بازی کنه یا نه نه به شما مربوط میشه نه به من نه به هیچ کس دیگه.
اگر نظری داری خوشحال میشیم خیلی محترمانه مثل بقیه بیای و بگی وگرنه من به شخصه اصلا دوست ندارم یکی اگر شعور کمش رو بخواد به نمایش بزاره ببینم!
اگر دقت کرده باشی همین چند صفحه پیشم نوشتم و بیشتر دوستان هم از این که من گفتم تا قبل از MoP بر نمیگردم به wow اطلاع دارن.
متاسفانه برای جنابالی نقد و انتقاد جا نیفتادست.

loomina
28-03-2012, 01:25
سیستم جدید لوت برای LFR که تو MoP شاهدش هستیم به جای این که یه ایتم دراپ بشه و شما و حداقل 5-6 نفر دیگه برای اون یه ایتم need roll بزنید و فقط یک نفر اون ایتم رو ببره یا حتی امکان این که نینجا بشه, بلیز یه سیستم جدید درست کرده که به این صورته:

شما باس رو میکشید.
بازی تصمیم میگیره که چه کسی میتونه ایتم برنده بشه , یعنی در واقع دیگه رولی در کار نیست.
در این حالت اگر چند نفر از طرف بازی ( مثلا 2 تا هانتر ) خوش شانس شناخته بشه اون 2 نفر مثلا فلان bow رو میبرن, یعنی هر کدومشون یه bow گیرشون میاد!
از طرفی ممکنه همون 2 تا هانتر هیچ کدوم انتخاب نشن و هیچ کدوم ایتمی رو نبرن.

ایتم هایی هم که میبرید برای جلو گیری از فروشش soul band میشن و غیر قابل trade میشن.
این سیستم تا حدی بهتره , حداقل با این سیستم نیاز نیست با 10 تا پلیر دیگه بجنگید و نگران نینجا ها باشید.

متن انگلیسی و کامل تر :

Personal Loot

Here is how looting works in today's Raid Finder groups:

The boss dies.
The game randomly decides which items off of the boss's loot table drop.
The group rolls Need, Greed, or Pass on each item.
If you were raiding with a group of friends, you might discuss who should get each item. Even if you ultimately lost, hopefully you are happy that a friend got an upgrade and that your group as a whole is now a little bit stronger.
But if you're in Raid Finder, you are quite possibly alone with a bunch of strangers.
So, if you can Need, you probably do, because there's no time for discussion, some of the rollers may be AFK, and even if you piss someone off, you aren't likely to have to pay the social cost of doing so since you'll never see them again.
The highest roll wins.
Drama ensues.

Here's how the new Raid Finder system will work in Mists of Pandaria:

The boss dies.
The game automatically decides who won some loot, and gives those players a spec-appropriate item.
Some players may still get mad, but hopefully they are mad at the laws of probability and not at the rest of the raid.

So, realistically, that's really all you need to know to understand how it'll play out in-game. For those looking for more detail, here's what's happening behind the scenes:

The boss dies.
Each player has a chance to win loot, independent of the other players.
For each player who wins loot, the game randomly assigns them a spec-appropriate item from that boss's loot table. This subset contains only items that the game (meaning the designers in this case) thinks are appropriate for your class and current spec.
Notice that you aren't rolling Need or Greed. You don't have an option to Pass. The game just says "Take this."
You can't trade this item, or that would defeat the purpose of removing the social pressure on groups of strangers. If you don't want the item, you are free to vendor, delete, or disenchant it.

The big difference here is that instead of kill -> loot -> roll, the new system uses kill -> roll -> loot. The loot is not determined until the winners are determined. It's all automatic, and you're under no obligation to pass or roll — these choices no longer exist. The game decides who gets loot, not the players. The end. Nobody is going to be a callous jerk and take the item that you rightfully deserve. Nobody is going to try to talk you into trading an item to them because they are down on their luck and can't ever win a weapon. No DPS dude is going to ninja the tanking shield that you need for your guild to progress.

ho0rezam
28-03-2012, 12:59
جالبه ، اما مزه آیتم بردن به اون roll هاش بود دیگه :)) مثلا با roll1 آیتم ببری یا بزنی 99 فک کنی بردی، بعده تو یکی بزنه 100 =))

میشد به جا این کار، بعد کشتن باس پنجره ای رو خوده بازی باز کنه و به ترتیب شروع کنه به دادن آیتم ها (به جا لیدر) و در اون پنجره پلیر هایی که واجد شرایط(:دی) هستن بتونن roll کنن... مثلا خود بازی چک کنه که فلان sword فقط به درد warrior های dps میخوره پس بیاد فقط warrior های dps موجود در raid رو لیست کنه و حتما اون تعدادی که انتخاب شدن این آیتم رو نداشته باشن چه توی بگشون چه توی بانک...بقیه هم که فلان آیتم به دردشون نمیخوره نه توی لیست پنجره باشن نه بتونن roll کنن، کلا disable بشه roll شون :دی:دی:دی
بعدش warrior های انتخاب شده roll کن و یکی ببره...اینجوری احساس میکنم حسه بردن بیشتر به آدم دست بده تا اینکه شانسی سیستم خودش چند نفر رو انتخاب کنه

وای چقد ما سر باس سوم لیچ ، gunship بود اسمش نه؟ save میشدیم... نینجاها اونجا تازه سرکلشون پیدا میشد در کل هیچ وقت نشد بدون گیلد توی بلیز یه raid درست و درمون بریم. هرچی هم که رفتیم با گیلدمون بود

خنده دار ترین هم روی dr بود :)) یه تازه وارد داشتیم به نام ممد شستی واسه اولین بار با druid میخواست dr رو تانک کنه، به جا اینکه عقب عقب حرکت کنه، برمیگشت و کله رو مینداخت و میفرت، در نتیجه aggro رو ما میگرفتیم و من و dps های دیگه تانک میکردیم عملا =))

vogone
28-03-2012, 13:38
بازی تصمیم میگیره که چه کسی میتونه ایتم برنده بشه , یعنی در واقع دیگه رولی در کار نیست.
خوب تا اينجا عالي !

در این حالت اگر چند نفر از طرف بازی ( مثلا 2 تا هانتر ) خوش شانس شناخته بشه اون 2 نفر مثلا فلان bow رو میبرن, یعنی هر کدومشون یه bow گیرشون میاد!

يعني چي ؟ يعني عشقش بكشه ميگه به اين دو تا برسه ! عشقشم نكشه ميگه نرسه !‌بازم بكشه ميگه به يكي برسه؟:| يا اينكه اصولي چيزي داره؟:D

gnulinux
07-04-2012, 16:41
سلام wow error 134 مال وقتیه هست که نت وصل نباشه ولی من به نت وصلم luncher.exe هم که باید بازی رو به اخرین پچ بلیز ببره

رو وقتی اجرا میکنم هم میگه به نت وصل نیستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه بای کرد الان ؟ من 4.0.6 a تو سرور ایرانی بازی میکنم

Crawling In MySkin
07-04-2012, 18:52
خوب اللهم صل علی محمد و آل محمد
مثل اینکه اون آقاهه که در کمال پررویی و پارتی بازی در اینجارو بست بالاخره کلید " unlock this fucking pedari's house" رو پیدا کردن
نقشه ی چند تا زون جدید:
و اینم یه نقاشی
نمیدونم چرا این بلود الف این نعمت بهشتی رو اینقدر زشت کشیده ((:

deltax
08-04-2012, 10:07
خوب اللهم صل علی محمد و آل محمد
مثل اینکه اون آقاهه که در کمال پررویی و پارتی بازی در اینجارو بست بالاخره کلید " unlock this fucking pedari's house" رو پیدا کردن
نقشه ی چند تا زون جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aiSummit.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OfEternalBlossoms.jpg)
و اینم یه نقاشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمیدونم چرا این بلود الف این نعمت بهشتی رو اینقدر زشت کشیده ((:
این بلود الفت معتاده...
اقایون بی زحمت یکی یه مردونگی بکنه .ما چی چی ان نداریم..این سایت curse هم شیلتر کردن...چند تا addons رو یه جا اپلود کنه ما dl کنیم:42::7:
xperl....dbm...addonscontrolpanel....recount
اخرین ورژن plz:42::thumbsup:

R.P.G
08-04-2012, 15:40
این بلود الفت معتاده...
اقایون بی زحمت یکی یه مردونگی بکنه .ما چی چی ان نداریم..این سایت curse هم شیلتر کردن...چند تا addons رو یه جا اپلود کنه ما dl کنیم:42::7:
xperl....dbm...addonscontrolpanel....recount
اخرین ورژن plz:42::thumbsup:
curse client رو آپلود کردم.

کلاینت کار میکنه و فیلتر نیست واسم ولی خود سایت چرا.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pure Energy
08-04-2012, 20:53
تاپیک را خدا آزاد کرد :31:
سلام بر بروبکس WoW باز. کسی سرور پینگ خوب Private نمیشناسه؟ البته Fun نباشه!

alireza853
14-04-2012, 14:01
سلام
من از سایت eshooop بازی wow رو خریدم اول کار ارور patch requrided میداد نشتم دونه دونه پچ ها رو نصب کردم و آخر رسوندمش به 3.3.5a که بتونم free بازی کنم relame set هم گذاشتم رو سرور free ولی بازم این ارور patch requrided دارم
یکی کمک کنه ممنون

Arrowtic
14-04-2012, 14:55
تاپیک را خدا آزاد کرد :31:
سلام بر بروبکس WoW باز. کسی سرور پینگ خوب Private نمیشناسه؟ البته Fun نباشه!
wowzone.ir
:31:
الآن با توجه به کلمه ی پینگ خوب همین یکی هست!

G U L D A N
14-04-2012, 16:39
سلام من تو یه سرور Fun بازی می کنم ! یه Mage دارم که همه ی Tellent ها رو گرفتم ! چند تا Macro خوب می خوام ! کمکم کنید

ABTS
14-04-2012, 20:38
دوستان یه vps گرفتم یه سرور Blizzlike می خوام راه بندازم :) به 50 نفر اول هم هیرو لول 80 می دیم

alireza853
14-04-2012, 21:34
من از سایت eshooop بازی wow رو خریدم اول کار ارور patch requrided میداد نشتم دونه دونه پچ ها رو نصب کردم و آخر رسوندمش به 3.3.5a که بتونم free بازی کنم relame set هم گذاشتم رو سرور free ولی بازم این ارور patch requrided دارم
یکی کمک کنه ممنون __________________

alireza853
15-04-2012, 12:48
سلام دوستان مشکل من هل شد
حالا که امدم molten دیشب خیلی خوب بود ولی آلان همش لگه کسی هم مشکل لگ داره تو مولتن ؟
یه سوال دیگه هم داشتم
سرور ایرانی wow که خیلی سخت و سلوغ باشه مثل مولتن هست ؟
برای مبتدی ها چه هیرویی خوبه ؟

loomina
15-04-2012, 12:54
سلام دوستان مشکل من هل شد
حالا که امدم molten دیشب خیلی خوب بود ولی آلان همش لگه کسی هم مشکل لگ داره تو مولتن ؟
یه سوال دیگه هم داشتم
سرور ایرانی wow که خیلی سخت و سلوغ باشه مثل مولتن هست ؟
برای مبتدی ها چه هیرویی خوبه ؟

سرور ایرانی رو نمیدونم , شاید wowzone خوب باشه
از نظر لگ هم که اخرین چیزی که شنیدم کلا مشکل بسته شدن پورت ها بود که همه لگ داشتن با سرور های فری.
paladin هم دوای هر مبتدی :31:

alireza853
15-04-2012, 14:09
مرسی داداش که جواب دادی
پس حالا حالا ها نمیشه wow بازی کرد
آخه چرا همچین میکنند
نمیزارن ما ایرانیا استعداد خودمون و نشون بدیما :31:

alireza853
15-04-2012, 17:17
دوستان بهترین شغل واسه hunter چیه ؟

ABTS
15-04-2012, 17:56
کمکککککککککک هر کی وقت داره با این ادرس اکانت بسازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و با 78.46.235.158 ببینه لاگ این میشه !!؟

alireza853
15-04-2012, 18:44
آقا کی میشه تو molten بدون لگ ply کرد ؟

Arrowtic
15-04-2012, 19:05
صبحا فقط(برای من که اینطوره)

alireza853
15-04-2012, 19:37
با v-p-n نمیشه بدون لگ تو مولتن بازی کرد ؟

Deadqt
15-04-2012, 20:51

تا اونجایی که من میدونم پورت چیز پی ان بسته شده

ضمنا قند شکن هم تاثیر چندانی نداره

G U L D A N
15-04-2012, 20:51
Net شهر زنجان آفتاب بالانس زده ! Latency تو Wowzone شده 500
نمیدونم چه گناهی کردیم که باید اینجور چیزا رو تحمل کنیم ! بخوای فحشم بدیم تهدید به Ban می شیم ! بس یبارکی لال میشیم ! مثل همیشه شاید بعد از ما کسی جیگر داشت چیزی بگه

Arrowtic
15-04-2012, 20:58
میگن که so*cks تاثیر داره حالا راستو دروغشو نمیدونم!

doctorcomedian
15-04-2012, 21:16
سلام، آقا کسی از تبریز هست که بتونم Cataclysm رو ازش بگیرم، دی وی دی های خودم رو مشهد جا گذاشتم تا آخر ترم هم نمی تونم برم، اینترنت هم خیلی گرون میفروشن، اگه کسی هست لطفاً نیل بزنه من بدجور محتاجم، اگر هم جایی سراغ دارید بگید بیام بگیرم، اگر هم کسی می تونه پست کنه یه میل بزنه به من.
doctorcomedian@gmail.com

Deadqt
15-04-2012, 23:31
میگن که so*cks تاثیر داره حالا راستو دروغشو نمیدونم!

sox تاثیر داره ولی خیلی کم من کلی سرور رو امتحان کردم اما زیاد تاثیری نداشت

F4LK3N-23
16-04-2012, 02:19
ما که با همین نت ها بلیزارد بازی میکنیم هیچ مشکلی هم جز 2 شب تا 7 صبح که Free Download میشه نداریم راحت از آسیاتک نت دارم از مخابرات هم یه شرکت دیگه هست اونم دارم 128mg با حجم 1g تو Run پینگ میده 190 بدونه TimeOut تو AW BG 40Man میریزیم به این Alliance های زشت و همشونو پرپر میکنیم البته BG دیگه اونا هم از ما دل گیر نمیشن نمی دونم تو این سرورهای قوی آخرش میخواید به چی برسید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dadashmohammad22
16-04-2012, 07:25
سلام دوستان. من یه سوال در مورد هانتر داشتم.. البته نمیدونم تا چه حد به هانتر مربوط میشه.. مشکل من اینه که دمیجی که حریف مقابل رو میکشه (اتک تمام کننده) رو نمیبینم.. یعنی هی میزنم دمیج ها رو هم میبینم.. ولی مثلا اگه کیل شات بزنم اگه طرف بمیره با کیل شات دمیجی که با این اسپل زدم رو نمیبینم.. جالبه با هیروی اصلیم پالادین که Hummer of Wrath میزنم این مشکل پیش نمیاد..
لطفا کمک کنید.. آرزو به دل موندم یه بار مثل آدم بفهمم چقدر کیل شات زدم :(

alireza853
16-04-2012, 08:31
سلام و خسته نباشید به بکس خودم
دوستان به نظرتون برای warlock چه شغلی انتخاب کنم ؟

deltax
16-04-2012, 09:15
معمولا برا کسایی که pvp بازی میکنن engining میرن
شغل دوم هم هر چی بخوای بسته به gear که هیروت میپوشه...
cloth = tailoring
leather+ mail = leatherworking
plate = bs

jakstar
16-04-2012, 13:53
الان چند ماهه که رو هر سرور خارجی پینگم رو 3k با قند شکن و sox مشکل حل نمی شه !
حالا چی کار کنم؟:19:
هیچ راهی نیست که بتونم بازی کنم؟؟

loomina
16-04-2012, 23:39
الان چند ماهه که رو هر سرور خارجی پینگم رو 3k با قند شکن و sox مشکل حل نمی شه !
حالا چی کار کنم؟:19:
هیچ راهی نیست که بتونم بازی کنم؟؟

بعید میدونم.
البته شاید مشکل از نتتون هم باشه , اگر نت تون درسته که دیگه فکر نکنم راهی باشه.
یه چیزی مد نظرم هست تست کنید, از یکی از این سیستمای کاهش پینگ استفاده کنید شاید تا حد قابل قبولی کاهش بده.

alireza853
17-04-2012, 00:08
دوستان
من یه هیرو worlock لول 22 دارم ولی 4 تا اسپل داره که نمیشه استفاده کرد
مثل این
پاینش میزنه soul

deltax
17-04-2012, 09:06
دوستان
من یه هیرو worlock لول 22 دارم ولی 4 تا اسپل داره که نمیشه استفاده کرد
مثل این
پاینش میزنه soul
تو همین عکسی که انداختی سمت چپ actin bar بالایی ...اون ابی ه ..وقتی داری یکی رو میکشی hp به 20% که رسید اونو use کن روش ..soul shard بت میده:10:

..hamed..
17-04-2012, 09:48
سلام اقا یکی بگه که چطوری تیم 2v2 تشکیل بدیم من یکی رو دعوت میکنم بعد که میریم تیم تشکیل بدیم میمونیم یکی هست که 80 تا طلا میگیره و یه اسم برا تیم میخواد اسمو که میدم یه ایراد میگیره که یاد نیست چی میگه خواستین دقیقتر میدم خلاصه یه اموزش بزارین خیلی خوب میشه چطوری امضا بگیرمو ........
راستی rdf $ voa رو هم توضیح بدین که به هر کدومش به چه منظوری میرن اگه حوصلتون هم سر نمیره درباره تشکیل گروه برا رفتن به icc توضیح بدین اینکه اگه من الان بخوام یه گروه تشکیل بدم و خودم بشم لیدر چیکار باید بکنم نوع icc که میریم رو چطور انتخاب کنیم مثلا میگن icc rep farm و hc و normal
خیلی ممنون
منتظرما
مرسی :-)

Saeed Dz
17-04-2012, 11:31
دوستان من و یکی از دوستانم میخوایم یک سرور جدید ایرانی راه اندازی کنیم با کیفیت تر و بهتر از سرورهای دیگه
کسی میتونه مارو راهنمایی کنه؟
اگر کسی این لطف رو بکنه یک بسته اخصاصی خود بازی و یک اکانت ویژه یک ماهه تا چند ماهه و حتی یک ساله بسته به کمکی که میکنه از ما هدیه میگیره
اگر کسی هست آی دی منو رو اد کنه و برام پیغام بذاره

saeeddz@rocketmail.com (saeeddz@rocketmail.com)

ممنون

loomina
17-04-2012, 12:32
سلام اقا یکی بگه که چطوری تیم 2v2 تشکیل بدیم من یکی رو دعوت میکنم بعد که میریم تیم تشکیل بدیم میمونیم یکی هست که 80 تا طلا میگیره و یه اسم برا تیم میخواد اسمو که میدم یه ایراد میگیره که یاد نیست چی میگه خواستین دقیقتر میدم خلاصه یه اموزش بزارین خیلی خوب میشه چطوری امضا بگیرمو ........
راستی rdf $ voa رو هم توضیح بدین که به هر کدومش به چه منظوری میرن اگه حوصلتون هم سر نمیره درباره تشکیل گروه برا رفتن به icc توضیح بدین اینکه اگه من الان بخوام یه گروه تشکیل بدم و خودم بشم لیدر چیکار باید بکنم نوع icc که میریم رو چطور انتخاب کنیم مثلا میگن icc rep farm و hc و normal
خیلی ممنون
منتظرما
مرسی :-)

در مورد تیم ارنا تو WOTLK اگر نمیشه ساخت ازاون لحاظی که گفتید, باگه. یا اسمش قبلا گرفته شده.
بعد هم H رو بزنید ( بعد که تیم رو ساختید) و از اونجا افرادی رو که میخواید به تیم دعوت کنید.
اون RDF و ... رو هم یادم نمیاد متاسفانه.

برای ICC شما نیاز به 3 هیلر, 2 تانک , 3 RDPS و 2 Melee dps دارید.
قبل از ورود به ICC روی عکس خودتون کلیک کنید و تو گزینه ی raid ( اگر درست یادم باشه ) گزینه هایی هست از جمله 25 hc 25 normal 10 hc 10 normal
نسبت به سطح و تعداد افراد گروه انتخاب کنید.
اگر میخواید فقط rep farm برید قبل از دعوت افراد اعلام کنید که رید rep farm هست.
البته بگم گروه باید یه مقدار GS بالای داشته باشه + این که شما باید خودتون تاکتیکارو کامل بدونید و تو فایت ها حواستون باشه.

Dadashmohammad22
17-04-2012, 17:09
سلام دوستان. من یه سوال در مورد هانتر داشتم.. البته نمیدونم تا چه حد به هانتر مربوط میشه.. مشکل من اینه که دمیجی که حریف مقابل رو میکشه (اتک تمام کننده) رو نمیبینم.. یعنی هی میزنم دمیج ها رو هم میبینم.. ولی مثلا اگه کیل شات بزنم اگه طرف بمیره با کیل شات دمیجی که با این اسپل زدم رو نمیبینم.. جالبه با هیروی اصلیم پالادین که Hummer of Wrath میزنم این مشکل پیش نمیاد..
لطفا کمک کنید.. آرزو به دل موندم یه بار مثل آدم بفهمم چقدر کیل شات زدم :(

دوستان عزیز.. یعنی کسی نیست لطف کنه و منو راهنمایی کنه؟ :11:

..hamed..
17-04-2012, 22:52
در مورد تیم ارنا تو WOTLK اگر نمیشه ساخت ازاون لحاظی که گفتید, باگه. یا اسمش قبلا گرفته شده.
بعد هم H رو بزنید ( بعد که تیم رو ساختید) و از اونجا افرادی رو که میخواید به تیم دعوت کنید.
اون RDF و ... رو هم یادم نمیاد متاسفانه.

