PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

jafarr
01-02-2012, 13:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hirsababak
01-02-2012, 13:30
با چه سرعت افتضاحی هم داره دانلود می کنه

R.P.G
01-02-2012, 13:44
آقا لانچر من اجرا نمیشه میگه: Please check your internet configuration

نت هم وصله هم دانلود میکنه ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه لانچر. ریپیر هم کار نمیکنه.

کسی این مشکل رو داشته ؟

badboym99
01-02-2012, 13:53
آقا لانچر من اجرا نمیشه میگه: Please check your internet configuration

نت هم وصله هم دانلود میکنه ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه لانچر. ریپیر هم کار نمیکنه.

کسی این مشکل رو داشته ؟

داداش منم همين مشكل رو دارم

Please check your internet configuration
نميدونم چرا

IIIXSubZeroXIII
01-02-2012, 14:32
کسی کاتا رو از mirror های wowwikki دانلود کرده؟ واسه نصب اون پچ 5 گیگا بایتیه باید چکار کنم؟!
تو فولدر کاتا یه فولدر درست کردم به این نام WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater.app
پچها رو ریختم توش ولی وقتی WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater.exe رو اجرا میکنم میگه
World of Warcraft could not be found. Please make sure the game is properly installed.

نمیتونه wow رو بشناسه ! از تو رجیستری ام آدرس و دادم درست نشد :41:

-------------------
یه بار Wow رو cut کردم بردم یه درایو دیگه!(ویندوزم عوض کردم کلا رجیستری به ف.ا.ک رفت) اگه کسی بتونه از تو رجیستری آدرسه Wow اشو بده فکر کنم درست شه.

------------------
درست شد!
wow.exe رو run as administrator کردم خودش تو رجیستری ثبت کرد:31:

deltax
01-02-2012, 15:26
با چه سرعت افتضاحی هم داره دانلود می کنه
من که با 120 دانلود میکنم..مشکلی نداره:8::31:

Crawling In MySkin
01-02-2012, 15:41
پچ 4.3.2 هست

به به به
سرور فان عشق است اقا اگه كسي سرور فان سراغ داره با سرعت 1000000* يكي دو ساعته 85 بشيم به ما خبر بده

بليز ديگه صرف نميكنه 45 تومن گيم كارت اقا نيما به به به[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه لطف كنين يه سرور فان هم به اسم Iranian Blizzard بسازين ممنون ميشيم deathwing ام بزارين اونجا مثل مترسك بيان بزننش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نیما خیلی وقته کار نمیکنه

سلام.
من عضو جدیدم. یه چیزایی از wow سرم میشه، در حد توانم میتونم کمکتون کنم.
من خودم بلیزارد بازی میکنم ولی واسه کسایی که مشکل مالی دارن واسه تهیه اکانت و شارژ و .... میتونم یه سرور ایرانی خوب معرفی کنم.
سرور دانش گیم بعد از 3سال تلاش به دلیل مشکلی که برای ادمین بوجود اومد یه مدت Off شد.
به دلیل درخواست خیلی از پلیرهای قبلی این سرور و بر اساس نظر سنجی که در سایت این سرور بعمل امد، با 86% نظر موافق، تیم مدیریتی تصمیم گرفت که دوباره این سرور رو راه اندازی کنه.
از افرادی که تو این سرور بازی کردن بپرسین کیفیت سرور رو.
معمولا تمام شعارها برای فریب عوام استفاده میشه، اما من نمی خوام شعار بدم خودتون بیاین و فیکس بودن سرور رو بسنجین. (Gunshipe battle Fixed)

راه اندازی مجدد سرور از روز شنبه 15/11/1390 انجام میشه و از تمامی سرورهای نرمال Transfer میشه.

میتونم به جرات بگم جزو سرترین سرورهای ایرانه (حتی میتونم بگم بهترین) ولی از اونجا که پلیرهای ایرانی فقط دنبال سری 80 شدن و سری فول آیتم شدن هستن، در حق سرورهای نرمال رو به هارد، مثل دانش گیم ستم میشه.
ماشاالله اینجا هم که کم پلیر بلیزارد نداره، فیکس بودن Icc رو تو بهترین سرور دنیا تجربه کردن، ضرر نداره اگه بیاین و ضریب فیکس بودن این سرور رو با بلیزارد بسنجین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
سرترین سرور ایرانی همون wowzone اهه دزد صفته

پ.ن:
220 kb / sec =) !
بعد اینکه هنوز هیجی دانلود نشده نوشت availiable که

IIIXSubZeroXIII
01-02-2012, 15:44
یه مشکل دیگه !
وسط نصب WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911 این ارورو میده

The file "F:\game\wotlk\lich king\Data\enGB\OldWorld-enGB.MPQ.temp" could not be opened. (OpenRepackTarget::Execute)
DownloadURL failed - File not found - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.edgesuite.net%2Fwow-pod-retail%2FEU%2F15050.direct%2F)
DownloadURL failed - File not found - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.edgesuite.net%2Fwow-pod-retail%2FEU%2F15050.direct%2F)

تو فولدر data اصلا فایلی به نام OldWorld-enGB.MPQ.temp نیست!

badboym99
01-02-2012, 16:08
پچ 4.3.2 هست

نیما خیلی وقته کار نمیکنه

سرترین سرور ایرانی همون wowzone اهه دزد صفته

داداش منظورم رضا بابايي بود اشتباه نوشتم 43.5 تومان 2 هفته پيش گرفتم

واينكه اقا رضا گلد ام ميفروشه ناقابل 11k بيست هزار تومان 40000k ام بخواي ارزونتر نمبدم فكر ميكني چقدر سود داره ؟:5::5:

اين تيكه اخر هميشه ميگه فكر ميكني چقدر سود داره؟

Crawling In MySkin
01-02-2012, 17:19
داداش منظورم رضا بابايي بود اشتباه نوشتم 43.5 تومان 2 هفته پيش گرفتم

واينكه اقا رضا گلد ام ميفروشه ناقابل 11k بيست هزار تومان 40000k ام بخواي ارزونتر نمبدم فكر ميكني چقدر سود داره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تيكه اخر هميشه ميگه فكر ميكني چقدر سود داره؟ آقا رضا سودش از اینجا نیست
اینجا یه تیکه از چیزیه که سود میبره
اون جایی که عین چی ازش سود میبره رو کسی که بم گفت گفت به کسی نگو
اگه از گیم کارتا ضررم بکنه براش مهم نیست
چون مردمو یه جا دیگه اسکل کرده خراب

deltax
01-02-2012, 17:21
یکی تغییراته جدید و بزاره

hossein2801
01-02-2012, 17:27
یکی تغییراته جدید و بزاره

hirsababak
01-02-2012, 17:43
آقا رضا سودش از اینجا نیست
اینجا یه تیکه از چیزیه که سود میبره
اون جایی که عین چی ازش سود میبره رو کسی که بم گفت گفت به کسی نگو
اگه از گیم کارتا ضررم بکنه براش مهم نیست
چون مردمو یه جا دیگه اسکل کرده خراب

سود رضا بابایی از گیم کارت مثل سود فروش یه نخ سیگاره
سود اصلیش از call of wow هست
سروریست 2.4.3 که بعضا بالای میلیون هم پول میدن بهشون و اکثرا هم بچه های پایین شهر و کم سواد بازی می کنند
شما وقتی اکانتتون change ip می خوره و سوال امنیتی میخواد چه می کنید؟
حالا این رضا بابایی مثلا میاد واسه کسی 1 میلیون ایتم می خره
بعد که اکانت به دلایلی بن میشه میگه 1/3 اکانت رو میگیرم واستون درستش می کنم
با شماره خریدی که انجام داده به راحتی اکانت طرف رو از بن در میاره و گاهی دیده شده تا 400 تومان هم واسه اینکار گرفته
شاید از 10 نفری که واسه اسن سرور از بابایی خرید می کنند 1 نفر هم نگه صورتحساب فلان ایتم رو واسم بفرست چون همینطور که گفتم اکثرشون کم سواد هستند این اقا هم از این موضوع سوء استفاده می کنند
رابط های مثل رضا بابایی زیاد هستند
سرور مربوطه :

hossein2801
01-02-2012, 18:31
1.1 گیگ آپدیت بخاطر optimize file tech !
من optimize نخام کی رو باید ببینم؟
64 بیتشم داره میاد وقتشه win64 بیت نصب کنم

shadowof_xman
01-02-2012, 18:36
Crowling الان این حرف تمسخرآمیزت با من بود یا خواستی wowzone رو داغون تر از اینی که هست کنی ؟
با این وضع گیم کارت عمرنات بشه بلیز ادامه داد مگه واسه قشر بی نیاز و بی درد جامعه :31:
آقایون بلیزباز اگه خواستین به یکی از سرورای ایرانی فرصت و مجال عرض اندام بدین دانش گیم رو حمایت کنین، نه انکه فک کنین من اونجا کاره ای هستما، نه از این حرفا نی ولی داره ک.نم میسوزه از اینکه سرورای فان و دونور و دونیت و .... بیشتر از سرورهایی مثل دانش گیم پلیر داره. من خودم تو این سرور فقط یه پلیرم ولی نه معمولی، پلیری که میشه گفت جزو 10-15 اکانت اول تو سرور بودم، واسه اینه که جیلیز ویلیزم در اومده از این وضعیت wow تو ایران.
هرجاهم که یکی میاد کار حرفه ای کنه با مخ میکوبنش به زمین که دیگه تونه پاشه از جاش .....

Crawling In MySkin
01-02-2012, 19:01
Crowling الان این حرف تمسخرآمیزت با من بود یا خواستی wowzone رو داغون تر از اینی که هست کنی ؟
با این وضع گیم کارت عمرنات بشه بلیز ادامه داد مگه واسه قشر بی نیاز و بی درد جامعه :31:
آقایون بلیزباز اگه خواستین به یکی از سرورای ایرانی فرصت و مجال عرض اندام بدین دانش گیم رو حمایت کنین، نه انکه فک کنین من اونجا کاره ای هستما، نه از این حرفا نی ولی داره ک.نم میسوزه از اینکه سرورای فان و دونور و دونیت و .... بیشتر از سرورهایی مثل دانش گیم پلیر داره. من خودم تو این سرور فقط یه پلیرم ولی نه معمولی، پلیری که میشه گفت جزو 10-15 اکانت اول تو سرور بودم، واسه اینه که جیلیز ویلیزم در اومده از این وضعیت wow تو ایران.
هرجاهم که یکی میاد کار حرفه ای کنه با مخ میکوبنش به زمین که دیگه تونه پاشه از جاش .....
خیر من تمسخر نکردم
با توجه به جمعیت و آپ بودن سرور گفتم wowzone
فیکس کردن icc الآن دیگه کاری نداره
تنها برتری این سرور شما داشتن سرور کاتاهه
اگه تونست stuff کاتا رو حالا ما نمیگیم همشو تا یه حدی فیکس کنه اون موقه میشه کار حرفه ای
اگه بتونه کلشو فیکس کنه میشه کار فوق حرفه ای که شتر در خواب بیند پنبه قلب قلب داد رفت پایین نمیدونی تا کجا رفت من این توپو نداشم و غیره

shadowof_xman
01-02-2012, 19:21
فعلا داره رو کاتا کار میکنه، ولی رو چه حسلب گقتی wowzone من در عجبم!
ملاک افراد به اصطلاح با تجربه ای در خصوص wow مثل شما برای یه سرور خوب اینایی بود که گفتی ؟!!!!
جمعیت بالا و آپ بودن ؟ همینا؟ جدا کافیه ؟
wowzone که میاد ایتم icc10Hc رو .ADD میکنه واقعا سرور خوبی به حساب میاد؟
اصلا سرورهایی که توش غیر از رید رفتن ایتم گیرت بیاد، ( vote، خرید ایتم با پول و ...) به نظر شما سرور خوبی به حساب میاد ؟
من از ادمین سرور دانش شناخت خوبی دارم مطمئن باش اگه کارای جانبیش بش اجازه بدن کاتا رو هم تا حد امکان فیکس میکنه با این وجود که این اواخر بلیزارد جوری داره آپ میزنه که دیگه repack نتونن بگیرن یا اینکه آپ ها روی سرورای پرایویت کار نکنه، کسایی که تو کاره repack باشن دقیقا میدونن چی دارم میگم.
خلاصه اینکه از شما بعیده که رو حساب جمعیت به سرور رنک بدی، البت ناگفته نمونه یکی از ملاک هاش جمعیته ولی سرورهایی که صرفا جمعیت داره اما کیفیت نداره، ارزش رنک دادن ندارن.

Crawling In MySkin
01-02-2012, 19:41
فعلا داره رو کاتا کار میکنه، ولی رو چه حسلب گقتی wowzone من در عجبم!
ملاک افراد به اصطلاح با تجربه ای در خصوص wow مثل شما برای یه سرور خوب اینایی بود که گفتی ؟!!!!
جمعیت بالا و آپ بودن ؟ همینا؟ جدا کافیه ؟
wowzone که میاد ایتم icc10Hc رو .ADD میکنه واقعا سرور خوبی به حساب میاد؟
اصلا سرورهایی که توش غیر از رید رفتن ایتم گیرت بیاد، ( vote، خرید ایتم با پول و ...) به نظر شما سرور خوبی به حساب میاد ؟
من از ادمین سرور دانش شناخت خوبی دارم مطمئن باش اگه کارای جانبیش بش اجازه بدن کاتا رو هم تا حد امکان فیکس میکنه با این وجود که این اواخر بلیزارد جوری داره آپ میزنه که دیگه repack نتونن بگیرن یا اینکه آپ ها روی سرورای پرایویت کار نکنه، کسایی که تو کاره repack باشن دقیقا میدونن چی دارم میگم.
خلاصه اینکه از شما بعیده که رو حساب جمعیت به سرور رنک بدی، البت ناگفته نمونه یکی از ملاک هاش جمعیته ولی سرورهایی که صرفا جمعیت داره اما کیفیت نداره، ارزش رنک دادن ندارن. من ملاکم یکیش اینه که هر کی به این شکل بیاد اینجا بگه این سرور خوبه میگم بده
این 1
2 اینکه پول دادن بابت سرور پریوایت خریته و به همین دلیل هیچ وقت بابت سرور پریوایت پول ندادم
اگه قراره پولی داده بشه فقط باید بلیزارد حروم خور بخورتش و بس
ملاک من برای wowzone جمعیتشه چون سرور شما با این سرور فرقی نداره دیگه یه icc فیکس کردن همونطور که گفتم اینقدر که شما بزرگش کردی کاری نداره
اگه تونست کاری که گفتم رو بکنه من خودم با کله میام تو

shadowof_xman
01-02-2012, 22:12
رفتار خودتو ببین، این نتیجه کار خودت بود. تو اولین پستی که جواب یه مهمون رو اینجوری بدی دیگه ......
میگه که اگه رو بروی دیوار واستی یه توپ رو بگیری جلو صورتت بعد بزنی به دیوار چی میشه ؟
میخوره به دیوار، راس میاد تو صورتت.
این عکس العمل کار خودت بود عزیزجان.

hossein2801
01-02-2012, 22:22
میخام تاکتیک lichking 10man hc رو بهتون بگم از نوع wowzoni :دی

3-4 تا کلاس که قابلیت taunt دارن با هم لیچکینگ رو تانت میکنن و لیچ کینگ بدبخت گیج میشه هنگ میکنه و همه شروع میکنن به dps دادن رو یه dummy

این بود تاکتیک
لذت ببرید :31:

shadowof_xman
01-02-2012, 22:28
خوبه که ملت میدونن اونجا چه خبره ها، باز میان به آدم گیر الکی میدن.
باور میکنی من به wowzone یک بار هم سر نزدم فقط پشت بکس دیدم چجوری میرن اینس و از اونجا بود که فوقع ما وقع:2:
اصلا بازی کردن تو همچین سرورهایی رو کسر شان میدونم واسه خودم :27:

hossein2801
01-02-2012, 22:33
اومده hc رو با هزارتا باگ فقط با این تفاوت به نرمال که hp بیشتر شده میده بیرون ملتم دلشون خوشه hc میزنن
گه بگیرن wowی رو که طرف با چنین باگایی bane of fallen king میشه

shadowof_xman
01-02-2012, 22:36
باو یعنی رفتی اونجا دیدی چجوریه ؟
نرو عزیزم نرو
یکی ببینه میگه بیا اینم از کسی که بلیز بازی میکنه، اونوقت ابرو نمیمونه که :27:
دادا تو یه Id yahoo بده بیشتز باهم آشناشیم :10::46:

Black-Ninja
01-02-2012, 22:37
رفتار خودتو ببین، این نتیجه کار خودت بود. تو اولین پستی که جواب یه مهمون رو اینجوری بدی دیگه ......
میگه که اگه رو بروی دیوار واستی یه توپ رو بگیری جلو صورتت بعد بزنی به دیوار چی میشه ؟
میخوره به دیوار، راس میاد تو صورتت.
این عکس العمل کار خودت بود عزیزجان.

توپ چیه دیوار چیه باو :))

این ادرس رفتم

جالبه شما به عنوان یک پلیر جزئیات کامل رو مثل زمان ران شدن نظرسنجی این چیز ها رو میدونی

حالا بیخیال...

shadowof_xman
01-02-2012, 22:40
کلی آدرس دیگه هم هس اگه میخوای اونارو هم بدم؟
وقتی تو سایتش نوشته دیگه لازم نی پلیر باشی یا ادمین باشی یا gmباشی یا فرد ذی نفع. تو سایت خود سرور هم تایم دقیق رو زده مراجعه کنی بد نی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما برو لیچ کینگتو بزن با ما کارت نباشه.

IIIXSubZeroXIII
01-02-2012, 22:41
اومده hc رو با هزارتا باگ فقط با این تفاوت به نرمال که hp بیشتر شده میده بیرون ملتم دلشون خوشه hc میزنن
گه بگیرن wowی رو که طرف با چنین باگایی bane of fallen king میشه
یه بنده خداهایی تو gd بودن سره db وایپ میشدن حداکثر ام تا fester زده بودن اتفاقی آرموریه wowzone یکیشونو دیدم lk HC زده بود :31:
البته احتمالا الان دیگه باید بگم یه خداهایی تو wowzone هستن lk hc میزنن :خخخخ

hossein2801
01-02-2012, 22:42
باو یعنی رفتی اونجا دیدی چجوریه ؟
نرو عزیزم نرو
یکی ببینه میگه بیا اینم از کسی که بلیز بازی میکنه، اونوقت ابرو نمیمونه که :27:
دادا تو یه Id yahoo بده بیشتز باهم آشناشیم :10::46:

تو گیم نت دیدم بچه ها بازی میکردن

اهل یاهو نیستم

hirsababak
02-02-2012, 03:51
ا دانش گیمتون هم که داره کیسه میدوزه

تازه اینجا هم که اکانت ویژه و .... هم که داره

loomina
02-02-2012, 11:27
منم کلا میگم پول خرج کردن برای wow خوبه ولی به شرطی که بره تو جیب بلیزارد پول دوست ((:
یکی از بهترین سرگرمی هاس wow همه چی که داره , ملت هم انلاین هستن حوصلت سر نمیره.
ولی یکی که میخواد پول خرج کنه برای این بازی , به قول علی چرا نیاد برای سرور اصلی که هفته یه بار باگ فیکس میکنه پچش هم به روز هست پول خرج کنه؟ و بیاد برای یک سری سرور احمقانه چه ایرانی چه خارجی پول خرج کنه که 2 روز بعدم ببنده بره.

deltax
02-02-2012, 14:11
بلیزارد گاف داد اساسی...اینم مدرک...dps پالا ها رو ببینید

hirsababak
02-02-2012, 14:22
علی تو dps یه لحظه دوم شدم همونجا رو عکس می گرفتی که کمی پز داده باشیم

shadowof_xman
02-02-2012, 14:56
به به ما خوابیده بودیم الان پاشدیم، چقدر مورد تقدیر قرار گرفتیم
شما که نوم هستی، عارضم خدمت شما که کدوم سروریه ران شده که کنارش دنبال پول نباشه؟ بلیزارد هم همین کارو کرده نمونش اینکه میگه اکانت دیابلو بخر تا بت یه مونت بدم، باز مونت دردش خوردنیه، یارو 7eu پول داده رفته یه پت خریده.
کیسه دوختن این میشه که طرف راه چاره دیگه نداشته باشه مجبور بشه پول بده به جیب ادمین (به قول شما) ولی شما بیا بازیتو کن نه اکانت ویژه کن نه پول به مونت بده اجباری که نی.
تبلیغات هم آگاهی رو میبره بالا، شما دوس داری از دور بو کن بگو بده یا بیا وسط میدون تست کن بعد بگو بده یا خوبه.
wowzone رو هم دیگه هیچ وقت با دانش گیم مقایسه نکنین چون خیلی کارای جالب اونجا میکنن که تو دانش خبری ازشون نی.
بعد چون یکم بهم برخورد باس یه چیزی هم بگم که شما بهت بر بخوره البت قصد کل کل ندارم، شما که از wow حرف میزنی و خیلی ذوق میکنی که بلیز بازی میکنی چرا رفتی Kazzak !!!
حالا ما چون تو امضامون آرموریه char مون رو نزدیم دلیل بر این نمیشه که هرچی از دهنت درمیاد بگی.

IIIXSubZeroXIII
02-02-2012, 15:04
شما که نوم هستی، عارضم خدمت شما که کدوم سروریه ران شده که کنارش دنبال پول نباشه؟ بلیزارد هم همین کارو کرده نمونش اینکه میگه اکانت دیابلو بخر تا بت یه مونت بدم، باز مونت دردش خوردنیه، یارو 7eu پول داده رفته یه پت خریده.
کیسه دوختن این میشه که طرف راه چاره دیگه نداشته باشه مجبور بشه پول بده به جیب ادمین (به قول شما) ولی شما بیا بازیتو کن نه اکانت ویژه کن نه پول به مونت بده اجباری که نی.
تبلیغات هم آگاهی رو میبره بالا، شما دوس داری از دور بو کن بگو بده یا بیا وسط میدون تست کن بعد بگو بده یا خوبه.
wowzone رو هم دیگه هیچ وقت با دانش گیم مقایسه نکنین چون خیلی کارای جالب اونجا میکنن که تو دانش خبری ازشون نی.
بعد چون یکم بهم برخورد باس یه چیزی هم بگم که شما بهت بر بخوره البت قصد کل کل ندارم، شما که از wow حرف میزنی و خیلی ذوق میکنی که بلیز بازی میکنی چرا رفتی Kazzak !!!
حالا ما چون تو امضامون آرموریه char مون رو نزدیم دلیل بر این نمیشه که هرچی از دهنت درمیاد بگی.
Kazzak چشه مگه؟!
بعضیا رفیقاشون اونجاس رفتن ، بعضی ها همینجوری عشقی رفتن و ...
این جناب نوم هم رگناروسه :31:
همچین میگی kazzak انگار donor داره
البته همه اینجا تو ریلم های مختلف char دارن

shadowof_xman
02-02-2012, 15:09
میدونم بعضیا واسه رفیقاشون رفتن، ولی ریلم سرتر از kazzak نبود؟
الان اگه از شما بپرسن بهترین ریلم eu چیه، شما چی میگی؟

IIIXSubZeroXIII
02-02-2012, 15:13
خوب به نظر من ally >> ravencrest
horde ام kazzak ریلم خوبیه

shadowof_xman
02-02-2012, 15:18
ravencrest شنیده بودم که خوبه ولی من از هرکی پرسیدم تو ریلم های مختلف، اکثرا گفتن Outland. نشنیدم در مورد Kazzak که تعریف کنن، اکثرا میگفتن نسبت به بقیه ریلم ها ریت بالایی داره. این چیزی بود که من از اکثر پلیرهای ریلم های مختلف بلیز شنیدم.
اما از خودشون که میپرسیدم چرا تو همچین ریلمی بازی میکنی میگفتن اینجا با دوستام دور هم هستیم واسه همین موندگار شدیم

deltax
02-02-2012, 15:19
عزیزم در مورد چیزی که نمیدونی نظر ندی کسی چیزی میگه؟
کازاک یه زمانی بد شد الان اکثرا player هاش برگشتن...من اشتباه میکنم از حسین یا بقیه بپرس...البته هورد...منم 2 تا الیانس ساختم به خاطر چند تا بچه ها که الاینس بودن...الان بیشترین ایرانی تو کازاک با outland هستن
شما وقتی mount یا pet میخری تو قدرت هیروت تاثیر نداره...ولی وقتی یه sword donat بگیری چی؟
بعد شما هیچ موقع نمیتونی بلیزارد رو با سرور دیگه ای مقایسه کنی ...فاصله زمین تا زیر زمینه...
هیرسا بت میگه تو ذوق میکنی بلیزارد بازی میکنی :16::22:

shahabaliboys
02-02-2012, 16:18
سلام.
دوستان 1 نفر میتونه لینک دانلود world of warcraft Wrath of the Lich King با تمام پچ و ............ که نیاز داره برام بذاره؟
اگه میشه لینک غیر مستقیم باشه از rapidshare وhotfile و ....... مهم نیست. فقط از تورنت نباشه.
ممنون میشم انجام بدین :11:

hirsababak
02-02-2012, 17:48

نوم سلام میکند
1-وقتی الکی طرف بن بشه و مجبور باشه پول بده بهش اجبار نمی گن؟
2-مثلا چه کارایی؟ممنون میشم توضیح بدی شاید بچه های گیم نت تشویق بشن بیان اونجا
3-به من فحش هم بدی بهم بر نمی خوره چون از قد و قوارم معلومه کوچیک همه هستم
4-از چه جمله من فهمیدی ذوق کردم که رفتم بلیزارد؟
5- من کازاک نیستم رجوع شود به ارموری نو جان
6-مگه کازاک چشه؟الان از بهترین پلیرهای ایرانی رو می تونم نام ببرم کازاک بازی می کنند و بسیار موفق هستند
7-تو پستی که دادم اصلا از شما نام نبردم
8-ای یاهوت رو ادد کردم کمی در مورد نوم ها با هم بچتیم

Crawling In MySkin
02-02-2012, 18:42

pala noob
02-02-2012, 18:58
سلام دوستان ای سرور سیمرغ چه بلایی سرش امده بالا نمیاد؟ حتی وبسایتش هم بالا نمی یاد

loomina
02-02-2012, 19:14

عزیزم بلیزارد نگفت اکانت بخر بهت مانت بدم!! میشگه هر کسی یک سال wow ش رو شارج کنه اکانت دیابلو مجانی میگیره!
دوما فک کردی کزاک کم ریلمیه؟ 3 تا از بهترین گیلد های دنیا توشن! یکی از ریلم های به شدت قدیمیه. فقط نشون دادی چیزی ازش نمیدونی.
سوما 7 EU به قول خودت , برای اونا کمتر از 5 تومن ما ارزش داره! بعدشم پت بهتره یا gear هایی که اصلا تو بازی هم نیست با قیمت فضایی 100-200 تومن؟!
چهارما شما اصلا به چه جرئتی اومدی بلیزارد رو با یه سرور حالا نمیگیم چیزی بهش , سرور فری مقایسه میکنی؟!!!!!!!!!!!!!! بلیزارد هر کاری هم که بکنه , بازی رو نابود کنه , بسازه , پلیر بن کنه یا نکنه , چیزی بفروشه یا نفروشه , صاحب بازیه! سازنده ی بازیه , هر کاری هم بخواد بکنه بازم حق داره.

من اهمییتی نمیدم به دانش گیم و کوفتو wow lando zono غیره! هر چی هستن با هم مقایسشون نکنید.

loomina
02-02-2012, 19:20

عزیزم شما خودت چه ریلمی بازی میکنی ؟! netherwing ؟ :))
یا مثلا Magtheriton ؟!

shadowof_xman
02-02-2012, 19:28
شما مثل اینکه از جرو بحث الکی خوشت میاد، جراتم رو خودم تعیین میکنم نه که شما بیای یادآور بشی بهم.
من Outland بازی میکنم، تو رویاهات میتونی فکر کنی که من چیری نیمیدونمnp.
سعی کن یاد بگیری به عقاید طرف مقابلت احترام بزاری، اون کوفتی که جنابعالی ازش اسم میبری جاییه که من توش 3سال جون کندم و واسش ارزش قائلم و مهم نیس واسم که چند نفر از خودراضی در موردش چیزی بخوان بگن.
just try 2 learn
sry ها ولی بحث تموم شد دیگه دلیلی نمیبینم ادامش بدم.

badboym99
02-02-2012, 20:45
KAZZAK حرف نداره ه ه ه ه
با اينكه من frostmane ام ولي پشيمون شدم از كازاك رفتم . اون موقع كه من هيچي از wow سرم نميشد تو اين فروم اكثرا كازاك بودن
همه lvl 85
منظور اينكه سرور فري به درد نميخوره بهتره ادم بره warcraft 3 بازي كنه تا اينكه سرور فري .حداقل بليزارد ادم خيالش راحته كسي تقلب پارتي بازي نميكنه برا ايتم ها يا نميدونم vote و از اينجور حرف ها شما اگه بليز پول ميدي كمم نه زياد بهترين خدماتو بهت ميده
:5::5:

اين legendery daggers هاي جديد عجب چيزيه i lvl 416 ديشب تو old town ديدم شلوغه همه جم شده بودن گفتم حتما بازم wargalvie رفتم ديدم night elf rouge داره dummy رو داغون ميكنه با اين legendery ها با item هاي full heroic ds
حالا چي ميشد اگه با پارتي بازي اينارو ميگرفت :2:

deltax
02-02-2012, 21:38
در این خصوص که اگه چیزی رو ندونم نظر نمیدم میتونی مطمئن باشی.
در مورد قسمت دوم حرفات، خدا پدرتو بیامرزه منم حرفم همینه دیگه، منم میگم بعضی از این سرورای ایرانی دونور یا دونیت دارن یا ایتم ادد میکنن دلیل بر این نمیشه که همه جا اینطوری باشه. خدایی هروقت پیش خودم فکر میکنم خجالت میکشم که با این سطح فرهنگ پایین در مورد بازی تو ایران، دارم بازی من کنم.
خیلیا هنوز نمیدونن فان به کجا میگن، نرمال به کجا هارد به کجا.
در مورد اینکه هیچ جا رو نمیشه با بلیز مقایسه کرد موافقم، اما شما همون امکانات رو به یه ایرانیه متعهد بده ببین چی ازتوش در بیاره که فکت بیوفته.
تمام حرف من اینه که شما به حاشیه کشوندینش، من میگم آقا همه رو به یه چشم نگا نکنین، حداقل برای اثباتش بهش فرصت بدین حتی که شده 1هفته تو سرور انلاین بشین afk هم باشین np فقط ببینین وضع سرور چجوریه بعد در مورش قضاوت کنین.
متاسفانه 89% ایرانیا از بیماری پیش داوری رنج میبرن.
ماشالا 2 ساعت رفتیم فوتبال ببینیم...چه رشد قارچ گونه ای کرد این پستا...تازه 1 ستاره هم گرفتی:31:
یه قسمتی از نظرات با من یکیه ولی میدونی لحن صحبتت خوب نیست..حداقل با کسی که نمیشناسی بهتر صحبت کن ..

نقل قول
نشنیدم در مورد Kazzak که تعریف کنن، اکثرا میگفتن نسبت به بقیه ریلم ها ریت بالایی داره. این چیزی بود که من از اکثر پلیرهای ریلم های مختلف بلیز شنیدم.

تو داری از شنیده هات میگی ما داریم از تجربیاتمون میگیم.....ما چیکار به امکاناتی که به ایرانیا بدن داریم..ما میگیم سرور free فلانه blizzard فلانه
بعدم گربه محض رضای خدا موش نمیگیره..یعنی طرف اومده یه سرور بدون باگ زده برا خوشنودی ایرانیان عزیز...حالا تقش 2 روز دیگه در میره..ما که از خدامونه...user های GN من دنبال یه سرور خوب و بدون lag میگردن
اگه خوب بود واست 30 تا wow باز میارم که خودم تعلیم دادم :31::8:

haniehjan
03-02-2012, 07:31
سلام دوستان .
من پچ های جدید رو برا دانلود میخوام . لطفا لینک خراب نباشه .
من حالا با این پچ بازی میکنم Patch 3.3.5a
در سرور مجیک
کلا هر چی پچ بعد این پچی که من دارم رو میخوام .
ممنون از همه

jafarr
03-02-2012, 14:50
نمیدونم به کدوم زبون دنیا حرف بزنم که جنابعالی متوجه بشین، 3تا page رد شده من هنوز دارم با شما دهن به دهن میکنم،
بیخیال شو،Give it up، ول الا گدسن، دیگه زبون بلد نیستم شرمنده
ای تعریف دون، ای عقیده شناس، ای که ریشه ی کلمات رو از اعماق معانی استخراج میکنی، مارو که هیچی از این دنیا نیمیدونیم عفو بگردان، باشد که مورد رحمت شما قرار بگیریم.
Your Blessing shine upon me, Father forgive me
زیاد سخت نگیر . take it easy
یه تعدادی از دوستان هستن خوب نمیتونن منظورشون رو برسونن و ادم فکر بد میکنه راجب حرفاشون بازم دوباره میگیم زیاد سخت نگیر :5:

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

من نمیدونم چرا باید کنار دریا برم دریا خشک میشه :D البته دوست برعکسش باشه .
رفتم کلی تحقیق کردم راجب mobinnet و بهتر نوع مودم رو هم خریدم ولی مثل اینکه بردارن پارازیت رو زیاد کردن و من الان پینگم از 250 پایین نمیاد و timeout که ماشالا دارم همونجور . با این حساب از محل کار که نمیشه بازی کنم . خونه هم که سرش گرده باید فعلان شارجم همینجوری بره تا شاید یه فرجی بشه

hossein2801
03-02-2012, 17:26
منم که دارم همینو میگم، از کجا میتونی بفهمی که سرور خوبه یا بد ؟
شمایی که هنوز بازی نکردی توش، بقول شما من از کازاک اینجوری شنیدم مثلا میگم شنیدم ریتش بالاس، شما که داخلش داری بازی میکنی نسبت به منی که از بیرون دارم نظر میدم، حرفت ارجحیت داره.
منم میگم بیا بازی کن اگه دیدی بده بنداز تو سطل آشغال، البت ممکنه تو روزای اول ران شدنش پلیر کم باشه ولی خو از اونایی که قدر سرور خوب رو میدونن میخوام که بیان و به یه سرور ایرانی فرصت بدن.
در مورد لحنم، شما برو چندتا پست اول منو بخون بعد متوجه میشی که لحن من چرا اینجوری شد. من که بار اولمه میام اینجا نه شما رو میشناسم نه باهاتون پدرکشتگی دارم، نه طلب بابامو دارم، چرا باس از همون اول بدون اینکه ببینم چی به چیه یا از اخلاقتون اطلاع پیدا کنم بپرم به جون 10 نفر ؟
اصلا عقل هم خوب چیزیه ها یکی تازه بیاد یه جایی مثل یه مهمون تازه وارد، بعد هیچی به هیچی شروع کنه به دعوا، مگه میشه همچین چیزی ؟ مگه اینکه یا مشکل داره با خودش یا اینکه شناخت قبلی داشته باشه، که شما اگه از صفحه ی 3025 تا این صفحه ی آخر رو بخونی متوجه میشی که مقصر من نبودم، یه سری عوامل باعث ایجاد این لحن شد.
هرچند بازم میگم من بحث رو تموم شده میدونم.

یعنی میگی drop rate تو ریلم کازاک مثلا 10xه؟:39:
اینو کدوم احمقه بی شعوری بت گفته؟
ریلم outland بخاطر pvp معروفه و هیچ گیلد ایرانی تاپی هم نداره در صورتی که 5-6 تا از 40 تا تاپ گیلدای کازاک ایرانیه برا همینه که کازاک ایرانی پسند شده
گیلد ما زمانی رنک 20 داشت تو همین پتج ولی بخاطر یسری مشکلات فعلا افت کردیم

BMW.M3_E46
03-02-2012, 20:21
کسی میدونه چجوری بعضی skill هایی که تو spellbook گرفتم پاک میشه؟چون می خوام skillهای دیگه یاد بگیرم خاموشه!!
ممنون

IIIXSubZeroXIII
03-02-2012, 20:29
کسی میدونه چجوری بعضی skill هایی که تو spellbook گرفتم پاک میشه؟چون می خوام skillهای دیگه یاد بگیرم خاموشه!!
ممنون
باید change spec کنی ، کلاست چیه؟
Spell ها و ability ها با توجه به اون تلنت تری که انتخاب میکنی داده میشه ، بعضی هاشونم مشترکه .

BMW.M3_E46
03-02-2012, 20:33
باید change spec کنی ، کلاست چیه؟
Spell ها و ability ها با توجه به اون تلنت تری که انتخاب میکنی داده میشه ، بعضی هاشونم مشترکه .

میدونی یه اشتباهی کردم اون اول بلد نبودم چون بازی رو تازه شروع کردم همه skill را رو گرفتم حالا اونایی که لازم دارم نمیتونم بگیریم خاموشه
blood elf Mage کلاسمه

hadi_gamer
03-02-2012, 20:53
میدونی یه اشتباهی کردم اون اول بلد نبودم چون بازی رو تازه شروع کردم همه skill را رو گرفتم حالا اونایی که لازم دارم نمیتونم بگیریم خاموشه
blood elf Mage کلاسمه
فکر کنم منظورت talent ئه.باید بری پیش mage trainer تلنت رو unlearn کنی از اول پوینتها رو بدی.

IIIXSubZeroXIII
03-02-2012, 20:53
blood elf Mage کلاسمه
3.3.5 ؟
fire ، Arcane یا frost ؟ pvp یا pve ؟
سوال داشتی بپرس

BMW.M3_E46
03-02-2012, 21:08
فکر کنم منظورت talent ئه.باید بری پیش mage trainer تلنت رو unlearn کنی از اول پوینتها رو بدی.

نه تلنتی که شما میگی فرق داره منظورتنو گرفتم ولی اونی من می خوام این نیست!!
منظورم این بود!!

IIIXSubZeroXIII
03-02-2012, 21:11
نه تلنتی که شما میگی فرق داره منظورتنو گرفتم ولی اونی من می خوام این نیست!!
منظوزم این بود!!
:10:
اینا profession (شغل ) هستن !
باید train کنی لول بره بالا ، واسه لول آپ باید اون آیتم هایی که زرد یا نارنجی هستن رو بسازی که زیره هر کدوم مواد لازم رو نوشته.
الان شما jewel crafting داری و blacksmithing که هر دو به mining احتیاج دارن ، بهتره یکیشونو unlearn کنی بری mining بگیری.
اون قرمزه ام که first aid ه باید با cloth هایی که از mob ها دراپ میشه لول آپ کنیش.

BMW.M3_E46
03-02-2012, 21:13
:10:
اینا profession (شغل ) هستن !
باید train کنی لول بره بالا ، واسه لول آپ باید اون آیتم هایی که زرد یا نارنجی هستن رو بسازی که زیره هر کدوم مواد لازم رو نوشته

ممنون
نمیشه این 3 شغل رو عوض کرد مثلا می خوام معدن رو بردارم Trainش خاموشه دلیلش چیه!؟

IIIXSubZeroXIII
03-02-2012, 21:20
ممنون
نمیشه این 3 شغل رو عوض کرد مثلا می خوام معدن رو بردارم Trainش خاموشه دلیلش چیه!؟
شما میتونی فقط 2 تا شغل اصلی داشته باشی یعنی واسه گرفتن mining باید یکی از شغلا رو حذف کنی ، واسه حذف کردن دکمه C رو بزن برو تو تب Skills بعد رو اون شغلی که میخوای حذفش کنی unlearn رو بزن.
first aid , fishing , cooking ام شغل های فرعی هستن که همشونو میتونی بگیری

Crawling In MySkin
03-02-2012, 22:21
میگم دوستان کسی WoWZone اکانت نداره بهم بده؟: دی
میخرم 10k تو مولتن: دی
آخه مولتن دوباره لگه!اگه طالبید بهم پ.خ بزنید و اسمتون تو مولتنم بگید پولو بفرستم. یه 2 3 سال زودتر میومدی بت میدادم شامن رو...الآن فروختن 20 تومن فکر کنم =))

بلیزارد قاطی زده 50 درصد تخفیف میده

shadowof_xman
03-02-2012, 23:25
تخفیف!!
چجوریاس، به چی تخفیف میده ؟

hadi_gamer
04-02-2012, 00:08
بچه ها خواهش میکنم این بحث های مسخره رو تمومش کنید.این تاپیک جای این کارها نیست.
متشکرم.

shadowof_xman
04-02-2012, 00:18
بچه ها خواهش میکنم این بحث های مسخره رو تمومش کنید.این تاپیک جای این کارها نیست.
متشکرم.

من که از 3page پیش گفتم بیخیال این بحث بشین، ولی گوش ندادن

sajad-tnt
04-02-2012, 00:32
سـلام دوسـتان.

جـدیدا دیـگه از بـازیهای اکـشن آنـلاین خـسته شـدم: دی !.
قـبلا از چـند نـفر تـعریف ایـن بـازیرو شـنیده بـودم ، و بـهم گـفته بـودند کـه اگـه فـقط چـند دقـیقه بـازی کـنم مـعتادش مـیشم !.
[مـنم خـِئلی مـعتاد بـودن رو دوز دارم: دی !].
حـالا مـیخوام نـسخه ی [Wrath Of The Lich King 3.3.5a] رو تـهیه کـنم!.
ولـی چـندتا سـوال دارم :

مـیخواستم بـدونم ایـن ورژن سـرور ایـرانی داره ؟!!
و آیـا ورود به یـک سـرور [ مـثل Counter-Strike ] رایـگان هـست یـا خـیر ؟؟!.
حـداقل زمـان آشنایی بـا مـحیط بـازی چـقدر هـست [تـا حـالا تـجربه هـیچ بـازی در ایـن سـبک رو نـداشتم =) ] ؟؟!
مـوفق باشـ:40:ـید!.

shadowof_xman
04-02-2012, 01:08
سـلام دوسـتان.

قـبلا از چـند نـفر تـعریف ایـن بـازیرو شـنیده بـودم ، و بـهم گـفته بـودند کـه اگـه فـقط چـند دقـیقه بـازی کـنم مـعتادش مـیشم !.
ولـی چـندتا سـوال دارم :

حـداقل زمـان آشنایی بـا مـحیط بـازی چـقدر هـست [تـا حـالا تـجربه هـیچ بـازی در ایـن سـبک رو نـداشتم =) ] ؟؟!

سلام
در مورد اعتیادش 1% هم شک نکن :46:
آره این بازی سرور ایرانی هم داره وا تنها سروری که غیر رایگانه Blizzard، که اونم ایرانی نیس
اگه استعدادت تو بازیای استراتژیک بالا باشه تو 3-4 ماه یاد میگیری

shadowof_xman
04-02-2012, 01:12
سـلام دوسـتان.

ولـی چـندتا سـوال دارم :

سلام
درمورد اعتیادش که درست شنیدی 1% هم شک نکن.
سرور ایرانی هم داره رایگان هم هست در مورد زمان آشنایی هم باس عرض کنم که اگه استعدادت تو بازی های استراتژیک حوب باشه 3-4 ماهه میتونی بیفتی رو دور البت یکی که اینکاره باشه باس بهت کمک کنه

hirsababak
04-02-2012, 01:32
سـلام دوسـتان.

ولـی چـندتا سـوال دارم :

نوم سلام می کند
بله سرور ایرانی هم داره
سرور های ایرانی رایگان هستند
شما که اهل بازی هستی فکر نکنم زمان اشنایی با بازی زیاد باشه

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:28 AM ----------

تخفیف!!
چجوریاس، به چی تخفیف میده ؟

cd key های بازی- پت - مونت همه رو 50% زده تخفیف

hirsababak
04-02-2012, 02:01
یه addon از curse دانلود کرده بودم که نمام محل هایی رو که میشه کوئست گرفت برای اچیومنت رو تو مپ نشون داده بود
حالا که لازمش دارم هر چی فکر می کنم اسمش یادم نمیاد
کسی این addon رو میشناسه؟یا یه چیزی شبیه این

loverpcgames1985
04-02-2012, 04:28
یه addon از curse دانلود کرده بودم که نمام محل هایی رو که میشه کوئست گرفت برای اچیومنت رو تو مپ نشون داده بود
حالا که لازمش دارم هر چی فکر می کنم اسمش یادم نمیاد
کسی این addon رو میشناسه؟یا یه چیزی شبیه این

addon که زیاد هست واسه این کار ولی یکیشون اینه فکر کنم کارتو راه بندازه :46:

اولی addon اصلی دومی هم جای quest هارو نشون میده روی مپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

loverpcgames1985
04-02-2012, 10:38
سلام دوستان .
من پچ های جدید رو برا دانلود میخوام . لطفا لینک خراب نباشه .
من حالا با این پچ بازی میکنم Patch 3.3.5a
در سرور مجیک
کلا هر چی پچ بعد این پچی که من دارم رو میخوام .
ممنون از همه

ولی در کل توصیه میکنم با launcher خود بازی پچ هارو بگیری.

BMW.M3_E46
04-02-2012, 14:38
چجوری میشه لول summon ها رو بالا برد؟ الان یه dragon گرفتم هنوز لولش یکه!!!

IIIXSubZeroXIII
04-02-2012, 16:23
چجوری میشه لول summon ها رو بالا برد؟ الان یه dragon گرفتم هنوز لولش یکه!!!
اگه منظورت پته بالا نمیره ، همون 1 میمونه! فقط هانتر میتونه لول پتشو بالا ببره که اونم قضیش فرق داره با این پت ها (فقط beast)
----------------
1-2 ساعت فقط سایتهای ایرانی بالا میومدن گفتم نت ملی شد رفت :18: مثه اینکه به خیر گذشت :31:

pala noob
04-02-2012, 16:46
با سلام خدمت دوستان
اگه میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید برای فیلمبرادری از بازیwow با اخرین کیفیت

Black-Ninja
04-02-2012, 17:52
با سلام خدمت دوستان
اگه میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید برای فیلمبرادری از بازیwow با اخرین کیفیت

سلام نرم افزار Fraps برای این کار مناسب هست .... البته بعد از ریکورد از بازی حجم فایل بسیار بالا میره که باید با نرم افزار های مخصوص به FLV تبدیلش کنید تا حجمش بیاد پایین

مثلا من 10 دقیقه فیلم گرفتم شد 6 گیگ با نرم افزار تبدیل کردمش 15 مگ

R.P.G
04-02-2012, 18:54
اگه منظورت پته بالا نمیره ، همون 1 میمونه! فقط هانتر میتونه لول پتشو بالا ببره که اونم قضیش فرق داره با این پت ها (فقط beast)
----------------
1-2 ساعت فقط سایتهای ایرانی بالا میومدن گفتم نت ملی شد رفت :18: مثه اینکه به خیر گذشت :31:
منم یه ساعت نت قطع بود کاملا. همه ی خطای سی ام دی تایم اوت بود توی مودم هم ای پی داشتم و وصل بود ولی اونجا تایم اوت !

T.Eftekhari
04-02-2012, 19:02
شمای که فک می کنین گنده ین اما کوچیکین:31:(کسی به دل نگریره شوخی بود خاک پاتونیم:46:)
می شه بهترین ریس برای هر کلاس تو الاینس و هورد
رو بگین یا حداقل اینکه اینطوری متداوله
مث اینکه میگن برای وارلاک undead(این فارسیش چطوری می نویسن ؟:31:) بهترینه
درست قطعی نیست به سبک بازی بستگی داره اما خوب بگین دیگه :41:

hirsababak
04-02-2012, 19:15
شمای که فک می کنین گنده ین اما کوچیکین:31:(کسی به دل نگریره شوخی بود خاک پاتونیم:46:)
مث اینکه میگن برای وارلاک undead(این فارسیش چطوری می نویسن ؟:31:) بهترینه
درست قطعی نیست به سبک بازی بستگی داره اما خوب بگین دیگه :41:

از این سوال های احساسی از من نپرس
هیچ نطری در مورد هورد ندارم جدا از اینکه اگه رفتی هورد تو لیست دشمنان اضافه میشی
واسه میج فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط نوم

IIIXSubZeroXIII
04-02-2012, 19:18
منم یه ساعت نت قطع بود کاملا. همه ی خطای سی ام دی تایم اوت بود توی مودم هم ای پی داشتم و وصل بود ولی اونجا تایم اوت !
حالا یه چیز جالب بعد از وصل شدنش
بسوز :31:
پ.ن : البته الان دوباره در حده شیت شده :31:

هیچ نطری در مورد هورد ندارم جدا از اینکه اگه رفتی هورد تو لیست دشمنان اضافه میشی

+ اینکه
هر کدوم که Racial اش بیشتر به دردت میخوره + بیشتر دوست داری!

T.Eftekhari
04-02-2012, 19:22

ما بقی چی ؟

Crawling In MySkin
04-02-2012, 19:22
شمای که فک می کنین گنده ین اما کوچیکین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](کسی به دل نگریره شوخی بود خاک پاتونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مث اینکه میگن برای وارلاک undead(این فارسیش چطوری می نویسن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترینه
درست قطعی نیست به سبک بازی بستگی داره اما خوب بگین دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آندد هم نوشته میشه هم تلفظ میشه با کسره در <د> اول
والا به نظر من به خود طرف بستگی داره و اینکه بگی چه کلاسی چه ریسی خیلی جالب نیست
هر کدوم بیشتر دوست داری باهاشون بیشتر حال میکنی
اما چون نظر خواستی
من نظر شخصیم رو میدم
هورد :
شامن > تارن
وارلاک > بلاد الف
میج > آندد / بلاد الف
پریست > بلاد الف / آندد
پالادین > بلاد الف
هانتر > همچنان بلاد الف:دی
وریور > بازم بلاد الف:دی
دث نایت > مسلما دوباره بلاد الف:دی
دودو (درود:دی) > تارن
روگ > آندد / بلاد الف
در آلیانس
میج > نوم / هیومن زن
پریست > هیومن زن / نایت الف زن
دث نایت > نایت الف / هیومن
شامن > درای نای
پالادین > هیومن / دورف
هانتر > دورف
وریور > نایت الف مخصوصا اگه میخوای تانکش کنی و زن هم باشه:دی / تانک نباشه همون هیومن
وارلاک > هیومن / نوم
دودو > نایت الف
روگ > نوم فن pvp اهه و هیومن هم خوبه
تصور کنید دورف روگ =))

R.P.G
04-02-2012, 19:38
حالا یه چیز جالب بعد از وصل شدنش
بسوز :31:
پ.ن : البته الان دوباره در حده شیت شده :31:

بی درد مرفه :| :دي
من الان با 4224 رو 530 توی بلیز روی 170 - 230.

IIIXSubZeroXIII
04-02-2012, 20:13
بی درد مرفه :| :دي
من الان با 4224 رو 530 توی بلیز روی 170 - 230.
الان رو 200 ه با TO خیالت راحت :31:

هوی یارو
ممد بت فحش میدم ها
سریع پستت رو ویرایش کن.میج فقط باید نوم باشه
هدف از نقل قول فقط آواتار بود :31:
اینجا cher چقدر شبیه گوهر خیراندیش شده lol (البته فقط حالت صورتش )

loomina
04-02-2012, 20:53
آندد هم نوشته میشه هم تلفظ میشه با کسره در <د> اول
والا به نظر من به خود طرف بستگی داره و اینکه بگی چه کلاسی چه ریسی خیلی جالب نیست
هر کدوم بیشتر دوست داری باهاشون بیشتر حال میکنی
اما چون نظر خواستی
من نظر شخصیم رو میدم
هورد :
شامن > تارن
وارلاک > بلاد الف
میج > آندد / بلاد الف
پریست > بلاد الف / آندد
پالادین > بلاد الف
هانتر > همچنان بلاد الف:دی
وریور > بازم بلاد الف:دی
دث نایت > مسلما دوباره بلاد الف:دی
دودو (درود:دی) > تارن
روگ > آندد / بلاد الف
در آلیانس
میج > نوم / هیومن زن
پریست > هیومن زن / نایت الف زن
دث نایت > نایت الف / هیومن
شامن > درای نای
پالادین > هیومن / دورف
هانتر > دورف
وریور > نایت الف مخصوصا اگه میخوای تانکش کنی و زن هم باشه:دی / تانک نباشه همون هیومن
وارلاک > هیومن / نوم
دودو > نایت الف
روگ > نوم فن pvp اهه و هیومن هم خوبه
تصور کنید دورف روگ =))

من تصحیح/کامل میکنم!( ماشالا همرو گفته بلاد الف , درویید داشت بازم میگفت بلاد الف خخخخ)

واریور: تانک=> night elf /tauren/dwarfاز نظر DPS هر ریسی خوبه ولی human/orc بهترن. تو PVP هیومن و worgen
پالادین هیلر: برای PVP , PVE تو الیانس human تو هورد هم PVE فرقی نمیکنه ولی PVP بلاد الف
پالادین تانک هم draenei /tauren
DK تانک:night elf / tauren
دوراف هم خوبه برای تانک
DK dps فرقی نداره اصولا! ولی human/orc/blood elf باری pvp البته بلاد الف/ ورگن/ Night elf
shaman هیلر= troll تو الیانس هم فرقی نداره ولی حتی الامکان draenei
shaman DPS تو هورد troll/orc تو الی هم باز فرقی نداره!
hunter برای PVP تو هورد گابلین تو الیانس نایت الف یا هیومن.
برای PVE هم فرقی نداره ولی troll تو هورد و dwarf تو الیانس
priest healer تو هورد بلاد الف یا ترول , تو الیانس هیومن یا نوم ( برای PVP نایت الف یا draenei تو هورد blood elf یا ترول!)
mage تو الیانس هیومن یا نوم یا ورگن تو هورد بلاد الف یا ترول ( بعضی ها هم میگن اندد!)
warlock تو هورد اندد/ بلاد الف تو الی هیومن یا نوم
druid به ترتیب قدرتشون تو feral dps
worgen>troll> night elf=tauren
تو تانکینگ
nightelf=tauren>worgen=troll
تو حالت caster dps
troll>nightelf=tauren=worgen
برای هیلر هم فرقی نداره چون هر کدوم یه قدرت دارن که به دردشون میخوره.
rogue تو هورد orc و blood elf و undead تو الیانس نایت الف و هیومن و نوم

حالا چرا اینا؟ قابلیت های مفیدی که این ها دارن رو مینویسم( همه ی قابلیت ها نیست ولی مقداریشه که باعث میشه اینا بهتر باشن)

human چون با mace و sword احتمال این که دشمن ضربش رو dodge یا parry بده کمتره. یه ترینکت مجانی هم داره!
night elf چون shadowmeld داره , تو ارنا میتونه خیلی به درد بخور باشه. از طرفی 2% هم بیشتر دج داره.
dwarf چون میره تو حالت stone form و اگر درست بگم 20% کمتر دمیج میخوره و bleed و Poise روش اثری نداره.
gnome چون مانای بیشتری داره , یه قدرتی تو مایه های ترینکت PVP داره.
draenei چون 1% شانس هیت بیشتری داره و میتونه مقداری خودش رو هیل بده.
worgen چون 2% کریت بیشتر داره و میتونه برای مدتی 40% سرعت بگیره.

orc چون با axe احتمال این که دشمنش dodge یا parry بده کمتر میشه.
troll چون میتونه berserk کنه و cast هاش تا حدی سریع تر میشه.
tauren چون 5% stamina بیشتر داره , از طرفی stun هم داره.
undead میتونه از fear در بیاداگر روگ باشه سریع میتونه stealth کنه دوباره.
blood elf چون سایلنس داره و همون قدرت مقداری از ماناش رو بهش پس میده.
goblin چون میتونه چند یارد خودشو به عقب پرت کنه ( با یک سری از قدرتای هانتر مچ میشه!)

hirsababak
04-02-2012, 21:23
ضمن تشکر از دانیکس که نا جوانمردانه ما رو به این هورد های بو گندو فروخت و رفت هورد
به همتون تا ساعت 12 امشب مهلت میدم که پست هاتون رو ویرایش کنید و گرنه خودتون میدونید و لیست دشمنان و ..........
اویزه گوشتون بکنید میج نباید هورد باشه یا یه چیز دیگه فقط و فقط نوم باید باشه
این اشتباهی بوده که بلیز کرده دیگه شما دامن نزنید به این اشتباه و مثلا برید night elf میج بسازید

Crawling In MySkin
04-02-2012, 23:53
من تصحیح/کامل میکنم!( ماشالا همرو گفته بلاد الف , درویید داشت بازم میگفت بلاد الف خخخخ)

واریور: تانک=> night elf /tauren/dwarfاز نظر DPS هر ریسی خوبه ولی human/orc بهترن. تو PVP هیومن و worgen
پالادین هیلر: برای PVP , PVE تو الیانس human تو هورد هم PVE فرقی نمیکنه ولی PVP بلاد الف
دوراف هم خوبه برای تانک
DK dps فرقی نداره اصولا! ولی human/orc/blood elf باری pvp البته بلاد الف/ ورگن/ Night elf
priest healer تو هورد بلاد الف یا ترول , تو الیانس هیومن یا نوم ( برای PVP نایت الف یا draenei تو هورد blood elf یا ترول!)
mage تو الیانس هیومن یا نوم یا ورگن تو هورد بلاد الف یا ترول ( بعضی ها هم میگن اندد!)
تو تانکینگ
تو حالت caster dps

حالا چرا اینا؟ قابلیت های مفیدی که این ها دارن رو مینویسم( همه ی قابلیت ها نیست ولی مقداریشه که باعث میشه اینا بهتر باشن)

human چون با mace و sword احتمال این که دشمن ضربش رو dodge یا parry بده کمتره. یه ترینکت مجانی هم داره!
night elf چون shadowmeld داره , تو ارنا میتونه خیلی به درد بخور باشه. از طرفی 2% هم بیشتر دج داره.
dwarf چون میره تو حالت stone form و اگر درست بگم 20% کمتر دمیج میخوره و bleed و Poise روش اثری نداره.

goblin چون میتونه چند یارد خودشو به عقب پرت کنه ( با یک سری از قدرتای هانتر مچ میشه!)
همه ی این ability ها اونقدری که شما فکرشو بکنید تاثیر نمیزاره روی کار شما
مهم اینه که شما با چی حال کن
به نظر من تنها ابیلیتی که اینجا بدرد بخور واقع میشه shadow meld نایت الف است و بس

loomina
05-02-2012, 00:01
ضمن تشکر از دانیکس که نا جوانمردانه ما رو به این هورد های بو گندو فروخت و رفت هورد
به همتون تا ساعت 12 امشب مهلت میدم که پست هاتون رو ویرایش کنید و گرنه خودتون میدونید و لیست دشمنان و ..........
اویزه گوشتون بکنید میج نباید هورد باشه یا یه چیز دیگه فقط و فقط نوم باید باشه
این اشتباهی بوده که بلیز کرده دیگه شما دامن نزنید به این اشتباه و مثلا برید night elf میج بسازید

البته این نکته رو یادم رفت بنویسم که میج فقط نوم :31: منو به لیست دشمنان اضافه نکن من خودم تو لیست هستم :31:

به نظر من تنها ابیلیتی که اینجا بدرد بخور واقع میشه shadow meld نایت الف است و بس

از حمایت شما از نایت الف ها تشکر میشود( جمله هیرسایی( بر وزن پز رسولی :31: ) )

البته که نمیتونه تاثیر زیادی بزاره , مگر در مواقع خیلی کم.
البته ترینکت هیومن ها هم خیلی به درد میخوره.

shadowof_xman
05-02-2012, 01:41
به به چه خوشمان آمد همه اینجا نایت الفین :5:
Elluns Blessing Shine Upon Us

deltax
05-02-2012, 10:34
این که میگی خود طرف مهمه درست...ولی چرا اکثر pvp بازا میان undead یا night elf با human برمیدارن پس...خوب حتما این بدبختا یه چیزی اضافه دارن دیگه.....عین enchant که ما میایم با enchant قدرت رو بیشتر میکنیم. بعضی ریس هام تو pvp همین نقشو دارن...مثلا undead انگار یه trinket pvp اضافه داره..کا از fear و اینا درش میاره با رسیستانت...حالا غلط املایی نگیرید..یا اونور human باnight elf ..با 2% dodge و یه stealth اضافی خیلی برا pvp میتونه مهم باشه...مخصوصا که rogue باشه..
البته اینجا به زرس قاطع اعلام میکنم که این gnome اصلا به درد هیچ کاری نمیخوره:31::22::22:
مثلا ما با gnome میریم raid اول raid همه میگن این چیه اوردی من میگم مسولیتش با خودم اگه چیزی شد:11:
بعد هیرسا میره اون پشت با بچه ها بازی کردن ما هم میریم boss رو میزنیم...تاکتیک خاص دیگه ای نداره
مثلا این بچه های human ها وقتی hirsa میاد SW همه خوشحال میشن میگن خاله ریزه اومده:16:
هیرسا تو حق این رو داری که سکوت کنی....چون هر چی بگی در دادگاه بر علیه تو استفاده میشه:3::4:
اینم میزارم به عشق خودت فقط هیرسا...my friend
/kiiiiiiiiissss[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gnulinux
05-02-2012, 11:10
کسی تو مولتن کاتا بازی کرده من پچ 4.0.6a دارم با wow.exe خود این پچ وارد بازی میشم ولی اسم همه npc ها unknown نوشته شده حتی اونایی که quest میدن البته تو سایتش نوشته که پچی باس روش بریزیم که لینکش مال مدیافایر هست و اون لینک private هست نمیشه دانلود کرد کسی میتونه اون پچو واسه دانلود بذاره مشکل از کجاست ؟

shadowof_xman
05-02-2012, 11:12
منم موندم واسه چی اینقذه از نوم خوشش میاد !! چیزه خاصی که نداره
البت مثلا من از نایت الف خوشم میاد هرکی بیاد هر دلیلی واسم بیاره که نایت الف به درد نمیخوره (مثلا) من میگم نه خیر خیلی هم خوبه. علاقه باعث زدن این حرف میشه یعنی دل باعث میشه، نه عقل

Aria1997
05-02-2012, 11:23
سلام دوستای گلم .....

آخرین پچ این بازی 3.5.5a هستش ؟
ولی در این سایت که مال اروپا رو نشون میده میگه آخریش Patch Notes - 4.0.1 - 4.0.3a هستش ؟

من 3.5.5 رو بگیرم بعد میتونم به 4.0.3 آپدیت کنم ؟
کلا کدوم پچ الان هستش ؟

ممنون

jafarr
05-02-2012, 14:41

دوراف هم خوبه برای تانک
تو تانکینگ
تو حالت caster dps

تا اونجا که من یادم هست نماد hunter توی هورد ORC و توی الیانس Dwarf بوده

Arrowtic
05-02-2012, 14:57
Troll نماده هانتره به نظرم تو هورد!

Crawling In MySkin
05-02-2012, 15:23
تا اونجا که من یادم هست نماد hunter توی هورد ORC و توی الیانس Dwarf بوده بله دورف بوده برای آلیانس اما به نظر من هم ترول زشت حال به هم زن قزمیت بیریخت رسول نماد هانتر توی هورد هست

hirsababak
05-02-2012, 15:52
نوم deltax را دوست میدارد
خدمتتون عرض کنم من تو همه شهر ها که برم تحویل میگیرند بس که فعالیت های بشر دوستانه منجمله ench free + portal free+bost free و ........ انجام میدم
الان نوم جان تو ragnaros شناخته شده هست طوری که تا حالا چندین بار اتفاق افتاده یارو تو 2/ داشته دنبال میج واسه پورتال میگشته و کسی کمکش نمی کرده همونجا یه نفر دیگه میاد میگه به هیرسا whis بده واست پورتال باز کنه

به یاد رسول کمی پز دادیم

hirsababak
05-02-2012, 16:06
چرا پست دو بار اومده؟

Arrowtic
05-02-2012, 16:45
چرا پست دو بار اومده؟
کارکار آمریکاست : دی

loomina
05-02-2012, 18:08
تا اونجا که من یادم هست نماد hunter توی هورد ORC و توی الیانس Dwarf بوده

برای چی orc ؟ فقط چون یه مقدار دمیج بیشتر میزنه پتش نباید بیایم اون راکت گابلین رو که تو ارنا میتونه نتیجه بازی رو برگردونه رو نادیده بگیریم.
دوارف هم که نوشتمش. ولی اگر PvP باشه به نظرت چند درصد کمتر دج خوردن بهتره یا 40% سرعت برای چند ثانیه؟ بعدم ما در مورد نماد حرف نمیزنیم , در مورد قابلیت های واقعی میگیم. مثلا نماد بود من خودم میگفتم orc shaman ش خوبه!

saeedA144
05-02-2012, 20:29
سلام
بلیز تخفیف زده کسی رو میشناسید به اون قیمت cd key بفروشه؟

satio idou
05-02-2012, 23:23
چرا من داخل wow که میرم خیلی lag داره مشکل از سرور یا از بازی من ؟ اخه 3 تا سرور مختلف امتحان کردم lag داشت من چون مولتن بازی میکنم فکر کردم مولتن چون ریلم جدید زده لگ داره ولی دیدم سرور های دیگه هم همینطوره .حالا مشکل چیه؟لینک سراغ ندارید که ورژن cataclysm بصورت کامل و 100% برای دانلود گذاشته باشه؟

shadowof_xman
06-02-2012, 02:57
سلام.
سرور دانش گیم 3.3.5a ران شد و از تمامی سرورهای نرمال ترانسفر آزاده، for more information visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

چرا من داخل wow که میرم خیلی lag داره مشکل از سرور یا از بازی من ؟ اخه 3 تا سرور مختلف امتحان کردم lag داشت من چون مولتن بازی میکنم فکر کردم مولتن چون ریلم جدید زده لگ داره ولی دیدم سرور های دیگه هم همینطوره .حالا مشکل چیه؟لینک سراغ ندارید که ورژن cataclysm بصورت کامل و 100% برای دانلود گذاشته باشه؟

شما نتت مشکل داره عزیزجان، یا سرعتش پایینه یا اینکه Ispنتت خیلی دربوداغونه یه فکری به حالش بکن مشکل حله، در مورد cata لینکه سراغ ندارم اما تو google یه سرچ بزن ببین چی میشه

R.P.G
06-02-2012, 05:36

امکانش هم هست هر سه تا سرور مثل مولتن باشن.

میتونین با اسم یا آی پی سرور پینگ بگیرید و ببینید وضعیت چجوریه.
اگر پینگتون خوب بود ولی لگ بودین بدونین مشکل داخلیه و نت ایران اینطوری هست و تقریبا کلیه.

satio idou
06-02-2012, 13:07
این پینگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 تا دیگه از دوستام هم امتحان کردن لگ خیلی داشتن

rezausa2020
06-02-2012, 14:20
آره خیلی خیلی لگ شده منم همینطوریم
لعنت به این نت ایران که مارو محدود کرده اونم اینطوری دیگه داره حالم از world بهم میخوره با این وضعیت

IIIXSubZeroXIII
06-02-2012, 15:41
این پینگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 تا دیگه از دوستام هم امتحان کردن لگ خیلی داشتن
همه این مشکلو دارن با private سرورا ، مگه اینکه صبحا بازی کنی!
پینگتم که با تهران گرفتی خیلی بالاست!! با سرورهای اروپا ببین چنده (paris, landan , ...)
این پینگه منه با تهران
الان تو gd لیتنسیم 7K بود
اینم پاریس
البته الان نتم داغونه با 4.2.2.4 پینگم 230 ه ولی اگه نرمال باشه وضعیت نتم میشه 170

rezausa2020
06-02-2012, 15:46
سلام ببخشید یه سوال(نخندید ها :دی)
میگم که talent ها رو چجوری باید فعال کنی؟
مال من همشون سیاه هستن
من تو سرور فان بازی میکنم 255 لول و تازه واردم برا همینم پرسیدم
ممنون میشم جواب بدید
مشکلم حل شد
یه چیز دیگه :دی
حدود 5دقیقس که وقتی C میزنم(Character Info) ارور میده و از بازی میاد بیرون:41:

jafarr
07-02-2012, 02:50
دیروز سره Dragon Soul بودم همه باس هارو یک ضرب زدیم تا رسیدیم به Madness یه دفه نت من شروع کرد به اذیت کردن تا جایی که leader منو Kick کرد. اخه نمیدونم گناه من چیه ؟ چرا باید اینجوری بشه ؟ مگه من پول به NET و گیم مثل همون بابای خارجی نمیدم ؟ (تازه یه چیزی بیشتر)
همین جا فقط میگم خدا !!!

jafarr
07-02-2012, 02:55
برای چی orc ؟ فقط چون یه مقدار دمیج بیشتر میزنه پتش نباید بیایم اون راکت گابلین رو که تو ارنا میتونه نتیجه بازی رو برگردونه رو نادیده بگیریم.
دوارف هم که نوشتمش. ولی اگر PvP باشه به نظرت چند درصد کمتر دج خوردن بهتره یا 40% سرعت برای چند ثانیه؟ بعدم ما در مورد نماد حرف نمیزنیم , در مورد قابلیت های واقعی میگیم. مثلا نماد بود من خودم میگفتم orc shaman ش خوبه!

اگه اشتباه نکنم orc یه قدرتی داره که pet قوی تر میشه اینو رو این حساب گفتم
ولی من خودم از human واقعا خوشم میاد رو این حساب که میتونی یکی از trinket هاتو دیگه medallion نزاری و بجاش یه چیزی بزاری که واقعا لازم داری
و احتمالا قبول داری که مهمترین item هر کلاس تو trinket هاش هست .
و به لحاظ استیل بدنی هم human استاندارده چون هر لباسی بهش میاد . نه دم داره و نه سم
در کل دعوا راه بندازم The best race HUMAN

jafarr
07-02-2012, 03:23
کارکار آمریکاست : دی

این دو تا سایت کلا راجب pet هانتر هست . در کل pet های هانتر توی کاتا باف های مختلفی میدن بسته به اینه بیبنی توی رایدی که هستی چی بافی ندارین . مثلا اگه دیدی 5% crit ندارین خوب شما wolf سامون کن یا اگه دیدی 540 agility strng نداری lion سامون کن . تا اونجا که من میدونم یه pet هست stamina هم میده . ولی ravager واسه mm خوبه و wolf واسه surivival البته اینا مال PVE هست . PVP ببین چی race بازی میکنی اگه human هستی spider خوبه اگه worgen هستی Moneky خوبه

jafarr
07-02-2012, 03:40
یعنی میگی drop rate تو ریلم کازاک مثلا 10xه؟:39:
اینو کدوم احمقه بی شعوری بت گفته؟
ریلم outland بخاطر pvp معروفه و هیچ گیلد ایرانی تاپی هم نداره در صورتی که 5-6 تا از 40 تا تاپ گیلدای کازاک ایرانیه برا همینه که کازاک ایرانی پسند شده
گیلد ما زمانی رنک 20 داشت تو همین پتج ولی بخاطر یسری مشکلات فعلا افت کردیم
من بی طرفم ولی همینو بگم اگه الیانس بازی میکنی کازاک مرد . کازک ترکید
همون زمانی هم که lWOTLK بود کازاک پخی نبود چون من چی روزهایی رو اونجا ... تو سایت های گیلد ها سپری شد ولی موفق نشدم یه گیلد پیدا کنم اون واسه یه DK با 6100 GS بدون هیچ مشکلی از لحاظ skill فقط اینو بگم اخرین گیلدی که اونجا APP دادم یه گیلدی بود که منو مثل یه سوسک Reject کردن که بعد از Change realm دادنم الان تو Dream شون هست یه تانک مثل من داشته باشن.
و اینو خیلی خوب یادمه اقای x و اقای y وقتی بهشون سلام کردم و گفتم
سلام بچه ها دوباره شارج کردم اومدم کازک
بعد 15 دقیقه اقای x جواب داد چی میخای ؟
روزهای بدی که من در کازاک داشتم در Gamerdistrict با اون همه مشقت نداشتم .
اینم بگم realm ایرانی پسند گفتی یه lvl 1 بساز بیا تو trade رلم ravencrest یه سلام بکن ببین اونجا ایرانی زیاده یا کازک

hirsababak
07-02-2012, 11:25
دیروز سره Dragon Soul بودم همه باس هارو یک ضرب زدیم تا رسیدیم به Madness یه دفه نت من شروع کرد به اذیت کردن تا جایی که leader منو Kick کرد. اخه نمیدونم گناه من چیه ؟ چرا باید اینجوری بشه ؟ مگه من پول به NET و گیم مثل همون بابای خارجی نمیدم ؟ (تازه یه چیزی بیشتر)
همین جا فقط میگم خدا

برادر جعفر درکت می کنیم
دیروز تو دانجن دروید بالانس دو برابر من dps میداد اکثر ایتم هاس هم 353 بود ازش پرسیدم اوضاع نتت چطوره؟ میگه ms35
ما تو خوابمون هم نمیبینیم

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

اینکه دوباره رفت رو اپدیت

loomina
07-02-2012, 11:35
اگه اشتباه نکنم orc یه قدرتی داره که pet قوی تر میشه اینو رو این حساب گفتم
ولی من خودم از human واقعا خوشم میاد رو این حساب که میتونی یکی از trinket هاتو دیگه medallion نزاری و بجاش یه چیزی بزاری که واقعا لازم داری
و احتمالا قبول داری که مهمترین item هر کلاس تو trinket هاش هست .
و به لحاظ استیل بدنی هم human استاندارده چون هر لباسی بهش میاد . نه دم داره و نه سم
در کل دعوا راه بندازم The best race HUMAN

اشاره کردم به قدرت پتش
ولی به نظرم تو PVE هم (توی هورد) ترول بهتره , چون cast ش کمتر میشه. البته اینا کمترین درصد دخالت رو تو DPS دارن. شاید نزدیک به 1%!

من خودم از هیومن هم خوشم میاد , ولی از نایت الف بیشتر خوشم میاد . نظر شخصیمه , به نظرم هیکلشون ورزش کاریه , ایتم ها هم که روشون خوشگل میشه.

hossein2801
07-02-2012, 12:22
race فقط gnome

for the gnomergan
:31:

hossein2801
07-02-2012, 12:32
دوستان عزیز بهتون پیشنهاد میکنم از wow64bit استفاده کنید
من با 32bit میانگین 10-15 fps تو 25man داشتم با 64بیت max fps میگیرم

sanyax
07-02-2012, 13:09
ببخشید این GS چیه؟ چظور میشه gs یک نفر ودید؟چطور میشه زیادش کرد؟

hirsababak
07-02-2012, 14:05
race فقط gnome

for the gnomergan
:31:

به به
یه دونه ای عمو حسین
امتیاز + رو هم ثبت کردم واسط
...... لق دشمنانی همچون دانیکس و علی حضوری و خائن جدید این یارو ممد زنده

Crawling In MySkin
07-02-2012, 14:18
من خودم از هیومن هم خوشم میاد , ولی از نایت الف بیشتر خوشم میاد . نظر شخصیمه , به نظرم هیکلشون ورزش کاریه , ایتم ها هم که روشون خوشگل میشه.
بدنسازی زیاد میرن

من بی طرفم ولی همینو بگم اگه الیانس بازی میکنی کازاک مرد . کازک ترکید
همون زمانی هم که lWOTLK بود کازاک پخی نبود چون من چی روزهایی رو اونجا ... تو سایت های گیلد ها سپری شد ولی موفق نشدم یه گیلد پیدا کنم اون واسه یه DK با 6100 GS بدون هیچ مشکلی از لحاظ skill فقط اینو بگم اخرین گیلدی که اونجا APP دادم یه گیلدی بود که منو مثل یه سوسک Reject کردن که بعد از Change realm دادنم الان تو Dream شون هست یه تانک مثل من داشته باشن.
و اینو خیلی خوب یادمه اقای x و اقای y وقتی بهشون سلام کردم و گفتم
سلام بچه ها دوباره شارج کردم اومدم کازک
بعد 15 دقیقه اقای x جواب داد چی میخای ؟
روزهای بدی که من در کازاک داشتم در Gamerdistrict با اون همه مشقت نداشتم .
اینم بگم realm ایرانی پسند گفتی یه lvl 1 بساز بیا تو trade رلم ravencrest یه سلام بکن ببین اونجا ایرانی زیاده یا کازک
kazzak از ravencrest ایرانی بیشتر داره
یعنی در واقع یکم زیادی زا ایرانی اشباع شده
حسین کاراکتر 85 داره اونجا نیاز نیست لول 1 بسازه
شما رو باز reject کردن....من باید بیشتر بسوزم که تو هر ریدی میرم چه با semper fi چه reptenc چه immanenc و چه غیره میگن اگه میتونستی بیای تو گیلد ما خیلی عالی میشه و ---- میسوزه چون تایمم بهشون نمیخوره
نهایت کاری که میتونم بکنم اینه که مثلا با alt های /cry یا گیلدای شبیه اون بعضی اوقات برم...چون تایماشون نمیخوره بهم...اصلا دلیل اینکه این چند وقته دنبال change fac هستم همینه..

hirsababak
07-02-2012, 14:44
یه عده از دوستان تماس گرفتن و گله مند بودند که چرا دیگه پز رسولی نمیزارید
فعلا یه دونه اماده کردیم منتظر ممد و علی باشید با پز های بیشتری خدمتتان خواهند رسید
تا یادم نرفته بگم در اینده ای نه چندان دور رسول باز خواهد گشت و همچون گذشته شاهد پز های جدیدی از جانب وی خواهیم بود

لول 85 بدون مونت و fly

hossein2801
07-02-2012, 14:45
امروز بلیزارد سیستم جدید battlenet balance رو اضافه کرده که این امکان رو بمون میده که مثلا من با پوند انگلیس یا یورو Acc رو شارج کنم و یه اعتباری بهش اضافه کنم و هر وقت خاستم استفاده کنم
این سیستم خیلی کاربرد میتونه داشته باشه مخصوصا واسه ما ایرانیا

amin7x
07-02-2012, 15:07
سلام دوستان

من میخواستم بدونم چه طوری میشه بدون هزینه کردن هیروم رو توی WOW ZONE جا به جا کنم؟

ممنون

amin7x
07-02-2012, 16:02
جواب ما رو نمیدید؟

saeedA144
07-02-2012, 16:04
ببخشید این GS چیه؟ چظور میشه gs یک نفر ودید؟چطور میشه زیادش کرد؟
gs مخفف gearscore برای دیدنش هم addon ش رو باید بگیری و با بالا رفتم lvl ایتمها یا همون gear ها بالا میره

saeedA144
07-02-2012, 16:12
امروز بلیزارد سیستم جدید battlenet balance رو اضافه کرده که این امکان رو بمون میده که مثلا من با پوند انگلیس یا یورو Acc رو شارج کنم و یه اعتباری بهش اضافه کنم و هر وقت خاستم استفاده کنم
این سیستم خیلی کاربرد میتونه داشته باشه مخصوصا واسه ما ایرانیا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ccount%2Fmanagement%2Febalance-purchase.html)
یه نفر فداکاری کنه توضیح بده این چیه و به چه دردی می کنه
من اینگلیسیم خوب نیست مرضه

Crawling In MySkin
07-02-2012, 16:15
یه نفر فداکاری کنه توضیح بده این چیه و به چه دردی می کنه
من اینگلیسیم خوب نیست مرضه
هیچی در هر صورت باید visa card یا master card داشته باشید برای استفاده ازش

amin7x
07-02-2012, 16:24
سلام دوستان

من میخواستم بدونم چه طوری میشه بدون هزینه کردن هیروم رو توی WOW ZONE جا به جا کنم؟

ممنون

jafarr
07-02-2012, 17:36
گفتم ریا نباشه امروز رفتم Madness رو یه ضرب زدیم . البته دلیلش واضح بود که نمیدونم افتاب از کدوم طرف در امده بود net من اذیت نکرد.

deltax
07-02-2012, 17:39
گفتم ریا نباشه امروز رفتم Madness رو یه ضرب زدیم . البته دلیلش واضح بود که نمیدونم افتاب از کدوم طرف در امده بود net من اذیت نکرد.
یاده خدابیامرز رسول افتادم....ایییی.... روحش شاد
والا نسبت به این ایام MS 1000 هم قابل قبوله..
دیو چو بیرون کشید فرشته فرو کرد :31:

jafarr
07-02-2012, 17:56
یاده خدابیامرز رسول افتادم....ایییی.... روحش شاد
والا نسبت به این ایام MS 1000 هم قابل قبوله..
دیو چو بیرون کشید فرشته فرو کرد :31:

چند وقت پیش بهش زنگ زدم و البته غیبتش نباشه میگفت کاتا زیاد حال نمیکنه و یکی از دلایلش با mage کمتر از WOTLK dps میده نصبت به کاتا . زیاد نگران نباش همه ما یه روز رفتنی هستیم . شاید اگه شغل من چیزه دیگه میبود من خیلی قبلتر این بازی رو کنار میگذاشتم

amin7x
07-02-2012, 18:35
سلام دوستان

ممنون

آیا راهی هست؟

amin7x
07-02-2012, 18:53
منظورم انتقال هیرو به یک اکانت دیگر است.

hirsababak
07-02-2012, 18:56
منظورم انتقال هیرو به یک اکانت دیگر است.

بدون هزینه فکر نمی کنم

amin7x
07-02-2012, 19:02
بدون هزینه فکر نمی کنم

بعضی از دوستان میگفتند هزینه ای نداره!!!

به خواطر همین هم این پست رو دادم.

فکر کنم به وسیله یک دستور بشه.

IIIXSubZeroXIII
07-02-2012, 19:14
بعضی از دوستان میگفتند هزینه ای نداره!!!

به خواطر همین هم این پست رو دادم.

فکر کنم به وسیله یک دستور بشه.
آره دستورش اینه
میری جلو GM میگی
change my faction NAO
-------------
کلا تو wowzone بخوای گلاب به روت fart/ بزنی باید پول بدی:31:

deltax
08-02-2012, 12:21
این سایته اعتباری بش هست؟ گیم نتش که شناسه
بدترین سوتی کل دوران wow خودمو دادم....mechano-hog رو فروختم 18 گلد ...قرار بود بفروشم 18000 گلد...یادم رفت صفراشو بزارم :45::worried:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dex.php%3Foption%3Dcom_virtuemart%26page%3Dshop.pr oduct_details%26flypage%3Dflypage.tpl%26product_id %3D28%26Itemid%3D100%26vmcchk%3D1%26Itemid%3D100)
Itemid=100&vmcchk=1&Itemid=100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dex.php%3Foption%3Dcom_virtuemart%26page%3Dshop.pr oduct_details%26flypage%3Dflypage.tpl%26product_id %3D28%26Itemid%3D100%26vmcchk%3D1%26Itemid%3D100)

pala noob
08-02-2012, 17:50
سلام دوستان
من نمی توانم از تو گیلد لیفت بدم
اگه میشه یه جیزی داری که میزنی انگلیسی /qp یه همچین چیزی اگه میشه برام بزارید
یکی از دوستان قبلا لطف کرد گفته ولی ماشاالله پست اینقدر زیاده که ادم حوصله میگیره بگرده

loomina
08-02-2012, 17:58
سلام دوستان
من نمی توانم از تو گیلد لیفت بدم
اگه میشه یه جیزی داری که میزنی انگلیسی /qp یه همچین چیزی اگه میشه برام بزارید
یکی از دوستان قبلا لطف کرد گفته ولی ماشاالله پست اینقدر زیاده که ادم حوصله میگیره بگرده

برای لفت دادن از گیلد با دستور
/Gquit

Crawling In MySkin
08-02-2012, 18:20
خوب جواب رو که داد
پس از نکات المن الایمان خود استفاده میکنیم:دی

لیفت
لیو با و تلفظ میشه >> Leave
اما فعل گذشتش که دنی به کار برد لفت خونده میشه >>Left

این سایته اعتباری بش هست؟ گیم نتش که شناسه
بدترین سوتی کل دوران wow خودمو دادم....mechano-hog رو فروختم 18 گلد ...قرار بود بفروشم 18000 گلد...یادم رفت صفراشو بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا اعتبار که ما یکی دو سال پیش یه گیم کارت ازش خریدیم اعتبار داشت ((:

saeedA144
08-02-2012, 19:30
برای لفت دادن از گیلد با دستور
/Gquit
+ میتونی بری تو roster رو اسم خودت راست کلیک کنی leave guild رو بزنی

jafarr
09-02-2012, 15:29
تاپیک واقعا خسته کننده شده . بحث ها راجب چیزای واقعا ابتدایی هست . هنوز یه عده از پتچ سوال میکنن و تعدادی دیگه راجب چیزای ابتدایی صحبت میکنن . یادم نره بگم الان رو صفحه 3000 هستیم
اگه کسی میتونه تاکتیک های fireland رو بزاره و منم خودم از فردا چند تا از تاکیتک های DragonSoul رو میزارم .
ایشالا تاپیک یکم جنبه اموزشی داشته باشه تا صطح بازی های یکم بالاتر بره و راجب چیزای بهتری بحث کنیم.

Crawling In MySkin
09-02-2012, 16:00
تاپیک واقعا خسته کننده شده . بحث ها راجب چیزای واقعا ابتدایی هست . هنوز یه عده از پتچ سوال میکنن و تعدادی دیگه راجب چیزای ابتدایی صحبت میکنن . یادم نره بگم الان رو صفحه 3000 هستیم
اگه کسی میتونه تاکتیک های fireland رو بزاره و منم خودم از فردا چند تا از تاکیتک های DragonSoul رو میزارم .
ایشالا تاپیک یکم جنبه اموزشی داشته باشه تا صطح بازی های یکم بالاتر بره و راجب چیزای بهتری بحث کنیم.
چیزایی که برای شما ابتدایی هستن برای خیلی ها ابتدایی نیست
کسی که میاد اینجا سوال بپرسه رو نباید به این شکل زد تو ذوقش و بهش توهین کرد
میخوای تاکتیک یه رید رو بزاری دستت بازه
اما با این کار به شعور مردم توهین میکنی که چون شما بلدی بقیه نباید اون سوال رو بپرسن
سطح تاپیک بردن بالای شما مثل برنامه ی اون بنده خدا دکتر کپی بی مزه ی خنک میمونه
اگه شما دوست نداری تو این بحث های ابتدایی شرکت کنی نیاز نیست به کسایی که سوال میپرسن توهین کنی
و به قول این خارجی ها
U were once a noob
قضیه ی شما دقیقا مثل یه بنده خدایی میمونه تو یه تاپیک 3d max
اومده بود گفته بود اه اه اه اینا چیه گذاشتید آدم حالش بهم میخوره این توپ و این چیزای ساده و ابتدایی چیه
و طرف 6 سال کار کرده بود
و این حتی به مغز نخودچیش خطور نکرده بود که اون کسی که الآن یه توپ گذاشته میتونه با تشویق 100 تا چیز بهتر از خودش بزاره(اشتباه برداشت نشه منظور این نیست که مغز شما نخودچیه)
سعی کنیم در زندگی به همه احترام بگذاریم
و اینکه چون این آقا این مشکل رو داره به من ربطی نداره یا قضیه ی اینکه درس بخونی یا نخونی برا خانواده یا دبیر فرقی نمیکنه کاملا اشتباهه
چون ذره ذره ی کائنات این جهان روی هم تاثیر میزارن

به به ببینید کی اینجاست مثل اینکه زندس هنوز
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (4 کاربران و 2 مهمان) Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), HoJJaT_07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), IIIXSubZeroXIII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), jafarr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarr
09-02-2012, 16:04
اما با این کار به شعور مردم توهین میکنی که چون شما بلدی بقیه نباید اون سوال رو بپرسن
اگه شما دوست نداری تو این بحث های ابتدایی شرکت کنی نیاز نیست به کسایی که سوال میپرسن توهین کنی
و به قول این خارجی ها
U were once a noob

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (4 کاربران و 2 مهمان) Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), HoJJaT_07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), IIIXSubZeroXIII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), jafarr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولا من نگفتم کی کسی نوب هست . ثانیا منظورم اینه که کلان همه زدن تو خط مسخره کردن ملت . من مسخره میکنم یا اون بابایی که در جواب طرف میگه برو جلو GM بگو plz change factoin maoo همچین چیزایی .
اقا من خداحافظ از این تاپیک . خوب بد مال صاحبش

Crawling In MySkin
09-02-2012, 16:09
اولا من نگفتم کی کسی نوب هست . ثانیا منظورم اینه که کلان همه زدن تو خط مسخره کردن ملت . من مسخره میکنم یا اون بابایی که در جواب طرف میگه برو جلو GM بگو plz change factoin maoo همچین چیزایی .
اقا من خداحافظ از این تاپیک . خوب بد مال صاحبشخوب شما یکم واضح تر منظورتون رو برسونید که ما که 2 زاری نداریم منظور شمارو به درستی متوجه بشیم !!!
تاکتیک میخوای بزارید ایرادی نداره بزار من خودم کمک میکنم
ولی خیلی قشنگ نیست به سوالی که یکی میپرسه بگید ابتدایی
حالا یکی یه اشتباهی کرد شما به بزرگی خودت ببخش
به طور مستقیم خودش رو هدف قرار بده چرا اون بیچاره ای که میپرسه هدف میشه:دی

loomina
09-02-2012, 18:05
و به قول این خارجی ها
U were once a noob
قضیه ی شما دقیقا مثل یه بنده خدایی میمونه تو یه تاپیک 3d max
اومده بود گفته بود اه اه اه اینا چیه گذاشتید آدم حالش بهم میخوره این توپ و این چیزای ساده و ابتدایی چیه
و طرف 6 سال کار کرده بود
و این حتی به مغز نخودچیش خطور نکرده بود که اون کسی که الآن یه توپ گذاشته میتونه با تشویق 100 تا چیز بهتر از خودش بزاره(اشتباه برداشت نشه منظور این نیست که مغز شما نخودچیه)
سعی کنیم در زندگی به همه احترام بگذاریم
و اینکه چون این آقا این مشکل رو داره به من ربطی نداره یا قضیه ی اینکه درس بخونی یا نخونی برا خانواده یا دبیر فرقی نمیکنه کاملا اشتباهه
چون ذره ذره ی کائنات این جهان روی هم تاثیر میزارن

اون روحشه باور نکن!

اقا من خداحافظ از این تاپیک . خوب بد مال صاحبش

خدافظ از این طرفا بازم بیا خخخخخ

hirsababak
09-02-2012, 19:53

یعنی کسی که سوال داره درباره لفت کردن از گیلد نباید جوابشو داد؟
سوال می کنند خب یکی هم میاد جوابشو میده
همین سوال های ابتدایی یه روزی برای همه ما سخت بوده و شاید برای به دست اوردن جوابش کلی به در و دیوار زدیم

حالا چرا خداحافطی؟ کسی حرفی زده؟ بگو نوم پدرشو در بیاره:10: و تو لیست دشمنان اضافه کنم

deltax
09-02-2012, 22:16
حاج جعفر دیگه تو که تو صنف مایی سوال کردن تازه کارا و جواب دادن ما باید عادی باشه برات :دی
من شاید برا بعضی از user هام یه مطلب رو 100 بار تکرار کنم بازم طرف میپرسه
زیاد سخت نگیر
راستی اینو الان دیدم...لازم نبود از list friend مارو remove کنی...میگفتی خودم انجام میدادم

haniehjan
10-02-2012, 17:07
من این پت وارلاک رو ندارم .Felhunter . نمیدونم کوئست رو رفتم یا ناقص رفتم . horde
لطفا اگه کسی دقیقا میدنه که چیکار کنم بگه .
ممنون

BMW.M3_E46
10-02-2012, 21:42
حجم فایل بازی نصب شده من 16.6 GB هست مال شما دوستان همین اندازست؟
(این سوالو پرسیدم یه وقت ناقص نباشه چون تو بازی باگ زیاد دارم)

IIIXSubZeroXIII
10-02-2012, 22:02
همین حدوداس ، واسه من با 500 مگ Addon و ss شده 17.1 gb

Crawling In MySkin
10-02-2012, 22:30
باگ ارتباطی به حجم این بازی نداره
مشکل از سروریه که توش بازی میکنید

BMW.M3_E46
11-02-2012, 03:59
واقعا رو اعصابم رفته حجم این بازی تو ویکی پدیا نگا میکردم نوشته 4xDVD حداکثر فضای خالی 25GB
این چه فرقی داره با نسخه 17GB؟یعنی چیزای اضافی داره؟

Crawling In MySkin
11-02-2012, 09:06
واقعا رو اعصابم رفته حجم این بازی تو ویکی پدیا نگا میکردم نوشته 4xDVD حداکثر فضای خالی 25GB

اون یه پک جلو تره
الآن شما پک wrath of the lich king (غضب لیچ کینگ...زدن خوردش کردن بدبختو:خخخ) اون پکی که 25 گیگ جا میبره اسمش Cataclysm همین بازیه اما خوب چیزای جدید تر داره دیگه مسلما
به این پک ها میگن expasion pack یا همچین چیزی یعنی پک الحاقی/مکمل

mnime
11-02-2012, 09:10
اگر مثل ما از پچ های قبلی یه راست آپدیت کرده باشی مثلا 3.3.5 به 4.0.1 بعد به 4.3 اینجوری حجم میره رو 23 گیگ که مال منم همین حدوده. ولی بلیزارد همیشه هر Expansion که میاد یه DVD میده بیرون که Stand Alone هست یعنی به تنهایی کل بازی رو نصب می کنه تا آخرین پچ که الان 4.0.1 هست، بعد باید آپدیت کرد تا 4.3، اینجوری میشه حدود 17 گیگ. اگر مستقیم از Client بلیزارد کل بازی رو دانلود کنی بازم 17 گیگه ولی خیلی مشکل داره چون سیستمش اینجوریه که در حین بازی به هر منطقه جدید که میرسی همونجا رو دانلود می کنه. با این سرعت اینترنت ما تکون بخوری یه دیوار جلوت میاد و نمی تونی جلوتر بری یعنی اون طرفش داره دانلود میشه، یا Object ها Load نمیشن تا دانلود کنه.
حالا منظورت از باگ چیه نمیدونم.

BMW.M3_E46
11-02-2012, 12:10
اون یه پک جلو تره
الآن شما پک wrath of the lich king (غضب لیچ کینگ...زدن خوردش کردن بدبختو:خخخ) اون پکی که 25 گیگ جا میبره اسمش Cataclysm همین بازیه اما خوب چیزای جدید تر داره دیگه مسلما
به این پک ها میگن expasion pack یا همچین چیزی یعنی پک الحاقی/مکمل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FWorld_of_Warcraft%3A_Wrath_of_the_Lich_Kin g)
اینو یه نگاهی بندازین

saeedA144
11-02-2012, 12:27
سلام
من الان شغلم alchemy/herbalism شغل قبلیم tayloring بود حالا اگه بخوام tayloring رو دوباره یاد بگیرم از لول 1 شروع خواهد شد یا آخرین لولی که توش قبلا توش داشتم؟

Crawling In MySkin
11-02-2012, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FWorld_of_Warcraft%3A_Wrath_of_the_Lich_Kin g)
اینو یه نگاهی بندازین والا اون wotlk ایی که ما داشتیم 10 گیگ هم به زور میشد:دی

سلام
من الان شغلم alchemy/herbalism شغل قبلیم tayloring بود حالا اگه بخوام tayloring رو دوباره یاد بگیرم از لول 1 شروع خواهد شد یا آخرین لولی که توش قبلا توش داشتم؟
این موضوع انگار که درست شده بود یه چیزایی میگفتن دربارش
ولی کسی از ما که ---- نکرد تست کنه:دی

haniehjan
11-02-2012, 13:47
من این پت وارلاک رو ندارم .Felhunter . نمیدونم کوئست رو رفتم یا ناقص رفتم . horde
لطفا اگه کسی دقیقا میدنه که چیکار کنم بگه .
ممنون

:19::13::19::19::19::19::19:

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

سلام

از صفر صفر میاد:31:

naalosar
11-02-2012, 16:38
slm bx........ age mishe loftan akharin versione wow ro vase donload bezarid.. thx

saeedA144
11-02-2012, 19:38
والا اون wotlk ایی که ما داشتیم 10 گیگ هم به زور میشد:دی

این موضوع انگار که درست شده بود یه چیزایی میگفتن دربارش
ولی کسی از ما که ---- نکرد تست کنه:دی
یه تیکت بدم ببینم چی میگن
ty
اینترنت چرا ----- شده؟ email باز نمیشه pffffffffffffffff:2:
میگن به خاطر مناسبتی هست که توشیم

haniehjan
11-02-2012, 22:26
یه تیکت بدم ببینم چی میگن
ty
اینترنت چرا ----- شده؟ email باز نمیشه pffffffffffffffff:2:
میگن به خاطر مناسبتی هست که توشیم

email فیلتر شده:2:
با فیلتر شکن برو

satio idou
12-02-2012, 15:11
راهی هست که بازی رو بجای اینکه هرجای جدید رفتی دانلود کنه تا 100% بشه بیرون بازی بذاریم دانلود کنه که راحت بازی کنیم؟خه اینجوری حال نمیده بازی لگ پیدا میکنه.یک نفر گفت میشه لانچر گذاشت دانلود کرد ولی من دقیقا نمیدونم چطور .لانچر گذاشتم دانلود کرد بعد فایل wow خراب شد حالا اگه راهی باشه بذاریم کامل و یکجا دانلود کنه بعد بریم بازی کنیم خیلی خوبه.ورژن 4.3
راستی یک سوال دیگه من مولتن بازی میکنم داخل سرور کاتا priest خیلی نسبت به بقیه ضعیف شده و پالادین خیلی قوی شده اینقدری که یک پالا الیانس لول 30 یک priest لول 30 horde زد.البته لول 85 نرسیدم ببینم کدوم قوی تره .حالا این چجوریاس؟priest واقعا اینقدر ضعیف شده؟بهترین کلاس الان چیه؟

mnime
12-02-2012, 19:19
راهی هست که بازی رو بجای اینکه هرجای جدید رفتی دانلود کنه تا 100% بشه بیرون بازی بذاریم دانلود کنه که راحت بازی کنیم؟خه اینجوری حال نمیده بازی لگ پیدا میکنه.یک نفر گفت میشه لانچر گذاشت دانلود کرد ولی من دقیقا نمیدونم چطور .لانچر گذاشتم دانلود کرد بعد فایل wow خراب شد حالا اگه راهی باشه بذاریم کامل و یکجا دانلود کنه بعد بریم بازی کنیم خیلی خوبه.ورژن 4.3
راستی یک سوال دیگه من مولتن بازی میکنم داخل سرور کاتا priest خیلی نسبت به بقیه ضعیف شده و پالادین خیلی قوی شده اینقدری که یک پالا الیانس لول 30 یک priest لول 30 horde زد.البته لول 85 نرسیدم ببینم کدوم قوی تره .حالا این چجوریاس؟priest واقعا اینقدر ضعیف شده؟بهترین کلاس الان چیه؟
بهترین راه گرفتم بازی اینه که بری روی هارد از یکی بگیری بازی رو. البته مولتن کلا فرق داره، فکر کنم اونا Launcher مخصوص خودشونو دارن. باید از تو سایت خودشون راهنما بخونی ببینی چجوری بازی رو باید نصب کنی.
در مورد کلاس ها هم تقریبا بالانس شدن همه کلاسا. لول 30 که نمیشه مقایسه کرد، مقایسه رو تو لول 85 می کنن. منظورت از قوی و ضعیف چیه؟ WoW یه بازیه که 1000 تا سوراخ سمبه داره، در کدوم شرایط و کدوم قسمت از بازی؟ PvP یا PvE؟ Healer یا Tank یا DPS؟ همه اینارم بگی بازم به نظر من همه کلاسا خوبن.
اما اگه خیلی اصرار داری، تو پچ 4.3 تو PvE بهترین هیلر نداریم ولی Shaman یه خرده از بقیه ضعیف تره، این ضعیف که میگم معنیش این نیست که ترکیده! فقط تو بعضی شرایط کم میاره. بهترین DPS ها Mage و Warrior، بعدش Hunter، Rogue ، Priest ، Warlock و... تو تانک ها الان بهترین تانک Druid هست، DK خیلی کلاس سختیه ولی اگه کسی خوب بلد باشه تانک خوبیه. تانک های Shield دار تو این پچ چون Physical Avoidance زیاد به درد نمی خوره ضعیف شدن. تانک های Stamina بالا خوبن الان چون باس ها همه Magic Damage میزنن.
تو PvP جدیدا Blood DK خیلی غول شده. کلاس هایی که همیشه تو PvP شاخ هستن و می مونن : Mage ، Rogue ، Paladin ، Hunter. تو بقیه شون Warrior هم بد نیست. تو پچ های مختلف متغییر بودن. کلا Plate پوش ها تو PvP خوبن.
اگه تازه کار باشی که 2 کلمه هم از حرفای منو متوجه نشدی :31: بشین 1 سال بازی کن تا دستت بیاد، کسی نمیتونه 1 روزه بهت یاد بده همه چیو.

DANTE1
12-02-2012, 19:53
سلام کسی میدونه چرا کیف ایتمام باز نمیشه ؟
لطفا کمکم کنین

DANTE1
12-02-2012, 19:58
این کیف ایتمام باز نمیشه هر کار میکنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

hossein2801
12-02-2012, 22:01
بهترین راه گرفتم بازی اینه که بری روی هارد از یکی بگیری بازی رو. البته مولتن کلا فرق داره، فکر کنم اونا Launcher مخصوص خودشونو دارن. باید از تو سایت خودشون راهنما بخونی ببینی چجوری بازی رو باید نصب کنی.
در مورد کلاس ها هم تقریبا بالانس شدن همه کلاسا. لول 30 که نمیشه مقایسه کرد، مقایسه رو تو لول 85 می کنن. منظورت از قوی و ضعیف چیه؟ WoW یه بازیه که 1000 تا سوراخ سمبه داره، در کدوم شرایط و کدوم قسمت از بازی؟ PvP یا PvE؟ Healer یا Tank یا DPS؟ همه اینارم بگی بازم به نظر من همه کلاسا خوبن.
اما اگه خیلی اصرار داری، تو پچ 4.3 تو PvE بهترین هیلر نداریم ولی Shaman یه خرده از بقیه ضعیف تره، این ضعیف که میگم معنیش این نیست که ترکیده! فقط تو بعضی شرایط کم میاره. بهترین DPS ها Mage و Warrior، بعدش Hunter، Rogue ، Priest ، Warlock و... تو تانک ها الان بهترین تانک Druid هست، DK خیلی کلاس سختیه ولی اگه کسی خوب بلد باشه تانک خوبیه. تانک های Shield دار تو این پچ چون Physical Avoidance زیاد به درد نمی خوره ضعیف شدن. تانک های Stamina بالا خوبن الان چون باس ها همه Magic Damage میزنن.
تو PvP جدیدا Blood DK خیلی غول شده. کلاس هایی که همیشه تو PvP شاخ هستن و می مونن : Mage ، Rogue ، Paladin ، Hunter. تو بقیه شون Warrior هم بد نیست. تو پچ های مختلف متغییر بودن. کلا Plate پوش ها تو PvP خوبن.
اگه تازه کار باشی که 2 کلمه هم از حرفای منو متوجه نشدی :31: بشین 1 سال بازی کن تا دستت بیاد، کسی نمیتونه 1 روزه بهت یاد بده همه چیو.

vengeance تو pvp کار نمیکنه پس dk blood دیگه برای pvp مالی نیست

saeedA144
12-02-2012, 22:04
سلام
اینجا کسی از سعید رجایی time می گیره؟

satio idou
12-02-2012, 22:49
نه داش تازه کار تازه کار هم نیستم.نصب بازی رو میدونم فقط میبینی هروقت میری تو بازی برای بار اول چیز جدید که میبینه یا مکان جدیدی میری شروع به دانلود اطلاعات میکنه که باعث لگ اینا میشه من گفتم اگه میشه بیرون بازی گذاشتش کلا همه چیز داخل بازی رو دانلود کنه که دیگه داخل بازی دانلود نکنه

Ali_p30
12-02-2012, 23:01
سلام دوستان
جدیدا تو بازی( سرور بلیزارد) یه سری از این companion جدید اومده (پاندا کنگفو کار) البته زیادم جدید نیست
خیلی باحاله میپره اینور اونور سرصدا در میاره اصل خندس
از کجا باید بگیرمش ؟؟
quest داره ؟؟؟

Ali_p30
12-02-2012, 23:14
یه سوال دیگه هر کاری میکنم dps بیشتر از 14k نمیشه
کمک کنید
hunter هستم
اینم وسایلام

Crawling In MySkin
12-02-2012, 23:37
نه داش تازه کار تازه کار هم نیستم.نصب بازی رو میدونم فقط میبینی هروقت میری تو بازی برای بار اول چیز جدید که میبینه یا مکان جدیدی میری شروع به دانلود اطلاعات میکنه که باعث لگ اینا میشه من گفتم اگه میشه بیرون بازی گذاشتش کلا همه چیز داخل بازی رو دانلود کنه که دیگه داخل بازی دانلود نکنه حالا فهمیدم!:دی
بله بعضی از گیم دیتاها مربوط به داخل خود بازی میشه و وقتی به یه منطقه برای بار اول وارد میشی(بعضی جاها) خودش شروع میکنه به دانلود
مثلا mount hyjal اوایل پچ 4.2 که باید یه سری کوئست و اینا میزدی و هی فاز عوض میکرد و غیره.
اگه منظورتون اینه خوب اگه کسی میدونه راه کاری بده من به شخصه نمیدونم
چنان چیز مهمی هم نیست همونطور که میزارید از لانچر دانلود شه خوب بزارید بازی باز شه دانلود شه اگه اینقدر مشکل براتون پیش میاد:دی

Hunterدر این یک مورد تصحیح میکنم:
کلاسی که به تازگی شاخ شده و یحتمل شاخ هم میمونه
هانتر باقالیی بیش نبیده و نبوده و نمیبوده و حالا یکم خواهد بود:دی

سلام دوستان
جدیدا تو بازی( سرور بلیزارد) یه سری از این companion جدید اومده (پاندا کنگفو کار) البته زیادم جدید نیست
خیلی باحاله میپره اینور اونور سرصدا در میاره اصل خندس
از کجا باید بگیرمش ؟؟
quest داره ؟؟؟
نه جدید که چرا میشه بش گفت
ناصرالدین شاه بنده خدا آخرین سفرش از اروپا با خودش اوورد اون پت رو
اون خریدنیه یعنی از خود فروشگاه بلیزارد میخرنش

کمک کنید
hunter هستم
اینم وسایلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fcharacter%2Ftarren-mill%2FItach%25C3%25AF%2Fsimple)
من این آخریه دیگه با هانتر بازی نکردم اما survival بهتر شده از mm
نکته ی دیگه gem & reforge ها و یعنی در واقع stats هاست
که mm اول hit میخواد حدود 900 و خورده ای اینا بعد از اونجا به بعدش میشه کلا haste و اینا دیگه
که البته میگفتن انگار جدیدا crit میرن بهتره:دی
ولی خوب به هر حال survival رو نمیدونم شاید فرق کنه
و آخرین نکته که مهم ترین نکته هم هست Rotation هست
روتیشن به اون تعداد و نوع اسپلی هست که شما میزنی برای اینکه یه مقدار dps رو بدی
مثلا میگم مثلا یه دونه از این اسپل 4 تا از اون 6 تا از این
یه همچین چیزی رو میگن روتیشن
که توی این سایتا هست بهترین حالتش چجوریه
بهترین راه پیدا کردنشم یه سرچ سادس تو اینترنت : hunter survival mmo guide
تمام چیزهایی رو که نیاز دارید نوشته اگرم پیدا نکنید اون mmo اش رو برداری که البته هست ولی حالا 1 درصد نبود
و اینکه دوستانی هم که در این زمینه تجربه دارن میتونن بگن ما استفاده ببریم

deltax
13-02-2012, 09:36
کمک کنید
hunter هستم
اینم وسایلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fcharacter%2Ftarren-mill%2FItach%25C3%25AF%2Fsimple)
خوب ممد بحث تخصصی شد دخالت نکن:31:
عزیزم شما warrior هستی یا hunter.... اول تکلیف مارو مشخص کن...اگه hunter هستی یه فکر به حال اون trinket با اون bow بکن
ترینکت بالایی مال rogue پایینی برا warrior...و اون bow هم برا warrior

gem ..enchant1 با reforg همه aggil..با haste با crit
2 باید range hit 8% باشه
3 همه ایتمات crit داشته باشه...اگه نداشت reforg کن....
Agility > 8% Ranged Hit > Haste (20%) => Crit > Mastery = Haste (21%+)

اینم ...
rotation
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ve%2Fhunter%2Fsurvival%2Fdps-rotation-and-cooldowns)
البته تو عکس ماله منم هست

اینم مدرک ..بدون هیچ CD با این gear ضعیف 19 تا 21k میزنه

Ali_p30
13-02-2012, 12:27
خوب ممد بحث تخصصی شد دخالت نکن:31:
عزیزم شما warrior هستی یا hunter.... اول تکلیف مارو مشخص کن...اگه hunter هستی یه فکر به حال اون trinket با اون bow بکن
ترینکت بالایی مال rogue پایینی برا warrior...و اون bow هم برا warrior

gem ..enchant1 با reforg همه aggil..با haste با crit
2 باید range hit 8% باشه
3 همه ایتمات crit داشته باشه...اگه نداشت reforg کن....
Agility > 8% Ranged Hit > Haste (20%) => Crit > Mastery = Haste (21%+)

اینم ...
rotation
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ve%2Fhunter%2Fsurvival%2Fdps-rotation-and-cooldowns)
البته تو عکس ماله منم هست

اینم مدرک ..بدون هیچ CD با این gear ضعیف 19 تا 21k میزنه

یعنی اگه این 3 تارو عوض کنم حله دیگه؟؟؟؟؟

hirsababak
13-02-2012, 13:27
دلم به حالت سوخت عمو علی
همچین گفتی با این gear ضعیف هر کی ندونه فکر می کنه همسن الان 85 شدی

deltax
13-02-2012, 13:34
دلم به حالت سوخت عمو علی
اخه این huntere بدبخت ما حکم حمال رو داشت...باش valor farm میکردم یا میفروختم یا میدادم به druid :31:
اگه برا خودش خرج میکردم الان دکتر مهندس شده بود

Ali_p30
13-02-2012, 14:46
دلم به حالت سوخت عمو علی

اخه این huntere بدبخت ما حکم حمال رو داشت...باش valor farm میکردم یا میفروختم یا میدادم به druid :31:
اگه برا خودش خرج میکردم الان دکتر مهندس شده بود

این main hero من هستش
تا اینو سر و سامون ندم اونیکی هیرومو لول آپ نمیکنم(اون یکی گابلین پریست هستش Level 1)

G U L D A N
13-02-2012, 15:11
********* پاک شود ************

deltax
13-02-2012, 15:47
چرا یه نفر به من نمیگه این ادرس تو امضام خراب شده:31:
head illidan رو ببین هیرسا :8:

satio idou
13-02-2012, 17:55
این ارور چیکار کنم؟
================================================== ============================
World of WarCraft: Retail Build (build 13623)

Exe: E:\WOW\Wow.exe
Time: Feb 13, 2012 5:47:24.473 PM
User: mohamad
Computer: MOHAMAD-PC
------------------------------------------------------------------------------

This application has encountered a critical error:

ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition
Program: E:\WOW\Wow.exe

Failed to read file character\goblin\male\goblinmale.m2.

loomina
13-02-2012, 22:40
این ارور چیکار کنم؟
================================================== ============================
World of WarCraft: Retail Build (build 13623)

Exe: E:\WOW\Wow.exe
Time: Feb 13, 2012 5:47:24.473 PM
User: mohamad
Computer: MOHAMAD-PC
------------------------------------------------------------------------------

This application has encountered a critical error:

ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition
Program: E:\WOW\Wow.exe

Failed to read file character\goblin\male\goblinmale.m2.

این ارور معمولا به خاطر پیدا نشدن یک فایل توی مجل بازی یا یک سری چیز های جزیی دیگه هست , معمولا با یک repair ساده حل میشه.

برای repair کردن به folder بازی برید , فایل repair رو اجرا کنید.
گزینه ای که فقط برای چک کردن فایل هاست رو انتخاب کنید.
( اگر بازیتون cataclysm هست repair رو اجرا کنید و گزینه ی repair رو بزنید)
بازیتون باید درست شده باشه.

*توجه کنید ممکنه بازی بخواد فایلی رو دانلود کنه پس اینترنت رو قطع نکنید.

alex_pk
14-02-2012, 06:38
سلام
برای بازی WOW نیاز به خرید اکانت هست؟
الان من بازی World of Warcraft Cataclysm رو دارم میشه بازی کرد؟
کلا قسمت های مختلف این بازی به هم مربوط هستن...؟ یعنی باید از ایتدا برم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mehran-King
14-02-2012, 10:04
سلام

سلام خوبین شما؟

اگه میخواین تو سرور بلیزارد بازی کنین آره نیاز به خرید اکانت هست ولی اگه میخواین فری بازی کنین میتونین به
private servers مراجعه کنین

آره میتونین بشرطی که ورژن شما با ورژن سرور سازگاری داشته باشه اگرم سازگار نباشه باید Patch دانلود کنین

نه لازم نیست واسه بازی کردن نسخه کاتا نسخه لیچ رو بخرین ، فقط کافیه نسخه کاتا(4.0.1)هست رو ابتدا نصب کرده بعدش بقیه Patch هاشو به ترتیب نصب کنین تا با سرور مورد نظر سازگاری داشته باشه ، البته بعضی سرور ها هستن که نیازی به Patch ندارن ولی کم جمعیت هستن ،

+به نظر من اگه واقعا میخواین حال این بازیو ببرین برین بلیزارد!و اینکه پول به اندازه کافی براش داشته باشین!
دوم اینکه سرور های فری ممکنه مورد حمله D D o S ها قرار بگیرن و کلاً اکانت شما ممکنه از تو سرور پاک بشه البته به احتمال کم ...

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم:11:

alex_pk
14-02-2012, 11:18
مرسی شما خوبین؟
ممنون بخاطر توضیحاتتون

الان بچه ها ی اینجا معمولا کدوم نسخه از بازی رو بازی می کنن؟لیچ کینگ؟
فری یا پولی؟
شما توصیه می کنید من ابتدا از کجا شروع کنم؟
اگر نسخه خاصی رو باید دانلود کنم بفرمایید.

مرسی.

Mehran-King
14-02-2012, 11:52
مرسی شما خوبین؟
ممنون بخاطر توضیحاتتون

فری یا پولی؟

مرسی.
خوبم مرسی،

خواهش میکنم

خب بیشتر که فکر کنم بلیزارد هستن اما سرور فری بازی کننده هم داریم! بیشتر کاتا بازی میکنن
هردو هم پولی و هم فری!
اگه تاحالا این بازی رو بازی نکردین بهتره اول برین سرور فری تا به اندازه کافی یاد بگیرین بعدش برین سرور پولی ولی اینم بگم این بازی شدیدا معتاد کننده هست!منتهی بستگی به خودتون داره که از کجا شروع کنین اگه سرور پولی برین خیالتون راحته که هیچوقت هیروتون توی بلیزاردحذف و یا مورد حمله D D o S ها قرار نمیگیره ...(سرور)
ولی واسه یادگیری هم بهتره اول فری بازی کنین تا به حالت پلیر معمولی برسین چون توی بلیزارد بیشتر کسایی بازی میکنن که ته wow رو در آوردن! از باگ هاش بگیر تا Raid ها!!!

البته اینم بگم پولی همیشه بهتره!ولی چون میگین از کجا شروع کنم!مثل بیشتر پلیر ها از سرور فری!

آخرین ورژن بازی فکر کنم 4.3.2 بود...حالا اگه خواستین پولی بازی کنین دیگر دوستان کمکتون میکنن :11:موفق باشین.

IIIXSubZeroXIII
14-02-2012, 13:33
مرسی شما خوبین؟
ممنون بخاطر توضیحاتتون

فری یا پولی؟

مرسی.
با این وضعیت نت و لیتنسی یا باید تو سرورهای ایرانی بازی کنید که اصلا توصیه نمیشه یا تو بلیزارد که فعلا به دلیل گرونی ارز قیمت cd-key ها و ... رفته بالا
تو private های خارجی ام اگه یکم شانس بیارید میتونید صبحا بدون لگ بازی کنید

Crawling In MySkin
14-02-2012, 14:03
خوبم مرسی،

خواهش میکنم

خب بیشتر که فکر کنم بلیزارد هستن اما سرور فری بازی کننده هم داریم! بیشتر کاتا بازی میکنن
هردو هم پولی و هم فری!
اگه تاحالا این بازی رو بازی نکردین بهتره اول برین سرور فری تا به اندازه کافی یاد بگیرین بعدش برین سرور پولی ولی اینم بگم این بازی شدیدا معتاد کننده هست!منتهی بستگی به خودتون داره که از کجا شروع کنین اگه سرور پولی برین خیالتون راحته که هیچوقت هیروتون توی بلیزاردحذف و یا مورد حمله D D o S ها قرار نمیگیره ...(سرور)
ولی واسه یادگیری هم بهتره اول فری بازی کنین تا به حالت پلیر معمولی برسین چون توی بلیزارد بیشتر کسایی بازی میکنن که ته wow رو در آوردن! از باگ هاش بگیر تا Raid ها!!!

البته اینم بگم پولی همیشه بهتره!ولی چون میگین از کجا شروع کنم!مثل بیشتر پلیر ها از سرور فری!

آخرین ورژن بازی فکر کنم 4.3.2 بود...حالا اگه خواستین پولی بازی کنین دیگر دوستان کمکتون میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشین. من خودم به شخصه سرور فری رو برای اول کار پیشنهاد میدم
اما با توجه به اینکه سرور های فری کاتا رو نمیتونن حداقل تا 1 2 سال دیگه درست حسابی فیکس کنن و اینکه خیلی جالب نیست شما اول برای سراغ wotlk بعد اصلش بیای کاتا(نظر شخصیه به هر حال) بهتره از خود بلیزارد شروع کنی
و اینکه تاحالا این موضوع چند بار بیان شده هر کس که سرور فری بازی میکنه مبتدی نیست و هر کس که بلیزارد بازی میکنه حرفه ای نیست
یه شمن بود تو همون نل بی در و پیکر قدیما....سعید...میشناسنش یه سری از بچه ها...عقده به دل ما موند که یه نفر از این ببره تو دوئل....
اما من بازم پیشنهادم شروع از خود بلیزارده چون حتی اگه wotlk هم بخوای شروع کنی بازم با یه دنیای کاملا متفاوت با خود بلیزارد متوجه میشی و وقتی که بعدش میای بلیزارد تا چند ماه سر در گمی
البته این در صورتیه که شما تمایل داری بابت این بازی پول بدی......یه سری سرور های پریوایت هم هستن که پول میگیرن ولی به درد نمیخوره....میبنده میره پس فردا
نکته:خود بلیزارد هم که بیای انتظاری نیست تا 2 3 ماه اول پیشرفت چشم گیری داشته باشی!

G U L D A N
14-02-2012, 16:10
سلام به همه ! کسی تو wowzone هیرو نمی خواد:

mnime
14-02-2012, 18:14
مرسی شما خوبین؟
ممنون بخاطر توضیحاتتون

فری یا پولی؟

مرسی.
شما اگه مشکلی با خرج کردن واسه بازی نداری بدون شک اول بلیزارد. بعضی ها هستن نمیخوان واسه بازی خرج کنن، خب اونا اصلا نباید فکر بلیزارد رو بکنن چون خرجش وحشتناکه.
همه اونایی که اول از سرور مجانی شروع کردن مثل خود من پشیمونن که چرا وقتشون تلف شده اونجا، هیچی که یاد نمیگیری هیچ، خیلی از باگ هارو فکر می کنی جزئی از بازیه!
یه تخفیف 50% بلیزارد داده به خاطر سالروز ساخته شدن بازی، میتونی از این تخفیف استفاده کنی بخری بازی رو، ولی فکر کنم همه رو یک جا نخری بهتر باشه. درسته که اگه Cata رو نخری Goblin و Worgen نمیتونی بسازی ولی هم هزینه اونقدر زیاد نیست که بهت فشار بیاد هم اینکه تازه کار هستی میخوای اصل بازی رو یاد بگیری نه فرعیاتشو.

Mehran-King
14-02-2012, 18:37

علیک سلام داداش ، آخه wowzone هم شد سرور !!! باور کن وقتی تو این سرور آیتم لوت میکنم فوقش یدونه آیتم بدرد بخور هم در نمیاد!!!جل الخالق!

بهتره دیگه قید Wotlk رو بزنیم! آخه قراره بزودی نسخه پاندا بیاد!!!:19:

BMW.M3_E46
14-02-2012, 18:57
دوستان این چه وضع پینگه 4،5 روزه پینگم از 600 پاینتر نمیاد!! بدجور رفته رو اعصاب!!
3 روز پیش ساعت 3 شب رفتم گفتم حتما پینگ شده 200 رفتم داخل دیدم شده 11928 یعنی شدم اه....:18:

satio idou
14-02-2012, 20:31
این ارور معمولا به خاطر پیدا نشدن یک فایل توی مجل بازی یا یک سری چیز های جزیی دیگه هست , معمولا با یک repair ساده حل میشه.

برای repair کردن به folder بازی برید , فایل repair رو اجرا کنید.
گزینه ای که فقط برای چک کردن فایل هاست رو انتخاب کنید.
( اگر بازیتون cataclysm هست repair رو اجرا کنید و گزینه ی repair رو بزنید)
بازیتون باید درست شده باشه.

*توجه کنید ممکنه بازی بخواد فایلی رو دانلود کنه پس اینترنت رو قطع نکنید.
repair رو زدم تموم هم شد اینترنتم هم وصل بود ولی هنوز این مشکل رو دارم.
بعد یه سوال دیگه اگه بخوام بلیزارد بازی کنم کلا چقدر پول باید بدم؟100 تومن برای لول 85 بعد هر ماه هم cd-key بخرم؟چجوریاس قیمتش؟

Spaclus
14-02-2012, 20:40
میتونید سایتی معرفی کنین که محصولات wow رو بفروشه؟ محصولات رو حالا ولش.. تغییر ریلمو حداقل داشته باشه.. خسته شدم از آلیانسٍ کازاک! :13:

چندتا سراغ داشتم که همه ورشکسته شدن..

Arrowtic
14-02-2012, 21:49
من میخوام!:31:
چند میدی؟

بخوایم میتونم 50k تو مولتن بهت بدم جای یه هیرو 1k gs!

Crawling In MySkin
14-02-2012, 23:20
من میخوام![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند میدی؟

زهی ارزش گلد ریدمون :خخخخ

بعد یه سوال دیگه اگه بخوام بلیزارد بازی کنم کلا چقدر پول باید بدم؟100 تومن برای لول 85 بعد هر ماه هم cd-key بخرم؟چجوریاس قیمتش؟
نخواستی این یکی

pala noob
14-02-2012, 23:44
سلام به همه
دوستان اینجا کسی هیروی پالادین داخل بلیزارد برای فروش نداره DPS.HEALER.TANK هر چی بود عیبی نداره
هرکی داره لطف کنه مشخصاتش رو بزاره با یه شماره تماس

p30 arman
14-02-2012, 23:55
پینگ شما چطوره بچه ها؟ دوباره مال من رفته بالا روی 3000-6000 میچرخه !!! توی جاهای شلوغ هم که کلا گیر میکنه

G U L D A N
15-02-2012, 00:22
من میخوام!:31:
چند میدی؟

امضا رو بخون

hirsababak
15-02-2012, 00:45
سلام

یک نصیحت بشنو از نوم کاندر ان نبود غرض

دور سرور های فری رو خط بکش(اینقدر باگ داره که هیچ لذتی از بازی نمی بری)
یه راست برو بلیزارد بازی کن
و اما تذکر های نومی :
1-اگه رفتی هورد از دشمنان ما بیدی و اسمت رو تو لیست دشمنان می نویسم
2-و اگر اومدی اینطرف و خواستی میج لول اپ کنی حتما باد میج باشه

مرگ بر دشمنان نوم به خصوص دانیکس

saeedA144
15-02-2012, 07:50
یک نصیحت بشنو از نوم کاندر ان نبود غرض

دور سرور های فری رو خط بکش(اینقدر باگ داره که هیچ لذتی از بازی نمی بری)
یه راست برو بلیزارد بازی کن
و اما تذکر های نومی :
1-اگه رفتی هورد از دشمنان ما بیدی و اسمت رو تو لیست دشمنان می نویسم
2-و اگر اومدی اینطرف و خواستی میج لول اپ کنی حتما باد میج باشه

مرگ بر دشمنان نوم به خصوص دانیکس

اون میج دوم که نوشتن باید نوم می بود که بدین وسیله اصلاح می شود:46:

IIIXSubZeroXIII
15-02-2012, 09:27
دیشب نت چند ساعت ملی شد فک کنم :31: فقط سایتهایی که هاستشون تو ایران بودن وا میشدن !
منم ناامید رفتم خوابیدم !
اگه با اومدن نت ملی چنین گندی بخوان بزنن که کودتا میشه :31:
:2:

deltax
15-02-2012, 09:47

من جات باشم یه acc میخرم از همین هیرسا...که هم توش 85 داشته باشه هم یه جای ادم تو lvlup پاره نمیشه...فقط هم باید هر 2 ماه یه پول گیم کارت بدی..سعی کن orc warrior هم باشه...اگه نبود ..blood elf :thumbsup:
troll رو بهت پیشنهاد نمیدم...چون ما اینجا فقط 2 تا troll داریم یکی دانیال یکی هم خدا بیامرز رسول..اینها از صراط مستقیم دور شدن و امیدی به بازگشتشون نیست..مخصوصا رسول:12:
اگهGnome برداری احساس پوچی میکنی:22::22:

hadi_gamer
15-02-2012, 11:01
هی ، یادش بخیر سی دی کی میخریدیم 32 تومن تا همین 2 ماه پیش الان باید بخریم 52 تومن. دیگه عمرا پایین بیاد.تورم به بازیها هم رحم نمیکنه تو این مملکت.باید دعا کنیم گرونتر نشه.

mnime
15-02-2012, 11:14
من جات باشم یه acc میخرم از همین هیرسا...که هم توش 85 داشته باشه هم یه جای ادم تو lvlup پاره نمیشه...فقط هم باید هر 2 ماه یه پول گیم کارت بدی..سعی کن orc warrior هم باشه...اگه نبود ..blood elf :thumbsup:
troll رو بهت پیشنهاد نمیدم...چون ما اینجا فقط 2 تا troll داریم یکی دانیال یکی هم خدا بیامرز رسول..اینها از صراط مستقیم دور شدن و امیدی به بازگشتشون نیست..مخصوصا رسول:12:
برای Mage ، Priest ، Hunter و Druid بهترین Race همین Troll هست. For Fun اگه بخوای بازی کنی که Blood Elf گی از همه بهتره :31: ولی Troll یه Bloodlust شخصی داره که رو دستش هیچ Race نمیاد. بعد از Orc همون Troll واسه Warrior بهتره.

deltax
15-02-2012, 11:29
برای Mage ، Priest ، Hunter و Druid بهترین Race همین Troll هست. For Fun اگه بخوای بازی کنی که Blood Elf گی از همه بهتره :31: ولی Troll یه Bloodlust شخصی داره که رو دستش هیچ Race نمیاد.
پالا رتری یه موقع باگ wotlk بود....لامصب stun با silence رو که میزد طرف رو همون جا ذوب میکرد...کلا اون lvl silence خیلی کاربرد داره...اون bloodlust که میگی 20% فقط فکر کنم attack power میده..یا attack speed ...ترول چیزی نداره..ولی undead با bloodelf برا pvp خوبن

satio idou
15-02-2012, 13:16
چه قیمت acc ؟ برای چی یه جای ادم تو lvl up پاره میشه؟:31:سعی کنم orc warrior بخرم ؟منظورت از سعی کن orc warrior اگه نبود blood elf چیه؟

deltax
15-02-2012, 13:26
هیچی عزیز....قسمت اول حرفام فقط منظورم تو بودی...الان برا خرید acc صفر کیلومتر باید 130 چوب پیاده شی...زرنگ باشی با زیر 100 چوب میتونی 1 acc که 85 هم توش باشه بخری...وسلام....حالا اگه اومدی و lvlup کردی بصورت تجربی به حرفم میرسی:31:
والا من از troll چیزی ندیدم....rogue lvl 77 troll رو پاک کردم undead ساختم

G U L D A N
15-02-2012, 13:53
بچه ها یه خواهشی دارم !

یه نفر تو یه سرور گفت با Emuhack عمل Teleport انجام می دم ! اما بهم یاد نداد ! می شه بهم بگین چه جوری مس شه این کار و کرد !

خواهش می کنم

satio idou
15-02-2012, 14:00
چوب همون منظورت تومن؟130 تومن برای یک اکانت خالی؟مگه معمولی اکانت نمیسازن که داخل سایت wow یک اکانت میسازی رایگان 10 روز هم بهت رایگان میده بعد 10 روز کد میخواد؟بعد که خواستی بازی کنی همه داخل یک ریلم هستند یا چند ریلم مختلف؟چند نفر انلاین؟

satio idou
15-02-2012, 14:05
چوب همون منظورت تومن؟یعنی برای یک اکانت خالی 130 تومن باید پول بدم؟مگه اکانت معمولی نمیسازن داخل سایت wow فقط سی دی کی میزنن که بازی کنن؟

JIGSA
15-02-2012, 14:33
کلا در مورد کلاسها و نژادها :

اگر به زیبایی و خوشگلی فکر میکنی هورد بردار.
اگر به قدرت ها و ویژگی های نژاد های مختلف اهمیت میدی هورد بردار
اگر به کار گروهی و Raid و Battleground فکر می کنی هورد بردار
اگر به چیز دیگه ای به غیر از اینا فکر میکنی
بازم با یه کم تفکر و تعقل هورد بردار وگرنه الیانس هم هست برای انتخاب

در مورد نژادهای هورد اگر ابهت میخوای orc و Tauren بردار. در غیراینصورت Bloodelf .

loomina
15-02-2012, 17:01
چوب همون منظورت تومن؟یعنی برای یک اکانت خالی 130 تومن باید پول بدم؟مگه اکانت معمولی نمیسازن داخل سایت wow فقط سی دی کی میزنن که بازی کنن؟

علی این بنده خدا رو گیج کردی!!!

شما برای این که بتونی بازی کنی نیاز به یک اکانت داری که بعدش CD key هارو وارد کنید , هر CD key چیز های مربوط به اون پک رو باز میکنه , مثلا WOTLK برات northrend رو باز میکنه و اجازه میده کلاس DK داشته باشی و تا لول 80 بری.
یا مثلا cata اجازه ی استفاده از race های goblin و worgen رو میده و میتونید تا لول 85 برید .

satio idou
15-02-2012, 17:59
پس يعني فقط هر دو ماه يك بار سي دي كي وارد ميكنم و بازي ميكنم؟و پولي هم براي اكانت ساختن نمي خواد؟.بعد جواب منو نداديد همه تو يك ريلم بازي ميكنن يا چند تاس؟چند نفر انلاين هست؟ بعد با توجه به اينترنت ايران بازي لگ يا مشكلي نداره؟

loomina
15-02-2012, 18:22
پس يعني فقط هر دو ماه يك بار سي دي كي وارد ميكنم و بازي ميكنم؟و پولي هم براي اكانت ساختن نمي خواد؟.بعد جواب منو نداديد همه تو يك ريلم بازي ميكنن يا چند تاس؟چند نفر انلاين هست؟ بعد با توجه به اينترنت ايران بازي لگ يا مشكلي نداره؟

الان عرض کردم خدمتتون در مورد اکانت!
شما نیاز به یک اکانت دارید که CD KEY هارو وارد کنید.

بعد از وارد کردن CD KEY ها دیگه نیاز به وارد کردن اون ها نیست .

در عوض اون اکانتی که ساختید رو میتونید هر 2 ماه یک بار با Game Card شارج کنید.

game card چیه؟ game card یه cod هست که میخرید و وارد میکنید توی اکانت و 2 ماه اون اکانت رو شارج میکنه و میتونید بازی کنید.

شما اول تو سرور های فری به نظر من یه اکانت بسازید و یکم بازی کنید بعد بیاید بلیزارد , چون اگر کاملا تازه کار باشید نمیصرفه برای یک سری چیز های ساده پول تو بلیزاردتون رو حروم کنید.

توی بازی بالای 30 تا ریلم هست که هر کدوم تعداد پلیر های بسیاز زیادی داره ( البته بعضی هاشون هم کم هست پلیر توشون)
شما یه ریلم رو انختاب میکنید و کاراکتر رو میسازید.

deltax
15-02-2012, 19:19
علی این بنده خدا رو گیج کردی!!!

شما برای این که بتونی بازی کنی نیاز به یک اکانت داری که بعدش CD key هارو وارد کنید , هر CD key چیز های مربوط به اون پک رو باز میکنه , مثلا WOTLK برات northrend رو باز میکنه و اجازه میده کلاس DK داشته باشی و تا لول 80 بری.
یا مثلا cata اجازه ی استفاده از race های goblin و worgen رو میده و میتونید تا لول 85 برید .
والا اینجوری که این گفت ترول بهتره فکر کردم بلده:31:....
والا EU فقط تو قسمت english بالا 140 تا ریلم داره...که بسته به بازی pvp..pve ...horde..alliance میتونی یه ریلم انتخاب کنی و بازی کنی

Crawling In MySkin
15-02-2012, 19:27
برای Mage ، Priest ، Hunter و Druid بهترین Race همین Troll هست. For Fun اگه بخوای بازی کنی که Blood Elf گی از همه بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی Troll یه Bloodlust شخصی داره که رو دستش هیچ Race نمیاد. بعد از Orc همون Troll واسه Warrior بهتره. رو در وایسی نکن بقیش رو هم بگو
حالا چون تویی من سفارش میکنم paladin , shaman هم بلیزارد برا ترول بزنه
بیریختای شاخ صفت:خخخ

در مورد نژادهای هورد اگر ابهت میخوای orc و Tauren بردار. در غیراینصورت Bloodelf .
اگه احیانا هورد خواستید بردارید یا گاو گوگولی مگولی پوگولی بردارید !
یا بلاد الف

پ.ن:آقا بلیزارد یه عمر برای خوردن پول ملت مانتای -- شر گذاشت تو استورش ما به ----مون هم نگرفتیم
ولی الآن یکی گذاشته خدایی خیلی توپه
این اژدها زرده
20 یورو هم هه

hadi_gamer
15-02-2012, 20:01
اگه بخوام خودم اکانت بسازم و سی دی کی و گیم کارت بخرم 173 تومن پام در میاد.اکانت از اماده از بچه ها بخرم بهتره.سراغ دارید اکانت برای فروش که زیاد گرون نباشه؟حدود چه قیمت گیرم میاد؟
اگه بخوای اکانت صفر بخری حدود 150 تومن در میاد با یه ماه اکانت رایگان.بعدش باید ماهی حول و حوش 50 تومن بدی.
اکانتی هم که لول 85 داشته باشه قطعا ارزشش بیشتر از این مبلغ هست چون پاش زحمت کشیده شده.اگه قیمتش بیشتر نباشه کمتر هم نیست.

saeedA144
15-02-2012, 21:22
پ.ن:آقا بلیزارد یه عمر برای خوردن پول ملت مانتای -- شر گذاشت تو استورش ما به ----مون هم نگرفتیم
ولی الآن یکی گذاشته خدایی خیلی توپه
این اژدها زرده
20 یورو هم هه
من امروز دیدم heart of aspects خیلی شاخه واقعا زیباست ( خیلی درازه ولی :31:)

satio idou
15-02-2012, 22:35
حساب كردم اگه بخوام خودم از اول اكانت بسازم با سي دي كي و گيم كارت ١٧٠ تومن پام ميشينه.اگه اكانت از بچه ها بخرم بصرفه تره.كسي رو سراغ نداريد كه اكانتش رو بفروشه؟داخل ريلم خوبي باشه.الان اكانت حدود چند تومن ميفروشن؟بهترين ريلمش چيه ؟كه هم شلوغ باشه هم ايراني هم توش باشه .راستي با اين وضع اينترنت شما لگ نداريد

hirsababak
16-02-2012, 10:28
اون میج دوم که نوشتن باید نوم می بود که بدین وسیله اصلاح می شود:46:

این هورد ها که اعصاب نمبزارن همینجوری ریختن تو فروم

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

علی کدوم طرفی هستی؟
هم میگی ترول بازی نکنه که از صراط مستقیم خارج نشه مثل دانیکس نامرد
و هم میگی نوم برنداره که اجساس پوچی بهش دست نده

mnime
16-02-2012, 10:30
قشنگ هست این Mount جدید ولی Blizz دیگه داره بازی رو می کنه جومونگ! اژدها چینی، پاندا تو شهر با تم چینی و کونک فو کار. کلاس بروسلی!! دیگه فکر کنم باس آخر Pandaria هم اوشین باشه.

hirsababak
16-02-2012, 10:33

اگر به زیبایی و خوشگلی فکر میکنی نوم بردار.
اگر به قدرت ها و ویژگی های نژاد های مختلف اهمیت میدی نوم بردار
اگر به کار گروهی و Raid و Battleground فکر می کنی نوم بردار
بازم با یه کم تفکر و تعقل نوم بردار
در مورد نژادهای الیانس اگر ابهت میخوای نوم و nightelf بردار

منبع عمو حسن

deltax
16-02-2012, 12:54
اقا من game card نود روزه خریدم 60 تومن...کسی خواست بگه....این mount جدیده هم 50 تومن
تو کل الیانس فقط elf

badboym99
16-02-2012, 13:19
حساب كردم اگه بخوام خودم از اول اكانت بسازم با سي دي كي و گيم كارت ١٧٠ تومن پام ميشينه.اگه اكانت از بچه ها بخرم بصرفه تره.كسي رو سراغ نداريد كه اكانتش رو بفروشه؟داخل ريلم خوبي باشه.الان اكانت حدود چند تومن ميفروشن؟بهترين ريلمش چيه ؟كه هم شلوغ باشه هم ايراني هم توش باشه .راستي با اين وضع اينترنت شما لگ نداريد

من اكانت دارم فروشي با قيمت خوب خواستي ياهو pm بده تا بگم قيمت چند1 ماهم شارژ داره 2 تا هيرو 85 Frostmane

warrior [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
paladin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
warlock [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
16-02-2012, 17:27
اقا من game card نود روزه خریدم 60 تومن...کسی خواست بگه....این mount جدیده هم 50 تومن
تو کل الیانس فقط elf
از کجا؟مگه گیم کارد نود روزه داریم؟

Crawling In MySkin
16-02-2012, 17:52
از کجا؟مگه گیم کارد نود روزه داریم؟
تایم 30 روزه 60 روزه 90 روزه هست

deltax
16-02-2012, 18:09
بله.....3 ماهه 60 تومن
خودم صبح ریختم به حسابش 2 min بعد code رو sms کرد منم وارد کردم و زد 90day succesfull
پسره بچه گلیه...من که ازش راضیم....بهتر از این باباییه که 2 ماهه رو میده 50 تومن
هر کی 100% میخواد بهم پ .خ بده......گفتما 100%

hadi_gamer
16-02-2012, 18:53
حیف شد من هفته پیش گرفتم.حالا سری بعد ازش میگیرم.

saeedA144
16-02-2012, 20:28
بله.....3 ماهه 60 تومن
خودم صبح ریختم به حسابش 2 min بعد code رو sms کرد منم وارد کردم و زد 90day succesfull
پسره بچه گلیه...من که ازش راضیم....بهتر از این باباییه که 2 ماهه رو میده 50 تومن

این 30 روزه می فروشه ؟
-------------------------------
امروز رفتیم باس آلی ها رو زدیم ولی
من لتنسیم 280بود اما بازی خیلی لگی بود
این اکان داره مشکل از بازی من باشه؟
repair هم کردم ولی فرقی نکرد
------------------------------------------
باسه هیلر یه staff بهتره یا یه 1hand و offhand?

deltax
16-02-2012, 20:37
والا ما بش گفتیم زیر 3 ماهه نمیده مثل اینکه
والا قیمتش نسبت به بقیه عالیه...

loomina
16-02-2012, 20:48
اگر به زیبایی و خوشگلی فکر میکنی نوم بردار.
اگر به قدرت ها و ویژگی های نژاد های مختلف اهمیت میدی نوم بردار
اگر به کار گروهی و Raid و Battleground فکر می کنی نوم بردار
بازم با یه کم تفکر و تعقل نوم بردار
در مورد نژادهای الیانس اگر ابهت میخوای نوم و nightelf بردار

منبع عمو حسن

تو کل الیانس فقط elf

نماینده نایت الف ها در فروم P30 world کمال تشکر را از شما داراست خخخخ:31:

این 30 روزه می فروشه ؟
-------------------------------
امروز رفتیم باس آلی ها رو زدیم ولی
من لتنسیم 280بود اما بازی خیلی لگی بود
این اکان داره مشکل از بازی من باشه؟
repair هم کردم ولی فرقی نکرد
------------------------------------------
باسه هیلر یه staff بهتره یا یه 1hand و offhand?

بستگی داره , هر کس یه مدل میره.
من خودم جفتش رو یه مدت داشتم.
ولی اگر بدون انچنت میخواید staff
ولی اگر میتونید انچنت بندازید رو جفتشون به نظرم تا حدی one hand/off hand بهتره.
بعضی وقت ها اینجوری میشه , به خاطر حجم زیاد اطلاعات بعضی هاشو جا میندازه یا delay میده.
یه leatrix latancy fix دانلود و نسب کنید تقریبا خوب کمک میکنه.

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

بله.....3 ماهه 60 تومن

علی مگه هنوزم قیمتا بالاس؟
با 60 تومن که قدیم 4 ماه میشد! :(

hirsababak
17-02-2012, 00:08
Never without a Gnome

deltax
17-02-2012, 10:37
نماینده نایت الف ها در فروم P30 world کمال تشکر را از شما داراست خخخخ:31:

بستگی داره , هر کس یه مدل میره.
من خودم جفتش رو یه مدت داشتم.
ولی اگر بدون انچنت میخواید staff
ولی اگر میتونید انچنت بندازید رو جفتشون به نظرم تا حدی one hand/off hand بهتره.
بعضی وقت ها اینجوری میشه , به خاطر حجم زیاد اطلاعات بعضی هاشو جا میندازه یا delay میده.
یه leatrix latancy fix دانلود و نسب کنید تقریبا خوب کمک میکنه.

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

علی مگه هنوزم قیمتا بالاس؟
با 60 تومن که قدیم 4 ماه میشد! :(
والا پایین که نیومد ...بالاترم رفت

loomina
17-02-2012, 11:31
والا پایین که نیومد ...بالاترم رفت

به قول ممد اینا دلار که بالا میاد قیمتاشونو میبرن بالا , بعد دلار که پایین میاد قیمتاشونو بازم میبرن بالا!

Crawling In MySkin
17-02-2012, 11:46
به قول ممد اینا دلار که بالا میاد قیمتاشونو میبرن بالا , بعد دلار که پایین میاد قیمتاشونو بازم میبرن بالا!
اون که 100 درصد
ولی الآن قیمتا همچین فرقی نکرده
2000 بوده شده 1900

satio idou
17-02-2012, 13:11
چرا پست هام نمیان؟
یک اکانت هست برای فروش که دوتا کارکتر زیر توشه حالا چقدر میرزه؟ریلمش خوب هست؟
من پینگم 750 نسبت به پاریس ولی سرعت اینترنتم 1 مگ!!! با این وضع فکر کنم خیلی لگ داشته باشم برا بازی درسته؟

loomina
17-02-2012, 14:50
این بلیزارد بسش نبود اینقدر روگ رو قوی کرد؟ بازم ولش نمیکنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rogue (Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
The new Shiv will apply concentrated effects of the active utility poison. Those effects are not included in the poison tooltips currently available on the calculator, but here are the current versions:

Crippling Poison – Reduces the target’s speed by 70% for 12 seconds.
Mind-Numbing Poison – Increases the casting time of an enemy's next spellcast within 8 seconds by 100%.
Wound Poison – Reduces the target’s healing received by 50% for 6 seconds.
Leeching Poison – Instantly restores 5% of the Rogue’s health.
Paralytic Poison – Roots the target in place for 4 seconds.

saeedA144
17-02-2012, 16:13
سلام
کسی از سینا گرگانی خرید می کنه؟
قابل اطمینان هست؟

R.P.G
17-02-2012, 16:41
چرا پست هام نمیان؟
یک اکانت هست برای فروش که دوتا کارکتر زیر توشه حالا چقدر میرزه؟ریلمش خوب هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fcharacter%2Fsilvermoon%2FGorgin%2Fsimple)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%2Fen%2Fcharacter%2Fsilvermoon%2FExterior%2Fsimpl e)
من پینگم 750 نسبت به پاریس ولی سرعت اینترنتم 1 مگ!!! با این وضع فکر کنم خیلی لگ داشته باشم برا بازی درسته؟
در مورد کارکترا به نظرم خودت اکانت بسازی و سی دی کی بدی بهتره و از اول بازی کنی.
سیلورمون ریلم خوبیه به نظرم من یه کارکتر 77 دارم الان اونجا، اکتیوه ولی به نظرم کازاک بهتره (البته هورد کازاک)، سیلورمون الیانسش فکر کنم بهتره باشه.

من خودم با بعضی سرورا اصلا تایم اوت بارونم ولی با بلیزارد خوبه. شما میتونی یه اکانت تریل بسازی امتحان کنی ببینی لتنسیت چنده.

hos_zn
17-02-2012, 18:09
سلام به دوستان
اگه ممکنه برای خرید cd key catacalism , گیم کارت از کسی منو راهنمایی کنید (پیام خصوصی کنید ممنون میشم)
با تشکر

satio idou
17-02-2012, 19:10
در مورد کارکترا به نظرم خودت اکانت بسازی و سی دی کی بدی بهتره و از اول بازی کنی.
سیلورمون ریلم خوبیه به نظرم من یه کارکتر 77 دارم الان اونجا، اکتیوه ولی به نظرم کازاک بهتره (البته هورد کازاک)، سیلورمون الیانسش فکر کنم بهتره باشه.

من خودم با بعضی سرورا اصلا تایم اوت بارونم ولی با بلیزارد خوبه. شما میتونی یه اکانت تریل بسازی امتحان کنی ببینی لتنسیت چنده.
خوب قیمتش با نو یکیه حالا بده 2 تا کاراکتر هم گیرم بیاد.فایل wow خرابه فعلا نمیتونم برم بازی کنم درست که شد امتحان میکنم

pala noob
17-02-2012, 21:33
با سلام خدمت دوستان یه سوال داشتم
والله یه خواهش ازتون دارم نیاد اینجا بگید ما اینجا حرفه ای هستیم نمی دونم 3000صفحه گذاشته جواب به سوالات ابتدایی نمی دیم منظورم خدشون می فهمن با کی هستم دیگه چون که داخل بلیز بازی می کنید فکر می کنید حرفه ای هستید نه بابا
حالا سوال
می خواستم ببینم چطور میشه نشون داد که بقیه پلیرها داخل raid چقدر دمیج زدند باید ادون گرفت یا از داخل تنظیمات بازی میشه فهمید
اگه میشه یه راهنمایی بکنید

loomina
17-02-2012, 21:37
Players across Azeroth have recently embraced a new, very personal achievement: leveling a character "Iron Man" style. What started out as only a small movement, this bare bones, no-frills style of play has now transformed into a community-wide call-to-arms known as the Iron Man WoW Challenge, inviting World of Warcraft enthusiasts to see how close they can get to level cap with only the barest of necessities.

The goal of the Iron Man WoW challenge is simple: reach level 85. The catch, however, is that you must accomplish this task without the assistance of talents, class specialization, stat-improved gear, professions, buffs, item enhancements, or other players. And if you die? Well, then it’s back to square one.

ممد خوراکه خودته خخخخخخخخ که کاراکتر عادیشو 6 ماه طول میکشه اپ کنی خخخخ

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

والله یه خواهش ازتون دارم نیاد اینجا بگید ما اینجا حرفه ای هستیم نمی دونم 3000صفحه گذاشته جواب به سوالات ابتدایی نمی دیم منظورم خدشون می فهمن با کی هستم دیگه چون که داخل بلیز بازی می کنید فکر می کنید حرفه ای هستید نه بابا
حالا سوال
می خواستم ببینم چطور میشه نشون داد که بقیه پلیرها داخل raid چقدر دمیج زدند باید ادون گرفت یا از داخل تنظیمات بازی میشه فهمید

اد ان های زیادی هستن , از جمله recount که مشهور ترینشه
البته نه تنها برای دیدن دمیج , بلگه برای دیدن هر چیزی که اتفاق میوفته هست , از healing done و hps و DPS گرفته تا DOT uptime و mana regen !
در ضمن من هیچ ادعایی ندارم ولی سوالتون رو هم دوستانه تر از این میتونستید بپرسید , برای جلو گیری از این که کسی بهتون بگه نوب لازم نیست به کسی به قول این خارجیا offense کنید!
مطمئن باشید همه این سوال هارو یه زمان داشتن.

Crawling In MySkin
17-02-2012, 22:40
حالا سوال
ما که اینجا گردنمون از مو نازک تره (!)
سوالت رو که جواب دادن
ولی یه پیشنهاد دوستانه میکنم
اگه از کسی کمک میخوای گردنتو تا ---- بیار پایین و کج کن کمکت که کرد اگه مطمئن بودی که به هیچ کمک دیگه ای نیاز نداری به فوش بکشش !
اگرم به این شکل توهین کرد صبر کن تا یکی دیگه بیاد مشکل رو بهش گوشزد کنه نه خودت
این نصیحت هم برای شما هم برای تمامی برو بچ بود:دی

narotu
17-02-2012, 23:31
چه جوری باید یه ایتم رو از میون چند تا ایتم جدا کرد ؟
مثلا من تو یه سرور 50 تا شمش طلا دارم میخوام فقط یکیشو بفروشم اما راست کلیک میکنم همش به فروش میره چه جوری یکیشو بفروشم ؟

satio idou
17-02-2012, 23:43
قيمت اون اكانت ميگه ١٢٠ تومن ميرزه؟
اخه ايتم هاش خوبه و پروفشنال كامل.اگه من بخوام خودم بسازم طول ميكشه تا ايتم بگيرم اخه فكر كنم بليزارد گرون باشه ايتم.حالا من اگه اكانت هورد داخل سرور kazzak گيرم بياد كه حداقل يك ٨٥ داشته باشه حتما ميخرمش.
من همه ي مشكل اينه كه ايتم بخوام گير بيارم و پروفشنال كامل كنم وگرنه خودم يكي ميساختم و بازي ميكردم

hossein2801
18-02-2012, 01:27
یه اسپل جالب که قراره mop به دروید اضافه بشه به نامه Symbiosis میتونه یه اسپل جدید به طرف مقابل اضافه کنه
اینایی که تو لیست اومده
قبل از fight رو طرف مقابل کست میکنه اونم از لیست یکیو انتخاب میکنه و میره تو spellbook و تو اون fight میتونه ازش استفاده کنه

Balance: Chains of Ice, Mirror Image, Mass Dispel
Feral: Feign Death (Play Dead!), Frost Nova, Soul Swap
Guardian: Ice Trap, Fear Ward, Consecration
Restoration: Ice Block, Hand of Sacrifice, Leap of Faith
Hunter: Dash
Warlock: Rejuvenation
Holy Paladin: Rebirth
Arms/Fury Warrior: Enrage
Enhancement/Elemental Shaman: Solar Beam

JIGSA
18-02-2012, 01:42
Players across Azeroth have recently embraced a new, very personal achievement: leveling a character "Iron Man" style. What started out as only a small movement, this bare bones, no-frills style of play has now transformed into a community-wide call-to-arms known as the Iron Man WoW Challenge, inviting World of Warcraft enthusiasts to see how close they can get to level cap with only the barest of necessities.

The goal of the Iron Man WoW challenge is simple: reach level 85. The catch, however, is that you must accomplish this task without the assistance of talents, class specialization, stat-improved gear, professions, buffs, item enhancements, or other players. And if you die? Well, then it’s back to square one.

ممد خوراکه خودته خخخخخخخخ که کاراکتر عادیشو 6 ماه طول میکشه اپ کنی خخخخ

جای من خالی خوراکم این خز بازی و جنگولک بازیاست.
یه باز تلاش کردم زمان Burning Crusade . ولی رو 59 از Dark Portal داشتم از Outland برمیگشتم یهو دیدم مردم. نگو یه پالادین گوسفند اونور داشت برا خودش صفا میکرد.
اسم نامبارکش رو یادداشت کردم و با میج عزیز و دوست داشتنی یه بیست دقیقه ای کمپ کردم روش تا log off کرد.

narotu
18-02-2012, 02:43
مثلا من تو یه سرور 50 تا شمش طلا دارم میخوام فقط یکیشو بفروشم اما راست کلیک میکنم همش به فروش میره چه جوری یکیشو بفروشم ؟

خب یکی از دوستان بهم گفت

واسه اونایی که نمیدونن

shif +click

IIIXSubZeroXIII
18-02-2012, 02:46
جای من خالی خوراکم این خز بازی و جنگولک بازیاست.
یه باز تلاش کردم زمان Burning Crusade . ولی رو 59 از Dark Portal داشتم از Outland برمیگشتم یهو دیدم مردم. نگو یه پالادین گوسفند اونور داشت برا خودش صفا میکرد.
اسم نامبارکش رو یادداشت کردم و با میج عزیز و دوست داشتنی یه بیست دقیقه ای کمپ کردم روش تا log off کرد.
اینا احتمالا میرن ریلم pve ولی به هر حال آدم جر میخوره :31:

satio idou
18-02-2012, 12:03
اگه یک اکانت بلوک شد باید چیکار کنم؟به چه علت بلوک میشه؟

loomina
18-02-2012, 14:27
یه اسپل جالب که قراره mop به دروید اضافه بشه به نامه Symbiosis میتونه یه اسپل جدید به طرف مقابل اضافه کنه
اینایی که تو لیست اومده
قبل از fight رو طرف مقابل کست میکنه اونم از لیست یکیو انتخاب میکنه و میره تو spellbook و تو اون fight میتونه ازش استفاده کنه

Balance: Chains of Ice, Mirror Image, Mass Dispel
Feral: Feign Death (Play Dead!), Frost Nova, Soul Swap
Guardian: Ice Trap, Fear Ward, Consecration
Restoration: Ice Block, Hand of Sacrifice, Leap of Faith
Hunter: Dash
Warlock: Rejuvenation
Holy Paladin: Rebirth
Arms/Fury Warrior: Enrage
Enhancement/Elemental Shaman: Solar Beam

البته حسین چیزی که خوندم فکر نمیکنم قابل انتخاب باشه , همیشه یک چیز رو به دو طرف میده .

hadi_gamer
18-02-2012, 18:56
قيمت اون اكانت ميگه ١٢٠ تومن ميرزه؟
اخه ايتم هاش خوبه و پروفشنال كامل.اگه من بخوام خودم بسازم طول ميكشه تا ايتم بگيرم اخه فكر كنم بليزارد گرون باشه ايتم.حالا من اگه اكانت هورد داخل سرور kazzak گيرم بياد كه حداقل يك ٨٥ داشته باشه حتما ميخرمش.
من همه ي مشكل اينه كه ايتم بخوام گير بيارم و پروفشنال كامل كنم وگرنه خودم يكي ميساختم و بازي ميكردم
به نظرم 120 تومن خوبه ارزش داره.داره زیر قیمت میده.

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

کلید شیفت رو نگه دار روی آیتم کلیک کن.

azaramir
18-02-2012, 21:12
سلام دوستان یه سوال دارم من سرعت نتم پایین wow من هم خراب شده می خوام دوباره نصبش کنم حالا این wow من کامله داخل کل مپ میتونم برم بدون ابنکه تو لویدینگ بمونم بخواد اون قسمت از مپ رو دانلود کنه حالا من بازی رو دوباره نصب کنم تمام این اطلاعات میپره مجبورم دوبار تو هر مپی میرم اون قسمت رو دانلود کنم کسی میدونه کجا فایل های دانلود شده مپ رو نگه میدار ه که رو بازی جدید که نصب میکنم بریزمش ممنون اگه جواب بدین :20::20::20: