PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Sorena_777
18-06-2011, 23:41
کسی نبود به سوال من جواب بده؟؟

بی زحمت میتونید یه اموزش فارسی که افلاین بازی کردن این بازی رو یاد بده رو برام بزارین ؟

البته سرور اخرین پچ رو هم اگه بتونین بزارین خیلی خوبه

p30 arman
18-06-2011, 23:56
دوستان یه سوال من تقریبا همه کلاس هارو امروز تست کردم
از کلاس rogue خوشم اومد ولی بعد از ساختن یکی از اونها زدن تیکه تیکم کردن! یه بابایی اومد گفت اول یه talent خوب بگیر (که از شما میخوام کمک بگیرم) دوم ایتم های agility اگه درست نوشته باشم ببندم (اینم ازتون کمک میخوام ) و مورد اخر هم ایم gear چیه؟
راستی من توی یه سرور فان هستم که همه ایتم ها مجانی هست بهترین هارو برای کلاسم معرفی کنید مسقی!!! (خیلی کلی بود نه؟ شرمنده هنوز خیلی نووب هستم تو wow برعکس perfect world ) XD

Black-Ninja
19-06-2011, 00:07
میگم به نظر شما بلیز تو چه فکریه ؟ باز که داریم میریم سمت Ragnaros :|

loomina
19-06-2011, 00:44
حالا خدایشش نخوردی؟((:
خیر گویا اکانت شما برا زمان قاجار بوده حالا باید براش فکر کنم پول بدید ریکاور شدنش
درسته دانیال؟
.فکر نکنم -- شده باشه شایدم شده باشه اگه شده باشه که خوب ریکاوری داره

تروله بابا ولش کن چه انتظاری داری((:

دانیال اون چوب منو کجا گذاشتی ؟!؟!!؟!؟

احتمالا درسته , این مدتی که ایشون گفتن من امه 3.2 اکانت ها battle net شد!
یعنی میره برای بیشتر از 2 سال پیش! که احتمالا باید ریکاور کنن اکانت رو چون -- نشده و اکانتشون احتمال زیاد دلیت شده.
در مورد چوب
شرمنده زدمش تو سر یه هانتر ترول ( که احتمالا نمیشناسمش!!) نمیدونم شکست یا نه؟ ((:

از کلاس rogue خوشم اومد ولی بعد از ساختن یکی از اونها زدن تیکه تیکم کردن! یه بابایی اومد گفت اول یه talent خوب بگیر (که از شما میخوام کمک بگیرم) دوم ایتم های agility اگه درست نوشته باشم ببندم (اینم ازتون کمک میخوام ) و مورد اخر هم ایم gear چیه؟
راستی من توی یه سرور فان هستم که همه ایتم ها مجانی هست بهترین هارو برای کلاسم معرفی کنید مسقی!!! (خیلی کلی بود نه؟ شرمنده هنوز خیلی نووب هستم تو wow برعکس perfect world ) XD

خب من که روگ تالنتش تجربه خاصی ندارم , در مورد ایتم , عزیز جان DoTA که بازی نمیکنی خخخخ , هر ایتم leather که اگیلیتی داشت شما بپوش کاریت نباشه ((:
gear همون ایتم هست که البته یکم کلمه ی مناسب تری برای این لباس و وسایلی هست که کاراکتر میپوشه.
بهترین ها که والا 2 مدل ست هست بهترین ها! یکیش s8 هست که میشه ست مال PVP
اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اگر برای PVE میخوای شما t10 تشریف دارن که میشه این!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPVE همون raid و این حرفاس
PVP هم همون جنگیدن با بازیکن های دیگس.

کسی نبود به سوال من جواب بده؟؟

به نظر من شما یا بازی نکنید یا انلاین بازی کنید , افلاین بازی کردن wow حتی 1% از لذت اون رو هم نداره.

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 01:12
ببین destro که تنها کلاسایی کهمی تونی باهاش بزنی healer ها هستن.پس میج هایی که با destro زدی فکر نکنم پلیر های خوبی باشن(شاید هم آیتم هاشون بد بوده)

Both We know the best racial Hunter is Orc

با بیشتر اطلاعاتی که دادی موافقم عزیز، بجز یه کوچولو از بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
اتفاقا یکی دوبار یه یارو تو رلم راگناروسو زدم، بعد یه مدتی چکش کردم آرنامستر بود و میج اول رلم، اسمش Missturkish یا یه چیزی تو همین مایه ها بود. اتفاقا با دسترو جولو میجا میشه خوب کار کرد، باید استراتژی داشته باشی واسه هر حرکت میج، میج چندتا کار میکنه که باید حواست باشه بهش:
1) 2 تا deep freeze داره.
2) بلینک
3) spellsteal
4) کانتراسپل Counter spell که باید سعی کنی fake cast کنی واسش.
5) mirrorهاش رو که اورد.
6) اینکه اگه لازم شد water elemental ش رو banish کنی.
7) نزاری evocation بزنه
8) ازش در بهترین موقعیت دور شی و Soul harvest کنی تا جونت بره بالا.

من به عنوان وارلاک این کارا رو میکنم (با فرض میج فراست):
1) باید حواسم باشه که سایلنس پتم رو fake cast نکنه.
2) سایلنس پت رو نگه میدارم وقتی deep freeze شدم وسط یکی از frost cast هاش 5 ثانیه لاکش میکنم، حتما باید اسپل از کلاس فراست باشه، و حتما باید توی cast انجام بشه، یعنی fake نشه. deep freeze دوم رو هم که Trinket میکنم.
3) Nether ward رو باید حتما هر وقت که بشه فعال کرد. این یکی از فوق العاده ترین اسپلای destro هست، عشق منه...
4) یه نکته خیلی خفن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : وقتی mirrorها رو سامن کرد من این کارو میکنم: یک shadowfury مشتی میزنم هم میرورها هم خودش رو stun میکنم در حالی که سعی میکنم به هر 4 تاشون نزدیک باشم و بعد یه Howl of Terror میزنم تنگش، همه مث مگس وز میشن این ور اونور... خیلی حال میده، کلا mirror ها از کار میفتن.
5) تا جای ممکن fear میکنم. در حالی که حواسم هست counter spell نشم.
6) immolate رو هر جور شده روش نگه میدارم با fel flame
7) کلا میج رو با دسترو خیلی خوب میشه کنترل کرد، با shadowfury, silence, howl of terror, fear و los

یه بار با یکی از دوستام druidه رفتیم آرنه تو ریتینگ حدود 1.4k بود حدودا خوردیم به double mage آرکین و فراست، در عرض 2 دقیقه druid رو زدن، من فقط تونستم یکیشونو بیارم رو 60% یکیشونم 70% ، Dalaran Arena بود. منم Destro بودم. فکر کردن دیگه تمومه، دست کم گرفتن، خدا وکیلی جون جف بچه هام 2 تاشونو زدم همچی نفله کردم رفیقم تا 5 دیقه داشت تو ventrilo میخندید، اسم طرف pjeshka هست، هیرسا میشناستش. خفن ترین حرکت زندگیم تو arena همون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته اینم بگم با استفاده از همین تکنیکایی که گفتم + اینکه دهن 2 تاشونو دورو بر Boxهای dalaran arena سرویس کردم و یه Soul harvestه مشتی هم زدم که طرف دیگه گریش گرفت.

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

با دسترو همه ی کلاسا رو زدم بجز DK unholy البته در مقابل DK به نظر من Destro بهتر میتونه کار کنه تا Affli.
نه اونایی که زدم همشون آیتمای خوبی داشتن. بالای 3k Resilience

Sorena_777
19-06-2011, 08:11
به نظر من شما یا بازی نکنید یا انلاین بازی کنید , افلاین بازی کردن wow حتی 1% از لذت اون رو هم نداره.
اینو خودمم میدونم ولی دوست دارم افلاین بازیش کنم :31:
توی یکی از همین تایپیک ها یکی فایل سرور 4.0.6 رو برام گذاشته بود همراه با اموزش ولی فارسی نبود گفتم اگر کسی بلده بهم یاد بده خیلی ممنونش میشم:11:
میخوام یه چند وقت بشینم اف بزنم تا بازی دستم بیاد و البته الان توی موقیعت اینترنتی بازی کردن نیستم چون وقت ندارم:46:

HoJJaT_007
19-06-2011, 08:29
یکی از وضعیت Spriest به من بگه

بابا تو Wotlk خدایی ته نامردی بود فکر کنم تو کاتا نرف کردنش . آرنا که کلا با یه Boomkin یا Ele shaman میرفت ملتو با 1.4 کیلو ریسایلنس One Shot میکرد.
تو راید که Spriest دیدم سر Rotface 12 کیلو دی پی اس داد (با 6 کیلو gs)
یه دات میزد اندازه نصف کلاسای دیگه دمیج میداد :دی
هیلم که داشت
ماناشم کهoom نمیشد
شیطونه میگه برم یه spriest بسازم برم mind flay اسپم کنم 2 کیلو ریتینگ 2s میگیرم :دی

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

ما دو روز به شما گفتیم یا بیا بلیزارد یا بیا Gamer-district باز رفتی یه سرور فان مضخرف که معلوم نیست چیش باگه چیش باگ نیست . اونا در نگاه اول حال میدن ولی بعدش میبینی فقط pvp هست

deltax
19-06-2011, 08:51
با بیشتر اطلاعاتی که دادی موافقم عزیز، بجز یه کوچولو از بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
اتفاقا یکی دوبار یه یارو تو رلم راگناروسو زدم، بعد یه مدتی چکش کردم آرنامستر بود و میج اول رلم، اسمش Missturkish یا یه چیزی تو همین مایه ها بود. اتفاقا با دسترو جولو میجا میشه خوب کار کرد، باید استراتژی داشته باشی واسه هر حرکت میج، میج چندتا کار میکنه که باید حواست باشه بهش:
1) 2 تا deep freeze داره.
2) بلینک
3) spellsteal
4) کانتراسپل Counter spell که باید سعی کنی fake cast کنی واسش.
5) mirrorهاش رو که اورد.
6) اینکه اگه لازم شد water elemental ش رو banish کنی.
7) نزاری evocation بزنه

من به عنوان وارلاک این کارا رو میکنم (با فرض میج فراست):
1) باید حواسم باشه که سایلنس پتم رو fake cast نکنه.
2) سایلنس پت رو نگه میدارم وقتی deep freeze شدم وسط یکی از frost cast هاش 5 ثانیه لاکش میکنم، حتما باید اسپل از کلاس فراست باشه، و حتما باید توی cast انجام بشه، یعنی fake نشه. deep freeze دوم رو هم که Trinket میکنم.
3) Nether ward رو باید حتما هر وقت که بشه فعال کرد. این یکی از فوق العاده ترین اسپلای destro هست، عشق منه...
4) یه نکته خیلی خفن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : وقتی mirrorها رو سامن کرد من این کارو میکنم: یک shadowfury مشتی میزنم هم میرورها هم خودش رو stun میکنم در حالی که سعی میکنم به هر 4 تاشون نزدیک باشم و بعد یه Howl of Terror میزنم تنگش، همه مث مگس وز میشن این ور اونور... خیلی حال میده، کلا mirror ها از کار میفتن.
5) تا جای ممکن fear میکنم. در حالی که حواسم هست counter spell نشم.
6) immolate رو هر جور شده روش نگه میدارم با fel flame
7) کلا میج رو با دسترو خیلی خوب میشه کنترل کرد، با shadowfury, silence, howl of terror, fear و los

یه بار با یکی از دوستام druidه رفتیم آرنه تو ریتینگ حدود 1.4k بود حدودا خوردیم به double mage آرکین و فراست، در عرض 2 دقیقه druid رو زدن، من فقط تونستم یکیشونو بیارم رو 60% یکیشونم 70% ، Dalaran Arena بود. منم Destro بودم. فکر کردن دیگه تمومه، دست کم گرفتن، خدا وکیلی جون جف بچه هام 2 تاشونو زدم همچی نفله کردم رفیقم تا 5 دیقه داشت تو ventrilo میخندید، اسم طرف pjeshka هست، هیرسا میشناستش. خفن ترین حرکت زندگیم تو arena همون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته اینم بگم با استفاده از همین تکنیکایی که گفتم + اینکه دهن 2 تاشونو دورو بر Boxهای dalaran arena سرویس کردم و یه Soul harvestه مشتی هم زدم که طرف دیگه گریش گرفت.

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

با دسترو همه ی کلاسا رو زدم بجز DK unholy البته در مقابل DK به نظر من Destro بهتر میتونه کار کنه تا Affli.
نه اونایی که زدم همشون آیتمای خوبی داشتن. بالای 3k Resilience

استراتژیت خوبه...ولی مطمینی با نت زپرتی ما میشه :دی...یارو deep freez کرد و داره cast frost bolt میکنه بعد تو میزنی vرو silenc پت با سرعت فضایی ما چند ثانیه بعد اثر میکنه که تاثیری نداره...خداااااااااااا...چرا ما ایرانیا انقد عقبیم
راستی تو پستها دیدم یکی گفت هانتره 28k دی پی اس داد...چند روز پیش یه dung رفتم یه arms warr زیر boss 33k دی پی اس داد..فقط هم 359 داشت...عکسش هم گرفت...میزارم ببینید چه spell هایی بیشتر use کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

deltax
19-06-2011, 09:18
هیرسا بیا بخندیم :دی
دیشب رسول گفت منو ببر برا kael گفتم ok مانت با پت برا من گفت باشه...
رفتیم زدیم mount dp شد..رسول رو کارد میزدی خونش در نمیومد...سر boss زدن ML کردم..هی offer میداد ..ولی این رسول خیلی خر شانسه..گفت بزار من loot کنم شانسم زیاده
با رسول داریم یه team arena lvl 70 میزنیم..من rogue رسول arms

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 11:00
والا راست میگی، ولی خب من لتنسیم دور و بر 200 بود که البته زیاده... یه کم سرعت داشته باشی حله، ولی خب جدی آره، سخته با این لتنسی در مقابل یارو با لتنسی 30 برنده بشی.:20:

Crawling In MySkin
19-06-2011, 11:57
PVE همون raid و این حرفاس
PVP هم همون جنگیدن با بازیکن های دیگس.Player vs Environment
Player vs Player

هیرسا بیا بخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتیم زدیم mount dp شد..رسول رو کارد میزدی خونش در نمیومد...سر boss زدن ML کردم..هی offer میداد ..ولی این رسول خیلی خر شانسه..گفت بزار من loot کنم شانسم زیاده
با رسول داریم یه team arena lvl 70 میزنیم..من rogue رسول arms نترس اون رسوله با اینکه تروله مظلومه بازم هیچی نمیگه بیچاره اگه اون موقه ها که با من میرفتی دراپ میشد که نینجا میکردی سه نقطه ((:
آلپاچینو گذاشتی حالا آلپاچینو کجا فرار کنه بیچاره:دی

شیطونه میگه برم یه spriest بسازم برم mind flay اسپم کنم 2 کیلو ریتینگ 2s میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردی دیگه؟
البته روش ها مختلفه !:39:

p30 arman
19-06-2011, 12:03
افا این تلنت خوب برا pvp rogue پیذا نکردم کسی اینجا نداره :41:

doctorcomedian
19-06-2011, 12:57
سلام. کسی تو molten-wow بازی می کنه؟
من تو neltharion هستم. اگه کسی اونجا بازی میکنه یه پی ام به من بده.
comedianlord

HoJJaT_007
19-06-2011, 13:48
تو wotlk با mind flay اسپم 4 کیلو دی پی اس میداد پریست

Crawling In MySkin
19-06-2011, 14:19
بعد مثلا pvp با pve شاید یکم فرق داشته باشن باهم البته یکم!
mind fly تو pvp فقط یه کاربرد داره طرفو از خودت دور کنی دوت هاتم روش باشه بزنی شل شه

HoJJaT_007
19-06-2011, 14:23
منظورم dp بود

hirsababak
19-06-2011, 14:35
هیرسا بیا بخندیم :دی
با رسول داریم یه team arena lvl 70 میزنیم..من rogue رسول arms

یعنی چی الان؟

میدونی من با این بچه زنجانی هه مشکل نوم ترول دارم و دشمن درجه 1 نوم هست

هی میای تعریف میکنی که چی بشه؟

واسه مدتی دسترسی به wow ندارم امروز رفتم تو بازی با دانیکس و ممد خداحافظی کردم

چه لحظه تلخی بود :(

(هر چی همکاره دشمنه مرگ بر رسول مرگ بر علی حضوری) :P

BursT
19-06-2011, 18:17
میگم به نظر شما بلیز تو چه فکریه ؟ باز که داریم میریم سمت Ragnaros :|

فکرِ پول

همش درست غیر از این.امکان نداره بتونی کاری کنی که از fight با میج بیای بیرون که بعد بخوای soul harvest بزنی.
با اون همه بلینک و range بودن و .... خیلی باید مرغ باشه بزاره بیای بیرون از کمبت.