برای ICC شما نیاز به 3 هیلر, 2 تانک , 3 RDPS و 2 Melee dps دارید.
قبل از ورود به ICC روی عکس خودتون کلیک کنید و تو گزینه ی raid ( اگر درست یادم باشه ) گزینه هایی هست از جمله 25 hc 25 normal 10 hc 10 normal
نسبت به سطح و تعداد افراد گروه انتخاب کنید.
اگر میخواید فقط rep farm برید قبل از دعوت افراد اعلام کنید که رید rep farm هست.
البته بگم گروه باید یه مقدار GS بالای داشته باشه + این که شما باید خودتون تاکتیکارو کامل بدونید و تو فایت ها حواستون باشه.
ممنون عزیز تیم 2v2 ساختم
همه چیز تفهیم شد فقط یه اشکال کوچیک موند چطوری rep farm رو انتخاب کنم تو icc ------===-- hc 25 normal 10 hc 10 normal ها رو پیدا کردم ولی rep farm رو نه یه کوچوکو هم در این مورد توضیح بدیم دیگه فول میشم

loomina
17-04-2012, 23:30
ممنون عزیز تیم 2v2 ساختم
همه چیز تفهیم شد فقط یه اشکال کوچیک موند چطوری rep farm رو انتخاب کنم تو icc ------===-- hc 25 normal 10 hc 10 normal ها رو پیدا کردم ولی rep farm رو نه یه کوچوکو هم در این مورد توضیح بدیم دیگه فول میشم

این مدل رید در اصل گزینه ای نیست و توسط خود پلیر ها انجام میشه
به این صورت که

هر چی ( یا اونایی که به درد بخور هستن) از npc های توی رید تا قبل از باس 1 رو میزنید. وقتی تموم شدن همه از اینس میرن بیرون و لیدر باید رو عکس خودش کلیک کنه و گزینه ی reset all instance رو بزنه بعد دوباره داخل میشید و شروع میکنید به کشتن Npc ها تا باس 1 و باز میاید بیرون و به همین روال ادامه پیدا میکنه.

..hamed..
19-04-2012, 23:33
این مدل رید در اصل گزینه ای نیست و توسط خود پلیر ها انجام میشه
به این صورت که

هر چی ( یا اونایی که به درد بخور هستن) از npc های توی رید تا قبل از باس 1 رو میزنید. وقتی تموم شدن همه از اینس میرن بیرون و لیدر باید رو عکس خودش کلیک کنه و گزینه ی reset all instance رو بزنه بعد دوباره داخل میشید و شروع میکنید به کشتن Npc ها تا باس 1 و باز میاید بیرون و به همین روال ادامه پیدا میکنه.

من یه بار رفتم تو icc که تو اون هر باسی رو که میکشتیم یه عالمه ایتم (لباس و .. ) میداد من میخوام اینجور icc برم (لباس گیر بیارم و بفروشم ) :)

F4LK3N-23
20-04-2012, 03:56
شاید تو اون Raid که رفته بودی 25man بوده چون Drop Rate Item میره بالا در غیر این صورت یا به شانس ( اگه بهش اعتقاد داری ) یا به نوعه سرور مثلا اگه تو Molten-wow باشه کمتره ولی اگه تو Magic-wow باشه 80% چه بسا 100% Drop میشه و اینکه HC باشه البته تو بلیزارد اصلا مهم نیست این چیزا چون دیگه کسی نمیخره چون 2 ماه 3 ماه دیگه Patch MOP لول 90 میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..hamed..
20-04-2012, 11:47
شاید تو اون Raid که رفته بودی 25man بوده چون Drop Rate Item میره بالا در غیر این صورت یا به شانس ( اگه بهش اعتقاد داری ) یا به نوعه سرور مثلا اگه تو Molten-wow باشه کمتره ولی اگه تو Magic-wow باشه 80% چه بسا 100% Drop میشه و اینکه HC باشه البته تو بلیزارد اصلا مهم نیست این چیزا چون دیگه کسی نمیخره چون 2 ماه 3 ماه دیگه Patch MOP لول 90 میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخرین باری که رفتمicc هم گروهیهای اطرافم رو نمیدیدم ولی میتونستم باسهارو بکشم و ایتم بگیرم (تنهایی سه تاییشونو کشتم ) ولی از گروه کیکم کردنو نشد بیشتر بکشم و ایتم جمع کنم و بفروشم :21: چرا این حالت پیش اومذه بود مگه تو icc هم save میشن !! مثل pos hc که میشه روزی یک بار رفت این icc هم rep farm بودراستی چرا تو icc باس اخرو نمیکشن
چطوری میشه فهمید که چه ایتمی drop شده
برا اینکه من یه گروه 10 نفره برا رفتن به icc تشکیل بدم چیکار باید بکنم :
برم icc
تو گلوبال اون کسایی رو که لازم دارم بنویسم
نفرات که تکمیل شد بریم تو icc
باشها که مردن ایتما به من میرسن (چون لیدرم !! ) بعد میگم roll بندازن
هرکی rollش بیشتر بود و ایتم به دردش میخورد ایتمو به اون بدم
درسته اینا
راستی گروه که تشکیل میدم باید لولicc رو مشخص کنم مثلا 10 man تا بتونم 10 نفرو جمع کنم !!
قضیه این roll انداختن چیه من تو dps متر همیشه جزو 3 نفر اولم ولی میگن که roll بندازین به من ایتمی نمیرسه :2:

این وارکرافتو که یاد گرفتم حتما یه اموزش کلی میزارم شما که که تنبل هستینو این کارو نمیکنین اموزشهای دیگه هم همه مال ورژنهای قبلی هستن :41:
راستی icc که hc شد ایتمهای بهتری میده ؟؟ باس اخرو بکشیم چی میده معمولا

loomina
20-04-2012, 13:29
2 ماه 3 ماه دیگه Patch MOP لول 90 میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حداقل 5 ماه دیگه میاد شما دل خوش نکن :31: تازه اگر عقب نیوفته!

ABTS
20-04-2012, 16:02
فروم آزاد شد :)

Saeed Dz
20-04-2012, 16:39
دوستان من و یکی از دوستانم میخوایم یک سرور جدید ایرانی راه اندازی کنیم با کیفیت تر و بهتر از سرورهای دیگه
کسی میتونه مارو راهنمایی کنه؟
اگر کسی این لطف رو بکنه یک بسته اخصاصی خود بازی و یک اکانت ویژه یک ماهه تا چند ماهه و حتی یک ساله بسته به کمکی که میکنه از ما هدیه میگیره
اگر کسی هست آی دی منو رو اد کنه و برام پیغام بذاره

saeeddz@rocketmail.com (saeeddz@rocketmail.com)

ممنون
اگر کسی هست اطلاع بده لطفا

ai_
20-04-2012, 18:38
دوستان یک سوال داشتم . من همیشه وقتی سرور wow خودم و پینگ می کردم پینگم حدود 260 بود و داخل بازی هم که می رفتم همین مقدار بود. دیروز ویندوزم و عوض کردم و از اون موقع با وجود اینکه پینگه سرور همچنان 260 هستش ولی پینگم داخل بازی به 7-8k میرسه نمیدونم مشکلش از کجاست وقتی یک جا مدتی وا میستم پینگ برمیگرده به 260 ولی تا شروع به حرکت می کنم همه چی دیر لود میشه و لگ زیادی میزنه ...
کسی میتونه راهنماییم کنه مشکل از کجاست ؟

Mcafee*
21-04-2012, 20:42
سلام خدمت همه دوستان و اساتيد قديمی تاپيک، هميشه بحثاتون رو دنبال ميکنم چون شديدا به بازی علاقه دارم اما وقت ندارم!
من تا الان پچ 2.4.3 burning crusade رو دارم رو سيستمم و از این به بعد رفتم سربازيو دور شدم اما حالا دوباره ميخوام برگردم.
ميشه راهنمايی کنيد که هرکدوم از نسخه ها پچ آخرش چند هست دقيقا؟ که برم از هرجايی تونستم تهيه کنم (مشهد)
برای بازی کردن تو نسخه های مختلف مثل BC و Lich king و Cata بايد حتما آخرين پچش رو داشت اما چجوری ميشه همرو باهم داشت؟ يعنی اگر من برم تو Lichk چيزی از BC رو از دست ميدم؟ الان هنوزم سرورهای BC فعال هستن؟ يا اگر برم LichK چه چيز هايی رو از دست ميدم به نسبت نسخه های قبلی
راستش از نظر مالی مشکلی با بازی تو سرور های بليزارد ندارم شديدا هم علاقه دارم اما از نظر زمانی شديدا محدوديت دارم، شب خيلی وقت کنم 2 ساعت بيشتر نميتونم پای کامپيوتر باشم و فکر ميکنم اینجوری با توجه به پولی بايد برای بازی تو سرورهای بليزارد بدم پولم حروم ميشه. نظر شما چيه؟ راه حلی موجود هست که بشه به نسبت زمانی که تو بازی ميگذرونم هزينش رو پرداخت کنم؟
لطفا بيشتر در مورد تفاوت 3 نسخه بازی و اینکه چطور ميشه هر 3 تاشو باهم داشت بيشتر برام توضيح بدين. اگر من ليچ کينگ رو انتخاب کردم پشيمون نميشم؟

Arrowtic
21-04-2012, 20:51
عزیزم برای بازی تو بلیزارد شما انتخاب نداری بین نسخه ها!
مجبوری که آخرین ورژنو داشته باشی که اگه اشتباه نکنم الآن 4.3.2 هستش و شما اگه لیچ کینگه واست بخوای تو بلیز بازی کنی باید خودش آپدیت بشه.
ولی اگه میخوای تو سرور فری بازی کنی برو سروری که لیچ کینگه چون کاتا خیلی سرورای مجانیش باگن.

hirsababak
22-04-2012, 17:11
عزیزم برای بازی تو بلیزارد شما انتخاب نداری بین نسخه ها!
مجبوری که آخرین ورژنو داشته باشی که اگه اشتباه نکنم الآن 4.3.2 هستش و شما اگه لیچ کینگه واست بخوای تو بلیز بازی کنی باید خودش آپدیت بشه.
ولی اگه میخوای تو سرور فری بازی کنی برو سروری که لیچ کینگه چون کاتا خیلی سرورای مجانیش باگن.

الان 4.3.4 هست
اماده هستید پز رسولی بدم؟

نبینم با پینگ بین 35 تا 60 بازی کنیم

Mcafee*
22-04-2012, 19:46
متشکر دوستان بابت راهنماييتون اما متاسفانه خيلی کلی و اندک اینجانب رو ياری فرموديد!!
يعنی الان کلا سرورهای BC بليزارد بسته شدن؟ خب اگر من بخوام هم تو ليچ بازی کنم هم کاتا نميتونم هر 2 نسخه رو ( آخرين پچ ) داشته باشم؟ ( ميدونم که برای هرکدوم بايد اکانت جدا بگيرم )
يعنی چی حتما بايد خودش دانلود کنه؟ اگر من بر فرض بيام پچ 4.3.4 رو از خود شما بگيرم و کپی کنم رو هارد نميتونم بازی کنم؟ البته که بايد اکانت ها و سريال های بازی رو خودم بگيرم و هزينش رو بدم. فکر ميکنم اینجوری بشه. يعنی بليزارد همرو مجبور ميکنه بازی رو دانلود کنن؟ مطمعنم خيلی ها مثل من نميتونن اون همه گيگ رو دانلود کنن پس تکليف چيه؟
اگر امکانش تفاوت های کاتا با ليچ رو توضيح بدين. و اینکه BC کلا از دور خارج شده يا نه؟ ( ملاک سرورهای بليزارد هست نه فری )

Arrowtic
22-04-2012, 20:14
متشکر دوستان بابت راهنماييتون اما متاسفانه خيلی کلی و اندک اینجانب رو ياری فرموديد!!
يعنی الان کلا سرورهای BC بليزارد بسته شدن؟ خب اگر من بخوام هم تو ليچ بازی کنم هم کاتا نميتونم هر 2 نسخه رو ( آخرين پچ ) داشته باشم؟ ( ميدونم که برای هرکدوم بايد اکانت جدا بگيرم )
يعنی چی حتما بايد خودش دانلود کنه؟ اگر من بر فرض بيام پچ 4.3.4 رو از خود شما بگيرم و کپی کنم رو هارد نميتونم بازی کنم؟ البته که بايد اکانت ها و سريال های بازی رو خودم بگيرم و هزينش رو بدم. فکر ميکنم اینجوری بشه. يعنی بليزارد همرو مجبور ميکنه بازی رو دانلود کنن؟ مطمعنم خيلی ها مثل من نميتونن اون همه گيگ رو دانلود کنن پس تکليف چيه؟
اگر امکانش تفاوت های کاتا با ليچ رو توضيح بدين. و اینکه BC کلا از دور خارج شده يا نه؟ ( ملاک سرورهای بليزارد هست نه فری )

تو بلیز دیگه چیزی به نام TBC و لیچ کینگ وجود نداره دیگه.یه کاتا هست با ورژن 4.3.4(با تشکر از هیرسا : دی)
میتونید.اون دانلود که گفتم منظورم از WotLK هستش.شما لیچ کینگ باشی بخوای بری تو بازی خودش تا 4.3.4 آپدیت میکنتون.4.3.4 باشی(چه از من بگیرید چه بخرید چه دان کنید) دیگه بلیز کاری نداره.بنابراین نه شما از هر جایی 4.3.4 بگیری میتونی باهاش بازی کنی.
کاتا تا لول 85 هستش ولی لیچ کینگ تا 80.کاتا 2 نژاد جدید داره و چندین Dungeon و Raid جدید و مناطق عوض شده قیافه بعضیاشونو و مناطق جدید اضافه شده و ... .
بله.کلا لیچ کینگ و TBC دیگه تو بلیز قابل بازی نیستن.(یه 5 6 ماهه دیگه که MoP بیاد(پک بعدی) دیگه کاتا هم از دوره خارج حساب میشه)

Crawling In MySkin
22-04-2012, 20:16
الان 4.3.4 هست

هیرسا کجا فرار کردی به مملکت غریب/قریب/فریب/لهیب/شهیب/آباد !! فردا دارم میام زادگاهت =)

IceLord
22-04-2012, 20:19

سلام دوست عزیز

ببینید سرور بلیزارد همیشه رو آخرین پچ هست، در واقع باید هم باشه.

شما هم اگر بخوای بلیزارد بازی کنی باید حتما آخرین نسخه بازی (4.3.4 در حال حاظر) رو داشته باشی. حالا یا باید دانلودش کنی (که خیلی سنگینه حدود 20 گیگ یا بیشتر) یا از دوستانی که دارن بلیزارد بازی می کنن بگیری. البته می تونی لانچر بازی خودتون رو هم اجرا کنین و بزارین آپدیت بشه که حجم دانلود این هم زیاده.

حالا می رسیم به بحث اکانت شما:
من خودم رو مثال می زنم. من هنوز کاتا رو خریداری نکردم ولی برای بازی کردن باید حتما آخرین نسخه (کاتا) رو رو سیستم داشته باشم. ولی در داخل بازی اجازه استفاده از امکاناتی که در کاتا اضافه شده رو ندارم (که کاملا طبیعی هم هست).

سوال دیگه ای بود در خدمتم.

موفق باشید

loomina
22-04-2012, 20:20
الان 4.3.4 هست

هیرسااااا! :31:

چطوری :31:

تو مدتی که نبودی به جامعه الیانس خدمت کردم و تونستم یه هورد رو از گمراهی در بیارم و بکنمش الیانس! :31 :31:

mehdi.kr
22-04-2012, 21:47
سلام دوستان من خیلی وقته دنبال cataclysm میگردم ولی لینک دانلودشو پیدا نکردم
کسی میدونه من از کجا میتونم cataclysm رو دانلود بکنم؟ (engb) :42:

IIIXSubZeroXIII
22-04-2012, 21:56
خوشحالم زنده می بینمتون :31:
احتمالا MOP تموم شه سربازیه منم تمومه!:31:

Crawling In MySkin
22-04-2012, 22:27
MOP هنوز شروع نشده گروهبان گارسیا:خخخ

IIIXSubZeroXIII
22-04-2012, 22:33
اسبه زورو اسمش چی بود؟! :خخخخخخخخخ
حساب کن خودت بعد از اینکه اومد و تموم شد:31:

loomina
22-04-2012, 23:20

درست برو سربازیت هی اضافه خدمت نخوری خخخخ :31: :31: بعد نگی نگفتی, فردا اومدی دیدی گاروشم کشتن pre pack بعدی mop هه :31:

hossein2801
23-04-2012, 02:47
هیرسا کجایی؟ برگشتی وطن؟
میخام تو mop یه زمین بردارم کلا توش گراز و کفتار(ممد) پرورش بدم
فوقش نزاشتن علف میکارم میدم بخوره

Crawling In MySkin
23-04-2012, 08:36
از الآن دارم میگم لونه ی من باید 50 در 40 متر باشه حداقل:خخخخ (چه قناعتی)

گراز
همنوع های خودتم میخوای پرورش بدی:دی

آقا ما داریم میریم زادگاه هیرسا ندیدید که میبینید حلال کنید:خخخ

hirsababak
23-04-2012, 10:09
هیرسا کجا فرار کردی به مملکت غریب/قریب/فریب/لهیب/شهیب/آباد !! فردا دارم میام زادگاهت =)
کجا داری میری؟ مشهد یا ارمستان؟
هر جا رفتی بگو بچه ها رو بفرستم در خدمت باشن

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

هیرسااااا! :31:

چطوری :31:

تو مدتی که نبودی به جامعه الیانس خدمت کردم و تونستم یه هورد رو از گمراهی در بیارم و بکنمش الیانس! :31 :31:

دانیکس !!!! !
خوبم مرسی
ای تو گفتی من باور کردم.ما که ندیدیم انلاین بشی
خداوکیلی دستم بهت برسه حالتو میگیرم
در تاریخ wow سنگین ترین خیانت رو به جامعه نوم ها و شهرک gnomergan روا داشتی

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

هیرسا کجایی؟ برگشتی وطن؟

مخلصیم عمو حسین
ما نفهمیدیم از اخر اسم شما و علی خضوری رو تو لیست دشمنان نوم بنویسم یا نه
تو اکانتتون هم دشمن دارین هم خودی

Black-Ninja
23-04-2012, 12:07

اسبه زورو اسمش چی بود؟! :خخخخخخخخخ
حساب کن خودت بعد از اینکه اومد و تموم شد:31:

درست برو سربازیت هی اضافه خدمت نخوری خخخخ :31: :31: بعد نگی نگفتی, فردا اومدی دیدی گاروشم کشتن pre pack بعدی mop هه :31:

هیرسا کجایی؟ برگشتی وطن؟

از الآن دارم میگم لونه ی من باید 50 در 40 متر باشه حداقل:خخخخ (چه قناعتی)

همنوع های خودتم میخوای پرورش بدی:دی

آقا ما داریم میریم زادگاه هیرسا ندیدید که میبینید حلال کنید:خخخ

جونم این همه اسپم یکی که اسپم میده پشت بندش همه خودشیرینی میکنن

loomina
23-04-2012, 13:14
جونم این همه اسپم یکی که اسپم میده پشت بندش همه خودشیرینی میکنن

ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااا :((((((((((((((((((

من دیگه چجوری بگم به یه عده, اقا شما فقط همین سوال منو جواب بده .

شمایی که هفته ای یه بار میای نگاه میکنی این تاپیک رو , میبینی که کسایی که سوال پرسیدن جوابشونو گرفتن, دیگه مشکلت چیه؟؟؟ این بچه بازیارو تورو خدا بزارید کنار, مشکل شما نیستا, مشکل کل این فروم( مخصوصا مدیرا و ... )هست!
بعدم خود شیرینی نیست عزیزم, فرق صحبت و خود شیرینی رو درک کن لطفا! تو لغت نامه نیست؟ لینک کنم!

hirsababak
23-04-2012, 17:33
بچه های فروم همسایه حق دارن بگن پی سی خشک و بی روحه
مدیرای اینجا دوست دارن دست به سینه بشینی پشت کامپیوتر و هر 1 دقیقه صفحه رو reload کنی اگه دیدی کسی سوالی کرده جوابشو بدی در همین حد حتی بدون یه کلمه اضافه
همین اخلاق ها به بعضی از رفقا سرایت کرده و بعد از سال و ماهی که به تایپیک سر میزنن دوست دارن هیچی جر بازی حرف زده نشه

راستی black-ninja عزیز پست هات کم شمارش نمیشه احیانا؟
با 559 تا پست شدی کاربر فعال انجمن بازی های انلاین و شبکه ای
همین لوبیای خودمون ا ببخشید لومینای خودمون با 3023 تا پست هیچی بش ندادن

Mcafee*
23-04-2012, 19:02
دوستان برای اینکه اختلاف بالا نگيره من چندتا سوال ميپرسم!
يکی اینکه الان قيمت اکانت کاتا برای بازی تو بليزارد چنده به پول خودمون؟ چه چيزايی دقيقا بايد بگيرم؟ من مشهدم اینجا کسيرو سراغ دارين؟
يک مشکلی دارم اونم زمانه ، من هرشب فوقش ميتونم 1-2 ساعت وقت برای بازی بزارم، با توجه به این موضوع احساس ميکنم به نسبت زمانی که برای بازی کردن و لول آپ صرف ميکنم پولم حروم ميشه، راهی برای حل این مشکل هست؟ مثلا بشه مثل ایرانسل هرچقدر شارژ کردی همونقدر بازی کنی حالا يکمی گرونتر. ميتونم بگم اصلی ترين دليلم برای بليزارد بازی نکردن همينه
اینترنت من شاتل 128 هست ، مشکلی نيست؟ از نظر حجم چطور؟

hirsababak
23-04-2012, 19:13
يکی اینکه الان قيمت اکانت کاتا برای بازی تو بليزارد چنده به پول خودمون؟ چه چيزايی دقيقا بايد بگيرم؟ من مشهدم اینجا کسيرو سراغ دارين؟
يک مشکلی دارم اونم زمانه ، من هرشب فوقش ميتونم 1-2 ساعت وقت برای بازی بزارم، با توجه به این موضوع احساس ميکنم به نسبت زمانی که برای بازی کردن و لول آپ صرف ميکنم پولم حروم ميشه، راهی برای حل این مشکل هست؟ مثلا بشه مثل ایرانسل هرچقدر شارژ کردی همونقدر بازی کنی حالا يکمی گرونتر. ميتونم بگم اصلی ترين دليلم برای بليزارد بازی نکردن همينه

گیم نت من مشهد هست اما خودم مشهد نیستم
بگو کدوم محدوده هستی تا بگم بازی رو از کدوم گیم نت بگیری
چند تا اکانت واسه فروش دارم اگه خواستی بگو

اکانت خام هم اگه خواستی تهیه کنی رضا بابایی 120 میده cd key های battlecest+woltk+cata

Arrowtic
23-04-2012, 20:18

فکر نکنم بشه با توجه به مصرف پول داد
لول آپو اگه کسی rec کنت میتونید 2 نفری 2x لول آپ کنید(دوستان اینو بهتر بلدن)
پینگتون چه قدره؟از یاهو مثلا!

Mcafee*
23-04-2012, 21:11
گیم نت من مشهد هست اما خودم مشهد نیستم
بگو کدوم محدوده هستی تا بگم بازی رو از کدوم گیم نت بگیری
چند تا اکانت واسه فروش دارم اگه خواستی بگو

اکانت خام هم اگه خواستی تهیه کنی رضا بابایی 120 میده cd key های battlecest+woltk+cata
من بلوار وکيل آباد هستم ، فارغ التحصيلان
اکانت خام يعنی چی؟ Cd key های اون 3 تارو که بگيرم ديگه همه چی حله؟ لطفا يکم بيشتر توضيح بدين من هنوز تو این ضمينه نوبم!!
الان مهم ترين مسئله نحوه محاسبه و پرداخت پوله، از نظر مالی مشکلی نيست اما نميخوام مثلا پول يک ماه رو بدم بعد کلا تو اون ماه نتونم بيشتر از 30 ساعت بازی کنم، ظلمه ديگه. اگر این مشکل رديف بشه و راه حلی داشته باشه مطمئنا ميخرم. مثلا نميشه با يکی شريک شد ( مثلا يک گيم نت ) پول رو نصف کرد باهم استفاده کرد! يا يه چيزی شبيه به این

فکر نکنم بشه با توجه به مصرف پول داد
لول آپو اگه کسی rec کنت میتونید 2 نفری 2x لول آپ کنید(دوستان اینو بهتر بلدن)
پینگتون چه قدره؟از یاهو مثلا!

والا از ياهو 370 ميانگين، خيلی نوسان داره.

IceLord
23-04-2012, 21:27
من بلوار وکيل آباد هستم ، فارغ التحصيلان
اکانت خام يعنی چی؟ Cd key های اون 3 تارو که بگيرم ديگه همه چی حله؟ لطفا يکم بيشتر توضيح بدين من هنوز تو این ضمينه نوبم!!
الان مهم ترين مسئله نحوه محاسبه و پرداخت پوله، از نظر مالی مشکلی نيست اما نميخوام مثلا پول يک ماه رو بدم بعد کلا تو اون ماه نتونم بيشتر از 30 ساعت بازی کنم، ظلمه ديگه. اگر این مشکل رديف بشه و راه حلی داشته باشه مطمئنا ميخرم. مثلا نميشه با يکی شريک شد ( مثلا يک گيم نت ) پول رو نصف کرد باهم استفاده کرد! يا يه چيزی شبيه به این

والا از ياهو 370 ميانگين، خيلی نوسان داره.

سلام مجدد

متاسفانه اشتراکش ماهیانه هست دقیقا مثل همین ADSL هیچ راه دیگه ای هم نداره.
قبل از خرید اکانت هم بازی رو کامل بگیرید و یک اکانت Trial تو بلیزارد بسازید و مدت 10 روز مجانی بازی کنید اگه از پینگ و وضعیت لول آپ و ... راضی بودید بعد برای خرید اکانت هزینه کنید.

با خرید همون سی دی کی Battlechest هم می تونید بازی کنید ولی دیگه نمی تونید از امکانات woltk و cata استفاده کنید که این کار توصیه نمیشه. اگه واقعا قصد بازی کردن دارید باید همه رو خریداری کنید.

یک نکته بگم که موقع ساخت اکانت کشورتون رو حتما انگلیس یا ایتالیا بذارید تا از قابلیت های rec بتونید استفاده کنید.

موفق باشید

Black-Ninja
24-04-2012, 01:32
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااا :((((((((((((((((((

من دیگه چجوری بگم به یه عده, اقا شما فقط همین سوال منو جواب بده .

شمایی که هفته ای یه بار میای نگاه میکنی این تاپیک رو , میبینی که کسایی که سوال پرسیدن جوابشونو گرفتن, دیگه مشکلت چیه؟؟؟ این بچه بازیارو تورو خدا بزارید کنار, مشکل شما نیستا, مشکل کل این فروم( مخصوصا مدیرا و ... )هست!
بعدم خود شیرینی نیست عزیزم, فرق صحبت و خود شیرینی رو درک کن لطفا! تو لغت نامه نیست؟ لینک کنم!

یارو حق داره میاد میگه آقا من حوصله ندارم 3000 صفحه بخونم بعد میاد سوالی که 100 بار جواب داده شده رو می پرسه چرا چون جواب همه سوالات تو اسپم های آقایون گم شده

بعضی ها فکر کردن دیگه فروم و اون بخش مال اوناست !!! مثل Loomina بابا این فروم مال همست میای با پست های زیبات پرش میکنی

مثلاً من میام این بخش یک چیزی یاد بگیرم بعد باید پست های این آقا که اصلاً هیچ ارتباطی با من نداره و خطاب به یک فرد دیگست رو بخونم ؟ بعضی وقت ها بحث بین 2 نفر بیشتر نیست خوب راحت با پیغام خصوصی باهم صحبت کنید !

این بخش رو ببینین

خداییش آدم لذت میبره همش 209 صفحه هست ولی حداقل تو هر صفحه ایش یک چیز مفید پیدا میشه

راستی black-ninja عزیز پست هات کم شمارش نمیشه احیانا؟
با 559 تا پست شدی کاربر فعال انجمن بازی های انلاین و شبکه ای
همین لوبیای خودمون ا ببخشید لومینای خودمون با 3023 تا پست هیچی بش ندادن
عزیز جان اگر من هم مثل شما صبح تا شب از اتفاق های زندگیم تعریف می کردم رو Gnome الکی غیرتی میشدم و با این و اون بحث بیخود میکردم راجبش الاً پست های منم زیاد بود
حقیقتش این فعال شدن من هم نمیدونم جریانش چی بود ! من حتی نمیدونم کی من رو فعال کرده ! شاید شما هم کمتر اسپم کنی فعال بشی

یکی از دلایلی که دیگه به این بخش کم سر میزنم همین حرف ها و اسپم های اقایون هست که وقتی نگاش میکنم کلاً از انجمن فراری میشم

اینجا شده بخش پرورش اسپمر ریشه شروع این اسپم هم از این 2 نفر بود
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( البته من برای شخصیت ایشون احترام بخصوصی قائل هستم )
و
loomina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با هم کل کل میکردن به خیال اینکه دارن با هم جالب صحبت میکنن و دیگران حتماً دارن از صحبت ها و کل کل های این ها لذت میبرن !

البته پست های خوبی هم داشتن که واقعاً مفید بود ! ما هم تشکر می زدیم !

خیلی ها رو میشناسم که از تو همین بخش با هم آشنا شدیم دیگه به این فروم سر نمیزنن

خدایی الاً کسی حاضر هست چند صفحه قبل رو بخونه ؟ نه چون چیز مفیدی توش نبوده یا اگرم بوده زیر اسپم غرق شده

صحبتم رو با یه Fantastic Spam که از صفحات قبل انتخاب کردم تموم میکنم حوصلتون سر نره :15:

یه بازیه هست تو یکی از تاپیکای mmo champion
به این صورته

^ ضد حال خورد!
< اگه بودم خود کشی میکردم!
V جواب خوبی داد

خخخخخخخخخخ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته به این صورت نیست ولی من ادیتش کردم خخخ
خروج از دام اعتیاد اسپم سخته ولی تو میتونی

deltax
24-04-2012, 08:27
دوست عزیز
اینکه بری یه پست رو بکشی بیرون و بگی این اسپمه کار غلطیه ....اینجا همه اسپم میدن...فکر نمیکنم کسی هم با این کار مشکلی داشته باشه..البته بجز شما
قرار نیست فقط کسی سوال بپرسه بقیه جواب بدن و همین...اینجا که پادگان نظامی نیست :31:
بعضی وقتا طرف 2 دقیقه وقت بزاره تو بازی جواب سوالشو میگیره ولی انقد ..... تشریف دارن اصلا یکم به خودش زحمت نمیده که یکم بگرده ...بعضی هم واقعا گیر کردن و میان میپرسن که من خودم به شخصه همیشه به این دوستا کمک میکنم..
همین پستی که از نظر شما اسپمه ولی تا اونجا که من یادمه جواب 1 پست منه
روال این تایپیک همینجوری بوده از اول...همه که نمیتونن به خاطر شما از این فروم برن ولی اگه این تایپیک به مذاق شما سازگار نیست میتونید برید یا اصلا مطالب اینجارو نخونید...البته با احترام دوست عزیز...

hirsababak
24-04-2012, 10:19
یارو حق داره میاد میگه آقا من حوصله ندارم 3000 صفحه بخونم بعد میاد سوالی که 100 بار جواب داده شده رو می پرسه چرا چون جواب همه سوالات تو اسپم های آقایون گم شده

بعضی ها فکر کردن دیگه فروم و اون بخش مال اوناست !!! مثل Loomina بابا این فروم مال همست میای با پست های زیبات پرش میکنی

مثلاً من میام این بخش یک چیزی یاد بگیرم بعد باید پست های این آقا که اصلاً هیچ ارتباطی با من نداره و خطاب به یک فرد دیگست رو بخونم ؟ بعضی وقت ها بحث بین 2 نفر بیشتر نیست خوب راحت با پیغام خصوصی باهم صحبت کنید !

این بخش رو ببینین

خداییش آدم لذت میبره همش 209 صفحه هست ولی حداقل تو هر صفحه ایش یک چیز مفید پیدا میشه

عزیز جان اگر من هم مثل شما صبح تا شب از اتفاق های زندگیم تعریف می کردم رو Gnome الکی غیرتی میشدم و با این و اون بحث بیخود میکردم راجبش الاً پست های منم زیاد بود
حقیقتش این فعال شدن من هم نمیدونم جریانش چی بود ! من حتی نمیدونم کی من رو فعال کرده ! شاید شما هم کمتر اسپم کنی فعال بشی

یکی از دلایلی که دیگه به این بخش کم سر میزنم همین حرف ها و اسپم های اقایون هست که وقتی نگاش میکنم کلاً از انجمن فراری میشم

Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( البته من برای شخصیت ایشون احترام بخصوصی قائل هستم )
و
loomina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با هم کل کل میکردن به خیال اینکه دارن با هم جالب صحبت میکنن و دیگران حتماً دارن از صحبت ها و کل کل های این ها لذت میبرن !

خدایی الاً کسی حاضر هست چند صفحه قبل رو بخونه ؟ نه چون چیز مفیدی توش نبوده یا اگرم بوده زیر اسپم غرق شده

صحبتم رو با یه Fantastic Spam که از صفحات قبل انتخاب کردم تموم میکنم حوصلتون سر نره :15:

اول از هر چیزی تشکر میشه بابت بزرگ نوشتن حرف G در اسم Gnome
دوما من چند ماه هست که به پی سی سر نزده بودم واسه چی الکی میگی صبح تا شب میای از اتفاقات زندگیت تعریف میکنی؟
اره من حاضرم همه صفحات رو دوباره بخونم با اینکه قبلا اینکار رو کردم
همه تقصیر ها سر ممد crawling و این یارو لومیناست
به لیست دشمنان نوم اضافه کردمت :10:
بچه ها فردا سالگرد درگذشت جانسوز دوست عزیزمون رسول هست

یه فاتحه ای بخونید

روحش شاد

G.D.ragon.Ir
24-04-2012, 10:38
عزیز, کلآ این بخش, شمارش پست هاش خاموش هست. این افرادی هم که شما ازشون نام بردید (با توجه به شناخت نسبی ای که از این تاپیک دربارشون بدست آوردم) افرادی نیستند که تعداد پست و تعداد تشکر, براشون ملاک باشه. اینجور چیزا واسه تازه واردها جذابیت داره. بطور مثال 1000000 پست و تشکر, چه تغییری در مسیر زندگیشون میده؟ ذات بازی های انلاین, اینجور بحث ها رو هم تو خودش داره. نه این تاپیک, بلکه اکثر تاپیک ها (که چند نفر با هم هستند) همینجورین

loomina
24-04-2012, 13:08

این بخش رو ببینین

و

اقا من قصد توهین ندارم ولی شما هنوز نمیدونید فروم چیه, درسته, چت روم نیست, ولی اینی که شما میگی کار سایته عزیز دلم! کار سایته! به خدا کار فروم نیست ! اگر میخواستن یک سری اطلاعات بزارن که هر کی مشکل داشت بیاد بخونه ببره میگفتن بهش سایت عادی!
فروم , چیزی که تعریف نشده برای شما, یعنی این نیست که یه نفر بره بگرده , حالا چه 100 صفحه چه 10000 صفحه رو سوالش رو پیدا کنه , فروم یعنی این که سوالی داری؟ بیا بپرس! حالا جنابالی که کلا با من مشکل دیرینه داشتید و همین خود شما بودی که بنده رو تو پست هات مستقیما مسخره میکردی و بد دهنی میکردید!که البته این بحثش جای دیگس.

بعدم اگر شما متوجه نیستید فرق بین بحث و کل کل چیه , بخدا بقیه میتوجه هستن!! والا من تا تونستم با احترام حرف زدم( تا وقتی که طرف خودش بی احترامی نکرده) که بعد نگن کلکله!
من نمیفهمم منظورتون از خوندن 3000 صفحه چیه؟ اطلاعات خالصم که بود باز هیچ کس حاضر نبود بگرده بین این ها, همونطور که گفتم اگر اینجوری بود میرفت یه سایت عادی.
چیزی که من طی چند سال هنوز متوجه نشدم, میخواستم ببینم این پستای ما ضرر مالی میزنه به P30world؟؟

و این حرفم به شخص شماس:

اقا من اینطوریم , دید من از فروم با دید شما از فروم متفاوته, من دیگه نه به این فروم احتیاجی دارم نه چیزی, با دوستانم هم اگر بخوام ارتباط برقرار کنم شمارشون رو دارم! wow هم که دیگه بازی نمیکنم, اگرم اینجام به خاطر اینه که جواب 4 نفر رو بدم, 4 تا اطلاعات بزارم و ...
به قول دوستان بازی های انلاین این چیزارو داره.
اگر مشکلی دارید با مدیرا و دوستانتون صحبت کنید من رو بن کنن, که البته شک ندارم این کارم بدون هیچ معطلی میکنن نگران نباشید! بعد شما میتونید از فروم بدون پستتون که رو یه صفحه برای چند هفته میمونه لذت کامل رو ببرید! اگر sims اگر skyim اگر wow اگر PoP اگر چند جای دیگه من کمکی کردم مطمئنا برای کس دیگه بوده.

بیخیال شما زیاد جدی نگیر :) الا facepam شما هم اشتباهه که میشه Facepalm اما در کل بیخیال

تمام.

Black-Ninja
24-04-2012, 14:01
اقا من قصد توهین ندارم ولی شما هنوز نمیدونید فروم چیه, درسته, چت روم نیست, ولی اینی که شما میگی کار سایته عزیز دلم! کار سایته! به خدا کار فروم نیست ! اگر میخواستن یک سری اطلاعات بزارن که هر کی مشکل داشت بیاد بخونه ببره میگفتن بهش سایت عادی!
فروم , چیزی که تعریف نشده برای شما, یعنی این نیست که یه نفر بره بگرده , حالا چه 100 صفحه چه 10000 صفحه رو سوالش رو پیدا کنه , فروم یعنی این که سوالی داری؟ بیا بپرس! حالا جنابالی که کلا با من مشکل دیرینه داشتید و همین خود شما بودی که بنده رو تو پست هات مستقیما مسخره میکردی و بد دهنی میکردید!که البته این بحثش جای دیگس.

بعدم اگر شما متوجه نیستید فرق بین بحث و کل کل چیه , بخدا بقیه میتوجه هستن!! والا من تا تونستم با احترام حرف زدم( تا وقتی که طرف خودش بی احترامی نکرده) که بعد نگن کلکله!
من نمیفهمم منظورتون از خوندن 3000 صفحه چیه؟ اطلاعات خالصم که بود باز هیچ کس حاضر نبود بگرده بین این ها, همونطور که گفتم اگر اینجوری بود میرفت یه سایت عادی.
چیزی که من طی چند سال هنوز متوجه نشدم, میخواستم ببینم این پستای ما ضرر مالی میزنه به P30world؟؟

و این حرفم به شخص شماس:

اقا من اینطوریم , دید من از فروم با دید شما از فروم متفاوته, من دیگه نه به این فروم احتیاجی دارم نه چیزی, با دوستانم هم اگر بخوام ارتباط برقرار کنم شمارشون رو دارم! wow هم که دیگه بازی نمیکنم, اگرم اینجام به خاطر اینه که جواب 4 نفر رو بدم, 4 تا اطلاعات بزارم و ...
به قول دوستان بازی های انلاین این چیزارو داره.
اگر مشکلی دارید با مدیرا و دوستانتون صحبت کنید من رو بن کنن, که البته شک ندارم این کارم بدون هیچ معطلی میکنن نگران نباشید! بعد شما میتونید از فروم بدون پستتون که رو یه صفحه برای چند هفته میمونه لذت کامل رو ببرید! اگر sims اگر skyim اگر wow اگر PoP اگر چند جای دیگه من کمکی کردم مطمئنا برای کس دیگه بوده.

تمام.
ببین جناب سر در این تاپیک چی نوشته ؟
آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی فروم بخشی هست به نام گفتگوی آزاد یعنی هرچی دلت میخواد میگی انجا تا هرچقدر که دلت میخواد برو با رفیقات اسپم کن تعداد صفحه ها رو برسون به 1k 2k 3k

ولی حداقل به سردر این تاپیک احترام بزارید 3-4 تا حرف جالب بگو اشکالی نداره ولی دیگه نه هر روز ! من نمیگم آقا با دوستت شوخی نکن
شوخی کن در حد دو سه تا پست

الاً شما برو ببین از کی تا حالا با این جناب Crawling... داری بحث میکنی ! خسته نشدی خدا وکیل ؟ خوب آیدیش رو مگه نداری ؟ باهاش حرف بزن خوب !

من بیشتر ناراحت پست های مفیدی هستم که داره زیر صفحه ها گم میشه ! پست های شما هم هست که خیلی ها بهش احتیاج دارن

حالا من یک چیزی از شما میخوام برو تمام صفحات قبل رو بگرد اطلاعات مفید رو در یک PDF جمع آوری کن بزار توی فروم ! خداییش حاضری ؟ یا حوصله نداری 3000 صفحه رو بگردی ؟
با لج بازی کردن جبه گرفتن چیزی حل نمیشه که حیف پست های مفید شما واقعاً که الاً پیدا کردنش کار حضرت فیله !

بیخیال... اگر تا فردا هم بگم صبحه شما میگی شبه ( انتقاد پذیر بودن نعمته که شما فاقد این خصلت هستی )

این تشکر ها هم که میبینی به خاطر همون پست های مفیدت هست که الاً دارن توی اشتباهاتت هم پشتت رو میگیرن و دلیلی برای صحت صحبت های شما نیست از ما گفتن بود.

خداییش چند بار این تاپیک رو زدن قفل کردن ؟ لابود به خاطر همون پست های مفید بوده ؟! یا به خاطر اسپم های بیخود کل کل های الکی ؟!

در ضمن من یادم نمیاد بد دهنی کرده باشم به کسی !

نوشته شده توسط Black-Ninja [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بیخیال شما زیاد جدی نگیر :) الا facepam شما هم اشتباهه که میشه Facepalm اما در کل بیخیال

به نظر شما پست بالای من اسپم بود ؟ من فقط توی اون پست میخواستم جلوی دعوای اون دو نفر رو بگیرم و وضعیت رو آروم کنم ! میتونید برید و اون صفحه رو دوباره مطالعه کنید !

دوست عزیز
اینکه بری یه پست رو بکشی بیرون و بگی این اسپمه کار غلطیه ....اینجا همه اسپم میدن...فکر نمیکنم کسی هم با این کار مشکلی داشته باشه..البته بجز شما
قرار نیست فقط کسی سوال بپرسه بقیه جواب بدن و همین...اینجا که پادگان نظامی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی وقتا طرف 2 دقیقه وقت بزاره تو بازی جواب سوالشو میگیره ولی انقد ..... تشریف دارن اصلا یکم به خودش زحمت نمیده که یکم بگرده ...بعضی هم واقعا گیر کردن و میان میپرسن که من خودم به شخصه همیشه به این دوستا کمک میکنم..
همین پستی که از نظر شما اسپمه ولی تا اونجا که من یادمه جواب 1 پست منه
روال این تایپیک همینجوری بوده از اول...همه که نمیتونن به خاطر شما از این فروم برن ولی اگه این تایپیک به مذاق شما سازگار نیست میتونید برید یا اصلا مطالب اینجارو نخونید...البته با احترام دوست عزیز...

سوال غلط جواب غلط ... ! نتیجه اسپم
خدا وکیل این اسپم ها رو یکم کمتر کنید خوب فلانی داره میره خدمت میاد اینجا میگه چه دخلی به من داره :) بعد جوابش همون جناب گروهبان گارسایست !
مگه رفتن از این فروم چطوریه ؟ من رو الاً رفته حساب کن

من میدونم همه بچه های اینجا گل هستن و از نظر شخصیت در حد بالایی هستن فقط بعضی وقت ها شوخی هاشون زیاد از حد میشه !

یارو میاد امروز یک پست میزاره فردا دوستش میاد جوابش میده 5 ثانیه لبخند میزنه بعد در حالی که ذوق کرده میخواد یه کاری کنه دوستش هم بخنده میاد یک پست دیگه میزاره ! پست ها انبار میشه... در نتیجه اسپم پشت اسپم..

loomina
24-04-2012, 15:32
ببین جناب سر در این تاپیک چی نوشته ؟
آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی فروم بخشی هست به نام گفتگوی آزاد یعنی هرچی دلت میخواد میگی انجا تا هرچقدر که دلت میخواد برو با رفیقات اسپم کن تعداد صفحه ها رو برسون به 1k 2k 3k

ولی حداقل به سردر این تاپیک احترام بزارید 3-4 تا حرف جالب بگو اشکالی نداره ولی دیگه نه هر روز ! من نمیگم آقا با دوستت شوخی نکن
شوخی کن در حد دو سه تا پست

الاً شما برو ببین از کی تا حالا با این جناب Crawling... داری بحث میکنی ! خسته نشدی خدا وکیل ؟ خوب آیدیش رو مگه نداری ؟ باهاش حرف بزن خوب !

من بیشتر ناراحت پست های مفیدی هستم که داره زیر صفحه ها گم میشه ! پست های شما هم هست که خیلی ها بهش احتیاج دارن

حالا من یک چیزی از شما میخوام برو تمام صفحات قبل رو بگرد اطلاعات مفید رو در یک PDF جمع آوری کن بزار توی فروم ! خداییش حاضری ؟ یا حوصله نداری 3000 صفحه رو بگردی ؟
با لج بازی کردن جبه گرفتن چیزی حل نمیشه که حیف پست های مفید شما واقعاً که الاً پیدا کردنش کار حضرت فیله !

بیخیال... اگر تا فردا هم بگم صبحه شما میگی شبه ( انتقاد پذیر بودن نعمته که شما فاقد این خصلت هستی )

این تشکر ها هم که میبینی به خاطر همون پست های مفیدت هست که الاً دارن توی اشتباهاتت هم پشتت رو میگیرن و دلیلی برای صحت صحبت های شما نیست از ما گفتن بود.

خداییش چند بار این تاپیک رو زدن قفل کردن ؟ لابود به خاطر همون پست های مفید بوده ؟! یا به خاطر اسپم های بیخود کل کل های الکی ؟!

نه خدایی تو این 1000صفحه شما نگاه کن ببین اخرین بار من کی با این بنده خدا کل کل کردم؟!

یا مثلا همین خود شما که میگید پ.خ , همین چیزارو تو یه پ.خ با یه لحن یکم دوستانه تر میگفتی بهتر بود یا اینجا؟! که به قول خودتون کل کل شه!

من انتقاد پذیری دارم , ولی شما داری یه چیز غیر عادی میگی! شما میگی اسپم میدید اونی که سوال داره جوابش رو پیدا نمیکنه, ولی غیر از اینه که من و دوستان تو این فروم به جواب تک تک کسانی که چیزی پرسیدن در سطح دانشمون کمک کردیم؟

iMbaQ_SiR
24-04-2012, 17:14
سلام همه .

ی چیزی پیدا کردم که خودم مدت ها منتظرش بودم از Patch 4.3.4 اضافه شده. من که خیلی حال کردم باهاس می ذارم اینجا اگه تو سایت بلیز ندیدید اینجا ببینید.

این لینک برای اجرای WoW به صورت 64bit (x64 هست. توضیحات کامله. ی فایل 7 مگی هست که DL می کنید و بعد محتویات اون رو داخل محلی که WoW رو نصب یا (copy) کردین می ریزید.

هرکی هم سوال داره می تو نه نپرسه. :27:

Arrowtic
24-04-2012, 17:21
یه سوال:من که همون ورژن قبلیا رو راحت رو هم 64 هم 32 بازی میکردم خودم!این روشی که شما گفتید فرقش با همین طوری اجرا کردن چیه؟(بدون مشکل FPS)

Black-Ninja
24-04-2012, 17:28
سلام همه .

ی چیزی پیدا کردم که خودم مدت ها منتظرش بودم از Patch 4.3.4 اضافه شده. من که خیلی حال کردم باهاس می ذارم اینجا اگه تو سایت بلیز ندیدید اینجا ببینید.

این لینک برای اجرای WoW به صورت 64bit (x64 هست. توضیحات کامله. ی فایل 7 مگی هست که DL می کنید و بعد محتویات اون رو داخل محلی که WoW رو نصب یا (copy) کردین می ریزید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fforum%2Ftopic%2F3312962371%3Fpage%3D1)

خبر جالبیه یک توضیح هم اضافه کنم که کلاً این به چه دردی میخوره

اگر از 64 بیت استفاده کنید FPS بیشتری دارید

FPS مخفف Frame Per Second هست یعنی میزان هر فریم در هر ثانیه برای مثال گاهی اوقات وقی Raid می رید و باس به SPELL هایی که Visual بالایی دارن میرسه سیستم شما تیکه تیکه میشه انگار که لگ دارید ولی درواقع آن میزان FPS شماست که کاهش پیدا کرده و موجب این اختلال در تصویر میشه هر چند که این اختلال بسته به نوع هر سخت افزاری متفاوت هست و با تغییر گرافیک به حالت LOW این مشکل برطرف میشه

ولی اگر شما از نسخه 64 بیت استفاده کنید FPS شما در حد قابل توجهی افزایش می یابد و می توانید بهترین بهره را از کارت گرافیک ببرید نکته مهمتر کاهش مصرف CPU خواهد بود و پشتیبانی از مقدار بیشتری از RAM

همچنین سرعت Loading شما در بازی افزایش خواهد داشت ( گرافیک شما اگر روی High باشه Loading کمی طول خواهد کشید که با استفاده از 64 بیت این زمان کاهش میابد)

mehdi.kr
24-04-2012, 18:11
سلام
من ورژن 3.3.5 دارم و میخوام به کاتا تبدیلش بکنم
یه فایل 5 گیگابایتی دانلود کردم که این کار رو میکنه اما وقتی میخوام نصبش بکنم این ارور رو میده !

R.P.G
24-04-2012, 19:08
ببببببببببببببببببببببببب بببببببوووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووااااا ااااااااااااااااااااا چه خبره :دی

اسپم بنّی (به تشدید توجه شود) !

:>

Black-Ninja
24-04-2012, 19:34
سلام
یه فایل 5 گیگابایتی دانلود کردم که این کار رو میکنه اما وقتی میخوام نصبش بکنم این ارور رو میده !

اون لینک فایلی که دانلود کردی رو بده یک نگاه بهش بندازیم. ببینم چه ورژنی هستش

mehdi.kr
24-04-2012, 20:51
اون لینک فایلی که دانلود کردی رو بده یک نگاه بهش بندازیم. ببینم چه ورژنی هستش

Black-Ninja
24-04-2012, 21:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffiles%2F88363%2Fworld-of-warcraft-patch-3-3-x-to-4-0-0-full-eu%23)

من یکم تحقیق کردم و فقط تنها لینکی که پیدا کردم این بود

توی لینک بالا مفصل راجبش صحبت شده ولی تیتر تاپیک فعلا UNSOLVED هست یعنی با اون همه راه حل که کاربران دادن هنوز مشکل برطرف نشده

یکی نوشته که باید فضای کافی داشته باشی چیزی حدود 20 گیگ

یکی دیگه هم نوشته که ممکن هست فایروال سیستم اجازه دسترسی به یک سری لینک ها رو نمیده و باید OFF کنی

به هرحال تاپیک بالا مال 4-5 روز قبل هست و فکر می کنم دنبالش کنی شاید به نتایجی برسی

hossein2801
24-04-2012, 22:44
سلام همه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fforum%2Ftopic%2F3312962371%3Fpage%3D1)

وقت خاب؟
64 بیت بیش از 1ماهه اومده
فقط وقتی اپدیت جدیدی اومد این فایلای 64بیتی که گرفتی حذف کن بعد اپدیت کن
اگه اینکارو نکنی احتمال هست کلاینت خراب بشه

IIIXSubZeroXIII
24-04-2012, 23:28
سلام

منم 2-3 ماه قبل این مشکلو داشتم درست نشد! یا باید با لانچر دانلود کنی یا بخری!!

Mcafee*
25-04-2012, 09:30
هيرسا جان قرار بود آدرسی چيزی بهم بدی برم تا آخرين پچ رو بگيرم ازش. بچه ها من ديگه تصميم گرفتم ورودم به دنيای سرورهای بليزارد رو تبريک بگم.!!
دوستان يک توضيحی برای کل هزينه هايی که بايد پرداخت کنم ميديد؟ راستی با پينگی که داشتم با ياهو (380 متغير) مشکلی دارم يا نه؟
اگر بخواهم سريال هر 3 نسخه رو بگيرم که بتونم از همه ی امکانات استفاده کنم و کلا شارژ ماهيانه و هزينه اوليه و... چقدر ميشه؟ ميشه به تفصيل برام توضيح بديد؟
دوستان يک راهنمايی کلی هم در مورد مراحل ساخت اکانت تو بليزارد و استفاده از اون 10 روز و ... هم بديد که بنده شديدا در ارتباط با سرورهای بليزارد نووووب تشريف دارم!!!

deltax
25-04-2012, 10:11
هيرسا جان قرار بود آدرسی چيزی بهم بدی برم تا آخرين پچ رو بگيرم ازش. بچه ها من ديگه تصميم گرفتم ورودم به دنيای سرورهای بليزارد رو تبريک بگم.!!
دوستان يک توضيحی برای کل هزينه هايی که بايد پرداخت کنم ميديد؟ راستی با پينگی که داشتم با ياهو (380 متغير) مشکلی دارم يا نه؟
اگر بخواهم سريال هر 3 نسخه رو بگيرم که بتونم از همه ی امکانات استفاده کنم و کلا شارژ ماهيانه و هزينه اوليه و... چقدر ميشه؟ ميشه به تفصيل برام توضيح بديد؟
دوستان يک راهنمايی کلی هم در مورد مراحل ساخت اکانت تو بليزارد و استفاده از اون 10 روز و ... هم بديد که بنده شديدا در ارتباط با سرورهای بليزارد نووووب تشريف دارم!!!

اول ایمیلتو به یکی از بچه ها که حال rec داشته باشه بگو برات دعوتنامه بفرسته....بعد که اون طرف برات دعوتنامه فرستاد از اون ایمیل میری و یه account میسازی...بعد تو بازی جفتتون یه کارکتر بسازید و lvl up کنید...xp این حالت 3 برابر حالت معمولیه...تا lvl 20 بدون وارد کردن cd key میتونی بری..وقتی هم با هم 1 group هستید از lvl 15 فقط برید dungeon..بهتره....راستی 1 چیز خیلی مهم..وقتی acc میسازی secret question رو فراموش نکن یا به کسی نده...این secret q با cdkey lvl 70 مهمترین چیز اکانته
برا شروع یه standard cdkey میخری که باش تا lvl 70 میتونی بری +1 ماه free
70-80 یه cdkey دیگه که wotlk اسمشه
80-85 هم cdkey cata
اصلا هم لازم نیست همرو با هم بگیری
خوبیه rec اینه که طرف باید کمکت کنه
اینم برا قیمت ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2F)

Mcafee*
25-04-2012, 10:22
عزيز ممنونم از راهنماييتون اما بازم خيلی چيزا برام گنگ و نامفهمومه
هر سريال چنده قيمتش؟ و از کجا ميتونم تهيه کنم؟
اگر کسی نخواست باهاش rec کنم چی؟ فرض کن فعلا خودم تنهايی ميخوام بازی کنم ، بعدا که ميشه rec کرد؟
من ميخوام اینجا برم بازی رو تا پچ آخر از يک گيم نت بگيرم کپی کنم رو هارد. این دوره های رايگان رو چجوری بايد بگيرم؟ بدون داشتن سريال و خريد شارژ ماهيانه ميتونم تا لول 20 برم؟ پس اون 10 روز چيه؟ اون 30 روز چيه؟ این يک ماه رايگان که ميگيد يعنی 1 ماه وقت دارم تا هر لولی برم مجانی( بدون پرداخت شارژ ماهيانه ) درسته؟
کجا بايد اکانتمو بسازم؟ فکر کنم برای اون لول 20 شدن درسته که سريال نميخواد اما بايد شارژ ماهيانه بگيرم درسته؟

loomina
25-04-2012, 10:52
عزيز ممنونم از راهنماييتون اما بازم خيلی چيزا برام گنگ و نامفهمومه
هر سريال چنده قيمتش؟ و از کجا ميتونم تهيه کنم؟
اگر کسی نخواست باهاش rec کنم چی؟ فرض کن فعلا خودم تنهايی ميخوام بازی کنم ، بعدا که ميشه rec کرد؟
من ميخوام اینجا برم بازی رو تا پچ آخر از يک گيم نت بگيرم کپی کنم رو هارد. این دوره های رايگان رو چجوری بايد بگيرم؟ بدون داشتن سريال و خريد شارژ ماهيانه ميتونم تا لول 20 برم؟ پس اون 10 روز چيه؟ اون 30 روز چيه؟ این يک ماه رايگان که ميگيد يعنی 1 ماه وقت دارم تا هر لولی برم مجانی( بدون پرداخت شارژ ماهيانه ) درسته؟
کجا بايد اکانتمو بسازم؟ فکر کنم برای اون لول 20 شدن درسته که سريال نميخواد اما بايد شارژ ماهيانه بگيرم درسته؟

سریال کلاسیک قیمتش حدود -15-20 تومن هست.

wrath of the lich king یا همون WOTLK تقریبا 35-30 تومن

کاتا هم نزدیک به 35-40 تومن.

تا وقتی لول 20 هستید و هیچ سریالی وارد نکردید نیاز به پرداخت شارژ ماهانه نیست.
بعد که اولین سریال رو وارد کردید 30 روز مجانی شارژ میده که میتونید استفاده کنید.
درم ورد rec خیر, یا اول قبل از ساخت اکانت میشه rec شد یا هیچ وقت :31:
شما میتونید خودتون تنهایی هم بازی کنید اگر rec شدید, ربطی به چند نفر بودن نداره, ولی اگر اون شخصی که rec کرده باهاتون lvl up کنه سرعت lvl up بیشتر میشه.

IIIXSubZeroXIII
25-04-2012, 11:26

بعد که اولین سریال رو وارد کردید 30 روز مجانی شارژ میده که میتونید استفاده کنید.
شما میتونید خودتون تنهایی هم بازی کنید اگر rec شدید, ربطی به چند نفر بودن نداره, ولی اگر اون شخصی که rec کرده باهاتون lvl up کنه سرعت lvl up بیشتر میشه.
ارزون حساب نکردی؟:31:
این قیمتا واسه قبل از گرونیه $ ه

deltax
25-04-2012, 11:50

دلار و سکه رو به نرخ سال 89 حساب کردی:31::31: یا تو شیراز انقد ارزونه
اینجا قیمتا رو زده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2F)
WoW BattleChest CD Key - اکانت با 30 روز تایم بازی + بسته ارتقاء تا Level 70 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wow-battlechest-cd-key.html)
27,000 تومان

WoW Wrath of the LichKing CD Key - بسته ارتقاء تا Level 80 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wrath-of-the-lich-king-cd-key.html)
45,000 تومان

WoW Cataclysm CD Key - بسته ارتقاء تا Level 85 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wow-cataclysm-cd-key-level-85-1.html)
48,000 تومان

اگه rec نکنی lvlup سخت تره..وگرنه چیز دیگه ای نیست...فقط هم همون اول قبل از ساخت acc میشه rec کرد

روزی چند ساعت و چه ساعتایی میخوای بازی کنی؟ پرسیدم که اگه وقتم بت خورد rec کنمت..اگرم نه که بچه ها هستن اینجا

hirsababak
25-04-2012, 12:07
mcafee عزیز پ.خ دادم چک کنید

loomina
25-04-2012, 12:38
دلار و سکه رو به نرخ سال 89 حساب کردی:31::31: یا تو شیراز انقد ارزونه
اینجا قیمتا رو زده
WoW BattleChest CD Key - اکانت با 30 روز تایم بازی + بسته ارتقاء تا Level 70 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wow-battlechest-cd-key.html)
27,000 تومان

WoW Wrath of the LichKing CD Key - بسته ارتقاء تا Level 80 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wrath-of-the-lich-king-cd-key.html)
45,000 تومان

WoW Cataclysm CD Key - بسته ارتقاء تا Level 85 - نسخه اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fworld-of-warcraft%2Fcdkey-timecard-wow-eu/wow-cataclysm-cd-key-level-85-1.html)
48,000 تومان

اگه rec نکنی lvlup سخت تره..وگرنه چیز دیگه ای نیست...فقط هم همون اول قبل از ساخت acc میشه rec کرد

روزی چند ساعت و چه ساعتایی میخوای بازی کنی؟ پرسیدم که اگه وقتم بت خورد rec کنمت..اگرم نه که بچه ها هستن اینجا

ارزون حساب نکردی؟:31:
این قیمتا واسه قبل از گرونیه $ ه

والا خیلی دستم نبود قیمتا, به نرخ اذر ماه 1390 گفتم خخخخخخ
فکر نمیکردم تا این حد گرون شده باشه! کاش میخریدیم الان میفروختیم! :31:

loomina
25-04-2012, 12:44
بالاخره بلیزارد یه 4 تا Model جدید ساخت! چ عجب! هر چند البته فکر کنم راستی و وسطی رو هم باز کلک سوار کرده!

deltax
25-04-2012, 13:21
mcafee عزیز پ.خ دادم چک کنید
یه پ خ بت دادم چک کن

Black-Ninja
25-04-2012, 13:57
بلیزارد هر 4-5 روز یک بار داره چیز های زیادی به MOP اضافه میکنه

امروز 25 April لیست چیز های مهمش رو میزارم
===================================
Kun-Lai Pass

این اینس به صورت 5 Man خواهد بود و همین چند ساعت پیش به لیست اینس ها اضافه شد

Territory: Contested
Instance type: Dungeon
Number of players: 5
Heroic mode available 90 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==================================
ACHIEVEMENT

128 اچیومت جدید به MOP اضافه شد
دیدن لیست کامل Achievement ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] search%3Fq%3Ddate%253A2012-04-25%23achievements)
==================================
TALENT

امروز 3 تا تلنت اضافه / یا ویرایش شده در MOP

کلاس : Monk [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reduces all spell damage taken by 90% and clears all magical effects on you, reversing them back to their original caster if within 40 yards. Lasts for 6 sec.

Mindbender

کلاس : Priest [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Creates a Mindbender to attack the target. Caster receives 6% mana when the Mindbender attacks. Damage taken by area of effect attacks is reduced. Lasts 15 sec

Plague Leech

کلاس : Deathknight [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Draw forth the infection from an enemy, consuming your Blood Plague and Frost Fever diseases on the target to activate a random fully-depleted rune as a Death Rune.

hossein2801
25-04-2012, 14:01
بالاخره بلیزارد یه 4 تا Model جدید ساخت! چ عجب! هر چند البته فکر کنم راستی و وسطی رو هم باز کلک سوار کرده!

اون اولی که ممد کفتار از نوع پیشرفتشه :31:
اونا رو هم من فک کنم تو ahnquraj زیاد دیدم

loomina
25-04-2012, 16:18
اون اولی که ممد کفتار از نوع پیشرفتشه :31:
اونا رو هم من فک کنم تو ahnquraj زیاد دیدم

سمت چپیه منو یاد دیجیمون میندازه! (((((:

JIGSA
25-04-2012, 17:09
این بلیزارد هم مسخره کرده خودشو.
پچ زیاد باعث کم شدن طرفدارانش شده.

من پچ به باحالی Burning Crusade ندیدم. یکسال بعد از اومدنش هنوز هم اکثر گیلدها همه ریدها رو کامل نکرده بودن.

اونوقت روزی که Lich King اومد و باس آخر یعنی آرتاس ریلیز شد همون شب اول همه کشتنش. فقط خواجه حافظ شیرازی آرتاس رو نکشتش که اون بنده خدا هم دستش از دنیا کوتاه بود.

احتمالا باس پچ بعدی Ben 10 هستش یا شاید هم پت پستچی

loomina
25-04-2012, 17:25
این بلیزارد هم مسخره کرده خودشو.
پچ زیاد باعث کم شدن طرفدارانش شده.

من پچ به باحالی Burning Crusade ندیدم. یکسال بعد از اومدنش هنوز هم اکثر گیلدها همه ریدها رو کامل نکرده بودن.

اونوقت روزی که Lich King اومد و باس آخر یعنی آرتاس ریلیز شد همون شب اول همه کشتنش. فقط خواجه حافظ شیرازی آرتاس رو نکشتش که اون بنده خدا هم دستش از دنیا کوتاه بود.

احتمالا باس پچ بعدی Ben 10 هستش یا شاید هم پت پستچی

ای بابا, بازم لیچ کینگ, death wing رو که قبل از این که ریلیز شه نفهمیدیم کی کشتش ((((:

Rc man
25-04-2012, 20:56
سلام کسی تو ETERNAL سرور REDEMPTION هست؟

mnime
26-04-2012, 01:12
بابا اینقدر TBC رو گنده نکنید، درسته پچ خدایی بود ولی شماها که میگید Lich King و Deathwing همون شب اول افتادن تو normal بوده! TBC اصلا Heroic نداشت خب معلومه که نمیتونستن بزنن چون در واقع Heroic و Normal یکی بوده. شما برید نگاه کنید Deathwing Heroic یا Lich King Heroic کی زده شد، هنوزشم خیلی ها Deathwing Heroic نزدن بعد این همه Nerf شدن.
ایراد های بنی اسرائیلی نگیرید، حداقل بگید Content تکراری شده آدم قبول داره.

deltax
26-04-2012, 14:12
یه چیز بزارم که برا خودم خیلی جالبه....تو 1 هفته 4 تا از کاراکترام raven lord گرفتن :دی

loomina
26-04-2012, 14:37
یه چیز بزارم که برا خودم خیلی جالبه....تو 1 هفته 4 تا از کاراکترام raven lord گرفتن :دی

خدا لعنتت کنه خخخخخ :31: من 40 روز رفتم فارم تا گیرم اومد ((::31:
بر عکس اون شتر مرغ mgt رو فکر کنم 15 -20 بار اونم نا پیوسته رفتم, pet phoenix هم که همون همون روز اول 2 بار دراپ شد خخخخخخ :31: بیچاره ممد فکر کنم هنوزم داره میره برای پتش ((:

hirsababak
26-04-2012, 16:45
مگه ممد هنوز هم بازی می کنه ؟

loomina
26-04-2012, 17:10

فکر نکنم .

deltax
26-04-2012, 17:15
فکر کنم یه پیغام خصوصی بت دادما....

ABTS
26-04-2012, 17:17
با سلام به تمام پلیر های عزیز گروه ویروس سروری رو تدارک دیده و امروز ران هست و می تونین بیاین روی سرور - سرور روی تهران هستش و لتنسی روی 40 هستش

سرور با سرعت x9 هست :
kill : x9
Quest : x9
Explore : x5

Rate.Drop.Item.Normal = x5
Rate.Drop.Item.Uncommon = x8
Rate.Drop.Item.Rare = x7
Rate.Drop.Item.Epic = x6
Rate.Drop.Item.Legendary = x1
Rate.Drop.Item.Artifact = x1
Rate.Drop.Item.Referenced = x1
Rate.Drop.Money = x7
Rate.Honor = x9

icc هم فیکــس هستش فقط gunship کار نمی کنه.
96% تلنت ها و اسپل ها فیکــس هستش.

به 20 نفر اول هم هیروی لول 80 به همراه ست honor می دیم!
به 20 نفر دوم لول 60 و به 20 نفر بعدی لول 50

برای ثبت نام به لینک زیر برید : server.virus-g4me.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریلم سرور : logon.virus-g4me.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Black-Ninja
26-04-2012, 17:54
با سلام به تمام پلیر های عزیز گروه ویروس سروری رو تدارک دیده و امروز ران هست و می تونین بیاین روی سرور - سرور روی تهران هستش و لتنسی روی 40 هستش

سرور با سرعت x9 هست :
kill : x9
Quest : x9
Explore : x5

Rate.Drop.Item.Normal = x5
Rate.Drop.Item.Uncommon = x8
Rate.Drop.Item.Rare = x7
Rate.Drop.Item.Epic = x6
Rate.Drop.Item.Legendary = x1
Rate.Drop.Item.Artifact = x1
Rate.Drop.Item.Referenced = x1
Rate.Drop.Money = x7
Rate.Honor = x9

icc هم فیکــس هستش فقط gunship کار نمی کنه.
96% تلنت ها و اسپل ها فیکــس هستش.

به 20 نفر اول هم هیروی لول 80 به همراه ست honor می دیم!
به 20 نفر دوم لول 60 و به 20 نفر بعدی لول 50

برای ثبت نام به لینک زیر برید : server.virus-g4me.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریلم سرور : logon.virus-g4me.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعاً هم که ویروسیه!

miladdarren
26-04-2012, 18:18
سلام خدمت دوستان گل.می خواستم یه سرور رایگان واسه پچ 4.0.6 wow بهم بگید که هم توش بازیکن ایرانی باشه هم جمعیت زیادی داشته باشه در اخر کارش درست باشه فقط لطف کنید سریع جواب بدید که بد جوری لنگم.

miladdarren
26-04-2012, 18:22
سلام خدمت دوستان گل.می خواستم یه سرور رایگان واسه پچ 4.0.6 wow که هم ایرانی توش باشه هم جمعیتش زیاد باشه در اخر هم کارش درست باشه بهم معرفی کنید.ممنون:31:

ABTS
26-04-2012, 21:49
:)) خودم نمی دونم چرا این جوریه :( کسی بلده این مشکلو حل کنه فقط fire fox این جوریه !!

ABTS
26-04-2012, 21:56
مشکل حل شد ولی قالب سایتم به کلی پرید =))

miladdarren
27-04-2012, 09:30
فکر کنم یه پیغام خصوصی بت دادما....

اگه می شه لطفا جواب منو بدبد ممنون می شم چون دیدم شما انلاین هستید.یه سرور واسه پچ 4.0.6 wow می خواستم که هم توش ایرانی باشه هم باگ زیادی نداشته باشه کلا کارش درست باشه منتظر جواب هستم ممنون.

Arrowtic
27-04-2012, 09:48
اگه می شه لطفا جواب منو بدبد ممنون می شم چون دیدم شما انلاین هستید.یه سرور واسه پچ 4.0.6 wow می خواستم که هم توش ایرانی باشه هم باگ زیادی نداشته باشه کلا کارش درست باشه منتظر جواب هستم ممنون.

miladdarren
27-04-2012, 10:08
خیلی ممنون از جوابتون ای ن سرور جمعیتش زیاده یا نه؟

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

خیلی ممنون از جوابتون فقط این سرور جمعیتش زیاده یا نه؟

JIGSA
27-04-2012, 10:21
بابا اینقدر TBC رو گنده نکنید، درسته پچ خدایی بود ولی شماها که میگید Lich King و Deathwing همون شب اول افتادن تو normal بوده! TBC اصلا Heroic نداشت خب معلومه که نمیتونستن بزنن چون در واقع Heroic و Normal یکی بوده. شما برید نگاه کنید Deathwing Heroic یا Lich King Heroic کی زده شد، هنوزشم خیلی ها Deathwing Heroic نزدن بعد این همه Nerf شدن.
ایراد های بنی اسرائیلی نگیرید، حداقل بگید Content تکراری شده آدم قبول داره.

دوست عزیز ما که نمیخوایم بگیم TBC از خود بازی هم بهتر بوده.
اما شما همین الان هم با یه مشت کاراکتر لول 70 فول آیتم بری BT بازم نمی تونی استاد Illidan رو به همین راحتی بزنی.
اما من خودم اولین باری که لیچ کینگ رو زدم 20 نفره رفته بودیم به جای 25 نفر. در ضمن من سومین هفته بعد از ریلیز شدن باس رفتم و زدمش. واسه پز دادن نگفتم. منظورم اینه که فکر نکنی همه اون 20 نفر فول آیتم بودن. قبول کنید که دارن بازی رو آسون میکنن و فقط چنبه اقتصادی پیدا کرده. اونقدر آسون میکنن تا بچه 5 ساله هم بتونه بازی کنه.
خدا وکیلی 90 درصد پلیر ها هنور نمی دونن باس های MH و BT و Sunwell چجوری زده میشن.
بعد از اومدن پچ لیچ کینگ من با یه سری از بچه های گیلدمون رفتیم Sunwell . باورتون نمیشه وقتی باس آخر رو دیدن از بس دوق کرده بودن تو Ventrilo داشتن داد و بیداد میکردن.

Arrowtic
27-04-2012, 10:26
خیلی ممنون از جوابتون ای ن سرور جمعیتش زیاده یا نه؟

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

خیلی ممنون از جوابتون فقط این سرور جمعیتش زیاده یا نه؟
بله خیلیم زیاده!

deltax
27-04-2012, 11:40
شرمنده الان پیغام رو دیدم....ولی همینطور که دوستمون گفت molten تو سرورهای free بهترینه...البته cata رو نمیدونم..
به نظر من بهترین weapon بازی رو BT دراپ میکنه..بهترین اینس همین BT هستش...
از تو فاضلاب وارد میشی و به ترتیب میری بالا ...حرمسرا ها رو رد میکنی اخرش میرسی ایلیدان....واقعا قشنگه

miladdarren
27-04-2012, 14:22
شرمنده الان پیغام رو دیدم....ولی همینطور که دوستمون گفت molten تو سرورهای free بهترینه...البته cata رو نمیدونم..
به نظر من بهترین weapon بازی رو BT دراپ میکنه..بهترین اینس همین BT هستش...
از تو فاضلاب وارد میشی و به ترتیب میری بالا ...حرمسرا ها رو رد میکنی اخرش میرسی ایلیدان....واقعا قشنگه
به نظر شما سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرور خوبیه؟

mnime
27-04-2012, 14:36
دوست عزیز ما که نمیخوایم بگیم TBC از خود بازی هم بهتر بوده.
اما شما همین الان هم با یه مشت کاراکتر لول 70 فول آیتم بری BT بازم نمی تونی استاد Illidan رو به همین راحتی بزنی.
اما من خودم اولین باری که لیچ کینگ رو زدم 20 نفره رفته بودیم به جای 25 نفر. در ضمن من سومین هفته بعد از ریلیز شدن باس رفتم و زدمش. واسه پز دادن نگفتم. منظورم اینه که فکر نکنی همه اون 20 نفر فول آیتم بودن. قبول کنید که دارن بازی رو آسون میکنن و فقط چنبه اقتصادی پیدا کرده. اونقدر آسون میکنن تا بچه 5 ساله هم بتونه بازی کنه.
خدا وکیلی 90 درصد پلیر ها هنور نمی دونن باس های MH و BT و Sunwell چجوری زده میشن.
بعد از اومدن پچ لیچ کینگ من با یه سری از بچه های گیلدمون رفتیم Sunwell . باورتون نمیشه وقتی باس آخر رو دیدن از بس دوق کرده بودن تو Ventrilo داشتن داد و بیداد میکردن.
باز که شما مطلب رو نگرفتی، شما رفتی Lich King Normal زدی نه Heroic. اگه تونستی همین الانش، اصلا نمیخواد پچ 3.3.5 باشه، همین الان با همون تیم 20 نفره لول 85 برو Lich King Heroic 25 ببینیم چه می کنی.
بلیزارد زیاد در این مورد توضیح داده مثل اینکه کافی نبوده. اومدن Raid هارو اول به 2 بخش و الان به 3 بخش تقسیم کردن، قبلا که 2 بخش بوده، بخش نرمال واسه گیلد های ضعیف تر، بخش Heroic واسه گیلد هایی که واقعا میخوان رقابت کنن و دیدیم که همون Lich King رو تو Heroic وقتی Blood Legion برای اولین بار زد چقدر سر و صدا کردن. وقتی دیدن یه سری از بازیکنا همون Normal هم نمیتونن برن، الان توی Cata شده 3 بخش، اون 2 تا بخش باقی مونده یه Raid Finder هم اضافه شده واسه کسایی که نه گیلد دارن نه تجربه واسه Raid رفتن که فقط Content هارو ببینن. حرف شما مثل این می مونه که بری Raid Finder همه باس هارو بزنی بعد بگی چقدر این بازی مسخره و آسون شده، خب سطح شما در این حده. بلیزارد خودشو پاره کرده یه Fight زیبا مثل Deathwing ساخته که همه بازیکناش بتونن تجربه کنن. حالا شما که میگی آسون شده Deathwing Heroic زدی؟ اون موقع که 3.3.5 بود Lich King Heroic 25 زده بودی هفته سوم؟ نزده بودی که. الانشم گیلد های ایرانی بعد از 20% Nerf تونستن بزنن، تازه با کلی تغییرات توی اسپل های باس ها. پس اینکه برگردی بگی آسون شده خیلی حرف عجیبیه.
اون موقع فقط بوده BT 25 که فقط گیلد های تاپ دنیا میرفتن، بقیه نمیتونستن برسن تا Illidan. واسه همین شما فکر می کردی سخته.

arya_7
27-04-2012, 16:19
جناب deltax اگر ممکنه talent و statistics priority برای Fire Mage PVP رو بگین ممنون میشم (با توجه به اینکه گفتین noxxic در این یکی مورد اشتباه)

loomina
27-04-2012, 16:47
باز که شما مطلب رو نگرفتی، شما رفتی Lich King Normal زدی نه Heroic. اگه تونستی همین الانش، اصلا نمیخواد پچ 3.3.5 باشه، همین الان با همون تیم 20 نفره لول 85 برو Lich King Heroic 25 ببینیم چه می کنی.
بلیزارد زیاد در این مورد توضیح داده مثل اینکه کافی نبوده. اومدن Raid هارو اول به 2 بخش و الان به 3 بخش تقسیم کردن، قبلا که 2 بخش بوده، بخش نرمال واسه گیلد های ضعیف تر، بخش Heroic واسه گیلد هایی که واقعا میخوان رقابت کنن و دیدیم که همون Lich King رو تو Heroic وقتی Blood Legion برای اولین بار زد چقدر سر و صدا کردن. وقتی دیدن یه سری از بازیکنا همون Normal هم نمیتونن برن، الان توی Cata شده 3 بخش، اون 2 تا بخش باقی مونده یه Raid Finder هم اضافه شده واسه کسایی که نه گیلد دارن نه تجربه واسه Raid رفتن که فقط Content هارو ببینن. حرف شما مثل این می مونه که بری Raid Finder همه باس هارو بزنی بعد بگی چقدر این بازی مسخره و آسون شده، خب سطح شما در این حده. بلیزارد خودشو پاره کرده یه Fight زیبا مثل Deathwing ساخته که همه بازیکناش بتونن تجربه کنن. حالا شما که میگی آسون شده Deathwing Heroic زدی؟ اون موقع که 3.3.5 بود Lich King Heroic 25 زده بودی هفته سوم؟ نزده بودی که. الانشم گیلد های ایرانی بعد از 20% Nerf تونستن بزنن، تازه با کلی تغییرات توی اسپل های باس ها. پس اینکه برگردی بگی آسون شده خیلی حرف عجیبیه.
اون موقع فقط بوده BT 25 که فقط گیلد های تاپ دنیا میرفتن، بقیه نمیتونستن برسن تا Illidan. واسه همین شما فکر می کردی سخته.

البته ایشون خودشون یکی از بازیکن های شاخ بودن .
+ این که البته 1 قسمت از سختی رید ها به LFR اضافه شده.
و البته اون زمان رید ها هنوز 25-10 نشده بوده! 40 من بوده.
من تنها مشکلم الان با لیزارد اینه که میان مدل های قدیمی رو رنگ میکنن میگن بیاید ملت ما فکر میکنیم شما خرید, فرم یه موجود همونه, رنگش رو از سبز اله پلنگی میکنیم بنفش خال خال مشکلی ((:

ولی واقعا نمیتونه ایا چند نفر استخدام کنه که اسکلت بندی طراحی کنن؟ اصلا خدایی خیلی بده برای چنین شرکت و بازی به این پر طرفداری.
مثلا همین پاندا ها, female شون دسته کمی از female دوارف ها نداره!!! ننگ هست برای بلیزارد چنین چیزی!

البته نا گفته نماند که تو MoP خیلی تو بخش ایتم ها پیشرفت خوبی داشته, تعداد زیادی ست های زیبا ساخته که واقعا خوبه, حتی bonus set هم ساخته.

loomina
27-04-2012, 16:53

deltax
27-04-2012, 17:46
به گیر این نخند...main من dk با پالاست
تلنت رو از رو خودم بچین....معمولا اینو میرن...ولی بعضیا به جا فراست میرن از arcane میگیرن..ولی این به نظر من بهتره
من خیلی نمیتونم بت توضیح بدم...باید duel ببینی.. ولی 2 تا مورد کلی رو میگم...فقط باید راه بری scorch رو spamm کنی....وانستا..living bomb همیشه رو تارگتت باشه
از ice block فقط وقتی استفاده میکنی که [Cauterize] روشن شه..تو تلنتته....
[Frost Nova] [Cone of Cold] این 2 تا رو به موقع استفاده کن..جفتش freez میکنه.....
یکی دوتا نیست که توضیح بدم یه خاور spell هستش:31:
باید تو duel ببینی

loomina
27-04-2012, 21:31
یک سری ست های جدید, ( PVP و tier و bonus قاطی هستن :31: )

ست خیلی قشنگیه, اگر اون شاخش نبود به نظرم قشنگ تر میشد, از روی anub arak زدنش به نظرم.

ست PVP warlock بد نیست, یکم باید بیشتر روز کار میکردن

challenge set مربوط به warrior
ست قینگیه, البته هنوز کامل نیست , شولدر نداره.

challenge set mage
واقعا قشنگه , ست خیلی توپیه! فقط من یاد گربه میوفتم چشاشو میبینم :31:

mnime
28-04-2012, 00:49
البته ایشون خودشون یکی از بازیکن های شاخ بودن .
+ این که البته 1 قسمت از سختی رید ها به LFR اضافه شده.
و البته اون زمان رید ها هنوز 25-10 نشده بوده! 40 من بوده.
من تنها مشکلم الان با لیزارد اینه که میان مدل های قدیمی رو رنگ میکنن میگن بیاید ملت ما فکر میکنیم شما خرید, فرم یه موجود همونه, رنگش رو از سبز اله پلنگی میکنیم بنفش خال خال مشکلی ((:

ولی واقعا نمیتونه ایا چند نفر استخدام کنه که اسکلت بندی طراحی کنن؟ اصلا خدایی خیلی بده برای چنین شرکت و بازی به این پر طرفداری.
مثلا همین پاندا ها, female شون دسته کمی از female دوارف ها نداره!!! ننگ هست برای بلیزارد چنین چیزی!

البته نا گفته نماند که تو MoP خیلی تو بخش ایتم ها پیشرفت خوبی داشته, تعداد زیادی ست های زیبا ساخته که واقعا خوبه, حتی bonus set هم ساخته.
منم همینو گفتم، تکراری بودن Content ها رو میشه ایراد بازی دونست، ولی آسون نیست! سختی بازی حتی از پچ های قبلی هم بیشتر شده ولی چون همه Normal الان رو با TBC مقایسه می کنن فکر می کنن آسونه!
و من در مورد TBC صحبت کردم، توی TBC هیچ رید 40 نفره ای وجود نداشت. 2 تا 10 بود ZA و Kara بقیه هم 25 بودن. Heroic Mode هم نداشت، همه خلاصه می شد تو همون یه لول سختی. از پچ 3 به بعد Normal و Heroic جدا شد و همه شروع کردن به ایراد گرفتن که چرا آسون شده در حالی که خودشون Heroic نزده بودن.

JIGSA
28-04-2012, 21:37
دوست عزیز . شما هم یه کم دارین منظور من رو بد متوجه میشین.
زمان Vanilla و TBC شغل ها خیلی ارزش داشتن. پول سخت به دست میومد. برای مثال Khorium Vein وقتی میدیم با کله میرفتیم سمتش. شده با 20 نفر میجنگیدیم تا اون رو به دست بیاریم.
در ضمن شما زمانی میتونستین برین تو BT که آیتمهای خفنی داشتین. باید کلی تو ریدهای قبلی فارم میکردی تا بتونی آیتم های ست رو جمع کنی. نکته : ست T6 قشنگترین ست بازی بود به نظر من.
حالا من یه سوال دارم. چند نفر رو مثال بزنم که Yogg-Saron رو اصلا نمیشناسن. اما لیچ کینگ رو زدن؟ چند نفر رو مثال بزنم که نمیدونن تو Ulduar چند تا باس هست ؟ چند نفر رو مثال بزنم که با ilvl 232 رفتن رو لیچ کینگ و زدنش ؟ تو همین فروم بچه هایی هستن که لیچ کینگ رو تو Heroic هم زدن اما نمیدونن Algalon باس کدوم رید هستش.
آسون شدن یعنی این. خداییش من فکر میکنم برای اومدن پچ کاتا الان وقت خوبی بود. نه 2 سال پیش.
شما که میگی Heroic و نرمال. بهترین گیلد های بازی، 3 هفته بعداز اومدن لیچ کینگ روی Heroic زدنش. اما ایلیدن رو نتونستن به این زودی بزنن.
شما شاید یادت نیاد، برای باز شدن درهای Ahn'Qiraj همه پلیرها مدتها زحمت میکشیدن و آیتم جمع میکردن. همین راحتی نبود.

نمیخوام این بحث یه جور دیگه ادامه پیدا کنه. من این بازی رو از پچ 1.3 بازی میکردم و اصطلاحا دستی هم بر آتش داشتم. سیاست های بلیزارد خیلی بد شده. بازی داره از اون حالت اصلیش خارج میشه. بلیزارد مهره های داستان رو خیلی زود سوزوند.
کل توزاد و لیچ کینگ نباید اینقدر الکی میشد.
DeathWing یه نیمه خداست نباید همینطور راحت میشد زدش.
شما باسهای TBC رو یه مرور کن. Magtheridon و Gruul راحتاشون بودن. Archimond , Lady Vashj , Kael'Ths پدر درمیاوردن. و در نهایت هم Kil'Jaeden جد و پدرجد آدم رو میاوردن جلوی چشت.

همه اینا نظر شخصی و همه حق دارن با من مخالف باشن. دوست دارم بدونم کیا موافقن.

miladdarren
28-04-2012, 22:03
یک سری ست های جدید, ( PVP و tier و bonus قاطی هستن :31: )

ست خیلی قشنگیه, اگر اون شاخش نبود به نظرم قشنگ تر میشد, از روی anub arak زدنش به نظرم.

ست PVP warlock بد نیست, یکم باید بیشتر روز کار میکردن

challenge set مربوط به warrior
ست قینگیه, البته هنوز کامل نیست , شولدر نداره.

challenge set mage
واقعا قشنگه , ست خیلی توپیه! فقط من یاد گربه میوفتم چشاشو میبینم :31:

خواهش می کنم جواب بدید چون دیدم انلاین هستید.سلام خدمت دوستان گل.من رفتم تو سایت molten-wow.com یه acc ساختم ولی هر چی تو سایتش گشتم نتونستم launcher این بازی رو دانلود کنم می شه یه لینک بزارید واسه دانلود خیلی ممنون.منتظرم

loomina
28-04-2012, 22:06
خواهش می کنم جواب بدید چون دیدم انلاین هستید.سلام خدمت دوستان گل.من رفتم تو سایت molten-wow.com یه acc ساختم ولی هر چی تو سایتش گشتم نتونستم launcher این بازی رو دانلود کنم می شه یه لینک بزارید واسه دانلود خیلی ممنون.منتظرم

فکر نکنم مولتن نیاز به لانچر داشته باشه, من کمک زیادی در این مورد از دستک بر نمیاد , باید دوستان کمکتون کنن.
شما با launcher یا .exe مربوط به خود بازی تست کردید ببینید میشه یا نه؟

Black-Ninja
28-04-2012, 23:51

سلام,

شما برای اتصال به Launcher نیازی نداری

کافیه ریلم لیست رو به :
logon.molten-wow.com
تغییر دهید

Arrowtic
29-04-2012, 07:10
لینک لانچرو صفحه های قبل گذاشته بودم دوست عزیز.
شما نیازی نداری بهش ولی خوب کارتو راحت میکنه استفاده ازش.
فقط حواست باشه از WoW.exe استفاده کنی

mnime
29-04-2012, 10:01
بحث کردن اشکالی نداره فقط داریم نظرمون رو میگیم، چون همیشه میگن بحث در مورد WoW از خودش لذت بخش تره. فقط امیدوارم سوءتفاهم پیش نیاره.

دوست عزیز . شما هم یه کم دارین منظور من رو بد متوجه میشین.
زمان Vanilla و TBC شغل ها خیلی ارزش داشتن. پول سخت به دست میومد. برای مثال Khorium Vein وقتی میدیم با کله میرفتیم سمتش. شده با 20 نفر میجنگیدیم تا اون رو به دست بیاریم.

زمان Vanilla که بازی زیاد کامل نبود. کلا تمام حرف هایی که شما زدی رو میشه تو 1 جمله جواب داد، بازیکنا اون موقع اینقدر تجربه نداشتن. Khorium که شما مثال زدی درسته که مثلا در مقایسه با Titanium توی پچ 3 یا Pyrite توی پچ 4 کمتر وجود داشت، ولی ارزش چندانی نداشت توی 2.4.3 ، شما میخواستی با Khorium چی بسازی؟ چند تا Pattern بود از Hyjal دراپ می شد که اونم آیتم بهترش رو میشد با Badge of Justice خرید.

در ضمن شما زمانی میتونستین برین تو BT که آیتمهای خفنی داشتین. باید کلی تو ریدهای قبلی فارم میکردی تا بتونی آیتم های ست رو جمع کنی. نکته : ست T6 قشنگترین ست بازی بود به نظر من.

جواب این رو بالا دادم، شما بهترین آیتم ها در حد T6 رو میتونستی با Heroic Dungeon رفتن با Badge of Justice بخری و بری BT باس هارو هم بزنی. آیتم های Badge of Justice که یادت هست؟ هنوزم تو Shattrath هست شاپش. من خودم یادمه 105 تا Justice داده بودم off-hand اشتباه گرفته بودم واسه Rogue که تیکت دادم GM همه Justice هارو برگردوند، اون موقع امکان برگردوندن تو خود بازی بدون دخالت GM نبود. اون Weapon ها بهترین Wep بود واسه Rogue تا Sword از Mother Shahraz بگیری. و تقریبا توی همه پچ ها چه با Badge چه با Emblem و چه هر چیز دیگه ای شما میتونستی آیتم هایی بگیری که بتونی باهاش رید بری. فرقش با پچ های بعدی چی بوده؟ مثلا پچ 3 وقتی با Emblem فول شدی میرفتی نرمال میزدی، اما دیگه با همون آیتم های Emblem نمیتونستی بری Heroic بزنی، گیلد های تاپ دنیا 3 هفته نرمال فارم می کردن میرسیدن به Heroic. یادته که چقدر Ragnaros Heroic طول کشید تا بزنن؟ پس آسون نیست. Ragnaros Heroic رو با 1 هیلر زدن، خب زمان Vanilla این همه امکانات، Addon ها، اسپانسر و Guide های مختلف نبود که Player ها استفاده کنن! الان اینجوری شده.

شما که میگی Heroic و نرمال. بهترین گیلد های بازی، 3 هفته بعداز اومدن لیچ کینگ روی Heroic زدنش. اما ایلیدن رو نتونستن به این زودی بزنن.

شما دیگه چرا این حرف رو میزنی؟ شما که اون موقع بازی می کردی اخبار رو دنبال نمی کردی؟ Nihilum خیلی زود BT رو خالی کرد، اون Sunwell بود که یکم طول کشید به خاطر Kil'jaeden. تاریخ هم برات در آوردم که شکی توش نباشه، Illidan در تاریخ 2007-05-22 به بازی اضافه شد، گیلد Nihilum (که بعدا با Curse قاطی شدن و Ensidia شدن) تو تاریخ 5 Jun که یعنی دقیقا 2 هفته بعدش World First رو زدن. اصلا صحبت تاپ گیلد هارو نکن، اونا یه شرایط خاصی دارن که هیچ وقت نمیشه سختی بازی رو با اونا تعریف کرد. من در مورد بازیکن های معمولی و رو به بالا صحبت می کنم.

شما شاید یادت نیاد، برای باز شدن درهای Ahn'Qiraj همه پلیرها مدتها زحمت میکشیدن و آیتم جمع میکردن. همین راحتی نبود.

شاید اون Legendary و اون Title که می گرفتی خیلی واسه بعضی ها جالب بود قبول دارم، الان نه Legendary ها افتخاری داره نه Title خاصی هست که خز نشده باشه. اما یه چیزی هم بدونیم که بازی فقط واسه اون 4 تا گیلد تاپ دنیا نیست، همه باید این قدرت رو داشته باشن که تجربه کنن همه جای بازی رو.

شما باسهای TBC رو یه مرور کن. Magtheridon و Gruul راحتاشون بودن. Archimond , Lady Vashj , Kael'Ths پدر درمیاوردن. و در نهایت هم Kil'Jaeden جد و پدرجد آدم رو میاوردن جلوی چشت.

از همه این باس هایی که اسم بردی فقط Kil'jaeden بود که واسه خیلی ها غیر قابل دسترس بود. اینکه پدر در میاورد خب من برات از کدوم پچ باس مثال بزنم که پدر در میاره؟ من یادمه اون موقع که تازه شروع کرده بودم واسه Priest چند تا آیتم Str خریدم، خب اطلاعات بازیکنا در این حد بود، بلد نبودیم، مثل الان هم این همه سایت Guide نبود که یاد بگیریم، خدا پدر اون یارو رو بیامرزه به ما یاد داد که اینا که بستم اشتباهه. حالا شما میگی اون موقع که 50% بازیکنا شوت مشنگ بودن چند درصد میتونستن یه باس سخت رو بزنن؟ الان که 80% بازیکنا ادعای god of wow دارن چند تا باس میفته؟ ولی با این حال چند تا باس از همین Cata برات اسم میبرم که پدر در آورد. همه اینا که میگم تو حالت Heroic نه نرمال!
Valiona and Theralion ، Cho'gall از BoT
Nefarian از BWD
هر 2 باس Tot4W
Beth'tilac و Ragnaros از Firelands
توی Dragon Soul هم که هر دو Fight از Deathwing در حد Epic سخت بودن.

من به شخصه میگم Ragnaros از سخت ترین باس های تاریخ این بازی بود.

Metalzadeh
29-04-2012, 12:17
Sinestra فراموش نشه ...

miladdarren
29-04-2012, 12:56
خیلی ممنون از جوابتون دوستان مشکلم حل شد:27:

Black-Ninja
29-04-2012, 13:48
27april اضافات جدید Blizzard برای MOP

اینس جدید 5 Man به نام

Kun-Lai Summit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلی kun-lai pass بود اشتباه نگیرین !

نوع اینس : Dungeon

فعلاً تصویری از این اینس موجود نیست
=========================

تلنت ها 2 تا هست که اضافه یا ویرایش شده

Zen Sphere

کلاس : Monk [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات تلنت :
Forms a Zen Sphere above the target, healing the target for 1171 every 2 sec and dealing 1 damage to the nearest enemy within 10 yards every 2 sec for 16 sec. Only one Zen Sphere can be summoned at any one time.

If Zen Sphere is cast again while active, the Zen Sphere will detonate, dealing 985 damage and 1971 healing to all targets within 10 yards.

Chi Burst

کلاس : monk [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضحیات تلنت :
You summon a torrent of Chi energy to the target, dealing 1013 damage, and healing a nearby injured friendly target within 10 yards of the target for 1013.

While casting Chi Burst, you continue to dodge and parry.

این هم یک Fly Mount جدید

Summons and dismisses a rideable Golden Serpent. This is a flying mount.

فقط نمی دونم اگر مار هست چطوری پرواز می کنه !

8 اچیومنت جدید هم اضافه شد

دیدن اچیومنت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] search%3Fq%3Ddate%253A2012-04-27%23achievements)

و 2 تا همستر or سامتینگ لایک دیس !

Feral Vermling

ماهی قرمز عید !

Tiny Gold Fish

تصویر موجود است !

miladdarren
29-04-2012, 15:01
سلام دوستان من از سایت wow-patch.in پچ های آپدیت 4.0.6a به 4.3.0 رو دانلود کردم که به صورت فایل Setup هستش ولی نمی دونم چی کار باید باهاشون بکنم می شه راهنمایی کنید؟در ضمن اگه می شه یه سرور که این پچو ساپورت که معرفی کنید.سرور Molten ساپورت می کنه؟خیلی ممنون

doctorcomedian
29-04-2012, 16:00
ورژن من 4.0.3 هستش که می خوام اون رو به 4.0.6 تغییر بدم، پچ ها رو که گرفتم سه تا فایل .MPQ هستند، این فایل ها رو چه جوری باید نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

miladdarren
29-04-2012, 17:21
خواهش می کنم جواب بدید.من یه سری پچ دانلود کردم که بعضی هاشون به صورت Setup بودن بعضی ها هم با فرمت MPQ بودن می شه طرز استفاده از آن ها را بگید.با تشکر

Black-Ninja
29-04-2012, 19:37
خواهش می کنم جواب بدید.من یه سری پچ دانلود کردم که بعضی هاشون به صورت Setup بودن بعضی ها هم با فرمت MPQ بودن می شه طرز استفاده از آن ها را بگید.با تشکر

اصولاً شما وقتی پتچ رو میگیری یک فایل exe هست !

1.ابتدا پتچ رو به فایل بازی منتقل کن
2.روی فایل exe کلیک کن
3.منتظر بمان تا مراحل نصب انجام شود

سپس به بازی رفته و برای خود یک هیرو اختیار کن!

فکر می کنم Molten پتج 4.3.0a باشه

لینک پتچ های مورد نیاز

4.3.0a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21286%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.2.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21219%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.2.0a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21193%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21158%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.1.0a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21119%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.1.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21111%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.6a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21040%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21036%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.3a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F20987%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F20985%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.1a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F20979%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F20978%2FWorld-of-Warcraft%2F)

از آخر شروع میشه به بالا هر کدام رو داری دانلود نکن ! و یک ورژن بالاتر از پتچ خودت دانلود کن همینطور به ترتیب !

doctorcomedian
29-04-2012, 20:15
سعنی اینجا هیچکی روش نصب این پچ های کوفتی PMQ رو نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی می دونه لطفاً یه توضیح بده... .

:42::42::42::42:

Black-Ninja
29-04-2012, 20:34
سعنی اینجا هیچکی روش نصب این پچ های کوفتی PMQ رو نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی می دونه لطفاً یه توضیح بده... .

:42::42::42::42:

Patch به صورت MPQ هست ؟!

کی کجا و چطوری این رو پیدا کردی ؟

لینک دانلود رو بده

نام فایل ها رو هم بگو

miladdarren
29-04-2012, 22:10
Patch به صورت MPQ هست ؟!

لینک دانلود رو بده

نام فایل ها رو هم بگو
دوست عزیز برو سایت wow-patch.in بعضی پچ ها به صورت MPQ بعضی ها هم exe هستن

doctorcomedian
29-04-2012, 22:28
Patch به صورت MPQ هست ؟!

لینک دانلود رو بده

نام فایل ها رو هم بگو
عزیز چندتا از پچ های کاتا با این فرمت هستند، نمونش این دوتای زیر
4.0.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F21036%2FWorld-of-Warcraft%2F)
4.0.3a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fitem%2F20987%2FWorld-of-Warcraft%2F)

Black-Ninja
29-04-2012, 23:28
این آزمایش رو انجام بدین ! شاید مشکل حل شد

فایل هایی که به صورت MPQ هستند را در پوشه بازی قرار دهید البته یکی یکی
بعد فایل مربوطه را به wow-patch.MPQ تغییر نام بدید
سپس Blizzard Updater.exe که درون فایل بازی هست اجرا کنید.

اگر هم Error داشت بیاین اینجا اعلام کنید تا بیبینم چه میشه کرد!

دلیلی هم که پتچ ها را جدیداً به صورت MPQ میزنن اینه که شما بتوانی از هر ورژنی بازی خود را به ورژن بالاتر ارتقاء دهی
برای مثال 4.x به 4.3.0 و...

doctorcomedian
29-04-2012, 23:58
این آزمایش رو انجام بدین ! شاید مشکل حل شد

فایل هایی که به صورت MPQ هستند را در پوشه بازی قرار دهید البته یکی یکی
بعد فایل مربوطه را به wow-patch.MPQ تغییر نام بدید
سپس Blizzard Updater.exe که درون فایل بازی هست اجرا کنید.

خیر این روش هم جواب نمی ده؟؟؟؟

Black-Ninja
30-04-2012, 01:16
خیر این روش هم جواب نمی ده؟؟؟؟

اسم فایل رو تغییر دادی ؟

حالا این کار رو بکن

1.این فایل رو دانلود کن DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.edgesuite.net%2Fwow-pod-retail%2FNA%2F15050.direct%2FData%2Fbase-Win.MPQ)

2. بعد از دانلود انتقالش بده به پوشه worldofwarcraft/data

3.حالا یک فایل بهت میدم که این احتمالا کار رو ردیف میکنه !!

DOWNLOAD
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fuwbu7fz594b0)
این میاد کار همون Blizzard Updater رو میکنه با این تفاوت که دیگه فایل wow-patche.MPQ هم میشناسه !

پس دیگه به جای Blizzard Updater.exe از این که اسمش BNUpdater.exe هست استفاده کن !

حتماً حتماً یادت باشه که فایل های mpq باید توی فایل خود بازی باشن و تغییر نام داده شده باشن !

Error داشت بیا خبرم کن !

Black-Ninja
30-04-2012, 01:48
چند تا چیز جالب از آیتم ها البته اگه قبلش کسی نذاشته باشه !

Warlock PvP Armor

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Death Knight PvP Armor

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Dungeon Armor: Plate

NPC and Item Models

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A41987%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A40339%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A42430%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A42432%3A0)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A42433%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203004%2Fchallenge-mode-and-pvp-armor-set-previews-and-tier-14-set-bonuses%23modelviewer%3A1%3A43138%3A0)

doctorcomedian
30-04-2012, 02:28
اسم فایل رو تغییر دادی ؟

حالا این کار رو بکن

1.این فایل رو دانلود کن DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.edgesuite.net%2Fwow-pod-retail%2FNA%2F15050.direct%2FData%2Fbase-Win.MPQ)

2. بعد از دانلود انتقالش بده به پوشه worldofwarcraft/data

3.حالا یک فایل بهت میدم که این احتمالا کار رو ردیف میکنه !!

DOWNLOAD
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fuwbu7fz594b0)
این میاد کار همون Blizzard Updater رو میکنه با این تفاوت که دیگه فایل wow-patche.MPQ هم میشناسه !

پس دیگه به جای Blizzard Updater.exe از این که اسمش BNUpdater.exe هست استفاده کن !

حتماً حتماً یادت باشه که فایل های mpq باید توی فایل خود بازی باشن و تغییر نام داده شده باشن !

Error داشت بیا خبرم کن !

تمام این مراحل روهم مو به مو انجام دادم ولی تاثیری نداشت و همون ارور قبلی ظاهر می شد.

Black-Ninja
30-04-2012, 10:25
تمام این مراحل روهم مو به مو انجام دادم ولی تاثیری نداشت و همون ارور قبلی ظاهر می شد.

برای من جواب میده دوست عزیز

این رو که دانلود کردی

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fuwbu7fz594b0)

باید انتقالش بدی به پوشه بازی بعد رو BNUpdater.exe کلیک کنی ! پتچ هاتم که mpq هستن به wow-patch.MPQ تغییر اسم بدی !

البته این BNUpdater.exe مال 3.3.5a هست و ممکن هست فرق داشته باشه که گمون نمی کنم !

Black-Ninja
30-04-2012, 12:42
خوب بلیزارد اطلاعات جدید از Battle Pet منتشر کرده

قسمت Mount و Pet از پنل Character کلاً برداشته شده و به قسمت جدیدی انتقال داده شده
تصویر از مکان جدید Mount و Pet

چند Achievement هم برای Battle Pet گذاشتن که جالب هستن
بیش از 100 Abilities دارن این پت ها !

عکس های جدید....

iMbaQ_SiR
30-04-2012, 17:24
Pokimon و دیجیمون هم وارد wow شدن پس.:27:

miladdarren
30-04-2012, 17:44
Pokimon و دیجیمون هم وارد wow شدن پس.:27:

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

جناب HoJJaT_07 خواهش می کنم جواب بدید.من یه سری پچ دانلود کردم که بعضی هاشون به صورت Setup بودن بعضی ها هم با فرمت MPQ بودن می شه طرز استفاده از آن ها را بگید.با تشکر

doctorcomedian
30-04-2012, 17:50
برای من جواب میده دوست عزیز

این رو که دانلود کردی

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fuwbu7fz594b0)

باید انتقالش بدی به پوشه بازی بعد رو BNUpdater.exe کلیک کنی ! پتچ هاتم که mpq هستن به wow-patch.MPQ تغییر اسم بدی !

البته این BNUpdater.exe مال 3.3.5a هست و ممکن هست فرق داشته باشه که گمون نمی کنم !

توی کاتا جواب نمی ده، بازم به هر حال ممنون، راستی داشتم یه سری به آرشیو فروم می زدم، اولین پست های خودم رو داشتم نگاه می کردم، تو صفحه 199 چندتاش رو پیدا کردم، شمام اونجا بودی، البت من با Csshadows می نوشتم. جیگسا هم بود، کجاست الان؟؟؟؟؟؟؟:20:

iMbaQ_SiR
30-04-2012, 18:07

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

جناب HoJJaT_07 خواهش می کنم جواب بدید.من یه سری پچ دانلود کردم که بعضی هاشون به صورت Setup بودن بعضی ها هم با فرمت MPQ بودن می شه طرز استفاده از آن ها را بگید.با تشکر

دوست عزیز چرا فک کری من بلدم؟!
من اصلاً پچ جدا نمی گیرم با loader خود wow dl می کنم.

miladdarren
30-04-2012, 20:00
می خواستم یه سرور برای پچ 4.0.6 بهم معرفی کنید که fun نباشه و مثل سرور اصلی از لول 1 شروع بشه خیلی ممنون.

Crawling In MySkin
30-04-2012, 20:19
حجت مچت رو گرفتن ((:

ولی حالا یه نصیحتی برای خود شما
چیزی که من دیدم اینه که شما هر کسی رو میبینی آنلاینه اسمش رو درج میکنی برای سوالتون
واقعیت اینه که آیکون آنلاین بودن توی این فروم و کلا همه جا کمی تاخیر داره
البته دقیقا نمیدونم چقدر ولی مثلا شما سوال رو میپرسی از اون شخص ولی طرف 1 2 دقیقست رفته

doctorcomedian
30-04-2012, 20:21
می خواستم یه سرور برای پچ 4.0.6 بهم معرفی کنید که fun نباشه و مثل سرور اصلی از لول 1 شروع بشه خیلی ممنون.
بهترین سروری که می تونی پیدا کنی مولتن هستش که ریلم 1x هم داره:

:5:

..hamed..
30-04-2012, 20:43
سلام اقا پچ 4.2 چند گیگه مال من فکر کنم 27 گیگی بود که کار نکرد دفعه پیش نصبش کردم کار کرد ولی این بار ارور داد حالا میخوام ببینم نکنه یکی از دی وی دی هاش گم شده چون یادم نیست چند دی وی دی بودش از oxshop گرفته بودمش

Black-Ninja
30-04-2012, 21:44
ولی حالا یه نصیحتی برای خود شما
چیزی که من دیدم اینه که شما هر کسی رو میبینی آنلاینه اسمش رو درج میکنی برای سوالتون
واقعیت اینه که آیکون آنلاین بودن توی این فروم و کلا همه جا کمی تاخیر داره
البته دقیقا نمیدونم چقدر ولی مثلا شما سوال رو میپرسی از اون شخص ولی طرف 1 2 دقیقست رفته

دقیقاً این نصیحته کجاست ؟ :10:

Crawling In MySkin
01-05-2012, 14:05
دقیقاً این نصیحته کجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نصیحتش این بود که سوال رو بپرسه بره بعدا بیاد و منتظر وای نسه تا شاید طرف آنلاین باشه و جواب بده
البته پیشم میاد که این اتفاق بیافته ولی خوب احتمالش کمه

miladdarren
01-05-2012, 14:34
سلام می خواستم بپرسم چرا وقتی تو بازی هستیم هی همش وسط بازی گیر می کنه؟مثلا وقتی می خوای level up کنی و می خوای یه حیوونو بکشی هیچ کاری نمی کنه من پچم 4.0.6 هست و تو خیلی سرور ها بازی کردم همشون عین همن مثل molten و monster و ... می شه کمکم کنید؟

doctorcomedian
01-05-2012, 16:15
برای درخواست آنلاین بهتره از پیام خصوصی استفاده بشه نه اینکه توی فروم اسپم بدن.:5:

doctorcomedian
01-05-2012, 16:25
سلام می خواستم بپرسم چرا وقتی تو بازی هستیم هی همش وسط بازی گیر می کنه؟مثلا وقتی می خوای level up کنی و می خوای یه حیوونو بکشی هیچ کاری نمی کنه من پچم 4.0.6 هست و تو خیلی سرور ها بازی کردم همشون عین همن مثل molten و monster و ... می شه کمکم کنید؟
فکر نمی کنم مشکلت از بازیت باشه، فکر می کنم منظورت همون لگ هستش. البته این اصطلاحیه که بهش می گن، هنگامی اتفاق میافته که سرعت اینترنتت پایینه یا لتنسی(مدت ارتباط با سرور) اینترنتت بالا هستش. در این موارد شما کاری رو توی سیستم خودت انجام میدی ولی به دو دلیلی که گفتم مدتی طول می کشه تا سرور درخواست شما رو دریافت کنه و آنالیزش رو برات بفرسته. مثلاً اگه تو سرورهای شلوغ رفته باشی می بینی که یه سری از کاراکترهای بازی لود نمی شن و یا نصفه نیمه لود می شن که این هم به همون دلیل قبلی هستش.
لتنسی پایین باعث سرعت بخشیدن به ارتباط شما با سرور و سرعت دانلود بیشتر باعث بیشتر شدن سرعت دریافت اطلاعات از سرور می شه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deltax
01-05-2012, 19:02
نمیدونم بلیزارد قاط زده یا من خوش شانسم...تو 10 روز 5 تا کاراکترام raven lord گرفتن...dk هم امروز گرفت.... شانس dp هم 1%:20:

Crawling In MySkin
01-05-2012, 19:34
نمیدونم بلیزارد قاط زده یا من خوش شانسم...تو 10 روز 5 تا کاراکترام raven lord گرفتن...dk هم امروز گرفت.... شانس dp هم 1%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=)
هر وقت jeweled fishing pole 0.3% شانس دراپ من رو گرفتی بیا پز رسولی بده :دی

Crawling In MySkin
01-05-2012, 19:34
نمیدونم بلیزارد قاط زده یا من خوش شانسم...تو 10 روز 5 تا کاراکترام raven lord گرفتن...dk هم امروز گرفت.... شانس dp هم 1%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=)

miladdarren
01-05-2012, 21:36
فکر نمی کنم مشکلت از بازیت باشه، فکر می کنم منظورت همون لگ هستش. البته این اصطلاحیه که بهش می گن، هنگامی اتفاق میافته که سرعت اینترنتت پایینه یا لتنسی(مدت ارتباط با سرور) اینترنتت بالا هستش. در این موارد شما کاری رو توی سیستم خودت انجام میدی ولی به دو دلیلی که گفتم مدتی طول می کشه تا سرور درخواست شما رو دریافت کنه و آنالیزش رو برات بفرسته. مثلاً اگه تو سرورهای شلوغ رفته باشی می بینی که یه سری از کاراکترهای بازی لود نمی شن و یا نصفه نیمه لود می شن که این هم به همون دلیل قبلی هستش.
لتنسی پایین باعث سرعت بخشیدن به ارتباط شما با سرور و سرعت دانلود بیشتر باعث بیشتر شدن سرعت دریافت اطلاعات از سرور می شه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از پاسختون ممنون ولی من باید چی کار کنم؟

doctorcomedian
01-05-2012, 23:37
از پاسختون ممنون ولی من باید چی کار کنم؟
گفتم به احتمال زیاد از اینترنتت هست.
متاسفانه تو کشور ایران عزیز هیچ کدوم از ارائه دهنده ها نمی دونن لتنسی چی هست چه برسه بخوان یه لتنسی پایین بهت بدن، حداقلش اینه که بری و یه اینترنت با سرعت بالاتر بگیری که باعث می شه یکمی لتنسیت هم پایین تر بیاد، با این کار دو عاملی رو که گفتم تا حدودی بهتر می کنی ولی در کل با این اینترنت های تخم ی ایران نمی شه گفت که از شر لگ و پینگ خلاص می شی.
بهتره از سرویس دهنده هایی مثل شاتل یا صبانت بگیری که سرعت دانلود بالاتری نسبت به بقیه دارن و یه سرعت بالاش رو هم بگیری. من خودم 512 شاتل دارم تو تبریز بدک نیست. البته به دلیل یه سری مشکلات نتونستم هنوز کاتا باهش بازی کنم، ولی تو مشهد با صبانت 128 مشکل خاصی نداشتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
02-05-2012, 00:23
=)

هر وقت red qiraji battle tank براتون افتاد , هر وقت panter مال zg دراپ شد و بردید, هر وقت 100 مانت گرفتید(پز خارج از بحث بود خخخخخ )ش هر وقت پت با قیمت بالای 30-40ک داشتید بیاید پز رسولی منو روشو کم کنید خخخخ

ویرایش: شتر مرغ MGT رو یادم رفت خخخخ:31:

doctorcomedian
02-05-2012, 04:37

آقا ترکاندیم بدجوووووووووور
بعد از کلی گشت و گذار و جستجو به هیچ نتیجه ای نرسیدیم تا با یک روش من در آوردی توانستیم روش نصب فایل های MPQ. را یاد بگیریم.
روش نصب پچ های MPQ:
1. دو تا فایل زیر رو دریافت می کنید.
فایل 1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. بعد از دیسکانکت شدن و قطع ارتباط اینترنتی فایل شماره 1 رو به پوشه اصلی بازی برده و به اسم زیر تغییر نامش می دید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.حالا فایل"Blizzard Updater " رو باز می کنید که یه عملیات کوچیک آپدیت رو انجام میده و بعد از تمام شدن و زدن دکمه Finish سعی می کنه فایل Launcher رو خود به خود باز کنه که با ارور شبکه مواجه می شه که اون رو هم ببندید.
4. عملیات قسمت 2 و 3 رو برای فایل دوم هم انجام بدید.
حالا ورژن بازی شما به 4.0.6a تغییر یافته فقط یک کار دیگر لازم است تا انجام دهید.
5. پچ های اصلی بازی که با فرمت MPQ هستند و از قبل تو کف نصبشون موندید رو کپی کرده و به سه پوشه زیر انتقال بدید. البته یکی از این پوشه ها، پوشه اصلی هستش که چون نمی دونم کدوم یکی به هر سه تاش انتقال بدید، مشکلی پیش نمی یاد.:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی تونید با روش آزمون و خطا پوشه اصلی رو پیدا کنید.
حالش را ببرید.:8:
تشکر هم یادتون نره، تو اینترنت همه مثل ... تو کف نصب این فایل ها هستند، می گی نه یه سرچ بزن:31:

hirsababak
02-05-2012, 09:54
هر وقت red qiraji battle tank براتون افتاد , هر وقت panter مال zg دراپ شد و بردید, هر وقت 100 مانت گرفتید(پز خارج از بحث بود خخخخخ )ش هر وقت پت با قیمت بالای 30-40ک داشتید بیاید پز رسولی منو روشو کم کنید خخخخ

مرگ بر دانیکس نامرد
نوم جان بیشتر از 120 مانت داره + 9k achiv
رسول این دور و برا میاد سر بزنه؟یا پز الکی دادیم

F4LK3N-23
02-05-2012, 10:59

من تا حالا 188 مرتبه رفتم واسه Anzu یا همون Raven Lord دراپ نشده اونا که گفتی رو دارم Loomina حتی لاک پشت Fishing رو دارم ولی عاشقه Raven Lord ام چی کار کنم :13::19:

deltax
02-05-2012, 11:37
اسم رسول اینجا بد دررفته فقط:31:
هر موقع رو پشت rogue تون warglaives با bow sunwell رو دیدم+head illidan هم رو کلش ..بیاید پز بدید :31:
red qiraji battle tank والا من با یکی از کارکترام همه رنگاش رو گرفتم...wowhead هم چک کردم رنگ دیگه ای نبود:31:
زرد و قرمز و ابی و سبز

loomina
02-05-2012, 11:43
من تا حالا 188 مرتبه رفتم واسه Anzu یا همون Raven Lord دراپ نشده اونا که گفتی رو دارم Loomina حتی لاک پشت Fishing رو دارم ولی عاشقه Raven Lord ام چی کار کنم :13::19:

من خودم راون لرد رو نزدیک به 40 روز رفتم تا برام دراپ شد , وقتی دراپ شد باروم نمیشد :31:
وقتی دیدم مانت hollows end دراپ نشد برام گفتم اینقدر میرم که raven lord بگریم :31:

مرگ بر دانیکس نامرد
نوم جان بیشتر از 120 مانت داره + 9k achiv
رسول این دور و برا میاد سر بزنه؟یا پز الکی دادیم

پزم خنثی شد خخخخخخ :31:

اها green proto drake یادم رفت :31:

loomina
02-05-2012, 13:18
میخوام wow رو اپدیت کنم ولی این ارور رو میده, کسی میدونه چیکار کنم؟

Black-Ninja
02-05-2012, 13:31
میخوام wow رو اپدیت کنم ولی این ارور رو میده, کسی میدونه چیکار کنم؟

میگه باید فضای کافی داخل درایو داشته باشی و درایو مورد نظر شما این فضا رو نداره

loomina
02-05-2012, 13:36
میگه باید فضای کافی داخل درایو داشته باشی و درایو مورد نظر شما این فضا رو نداره

اخه مساله اینجاست که درایوی که wow ام توش هست 37 گیگ فضای خالی داره! :-S

iMbaQ_SiR
02-05-2012, 14:03
اخه مساله اینجاست که درایوی که wow ام توش هست 37 گیگ فضای خالی داره! :-S

شاید درایوی که توس ویندوز ربختی خیلی پوره و این با عث مشکل شده . ی تست بکن.

doctorcomedian
02-05-2012, 14:12
دوستان گرامی خواهش می کنم اینقدر پز حواله یکدیگر نکنید، کیفیت فروم رو خیلی میاره پایین.:5:

Crawling In MySkin
02-05-2012, 14:50
بله مهربونش میشه این که بهتره شما بدونید کجا باید بگید اسپم ندید دوست گرامی
خاصیت این پز ها اینه که یه تازه وارد میفهمه چی از کجا دراپ میشه و اون نه تازه واردم میتونه سوالی در مورد اون اچیومنت یا مانت ها هر چیز دیگه ای بپرسه
من تعریف شمارو از کیفیت نمیدونم ولی این فروم دیگه کیفیت نداره در مقابل این جدیدا که بخواد بالا و پایین بره این فروم ساخته شده تا مشکلات مردم حل بشه و مردم بیاد با هم بحث کنن سوال بپرسن به جوابشون برسن نه اینکه بشینی جلوش خیلی معذرت میخوام -- بزنی با کیفیتش! جمله ی "اسپم ندید" قشنگ تره به نظر من

چی میگه!
ترکوندن دیگه برا jc :دی!
Jewelcrafting

Dawnstone Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121843%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Emerald Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121844%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Jeweled Onyx Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F120045%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Ruby Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121841%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Sapphire Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121842%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.

deltax
02-05-2012, 15:09
بله مهربونش میشه این که بهتره شما بدونید کجا باید بگید اسپم ندید دوست گرامی
خاصیت این پز ها اینه که یه تازه وارد میفهمه چی از کجا دراپ میشه و اون نه تازه واردم میتونه سوالی در مورد اون اچیومنت یا مانت ها هر چیز دیگه ای بپرسه
من تعریف شمارو از کیفیت نمیدونم ولی این فروم دیگه کیفیت نداره در مقابل این جدیدا که بخواد بالا و پایین بره این فروم ساخته شده تا مشکلات مردم حل بشه و مردم بیاد با هم بحث کنن سوال بپرسن به جوابشون برسن نه اینکه بشینی جلوش خیلی معذرت میخوام -- بزنی با کیفیتش! جمله ی "اسپم ندید" قشنگ تره به نظر من

چی میگه!
ترکوندن دیگه برا jc :دی!
Jewelcrafting

Dawnstone Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121843%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Emerald Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121844%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Jeweled Onyx Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F120045%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Ruby Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121841%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.
Sapphire Panther ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ells%2F121842%2F%2315650-15657) - This mount will fly or run, depending on your riding skill and location.

میخواستم جواب اینو بدم دیدم تو مودبانه گفتی بیخیال شدم.....
عزیزم بزار برسی...چایی نخورده موز بر میداره :31:
خوبیش اینه که این اسمایی که گفته شد برا خیلیا علامت سواله هنوز نه اسپم
شما که به این میگی اسپم یه توضیح بده تو پچ 3.3.5 چطور میشه ravenlord گرفت
ما هم یاد بگیریم
راستی دانیال اگه میخوای برگردی بگو یه res friend برات بفرستم dk رو بیاری با پالا یه rate بالا 2k بریم
این حسین که فقط pve بازی میکنه :31:

doctorcomedian
02-05-2012, 15:41
????????:18::18::18:
ترش نکن داداش...
تازه رسیده؟؟؟؟
داداش برو یه سر به آرشیو فروم بزن طرفای صفحه 150 تا 200 من اینجا بودم(CsshadowS)
همچین که میگی تازه رسیده نیستیم.
درسته میریم میایم ولی دیگه اینجوریام نیست که شما می گی.
سعی کن مثل Crawling In MySkin با ادب باشی.
در مورد کیفیت فروم که آره این چند روزی که دارم میام اینجا دوباره دارم می بینم که کیفیتش نسبت به قبل خیلی پایین تره.:41:
در هر حال من به اون موضوع توجه نکرده بودم که این پز دادن ها هم می تونه مفید باشه، شرمنده.:31:

Mehran-King
02-05-2012, 15:58
سلام به برو بچه های wow حالتون چطوره؟ دلم براتون تنگ شده بود

شنیدم wow panda میاد میگن بهتر از کاتا هست! جووووون!!!

loomina
02-05-2012, 16:31
شاید درایوی که توس ویندوز ربختی خیلی پوره و این با عث مشکل شده . ی تست بکن.

نه اون یکی که بالای 100 gig چا داره :31:
نمیدونم چی کنم, گفتم شاید پوشش شلوغ شده, یک سری از اپدریتر های قدیمی رو برداشتم دیدم فرقی نکرده :(

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید????????:18::18::18:
ترش نکن داداش...
تازه رسیده؟؟؟؟
داداش برو یه سر به آرشیو فروم بزن طرفای صفحه 150 تا 200 من اینجا بودم(CsshadowS)
در مورد کیفیت فروم که آره این چند روزی که دارم میام اینجا دوباره دارم می بینم که کیفیتش نسبت به قبل خیلی پایین تره.:41:
در هر حال من به اون موضوع توجه نکرده بودم که این پز دادن ها هم می تونه مفید باشه، شرمنده.:31:

همانا هیچ پزی بیهوده افریده نشده!

مسائل الرسولات فی الباب پز دادن!:31:

Arrowtic
02-05-2012, 16:49
سلام به برو بچه های wow حالتون چطوره؟ دلم براتون تنگ شده بود

شنیدم wow panda میاد میگن بهتر از کاتا هست! جووووون!!!
چطوری تو ؟: دی
چنان میگی WoW Panda انگاری Kung Fu pandaه!
منم خوشم اومده ازش به جز سیستم تلنتش به نظرم دیگه بازیو دارن راحت میکنن وقتی هز 15 لول یه انتخاب از بین 3 انتخاب داری.

loomina
02-05-2012, 17:01
منم خوشم اومده ازش به جز سیستم تلنتش به نظرم دیگه بازیو دارن راحت میکنن وقتی هز 15 لول یه انتخاب از بین 3 انتخاب داری.

البته بازی راحت نشده, این سیستم تلنت جدید تا اونجایی که من دیدم تا حدی قشنگ تر هم هست!
تو cata همه همیشه یه چیز رو میچیدن, تو PVP مخصوصا چندان دست مثل WOTLK باز نبود.
الان حس PVP خیلی بهتر میشه, چون وقتی مثلا با یه DK یا mage ادم رو به رو میشه نمیدونه چه spell یی ممکنه داشته باشه, از طرفی میشه کاراکتر رو خیلی به قول خودشون customize کرد.
و این که برای تغییر یه تلنت دیگه نمیخواد کلی پول بدی و کلی وقت حدر بدی و بری چیش class trainer چون حالا مثل گلایف ها میشه با ایتم خاصی Unlearn شون کرد.
البته درسته 15 لول یه تلنت یکم کسالت اوره!

deltax
02-05-2012, 17:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید????????:18::18::18:
ترش نکن داداش...
تازه رسیده؟؟؟؟
به نظر خودت این چند تا پست به شما اشاره کرده بود یا در مورد شما بود؟
ولی من هر چی فکر میکنم لازم نبود شما اظهار نظر میکردی و اقا معلم میشدی..
قربونت یه جوری میگی کیفیت یکی ندونه فکر میکنه داری در مورد iso 9000 صحبت میکنی....70% این تایپیک اسپمه
اینجا فرومه ...میتونی درباره موضوع تایپیک صحبت کنی...حالا هر چی باشه...نکنه raven lord ,..بقیه چیزایی که گفتیم جزو wow نیست و یه وسیله نقلیه است...
اگه شما تو صفحه 150 بودی یه نیگاه به تاریخ عضویت من تو فروم بکن...
بعدم بعضی از سوالایی که این چند وقته کردی بعضیاش خیلی مبتدی بود...
به هر حال بحث و تموم میکنیم...یه چیزی میخوای بگی یه مزه مزه بکن....خوش باشی:10:
اون جمله اولم یکم بد بود قبول دارم sorry:10:

miladdarren
02-05-2012, 18:11
سلام می خواستم بپرسم راهی برای انتقال هیرو از سروری به سرور دیگر هست؟مثلا از pardis games به molten و اگه هست چگونه؟خیلی ممنون.

V i r u s e r
02-05-2012, 18:29
سلام می خواستم بپرسم راهی برای انتقال هیرو از سروری به سرور دیگر هست؟مثلا از pardis games به molten و اگه هست چگونه؟خیلی ممنون.
خیر ......

miladdarren
02-05-2012, 20:41
سلام.ببخشید من زیادی سوال می پرسم اخه من یکم تازه واردم اگه می شه به این سوالم هم پاسخ بدید.من تو سرور سی مرغ ( پردیس گیم ) ثبت نام کردم بعد رفتم یه هیرو ساختم وارد بازی شدم یه کم بازی کردم شدم لول 7 هیچ مشکلی هم نداشتم نه لگی نه چیزی. بعد log out شدم برای دفعه بعد که خواستم بازی کنم وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست می خواستم ببینم مشکل چیست؟پچمم 4.0.6 است.خیلی ممنون ببخشید طولانی شد:31:

loomina
02-05-2012, 21:01
کسی راه حلی برای مشکل من نداره؟ :(

saeedA144
02-05-2012, 21:20
به نظر خودت این چند تا پست به شما اشاره کرده بود یا در مورد شما بود؟
ولی من هر چی فکر میکنم لازم نبود شما اظهار نظر میکردی و اقا معلم میشدی..
قربونت یه جوری میگی کیفیت یکی ندونه فکر میکنه داری در مورد iso 9000 صحبت میکنی....70% این تایپیک اسپمه
اینجا فرومه ...میتونی درباره موضوع تایپیک صحبت کنی...حالا هر چی باشه...نکنه raven lord ,..بقیه چیزایی که گفتیم جزو wow نیست و یه وسیله نقلیه است...
اگه شما تو صفحه 150 بودی یه نیگاه به تاریخ عضویت من تو فروم بکن...
بعدم بعضی از سوالایی که این چند وقته کردی بعضیاش خیلی مبتدی بود...
به هر حال بحث و تموم میکنیم...یه چیزی میخوای بگی یه مزه مزه بکن....خوش باشی:10:
اون جمله اولم یکم بد بود قبول دارم sorry:10:

سلام
من زیاد اینجا حرف نمیزنم ولی
یه چیزی خیلی بد , عادت شده فک کنم
اونم اینکه تا یکی میاد یه چیزی می گه همه سریع ناراحت میشن , هرکی یه متن بلند بالا می نویسه میکوبه طرفو له میکنه
به نظرم زیاد کار جالبی نیست مخصوصا باسه اونایی که قدیین اینجا , شما باید به عنوان ریش سفیدای اینجا کی صبور باشید نه اینکه سریع داغ کنید, گذشت هم خوبه :10:
قصد توهین یا هر چیز بدی به کسی نداشتم فقط یه توصیه دوستانه بود
موفق باشید:15:

راستی gametime 90 روزه چنده الان؟

G U L D A N
03-05-2012, 00:37
سلام بچه ها !‌

آقا دیشب یکی تو سرور ما داشت صحبت می کرد!!!! تو حرف هاش شکلکهای مختلفی مثل قلب و .... بود ! چه جوری میشه این کار و کرد ؟

hossein2801
03-05-2012, 01:16

بازی از لحاظ تلنت میشه گفت تغییری نکرده فقط هدف از این سیستم جدید بالانس کردنه
مثلا من که dk unholy هستم دیگه glyph ی که str پتمو 40% زیاد کنه ندارم بجاش اومدن پت unholy رو باف دادن
بعضی از تلنت هایی که حذف شدن اومدن glyphش کردن
باید changelog ها و glyph های جدید رو ببینید تا متوجه شید واقعا بازی تغییر زیادی نمیکنه برعکس داره خیلی هم بهتر میشه

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

دانیال اگه میخای برگردی به بازی من باید resت کنم
خودت که دیگه میدونی واسه چی

deltax
03-05-2012, 09:35
سلام
من زیاد اینجا حرف نمیزنم ولی
یه چیزی خیلی بد , عادت شده فک کنم
اونم اینکه تا یکی میاد یه چیزی می گه همه سریع ناراحت میشن , هرکی یه متن بلند بالا می نویسه میکوبه طرفو له میکنه
به نظرم زیاد کار جالبی نیست مخصوصا باسه اونایی که قدیین اینجا , شما باید به عنوان ریش سفیدای اینجا کی صبور باشید نه اینکه سریع داغ کنید, گذشت هم خوبه :10:
قصد توهین یا هر چیز بدی به کسی نداشتم فقط یه توصیه دوستانه بود
موفق باشید:15:

راستی gametime 90 روزه چنده الان؟
والا منم کاری به کار هر کی که میخوا د اسپم بده ندارم..هر کسی میتونه نظر خودش رو بده و نظر هر کس محترمه...تا حالا یه پست از من دیدی بیام بگم فلانی اسپم نده؟...به همین خاطر هم خوشم نمیاد کسی بم بگه چیکا ر کنم و چیکار نکنم....اسپم ندم و ...
والا این بنده خدا خودشم الان GC نداره..کارتش یه جورایی به مشکل خورده
راستی دانیال اگه میخوای برگردی کازاک و با الیانست بازی کنی اصلا این کارو نکن...الیانس تو کازاک مرد..خیلی کم شدن..یا برو یه ریلم الیانس یا باید بیای هورد

loomina
03-05-2012, 10:32
سلام بچه ها !‌

آقا دیشب یکی تو سرور ما داشت صحبت می کرد!!!! تو حرف هاش شکلکهای مختلفی مثل قلب و .... بود ! چه جوری میشه این کار و کرد ؟

قلب رو نمیدونم ولی مثلا اگر میخواید اسکلت باشه بزنید [skull] یا مثلا [star]
[square]
[cross]
و...

والا منم کاری به کار هر کی که میخوا د اسپم بده ندارم..هر کسی میتونه نظر خودش رو بده و نظر هر کس محترمه...تا حالا یه پست از من دیدی بیام بگم فلانی اسپم نده؟...به همین خاطر هم خوشم نمیاد کسی بم بگه چیکا ر کنم و چیکار نکنم....اسپم ندم و ...
والا این بنده خدا خودشم الان GC نداره..کارتش یه جورایی به مشکل خورده
راستی دانیال اگه میخوای برگردی کازاک و با الیانست بازی کنی اصلا این کارو نکن...الیانس تو کازاک مرد..خیلی کم شدن..یا برو یه ریلم الیانس یا باید بیای هورد

میخواستم یه مدت برم frost mane اونجا , ولی نمیدونم دروییدمو چیکار کنم.
هوردم که واقعا نمیتونم DK رو بکنم هورد! اصلا مو های تنم سیخ میشه خخخخخ

miladdarren
03-05-2012, 12:08
سلام.ببخشید من زیادی سوال می پرسم اخه من یکم تازه واردم اگه می شه به این سوالم هم پاسخ بدید.من تو سرور سی مرغ ( پردیس گیم ) ثبت نام کردم بعد رفتم یه هیرو ساختم وارد بازی شدم یه کم بازی کردم شدم لول 7 هیچ مشکلی هم نداشتم نه لگی نه چیزی. بعد log out شدم برای دفعه بعد که خواستم بازی کنم وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست می خواستم ببینم مشکل چیست؟پچمم 4.0.6 است.خیلی ممنون ببخشید طولانی شد:31:
کسی نیست جواب منو بده؟خواهش می کنم بدجوری گیر کردم!!!:2:

miladdarren
03-05-2012, 12:21
سلام بچه ها !‌

شما تو کدوم سروری؟

Mehran-King
03-05-2012, 12:48
15lvl بعدش 1تلنت؟پس حتما به اندازه کافی spell و ability هست دیگه؟!

loomina
03-05-2012, 15:20
15lvl بعدش 1تلنت؟پس حتما به اندازه کافی spell و ability هست دیگه؟!

اون تلنت هایی که قبلا با پوینت میگرفتیم رو خودش به موقع فعال میکنه, در اصل اول یه تلنت رو انتخاب میکنیم, مثلا تلنت frost برای mage
بعد خودش تو لول که میگیره کاراکتر اون هارو فعال میکنه نسبت به لول.
ولی هر 15 لول یه Spell یا قابلیت جدید میشه از تو تلنت ها انتخاب کرد.

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

کسی نیست جواب منو بده؟خواهش می کنم بدجوری گیر کردم!!!:2:

دوست عزیز مشکل شما ممکنه از 2 چیز باشه
1- اینترنت خود شما, که باید با ISP تماس بگیرید , یا از راه های مختلف تست کنید.
2- از سروری که توش بازی میکنید, که اونم از چند نفر بپرسید یا به فروم سرور سر بزنید ببینید دیگران هم مشکل شما رو دارن یا نه, و اگر دارن میشه حلش کرد یا نه.

hossein2801
03-05-2012, 17:05
قلب رو نمیدونم ولی مثلا اگر میخواید اسکلت باشه بزنید [skull] یا مثلا [star]
[square]
[cross]
و...

میخواستم یه مدت برم frost mane اونجا , ولی نمیدونم دروییدمو چیکار کنم.
هوردم که واقعا نمیتونم DK رو بکنم هورد! اصلا مو های تنم سیخ میشه خخخخخ

frostmane هم خالی از ایرانی شده فقط یه Ravencrest مونده اونم امروز فردا خالی میشه
به هر صورت هر کجا خاستی بری من میتونم برات scroll بفرستم تو همه این ریلم ها 85 دارم

shayan_123
03-05-2012, 21:04
دوستان کسی میدونه چجوری میشه پج های با پسوند MPQ رو نصب کرد؟

Crawling In MySkin
03-05-2012, 23:07
خوب قراره خوانواده تشکیل بدیم و بچه دار هم بشیم
دانیال من از الآن میگم من سمت چپ تخت میخوابما((:!

دارن یکم زیادی مانت اضافه میکنن
20Mount
N/A[PH] MoP CE Mount ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کل بازی داره رو مانت و پت میچرخه
هی اضافه میکنن به بهونه های مختلف

یه سری رسایپ دادن بیرون برای شغل های جولکرافتینگ و الکمی و بلکاسمیٍٍثینگ و انچنتینگ که خوب چون زیاده نمیزارم فقط گفتم دلتون بسوزه:دی
چیز خاصی توش مشاهده نکردم

loomina
03-05-2012, 23:34
frostmane هم خالی از ایرانی شده فقط یه Ravencrest مونده اونم امروز فردا خالی میشه
به هر صورت هر کجا خاستی بری من میتونم برات scroll بفرستم تو همه این ریلم ها 85 دارم

البته نبود ایرانی که برای من مشکل که نیست هیچ, نعمته خخخخخ
ولی کلا , اگر برم frostmane مجبورم درویید رو هم ببریم , از طرفی همه دوستانو اشنایان و خانواده کزاکن ((:

به هر حال یه دعوت برام بفرست. مرسی.

hossein2801
03-05-2012, 23:55
البته نبود ایرانی که برای من مشکل که نیست هیچ, نعمته خخخخخ
ولی کلا , اگر برم frostmane مجبورم درویید رو هم ببریم , از طرفی همه دوستانو اشنایان و خانواده کزاکن ((:

به هر حال یه دعوت برام بفرست. مرسی.

ravencrest وضعیت الیانس خیلی بهتره نسبت به frostmane دقیقا مثل هورد kazzak میمونه

hossein2801
04-05-2012, 01:33
ولی دانیال هورد باشی garrosh رو بزنی یه حاله دیگه ای میده ها :دی

loomina
04-05-2012, 02:04

نه, میخوام به عنوان یه نایت الف بزنمش که انتقام جنگل های اشنویل رو بگیرم :31:

shayan_123
04-05-2012, 02:36
دوستان چجوری باید پج های MPQ رو نصب کرد؟ من هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم

Black-Ninja
04-05-2012, 04:59
دوستان چجوری باید پج های MPQ رو نصب کرد؟ من هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم

این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !..

miladdarren
04-05-2012, 09:39
2- از سروری که توش بازی میکنید, که اونم از چند نفر بپرسید یا به فروم سرور سر بزنید ببینید دیگران هم مشکل شما رو دارن یا نه, و اگر دارن میشه حلش کرد یا نه.

دوست عزیز یه سوال دیگه پس چرا بازیکن های دیگه می تونن به راحتی بازی کنن من تو بازی می بینم که اون ها کوئست می گیرن می رن attack می کنن ولی علامت هیچ کوئستی برای من تو نقشه نیست هیچ کاری هم نمی کند.با تشکر

Black-Ninja
04-05-2012, 15:11

دوست عزیز یه سوال دیگه پس چرا بازیکن های دیگه می تونن به راحتی بازی کنن من تو بازی می بینم که اون ها کوئست می گیرن می رن attack می کنن ولی علامت هیچ کوئستی برای من تو نقشه نیست هیچ کاری هم نمی کند.با تشکر

سلام کلاس هیرو شما چیه ؟

miladdarren
04-05-2012, 15:39
سلام کلاس هیرو شما چیه ؟
سلام.هیروی من بلاد الف هستش کلاسشم mage لطفا راهنمایی کنید.در ضمن تو سرور مولتن هم بازی می کنم باید عرض کنم که از اول بازی همین جوری بود یعنی از لول یک.

Black-Ninja
04-05-2012, 16:24
سلام.هیروی من بلاد الف هستش کلاسشم mage لطفا راهنمایی کنید.در ضمن تو سرور مولتن هم بازی می کنم باید عرض کنم که از اول بازی همین جوری بود یعنی از لول یک.

دقیقاً مشکل شما چیه ؟
یک هیرو جدید بسازید و تست کنید

مشکل Lag ندارید ؟ می توانید چت کنید ؟

miladdarren
04-05-2012, 17:19
دقیقاً مشکل شما چیه ؟
یک هیرو جدید بسازید و تست کنید

مشکل Lag ندارید ؟ می توانید چت کنید ؟
مشکلم اینه: وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.خیر چت هم نمی تونم بکنم.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست.

shayan_123
04-05-2012, 17:20
این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !..

کارا رو با دقت انجام دادم ولی بازم نشد ارور زیر رو داد

The file "patch.cmd" in archive "<any>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

چکار کنم الان یک هفته است که دارم می گردم چیزی پیدا نمی کنم :41: :19:

loomina
04-05-2012, 18:50

حسین نفرستادی پس چرا

doctorcomedian
04-05-2012, 20:36
کارا رو با دقت انجام دادم ولی بازم نشد ارور زیر رو داد

The file "patch.cmd" in archive "<any>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

چکار کنم الان یک هفته است که دارم می گردم چیزی پیدا نمی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دقیقاً همین روش رو انجام دادم و نصب شد، باید وقت پچ کردن آفلاین باشی و به اینترنت وصل نباشی.

miladdarren
04-05-2012, 21:27
مشکلم اینه: وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.خیر چت هم نمی تونم بکنم.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست.
ممکنه مشکل از بازی باشه؟چون من تازه بازیو گرفتم و تا حالا نتونستم بازی کنم.من فایل repair رو هم اجرا کردم ولی اصلا شروع به repair نمی کنه فقط مشخصات بازی رو می نویسه صبرم کردم ولی شروع نمی کنه.تو رو خدا کمکم کنید بدجوری لنگم.:2::19:

loomina
04-05-2012, 21:37
Account-wide Mounts now on Beta
It was announced during the Mists of Pandaria Press Tour that mounts would become account-wide on release or in a patch shortly after. It looks like it will be release after all, and the feature is now available on beta (but heavily bugged).

I present to you, my mage riding my paladin's mount! (Obviously, we have no way to know if this is intended as part of the account-wide mounts)

در ضمن یه اهنگ جدید هم اضافه شده به فایل های بازی که احتمال خیلی زیاد log in screen music هستش و تقریبا با log in زمان wOTLK شباهت داره, البته خیلی کم.

hossein2801
04-05-2012, 23:19
حسین نفرستادی پس چرا

فرستاده بودم
بازم فرستادم

loomina
04-05-2012, 23:20
فرستاده بودم
بازم فرستادم

نیومده اخه برام :(
با چه اسمی فرستادی؟

hossein2801
05-05-2012, 00:30
نیومده اخه برام :(
با چه اسمی فرستادی؟

تو لیست که اسمت اومده انتخاب کردم فرستادم
email رو بم pm بده دستی بفرستم

Mcafee*
05-05-2012, 19:45
دوستان سرور ایرانی هست که هنوز پچ 2.4.3 باشه؟

..hamed..
06-05-2012, 09:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
اقا من jc اپ کردم الان میخوام دستور تهیشونو بخرم ولی این چیزی که میخوان چیه و از کجا به دستش بیارم

mnime
06-05-2012, 09:48
سلام
اقا من jc اپ کردم الان میخوام دستور تهیشونو بخرم ولی این چیزی که میخوان چیه و از کجا به دستش بیارم
همون کوئست Daily که JC Trainer بهت میده رو انجام بده روزی 1 دونه از اونا میتونی بگیری. 4 روز که کوئست زدی 1 دونه Pattern مبارکت باشه.

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

در ضمن یه اهنگ جدید هم اضافه شده به فایل های بازی که احتمال خیلی زیاد log in screen music هستش و تقریبا با log in زمان wOTLK شباهت داره, البته خیلی کم.
خدا بیامرزه Arthas. عجب مردی بود. چه آهنگی، چه عظمتی!! چی بود WoW چی شد! از یه Character مثل Lich King به اون شاخی رسیده به پاندا!!!

..hamed..
06-05-2012, 10:16
[QUOTE=mnime;6987819]همون کوئست Daily که JC Trainer بهت میده رو انجام بده روزی 1 دونه از اونا میتونی بگیری. 4 روز که کوئست زدی 1 دونه Pattern مبارکت باشه.

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

مسئله همین کوئسته هست دیگه نمیتونم انجامش بدم

doctorcomedian
06-05-2012, 13:58
خدا بیامرزه Arthas. عجب مردی بود. چه آهنگی، چه عظمتی!! چی بود WoW چی شد! از یه Character مثل Lich King به اون شاخی رسیده به پاندا!!!

آره اون زمان شاخ تر بود، ولی شایدم از این پانداهه یه چیزی در بیاد.:8:

miladdarren
06-05-2012, 14:02
سلام سوال قبلیم رو که جواب ندادید اینو جواب بدبد شاید مشکلم حل شد.من یه سری پچ به صورت setup دانلود کردم بعد اون هارو نصب کردم اخرشم زد پچ با موفقیت نصب شد ولی من دیگه باازیم اجرا نمی شه یعنی وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم که بره تو بازی هیچ اتفاقی نمی افتد هیپ اروری هم نمی ده فقط بازی اجرا نمی شه.ممنوم می شم پاسخ بدید.چرا باید هرچی مشکل عجیب غریب تو دنیا هست برای من اتفاق بیفته؟ها؟:2::19:

arya_7
06-05-2012, 15:01
دوستان
برایret pala پارتنر برای 2v2 چه توصیه می کنید ؟
با feral یا rogue به راحت میشه زد ولی کلاس بهتری هست با هیلر جواب میده ؟
بری patch 4.3.4

Metalzadeh
06-05-2012, 15:05
با Unholy dk هم بد جواب میده

deltax
06-05-2012, 15:48
دوستان
برایret pala پارتنر برای 2v2 چه توصیه می کنید ؟
با feral یا rogue به راحت میشه زد ولی کلاس بهتری هست با هیلر جواب میده ؟
بری patch 4.3.4
اگه ARMS پیدا کردی skill باشه حرف نداره....اگه پالات بلود الف باشه طرف در نمیاد از stun
البته wotlk رو گفتما...تو cata هم رتری با هانتر جوابه

یکی میگه تو mop مانت ها هم تو acc لینک میشه...درسته؟ اگه میشه ما هر روز مثل این احمقا نریم anzu بزنیم :31:
achive رو که میدونم میشه

hirsababak
06-05-2012, 17:22
اگه ARMS پیدا کردی skill باشه حرف نداره....اگه پالات بلود الف باشه طرف در نمیاد از stun
البته wotlk رو گفتما...تو cata هم رتری با هانتر جوابه

یکی میگه تو mop مانت ها هم تو acc لینک میشه...درسته؟ اگه میشه ما هر روز مثل این احمقا نریم anzu بزنیم :31:
achive رو که میدونم میشه

ما هم شنیدیم که مانت و پت و اچیو ها یکی میشه

deltax
06-05-2012, 18:00
ما هم شنیدیم که مانت و پت و اچیو ها یکی میشه
به به هیرسا ...چقدر عوض شدی..نشناختمت:31:

KAZOMO
06-05-2012, 18:25
سلام خدمت همگی
من یک اکانت تو monster-wow داشتم ولی 2 ماهی هست که بازی نکردم و رمزشو فراموش کردم...
اینجا:
تو قسمت Server Login چی رو باید بزنم؟

miladdarren
06-05-2012, 18:32
سلام .من یه سری پچ به صورت setup دانلود کردم بعد اون هارو نصب کردم اخرشم زد پچ با موفقیت نصب شد ولی من دیگه باازیم اجرا نمی شه یعنی وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم که بره تو بازی هیچ اتفاقی نمی افتد هیپ اروری هم نمی ده فقط بازی اجرا نمی شه.ممنوم می شم پاسخ بدید.چرا باید هرچی مشکل عجیب غریب تو دنیا هست برای من اتفاق بیفته؟ها؟
خواهش می کنم یکی جواب بده

doctorcomedian
06-05-2012, 18:40
سلام .من یه سری پچ به صورت setup دانلود کردم بعد اون هارو نصب کردم اخرشم زد پچ با موفقیت نصب شد ولی من دیگه باازیم اجرا نمی شه یعنی وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم که بره تو بازی هیچ اتفاقی نمی افتد هیپ اروری هم نمی ده فقط بازی اجرا نمی شه.ممنوم می شم پاسخ بدید.چرا باید هرچی مشکل عجیب غریب تو دنیا هست برای من اتفاق بیفته؟ها؟
خواهش می کنم یکی جواب بده
دو تا راه زیر شاید جواب بده:
1. استفاده از فایل : Repair.exe
2. پاک کردن و نصب مجدد بازی (پچها باید به ترتیب نصب بشن)