راستی تو پستها دیدم یکی گفت هانتره 28k دی پی اس داد...چند روز پیش یه dung رفتم یه arms warr زیر boss 33k دی پی اس داد..فقط هم 359 داشت...عکسش هم گرفت...میزارم ببینید چه spell هایی بیشتر use کرده
سر trash نبوده؟شاید aoe کرده.

deltax
19-06-2011, 18:45
فکرِ پول

همش درست غیر از این.امکان نداره بتونی کاری کنی که از fight با میج بیای بیرون که بعد بخوای soul harvest بزنی.
با اون همه بلینک و range بودن و .... خیلی باید مرغ باشه بزاره بیای بیرون از کمبت.

سر trash نبوده؟شاید aoe کرده.

نه بابا boss رو نمیبینی پشتم افتاده :دی
همه boss ها رو اینطوری میزد..

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 19:00
پت خودت رو بر گردون سمت خودت، پت اون رو Banish کن، خود میج رو los کن و teleport کن به فاصله زیاد، کافیه 3 4 ثانیه نزاری بهت دمیج بزنه، همین کافیه تا از combat خارج بشی... تا حالا 100 دفعه این کارو کردم.
یه راه ساده ی دیگه شم اینه که وقتی اون فرار میکنه که evocation بزنه تو pet خودت رو برگردونی و soul harvest کنی و تو همین حین پت رو دوباره بفرستی که نذاری اون Evocation بزنه.

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 19:11
در ضمن یه نکته اساسی اینکه وقتی شما fear میکنی یا howl of terror اگه به طرف دمیج نزنی و پت رو برگردونی خودت از combat خارج میشی، در حقیقت هر دوتون از combat خارج میشین. این مسئله توی Rogue/Priest دو آرنا خیلی کاربرد داره... rogue های حرفه ای بعد از fear پریست حریف رو Sap میکنن. البته باید خیلی سریع باشی و به قول معروف Skill میخواد در حد لالیگا.

Crawling In MySkin
19-06-2011, 19:17
در ضمن یه نکته اساسی اینکه وقتی شما fear میکنی یا howl of terror اگه به طرف دمیج نزنی و پت رو برگردونی خودت از combat خارج میشی، در حقیقت هر دوتون از combat خارج میشین. این مسئله توی Rogue/Priest دو آرنا خیلی کاربرد داره... rogue های حرفه ای بعد از fear پریست حریف رو Sap میکنن. البته باید خیلی سریع باشی و به قول معروف Skill میخواد در حد لالیگا. والا از شما چه پنهون:دی
یه روگ بود تو uber که کلا یادمه از همین یکی تو 1v1 خوردم دقیقا همین کارو کرد....من مونده بودم من فیر کرده بودم این چجوری سپ کرد؟:OOO
اولش گفتم حتما من لگ بودم....بعد گفتم آخه نمیشه که شاید با هم زدیم بعد دوباره گفتم لگ بودم داغ بوده کاراکتر:دی
گفتنش آسونه ولی یه چیز غیر ممکنه تقریبا
هیچ وقت توی بلیزارد ندیدم همچین چیزیو
حتی 1 بار
روگ آندد بود(شایدم ترول) ولی بلاد الف نبود.....چیز خری بود:دی

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 19:25
آره زنده جان بابا :31:
ویدئو های Reckful رو دانلود کنید وااااقعععاااا کفتون میبره که با چه مهارتی Sap میکنه. اینی که گفتم به انتخاب ویزیتورهای warcraftmovies بزرگترین PvPer دنیا شد تو رأی گیری آخیرش.

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

دیگه فکر کنم داش سعید قانع شد که میشه :20:

BursT
19-06-2011, 19:58
رضا جان بحث سر اینه که میجه....باقالی نیست که:31:
هم ice block داره(1ی یا 2تا)
هم بلینک.
هم رنجه.
هم ice lance instant

عمرا بشه از کمبت در اومد باهاش.
تازه در هم بیای اگه اونقدر فاصله ت باهاش زیاد باشه که نتونه دمیج بهت بزنه و evo کنه خب پتت نمیرسه بهش که بخواد نزاره evo کنه:D
کلا برای میج یا باید بیخیاله soul harvest بشی یا باید اجازه بدی evo کنه.که خب evo کردن میج به ضرر تر هست تا استفاده از soul harvest
در هر صورت به خاطر توضیحات ممنون;)

نه بابا boss رو نمیبینی پشتم افتاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه boss ها رو اینطوری میزد.. ببین شاید باورت نشه ولی shaman enhanced چهار-پنج هزارتا میزاره روی دمیج physical ها
و shaman elemental هم روی کستر ها
اینطوری بهت بگم!
اصلا تاثیرش در حد لالیگاس این کلاس:ایکس

ویرایش:ای خدا من درددلمو به کی بگم؟اخه این tier وارلاکه یا لباس spider man?
چرا این بلیزارد اینقدر خره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Black-Ninja
19-06-2011, 21:04
من اگر طراح لباس های بلیز بودم چیزای خفنی براشون میزدم !! مثلاً زیرپوش با شلوار گرمی آبی با خط های قرمز

Crawling In MySkin
19-06-2011, 21:14
من جا تو بودم برا پالادین یه رکابی میساختم با یه بیرجامه خشایار....چیز توپی میشد تو arena مخصوصا

Arrowtic
19-06-2011, 21:34
آقا لذت FFB Mage بیشتره یا Assa Rogue? (طبیعتا PVE DPS)
میخوام کنار این دو تا هانترم یکی از اینا هم داشته باشم(آخه یه هانتر PVE هستش اون یکی PVP )

BursT
19-06-2011, 21:35
بابا این پیشنهادا رو ندین.ماکه شانس نداریم که.یهو دیدین طراح های بلیزارد فروم اینجا رو چک کردن و پیشنهاداتونو عملی کردن.
از این اسکل ها هیچی بعید نیستا.

Arrowtic
19-06-2011, 21:42
درضمن یه لینک بدین که توش فیلم های PVP باشه(3.3.5) نه از اون سایتایی که هیچی در مورد پچ توش نگفتن و اکثر فیلما رو باید اول دان کنی تا پچو بفهمی.
این سایتا از هر 100 تا یکیشو توش کسی که گذاشته خودش نوشته 3.3.5
یوتوب نباشه که ما خیلطربزن نداریم :خخخخخ

Crawling In MySkin
19-06-2011, 21:49
آقا لذت FFB Mage بیشتره یا Assa Rogue? (طبیعتا PVE DPS)
میخوام کنار این دو تا هانترم یکی از اینا هم داشته باشم(آخه یه هانتر PVE هستش اون یکی PVP )
بستگی به خودت داره
بستگی به این داره که با میلی بیشتر حال میکنی یا کستر
به نظر من 10000% میج

بابا این پیشنهادا رو ندین.ماکه شانس نداریم که.یهو دیدین طراح های بلیزارد فروم اینجا رو چک کردن و پیشنهاداتونو عملی کردن.
از این اسکل ها هیچی بعید نیستا.
راست میگه بعید نیست((:

HoJJaT_007
19-06-2011, 22:45
آقا یکی چند تا ویدیو از بهترین Resto shaman توی بلیزارد بده . واسه pvp میخوام . البته واسه wotlk
میخوام ببینم چطوری با این روگ های لعنتی یا مثلا با spriest دوئل میکرده . البته من با پریست مشکل ندارم اما روگ ...

hirsababak
19-06-2011, 23:10
از سعید جان تشکر میشود بابت تعریفی که از میج کردند :ی

Phoenixrezareza 
19-06-2011, 23:54
هیرسا دلتو خوش نکن... میام همچی حالتو میگیرم که ..... هم تا حالا اونطوری حالتو نگرفته باشنا! DDDD:

siamak_r60
20-06-2011, 00:36
چطوری داش رضا؟ منو یادت هست؟
شماره 917 ات وصل نیست ؟

loomina
20-06-2011, 01:19
رضا جان بحث سر اینه که میجه....باقالی نیست که:31:
هم ice block داره(1ی یا 2تا)
هم بلینک.
هم رنجه.
هم ice lance instant

عمرا بشه از کمبت در اومد باهاش.
تازه در هم بیای اگه اونقدر فاصله ت باهاش زیاد باشه که نتونه دمیج بهت بزنه و evo کنه خب پتت نمیرسه بهش که بخواد نزاره evo کنه:D
کلا برای میج یا باید بیخیاله soul harvest بشی یا باید اجازه بدی evo کنه.که خب evo کردن میج به ضرر تر هست تا استفاده از soul harvest
در هر صورت به خاطر توضیحات ممنون;)
ببین شاید باورت نشه ولی shaman enhanced چهار-پنج هزارتا میزاره روی دمیج physical ها
و shaman elemental هم روی کستر ها
اینطوری بهت بگم!
اصلا تاثیرش در حد لالیگاس این کلاس:ایکس

ویرایش:ای خدا من درددلمو به کی بگم؟اخه این tier وارلاکه یا لباس spider man?
چرا این بلیزارد اینقدر خره؟

به نظر من که سویمن ست قشنگ بازیه! اولیش T 12 پالادین , بعد s10 هانتر.
از مال وار که خیلی بهتره , عادم احساس میکنه حلب گزاشته سرش , یاد قوطی چای میوفتم میبینمش =))
یا از مال درویید , هر چی ست قبلیش قشنگ بود این اشغاله! این یکیم میبینم یاد چوب سوخته های mount hyjal میوفتم :39:
البته از نظر نمایش جزیات مال میج از همشون بهتره , خیلی خوب گرافیک و جزییاتش طراحی شده ولی خب خز شده دیگه فکر کنم 4 تا ست قبلیشم این شکلی بود ((:

alien_69
20-06-2011, 01:23
سلام دوستان من eng را تا 450 تکمیل کردم حالا وقتی میخواهم یکی از mount هارو بسازم میگه که باید

alliance vanguard - exalted شم

لطفا یکی کمک کنه من خیلی وقته این مشکل رو دارم اگه کسی بلده هم hord exalted رو بگه هم alliance

با تشکر

alien_69
20-06-2011, 01:25
سلام دوستان من eng را تا 450 تکمیل کردم حالا وقتی میخواهم یکی از mount هارو بسازم میگه که باید

لطفا یکی کمک کنه من خیلی وقته این مشکل رو دارم اگه کسی بلده هم hord exalted رو بگه هم alliance

با تشکر

Phoenixrezareza 
20-06-2011, 01:54
چطوری داش رضا؟ منو یادت هست؟
شماره 917 ات وصل نیست ؟

نه کاکو سیامک، حقیقت خنگ شدم حافظه یاری نمیکنه... کی بیدی شما؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا شمارم وصله

Crawling In MySkin
20-06-2011, 07:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین الآن خوشگله ؟
این فقط جزئیات داره آدم بش نگا میکنه حالش به هم میخوره
انقدر جزئیات گذاشتن من یه تیکه از اینا بخرم دستگاه کرش میکنه=))
هیروئیکش که دیگه:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدها بچه ها داریم میرسیم به دث وینگ چون همین الآن رسیدیم به رگناروس:خخخخ
والپیپر فایر لندس

deltax
20-06-2011, 08:34
از سعید جان تشکر میشود بابت تعریفی که از میج کردند :ی

ای بابا ...این که باز برگشت..
جدید ترین تز که هیرسا داد اینه sword illidan به gnome میاد :دی

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:33 AM ----------

به نظر من که سویمن ست قشنگ بازیه! اولیش T 12 پالادین , بعد s10 هانتر.
از مال وار که خیلی بهتره , عادم احساس میکنه حلب گزاشته سرش , یاد قوطی چای میوفتم میبینمش =))
یا از مال درویید , هر چی ست قبلیش قشنگ بود این اشغاله! این یکیم میبینم یاد چوب سوخته های mount hyjal میوفتم :39:
البته از نظر نمایش جزیات مال میج از همشون بهتره , خیلی خوب گرافیک و جزییاتش طراحی شده ولی خب خز شده دیگه فکر کنم 4 تا ست قبلیشم این شکلی بود ((:

من از وقتی یادم میا پالادین رو تغییر زیادی ندادن....مثلا یه جواهر رو head اضافه کردن

hirsababak
20-06-2011, 09:01
هیرسا دلتو خوش نکن... میام همچی حالتو میگیرم که ..... هم تا حالا اونطوری حالتو نگرفته باشنا! DDDD:

برو عمو رضا بچه میترسونی؟

الان که ragnaros نیستی و دستت به نوم جان نمیرسه بیخودی تهدید نکن :ح

---------- Post added at 10:01 AM ---------- Previous post was at 09:58 AM ----------

[QUOTE=deltax;6194049]ای بابا ...این که باز برگشت..

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:33 AM ----------

تو بازی خداحافظی کردم نگفتم که دسترسی به نت ندارم.اخه میدونی بیشتر از سر کار online میشدم بی شرفا مچمو گرفتن :41:

deltax
20-06-2011, 09:11
برو عمو رضا بچه میترسونی؟

الان که ragnaros نیستی و دستت به نوم جان نمیرسه بیخودی تهدید نکن :ح

---------- Post added at 10:01 AM ---------- Previous post was at 09:58 AM ----------

[QUOTE=deltax;6194049]ای بابا ...این که باز برگشت..

تو بازی خداحافظی کردم نگفتم که دسترسی به نت ندارم.اخه میدونی بیشتر از سر کار online میشدم بی شرفا مچمو گرفتن :41:

انقدر از سرعت و پینگ و لتنسی پایین تعریف کردی که اینطوری شد :دی

G U L D A N
20-06-2011, 10:12
با سلام
یه سری addon برای paladin tank می خوام ! pve
یه addon معرفی کنید که بشه تو محیط wow فیلم گرفت !
پچ 3.3.5
ممنون از همتون

Mehran-King
20-06-2011, 11:28
سلام دوستان کسی میدونه چطور میتونم این چوب دستی رو بدست بیارم ( اسمش چیه ؟ )

Crawling In MySkin
20-06-2011, 11:30
این فوش نیستا چیز خوبیه
تشریف میبری ZG
تا اونجا یادم میاد از باس آخر میافته
و درضمن برای دی پی اس کستر هست
اسمشم :
legacy of arlok

Mehran-King
20-06-2011, 11:32
این فوش نیستا چیز خوبیه
تشریف میبری ZG
تا اونجا یادم میاد از باس آخر میافته

ببخشید Zul gurub ?

برای Feral و Healer خوب نیست ؟

Crawling In MySkin
20-06-2011, 11:32
بله در حالت hc (نه پس میخوای نرمال بری!)

Mehran-King
20-06-2011, 11:39
بله در حالت hc (نه پس میخوای نرمال بری!)

باشه ممنون -

در ضمن 3 Glyph خوب واسه feral و 3 Glyph خوب واسه Healer میخواستم ( 3.3.5a )

minor هم اگه بگین ممنون میشم :11:

Crawling In MySkin
20-06-2011, 11:44
برای Feral و Healer خوب نیست ؟ خواهش
والا به خاطر هسته ای که میده میشه مثلا داد دست پالادین باش جارو بزنه((:
برای هیلر spirit حرف اولو میزنه که البته این استف رو میشه reforge کرد ولی تا bot trash هست چرا اینو reforge کنه آدم
برا فرال هم دیگه فوش نده دیگه:دی

Mehran-King
20-06-2011, 11:58
راستی داشتم wowhead رو میخوندم چه شغل هایی واسه Druid خوبن! از لحاظ PVP نوشته بود Skining+LeatherWorking برای rogue هم خوبه ! نظر شما چیه ؟ این 2 تا رو بگیرم؟ منتظر Glyph هستم داداشی...:10:

Crawling In MySkin
20-06-2011, 12:23
برا درود skining / lw و herb / alchemy کلا خوبه
برای گلایف هم من نمیتونم نظر بدم ولی از یه سررشته ی کلی که دارم میگم
هیلر:
prime : Lifebloom / Swiftmend /Rejuvenation
Major : Wild Growth / Rebirth / Innervate
فرال:
اینو دیگه اصلا نمیدونم:دی

loomina
20-06-2011, 12:24
این الآن خوشگله ؟
این فقط جزئیات داره آدم بش نگا میکنه حالش به هم میخوره
انقدر جزئیات گذاشتن من یه تیکه از اینا بخرم دستگاه کرش میکنه=))
هیروئیکش که دیگه:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدها بچه ها داریم میرسیم به دث وینگ چون همین الآن رسیدیم به رگناروس:خخخخ
والپیپر فایر لندس

خب این که فکر میکنی این بد ریخته شعورت نمیرسه(!) :31:
به نظر من توپ ترینشونه که ساختن , تو که از این بدت میاد مثلا موندم چجوری از ست furious تعریف میکردی اون روز ((:
بعدم کجای این ست جزییات دار؟
هدشو نگاه کن , سفیده , فقط یه شکل خاکستری رنگ کوچیک داره بعد میرسه به نقابش! جزییات ندیدی یا تعریفت متفاوته؟ ((:

باشه ممنون -

در ضمن 3 Glyph خوب واسه feral و 3 Glyph خوب واسه Healer میخواستم ( 3.3.5a )

minor هم اگه بگین ممنون میشم :11:
اصولا 2 مدل کار با این 2 تا تالنتی که گفتی میشه انجام داد اگه به گوشتون خورده باشه یکی PVP یه! یکیشم PVE! فرال رو هم که البته 3 تا کار , تانک هم هست.
حالا من برای کدوم گلایف بدم؟
برای هر دوشون میگم.

این گلایف ها که تو این لینک میبینی مربوط میشه به هیل PVE .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین یکی هم مال Heal pvp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اما feral.
Dps PVE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPVP

Crawling In MySkin
20-06-2011, 12:37
ها آره اون که من گفتم برا pve بود صد البته(همچین میگنه انگار چه خبره درود قزمیت pvp pve نداره هر دوش یه چیزه:خخخ)

EditEhsan
20-06-2011, 13:02
ها آره اون که من گفتم برا pve بود صد البته(همچین میگنه انگار چه خبره درود قزمیت pvp pve نداره هر دوش یه چیزه:خخخ)
هان !!!
ممد کتک میخوای ؟

Mehran-King
20-06-2011, 13:56
یه ویدیو میخوام توی arena باشه دروید!

alien_69
20-06-2011, 13:58

با تشکر

arash1995
20-06-2011, 14:45
سلام من دوتا سوال داشتم اولان من wow burning crusade دارم که آفلاینش اصلا نمیفهمم ماموریت هاش چی میگن چون انگلیسیم خوب نیست آیا راه دیگه ای داره بشه ماموریتاشو بدونه اینکه بفهمی چی میگه (مثلا راهنما در بازی) که بشه ماموریتاشو رد کرد
دوما من اکانت ساختم واسه آنلاین بعد خواست یه پچ دانلود کنه که 104 مگ بود دانلودش که تموم شد دو تا ارور داد :
که بعدا میگم
بعد من شنیدم که برای آنلاین بازی کردن باید هر 3 تا نسخه ی بازی رو داشت
بعد تو آنلاینش بازم از این ماموریت های که من نمیفهمم چی میگن میده؟

Crawling In MySkin
20-06-2011, 14:49
هان !!!
ممد کتک میخوای ؟
چرا نگیری؟ بگیر حساب کن که کل jp , valor هات به 4k رسید بقیه رو خرج کن

EditEhsan
20-06-2011, 15:21
درود قزمیت درود قزمیت درود قزمیت ((:
چرا نگیری؟ بگیر حساب کن که کل jp , valor هات به 4k رسید بقیه رو خرج کن

حالا تو بازی که رادیوت رو Away کردم میفهمی
ارزش نداره کلی وقت برای ZA ZG بزارم برای تبدیل کردنش به پول

سلام من دوتا سوال داشتم اولان من wow burning crusade دارم که آفلاینش اصلا نمیفهمم ماموریت هاش چی میگن چون انگلیسیم خوب نیست آیا راه دیگه ای داره بشه ماموریتاشو بدونه اینکه بفهمی چی میگه (مثلا راهنما در بازی) که بشه ماموریتاشو رد کرد
دوما من اکانت ساختم واسه آنلاین بعد خواست یه پچ دانلود کنه که 104 مگ بود دانلودش که تموم شد دو تا ارور داد :
که بعدا میگم
بعد من شنیدم که برای آنلاین بازی کردن باید هر 3 تا نسخه ی بازی رو داشت
بعد تو آنلاینش بازم از این ماموریت های که من نمیفهمم چی میگن میده؟

بهرحال اگه میخوای بازی رو انجام بدی باید تا یه حدی انگلیسی رو بدونی
ولی ماموریتها رو هم اگه دقت کنی یه سریش رو میتونی انجام بدی چون روی نقشه بهت نشون میده باید کجا بری

Crawling In MySkin
20-06-2011, 15:36
والا رفتن zg za اصلا ارزش نداره وقتی آیتم هارو داری:خخخ
ولی گفتم که میتونی استفاده کنی بقیه رو هم تا 4k برسونی که تبدیل به jp شه دیگه پول نشه

ولی ماموریتها رو هم اگه دقت کنی یه سریش رو میتونی انجام بدی چون روی نقشه بهت نشون میده باید کجا بری
باید یه بازی بسازیم تحت نظر وزارت ارشاد به جا king قضیه رو میزاریم (!) به جا تیراندا وزیر بهداشت رو به جا genn gaymore هم چیز نژاد به جا Prophet velen هم جنتی ((((: فارسی هم باشه زبونش

Mehran-King
20-06-2011, 16:03

با تشکر

سلام - شما برای ساختن موتور نیاز به Recipe دارین که از 2 جا میتونین بخرین Borean Thundra + Howling Fjord

برای گرفتنش اولش این که بهتره که لول 80 بشین! بعدش quest های اون مناطق شمال ( Northrend ) رو تکمیل کنین بعد اینکه 80 شدین و دیدین باز Exalt نشدین به FOS یا POS برین و Elite ها Boss هارو بزنین Rep میده خودش!

آخرش هم وقتی توی منطقه شمال زیاد کوئست انجام دادین و با بیشتر کسانی که توی northrend هستن دوست بشین Exalt میشین!

البته بستگی به Rep rating هم داره اگه توی بلیزارد هستین هنوز هنوزا کار دارین!

موفق باشین.:40:

AMIR_TO
20-06-2011, 16:31
این enhnc شامن چقد وحشیه
کسی نمینونه جلوش واسته خیلی باحاله

Mehran-King
20-06-2011, 17:06
این enhnc شامن چقد وحشیه
کسی نمینونه جلوش واسته خیلی باحاله

زیاد وحشی نیست! با دروید feral یا میج امتحان کن! البته باید حرفه ای باشی!

من که با میج نمیزارم پیشم بیاد اما buff هامو حذف میکنه! اما نمیزارم بهم برسه! هر کلاسی و هر تالنتی نقاط قوت و ضعف خودشو داره داداشی! :) اما چیز خوبیه!

اما جلوی بعضی ها دووم نمیاره! با چند تا spell - یدونه کانتر اسپیل میخوابه!

loomina
20-06-2011, 18:55
هان !!!
ممد کتک میخوای ؟

یه جا گیرش میاریم میزنمش نگران نباش!
خب میشه JP , بعد JP میدی t11 میبری!

زیاد وحشی نیست! با دروید feral یا میج امتحان کن! البته باید حرفه ای باشی!

من که با میج نمیزارم پیشم بیاد اما buff هامو حذف میکنه! اما نمیزارم بهم برسه! هر کلاسی و هر تالنتی نقاط قوت و ضعف خودشو داره داداشی! :) اما چیز خوبیه!

اما جلوی بعضی ها دووم نمیاره! با چند تا spell - یدونه کانتر اسپیل میخوابه!

اون enh شمنی که با چند تا اسپل بخوابه همون باید از اول بخوابه!!
بعد مهران جان عزیزم وقتی ایشون ghost form میفرماین دقیقا چجوری نمیزاری بهت برسه؟ ((:

Mehran-King
20-06-2011, 19:08
یه جا گیرش میاریم میزنمش نگران نباش!
خب میشه JP , بعد JP میدی t11 میبری!

اون enh شمنی که با چند تا اسپل بخوابه همون باید از اول بخوابه!!
بعد مهران جان عزیزم وقتی ایشون ghost form میفرماین دقیقا چجوری نمیزاری بهت برسه؟ ((:

با Mirror Image - Water Elemental - Frost Bolt - FrostFire Bolt

Freeze !!!

نا سلامتی بنده میج بازم! نتونم از پس یه Enhance بر بیام

میاد پیشت یه Ice Block میزنی بعدش Frost Nova میدی میخواد هیل بده کانتر اسپیل میدی تمام . روحش شاد:دی

اینم اضافه کنم من Engineer هستم :)

loomina
20-06-2011, 19:09

Crawling In MySkin
20-06-2011, 19:22
با Mirror Image - Water Elemental - Frost Bolt - FrostFire Bolt
یعنی اینقدر خره که miror image میکنی گمت میکنه ؟((:
بعد نقش water elemental چیه؟ فریز؟
بعد اومدیم و frostfire bolt نگرفت !
البته من مشکلی ندارم با حرفه ی شما در زمینه میج باز بودن فقط مشکل اینجاس که بلیزارد هستی بعد 85 این اتفاقا به همین راحتی سر یه shaman 85 میافته ؟ کدوم سرور هستی که اینقدر آلی هاش مشنگن ؟((:

HoJJaT_007
20-06-2011, 19:26
مهران جان میشه آرموری دریود رو بدی ؟ میخوام یه چیزو چک کنم

Mehran-King
20-06-2011, 19:29
یعنی اینقدر خره که miror image میکنی گمت میکنه ؟((:
بعد نقش water elemental چیه؟ فریز؟
بعد اومدیم و frostfire bolt نگرفت !
البته من مشکلی ندارم با حرفه ی شما در زمینه میج باز بودن فقط مشکل اینجاس که بلیزارد هستی بعد 85 این اتفاقا به همین راحتی سر یه shaman 85 میافته ؟ کدوم سرور هستی که اینقدر آلی هاش مشنگن ؟((:

Mirror*

کی گفت گم میکنه؟! میگم سرعتشو می کاهونه!

water elemental هم سرعتشو میکاهونه و میتونه Frost Nova بده به هر نقطه نزدیکی که بخوای!

فریز هم یخ میکنه ( stun )

HoJJaT_007
20-06-2011, 19:30
راستی مهران جان دیدم شما چجور میج بازی هستید از اون video که توی gd گذاشتی . خیلی rotation باحالی بود :دی
یکی از guild mate هام که اتفاقا دختر هست (12 تا دختر داریم تو گیلدمون خخخخخ) کلی خندید به اون ویدیو :دی

Mehran-King
20-06-2011, 19:35
مهران جان میشه آرموری دریود رو بدی ؟ میخوام یه چیزو چک کنم

دروید*

راستی مهران جان دیدم شما چجور میج بازی هستید از اون video که توی gd گذاشتی . خیلی rotation باحالی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از guild mate هام که اتفاقا دختر هست (12 تا دختر داریم تو گیلدمون خخخخخ) کلی خندید به اون ویدیو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علیک سلام حجت جان - اتفاقا یکی تازه آپ کردم اما یه جای دیگه گذاشتم کلی ازم تعریف کردن!

Best mage in EU !

راستی ؟ اون ویدیویی رو میگی که فقط کلاهم آیتم PVP بود ؟ :دی خسته نباشی از اون به بعد چندین ویدیو آپ کردم!

کجایی شما ؟ من دروید ندارم واسه یکی از دوستام میخواستم!

هنوزم توی این gd مزخرف هستی؟ :دی مزخرف ترین سروره این جی دی یه جا نوشته بودن Lager-district

:خخخخخخخخخخ :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
20-06-2011, 20:16
بهترین GD هست منم برا این که حال لول آپو اینا ندارم و دوستان مولتنن موندم مولتن
اینجا هم خیلی خوبه ولی دونورا به خصوص تو PVP رو مخن.یارو با DBW HC میاد آرنا میره رو مخ!(اگرچه خیلی هاشون نوبن درجا میزنیمشون!!)

h!tman
20-06-2011, 20:19
دوستان کسی از قیمت جدید گیم کارد برای 2تا پی سی (سیلور میگفتن یا همچین چیزی) و قیمت بازی wow cataclysm چقدره؟

HoJJaT_007
20-06-2011, 20:23
لول علی (sub zero) بیا gd . مخصوصا شنبه یا یک شنبه که 14x میشه لول آپش آسون میشه :دی
یعنی هر یه کوسئت بری یه لول

هنوزم توی این gd مزخرف هستی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مزخرف ترین سروره این جی دی یه جا نوشته بودن Lager-district

:خخخخخخخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا دهن من رو باز نکن نمیخوام بگم که تو هم هنوز تو GD هستی :13:
در ضمن , ROTATION ربطی به آیتم PVP نداره . جناب Best Mage eu :
plz
l2p

Arrowtic
20-06-2011, 20:34
لول علی (sub zero) بیا gd . مخصوصا شنبه یا یک شنبه که 14x میشه لول آپش آسون میشه
اولا علی خودتی!!!:31:امیرم من!!
ثانیا حالا یه کاریش میکنم!!شاید آمدم!
ثالثا الی هستی نه؟؟؟من هوردم بگم!!

Mehran-King
20-06-2011, 20:35
لول علی (sub zero) بیا gd . مخصوصا شنبه یا یک شنبه که 14x میشه لول آپش آسون میشه :دی
یعنی هر یه کوسئت بری یه لول

لطفا دهن من رو باز نکن نمیخوام بگم که تو هم هنوز تو GD هستی :13:
در ضمن , ROTATION ربطی به آیتم PVP نداره . جناب Best Mage eu :
plz
l2p

Fail epic ...:27::18:من ؟ جی دی ؟ = جوک:2::27:

Arrowtic
20-06-2011, 20:35
Epic fail نبود اون؟؟

Crawling In MySkin
20-06-2011, 21:15
Epic fail نبود اون؟؟

مهم نیته((:

plz
l2p

لول علی (sub zero)
کدوم زمان این اسمش علی بوده؟((:

دوستان کسی از قیمت جدید گیم کارد برای 2تا پی سی (سیلور میگفتن یا همچین چیزی) و قیمت بازی wow cataclysm چقدره؟
قیمت های به روز ایی یارو نیما
والا اون سیلور که میگی ما ازش سر در نمیاریم شاید قدیمی تر ها بدونن:دی
game card : 33 t
battle chest(classic+tbc+30 day moft:D) : 26 t
wotlk : 33 t
cata : 36500 t
که البته اینا همه با هم رو هم میده 125t و اگه گیم کارد نخوای 93t

HoJJaT_007
20-06-2011, 21:50
علی بودی که EE علی Deltax بود u امیر بودی

Horde FTW
Trolls out be flippin mon

parham0075
20-06-2011, 23:02
سلام من یه سوال داشتم من جدیدا بازی cataclysm رو گرفتم و با نژاد tauren دارم بازی میکنم وسط بازی چند تا bag گرفتم ولی نمیتونم ازشون استفاده کنم لطفا بگید باید چیکار کنم؟؟؟

loomina
21-06-2011, 00:25
Mirror*

کی گفت گم میکنه؟! میگم سرعتشو می کاهونه!

water elemental هم سرعتشو میکاهونه و میتونه Frost Nova بده به هر نقطه نزدیکی که بخوای!

فریز هم یخ میکنه ( stun )

[/COLOR]

Fail epic ...:27::18:من ؟ جی دی ؟ = جوک:2::27:

میکاهونه اسمه یا فعل جدید ؟ :31:
بعد یه سوال طرف بویی از interrupt نبرده که اینارو کنسل کنه؟
totem میدونی چیه؟ کارشون چیه؟
با این روتیشن قراره بمیره؟ نهایتش هیل هم نداره نه؟
DK با اون DK یش spirit wolf های enh رو hung.cold نزنه نصفه جونش میره اونارو چه میکنی؟
wind shaer چیه؟
اگه میج یه المنت داره اون 2 تا! ((:
ghost wolf که شناخت داری خدمتشون؟ ی توضیح از کارش به ما بدید ممنون میشم.
بعد یه سوال ارکین تاکتیک چیه؟
reactive بریر چیه؟
purge چیه؟
blazing speed چیه؟!
ممنون میشم این سوالات رو جواب بدی. البته بازم بود ولی من به همینا قناعت کردم!

IIIXSubZeroXIII
21-06-2011, 00:36
بابا ولش کنید این بدبختو ، اون با خودش درگیره به اندازه کافی دیگه نابودش نکنین :31:
عقده داری مگه همه تو gd دیدیمت :5:

AMIR_TO
21-06-2011, 01:14
برای pvp فرال دروید بهتره یا رت پالا؟

BursT
21-06-2011, 03:58
خوبه فقط 2 روزه چوب ممد گم شده ها...همش به همدیگه گیر می دین.بیاید یه عهدنامه با همدیگه بنویسین 1 ماه آتش بس اعلام کنید.
قول میدم اگه بتونید اینکارو کنید با GM های بلیزارد و GD صحبت کنم که System message به افتخارتون بفرستن.

We Are in Peace....Always:31:

Mehran-King
21-06-2011, 06:07
DK با اون DK یش spirit wolf های enh رو hung.cold نزنه نصفه جونش میره اونارو چه میکنی؟
wind shaer چیه؟
reactive بریر چیه؟
purge چیه؟
blazing speed چیه؟!

سلام - حالا کم نیار دیگه :خخخخخخخخخخخ :دی

من نگفتم چیزی ضعیفه گفتم جلوی میج زیاد دووم نمیاره!

آره 4 تا Buff میده...
هیل که داره - کانتر اسپیل میزنی نمیتونه بزنه!
DK رو باید خیلی حواستو جمع کنی! یه اشتباه کنی میمیری! خوشبختانه من که کبالت میندازم Stun میشه Speed Bot میزنم فرار ( Engineer ) بعدش Army of ghoul میاره ( DK ) از راه دور invisible میشم!

قبلا هم ذکر کردم باف هامو ورمیداره! اما اجازه نمیدم پیشم بیاد!
با یه ضربه stun میکنم نمیتونه کاری انجام بده ( فریزر ) :خخخخخخخخخخخخ

قابلتو نداشت...:40::11:

---------- Post added at 07:06 AM ---------- Previous post was at 07:04 AM ----------

بابا ولش کنید این بدبختو ، اون با خودش درگیره به اندازه کافی دیگه نابودش نکنین :31:
عقده داری مگه همه تو gd دیدیمت :5:

راستی ؟! : دی میگم اگه مطمئنی چرا پ.خ نمیدی؟ من بودم که سریع میگم سلام! اخلاقمه! اول سلام میدم :)

اشتباه میکنی من هرگز جی دی بیا نیستم :10::40:

---------- Post added at 07:07 AM ---------- Previous post was at 07:06 AM ----------

برای pvp فرال دروید بهتره یا رت پالا؟

Druid Feral - پالادین سایلنس هست! واسه تازه کاراست! اما دروید بهتره!

hirsababak
21-06-2011, 07:48
این General Mehran همون مهران مهنام خودمونه؟

Crawling In MySkin
21-06-2011, 07:52

آره 4 تا Buff میده...
DK رو باید خیلی حواستو جمع کنی! یه اشتباه کنی میمیری! خوشبختانه من که کبالت میندازم Stun میشه Speed Bot میزنم فرار ( Engineer ) بعدش Army of ghoul میاره ( DK ) از راه دور invisible میشم!

قابلتو نداشت...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد ایشون عین منگلا صبر میکنه تا شما کانتر اسپل بزنی؟
من چند ساله دیگه شمن بازی نمیکنم اصلا درست یادم نیست
ولی تا اونجا که یادم میاد یه توتم داشت استان میکرد یا زمین گیر میکرد درست یادم نیست
بعد این آقا منگله هم احیانا نمیتونه wind sear کنه که 3 4 ثانیه شمارو ببره تو خواب غفلت بعدم spirit wolf هاشو میفرسته spirit wolf به معنای واقعی فعل ریدن میرینه به کستر cloth پوش(حداقل تو کاتا چون همونطور که گفتم چند ساله بازی نمیکنم)
شما که این همه خوب میزنی یه روش در کن باش بشه spriest رو هم تو wotlk زد (((((:

این General Mehran همون مهران مهنام خودمونه؟
بعله

Mehran-King
21-06-2011, 08:24
بعد ایشون عین منگلا صبر میکنه تا شما کانتر اسپل بزنی؟
من چند ساله دیگه شمن بازی نمیکنم اصلا درست یادم نیست
ولی تا اونجا که یادم میاد یه توتم داشت استان میکرد یا زمین گیر میکرد درست یادم نیست
بعد این آقا منگله هم احیانا نمیتونه wind sear کنه که 3 4 ثانیه شمارو ببره تو خواب غفلت بعدم spirit wolf هاشو میفرسته spirit wolf به معنای واقعی فعل ریدن میرینه به کستر cloth پوش(حداقل تو کاتا چون همونطور که گفتم چند ساله بازی نمیکنم)
شما که این همه خوب میزنی یه روش در کن باش بشه spriest رو هم تو wotlk زد (((((:
بعله

نمیدونی حرف نزن! در ضمن میتونم به چند متر دورتر از دشمن غیب بشم! حریف میخوایم:5::21:

Crawling In MySkin
21-06-2011, 08:39
نمیدونی حرف نزن! در ضمن میتونم به چند متر دورتر از دشمن غیب بشم! حریف میخوایم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا کم میاری بال بال میزنی
تو که حریف میخوای
راست حسینی بگو با این روش مسخرت چند تا ench shaman تاحالا زدی؟
و صد البته تو کدوم سرور که چنان مشنگ هستن پلیر هاش

h!tman
21-06-2011, 08:59
نبوددد؟؟؟؟

Sorena_777
21-06-2011, 09:01
ببخشید کسی بلد نیست بهم یاد بده چطوری باید اخرین پچ رو به صورت افلاین بازی بکنم؟؟؟(خودم میدونم انلاین بیشتر حال میده)
یکی بهم یه لینک داد گفتش سرور مربوطش رو دانلود بکنم...
کسی میتونه بهم یاد بده من دقیقا باید چیکار بکنم با اون فایلی که دان کردم؟؟؟به صورت خیلی خیلی اروم و روون وشیرین:31:
ممنونتون میشم:11:

loomina
21-06-2011, 09:15
سلام - حالا کم نیار دیگه :خخخخخخخخخخخ :دی

آره 4 تا Buff میده...

قابلتو نداشت...:40::11:

---------- Post added at 07:06 AM ---------- Previous post was at 07:04 AM ----------

راستی ؟! : دی میگم اگه مطمئنی چرا پ.خ نمیدی؟ من بودم که سریع میگم سلام! اخلاقمه! اول سلام میدم :)

اشتباه میکنی من هرگز جی دی بیا نیستم :10::40:

---------- Post added at 07:07 AM ---------- Previous post was at 07:06 AM ----------

Druid Feral - پالادین سایلنس هست! واسه تازه کاراست! اما دروید بهتره!

نه اگه میشه کامل همشو دونه دونه جواب بده.
این فقط چند تا چیزی بود که خودمم میدونستم جواب اینا نبود.
اینارو هم که جواب بدی معلوم میشه کی کم اورده خ!

wind shaer چیه؟
reactive بریر چیه؟
purge چیه؟
blazing speed چیه؟!

Crawling In MySkin
21-06-2011, 09:18
نبوددد؟؟؟؟
اون کتاب داستانی که من نوشتم جواب سوال شما نبود؟

حریف میخوایم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من چی به تو بگم....تو حتی نمیگی کدوم سروری که حریف میخوای.......اینقدر میج میج میکنی من با ench بازی نکردم 2 سالم هست با المنتال بازی نکردم با این وجود اگه wotlk داشتم حاضر بودم بات دوئل بدم با المنتال با spriest هم نه که دبه نیاری بگی spriest وحشیه....

loomina
21-06-2011, 09:18
مهم نیته((:

کدوم زمان این اسمش علی بوده؟((:

قیمت های به روز ایی یارو نیما
والا اون سیلور که میگی ما ازش سر در نمیاریم شاید قدیمی تر ها بدونن:دی
game card : 33 t
که البته اینا همه با هم رو هم میده 125t و اگه گیم کارد نخوای 93t

نبوددد؟؟؟؟

برادر همین صفحه قبلی خدمتتون قیمت دادن!

deltax
21-06-2011, 09:20
جدیدا یه تلنت جدید برا شامن اومده به اسم gagoolism ....اونی که تو باش duel دادی و انقدر راحت زدیش همین تلنت بوده
مهران جان حالا شما اگه یه شامن رو زدی عزیزم قرار نیست همه enhance ها از mage بخورن که..اونم enhance که با هر 3 تا attack میتونه 20k بدون cast خودشو هیل بده یا چیزای دیگش..همه میگن enhance برسه بت تمومه..کلا خیلی پره ..کارایه زیادی میکنه.
بعدم pvp فقط duel نیستا arena با BG هم جزو pvp حساب میشه..تو اونجام اگه enhance دیدی و نمردی سلام مارو بش برسون

h!tman
21-06-2011, 09:24
برادر همین صفحه قبلی خدمتتون قیمت دادن!
نه خوب
برای 2دستگاه میخوام نه یک دستگاه !
این قیمت رو داشتم البته 32:دی:دی
برای دو دستگاه پی سی با 2آی پی جدا
شنیده بودم بلیزار یک تعرفه جدا داره که اکانت هاش به صورت Bronze-Silver-Gold تقسیم بندی میشه که به ترتیب برای 3-2-1 دستگاه هست

loomina
21-06-2011, 09:26
نه خوب
برای 2دستگاه میخوام نه یک دستگاه !
این قیمت رو داشتم البته 32:دی:دی
برای دو دستگاه پی سی با 2آی پی جدا
شنیده بودم بلیزار یک تعرفه جدا داره که اکانت هاش به صورت Bronze-Silver-Gold تقسیم بندی میشه که به ترتیب برای 3-2-1 دستگاه هست

والا شاید ایرانسل بود(!) چون من که ندیدم چنین چیزی! :31:
بعدم خب وقتی 2 تا دستگاه میخواید یه ضرب در 2 کنید خب :31:

h!tman
21-06-2011, 09:33
والا شاید ایرانسل بود(!) چون من که ندیدم چنین چیزی! :31:
بعدم خب وقتی 2 تا دستگاه میخواید یه ضرب در 2 کنید خب :31:
نمیدونم والا:دی
احتمالا یارو یک چیزی پرونده بود
خلاصه
اینارو برام توضیح میدید برای چه کاری هستند ؟:دی

Mehran-King
21-06-2011, 10:03
چرا کم میاری بال بال میزنی
تو که حریف میخوای
راست حسینی بگو با این روش مسخرت چند تا ench shaman تاحالا زدی؟
و صد البته تو کدوم سرور که چنان مشنگ هستن پلیر هاش

من کم نمیارم و بال بال نمیزنم! توی حسود میخوای منو وادار به دعوا بکنی! این قضیه رو دیگه تموم کن! بچه که نیستی!:13:

نه اگه میشه کامل همشو دونه دونه جواب بده.
این فقط چند تا چیزی بود که خودمم میدونستم جواب اینا نبود.
اینارو هم که جواب بدی معلوم میشه کی کم اورده خ!

-

جدیدا یه تلنت جدید برا شامن اومده به اسم gagoolism ....اونی که تو باش duel دادی و انقدر راحت زدیش همین تلنت بوده
مهران جان حالا شما اگه یه شامن رو زدی عزیزم قرار نیست همه enhance ها از mage بخورن که..اونم enhance که با هر 3 تا attack میتونه 20k بدون cast خودشو هیل بده یا چیزای دیگش..همه میگن enhance برسه بت تمومه..کلا خیلی پره ..کارایه زیادی میکنه.
بعدم pvp فقط duel نیستا arena با BG هم جزو pvp حساب میشه..تو اونجام اگه enhance دیدی و نمردی سلام مارو بش برسون

آره میدونم که خودتم از این استفاده میکنی :21:!

20k ! خسته نباشی! یدفعه بگو هیلره :دی میرسونیم :دی :خخخخخخخخخخ

-

over.

Crawling In MySkin
21-06-2011, 10:12
من کم نمیارم و بال بال نمیزنم! توی حسود میخوای منو وادار به دعوا بکنی! این قضیه رو دیگه تموم کن! بچه که نیستی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه من حجتم که بخوام با تو دعوا بکنم
تو در حد من نیستی که من بخوام بات دعوا بکنم
این بحثه اسمش
تو که حرفه ای هستی جواب منو ندادی چند تا زدی!
آخه میدونی زوره
یکی مثل تو بیاد همچین حرفایی رو در مقابل من و علی و دانیال که ریشمونو تو bg , arena سفید کردیم اون علی هم الآن خیلی به خودش داره فشار میاره بت فوش نده
اینا بیشتر به چرت میخوره
زدن shaman ench به این روش
من چرا باید حسودی بکنم به میجی که shaman ench میزنه؟ مگه میج من pvp اهه و خودم نمیتونم بزنم که به تو حسودی کنم؟

20k ! خسته نباشی! یدفعه بگو هیلره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میرسونیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :خخخخخخخخخخهست

deltax
21-06-2011, 11:42
من کم نمیارم و بال بال نمیزنم! توی حسود میخوای منو وادار به دعوا بکنی! این قضیه رو دیگه تموم کن! بچه که نیستی!:13:

-

-

over.

نه گلم اونی که از این تلنت استفاده میکنه باباته بچه خشگل
هر اسکلی که اومد بلیزارد حتما که pro نیست

یه هیرو خریده حالا در مورد همه چیز اظهار نظر میکنه..همون حجتی که باش مشکل داری اخلاقش خوب نیست وگرنه از تو امثال تو بیشتر میفهمه...الان تو جدیدترین نظر سنجیت بهترین کلاس چیه ...اخرین بار میگفتی 1warr 2priest و....

loomina
21-06-2011, 11:53

-

-

over.

از الان اعلام میکنم اقایون
این اگه جواب سوالای منو تا 10 دقیقه دیگه نده و در صورتی که بعدش بگه از کسی پرسیده خودش کمترین چیزی از یه شمن یا میج نمیدونه.

یه هیرو خریده حالا در مورد همه چیز اظهار نظر میکنه..همون حجتی که باش مشکل داری اخلاقش خوب نیست وگرنه از تو امثال تو بیشتر میفهمه...الان تو جدیدترین نظر سنجیت بهترین کلاس چیه ...اخرین بار میگفتی 1warr 2priest و....

تو خودتو ناراحت نکن علی جان در حد این بچه نیستی شما.

HoJJaT_007
21-06-2011, 12:03
جناب best mage in eu که انگلیسیت در سطح Africa هم نیست .

اون شمن Enhancement هست نه Enhcancement .
L2P
L2Speak Engrish

Sorena_777
21-06-2011, 12:11
ببخشید کسی بلد نیست بهم یاد بده چطوری باید اخرین پچ رو به صورت افلاین بازی بکنم؟؟؟(خودم میدونم انلاین بیشتر حال میده)
کسی میتونه بهم یاد بده من دقیقا باید چیکار بکنم با اون فایلی که دان کردم؟؟؟به صورت خیلی خیلی اروم و روون وشیرین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونتون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HoJJaT_007
21-06-2011, 13:41

علی جان این دوست 13 سالمون که اصلا توی blizzard نیست . رفته آرموری سرچ کرده Mega اونو آورده .
ایشون هنوز تو GD بازی میکنه . یه دروید داره به نام Tigertauren (هنوز نتونسته اسمشو عوض کنه ما نشناسیمش) و سوتی های خفنی هم میده توی انگلیسیش . لول تابلو هست دیگه

HoJJaT_007
21-06-2011, 13:52
ضمنا اینقدر سوالای سخت نکنید مهران که کاتا بازی نکرده تو همین gd wotlk هست .

Arrowtic
21-06-2011, 14:08
مهران اگه شاخی بیا Warsong در مولتن Instant 80 هستش به هانترم Arrowtic تو اونجا wis بده دوئل کنم باد تا باد کلت بخوابه!!
lol Best mage in eu

BursT
21-06-2011, 15:19
کسی میتونه بهم یاد بده من دقیقا باید چیکار بکنم با اون فایلی که دان کردم؟؟؟به صورت خیلی خیلی اروم و روون وشیرین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونتون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده بلد نیستم.
فقط بگم خیلی دردسر داره

شرمنده اصلا بلد نیستم:19:
این پستتون آشناستا....ما قبلا همدیگه رو جایی ندیدیم؟:31:

خلاصه
اینارو برام توضیح میدید برای چه کاری هستند ؟
برای بازی کردن توی بلیزارد باید سری های Classic + TBC +WotLK+Cata رو بخری.اینا رو که خریدی تقریبا 1 ماه رایگان بهت اجازه می ده بازی کنی بعد از اون 1 ماه باید یک GC دو ماهه به قیمت حدودا30-35 تومن بخری

h!tman
21-06-2011, 15:25
برای بازی کردن توی بلیزارد باید سری های Classic + TBC +WotLK+Cata رو بخری.اینا رو که خریدی تقریبا 1 ماه رایگان بهت اجازه می ده بازی کنی بعد از اون 1 ماه باید یک GC دو ماهه به قیمت حدودا30-35 تومن بخری
ای وای سوتی دادم:دی مخفف اسم پچ هاست =)) کپی مپی نداره؟:دی
و کدوم ریلم بهتره ؟
و این که کسی از رفیقام داشته باشه دی وی بازی رو میتونم ازش بگیرم نصب کنم ؟

HoJJaT_007
21-06-2011, 17:03

LOLOLOLOL
کلی خندیدیم :دی

Sorena_777
21-06-2011, 19:55
شرمنده اصلا بلد نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پستتون آشناستا....ما قبلا همدیگه رو جایی ندیدیم؟
یعنی واقعا هیچکسی بلد نیست؟؟
اخه توی اون یکی تایپیک یکی فایل دانلودش رو گذاشته بود ولی توضیح نداد که باید با اون چیکار کنم:13:
ببخشید دیدم کسی توجه نکرد من هم کپی پست کردم:31:

BursT
21-06-2011, 20:56
ای وای سوتی دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخفف اسم پچ هاست =)) کپی مپی نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و کدوم ریلم بهتره ؟
و این که کسی از رفیقام داشته باشه دی وی بازی رو میتونم ازش بگیرم نصب کنم ؟ اگه رفیقت پچو داشته باشه می تونی ازش بگیری و کپی کنی رو هاردت.
در مورد ریلم هم ایرانیا اصولا کازاک هستن.فقط کازاک هوردش قوی تره و دیگه اینکه تا دلت هم بخواد عرب ریخته توش

جناب best mage in eu که انگلیسیت در سطح Africa هم نیست .

اون شمن Enhancement هست نه Enhcancement .
L2P
L2Speak Engrish

هرچی خواستم بیخیال این سوتیت بشم نشد.حلال کن:31::34:

Crawling In MySkin
21-06-2011, 21:17
اگه رفیقت پچو داشته باشه می تونی ازش بگیری و کپی کنی رو هاردت.
در مورد ریلم هم ایرانیا اصولا کازاک هستن.فقط کازاک هوردش قوی تره و دیگه اینکه تا دلت هم بخواد عرب ریخته توش
عوضش تا دلت بخواد را میری فوش میدی بشون هر هر میخندی:خخخخخ

h!tman
21-06-2011, 21:27
آمریکا خوب نیست ؟ :S پینگ هم 350 میخواد نه ؟

Tenhi
21-06-2011, 21:41
از بچه ها کسی با وایمکس بازی میکنه؟ اگه آره لطفا بگید پینگتون چه حدودیه، کدوم شرکت و کدوم منطقه
ممنون

loomina
21-06-2011, 22:39
آمریکا خوب نیست ؟ :S پینگ هم 350 میخواد نه ؟

شما اگه تو ایران ان میشی که با اروپا هم پینگ پایین 300 داشتی کلاتو بنداز هوا :31:
چه برسه امریکا , احتمالا بهترین ریلمش به 800-900 میزنه!

h!tman
21-06-2011, 22:41
واو
800-900 ؟
نه خوب با ping yahoo توی CMD مگه نمیسنجه بازی؟
توی این کازاک چند تا پلیر داره ؟ تو امریکا و اروپا چند تا؟
میخوام پارس 1مگ بگیرم گفتم پینگ تایم روی 250 بسته میشه

loomina
22-06-2011, 00:33
واو
800-900 ؟
نه خوب با ping yahoo توی CMD مگه نمیسنجه بازی؟
توی این کازاک چند تا پلیر داره ؟ تو امریکا و اروپا چند تا؟
میخوام پارس 1مگ بگیرم گفتم پینگ تایم روی 250 بسته میشه

اولا پینگه سایت خیلی متفاوته , شما داری یه فضا با گرافیک زیاد رو و یه حجم زیادی از اطلاعات رو با یه سایت مقایسه میکنید!
کزاک ریلمه مال اروپاس. اروپا خودش چند تا ریلمه.
امریکا هم چند تا ریلم
این چند تا که میگم البته تو مایه های 100+ حساب کن شما ! :31:
فکر میکنم بازی کنای اروپا یکم بیشتر باشن ولی امریکا یکم بازی کن هاش حرفه ای ترن ولی دلیل بر این نیست که بگم اینجا بازی کن حرفه ای نداره , فقط درصد بازی کن های حرفه ایشون در حد 5-6 درصد بیشتره.

h!tman
22-06-2011, 00:36
متشکر از اطلاعات بسیار کامل:دی
ای خدا :((
آخه من تو سایت همین یارو نیمائه:دی
خوندم نوشته بود پینگ تایم یاهو بسنجید و این صوبتا:دی

AMIR_TO
22-06-2011, 00:41
واقعا 100 تا ریلم داره؟!؟!
جلل خالق
اون وقت چند تا جی ام داره؟

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

متوسط بازی کن تو هر ریلم چقدره؟
هیچوقت که صف نمیشه نه؟(تو مولتن عقده ای شدم خخخخخخ)

loomina
22-06-2011, 01:12
متشکر از اطلاعات بسیار کامل:دی
ای خدا :((
آخه من تو سایت همین یارو نیمائه:دی
خوندم نوشته بود پینگ تایم یاهو بسنجید و این صوبتا:دی

من که فکر نمیکنم.

واقعا 100 تا ریلم داره؟!؟!
جلل خالق
اون وقت چند تا جی ام داره؟

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

متوسط بازی کن تو هر ریلم چقدره؟
هیچوقت که صف نمیشه نه؟(تو مولتن عقده ای شدم خخخخخخ)

صف نه فقط مال اوایل کاتا بود که البته حق داشت بیچاره از بس ملت همه ان میشدن ببینن چه خبره!

والا من که تا حالا نتونستم بشمرم :31: جدی میگم , ولی تو یه نگاه سطحی میشه فهمید 100 تا ریلمو داره!
GM که نمیدونم ولی GM میشه گفت تعداد مناسب داره هر چند که تیکت ها ( شاید به خاطر مشغله GM ها شایدم به خاط رحجم زیاد تیکت ) معمولا بین 10 ساعت تا یک روز جواب داده میشه.

HoJJaT_007
22-06-2011, 01:16
هرچی خواستم بیخیال این سوتیت بشم نشد.حلال کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیزم شما نمیدونی Engrish چیه . اون سوتی نیستش /:
en.wikipedia.org/wiki/Engrishتو گوگل بزن میفهمی یعنی چی .
انگریش یه جور زبانیه که توی چین و اینا حرف میزنن . کلی سوتی و اینا داره در کل یه جور اصطلاح واسه کسایی که هیچی از انگلیسی بارشون نیست ولی چرت و پرت میگن :دی یه سرچ کن بهتر میفهمی
از اینا توی gd زیاد استفاده میکنیم . چطور شده کسی تو trade blizzard نگفته از اینجور کلمات

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

GM که نمیدونم ولی GM میشه گفت تعداد مناسب داره هر چند که تیکت ها ( شاید به خاطر مشغله GM ها شایدم به خاط رحجم زیاد تیکت ) معمولا بین 10 ساعت تا یک روز جواب داده میشه.
10 ساعت کم نیست ؟ :دی
ما تو فری سرور تیکت میدم 2-3 ساعت جواب میدن 2000 تا پلیر داره با 10-20 تا جی ام کلا

AMIR_TO
22-06-2011, 02:37
اونجور که من فهمیدم فقط انگلس حدود 100 تا ریلم داره
چه برسه به آلمان فرانسه ایتالیا و ... که اونا هم کلی ریلم دارن(هرکدوم حدود 40-50 تا)
تازه این eu بود فقط us فک کنم بیشتر از اینا ریلم داره
من موندم اخه مگه چندتا پلیر داره این بلیز با 300 - 400 تا ریلم
نگفتید توی هر ریلم متوسط چند نفر هستن
راستی شهری که توش الی و هورد توش باهم صلح هستن(اسم جالبه داشتن ولی یادم نیست الان) هنوز دالارانه؟

Crawling In MySkin
22-06-2011, 08:11
صف نه فقط مال اوایل کاتا بود که البته حق داشت بیچاره از بس ملت همه ان میشدن ببینن چه خبره!

والا من که تا حالا نتونستم بشمرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جدی میگم , ولی تو یه نگاه سطحی میشه فهمید 100 تا ریلمو داره!
GM که نمیدونم ولی GM میشه گفت تعداد مناسب داره هر چند که تیکت ها ( شاید به خاطر مشغله GM ها شایدم به خاط رحجم زیاد تیکت ) معمولا بین 10 ساعت تا یک روز جواب داده میشه. البته شما صبح تا ظهر تیکت بدی به علت الآف بودن جی ام ها در اون ساعات میان قربون صدقتم میرن همون 1 ثانیه بعدش:خخخخخخ
حداقل ما هر چی تیکت دادیم همینطور بوده:خخخ

چه برسه به آلمان فرانسه ایتالیا و ... که اونا هم کلی ریلم دارن(هرکدوم حدود 40-50 تا)
راستی شهری که توش الی و هورد توش باهم صلح هستن(اسم جالبه داشتن ولی یادم نیست الان) هنوز دالارانه؟ دالارانه ولی کسی توش نمیره
چون همه ی رید ها و دانجن ها و اینا الآن اومده تو آزروث بیریخت
نه دیگه بابا 400 تا ریلمم نه 100 تا رو هم بزاری:دی
چه خبره
والا متوسط که نمیشه گفت چون مثلا یه ریلم مثل kazzak ریلم پیرمرداس:دی شما قدیمی توش پیدا کردی اروپاییه جدید پیدا کردی عربه!!!!
مثلا همین کازاک تا اونجا که یادم میاد رضا میگفت 24 هزار نفر کپشه که فقط اوایل کاتا بود که کپ میشد هیچی 2 هزار نفرم تو صف بودن:دی
یه سری ریلم درپیت هم هستن که خوب اصلا جمعیت ندارن
یه سری ریلم دیگه مثل ragnaros frostmane toalet nether bouldozer Sylvanas حتی inland (اینا البته با کمی تخلص بود اسماشون:خخخ) که معروف ها هستن جمعیتی دارن برا خودشون اون ریلم sylvanas رو پر رنگ کردم که با احترام بخونید:خخخخخ

hossein2801
22-06-2011, 08:57
omg
من تو بلیز بن شدم
کاری نکردم که :37:

HoJJaT_007
22-06-2011, 09:11
واسه چی بن شدی :o
بلیزم اینطوریه یهو میزنه یکیو بن میکنه :دی بیا برگرد جی دی دیروز سر Valthria Dreamwalker وایپ شدیم (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) کلی خندیدیم :دی خدایی اسکل بازی در آوردیم
ملت داشتن first aid رو باس میزدن
اون لگ که 1 ماه پیش فیکس شد

hossein2801
22-06-2011, 09:19
loooooooooooooooooooool
میگه سوال امنیتیت لو رفته بیا اکانت جدید بساز تیکت بزن بعد یه عکس از شناسنامتم بده :16:
حالا من اسکن کنم این فارسی بلده بخونه؟:31:

Black-Ninja
22-06-2011, 09:24
loooooooooooooooooooool
میگه سوال امنیتیت لو رفته بیا اکانت جدید بساز تیکت بزن بعد یه عکس از شناسنامتم بده :16:

آقای افراسیابی اینجا به درد میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crawling In MySkin
22-06-2011, 09:30
آقای افراسیابی اینجا به درد میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر نکنم محلم بزاره به ما:دی

loooooooooooooooooooool
میگه سوال امنیتیت لو رفته بیا اکانت جدید بساز تیکت بزن بعد یه عکس از شناسنامتم بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من اسکن کنم این فارسی بلده بخونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مطمئنا جی ام ایرانی لاشون هست بین اون همه جی ام :دی
اینم پدر سوخته بازی جدیدشونه شاید.....

omg
من تو بلیز بن شدم
کاری نکردم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کفتار های پیر اصولا سنشون از یه مقداری که میگذره بن میشن همه:خخخخخ

hossein2801
22-06-2011, 09:42
کرگدن بدبخت حالا خوبه اکانت به نام خودمه اگه یه روزی ازت اسکن خاست تو چیکار میکنی که اکانتت به اسمه یکی دیگست؟:34:

Crawling In MySkin
22-06-2011, 09:59
سند 6 دنگ منگوله دار براش میارم چشت در بیاد:خخخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hirsababak
22-06-2011, 10:02
از بچه ها کسی با وایمکس بازی میکنه؟ اگه آره لطفا بگید پینگتون چه حدودیه، کدوم شرکت و کدوم منطقه
ممنون

من از ایرانسل گرفتم 1 نامحدود و بین 12 تا سیستم گیم نت share کردم راضی هم هستم
home 200
world 230
در مواقع خاص گهگاهی بیشتر میشه که موقتی هست.ضمنا من مشهد هستم

(دیروز واسه تمدید شارژ می خواستم برم داخل سایت وایمکس ایرانسل در نهایت تعجب دیدم ف.ی.ل.ت.ر هستش)

deltax
22-06-2011, 11:30
loooooooooooooooooooool

باید یه عکس از گذرنامه بدی..
یه جا هم هست قبلا سمت انقلاب بوده... برا همین چیزاست

hossein2801
22-06-2011, 11:41
گذرنامم کجا بود بابا :31:
من 1 شناسنامه دارم 1 کارت ملی از هر 2 اسکن گرفتم حالا میخام بفرستم

deltax
22-06-2011, 11:51
گذرنامم کجا بود بابا :31:
من 1 شناسنامه دارم 1 کارت ملی از هر 2 اسکن گرفتم حالا میخام بفرستم

به نظرم برو گذرنامه بگیر scan بفرست...شناسنامه یا کارت ملی بفرستی هنگ میکنن :دی
راستی فحش یا چیزی تو raid یا party ندادی...اینا چک میکنن از الکی پاپوش درست میکنن
اون سری با شامن تو بودم دیدم ms home خوبه ..ماله بلیزارد 1.2 k بود ....کلی فحش دادم به بلیزارد.....1 ساعت بعد acc بن شد 24 ساعت...دلیلشم گفته بود از یه acc دیگه گلد فرستادی به acc خودت..یارو رفته بود تاریخچه acc رو ریخته بوده بیرون اتو بگیره :دی

hossein2801
22-06-2011, 11:53
فرقی نداره

We will indeed require a legible scan or unedited high resolution digital image of a government issued photo ID, such as a drivers license, passport or national ID card in order to verify ownership of this account.

loomina
22-06-2011, 12:08
راستی شهری که توش الی و هورد توش باهم صلح هستن(اسم جالبه داشتن ولی یادم نیست الان) هنوز دالارانه؟

نه اشتباه فهمیدید! اروپارو گفتم 100 تا ریلم داره , اروپا شمال ریلم های همه ملیتی , ریلم های المان , روسیه و یکی 2 تا دیگس.
اونا تافاقا زیاد ریلم ندارن , تهش 25 تاس :31:
پلیر که خودشون میگفتن 15 میلیون نفر!
متوسط انلاین خب تو هر ریلم فرق داره , مثلا کزاک یه ریلم قدیمیه. خیلی ها توش بازی میکنن , بعد جمعیت صبح کم میشه شب خیلی زیاد میشه .
یا مثلا ریلم های تازه هم داریم که هنوز first 85 ریلم رو نگرفتن! ((:

omg
من تو بلیز بن شدم
کاری نکردم که :37:
اینو خب خودت فهمیدی جوابشو! :31:

m0hammad_74
22-06-2011, 12:09
من تازه اومدم اینجا و یه سوال داشتم که وقت نکردم 2400 صفحه رو بخونم
من یه میج ساختم و میخواستم بدونم cast time frost.fire bolt تا کی زیاد میشه
من چه کار باید بکنم (چه تلنتی بگیرم ) که کست تایم کم بشه
:13:

loomina
22-06-2011, 12:10
به نظرم برو گذرنامه بگیر scan بفرست...شناسنامه یا کارت ملی بفرستی هنگ میکنن :دی
راستی فحش یا چیزی تو raid یا party ندادی...اینا چک میکنن از الکی پاپوش درست میکنن
اون سری با شامن تو بودم دیدم ms home خوبه ..ماله بلیزارد 1.2 k بود ....کلی فحش دادم به بلیزارد.....1 ساعت بعد acc بن شد 24 ساعت...دلیلشم گفته بود از یه acc دیگه گلد فرستادی به acc خودت..یارو رفته بود تاریخچه acc رو ریخته بوده بیرون اتو بگیره :دی
LOL اقارو!
من که لحظه به لحظه دارم بهشون متلک میگم هیچ به GM هاشونم متلک میپرونم خوشم نیاد ازشون ((:

Mehran-King
22-06-2011, 13:17
من تازه اومدم اینجا و یه سوال داشتم که وقت نکردم 2400 صفحه رو بخونم
من یه میج ساختم و میخواستم بدونم cast time frost.fire bolt تا کی زیاد میشه
من چه کار باید بکنم (چه تلنتی بگیرم ) که کست تایم کم بشه
:13:

وقتی که لول 80 شدی و اگه زیاد Haste Rating بزاری Cast Time میاد پایین و سریع تر از قبل میتونی بزنی!:46:

hossein2801
22-06-2011, 15:17
حیف تو 4.2 دانجن جدید نداریم
شغلا هم چیزای توپی میسازن
بابا جواب منو ندارن که:37:

HoJJaT_007
22-06-2011, 15:28
آقا جریان Home و world چیه یکی بگه خبر ندارم من

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

یه سوال.
اگه یکی بره یه ریلم Realm First 85 یا Realm First Lich King رو بگیره بعد ترانسفر کنه یه ریلم دیگه چی میشه ؟ بعد ما realm first داریم یا world first ؟
world first کل ریلم هاست.

hossein2801
22-06-2011, 15:30

home
لتنسی با اینترنته
world
لتنسی با سرور بلیزه

باید هر دو یکی باشن که هیچ مکشلی پیش نیاد

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

یه سوال.
اگه یکی بره یه ریلم Realm First 85 یا Realm First Lich King رو بگیره بعد ترانسفر کنه یه ریلم دیگه چی میشه ؟ بعد ما realm first داریم یا world first ؟
world first کل ریلم هاست.

اچیوش حذف میشه

HoJJaT_007
22-06-2011, 16:26
یعنی چی نفهمیدم home و world از اول توضیح بده

loomina
22-06-2011, 17:10

home مربوط میشه به کار هایی مثل چت کردن و این جور مسائل
world مربوط میشه هب fight و کست کردن اسپل و اینجور کارا.

deltax
22-06-2011, 17:12

اگه ms home بالا باشه ایراد از اینترنتته...اگه ms world بالا باشه ایراد از blizzarde
بعد wotlk این latency این مدلی شده...2 تا رو نشون میده

Crawling In MySkin
22-06-2011, 17:14
home لتنسی خودته که از طرف اینترنت خودته
world لتنسی که از طرف بلیزارده
اچیو هم حذق میشه غلط کرده میره یه ریلم دیگه کسی که realm first داره کلی میبره رو اکانتش همون realm first:دی
البته اگه روزی مثل امروز کسی در حال قاچ قاچ کردن کابل باشه به هیچ وجه لتنسی خوب نیست

Crawling In MySkin
22-06-2011, 17:27
ویرایش:
بینندگان عزیز همونطور که مشاهده میکنید مثل اینکه کابل رو سوزوندن چون فقط من و احسان به طور قاچاقی حضور داریم در بازی و اصلا نمیشه به کاراکتر های هورد دست زد گاز میگیرن!
اینم وضعیت آلیانس:

EditEhsan
22-06-2011, 17:35
پینگ بالاست اما اگه من اون latency رو داشتم که خودم رو میکشتم

Crawling In MySkin
22-06-2011, 17:41
چه org درپیت مظلوم بدون جمعیتی :خخخخخ

EditEhsan
22-06-2011, 17:46
شاس ممد جان من از زاویه خلوت گرفتم که خودم معلوم بشم خخخخ
البته الان خلوته , نمیدونم چرا
شاید لنگر کل کابلها رو قطع کرده

HoJJaT_007
22-06-2011, 18:57
احسان چیزی از ui مونده با این رزولیشن ؟ :دی

w/e
orgچقدر خوشکل شده 3>
same as sw

mksarv
22-06-2011, 20:06
سلام بچه ها
کسی راجع به اکانت های پرمیوم molten wow چیزی میدونه؟

hirsababak
22-06-2011, 20:28
ویرایش:
بینندگان عزیز همونطور که مشاهده میکنید مثل اینکه کابل رو سوزوندن چون فقط من و احسان به طور قاچاقی حضور داریم در بازی و اصلا نمیشه به کاراکتر های هورد دست زد گاز میگیرن!
اینم وضعیت آلیانس:

جون هر کی میپرستی دیگه از این عکس ها اینجا نزار یاد نت قبلی خودم می افتم

doctorcomedian
22-06-2011, 20:29
سلام بچه ها
چی؟ moltem مگه اکانت پرمیوم هم داره؟
من تا حالا توش ندیدم که همچین اکانتی داشته باشه، فقط میشه پول بهش بدی آیتم بخری.:20:

AMIR_TO
22-06-2011, 21:00
سلام بچه ها

داره خوبشم داره
کارش اینه که دیگه مشکل صف نداری
یعنی 1200 تا صف داره ولی تو بدون توجه به صف عین .... سره تو میندازی پایین میری تو گیم(فقط برای خنده گفتم ناراحت نشید منظور نداشتم)

HoJJaT_007
22-06-2011, 21:42
همینه میگم مولتن آشغاله . شعارش اینه
Donate or simply you can G T F O .

AMIR_TO
22-06-2011, 21:45
همه سرور های فری آشغاله
لطفا شروع نکن به گفتن اینکه gd اله gd بله
البته من هیچ ادعایی ندارم ولی میدونم WOW یعنی بلیزارد

AMIR_TO
22-06-2011, 23:40
من آخرشم هم نفهمیدم hit rating چه بدرد میخوره
میشه بگید؟

HoJJaT_007
22-06-2011, 23:41
gd هر چی باشه از اون مولتن بهتره . من برای خودتون میگم وقتتونو توی سروری که mara باس اول icc قبل هر ثانیه 3 تا coldflame میده هدر ندید.

AMIR_TO
22-06-2011, 23:57
من نمیام gd چون
1-هر لحظه ممکنه سرور پودر بشه بره هوا
2-ریتیش پایینه برا من سخته لول آپ
3- جمعیتش کمه
ولی مهمتر از همه 2 هست

loomina
23-06-2011, 00:00
من آخرشم هم نفهمیدم hit rating چه بدرد میخوره
میشه بگید؟

شانس این که اسپل یا اتک بزنید و به هدفتون بخوره رو افزایش میده , یعنی یه جورایی باعث میشه miss نیشه ( و بالاتر که بره یه کم هم جلو دج وای میسته! )

loomina
23-06-2011, 09:09
اوه اوه ! :31:

The site you are trying to reach is currently in emergency maintenance due to critical hardware failures. We expect this maintenance window to last approximately 5 more hours. We apologize for the inconvienance.

سایتش حالا چیه؟ سایتش mmo rpg یه!!!

BursT
23-06-2011, 11:10
آقا event جدید رو از دست ندین

HoJJaT_007
23-06-2011, 11:56
من نمیام gd چون
1-هر لحظه ممکنه سرور پودر بشه بره هوا
2-ریتیش پایینه برا من سخته لول آپ
3- جمعیتش کمه1- هر سرور Free امکان پودر بشه بره هوا
اونم جریان داره یکی از Developer ها به نام Hogger که 45 سالش بوده میبینه در سه ماه آخر به سرور 30 هزار دلار دونیت میشه در نتیجه database و وایپ میکنه . الان پسورد روت دست kain هست فقط .
2- ریت 7x سخته لولولول ، ok شنبه یک شنبه 14x میشه.
3- 1700 نفر آنلاین کمه ok برید همون مولتن که 14913509386 نفر queue داره .
like i care

AMIR_TO
23-06-2011, 12:16
برای همه سادست 7 ولی من نمیتونم زورم میاد لول

hadi_gamer
23-06-2011, 18:12
آقا event جدید رو از دست ندین
چی هست event اش؟
جایزش چیه؟

BursT
23-06-2011, 19:11
چی هست event اش؟
جایزش چیه؟
یه باس توی dungon finder اضافه شده.زمانی که بزنیش یه آیتم می ده.اونو که باز کنی ممکنه یه staff خوشکل یا یه دونه companion ببری.

Arrowtic
23-06-2011, 19:15
midsummer
جايزشو نيدونم!!!

Arrowtic
23-06-2011, 19:55
اين GD كجا بايد ثبت نام كرد؟؟ميخوام شبا كه مولتن صفه آژ كنم اونجا.

AMIR_TO
23-06-2011, 19:59
راست میگی اینم حرفیه شبا بریم gd

HoJJaT_007
23-06-2011, 22:03
شنبه یکشنبه بیاید ریت ها 14x میشه . شما بازی کنید تا آخر میمونید . من خودم تو gd با این community nice ی که داره انگلیسیم خیلی بهتر شده . بشینید گلوبال حرف بزنید :دی

gamer-district.com دامینش park شده .

از
ثبت نام کنید

یه اکانت تو فروم بسازید ، اکانتی که توی فروم میسازید اکانت توی بازیتون میشه !!

AMIR_TO
23-06-2011, 22:24
خیلی خوب شبا میام GD

AMIR_TO
23-06-2011, 22:55
شما هوردی یا الی؟؟

Arrowtic
23-06-2011, 23:25
من كه هورد ميام.هانتريتش كه هانتره.و چون حاله ترولو ديگه ندارم(مولتن يه ترول دارم ديگه كه الآن باش ميزنم) احتمالا Belf يا Orc ميشه.99 درصد PVP

AMIR_TO
24-06-2011, 01:06
بیا PVE من میرم تو کار PVE راستی Dungeon Finder کار نمیکنه نه؟

IIIXSubZeroXIII
24-06-2011, 11:06
بیا PVE من میرم تو کار PVE راستی Dungeon Finder کار نمیکنه نه؟
ما تو هوردیم !
df ام fix ه !!

Crawling In MySkin
24-06-2011, 11:15
این چه وضعشه...یکی سوال بپرسه.....تلف شدیم از بس اسپم دادیم:دی

hadi_gamer
24-06-2011, 11:31
اینم سوال.
اگه مثلا من الان با یه گروه رفتم baradin hold بعد از اینکه رید تموم میشه 20 دقیقه بعدش با یه گروه دیگه میرم چه اتفاقی میفته؟در حالی که تو تقویم زده مثلا 5 روز دیگه قفلش باز میشه.

loomina
24-06-2011, 11:40
اینم سوال.
اگه مثلا من الان با یه گروه رفتم baradin hold بعد از اینکه رید تموم میشه 20 دقیقه بعدش با یه گروه دیگه میرم چه اتفاقی میفته؟در حالی که تو تقویم زده مثلا 5 روز دیگه قفلش باز میشه.

هیچی خیلی ریلکس هم دیگه رو نمیبینید! :31:

هر گروه که یه رید میره یه ای دی به رید و اعضاش داده میشه , اگر باس بمیره شما اون باس رو ID تون لاک میشه , ولی مثلا اگر بیشتر از یه باس داشته باشه میتونید باس هایی که نزدید رو هم دیگه رو ببنید.
توجه کنید که 25 من و 10 من لاکشون با هم share میشه.

hadi_gamer
24-06-2011, 11:45
پس چطور بچه های گیلد هر شب رید میرن؟تو گیلد لاک نمیشه؟
یا مثلا zandalari من شبی چند تا میرم در حالی که زده لاک.

hirsababak
24-06-2011, 11:51
zende چشم منو دور دیدی خرابکاری کردی تو بلیزارد ؟

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

اگر به فرض اینکه هر شب برن رید بدون که ادامه شب قبل هست

zalandari که دانجن حساب میشه و شما رندوم میری

hadi_gamer
24-06-2011, 12:03
این ترینکت های darkmoon چطوریه کوئستش؟کسی گرفته تا حالا؟

Crawling In MySkin
24-06-2011, 13:19
هر گروه که یه رید میره یه ای دی به رید و اعضاش داده میشه , اگر باس بمیره شما اون باس رو ID تون لاک میشه , ولی مثلا اگر بیشتر از یه باس داشته باشه میتونید باس هایی که نزدید رو هم دیگه رو ببنید.
توجه کنید که 25 من و 10 من لاکشون با هم share میشه.
البته تو کاتا شیر میشه

zende چشم منو دور دیدی خرابکاری کردی تو بلیزارد ؟
نه بابا من بچه خوبی شدم:خخخخ

بچه های گیلد هر شب میرن که برن :دی
کلی آدم تو اون گیلد هست
هر دفعه یه سریشون میرن
حتی اگه لیدر و آدم جمع کنشون یه نفر باشه دیگه خود اون نفر نمیتونه ببینه
zandie هم که سیو بشی نشی random میری قفلشو باز میکنی میری تو:دی

این ترینکت های darkmoon چطوریه کوئستش؟کسی گرفته تا حالا؟
اون کوئستا مخصوص inscriptor هاست کسایی که شغل inscription دارن میتونن برن و اون ترینکت هارو بسازن
راه ساده تر میشه خرید:دی

loomina
24-06-2011, 13:56

همونطور که یرسا گفتن , معمولا این جور گیلد ها مثلا امشب 2 تا باس رو میزنن , فردا شب 3 تا , فردا شب مثلا تمومش میکنن.
یا zandalari که میگید اون دانجن هست اینس نیست , دانجن ها حالت عادی 1 روز بیشتر لاک نداره , ولی اگر به صورت رندوم برید چون شانسی هست اگر قبلا لاک باشید حساب نمیکنه . اگر به صورت دستی بزنید تو قسمت انتخاب دانجن میبینید بار اول که رفتید بازه ولی بار دوم به بعد قفل شده و برای رفتنش باید random dungeon بزنید.
اها یه چیز دیگه , شما چه با گیلد برید چه pug ( یعنی بدون گیلد ) و چه یه اینس رو solo برید(!) ( یعنی تکی بزنیدش :31: ) بازم لاک میشید.

Crawling In MySkin
24-06-2011, 14:15
یرسا
یرسا کیه این بهت توهین کرد نوم:خخخ

اها یه چیز دیگه , شما چه با گیلد برید چه pug ( یعنی بدون گیلد ) و چه یه اینس رو solo برید(!) ( یعنی تکی بزنیدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بازم لاک میشید. LFM BOT HC SOLO !

HoJJaT_007
24-06-2011, 15:09
آره عزیزم بیا هورد troll shaman در خدمت شماست :دی

AMIR_TO
24-06-2011, 15:17
من یک پالا ساختم به اسمه Persianpala

نگفتی دانجن فایندر کار میکنه یا نه؟

hirsababak
24-06-2011, 15:44
یرسا کیه این بهت توهین کرد نوم:خخخ
LFM BOT HC SOLO !

ممد نوم از دستت دلخوره

IIIXSubZeroXIII
24-06-2011, 17:01
من یک پالا ساختم به اسمه Persianpala

نگفتی دانجن فایندر کار میکنه یا نه؟

df ام fix ه !!
بله کار میکنه

AMIR_TO
24-06-2011, 17:15
کسی to low lvl mire dungeon ke man talent haye prot begiram??

mdavodi
24-06-2011, 20:02
اون کوئستا مخصوص inscriptor هاست کسایی که شغل inscription دارن میتونن برن و اون ترینکت هارو بسازن
راه ساده تر میشه خرید:دی

نه عزیز queste رو همه میتونن بگیرن. فقط باید تو event دارکمون باشی تا بتونی به quest giver تحویل بدی.

HoJJaT_007
24-06-2011, 20:58
نه ، برن هم وایپ میشن چون کسی gear نداره که .
الان 14x تا آخر یک شنبه . بدو لول آپ کن هر یه کوسئت یه لول میده

من Althea هستم ولی اگه آن نبودم Altheaqt رو add کن .

QT = Cute xD

Arrowtic
24-06-2011, 21:44
من فردا ميسازم هانترو اسمو ميگم.
لول مولتن ميخواد ريلم جديد بزنه نظرسنجي گذاشته برا ريت.50 درصد گفتن x1.البته اين ريت مخالفاني هم داره كه من در راسشونم!:31:
ولي تقريبا قطعيه.همه ميگن يه چي بشه شبيه بليز.يكي نيست بگه اسكلا آخه مگه همه كوئستا فيكسن؟؟؟مگه بليز هم وت و دونيت داره؟؟

HoJJaT_007
24-06-2011, 22:16
مگه rdf molten کار میکنه
فقط میخوان ریلم جدید بسازن ملت دونیت کنن پول بگیرن . پدر سگ بی شرف Kaer

BursT
24-06-2011, 22:17
من Althea هستم ولی اگه آن نبودم Altheaqt رو add کن .
Qtalthea می ذاشتی بهتر نبود؟

لول مولتن ميخواد ريلم جديد بزنه نظرسنجي گذاشته برا ريت.50 درصد گفتن x1.البته اين ريت مخالفاني هم داره كه من در راسشونم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي تقريبا قطعيه.همه ميگن يه چي بشه شبيه بليز.يكي نيست بگه اسكلا آخه مگه همه كوئستا فيكسن؟؟؟مگه بليز هم وت و دونيت داره؟؟
جدا عجب خرهایی پیدا می شنا.

Crawling In MySkin
24-06-2011, 23:09
مگه بليز هم وت و دونيت داره؟؟
yeeeeeeeeeeeey
i donated and got LK's Mount
yeeeeeeeeeeeeey
:خخخخخ

AMIR_TO
24-06-2011, 23:42
داره از چی دی خوشم میاد در ضمن من تلتت تانک میرم به خاطر اینکه اینجا همین الان من با 4تا لول 15 دیگه دو یار رفتیم RDF

BursT
24-06-2011, 23:59
داره از چی دی خوشم میاد در ضمن من تلتت تانک میرم به خاطر اینکه اینجا همین الان من با 4تا لول 15 دیگه دو یار رفتیم RDF

RFC منظورته؟

Arrowtic
25-06-2011, 00:06
1.تبليغ:اينجا بريد زير پست من تشكر بزنيد :خخخخخ

2.اسمم تو gd Arrowtic هستش.البته مطمئنا ادامش نميدم تفننيه:31:
3.مونت كه مهم نيست.شما تو بليز دونيت ميكني Shadowmourne رو وقتي تازه 80 شدي ميگيري؟؟(ميدونم الآن شما كاتا هستيدو اينا كلي بود.يه مثال بود.)
من دارم رو مخ فاميلم كار ميكنم DBW HC تو مولتن برام بگيره:31:

hadi_gamer
25-06-2011, 00:37
امشب این مانت رو گرفتم.چه حالی داد.فقط drop rate رو داشته باشید 1% .تازه 4 نفر هم نید بدن دیگه هیچی...چه حالی کردم.:31:

hadi_gamer
25-06-2011, 07:52
يكي اشكش دراومده بود گفت هر چقدر گلد بخواي بهت ميدم.گفت 20k گفتم نه گفت 30k گفتم nope sry .گفت خواهش ميكنم اون مانت رو بده من.گفتم نه.:27:
به نظرتون ميفروختم بهش؟

loomina
25-06-2011, 10:48
يكي اشكش دراومده بود گفت هر چقدر گلد بخواي بهت ميدم.گفت 20k گفتم نه گفت 30k گفتم nope sry .گفت خواهش ميكنم اون مانت رو بده من.گفتم نه.:27:
به نظرتون ميفروختم بهش؟

به نظرم مانت خوبیه , من یه مانتی هست مثل مانت اندد هاست از تو دانجن تو eastern plaguelands دراپ میشه , با میج low lvl رفته بودم بردمش! :31: یکی میگفت ازت میخرم ولی نفروختمش. کلا فروختن اینجور چیزا مثل این میمونه که مثلا رتبه شغلیتون رو بفروشید!! کار عاقلانه ای نیست :31:

HoJJaT_007
25-06-2011, 10:59
این چیه بابا Panther هم شد مانت .. میفروختیش میرفت دیگه خوشگل نیست که :دی

من رفتم zg با یه نفر . سر باس راپتور (لول 80) کل اتاق رو پول کردم :دی مانته دراپ شد منم رول 100 دادم
بعد یه جوری شدم تا 10 روز هر چی رول میدادم 1-10 بود

Crawling In MySkin
25-06-2011, 11:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما از امیر به دلیل گذاشتن همین یه عکس تشکر کردیم وگرنه تشکر نمیکردیم:خخخخخ

3.مونت كه مهم نيست.مونت لیچ کینگ مهم نیست؟!
سعید چوب من کجاست:خخخخ

RFC منظورته؟ نه منظورش رندوم دانجن فایندر بود درست گفت

يكي اشكش دراومده بود گفت هر چقدر گلد بخواي بهت ميدم.گفت 20k گفتم نه گفت 30k گفتم nope sry .گفت خواهش ميكنم اون مانت رو بده من.گفتم نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون ميفروختم بهش؟ اینجور چیزا اصولا میکشه رو قیمت خود اکانت
مثلا white polar beer که هانتر من داره کلی میکشه رو اکانتم(دراپ چنس:0.3 حالا منظور : /poz rasooli :خخخخخخ)
یا 2 تا qiraj ایی که رسول داره و اون شتر مرغی که علی داره
و راون لردی که دانیال داره
اینا همه میکشه رو اکانت
البته اینو درج کنم برا یه سری پول نقد(گلد) بیشتر میکشه رو اکانتشون :خخخ

hadi_gamer
25-06-2011, 11:26
اینجور چیزا اصولا میکشه رو قیمت خود اکانت
مثلا white polar beer که هانتر من داره کلی میکشه رو اکانتم(دراپ چنس:0.3 حالا منظور : /poz rasooli :خخخخخخ)
اینا همه میکشه رو اکانت
البته اینو درج کنم برا یه سری پول نقد(گلد) بیشتر میکشه رو اکانتشون :خخخ
ئه white polar bear رو منم دارم.فكر كردم به درد نميخوره همه دارن.از كجا دراپ شد برات؟
پس اكانت من حسابي گرونه دو تا مانت خيلي rare دارم.:31:

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

خواستيد ثابت كنم عكس هم ميذارم :31:

Muradin
25-06-2011, 11:43
ما از امیر به دلیل گذاشتن همین یه عکس تشکر کردیم وگرنه تشکر نمیکردیم:خخخخخ

ایکبیری :دی!

AMIR_TO
25-06-2011, 12:02
از عکس لیدی همانند خودش بسیار خوشمان آمد

hadi_gamer
25-06-2011, 12:32
خرس قطبي رو زده فقط 95 نفر تو كل ريلمهاي بليز دارن!!!
كه دوتاش من و zende هستيم :18:

HoJJaT_007
25-06-2011, 12:45
خرس قطبی ریتش اینجا 1.3 هست .
من با شمن درن ای قبل وایپ داشتنم CHAIN Sons Of Hodir میرفتم گفتم این daily ها چی هستن ، یکیشو باز کنم شاید جایزه بده :دی
یهو اولیو که باز کردم دیدم wtf White Polar Bear اونجا نشسته :دی
تا سه شب و سه روز اسپم میکردم فقط :دی

البته الان 20 روزه دارم bag باز میکنم به غیر snowball و یه food چیز دیگه ای نیست

راستی
یه daily تو zul drak هست یه ترینکت میده با ریت 0.1 اونو بگیرید

البته بگم توwotlk تو کاتا نمیدونم

Sorena_777
25-06-2011, 12:55
ببخشید توی این سایت کلا کسی بلد نیست به من توضیح بده که چطوری میتونم اخرین پچ رو به صورت افلاین بازی بکنم؟؟؟(خودم هم میدونم انلاین حالش بیشتره ولی من دوست دارم افلاین بازی بکنم)
یکی بهم یه لینک داد که گفتش سرور 4.0.6 هستش با یه سایت خارجی که توضیح میده ولی من بلد نیستم باهاش کار بکنم:31:

ميتوني براي پچ 4.0.6 از لينك هاي زير استفاده كني و سرور رو دانلود كني

کد:
کد:
اينم سايتي كه توضيحات اين سرور رو داده

کد:
این هستش

Arrowtic
25-06-2011, 13:03
شما جاش اينجا نيست.قسمت بازي هاي آنلاين ساخت سرور تاپيك داره اونجا برو.
لول همه به جاي اينكه به اصل مطلب توجه كنن رفتن تو كاره ليدي:31:

Crawling In MySkin
25-06-2011, 13:40
ببخشید استاد اصل مطلب کجاست؟
اصل مطلب لیدیه
کل وو لیدی
کل این تاپیک برا لیدیه
بقیه هم بوقن:خخخخ

AMIR_TO
25-06-2011, 14:29
ببخشید استاد اصل مطلب کجاست؟
اصل مطلب لیدیه
کل وو لیدی
کل این تاپیک برا لیدیه
بقیه هم بوقن:خخخخ
دقیقا درست می فرمایید البته + ایلیدن طوفان خشم()Illidan Stormrage

Muradin
25-06-2011, 14:42
طوفان خشم چیه خشم طوفان:دی

Crawling In MySkin
25-06-2011, 14:45
نه درست گفت طوفان خشم:دی

Muradin
25-06-2011, 14:47
چرت نگو ممد خشم طوفان درسته:دی

AMIR_TO
25-06-2011, 14:51
شما نگاه کن:
storm یعنی طوفان rage یعنی خشم= stormrage=طوفان خشم

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

شما برو هرسایتی که قبول داری رو چک کن بعد بیا نظر بده

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

وای که چه آلی بشه ایگه این دوتا برگردن(البته لیدی الان کشک نیست اراده کنه همه جلوش زانو میزنن) بنظر من اون بهترین بسته الحافی wow هست

Muradin
25-06-2011, 14:52
شما نگاه کن:

نه بابا؟! :دی
عزیز من فارسی نیست که میچسبونی به هم جا به جا میشه

نکنه تو میری تو سایتای فارسی اینارو چک میکنی =))

hirsababak
25-06-2011, 14:59
كه دوتاش من و zende هستيم :18:

لینک بده ببینم کدوم مونت رو میگی

ضمنا zende رو نمیشه نفر شمرد :31:

BursT
25-06-2011, 15:43
امشب این مانت رو گرفتم.چه حالی داد.فقط drop rate رو داشته باشید 1% .تازه 4 نفر هم نید بدن دیگه هیچی...چه حالی کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Gz
ندارم:(

به نظرم مانت خوبیه , من یه مانتی هست مثل مانت اندد هاست از تو دانجن تو eastern plaguelands دراپ میشه , با میج low lvl رفته بودم بردمش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی میگفت ازت میخرم ولی نفروختمش. کلا فروختن اینجور چیزا مثل این میمونه که مثلا رتبه شغلیتون رو بفروشید!! کار عاقلانه ای نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می فروختی.
بالای 50 بار رفتم تا دراپ شد برام.
در حالت نرمال میری میزنی.میای بیرون از ins بعد reset می کنی دوباره می ری.
روزی تا 10-15 بار میزاره اینکارو کنی

سعید چوب من کجاست:خخخخ
تو سر اون گرده نخودیس

اشتباه می کنی.هیچ کدومشون ارزش ندارن.
به قدری خزن که خدا می دونه

خیلی بیشتر از ایناس...خزه...

HoJJaT_007
25-06-2011, 15:51

آخه شتر رو هم نفر میشمارند میدونید که.

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

مگه در هر ساعت 5 تا isntance dung بیشتر نمیشه رفت ؟ تو wotlk که اینطوریه :دی
آها اصلا یادم رفت نرمال id نداره . (یا داره؟)

AMIR_TO
25-06-2011, 16:34
شما از سایت های خارجی چه جوری متوجه میشید طوفانه خشمه یا خشمه طوفان
از اون طرف همه سایت های ایرانی+من+محمد آقا اشتباه مکنیم شما درست میگید نه؟

Muradin
25-06-2011, 17:02

عزیزم آدم نباید که همش چشمش به سایتا باشه..
یکم عقل و شعور و اطلاعات داشته باشی راحت میشه ترجمه کرد.

یه منبع موسخ بگو سایتای ایرانی که اکثرا افراد مشنگ ادارش میکنن ممدم که آدم حساب نمیشه شما هم که...

Crawling In MySkin
25-06-2011, 17:05

مگس ها هم نظر میدن جدیدا؟

از نظر معنای لغوی خیلی فرقی نمیکنه که الکی بحث جدید راه انداختیدا؟

می فروختی.
بالای 50 بار رفتم تا دراپ شد برام.
در حالت نرمال میری میزنی.میای بیرون از ins بعد reset می کنی دوباره می ری.
روزی تا 10-15 بار میزاره اینکارو کنی
اون رو خیلی زیاد نمیخرن:دی

اشتباه می کنی.هیچ کدومشون ارزش ندارن.
به قدری خزن که خدا می دونه
ارزش که چرا دارن دیگه تو هم زدی تو سر مال به شدت:دی
بعدم باش پز رسولی که میشه داد:خخخخ

Muradin
25-06-2011, 17:09
نظر معنای لغوی خیلی فرقی نمیکنه که الکی بحث جدید راه انداختیدا؟

والا این دوستمون ولکن نیست!

loomina
25-06-2011, 18:40
ایکبیری :دی!

من هم به خاطر این کلمش تشکر کردم خخخخخ

مگه گوش میده

نه درست گفت طوفان خشم:دی

تو انگلیش حالیته ممد؟ خخخخ

ها ای نوفهمه!

شما نگاه کن:

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

وای که چه آلی بشه ایگه این دوتا برگردن(البته لیدی الان کشک نیست اراده کنه همه جلوش زانو میزنن) بنظر من اون بهترین بسته الحافی wow هست

بعد مثلا من میگم brown bear با این گرامری که شما ساختی میشه قهوه ای خرس؟ =))
یا مثلا کلمه ی Iron guard میشه اهن گارد؟ =)) نه عزیز اون میشه خرس قهوه ای , اینم میشه گارد اهن!
پس اون میشه خشم طوفان!

نه بابا؟! :دی
عزیز من فارسی نیست که میچسبونی به هم جا به جا میشه

نکنه تو میری تو سایتای فارسی اینارو چک میکنی =))

خخخخخ

یه منبع موسخ بگو سایتای ایرانی که اکثرا افراد مشنگ ادارش میکنن ممدم که آدم حساب نمیشه شما هم که...

ممد هنوز zone یی که undercity توش هستو نمیدونه ( که هی میگه سیلواناس سیلواناس که خودشم میدونه الیک میگه خخخ ) میخوای بیاد اسم شخصیت هارو ترجمه کنه؟:31:

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

مگه در هر ساعت 5 تا isntance dung بیشتر نمیشه رفت ؟ تو wotlk که اینطوریه :دی
آها اصلا یادم رفت نرمال id نداره . (یا داره؟)

اگر یکی باشه , این اولا
دوما با رندوم دانجن میشه
سوما ID داره , منتها ریست میشه.
پنجما الانم بخوای مثلا یه دانجن رو هی فارم کنی لاک میکنه.

منم بوقم نه؟ :)

AMIR_TO
25-06-2011, 19:35
نگاه اون مثال هایی که زدی 1کی صفت 1کی اسم بود ولی این که من میگم 2 تا صفته فرق فوکوله(الان یک مدیر از اینورا رد میشه اسم اینجا رو میزاره محفل ادبیات خخخخخخ)
راستی شما اصلان از کدوم طرفی؟

Muradin
25-06-2011, 19:53
الان طوفان به نظر جنابالی آقای معلم ادبیات کجاش به صفت میخوره؟!یا خشم؟!

این لومینا طرفیه که ممد نباشه :خخخخخ(همون طرف حق دیگه:دی)

Crawling In MySkin
25-06-2011, 20:05
ایشون طرف
tyrjende
چیز ببخشید
mulfarion's bitc
نه نه اشتباه شد
tyrande

منم بوقم نه؟ :)
نیستی؟:) ! :خخخخ

ممد هنوز zone یی که undercity توش هستو نمیدونه ( که هی میگه سیلواناس سیلواناس که خودشم میدونه الیک میگه خخخ ) میخوای بیاد اسم شخصیت هارو ترجمه کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا این زونی که میگی کجاست جدا؟:خخخخ

BursT
25-06-2011, 20:32
مگه در هر ساعت 5 تا isntance dung بیشتر نمیشه رفت ؟ تو wotlk که اینطوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها اصلا یادم رفت نرمال id نداره . (یا داره؟) باب گفتم در روز.
بله بعد از چند بار لاک می شه که این مقدارش بیشتر از 5 تاست:-؟؟

ارزش که چرا دارن دیگه تو هم زدی تو سر مال به شدت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدم باش پز رسولی که میشه داد:خخخخ کسی می خره؟
هر کس خواست من هیرومو می فرشم....350 هزار تومن.
همه ی این mount هایی هم که گفتین غیر از zulian داره
I levelش هم 357 اینا هست(pve) توی pvp هم 3.4ک res داره:D
102 تا هم mount داره.
ولی کیه که بخره؟:(

loomina
25-06-2011, 20:47
الان طوفان به نظر جنابالی آقای معلم ادبیات کجاش به صفت میخوره؟!یا خشم؟!

این لومینا طرفیه که ممد نباشه :خخخخخ(همون طرف حق دیگه:دی)

والا من طرف کامپیوترمم(!) خخخخ

ایشون طرف
tyrjende
چیز ببخشید
mulfarion's bitc
نه نه اشتباه شد
tyrande

بعد اون زمان که این حجت بیچاره میومد فحش میداد میگفتیم فحش نده , اونوقت ایشون که یعنی خیلی بلد هستن...
تو فروم جای بحثه فحش میخوای بدی یه جا دیگه...

hirsababak
25-06-2011, 21:17
مگس ها هم نظر میدن جدیدا؟

از نظر معنای لغوی خیلی فرقی نمیکنه که الکی بحث جدید راه انداختیدا؟

اون رو خیلی زیاد نمیخرن:دی

ارزش که چرا دارن دیگه تو هم زدی تو سر مال به شدت:دی
بعدم باش پز رسولی که میشه داد:خخخخ

پز رسولی رو خوب اومدی:31:

hadi_gamer
25-06-2011, 21:19

G U L D A N
25-06-2011, 21:34
سلام
دوستان من addon healbot رو down کردم فقط یه مشکلی که دارم اینه که وقتی کسی رو انتخاب می کنم دوست ندارم spell ای زده بشه !
یعنی فقط اون hero انتخاب بشه و heal داده نشه !
چطور config کنم
ممنون

HoJJaT_007
25-06-2011, 22:28
با healbot نمیشه . از Grid استفاده کن.

w/e
یکی یه spell alerter بگه . مثلا بگه تارگت یا focus از این اسپل magic استفاده کرد که بتونم dispell کنم .

G U L D A N
25-06-2011, 22:41
لینک می دی ؟

Crawling In MySkin
25-06-2011, 22:56
کسی می خره؟
هر کس خواست من هیرومو می فرشم....350 هزار تومن.
همه ی این mount هایی هم که گفتین غیر از zulian داره
I levelش هم 357 اینا هست(pve) توی pvp هم 3.4ک res داره:D
102 تا هم mount داره.
ولی کیه که بخره؟:(
نه اینو خوب اومدی مشکل اینجاس که ما ارزش میزاریم ولی کسی نمیخره !:خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همونطور که گفتم بیشتر برا پز رسولی به کار میره
الآن همین پزی که دادی پز رسولی بود:خخخخ

بعد اون زمان که این حجت بیچاره میومد فحش میداد میگفتیم فحش نده , اونوقت ایشون که یعنی خیلی بلد هستن...
تو فروم جای بحثه فحش میخوای بدی یه جا دیگه...
چرا تهمت میزنی کی فحش داد
کسی فحش داد؟
آقا کسی دید من فحش بدم؟:خخخخ

loomina
26-06-2011, 01:09

Crawling In MySkin
26-06-2011, 08:20
عجب گشادی بوده سازنده ی این:دی
اون لبه جایی که دستش هست یکم میبرد تو خیلی طبیعی ترش میکرد
ولی در کل جالبه:دی

deltax
26-06-2011, 08:40
ایشون طرف
tyrjende
چیز ببخشید
mulfarion's bitc
نه نه اشتباه شد
tyrande

این اسما که گفتی رو شوت کن بره ...کلا wow 2 تا شخصیت توپ داره..اونام بیچاره ها نقش منفی فیلم رو دارن ...
illidan....arthas (lich
بقیه با این 2 تا قابل مقایسه نیستن

Crawling In MySkin
26-06-2011, 09:43
اینارو ولش
یکی به من بگه استفاده از wowtunnel راه و روش خاصی داره ؟!
ما استفاده میکنیم به جا اینکه کمتر شه پینگو بیشتر میکنه((:

Muradin
26-06-2011, 10:51
ممد تو فقط دونه دونه همرو خز کن باشه؟!:خخخخخخخ

jafarr
26-06-2011, 12:01
اینارو ولش

از سرور اروپا استفاده کن خیلی بهتر میشه . یادم هست یه پوست کلان راجب wowtunel گذاشتم .

deltax
26-06-2011, 12:05
از سرور اروپا استفاده کن خیلی بهتر میشه . یادم هست یه پوست کلان راجب wowtunel گذاشتم .

ee....توهم برگشتی :)
خیلی وقت بود نبودی

loomina
26-06-2011, 12:13
اینارو ولش

اون پایینش میزنی EU یا اگر اروپا نوشته که همون , ping all میزنی , کمترین پینگ رو روش کلیک میکنی , تو خود صفحه اولش wow رو اجرا میکنی.

اینجارو خخخخ

خوش آمدید ,loomina.
آخرين بازديد شما امروز در ساعت 01:09 AM.
منوی اطلاع رسانی:4,294,967,549 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Muradin
26-06-2011, 12:35
واسه منم امروز صبح اینجوری شده بود:دی
برو یه بار تو منو بزنی یادداشت های کاربران تو پروفایل شما دفعه بعدی درست میشه:دی

Arrowtic
26-06-2011, 12:48
واسه منم اينطور شد!!!

HoJJaT_007
26-06-2011, 13:14
امسال درس و مدرسه و wow تعطیله :دی
تازه خبردار شدم L.A NOire واسه pc میخواد بیاد .
همچنین BattleField3 , COD MW 3 , AC : Revelation etc etc میاد لول :دی

Crawling In MySkin
26-06-2011, 13:39
برا منم همینطور شد
همون کارم کردم درست شد:دی

اون پایینش میزنی EU یا اگر اروپا نوشته که همون , ping all میزنی , کمترین پینگ رو روش کلیک میکنی , تو خود صفحه اولش wow رو اجرا میکنی.همین کارو کردم استاد
محل بازی رو هم انتخاب کردم
اصلا نمیخونه
وقتی میرم تو اصلا game رو inactive میزنه
توهم زده شدید این یکی کمک کنه
(شایدم کار میکنه؟:خخخخ)

از سرور اروپا استفاده کن خیلی بهتر میشه . یادم هست یه پوست کلان راجب wowtunel گذاشتم . نه که خودم داشتم از سرور افغانستان میکردم((: