PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Mehran-King
01-06-2011, 16:58
اولا بازی اصلا نسخه کرک و اورجینال داره
دوما

بلیزاردیای عزیز (سعید - دانیال - ممد etc ...) سرور خوب خواستید gd هستش .
فکر کنم بلیزارد بازی رو به زودی Free to play کنه . چون به زودی ورشکست خواهد شد دلیلشم میدونید

به به حجت خان ،

آره حجت جان بازی 2 نوع هست یکی کرک شده یکیش هم اورجینال که از خارج سفارش میدی! یا از تهران میخری یه اندک سایت های ایرانی هست که خودشون برات میارن!

واسه استاد هایی مثل شما جناب حجت همون gd خیلی خوبه ، چون بلیزارد جای با حوصله هاست! ;) و وقت میخواد!

الهی آمین

دلیل اینه که من توش بازی میکنم ؟ :40::40::40:

الان حدود 2-3 ماهی میشه که توی بلیزارد بازی میکنم ،وقتی لول 85 میشی اصلا از بازی خسته نمیشی!

همه چیز کار میکنه! راستی توی بلیز نمیشه سریع لول آپ کرد مثل سرور قدرتمندی بنام gd : دی ... بماند ...

بریم به اتفاق دوستان طلا جمع کنیم ... ( حسودی نکن حجت جان ):11:

deltax
01-06-2011, 17:08
تنها دلیلی که باعث من برم بلیزارد bug نبود ..فقط و فقط donat بود...زمان naxramass میرفتیم durater برا duel تو wowscape پریست میومد جلوم 45k .......
ulduar که باز شد تانک donate pala با 62k میومد...واقعا اعصاب میخواست
راستی ممد os پالادین رو holy کردم
بین قسمت اول با قسمت دوم pass قبلی یه 456 اضافه کن ;)
برو بلکه 4 تا gear tank یا holy بگیری

hossein2801
01-06-2011, 17:15
میگم این بلیز چه حالی میده : دی حال میده هیچ باگی نداره !!!:10:نسخه کرک شده بازی رو هم بزودی می خرم! :)

فعلا که اورجینالشو چسبیدم : )

شرط میبندم این Acc خودت نیست یا خریدی
دلیل؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما میگی تازه رفتم یا 2-3 ماه فکر کنم گفتی
اولین اچیو این هیرو 8 2010 گرفقته شده
:31:

-Albis-
01-06-2011, 17:18
به به حجت خان ،

آره حجت جان بازی 2 نوع هست یکی کرک شده یکیش هم اورجینال که از خارج سفارش میدی! یا از تهران میخری یه اندک سایت های ایرانی هست که خودشون برات میارن!

واسه استاد هایی مثل شما جناب حجت همون gd خیلی خوبه ، چون بلیزارد جای با حوصله هاست! ;) و وقت میخواد!

الهی آمین

دلیل اینه که من توش بازی میکنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان حدود 2-3 ماهی میشه که توی بلیزارد بازی میکنم ،وقتی لول 85 میشی اصلا از بازی خسته نمیشی!

همه چیز کار میکنه! راستی توی بلیز نمیشه سریع لول آپ کرد مثل سرور قدرتمندی بنام gd : دی ... بماند ...

بریم به اتفاق دوستان طلا جمع کنیم ... ( حسودی نکن حجت جان )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لول چرا چرت میگی اخه . wow کلا یه نسخست . کرک و غیر کرکم نداره . مهم همون سریال نامبره .
من بلیزارد نمیام به دو دلیل . به خاطر اینکه پولامو صرف یه بازی که فقط واسه هدر دادن وقت بازیش میکنم نمیکنم . + فعلا و حالا حالا ها تو gd هستم به خاطر همون community که جنابعالی رو انداختند بیرون .

لحن حرف زدنت یه جوریه انگار من newbie هستم میخوای به من یاد بدی لول . همه اینا رو از 2 سال پیش که wow رو شروع کردم میدونستم . اگه شما تازه فهمیدید np ولی من اینا رو میدونستم so dont try to teach me k ?

Anyway enjoy retail cya

deltax
01-06-2011, 17:22
به به حجت خان ،

الهی آمین

اگه این کاراکتر رو تو lvl up کرده باشی اسممو عوض میکنم :دی
اگه کردی تاکتیک boss اخر ZG رو با rotation pala tank بزار ببینم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

لول چرا چرت میگی اخه . wow کلا یه نسخست . کرک و غیر کرکم نداره . مهم همون سریال نامبره .
من بلیزارد نمیام به دو دلیل . به خاطر اینکه پولامو صرف یه بازی که فقط واسه هدر دادن وقت بازیش میکنم نمیکنم . + فعلا و حالا حالا ها تو gd هستم به خاطر همون community که جنابعالی رو انداختند بیرون .

لحن حرف زدنت یه جوریه انگار من newbie هستم میخوای به من یاد بدی لول . همه اینا رو از 2 سال پیش که wow رو شروع کردم میدونستم . اگه شما تازه فهمیدید np ولی من اینا رو میدونستم so dont try to teach me k ?

Anyway enjoy retail cya

اینکه میگی ادم پول هدر میده چرته...یعنی روزی 500 تومن پولیه تو این دور و زمونه؟
در مورد هدر دادن وقت هم وقتی چند وقت تو GD بازی کردی و کاراکترات پاک شده باز هم داری میری اونجا از صفر شروع میکنی... دیگه چی بگم...

loomina
01-06-2011, 17:36
میگم این بلیز چه حالی میده : دی حال میده هیچ باگی نداره !!!:10:نسخه کرک شده بازی رو هم بزودی می خرم! :)

فعلا که اورجینالشو چسبیدم : )

بچه ها هر کس اکانت منو خواست بگه!

اولا بازی اصلا نسخه کرک و اورجینال داره
دوما

فکر کنم بلیزارد بازی رو به زودی Free to play کنه . چون به زودی ورشکست خواهد شد دلیلشم میدونید

برام یه اکانت بساز اینجور پیش بره به زودی میام!!!

به به حجت خان ،

الهی آمین

نسخه کرک؟ نکنه جدیدا با کرک سر بلیزارد کلاه میزارن؟ یعنی این همه ملت و خود بلیزارد اسکله دیگه؟

لول چرا چرت میگی اخه . wow کلا یه نسخست . کرک و غیر کرکم نداره . مهم همون سریال نامبره .

Anyway enjoy retail cya

نه این فکرک رده با کرک میتونه بره خبر نداره چی به چیه...

اکانتشم که به قول حسین مال خودش نیست ((:

Mehran-King
01-06-2011, 17:38
شرط میبندم این Acc خودت نیست یا خریدی
دلیل؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما میگی تازه رفتم یا 2-3 ماه فکر کنم گفتی
:31:

مال رفیقم بود من گرفتم :)

اینکه میگی ادم پول هدر میده چرته...یعنی روزی 500 تومن پولیه تو این دور و زمونه؟
در مورد هدر دادن وقت هم وقتی چند وقت تو GD بازی کردی و کاراکترات پاک شده باز هم داری میری اونجا از صفر شروع میکنی... دیگه چی بگم...

+1

loomina
01-06-2011, 17:40
lol حسین تو این 2 ماهه که خودش میگه عجب فیلم هندی بازی هم در اورده (((:

Mehran-King
01-06-2011, 17:43
هوی اون که اکانت منو گرفته بود گلدام سر جاشه با دث نایت و پریستم تو جی دی ؟!؟!؟!!؟

والا فعلا که چنبره زدیم رو fable 3 در به در دنبال آدم میگردیم با خودمون همراه کنیم بریم انقلابی چیزی بکنیم بلکه رژیم عوض شه...اینجا رو که نتونستیم.....تو بازی رو عوض میکنیم:خخخخخ

اکانت رو چند خریدی راستی مهران؟

بخرم؟!؟! :دی ، حقیقتش با رفیقم Share هستم :)

loomina
01-06-2011, 17:45
بخرم؟!؟! :دی ، حقیقتش با رفیقم Share هستم :)
خوب نیست ادام با اموال این و اون پز بده! ;)

Mehran-King
01-06-2011, 17:49
خوب نیست ادام با اموال این و اون پز بده! ;)

این و اون نیست! :10:رفیقمه ها نا سلامتی !!!...:40::40::40:

loomina
01-06-2011, 17:53
این و اون نیست! :10:رفیقمه ها نا سلامتی !!!...:40::40::40:

مهم نیست مال کیه , مال برادرتم باشه مال تو نیست وگرنه منم با اکانت حسن بیام پز بدم ((:

Mehran-King
01-06-2011, 17:55
مهم نیست مال کیه , مال برادرتم باشه مال تو نیست وگرنه منم با اکانت حسن بیام پز بدم ((:

خوبه که خودمم پولشو میدم! 30 تومن باشه 15 من 15 اون... میگم که Share هست! دوتایی! چجور بفهمونم ؟

مال منم میشه وقتی پول میدم!

loomina
01-06-2011, 17:57
خوبه که خودمم پولشو میدم! 30 تومن باشه 15 من 15 اون... میگم که Share هست! دوتایی! چجور بفهمونم ؟

مال منم میشه وقتی پول میدم!

نه این بابا از بیخ عربه ! باش هر جور مایلی ((: بیکار که نیستم برات تخم مرغ گره بزنم!!

Mehran-King
01-06-2011, 18:01
نه این بابا از بیخ عربه ! باش هر جور مایلی ((: بیکار که نیستم برات تخم مرغ گره بزنم!!

:دی
آخه طوری میگی انگار من هیچکاره هستم! :دی

ممنونم واسه گره زدنت ، به هر حال خوشحال شدم از دیدنتون!:10:

AMIR_TO
01-06-2011, 19:04
تا حالا که بن نشدم
ولی عجب اکانتیه اوف!!!!!!!!!!!!!!!!

IIIXSubZeroXIII
01-06-2011, 19:24
هوی اون که اکانت منو گرفته بود گلدام سر جاشه با دث نایت و پریستم تو جی دی ؟!؟!؟!!؟

والا فعلا که چنبره زدیم رو fable 3 در به در دنبال آدم میگردیم با خودمون همراه کنیم بریم انقلابی چیزی بکنیم بلکه رژیم عوض شه...اینجا رو که نتونستیم.....تو بازی رو عوض میکنیم:خخخخخ

اکانت رو چند خریدی راستی مهران؟
lol
کجای کاری ممد :31:
1 ماهه داریم میگیم gd وایپ شد تو اومدی اکانتتو میخوای:31:

Crawling In MySkin
01-06-2011, 19:56
تنها دلیلی که باعث من برم بلیزارد bug نبود ..فقط و فقط donat بود...زمان naxramass میرفتیم durater برا duel تو wowscape پریست میومد جلوم 45k .......
ulduar که باز شد تانک donate pala با 62k میومد...واقعا اعصاب میخواست
راستی ممد os پالادین رو holy کردم
بین قسمت اول با قسمت دوم pass قبلی یه 456 اضافه کن ;)
برو بلکه 4 تا gear tank یا holy بگیری ها بین حروف و شماره ها ؟ اوکی
فعلا بزار وو برسه...سفارش دادم با پچ 4.1 از این یارو سایته......بد بختیه ها:خخخ فعلا دارم تو fable چرخ میزنم....تانک که نمیرم......دیگه تانک پالام اوضاش خراب تره.....(لول 30 lol ) همون هیلر رو وقت داشتم و رسید این یارو میرم
حالا علی خودمونیم....گلد اضافه اووردیا:خخخخ هر چند روز این عوض میشه اسپکت....

تا حالا که بن نشدم
ولی عجب اکانتیه اوف!!!!!!!!!!!!!!!! میشی اشالله:خخخخ

lol
کجای کاری ممد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 ماهه داریم میگیم gd وایپ شد تو اومدی اکانتتو میخوای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکانتمو بردن هی هی .....من اکانتمو میخوام.....تقصیر تو و سامانه.....با اون حجت به اکانت من چشم داشتید:خخخخخخ
بعدم اگه من کجای کار نبودم که این بابا که 4 ساله فوت کرده تو آواتارم نبود و امضام عزای 4 سال پیشش نبود:خخخخخ

این و اون نیست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رفیقمه ها نا سلامتی !!!...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا این طوری که یکم جالب نیست.....اینطوری باشه ما هم با پالای حاج علی پز میدیم...(جا پز که نداره هیلش:خخخخخ)....که کلی هم روش بازی کردم.....به هر حال هر کسی یه جوره

بخرم؟!؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، حقیقتش با رفیقم Share هستم :)ها اینو خوشم اومد مفت خوری خیلی دوست دارم از این کارا زیاد بکن آینده داری اینا مفت خوریه ولی در اصل زرنگ بازیه:خخخخخ
فقط هواست باشه یه وقت اکانت رو به باد ندی که مشکلات اونجا شروع میشه

اکانتشم که به قول حسین مال خودش نیست ((: اینو که من همون اول گفتم حسین جک گفته:خخخخ

-Albis-
01-06-2011, 20:16
منم پسورد اکانت رفیقمو میدونم پالادین 80 تانک / هیلر . اما کاتا ندارم که بازی کنم باهاش (لول)
یعنی کلا مشکلاتی هست من نمیتونم برم کاتا . وگرنه اکانتشو share میکنه . خودش میخواد wow رو لیو بده کسیو پیدا نکرده اکانتشو بخره :دی
در مورد هدر دادن وقت من هیرو هامو بنم کنند باز میرم اینجا اونم به خاطر community. کسی اینو نمیتونه درک کنه مگه اینکه 1 روز توی گلوبال باشید .

برام یه اکانت بساز اینجور پیش بره به زودی میام!!!
user : danial
pass : mehranisepicwin

hirsababak
01-06-2011, 20:19
سلام

danix و zende بهتون توصیه می کنم اکانتتون رو شارز نکنین و بلیز رو بی خیال بشین چون رسول برگشته با پز های جدید :ی

Mehran-King
01-06-2011, 20:23
منم پسورد اکانت رفیقمو میدونم پالادین 80 تانک / هیلر . اما کاتا ندارم که بازی کنم باهاش (لول)
یعنی کلا مشکلاتی هست من نمیتونم برم کاتا . وگرنه اکانتشو share میکنه . خودش میخواد wow رو لیو بده کسیو پیدا نکرده اکانتشو بخره :دی
در مورد هدر دادن وقت من هیرو هامو بنم کنند باز میرم اینجا اونم به خاطر community. کسی اینو نمیتونه درک کنه مگه اینکه 1 روز توی گلوبال باشید .

user : danial
pass : mehranisepicwin

یوزرش دانیال ، آخه پسوردش ... اسم منه ؟ :دی ... حجت کارهات عجیب و غریبه! تو شان تو نیست!:10:

BursT
01-06-2011, 20:26
فکر کنم بلیزارد بازی رو به زودی Free to play کنه . چون به زودی ورشکست خواهد شد دلیلشم میدونید بلیزارد اگه 1 ملیون پلیر هم داشته باشه سود می کنه که ضرر نمی کنه.و به همین دلیل امکان نداره بازیو free کنه.

شما میگی تازه رفتم یا 2-3 ماه فکر کنم گفتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اِ اِ اِ شرلوک تویی؟:خخخخخخخ

برام یه اکانت بساز اینجور پیش بره به زودی میام!!!نه باو....بلیزو ول نکن:(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه طوری میگی انگار من هیچکاره هستم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم واسه گره زدنت ، به هر حال خوشحال شدم از دیدنتون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوش اومدی جوووووون:دی

والا این طوری که یکم جالب نیست.....اینطوری باشه ما هم با پالای حاج علی پز میدیم...(جا پز که نداره هیلش:خخخخخ)....که کلی هم روش بازی کردم.....به هر حال هر کسی یه جورهخداییش اینطوری نیست.
من با دوستم هیروی شریکی داشتیم.باور کن هیروی دوستمو مهم تر از هیروی خودم می دونستم.
همش مربوط میشه به خود آدما.تو اگه ببینی دوستت براد مرام میزاری اتوماتیک براش مرام میزاری دیگه...
پ.ن:مهران خان یه فکری به حال trinket هات بکن.باس آخر Stonecore یک trincket خوب داره که فکر کنم به دردت بخوره
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

virus2009
01-06-2011, 20:29
دوستان
سرور ریت متوسط و تقریبا جمعیت بالا ( کلا سرور خوب ) واسه ( CATA ( 4.06 or 4.1.0 سراغ ندارید... ؟؟؟
من هرچی سرور پیدا کردم Fun ـه
tnx

Mehran-King
01-06-2011, 20:32
دوستان
سرور ریت متوسط و تقریبا جمعیت بالا ( کلا سرور خوب ) واسه ( CATA ( 4.06 or 4.1.0 سراغ ندارید... ؟؟؟
tnx

خدمت شما دوست عزیز در حال حاظر بهترین سرور فری کاتا :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن قبلا اینجا بودم! سرور خوبیه ! اولین روزی که با کاتا آشنا شدم!:40:

Mehran-King
01-06-2011, 20:37
بلیزارد اگه 1 ملیون پلیر هم داشته باشه سود می کنه که ضرر نمی کنه.و به همین دلیل امکان نداره بازیو free کنه.
اِ اِ اِ شرلوک تویی؟:خخخخخخخ
نه باو....بلیزو ول نکن:(
خوش اومدی جوووووون:دی
خداییش اینطوری نیست.
من با دوستم هیروی شریکی داشتیم.باور کن هیروی دوستمو مهم تر از هیروی خودم می دونستم.
همش مربوط میشه به خود آدما.تو اگه ببینی دوستت براد مرام میزاری اتوماتیک براش مرام میزاری دیگه...
پ.ن:مهران خان یه فکری به حال trinket هات بکن.باس آخر Stonecore یک trincket خوب داره که فکر کنم به دردت بخوره
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mastery rating واسه تانک مهمه!

-Albis-
01-06-2011, 21:16
بلیزارد اگه 1 ملیون پلیر هم داشته باشه سود می کنه که ضرر نمی کنه.و به همین دلیل امکان نداره بازیو free کنه.
Sarcasm منو نگرفتید شما . ظاهرا شما جریاناتی که چندین ماه پیش اتفاق افتاده رو نمیدونید nvm

Crawling In MySkin
01-06-2011, 21:25
خداییش اینطوری نیست.
همش مربوط میشه به خود آدما.تو اگه ببینی دوستت براد مرام میزاری اتوماتیک براش مرام میزاری دیگه...اونم هست...

mastery rating واسه تانک مهمه! -

Sarcasm منو نگرفتید شما . ظاهرا شما جریاناتی که چندین ماه پیش اتفاق افتاده رو نمیدونید nvm این gd رو کاتا نمیره؟ من wotlk ندارم....همین کاتاشم تو راهه:خخخخ

سلام

danix و zende بهتون توصیه می کنم اکانتتون رو شارز نکنین و بلیز رو بی خیال بشین چون رسول برگشته با پز های جدید :ی

نترس حاجی از این قصد و غرضا نداریم با این اوضاع:خخخخخ

hossein2801
01-06-2011, 21:44
دوستان
tnx

BursT
01-06-2011, 22:27
Sarcasm منو نگرفتید شما . ظاهرا شما جریاناتی که چندین ماه پیش اتفاق افتاده رو نمیدونید nvm
طعنتو متوجه نشدم:31:
چه جریاناتی ماه پیش اتفاق افتاده؟
از دست دادن پلیرو میگی؟:27:وقتی میگم بلیزارد تا زمانی که نخواد بازیش محبوبیتشو از دست نمی ده مطمئن باش اینطوریه:10:هر چند وقت یه بار هم یه بازی میاد که ملت فکر می کنند می تونه رقیب wow باشه ولی بعد ثابت می شه که wow بی رقیبه:13:(مثال عینیش Dragon Age :19:)

F4LK3N-23
02-06-2011, 03:03
سعیدجان Blizzard واقعا باید به داشتن Player خوبی مثله شما افتخار کنه من اینو میدونم که هرکی که درباره Blizzard زرت و پرت میکنه هنوز به معنای کلمه در خواب به سر میبره چون کسی که این بازی رو فهمیده باشه و به WoW علاقه داشته باشه میدونه هیچ Player خوب و شاخ و حرفعه ی فقط در Blizzard که می تونه به اوج بازی برسه و از بازی لذت ببره و اگه حتی شارژ اکانتش هم تمام شده باشه بازم نمیره جای دیگه چون یه معتاد نیست و WOW رو یه سرگرمی میدونه. ازت ممنونم که این همه پست های پر محتوا میزاری اینو بدون هستن افرادی که پست های شما رو می خونن و براشون مهمه یه نفر تو این سایت هست که WOW رو درک کرده .:11::11::11:

EternalWanderer
02-06-2011, 07:59
سلام دوستان.اين جا كسي سرور WOW Damage بازي ميكنه؟

deltax
02-06-2011, 08:11

100% مهمه...برا تانک پالا block رو میبره بالا....dk هم death strik استفاده کنی تقریبا همین حالتو داره یه شیلد absorb بهت میده..warr رو نمیدونم...من فقط 3 تا کارکتر ندارم warr lock druid در مورد این 3 تا هم نظر نمیدم
ممد همونی که گفتی درسته بین عددا با حرفا یه 456 اضافه کن..راستی دنی تو هم خواستی برو pass رو که میدونی
این رسولم که ایشک ته شانس boe میبره 7 k میفروشه :دی

Arrowtic
02-06-2011, 08:42
این لانچر میگم رزیوم داره؟وسطش قطع کنم بعدا دوباره بازش کنم از ادامش میره؟

Arrowtic
02-06-2011, 08:48
حجت میگم این GD میخواد تا ابد این i u all رو نگه داره؟(ضایع بازیه آخه!!)شاید از مولتن برم چون از این Vote و Donate خسته شدم!میخوام یه بار هم که شده خودم لذت GS بالابردنه واقعی رو بچشم!نه این که بیشتره GS رو با Vote به دست بیارم.

loomina
02-06-2011, 10:09
سلام

من تا وقتی که این رسول رو به راه راست هدایت نکنیم ترک wow نمیکنم ((:

[/URL]

این کارو میکنه , دیر و زود داره , سوخت و سوز نداره...
در مورد یک میلیون , این بابا 600 هزار تا از دست داد اومد premium ساخت , بشه یک میلیون نسازه؟ برای این شرکت هیچ چیز مهم تر از پول نیست , هر اعتراضی رو هم سرکوب کرد!!

طعنتو متوجه نشدم:31:
چه جریاناتی ماه پیش اتفاق افتاده؟
از دست دادن پلیرو میگی؟:27:وقتی میگم بلیزارد تا زمانی که نخواد بازیش محبوبیتشو از دست نمی ده مطمئن باش اینطوریه:10:هر چند وقت یه بار هم یه بازی میاد که ملت فکر می کنند می تونه رقیب wow باشه ولی بعد ثابت می شه که wow بی رقیبه:13:(مثال عینیش Dragon Age :19:)

سعیدجان Blizzard واقعا باید به داشتن Player خوبی مثله شما افتخار کنه من اینو میدونم که هرکی که درباره Blizzard زرت و پرت میکنه هنوز به معنای کلمه در خواب به سر میبره چون کسی که این بازی رو فهمیده باشه و به WoW علاقه داشته باشه میدونه هیچ Player خوب و شاخ و حرفعه ی فقط در Blizzard که می تونه به اوج بازی برسه و از بازی لذت ببره و اگه حتی شارژ اکانتش هم تمام شده باشه بازم نمیره جای دیگه چون یه معتاد نیست و WOW رو یه سرگرمی میدونه. ازت ممنونم که این همه پست های پر محتوا میزاری اینو بدون هستن افرادی که پست های شما رو می خونن و براشون مهمه یه نفر تو این سایت هست که WOW رو درک کرده .:11::11::11:

حاجی من wow رو 2 سال و خرده ای هست که درک کردم ولی چیزی که هست خیلی ها از جمله خود شما یه چیزی رو درک نکردید! اونم سیاستای بلیزارده , تو کل محله و مدرسه و فامیلو همه جا من رو به اسم WOW میشناسن!!! ولی گفتم , میگم و خواهم گفت که کار های بلیزارد فقط برای پوله اگر تو یکی کمترین شکست رو بخوره سعی میکنه بلافاصله شکستش رو جبران کنه.

در مورد خود بازی , wow میتونه یه دنیا باشه , میتونه یه منچ! مهم کسیه که بازی میکنتش و علاقشه و ما هم نمیتونیم به علاقه ی مردم توهین کنیم , منم از اونایی هستم که WOW رو یه دنیا میدونم ولی میدونم که فرو رفتن تو این دنیا چیزی جز ضعف تو دنیای واقعی نداره پس خیلی خودمو قاطی نمیکنم........

loomina
02-06-2011, 11:24
100% مهمه...برا تانک پالا block رو میبره بالا....dk هم death strik استفاده کنی تقریبا همین حالتو داره یه شیلد absorb بهت میده..warr رو نمیدونم...من فقط 3 تا کارکتر ندارم warr lock druid در مورد این 3 تا هم نظر نمیدم
ممد همونی که گفتی درسته بین عددا با حرفا یه 456 اضافه کن..راستی دنی تو هم خواستی برو pass رو که میدونی
این رسولم که ایشک ته شانس boe میبره 7 k میفروشه :دی

!! گرون ترین چیزی که برنده شدم فروختم نزدیک به 2 ک بود! :( که همین رسول نامرد گفت بفروش تا ارزون نشده , بعدا شد 4 ک ((:

اخه تو همیشه انی یکی 2 بار اومدم شوتم کردی بیرون! :31:

Crawling In MySkin
02-06-2011, 11:30
سعیدجان Blizzard واقعا باید به داشتن Player خوبی مثله شما افتخار کنه من اینو میدونم که هرکی که درباره Blizzard زرت و پرت میکنه هنوز به معنای کلمه در خواب به سر میبره چون کسی که این بازی رو فهمیده باشه و به WoW علاقه داشته باشه میدونه هیچ Player خوب و شاخ و حرفعه ی فقط در Blizzard که می تونه به اوج بازی برسه و از بازی لذت ببره و اگه حتی شارژ اکانتش هم تمام شده باشه بازم نمیره جای دیگه چون یه معتاد نیست و WOW رو یه سرگرمی میدونه. ازت ممنونم که این همه پست های پر محتوا میزاری اینو بدون هستن افرادی که پست های شما رو می خونن و براشون مهمه یه نفر تو این سایت هست که WOW رو درک کرده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببین جناب فکولی من با حرفت موافق نیستم....بفرما اونایی که بلیز بازی نمیکنن آدم نیستن.......من به نظر شما احترام میزارم من به نظر همه احترام میزارم....ولی یه سری نظر ا اشتباهه.......این حرفی که شما میزنید دقیقا و دقیقا حرف 2 سال پیشه یه آقایی به اسم حسینه که الآن کلی دک و پز داره 2 سال پیش همین حرفو زد خودش فهمید چه چرتی گفته.....البته بازم به نظر شما احترام میزارم ولی باید حد خودتون رو بدونید هر کسی تو فری بازی میکنه نوب نیست و هر کی تو بلیز بازی میکنه حرفه ای نیست....همین حجت که ما کلی چیز بش میگیم و شوخی میکنم و میخندیم از خیلی ها بیشتر حالیشه در یه سری موارد.......این اولا!
دوما لذت بردن از بازی به هر نحوی میتونه باشه
هر جوری که خود طرف با بازی حال کنه.......چه casual بازی کنه چه pve چه pvp....به هر حال لذت بردن از بازی دست خودشه
هر کی یه جور لذت میبره
این تعریفی که شما از ایشون میکنی خوبه...بد نیست...ما ایشونو قبول داریم.....ایشون اندازه 2 برابر سن ما سن دارن...پدر بزرگ ما هستن:خخخ....ولی این لیلی به لالا گذاشتنا برا یه نفر به حق بود.....که واقعا میشد اسمشو imba گذاشت....اونم اسمش حاج حسن بود....که رفت
یه توصیه....زیاد غرق بازی نشو.....آب روغن قاطی میکنی....میزنه به قالپاقت ...برا خودت بده

!! گرون ترین چیزی که برنده شدم فروختم نزدیک به 2 ک بود! :( که همین رسول نامرد گفت بفروش تا ارزون نشده , بعدا شد 4 ک ((:

اخه تو همیشه انی یکی 2 بار اومدم شوتم کردی بیرون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رفتن تو اون اکانت راه داره...بش بگم علی؟:دی

IIIXSubZeroXIII
02-06-2011, 12:35
lol
molten زده acc امو 1 سال ban کرده به دلیل Speed ---- !!!
در حالی که بیشتر از 1 هفتس نرفتم مولتن هیچ ه کی هم نزدم :31::31:
تازه دیروز زدن بن کردن لول
خیلی خوشم میاد ازشون از آدم طلب کارم میشن :16:

deltax
02-06-2011, 17:19

اخه تو همیشه انی یکی 2 بار اومدم شوتم کردی بیرون! :31:

والا من از کجا بدونم که تو میخوای on شی :دی
ممد میدونه من کی نیستم
بازم خواستی on شی به send2mex یه pm بده من off شم

G.D.ragon.Ir
02-06-2011, 19:14
جریان این سرورهایی که pvp نیستند, چیه؟ درحالت عادی نمیشه به افراد گروه مخالف اتک داد ولی نمیدونم چرا بعضی ها از این قاعده مستثنان و با اینکه من pvpم غیر فعال هست میتونند اتک بدن :13: (فعال کردن pvp خودم هم باعث نشد بتونم به دیگران اتک بدم)

loomina
02-06-2011, 19:33
جریان این سرورهایی که pvp نیستند, چیه؟ درحالت عادی نمیشه به افراد گروه مخالف اتک داد ولی نمیدونم چرا بعضی ها از این قاعده مستثنان و با اینکه من pvpم غیر فعال هست میتونند اتک بدن :13: (فعال کردن pvp خودم هم باعث نشد بتونم به دیگران اتک بدم)

من که نفهمیدم دقیقا چه مشکلی پیش اومده ولی یه توضیح کامل میدم.

سرور های PVP فرق اساسیش اینه که میتونی تو zone ها ( هر zone یی ) به دشمن اتک بدی ( گروه مخالف ) ولی توی سرور های PVE اگر شما PVP کاراکتر رو غیر فعال کنید نمیشه بهشون اتک داد , برای غیر فعال کردن هم یه رو عکس کاراکتر کلیک کنید و PVP رو OFF قرار بدید.
البته لازم به ذکره که 5 دقیقه طول میکشه و اگر تو این 5 دقیقه و یا بعدش عمل PVP انجام بدید ( چه هیل دادن کسانی که PVP شون روشنه و چه دخالت توسط دمیج دادن) شما هم PVP تون روشن میشه و میتونن بهتون اتک بدن...
توی یک سرور PVP فقط توی شهر های خودتون میتونید PVP رو خاموش کنید.
به علاوه کسی که میخواید بهش اتک بدید باید PVP ش روشن باشه و کاری به PVP شما نداره.

armin_software
02-06-2011, 23:08
سلام
من wow نسخه ی burning crusade رو دارم
باید چند مگابایت پچ دانلود کنم تا پچ 3.3.5 بشه؟
از چه پچی باید شروع کرد؟

ezio7
03-06-2011, 00:05
سلام بچه ها 2 تا سوال دارم جون من جواب بدید
1-بهترین private سرور free واسه 3.x چیه ؟
2-ترینای tank پلدینو چجوری بگیرم باید فقط retrebution کار کنم؟

BursT
03-06-2011, 02:42
سعیدجان Blizzard واقعا باید به داشتن Player خوبی مثله شما افتخار کنه من اینو میدونم که هرکی که درباره Blizzard زرت و پرت میکنه هنوز به معنای کلمه در خواب به سر میبره چون کسی که این بازی رو فهمیده باشه و به WoW علاقه داشته باشه میدونه هیچ Player خوب و شاخ و حرفعه ی فقط در Blizzard که می تونه به اوج بازی برسه و از بازی لذت ببره و اگه حتی شارژ اکانتش هم تمام شده باشه بازم نمیره جای دیگه چون یه معتاد نیست و WOW رو یه سرگرمی میدونه. ازت ممنونم که این همه پست های پر محتوا میزاری اینو بدون هستن افرادی که پست های شما رو می خونن و براشون مهمه یه نفر تو این سایت هست که WOW رو درک کرده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با مویی؟:D:D:D
شما لطف داری.ولی واقعا اینطور نیست.
پست هامم مفید نیست متاسفانه:(
در هر صورت بابت تعریف ها ممنونم امیدوارم که درآینده بتونم کمی به تعریف هات نزدیک بشم:(

مهران جان من تانک پالادین بازی نکردم راستش(آخرین باری که بازی کردم TBC بود دیگه...خودت ببین اوضاعم چه قدر خیطه)
ولی فکر می کنم اوت ترینکت زیاد به درد پالادین نمی خوره.(حرفم به این معنا نیست که mastery به درد نمی خوره.فقط به نظرم resist توی پچ جدید برای تانک کاربردی نداره)

این لانچر میگم رزیوم داره؟وسطش قطع کنم بعدا دوباره بازش کنم از ادامش میره؟
بله داره.

این کارو میکنه , دیر و زود داره , سوخت و سوز نداره...
در مورد یک میلیون , این بابا 600 هزار تا از دست داد اومد premium ساخت , بشه یک میلیون نسازه؟ برای این شرکت هیچ چیز مهم تر از پول نیست , هر اعتراضی رو هم سرکوب کرد!!
loomina جان طبق حرف خودت وقتی بلیزارد وقتی 600 ک کاربر از دست داد اومد کلی حیله زد درآمد کسب کنه چرا بیاد GC که براش ماهیانه میلیون ها دلار درآمد داره رو برداره و بازی رو free کنه؟به نظر من امکان نداره اینکارو بکنه.
بازم میگم.به نظر من اون قابلیتی که بلیزارد براش می خواد پول بگیره به حقه و تفاوتی بین پلیرهایی که اون قابلیت رو دارن و پلیرهای نرمال ایجاد نمیشه.

حاجی من wow رو 2 سال و خرده ای هست که درک کردم ولی چیزی که هست خیلی ها از جمله خود شما یه چیزی رو درک نکردید! اونم سیاستای بلیزارده , تو کل محله و مدرسه و فامیلو همه جا من رو به اسم WOW میشناسن!!! ولی گفتم , میگم و خواهم گفت که کار های بلیزارد فقط برای پوله اگر تو یکی کمترین شکست رو بخوره سعی میکنه بلافاصله شکستش رو جبران کنه.ببین شما راست میگی کارهای بلیزارد اکثریت برای پوله ولی اینقدر عاقل هست که سیاست های درستی رو برای پول در نظر بگیره.اینکه بیاد کاربرpremium کنه جز ضرر مالی براش چیزی نداره.چون کلی کاربر از دست می ده.
و مسئله ی دیگه اینکه شرکتی به بزرگی بلیزارد(و خیلی از شرکت های دیگه) همیشه تلاشش اینه که بهترین خدماتو ارائه کنه.دلیلشم اینه که می دونه با اینکار طول عمرش رو افزایش می ده و درآمد بیشتری کسب می کنه.
اما...اما اینکه شما میگی همه کارهاش برای درآمده...

آیا می دونید اولین کسی که Ashes of Al'ar یعنی زیبا ترین Mount که 310% سرعت داره رو توی سرور بلیزارد گرفت کی بود؟
Ezra Phoenix Chatterton پسری که در 10 سالگی اولین کسی بود که این Mount خارق العاده رو سوار شد. اما جالب تر از اولین بار سوار شدن، داستان گرفتن این Mount توسط این پسر 10 ساله اهل California ی آمریکا هست.
در آمریکا بنیادی هست به اسم Make-a-Wish Fountain که به کودکان بیمار و لاعلاج این امکان رو میده تا آرزوی خودشون رو برآورده کنن. تا به حال آرزویی در دنیای بازیهای رایانه ای و کنسولی بزرگتر از آرزوی Ezra Chatterton نبوده! (حداقل برای ما WoW باز ها)
Ezra Chatterton دچار تومار مغزی بود. تنها کاری که میتوانست انجام دهد تحمل کردن سر درد های شدید بود. بعد از 1 هفته مراقبت در بیمارستان مسئولین بنیاد Make-a-Wish Fountain به دیدار او آمدند. آنها پرسیدند چه آرزویی داری و Ezra بی درنگ گفت "آرزو دارم به بلیزارد برم و ازشون خواهش کنم که یک Character برای من بسازن". آرزوی او بلافاصله برآورده شد و او با کمک پدرش یک کارکتر در سرور بلیزارد ساختند. یک Tauren Hunter. آنها با کمک هم تا لول 63 پیش رفتند اما کم کم حال جسمی Ezra بدتر می شد و او هنوز به آرزوی اصلی خود نرسیده بود. او میخواست با یکی از بزرگترین مدیران و مسئولان سرور بلیزارد صحبت کند و یا حداقل یک کنفرانس ویدئویی با یکی از آنها داشته باشد. دیری نگذشت که بلیزارد از این قضیه مطلع شد و چیزی فراتر از یک کنفرانس ویدئویی به او اهدا کرد...
از آنجایی که خانه Ezra نزدیک ساختمان بلیزارد بود او و پدرش به یک تور بازدید شرکت بلیزارد دعوت شدند و یک مراسم بسیار با شکوه از دیدار Ezra و پدرش از بلیزارد برگزار شد. بلافاصله بعد از اینکه Ezra از بلیزارد دیدن کرد، یکی از مدیران ارشد برنامه نویس بلیزارد به نام Jeffrey Kaplan او را به دفتر خود برد. از او پرسید چه اسلحه ای دوست داری به بازی اضافه شود؟ Ezra گفت من یک Crossbow نیاز دارم که تیر آتشی داشته باشد و 300 Fire Damage به اسلحه اضافه شود. در همان لحظه این اسلحه برای Ezra و به پیشنهاد او در بازی ساخته شد.
آیتمی که مخصوص Ezra ساخته شده :
Merciless Gladiator's Crossbow of the Phoenix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همونطور که می بینید در توضیح این آیتم نوشته شده :
"Finely crafted to Ephoenix's specification"
اسم وسط این پسر 10 ساله Phoenix و Ephoenix در واقع به معنی Ezra phoenix بوده و نوشته شده که "ساخته شده مخصوص EPhoenix"
Hunter هایی که این اسلحه رو در دست میگیرند، که از زیباترین اسلحه های بازی هست داستان این اسلحه رو بدونن...

پس از آن قرار شد صدای Ezra به عنوان صدای یکی از NPC های بازی اجرا شود. صدای Ahab Wheathoof در بازی که یک NPC در Mulgure است که احتمالا شما این کوئست را حتما دیده اید، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، کوئست به نام Kyle's Gone Missing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، صدای Ezra و سگی که باید به او در طی کوئست غذا بدهید یعنی Kyle، سگ واقعی Ezra در زندگی اوست. همین حالا اگر به لینک WoWhead این NPC بروید از کامنت ها اسم Ezra را خواهید دید. این کوئست کاملا توسط Ezra پسر 10 ساله طراحی، صدا گذاری و به بازی اضافه شد. نکته جالب این هست که این NPC به هر دو Faction یعنی Alliance و Horde حالت سبز یا همان Friendly دارد بنابراین به هیچ عنوان کشته نخواهد شد. از معدود NPC هایی ست که اگر به سمت او نزدیک شوید با شما صحبت می کند. پس اگر دوباره به این NPC رسیدید یا کوئست این NPC را انجام دادید داستان این پسر 10 ساله را به خاطر داشته باشید و بدانید که پشت NPC ها ممکن است هزاران داستان دیگر وجود داشته باشد. این دنیای وارکرافت ما را به دنیایی وقعی تر نزدیک می کند...

بعد از این کارکتر Ezra به لول 70 ارتقا پیدا کرد و یک Mount اختصاصی به اسم Ashes of Al'ar که تا به آن لحظه کمتر کسی حتی از وجودش اطلاع داشت به کارکتر او اضافه شد که اولین کسی بود که این Mount زیبا را دریافت می کرد. یک ست PvP کامل به همراه مقدار زیادی گلد به این بازیکن کوچک هدیه داده شد. و قسمت قابل توجه این تور دیدار بلیزارد همراهی Ezra با تیم برنامه نویسی بلیزارد در Black Temple که قرار بود به تازگی به بازی اضافه شود بود. Ezra توانست اولین کسی باشد که با تیم طراحی بلیزارد به Black Temple رفته و تمام باس ها را نابود کند. Ezra و پدرش در حالی شرکت بلیزارد را ترک کردند که Ezra زندگی ای دوباره گرفته بود و یکی از آرزوهای او واقعا برآورده شده بود.
واقعا آرزوی همه ما این بوده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezra در October 2008 از دنیا رفت اما خاطرات او همچنان در بازی دیده می شود...
تنها جمله ای که میشه براش گفت اینه که :
Rest in peace Ezra. Earth mother forever watch over you
/salute Ezra

واقعا اگه بلیزارد فقط دنبال پول بود این همه وقت و نیروی کاری برای این پسربچه میزاشت؟
مطمئنا اگه اینکارو نمی کرد توی درآمدش تاثیر نمیزاشت چرا اینکارو کرد؟چون علاوه بر درآمد به چیز های دیگه ای هم فکر می کنه.
اگه بلیزارد فقط دنبال پول بود از روز اول recovery رو پولی می کرد.کسی هم نمی گفت چرا.
به اون فقط ها دقت کن.من نمیگم بلیزارد دنبال پول نیست،میگم که اولویتی مهم تر از پول داره اونم رضایت مشتری هاش هست.چون می دونه راز موفقیت رضایت مشتریشه.(چه قدر شبیه پیام های بازرگانی حرف زدما)

گرون ترین چیزی که برنده شدم فروختم نزدیک به 2 ک بود! :( که همین رسول نامرد گفت بفروش تا ارزون نشده , بعدا شد 4 ک ((:

اخه تو همیشه انی یکی 2 بار اومدم شوتم کردی بیرون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین دیروز پریروز بود نزدیک به 12 ک چیز مختلف فروختم.آی حال می ده....اگه خواستی بیا ریلم خودم آپ کن بهت 2 ک هم گلد میدم...خوفه؟:34::34::15:

البته بازم به نظر شما احترام میزارم ولی باید حد خودتون رو بدونید هر کسی تو فری بازی میکنه نوب نیست و هر کی تو بلیز بازی میکنه حرفه ای نیست....همین حجت که ما کلی چیز بش میگیم و شوخی میکنم و میخندیم از خیلی ها بیشتر حالیشه در یه سری موارد.......این اولا!
دوما لذت بردن از بازی به هر نحوی میتونه باشه
هر جوری که خود طرف با بازی حال کنه.......چه casual بازی کنه چه pve چه pvp....به هر حال لذت بردن از بازی دست خودشه
هر کی یه جور لذت میبرهLike Like

این تعریفی که شما از ایشون میکنی خوبه...بد نیست...ما ایشونو قبول داریم.....ایشون اندازه 2 برابر سن ما سن دارن...پدر بزرگ ما هستن:خخخ....ولی این لیلی به لالا گذاشتنا برا یه نفر به حق بود.....که واقعا میشد اسمشو imba گذاشت....اونم اسمش حاج حسن بود....که رفت
یه توصیه....زیاد غرق بازی نشو.....آب روغن قاطی میکنی....میزنه به قالپاقت ...برا خودت بدهشما لطف داری ولی این بازی اصلا ارزش این حرفا رو نداره که ما بخوایم لیلی به لالای یکی دیگه بزاریم.حالا این فرد چه اقا حسن(اگه اشتباه نکنم منظورتون جیگسا هست)باشه چه نریمان که وارلاک گیلد کونگن بوده باشه و چه الکس افراسیابی.
به قول خودت این فقط یه بازیه.
یه یادی هم از جیگسا شد...همینجا براش یه حمد و سوره بخونین:خخ

سلام
از چه پچی باید شروع کرد؟ اگه نسختون 2.4.3 هست باید تقریبا 850 مگ دانلود کنید تا بشه 3.0.1 و...
توصیه می کنم که بخرین.ولی اگه نمی خواین بخرید می تونید از اینجا لینک دانلود پیدا کنید براش:

سلام بچه ها 2 تا سوال دارم جون من جواب بدید
1-بهترین private سرور free واسه 3.x چیه ؟
2-ترینای tank پلدینو چجوری بگیرم باید فقط retrebution کار کنم؟ .1فکر می کنم molten بهترین باشه:-؟؟
2.نه...باید بیشتر protection انتخاب کنی.

پ.ن:بازم به خاطر دعوا شرمنده

Crawling In MySkin
03-06-2011, 08:39
واقعا اگه بلیزارد فقط دنبال پول بود این همه وقت و نیروی کاری برای این پسربچه میزاشت؟
مطمئنا اگه اینکارو نمی کرد توی درآمدش تاثیر نمیزاشت چرا اینکارو کرد؟چون علاوه بر درآمد به چیز های دیگه ای هم فکر می کنه.
اگه بلیزارد فقط دنبال پول بود از روز اول recovery رو پولی می کرد.کسی هم نمی گفت چرا.
به اون فقط ها دقت کن.من نمیگم بلیزارد دنبال پول نیست،میگم که اولویتی مهم تر از پول داره اونم رضایت مشتری هاش هست.چون می دونه راز موفقیت رضایت مشتریشه.(چه قدر شبیه پیام های بازرگانی حرف زدما)100 درصد که بلیزارد دنبال پول نیست فقط...دنبال مشهوریته که مشهور شه پلیر کسب کنه پولش بزنه بالا! که اومد حتی اون برنامه هارو و اون نیروی کار رو برا اون پسر بچه گذاشت
چرا؟ چون مردم میان میگن به به چه شرکت خوبی دل یه نوجوون تومور دار رو هم شاد کرد بریم ارزش بازی کردن توش داره خیلی شرکت خوبیه دست به خیره نمیدونم چیچی اگه بلیزارد برا رضا خدا این کارو کرده منم مادر ترزام :خخخخخخخ
فقط و فقط به مشهوریت خودش فکر کرده به این موضوع توجه نکردی که با همین کار چقدر اومده روی بلیزارد؟(چقدر منفی نگریم:خخخخ)

همین دیروز پریروز بود نزدیک به 12 ک چیز مختلف فروختم.آی حال می ده....اگه خواستی بیا ریلم خودم آپ کن بهت 2 ک هم گلد میدم...خوفه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه صفر کوچولو بزاری جلوش من بدون شوخی میام:خخخخخخ

شما لطف داری ولی این بازی اصلا ارزش این حرفا رو نداره که ما بخوایم لیلی به لالای یکی دیگه بزاریم.حالا این فرد چه اقا حسن(اگه اشتباه نکنم منظورتون جیگسا هست)باشه چه نریمان که وارلاک گیلد کونگن بوده باشه و چه الکس افراسیابی.
یه یادی هم از جیگسا شد...همینجا براش یه حمد و سوره بخونین:خخقدیما سر هم میزد بعضی اوقات اینجا دیگه سر هم نمیزنه کامل ما براش بخونیم:خخخ

دعوا ندیدی پس:خخخخخ

سرور خوب gd هم خوبه بش اعتماد نیست دیگه.......شما نل رو باش یکی حساب کن:دی:دی:دی

Mehran-King
03-06-2011, 09:00
یادتونه یه ویدیو گذاشته بودم توی gd بعضی ها میگفتن بد بعضی ها میگفتن عالیه!

اونم میدونی کیا میگفتن بده ؟ دوستان جناب حجت! آخه حجت جان رسم نیست پشت سر هرکسی غیبت کنی!

تو رو خدا این چیه ؟

even every gm banned this guy lol .

saw him fly hacking in wsg like 10 times.

lawl @ this (from his fb)
"♥ ♫ ♥ ♫hi-I don't know ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] can you say ? What do you think about me !? i love all of My Friends Love Me [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ♥ ♫ ♥ ♫" من فقط یک بار speed.Hac.k زده بودم نه 10 بار ! اونم توی bg نه! توی راه gold shire

میری اطلاعات فیس بوک منو میاری تحویل اینا میدی؟ واقعا خسته نباشی ... اینو اینجا گفتم تا یه کم مرام هم داشته باشی جناب حجت خان .

:13:

Crawling In MySkin
03-06-2011, 09:12
ترک اخلاق برا این بشر موجب مرگ است کاریش نمیشه کردQ^Q

ایششش چرا نمیارن این وو مارو.....به هلاکت کشیده شدیم...:خخخخ
نخرید از این سایته.......3 روزه سفارش دادم هنوز نیووردن(!) :خخخخ
چند وقته اسپم ندادم.....یکی کمک کنه......:خخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BursT
03-06-2011, 09:35
100 درصد که بلیزارد دنبال پول نیست فقط...دنبال مشهوریته که مشهور شه پلیر کسب کنه پولش بزنه بالا! که اومد حتی اون برنامه هارو و اون نیروی کار رو برا اون پسر بچه گذاشت
چرا؟ چون مردم میان میگن به به چه شرکت خوبی دل یه نوجوون تومور دار رو هم شاد کرد بریم ارزش بازی کردن توش داره خیلی شرکت خوبیه دست به خیره نمیدونم چیچی اگه بلیزارد برا رضا خدا این کارو کرده منم مادر ترزام :خخخخخخخ
فقط و فقط به مشهوریت خودش فکر کرده به این موضوع توجه نکردی که با همین کار چقدر اومده روی بلیزارد؟(چقدر منفی نگریم:خخخخ)
حتی اگه بخوای اینجوری هم بهش نگاه کنی پرمیوم کردن اکانت ها براش یه ضرره...

یه صفر کوچولو بزاری جلوش من بدون شوخی میام:خخخخخخ
همینم تازه به شرطی می دم که قول بدی 6 ماه آواتار نزاری:خخخخخخخ این اسمایل:34: هم مال خودمه.کپی رایتشو رعایت کن :34:

یادتونه یه ویدیو گذاشته بودم توی gd بعضی ها میگفتن بد بعضی ها میگفتن عالیه!

اونم میدونی کیا میگفتن بده ؟ دوستان جناب حجت! آخه حجت جان رسم نیست پشت سر هرکسی غیبت کنی!

تو رو خدا این چیه ؟
از همین چیز wow باز های ایرانی بدم میاد...
90%مون حسود و نامردیم.
از SS fake بگیر تا دیلیت هیرو و آیتم و pro رو دیدم که ایرانی ها سر هم در بیارن:41:

Crawling In MySkin
03-06-2011, 09:53
حتی اگه بخوای اینجوری هم بهش نگاه کنی پرمیوم کردن اکانت ها براش یه ضرره...یه جورایی هست یه جورایی یست
میتونه از این نظر نباشه که میخواد تموم کنه وو رو به خاطر هم این کارو میکنه تا برای آخرین بار از ملت پول بگیره
اینطوری برآورد کرده شاید

همینم تازه به شرطی می دم که قول بدی 6 ماه آواتار نزاری:خخخخخخخ این اسمایل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مال خودمه.کپی رایتشو رعایت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون 20k رو بده تا نزارم:خخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

90%مون حسود و نامردیم.
از SS fake بگیر تا دیلیت هیرو و آیتم و pro رو دیدم که ایرانی ها سر هم در بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو خودت 20k به من بدهکاری از دیگران چه انتظار:خخخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه عادت هایی که ایرانیا پیدا کردن اصلا جالب نیست......و ترک عادت موجب دوباره عادت است....

loomina
03-06-2011, 11:20
با مویی؟:D:D:D
شما لطف داری.ولی واقعا اینطور نیست.
پست هامم مفید نیست متاسفانه:(
در هر صورت بابت تعریف ها ممنونم امیدوارم که درآینده بتونم کمی به تعریف هات نزدیک بشم:(
مهران جان من تانک پالادین بازی نکردم راستش(آخرین باری که بازی کردم TBC بود دیگه...خودت ببین اوضاعم چه قدر خیطه)
ولی فکر می کنم اوت ترینکت زیاد به درد پالادین نمی خوره.(حرفم به این معنا نیست که mastery به درد نمی خوره.فقط به نظرم resist توی پچ جدید برای تانک کاربردی نداره)
بله داره.
loomina جان طبق حرف خودت وقتی بلیزارد وقتی 600 ک کاربر از دست داد اومد کلی حیله زد درآمد کسب کنه چرا بیاد GC که براش ماهیانه میلیون ها دلار درآمد داره رو برداره و بازی رو free کنه؟به نظر من امکان نداره اینکارو بکنه.
بازم میگم.به نظر من اون قابلیتی که بلیزارد براش می خواد پول بگیره به حقه و تفاوتی بین پلیرهایی که اون قابلیت رو دارن و پلیرهای نرمال ایجاد نمیشه.
ببین شما راست میگی کارهای بلیزارد اکثریت برای پوله ولی اینقدر عاقل هست که سیاست های درستی رو برای پول در نظر بگیره.اینکه بیاد کاربرpremium کنه جز ضرر مالی براش چیزی نداره.چون کلی کاربر از دست می ده.
و مسئله ی دیگه اینکه شرکتی به بزرگی بلیزارد(و خیلی از شرکت های دیگه) همیشه تلاشش اینه که بهترین خدماتو ارائه کنه.دلیلشم اینه که می دونه با اینکار طول عمرش رو افزایش می ده و درآمد بیشتری کسب می کنه.
اما...اما اینکه شما میگی همه کارهاش برای درآمده...
به اون فقط ها دقت کن.من نمیگم بلیزارد دنبال پول نیست،میگم که اولویتی مهم تر از پول داره اونم رضایت مشتری هاش هست.چون می دونه راز موفقیت رضایت مشتریشه.(چه قدر شبیه پیام های بازرگانی حرف زدما)
همین دیروز پریروز بود نزدیک به 12 ک چیز مختلف فروختم.آی حال می ده....اگه خواستی بیا ریلم خودم آپ کن بهت 2 ک هم گلد میدم...خوفه؟:34::34::15:
Like Like
شما لطف داری ولی این بازی اصلا ارزش این حرفا رو نداره که ما بخوایم لیلی به لالای یکی دیگه بزاریم.حالا این فرد چه اقا حسن(اگه اشتباه نکنم منظورتون جیگسا هست)باشه چه نریمان که وارلاک گیلد کونگن بوده باشه و چه الکس افراسیابی.
یه یادی هم از جیگسا شد...همینجا براش یه حمد و سوره بخونین:خخ
اگه نسختون 2.4.3 هست باید تقریبا 850 مگ دانلود کنید تا بشه 3.0.1 و...
توصیه می کنم که بخرین.ولی اگه نمی خواین بخرید می تونید از اینجا لینک دانلود پیدا کنید براش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.1فکر می کنم molten بهترین باشه:-؟؟
2.نه...باید بیشتر protection انتخاب کنی.

تفاوت ایجاد نمیشه؟! این کار بلیزارد شرم اورانه ترین کاری بود که به عمرم دیدم! منظور بلیازرد این بود که یعنی بخاطر پچ هایی که میدم هم باید شما پول جدا بدید یا حق ندارید از همه امکاناتش استفاده کنید.
در مورد اون پسره شنیده بودم ولی نه به این کاملی , فقط میدونستم که برای یه مریضی یه اسلحه ساخته.

در مورد recovery نمیدونم منظورتون کدومه ولی کسایی که کاراکتر ها و اکانتشون به خاطر این که مدتت زمان زیادی فریز بوده , دلیت شده مجبورن پول بدن ...

حتی اگه بخوای اینجوری هم بهش نگاه کنی پرمیوم کردن اکانت ها براش یه ضرره...

همینم تازه به شرطی می دم که قول بدی 6 ماه آواتار نزاری:خخخخخخخ این اسمایل:34: هم مال خودمه.کپی رایتشو رعایت کن :34:

90%مون حسود و نامردیم.
از SS fake بگیر تا دیلیت هیرو و آیتم و pro رو دیدم که ایرانی ها سر هم در بیارن:41:

این کارو که الان نمیکنه , من گفتم که , این کارو شاید الان نکنه ولی دریر یا زود میکنه.

loomina
03-06-2011, 11:31
سلام
از چه پچی باید شروع کرد؟

شما قید دانلود رو بزن! یه 6 گیگا بایتی فقط باید دانلود کنید! بعدم چون TBC دارید تبدیل میشه به beta که نمیتونید باهاش بازی کنید پس نتیجتا از یه جا بخرید بهتره.

===========================

lol شماره پست و صفحه رو داشته باشید :31:

BursT
03-06-2011, 12:23
تفاوت ایجاد نمیشه؟! این کار بلیزارد شرم اورانه ترین کاری بود که به عمرم دیدم! منظور بلیازرد این بود که یعنی بخاطر پچ هایی که میدم هم باید شما پول جدا بدید یا حق ندارید از همه امکاناتش استفاده کنید.
در مورد اون پسره شنیده بودم ولی نه به این کاملی , فقط میدونستم که برای یه مریضی یه اسلحه ساخته.

در مورد recovery نمیدونم منظورتون کدومه ولی کسایی که کاراکتر ها و اکانتشون به خاطر این که مدتت زمان زیادی فریز بوده , دلیت شده مجبورن پول بدن ...

تفاوتی که گفتم یعنی مثل سرور های فری نیست که طرف با vote و پرمیوم فول آیتم شه.توی pve تاثیری نداره.
فقط طرف lمی تونه با دوستاش توی ریلم های مختلف HC بره
خبر اون پسره هم من فقط کپی پیست کردم...
ریکاوری هم منظورم به دلیل -- و دلیت شدن آیتم و دزدی و.... هست
در کل بلیزارد خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنی برای مشتری هاش ارزش قائله.خوشبختانه با پیدا شدن رقیبی مثل ریفت برای بلیزارد،بلیزاد بیش از پیش به کاربر هاش اهمیت می ده

Crawling In MySkin
03-06-2011, 12:28
......این چه وضعشه....بلیزارد کیلو چنده......ول کنید این بساطو.....26 slot bag کرافت میکنی یه روز میفروشی 6k روز بعدش شده 2k مملکته داریم؟!

deltax
03-06-2011, 13:40
یه جورایی هست یه جورایی یست
میتونه از این نظر نباشه که میخواد تموم کنه وو رو به خاطر هم این کارو میکنه تا برای آخرین بار از ملت پول بگیره
اینطوری برآورد کرده شاید
اون 20k رو بده تا نزارم:خخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو خودت 20k به من بدهکاری از دیگران چه انتظار:خخخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه عادت هایی که ایرانیا پیدا کردن اصلا جالب نیست......و ترک عادت موجب دوباره عادت است....

این ممد 500 تا گلد از ما میخواست...شلواره مارو پرچم کرد تا بش دادم :دی...اینجا که دیگه صحبته 20k ..الان فردا ترانسفر میکنه اون realm
بلیزارد اگه چیزی توش پول باشه سریع میره سراغش...اگه ببینه پول توش نیست صحبتشم نمیکنه

Mehran-King
03-06-2011, 13:43
دوستان از هورد میخوام یه کلاس میج و یه کلاس شمن بسازم! برای هرکدومش کدوم نسل(orc-troll-goblin-undead-bloodelf-tauren ) خوبه ؟

gomgashte_r
03-06-2011, 14:00
با سلام خدمت همه دوستان
میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه یه سرور مجانی برای wow cataclysm سراغ دارین اینجا معرفی کنین !

Mehran-King
03-06-2011, 14:12
با سلام خدمت همه دوستان
میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه یه سرور مجانی برای wow cataclysm سراغ دارین اینجا معرفی کنین !

سرور مجانی پچ 4.1.0 کاتا

نمیدونم چرا اما یکی باید اینو توی صفحه اول بزاره هرکی میاد همینو میپرسه! :40::10:

ezio7
03-06-2011, 16:36
به نظر شما eternal wow بهتره یا molten wow ؟

Arrowtic
03-06-2011, 16:51
..........molten

deltax
03-06-2011, 17:04
دوستان از هورد میخوام یه کلاس میج و یه کلاس شمن بسازم! برای هرکدومش کدوم نسل(orc-troll-goblin-undead-bloodelf-tauren ) خوبه ؟

mage undead
shaman orc

loomina
03-06-2011, 19:15
تفاوتی که گفتم یعنی مثل سرور های فری نیست که طرف با vote و پرمیوم فول آیتم شه.توی pve تاثیری نداره.
فقط طرف lمی تونه با دوستاش توی ریلم های مختلف HC بره
خبر اون پسره هم من فقط کپی پیست کردم...
ریکاوری هم منظورم به دلیل -- و دلیت شدن آیتم و دزدی و.... هست
در کل بلیزارد خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنی برای مشتری هاش ارزش قائله.خوشبختانه با پیدا شدن رقیبی مثل ریفت برای بلیزارد،بلیزاد بیش از پیش به کاربر هاش اهمیت می ده

اخه میدونید , مساله فقط سر این یکی نیست , شاید این خیلی تفاوت ایجاد نکنه ولی به هر حال اگر بلیزارد این کارو کرده پس حتما بعد ها هم میخواد چنین کاری رو تکرار کنه.
و اینجاس که تفاوت زیاد تر میشه.

moxx
03-06-2011, 20:11
برای pve بنظر من troll یا orc

Mehran-King
03-06-2011, 20:19
نه من هم واسه PVE هم واسه PVP میخوام! یادش بخیر human داشتم! اما متاسفانه توی بلیزارد نمیشه این ور اون ور رفت! باید پول بدی!

حالم از Undead به هم میخوره!

Blood Elf چطوره؟

Crawling In MySkin
03-06-2011, 20:37
جانم؟ نمیشه این ور و اون ور رفت
یعنی چی....
blood elf خوبه....به من بگیری......رفتی هورد
پالا خواستی belf.....ور خواستی belf.....پریست خواستی belf....هانتر belf.......میج belf.....وارلاک belf.....درود belf.....شمن belf....دث نایت belf......رگ خواستی belf......هر کدوم هم که نیمده صبر میکنی تو پک بعدی بیاد بعد belf:خخخخخ

پلاکمون رو هم ساختن....

Arrowtic
03-06-2011, 20:41
نه من هم واسه PVE هم واسه PVP میخوام! یادش بخیر human داشتم! اما متاسفانه توی بلیزارد نمیشه این ور اون ور رفت! باید پول بدی!

حالم از Undead به هم میخوره!

Blood Elf چطوره؟
یه راست از اول بگو belf میخوام!!هر چی بودو میگی خوشم نمیاد !!

Mehran-King
03-06-2011, 21:02
آخه وقتی لباس می پوشی این استخون های undead میشه! یجوری میشم! :دی بلاد الف هم صورتشون یجوریه! کلا هورد ... :دی

Crawling In MySkin
03-06-2011, 21:11
نه دیگه قرار نشد رو رهروان زمان tbc سیلواناس عیب بزاری....عیب بزاری خودتو عیب میکنم:خخخخ

BursT
03-06-2011, 21:30

shaman کی بی شک orc
برای میج هم اگه فراست می خوای orc
برای غیر فراست هم:
گابلین:(haste+discount+jump)
ترول:(haste)

Blood Elf چطوره؟
Gay هستنا:-"

Crawling In MySkin
03-06-2011, 21:36
نه زناشون lesbian ان:خخخخخ

AMIR_TO
03-06-2011, 22:12
الان میان پستاتونو پاک می کنن(و برای اولین بار)خخخخخخخخخخخ

Arrowtic
03-06-2011, 22:34
هیچم Gay نیستن!شماها حسودین توطئه میچینید!!!

AMIR_TO
03-06-2011, 22:54
دقیقا زدی تو خال

Mehran-King
04-06-2011, 08:31
نشد دیگه :دی یه فکرایی میاد تو سرم که undead بگیرم یا بلاد الف بگیرم بعدش شربت yaaaaaaarrrrrrrrrr بخورم و یا توی Gadgetzan یه Quest هست که شربت میده اگه اونو بخوری استخون میشی! به فکرشم! در کل بلاد الف چطوره ؟ قدرتاش به حد هیومن میرسه ؟، با هیومن که راضی بودم اما الان میخوام برم هورد!

BursT
04-06-2011, 09:13
نشد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه فکرایی میاد تو سرم که undead بگیرم یا بلاد الف بگیرم بعدش شربت yaaaaaaarrrrrrrrrr بخورم و یا توی Gadgetzan یه Quest هست که شربت میده اگه اونو بخوری استخون میشی! به فکرشم! در کل بلاد الف چطوره ؟ قدرتاش به حد هیومن میرسه ؟، با هیومن که راضی بودم اما الان میخوام برم هورد!

ببین به نظرم یه orc shaman آپ کن.
بعد هم elementalش کن.یه عمر تمام caster ها دعاگوت می شن.3-4 ک روی dps بقیه ی کستر ها میاری!

Mehran-King
04-06-2011, 09:17
بعد هم elementalش کن.یه عمر تمام caster ها دعاگوت می شن.3-4 ک روی dps بقیه ی کستر ها میاری!

خب پس shaman شد ORC Shaman ،
Tauren چطوره؟
برای lvl up
Enchance خوب نیست؟
-----

میج رو چیکار کنم ؟

deltax
04-06-2011, 09:32
Tauren چطوره؟
برای lvl up
Enchance خوب نیست؟
-----

میج رو چیکار کنم ؟

enchance چیه جدید اومده؟
من که enhance با resto گرفتم...lvl63 حدودا 17k ...crit heal میده
واقعا enhance هم وحشیه crit زیاد نمیزنه ولی speed attack زیادی داره
راستی یادم رفت بگم اینجا بلیزارده..فعلا shaman و اپ کن بعد به mage رسیدگی میکنیم :دی
اکثر pvp بازها mage pvp رو undead اپ میکنن...حالا برو ببین شاید یه قابلیتی دارن که اینجورین ;)

Crawling In MySkin
04-06-2011, 10:17
بعد هم elementalش کن.یه عمر تمام caster ها دعاگوت می شن.3-4 ک روی dps بقیه ی کستر ها میاری! خدا پدر مادرشونو بیامرزه....رو ما 5k اوورد:خخخخخ

Tauren چطوره؟
برای lvl up
Enchance خوب نیست؟
-----

میج رو چیکار کنم ؟ببین خیلی واضح بخوام بت بگم....درسته که هر ریسی یه خصوصیتی داره ولی اون خصوصیت اونقدرا هم که تو فکر میکنی زیاد نیست که تاثیر میلیونی داشته باشه رو بازی....همه چیز به بازی تو ربط داره..نظر واقعی منو بخوای میگم هر ریسی که بیشتر علاقه داری بردار......و هر کلاسی که علاقه داری....استعداد خودش میزنه بیرون....این موضوع تو همه جا صدق میکنه نه فقط یه وو....
اولا
دوما اینجا gd نیست که 40 تا 40 تا بسازی بری بالا.......کاراکتر آپ نکردی تاحالا که اینو بدونی...اولین کاراکتر همیشه سخت تر از همس......و البته بیشتر جاها دلنشین ترین مثلا 80-85...(البته deepholm رو فاکتور بگیرید:دی) یا 76-78 توی شل زرد(sholzar basin)...یه کاراکتر ساختی آپ کردی یه استراحت بینش بکن...یه فاصله بنداز دوباره....اینطوری از بازی زده هم نمیشی
و البته لازم به ذکره 1-70 یه جاهایی رو پاره میکنه و خیلی دل نشینم نیست:دی

هیچم Gay نیستن!شماها حسودین توطئه میچینید!!! /توطئه !

BursT
04-06-2011, 12:14
Tauren چطوره؟
برای lvl up
Enchance خوب نیست؟
-----

میج رو چیکار کنم ؟ tauren توانایی هایی که داره ایناس:
5% HP بیشتری داره.
یه stun melee داره که 1.5 ثانیه کستشه فکر کنم.
من به کسایی که از ایران بازی می کنند توصیه نمی کنم enhance بازی کنن.دلیلشم اینه که attack speed شدیدا بالاست و با هر damage شانس داری که cast spell هات کم بشه برای همین باید نتت عالی باشه تا بتونی دمیج خوبی بدی.
روی raid تاثیر خاصی هم نمیزاری.
من بازم میگم دلیل اینکه میگم elemental بردار اینه که شدیدا روی caster های raid تاثیر می زاره(بیش از حد)
مثلا اگه 10-20 صفحه این تاپیکو برگردی عقب،dpsی که آقا محمد با گروپی که توش elemental شمن بوده و دی پی اسش با گروپی که توش elemental شمن نبوده رو ببینی می فهمی تاثیرش چه قدر زیاده.
میج هم چند بدی داره.خزه....cloth پوشه.

اکثر pvp بازها mage pvp رو undead اپ میکنن...حالا برو ببین شاید یه قابلیتی دارن که اینجورین ;) دقیقا...بهترین کلاس برای pvp توی هورد undead هست ولی کاربرد pveش صفره.
توی اون پستی که گفتم orc و goblin و troll برداره گفتم برای pve

ببین خیلی واضح بخوام بت بگم....درسته که هر ریسی یه خصوصیتی داره ولی اون خصوصیت اونقدرا هم که تو فکر میکنی زیاد نیست که تاثیر میلیونی داشته باشه رو بازی....همه چیز به بازی تو ربط داره..نظر واقعی منو بخوای میگم هر ریسی که بیشتر علاقه داری بردار......و هر کلاسی که علاقه داری....استعداد خودش میزنه بیرون....این موضوع تو همه جا صدق میکنه نه فقط یه وو....
اولادقیقا...
تاثیر race توی dps و ... خیلی زیاد نیست.فقط یه کوچولو تاثیر میزاره.
مثلا دوست من با اینکه می دونست بهترین هانتر orcه رفت گابلین آپ کرد دلیلشم با مزه بودنه گابلین ها بود.

دوما اینجا gd نیست که 40 تا 40 تا بسازی بری بالا.......کاراکتر آپ نکردی تاحالا که اینو بدونی...اولین کاراکتر همیشه سخت تر از همس......و البته بیشتر جاها دلنشین ترین مثلا 80-85...(البته deepholm رو فاکتور بگیرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا 76-78 توی شل زرد(sholzar basin)...یه کاراکتر ساختی آپ کردی یه استراحت بینش بکن...یه فاصله بنداز دوباره....اینطوری از بازی زده هم نمیشی
و البته لازم به ذکره 1-70 یه جاهایی رو پاره میکنه و خیلی دل نشینم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازم تایید می شه.پوست آدم کنده می شه تا هیرو 85 شه.دلیل اینکه من alt آپ نمی کنم هم همینه.
ولی صادقانه.از 80-85 به قدری کوئست ها قشنگ می شن که فکرش رو هم نمی کنی.خیـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـلی به من حال داد کوئست هاش(شایدم تو جو پچ جدید بودم:-؟:34:)

پ.ن:من تمنا می کنم یکی برای این آقا محمد یه آواتار در خور ایشون پیدا کنه

hossein2801
04-06-2011, 12:38
این کفتار پیر مریضه
سرطان اواتار داره

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

کسی گیلد ایرانی خوب با progress کامل سراغ داره بگه
الیانس

loomina
04-06-2011, 12:59
tauren توانایی هایی که داره ایناس:
5% HP بیشتری داره.
یه stun melee داره که 1.5 ثانیه کستشه فکر کنم.
من به کسایی که از ایران بازی می کنند توصیه نمی کنم enhance بازی کنن.دلیلشم اینه که attack speed شدیدا بالاست و با هر damage شانس داری که cast spell هات کم بشه برای همین باید نتت عالی باشه تا بتونی دمیج خوبی بدی.
روی raid تاثیر خاصی هم نمیزاری.
من بازم میگم دلیل اینکه میگم elemental بردار اینه که شدیدا روی caster های raid تاثیر می زاره(بیش از حد)
مثلا اگه 10-20 صفحه این تاپیکو برگردی عقب،dpsی که آقا محمد با گروپی که توش elemental شمن بوده و دی پی اسش با گروپی که توش elemental شمن نبوده رو ببینی می فهمی تاثیرش چه قدر زیاده.
میج هم چند بدی داره.خزه....cloth پوشه.
دقیقا...بهترین کلاس برای pvp توی هورد undead هست ولی کاربرد pveش صفره.
توی اون پستی که گفتم orc و goblin و troll برداره گفتم برای pve
دقیقا...
تاثیر race توی dps و ... خیلی زیاد نیست.فقط یه کوچولو تاثیر میزاره.
مثلا دوست من با اینکه می دونست بهترین هانتر orcه رفت گابلین آپ کرد دلیلشم با مزه بودنه گابلین ها بود.
بازم تایید می شه.پوست آدم کنده می شه تا هیرو 85 شه.دلیل اینکه من alt آپ نمی کنم هم همینه.
ولی صادقانه.از 80-85 به قدری کوئست ها قشنگ می شن که فکرش رو هم نمی کنی.خیـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـلی به من حال داد کوئست هاش(شایدم تو جو پچ جدید بودم:-؟:34:)

پ.ن:من تمنا می کنم یکی برای این آقا محمد یه آواتار در خور ایشون پیدا کنه

اواتارش در خورشه! ((:

به نظر من قشنگ ترین کوئستا یکی 70-80 هستن یکی هم توی mount hyjal

moxx
04-06-2011, 13:30
در ادامه بحث اساتید، فکر کنم shaman تو 4.2 op بشه، خصوصا elemental ش، خدا بخیر کنه دیگه داشتن یه shaman از نون شب واجب تر میشه :13:

loomina
04-06-2011, 13:43
در ادامه بحث اساتید، فکر کنم shaman تو 4.2 op بشه، خصوصا elemental ش، خدا بخیر کنه دیگه داشتن یه shaman از نون شب واجب تر میشه :13:

راستش من با شمن المنتال نه تو WOTLK و نه توی Cata تو PVP هیچ گونه مشکلی نداشتم و ندارم! تنها مشکلم یکی با resto هست یکی با enhance :31:

Crawling In MySkin
04-06-2011, 14:05
........تو تو wotlk با شمن من مشکل نداشتی تو pvp ؟!؟!؟! نه تو مشکل نداشتی؟!!؟؟!
زر و زر دوئل میدادید با پارسا میباختید:دی

پ.ن:من تمنا می کنم یکی برای این آقا محمد یه آواتار در خور ایشون پیدا کنهایی درخور که الآن گفتی فوشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخخ

این کفتار پیر مریضه
سرطان اواتار داره
گراز آینه ای من میگم تو سرطان سرور و گیلد داری تازه بدخیم که حالا من سرطان آواتار دارم؟:خخخخ

اواتارش در خورشه! ((:

به نظر من قشنگ ترین کوئستا یکی 70-80 هستن یکی هم توی mount hyjal چرا شماها فوش میدید اینقدر امروز:خخخخخ

در ادامه بحث اساتید، فکر کنم shaman تو 4.2 op بشه، خصوصا elemental ش، خدا بخیر کنه دیگه داشتن یه shaman از نون شب واجب تر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مرگ بر ولایت فقیه!
چیز یعنی ضدش

ولی صادقانه.از 80-85 به قدری کوئست ها قشنگ می شن که فکرش رو هم نمی کنی.خیـــــــــــــــــــ �ـــــــــــــــــــــــ � �ـلی به من حال داد کوئست هاش(شایدم تو جو پچ جدید بودم:-؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])....ولی 80-85 الفاکتور deepholm البته بقیش خوب حال میده:دی

EternalWanderer
04-06-2011, 15:18
سلام دوستان . كسي ميتونه يه سرور خوب براي V2.4.3 معرفي كنه.فقط سرور فان نباشه و استارتر هم توش پيدا شه:31: با تشكر

loomina
04-06-2011, 16:27
........تو تو wotlk با شمن من مشکل نداشتی تو pvp ؟!؟!؟! نه تو مشکل نداشتی؟!!؟؟!
زر و زر دوئل میدادید با پارسا میباختید:دی
ایی درخور که الآن گفتی فوشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخخ

گراز آینه ای من میگم تو سرطان سرور و گیلد داری تازه بدخیم که حالا من سرطان آواتار دارم؟:خخخخ
چرا شماها فوش میدید اینقدر امروز:خخخخخ
مرگ بر ولایت فقیه!
چیز یعنی ضدش
....ولی 80-85 الفاکتور deepholm البته بقیش خوب حال میده:دی

من کی با DK با شمن تو دوئل دادم قورباغه!
2 بار با شمن باهات دوئل دادم که شمنشم خودت داشتی یادم میدادی ((:

deltax
04-06-2011, 16:36
ای بابا این همه تعریف و تمجید برا چیه :دی حالا من فقط یه shaman 73 کردم
ولی من با پالا و پریست هیلر بودم....شامن یه چیز دیگست :دی

mdavodi
04-06-2011, 17:01
کسی گیلد ایرانی خوب با progress کامل سراغ داره بگه
الیانس

اگه هورد خواستی بیا کزاک demon academy 12/12 زده
داره hc رو هم میزنه.

Crawling In MySkin
04-06-2011, 17:10
من کی با DK با شمن تو دوئل دادم قورباغه!
2 بار با شمن باهات دوئل دادم که شمنشم خودت داشتی یادم میدادی ((: ا؟ خوب با پریست که خوردی:دی

ای بابا این همه تعریف و تمجید برا چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا من فقط یه shaman 73 کردم
ولی من با پالا و پریست هیلر بودم....شامن یه چیز دیگست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانیال شمن رو به لیست کاراکترای کازاک اضافه کن:خخخخ

یکی یه سوال بپرسه ما جواب بدیم حوصلمون سر رفت اینقدر اسپم دادیم:خخخخ

hossein2801
04-06-2011, 17:34
من که تو ارنا هیچ وقت shaman ele ندیدم

hossein2801
04-06-2011, 17:43
سروری که ph رفته توش
طرف اینقد خر پول بوده 4 نقطه جهان سرور گذاشته!!!!!!!!!!!!

Beethoven Virus [3.3.5a] RPPvP/PvE + Transfer

Prologue

This is a new server which was literally a few days ago, so far we are testing it for PvE and say that it is MEGA-I will tell more precisely.

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________

Server info

Realmlist: Depending on the country we have to choose

set realmlist central.bvwow.com (Kansas, U.S.)
set realmlist logon.bvwow.com (New York, U.S.)
set realmlist germany.bvwow.com (Germany, EU)
set realmlist losangeles.bvwow.com (Los Angeles, U.S.)

Realmname: Chaos
Page: main.bvwow.com/
Forum: forum.bvwow.com/

Emu (Trinity - AccuCORE)

Server Type:

1. Server Rate - 8x
2. Max level: 80
3. Starting Level: 1

Server Rates:

1. Discovery Skills: x8
2. Epic Drop: x2
3. Legendary drop: x1
4. Money Drop: x4
5. Experience gained: x8
6. Honor Rate: x8
7. Reputation Rate: x8

Transfers up to x20

Guild Transfer: Yes
Singles: Yes

* Everything is clear and clearly described on the BV forum, so I will not elaborate

PVE

Open

Rs 10
Rs 10hc
Rs 25
RS 25 hc
Icc 10
Icc 10hc
Icc 25
Icc 25hc
ToC 1910
ToC 10hc
ToC 1925
ToC 25hc
Onyxia 10/25
Ulduar 10/25

I. As to the ICC

Lord Marrowgar: 95%
Lady Deathwhisper: 95%
Gunship Battle: no data (is)
Deathbringer Saurfang: 99%
Festergut: 99%
Rotface: 99%
Professor Putricide: 99%
Council Blood Prince: 99%
Blood-Queen Lana'thel: 99%
Valithria Dreamwalker: 80% (non-operated portals gave helium. PS on the first day Satni server[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sindragosa: no data (is)
The Lich King: The lack of data of what he says gm works in 95% -100%

* HC can be done only after slaughter LK, say when you have a leader who slaughtered Lk go to Hero mode

II. As for the ToC

Beasts of Northrend: 99%
Lord Jaraxxus: 99%
Faction Champions 95%
Twin Val'kyr 95%
Anub'arak 95%

III. As for the Rs

Open not know how it works, from the GM-and the full scrypt

IV. As for Ulduar

I was not, but looking at the changelog is not left to itself, in no long time, I will add detailed info

V. As for the other inst Onyxia, OS, etc.

Operate almost 100%

RDF
:
Yes

5hc man - everything available

PVP

PvP Arena [2v2]: little
PvP Arena [3v3]: no data
PvP Arena [5v5]: no data
Available Season: Seasson 8

Warsong Gulch: works
Arathi Basin: work
Alterac Valley: work
Eye of the Storm: Works
Strand of the Ancients: works
Isle of Conquest: works
Wintergrasp: works
Random Battleground: YES

I. As for the class action

Calm 95% -100% (give precise details later, so far I have not heard that someone something is not working, on the contrary

Other

Quests: far no data
Donations: Yes
Custom Items: No
Points Vote: Yes
Vote Rewards: Yes
Achievements: far no data

Collision.dll: yes
Line of Sight: yes
Pets' Line of Sight: yes

Player Limit: Unknown
Bug fixes: Without interruption
Core's Update: at moments

ps. a lot of things about the rate is constantly changing serva

Extras

In each capital city is added "Teleporter" which allows you to move from city to city, and Teleport the whole raid or solo for each instance

Advertising purchased at:

Gtop100
Xtreme Top 100
Gamesites200
Top 100 Arena
Top Free Game Servers
TOPSERVERS200
wowstatus.net

Crawling In MySkin
04-06-2011, 18:03
به نظر من اگه خوب درست کرده باشه میتونه منیویه برنده ای باشه (!)
سرورش خیلی خوبه برا wotlk....اگه اینا واقعا باشه سرورهای فعلی رو قورت میده....مشتاقش شدیم.......wotlk ره داریم دوباره نصب میکنیم همون که پچش 3.0 اهه.....آپدیتش 3 سال میکشه:دی
حسین خودت الآن اینجا بازی میکنی؟ کدوم طرف اسم
اینجا چیز عجیبش اینه که سرور درست حسابییه ولی آلیانساش بیشتره =))
پ.ن:نه ما از این کارا نمیکنیم همون بلیزارد خوبه:دی

hossein2801
04-06-2011, 18:10
به نظر من اگه خوب درست کرده باشه میتونه منیویه برنده ای باشه (!)
سرورش خیلی خوبه برا wotlk....اگه اینا واقعا باشه سرورهای فعلی رو قورت میده....مشتاقش شدیم.......wotlk ره داریم دوباره نصب میکنیم همون که پچش 3.0 اهه.....آپدیتش 3 سال میکشه:دی
حسین خودت الآن اینجا بازی میکنی؟ کدوم طرف اسم
اینجا چیز عجیبش اینه که سرور درست حسابییه ولی آلیانساش بیشتره =))

درخاست ترنسفر دادم

IIIXSubZeroXIII
04-06-2011, 18:21
یه بار با حجت رفتیم 20 تا ppl داشت :31:
من دیگه خسته شدم میخوام تو یه سرور بمونم ثابت !
کدوم faction ؟

Arrowtic
04-06-2011, 18:36
online خیلی کم داره!

hossein2801
04-06-2011, 18:57
سرور تازه ران شده کلی درخاست ترنسفر رو دستشونه

IIIXSubZeroXIII
04-06-2011, 19:05
حسین ally دیگه؟
میشه mage هوردمو ترانسفر کنم تو Ally ها؟

hossein2801
04-06-2011, 19:23
من عادت ندارم با هورد بازی کنم :دی

deltax
04-06-2011, 19:37
این ربطی به wow نداره ولی یکی فرستاد ..من که 1 ساعت خندیدم :دی

گواردیولا از همه باحالتره :دی

IIIXSubZeroXIII
04-06-2011, 19:50
این ربطی به wow نداره ولی یکی فرستاد ..من که 1 ساعت خندیدم :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگواردیولا از همه باحالتره :دی
قبلا دیده بودم ، 2 ساعت خندیدم :31:
فقط مسی :40::40::40::16:

Crawling In MySkin
04-06-2011, 20:18
پدروش باحال تره...اون بنده خدا که فرستاده من نبودم؟:خخخخ

deltax
04-06-2011, 20:20
پدروش باحال تره...اون بنده خدا که فرستاده من نبودم؟:خخخخ

نه بابا تو نبودی :دی
گواردیولا باحاله....لنگ بسته اومده

hossein2801
04-06-2011, 20:36
گراز وحشی
عکس مربیشونو کات کن بزار اواتارت شاید شفا دادت

R.P.G
04-06-2011, 22:20
فقط و فقط مسی :دي
سه سانته طرف : ))

ezio7
05-06-2011, 00:13
ببخشید بحث تاپیکو عوض میکنم آخه نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
به نظر شما بهترین کلاس pvp کدوم کلاسه؟

hossein2801
05-06-2011, 00:17
mage
warlock
shadow priest

-Albis-
05-06-2011, 02:55
سلام من یه مدت نبودم

در مورد بتوون وو بگم که اولا Centrally The Abuser رو انداختند بیرون . از dev های gd پرت شد بیرون از اونجام kick ش کردن vpro imo

دوما در کل فقط یه گیلد به نام ph و یه گیلد به نام nhf داره . جفتشونم هوردن پس بالانس - جمعیت ؟؟

----
سعید جان اصلا اون متلک که گفتم ربطی به بلیزارد نداره مربوط به مهران بود ولی بیخیال درکل

----
در مورد اینکه هر کی تو بلیزارد بازی میکنه imb4 و هر کی تو فری بازی میکنه f!@#ing noob هست صد درصد مخالفم . من الان شاید بیشتر از ممد بدونم :دی

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

راستی این خیلی حرف خوبی زد

Frostmerlin re-roll horde pls. We have enough noobs in alliance atm.

Bed engrish ._.
بعد رفته یه alt دیگه ساخته مهران گفته

This Isn't fail , he is good mage! but frostmerlin must re roll to Horde side! that's good for him , now This isn't Over!

i don't know why my video is here wtf...

For The Horde!

و

dnot lough goys! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-Albis-
05-06-2011, 03:03
ok i gief up
یارو اومده تو جی دی تاپیک زده سلام چطوری با وارلاک تانک کنم ؟؟؟

آخه من چی بگم به این ملت 30% نوب داره هر سرور.

Mehran-King
05-06-2011, 08:09
سلام من یه مدت نبودم

در مورد بتوون وو بگم که اولا Centrally The Abuser رو انداختند بیرون . از dev های gd پرت شد بیرون از اونجام kick ش کردن vpro imo

دوما در کل فقط یه گیلد به نام ph و یه گیلد به نام nhf داره . جفتشونم هوردن پس بالانس - جمعیت ؟؟

----
سعید جان اصلا اون متلک که گفتم ربطی به بلیزارد نداره مربوط به مهران بود ولی بیخیال درکل

----
در مورد اینکه هر کی تو بلیزارد بازی میکنه imb4 و هر کی تو فری بازی میکنه f!@#ing noob هست صد درصد مخالفم . من الان شاید بیشتر از ممد بدونم :دی

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

راستی این خیلی حرف خوبی زد

بعد رفته یه alt دیگه ساخته مهران گفته

و

انتظار داری بشینم و اون حرفاتو نگاه کنم؟ هرکسی دیگه جای من بود یه اتفاق دیگه می افتاد اما اخلاقتو عوض کن حجت جان به نفعته! آبروی همو داشته باشیم بهتره! مرام داشته باش !

---------- Post added at 09:09 AM ---------- Previous post was at 09:07 AM ----------

dnot lough goys
! dnot lough goysایجور ننوشتم حجت جان :10:

Crawling In MySkin
05-06-2011, 08:22
من بالاخره کیس مورد نظرم رو پیدا کردم ....منظورم آواتار بود:خخخخ

در مورد اینکه هر کی تو بلیزارد بازی میکنه imb4 و هر کی تو فری بازی میکنه f!@#ing noob هست صد درصد مخالفم . من الان شاید بیشتر از ممد بدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ادعایی ندارم......تو پررو نشو ولی:خخخخ

به نظر شما بهترین کلاس pvp کدوم کلاسه؟این سوالو باید میرفتی 3 تا کوچه پایین تر مغازه عباس گوشتی مطرح میکردی.........
Hpala , Spriest , Mage , Lock , Rouge
البته اگه wotlk هستی بیشتر Spriest , Hpala بتونی با spriest خفن بازی کنی تو wotlk هیچکی حریفت نمیشه
البته من به جای lock شمن المنتال رو ترجیح میدم

deltax
05-06-2011, 09:32
mage
warlock
shadow priest

فکر کنم با rogue بیگانه ای :دی
قویتریترین کلاس pvp شک نکن rogue

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

این سوالو باید میرفتی 3 تا کوچه پایین تر مغازه عباس گوشتی مطرح میکردی.........
البته اگه wotlk هستی بیشتر Spriest , Hpala بتونی با spriest خفن بازی کنی تو wotlk هیچکی حریفت نمیشه

ممد چه طبع لطیفی داری...از هایده و مهستی یهو زدی رو undertaker ...لااقل یه the rock میزاشتی من یکی خوشم بیاد :دی

hossein2801
05-06-2011, 10:00
فکر کنم با rogue بیگانه ای :دی
قویتریترین کلاس pvp شک نکن rogue

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

ممد چه طبع لطیفی داری...از هایده و مهستی یهو زدی رو undertaker ...لااقل یه the rock میزاشتی من یکی خوشم بیاد :دی

موقعی جنس مغزش از پشکل باشه تعجب نکن :31:

Arrowtic
05-06-2011, 10:25
ممد الآن میگه مورد علاقه!!فردا میاد می بینیم عکس یه بز گذاشته اینبار!!:31:
ممد آواتار نذار اصلا سرطانزاست!!

loomina
05-06-2011, 10:44
ا؟ خوب با پریست که خوردی:دی
دانیال شمن رو به لیست کاراکترای کازاک اضافه کن:خخخخ

یکی یه سوال بپرسه ما جواب بدیم حوصلمون سر رفت اینقدر اسپم دادیم:خخخخ

یخ نکنی یه وقت , فقط خواستی ببگی منو زدی نه؟ ((: ما بحثمون رو شمنه این میگه با پریست زدمت :39:

من که تو ارنا هیچ وقت shaman ele ندیدم

من دیدم ولی اون بیچاره منو ندید یعنی تشخیص نداد چی به چیه چون سری مرد! ((:

یکم راش کنم , اخه مرد*بیـــــــــــــــــــ ــــــــب* تو ادعا نداری؟ ادعات سر عالمو ادمو برده میگی ادعا نداری؟ ((:

loomina
05-06-2011, 10:50
ممد الآن میگه مورد علاقه!!فردا میاد می بینیم عکس یه بز گذاشته اینبار!!:31:
ممد آواتار نذار اصلا سرطانزاست!!

تو چی میگی که یه روز اواتارت for the alliance ه یه روز for the horde ! :31:
( یکمم به تو گیر بدیم بی نصیب نمونی! )

Arrowtic
05-06-2011, 11:24
:31:من که For The Alliance گذاشتم؟!یه مدت For The Arthas بود!!بعدش هم با این که تو الینس بود Char م ولی طرفدار هورد بودم و اون وارلاک تو GD رو ساختم!!بعد رفتم Molten و به اصرار دوستان الینس!(ولی هنوز هورد بودم!:خخخخخ) بعد هم که تو همون مولتن اومدم هورد!!:31:
به الینس آلرژی دارم کلا!!

loomina
05-06-2011, 12:29
:31:من که For The Alliance گذاشتم؟!یه مدت For The Arthas بود!!بعدش هم با این که تو الینس بود Char م ولی طرفدار هورد بودم و اون وارلاک تو GD رو ساختم!!بعد رفتم Molten و به اصرار دوستان الینس!(ولی هنوز هورد بودم!:خخخخخ) بعد هم که تو همون مولتن اومدم هورد!!:31:
به الینس آلرژی دارم کلا!!

no time for beg come meet your end با کاراکتر نایت الف لابد من گزاشته بودم تو امضام؟!((:

به الینس آلرژی دارم کلا!

منم به تو الرژی دارم باید بگم؟ :31:

deltax
05-06-2011, 12:38
ای بابا باز یه مناسبت توپ شد سرعت نت ما بالا بود رفت بالاتر....24k latency
دانیال امروز اصلا on نمیشم...دوست داری برو :دی

loomina
05-06-2011, 12:41
ای بابا باز یه مناسبت توپ شد سرعت نت ما بالا بود رفت بالاتر....24k latency
دانیال امروز اصلا on نمیشم...دوست داری برو :دی

اه حتما امروز باید خراب میشد نت؟ شانس که ندارم , امتحان ریاضی دارم هیچی نخوندم :31:

=========================

اه اه بالا اوردم از بس اسپم دادم! :31:

این عکسه مال ایتم های همین mount hyjal هست , هنوز اسم فکشنش که اضافه شده رو نمیدونم ولیم ثل argent tournament باید کوئست بزنید و یه درخت هم دارید هر چی بیشتر کوئست میزنید این پر بار تر میشه :31: و البته جوایزی رو هم میده که باهاش اینارو میخرن.

نکته: اون مانتی هم که تارنه سواره جز ایتم هاست که انگار نزده!
ویرایش: البته به نظر میاد کامل نیست.

BursT
05-06-2011, 12:50
سلام دوستان . كسي ميتونه يه سرور خوب براي V2.4.3 معرفي كنه.فقط سرور فان نباشه و استارتر هم توش پيدا شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشكر

lastwow رو چک کن.2.4.3 دیگه زیرخاکیه واللا

گراز وحشی
عکس مربیشونو کات کن بزار اواتارت شاید شفا دادت
منم میگم یه درخواست بنویسیم زیرشو هممون امضا کنیم بفرستیم برای مدیریت اینجا بگیم آواتار این بشرو همین گواردیولا بزارن

mage Fire (بله درست شنیدین خفن ترین تلنت میج برای دوئل فایره!!!)
rogue Sub
DK blood
به نظرم این 3 تا خیلی کوفتن.

چشم بیخیار

در مورد اینکه هر کی تو بلیزارد بازی میکنه imb4 و هر کی تو فری بازی میکنه f!@#ing noob هست صد درصد مخالفم . من الان شاید بیشتر از ممد بدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا این حرفا که بلیزاردیا خفنن اشتباس...حتی نیاز به بحثم نیس.
شما هم بی شک بیشتر از این ممد خان می دونی:خخخخخخخخخخخخخخ

-Albis-
05-06-2011, 13:18
آره بابا این ممد نوبه نمیدونه باس 5 م icc کیه
خخخخ

rootnt
05-06-2011, 13:20
امتحان ریاضی دارم هیچی نخوندم
بی‌خیال شو برو بشین درستو بخون
من تو آلفا به رنک‌های بالا در ارنا دست پیدا کردم و حدود ۹ ماه پیش ترک کردم
الان حسرت می‌خورم که ۲ سال وقت خودمو هدر کردم
کاش زودتر ترک کرده بودم

Crawling In MySkin
05-06-2011, 13:38
منم به تو الرژی دارم باید بگم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ادا منو در اووردی دوباره؟:خخخخ

خخخخ غلط کردی......زمان classic که باس 5 icc چیز بود alexterza الآنو نمیدونم:خخخخ

کاش زودتر ترک کرده بودم من نمیدونم شماها چرا معتاد میشید اصلا که بخواید ترک کنید...چرا ما معتاد نمیشیم:خخخ یکی بیاد یه چیز به ما تزریق کنه معتاد شیم:خخخخخ ببینیم ترکش چقدر کیف میده:خخخخ

منم میگم یه درخواست بنویسیم زیرشو هممون امضا کنیم بفرستیم برای مدیریت اینجا بگیم آواتار این بشرو همین گواردیولا بزارننه اون وزنش زیاده....عین بختک میافته رو پروفایل....حس میکنم دانیال و حجت ترکیب شدن افتادن رو پروفایل:خخخخخ

ویرایش: البته به نظر میاد کامل نیست. محض رضا خدا چقدرم زشته مانته:خخخخخ

no time for beg come meet your end با کاراکتر نایت الف لابد من گزاشته بودم تو امضام؟!((:نه خرزو خان بوده:خخخخ

ممد آواتار نذار اصلا سرطانزاست!!آره احساس میکنم سرطان سینه گرفتم:خخخخخخخخخخخخخ

موقعی جنس مغزش از پشکل باشه تعجب نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کفتار پشکل خور تو سرورتو عوض کن:خخخخ

ممد چه طبع لطیفی داری:blush::34::خخخخخ

عجب بدبختیه یکی یه سوال بپرسه جواب بدیم دور هم بخندیم...چه وضعشه:خخخخخ

-Albis-
05-06-2011, 14:07
داشتیم یه کوئست باگ رو آیتمشو تو org use میکردیم میرفتیم بالا جی ام اومد انداختمون یه جایی به نام crypt یه زندانه توی duskwood الان چند ساعتی باید زندان باشم hearthstone و هیچ اسپل دیگه ای هم کار نمیکنه :دی

Arrowtic
05-06-2011, 14:18
no time for beg come meet your end با کاراکتر نایت الف لابد من گزاشته بودم تو امضام؟!((:

منم به تو الرژی دارم باید بگم؟ :31:
اولا امضا و آواتار فرق دارن!دوما خوب که چی؟اون کی ربطی به الینس هورد نداشت!!اون رو خطاب به باس نوشته بودم!اون char که اصلا PVE هستش!!!:31:

moxx
05-06-2011, 14:33
mage Fire (بله درست شنیدین خفن ترین تلنت میج برای دوئل فایره!!!)

؟؟؟
تو pvp خیلی کم فایر میج دیده میشه، یه توضیح میدی؟

این عکسه مال ایتم های همین mount hyjal هست , هنوز اسم فکشنش که اضافه شده رو نمیدونم ولیم ثل argent tournament باید کوئست بزنید و یه درخت هم دارید هر چی بیشتر کوئست میزنید این پر بار تر میشه :31: و البته جوایزی رو هم میده که باهاش اینارو میخرن.
ویرایش: البته به نظر میاد کامل نیست.
wand ش کپی اونیه که از chimaeron دراپ میشه یه کم ابتکار بخرج بدین خب : دی

Crawling In MySkin
05-06-2011, 14:56
برو خدارو شکر کن که رنگشو عوض میکنن خودش خیلیه =))

BursT
05-06-2011, 15:15
تو pvp خیلی کم فایر میج دیده میشه، یه توضیح میدی؟آره کمه چون واقعا سخته.
توی این شاخه حریف بیشتر توی stun و disorient هست.واقعا بازی کردن اینطور سخته ولی هیچ کلاس حریفش نمیشه.
توی cata این شاخه برای pvp قوی تر هم شده.می تونی scorch توی حرکت cast کنی و pyroblast بدون کست و تند تند fire blast بزنی.واقعا چیز خوووفیه.من ویدئو دیده بودم از این تلنت ولی فکر می کردم که ویدئوش نمایشیه و ممکن نیست.ولی یه روز که بیرون orgrimmar با دوستم داشتم دوئل می کردم یکیشون به تورم خورد.باورت نمیشه هیروم شاید فقط 2-3 ثانیه توی cc و stun نبود.
دوستمم که DK blood داشت هم نتونست بزندش(آیتم های دوستم pve بود البته)
من توی هاردم گشتم متاسفانه نتونستم اون ویدئویی که از فایر دیده بودم رو پیدا کنم ولی یکی دیگه هست مال یک میج فایر توی BG هست.واقعا جالبه توصیه می کنم ببینید:(پچ 3)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای elemental shaman هم که یکی از بچه ها میگفت توی pvp ندیدم و ضعیفه لطف کنید برید و ویدئو های dremlock رو ببینید.عظمت شمن المنتال رو درک کرده این بشر.:خخخخخخخ

داشتیم یه کوئست باگ رو آیتمشو تو org use میکردیم میرفتیم بالا جی ام اومد انداختمون یه جایی به نام crypt یه زندانه توی duskwood الان چند ساعتی باید زندان باشم hearthstone و هیچ اسپل دیگه ای هم کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم به اون میگن jail :-؟

پ.ن:من الان دوباره کلیپای dremlock رو دیدم.ببینید هر کس نبینه نصف عمرش بر فناست...4 تایی میرن Strormwind city رو به آتیش می کشن
پ.ن2:به درخواست دوستان(:خخخخخ)لینک فیلمای dremlock (چهار تا فیلم اول):

-Albis-
05-06-2011, 15:22
اره زندانه :دی
بلیزارد چه مکانایی میسازه . این همون جایی که swifty با یه یارو دوئل کردن .

loomina
05-06-2011, 15:55
lastwow
کلا این حرفا که بلیزاردیا خفنن اشتباس...حتی نیاز به بحثم نیس.
شما هم بی شک بیشتر از این ممد خان می دونی:خخخخخخخخخخخخخخ

هیس هیس فتوا اومد!

:هر کس که به این حجت رو دهد کافر است خخخخخ

خخخخ

بیچاره بچه ی کاتائه , این که چیزی نیست منم که این همه زدمشون هنوز نمیدونم باس پنجمش اون fest هست یا داداشش! ((:

ببین به این صورت عمل کن:
اول میزنی /sleep
بعد یارو میاد تو غذا بده فکر میکنه مردی , بعد که خواست بقیه رو خبر کنه
اگر DK هستی hunger میزنی!
اگر میجی که شیپ کن!
اگر روگی که sap کن!
شمنی hex کن
دروییدی..... درویید چیز ... چیز کن! ( چه میدونم اخه! ) solar beam کن سایلنس شه بگیرش تو زمین صداش در نیاد! ((:
و الی اخر
بعد میری بیرون از انفرادی!
بعد دیگه من نقششو که خالکوبی کرده بودم پاک کردم(!) یادم نیست! ((:

کاش زودتر ترک کرده بودم

با تشکر فراوان .:11:
واقعا راست میگید , هیچ ارزشی نداره این بازی.

ادا منو در اووردی دوباره؟:خخخخ
غلط کردی......زمان classic که باس 5 icc چیز بود alexterza الآنو نمیدونم:خخخخ
من نمیدونم شماها چرا معتاد میشید اصلا که بخواید ترک کنید...چرا ما معتاد نمیشیم:خخخ یکی بیاد یه چیز به ما تزریق کنه معتاد شیم:خخخخخ ببینیم ترکش چقدر کیف میده:خخخخ
نه اون وزنش زیاده....عین بختک میافته رو پروفایل....حس میکنم دانیال و حجت ترکیب شدن افتادن رو پروفایل:خخخخخ
محض رضا خدا چقدرم زشته مانته:خخخخخ
نه خرزو خان بوده:خخخخ
آره احساس میکنم سرطان سینه گرفتم:خخخخخخخخخخخخخ

:blush::34::خخخخخ

عجب بدبختیه یکی یه سوال بپرسه جواب بدیم دور هم بخندیم...چه وضعشه:خخخخخ

کفتار پشکل خور تو سرورتو عوض کن:خخخخالان میاد مغزتو میخره پس! ((:

آره احساس میکنم سرطان سینه گرفتم:خخخخخخخخخخخخخ((((:

ادا منو در اووردی دوباره؟:خخخختو هم ادا منو در میاری من باید بگم؟ (!!!!)

اولا امضا و آواتار فرق دارن!دوما خوب که چی؟اون کی ربطی به الینس هورد نداشت!!اون رو خطاب به باس نوشته بودم!اون char که اصلا PVE هستش!!!:31:

غلط کردی رو حرف من حرف نزن بگو چشم :31:
ویرایش : باس که سواد نداره باهاش حرف بزنی! :31:

Arrowtic
05-06-2011, 16:08
کی میگه سواد نداره؟مثلا LK !!هیومن بود دیگه پس Common بلده!!
اون باسایی که میتونن حرف بزنن به زبون مسلما زبون ما رم میفهمن دیگه!بلد نبودن که نمیتونستن حرف بزنن به زبونمون!

loomina
05-06-2011, 16:09
پ.ن:من الان دوباره کلیپای dremlock رو دیدم.ببینید هر کس نبینه نصف عمرش بر فناست...4 تایی میرن Strormwind city رو به آتیش می کشن
پ.ن2:به درخواست دوستان(:خخخخخ)لینک فیلمای dremlock (چهار تا فیلم اول):

در مورد شمن , یه یارو بود ایرانی هم بود , تو سرور never endless که قدیما بازی میکردیم , این بابا gear هاشو در میاورد ملتو میزد!!

اون زمانا که DK blood نقش DPS هم داشت من بلاد بودم با شمن ها که دوئل میدادم , شمنه بیچاره خیلی دیگه باید سریع کار میکرد تا میتونست در بره!

Crawling In MySkin
05-06-2011, 16:30
سعیدو میگی؟
آره اون خیلی خر بود........از خر گذرونده بود:خخخخ آی دی یاهوشو حیف گم کردم انگار فکر کنم به گمونم اومده بود بلیزارد

-Albis-
05-06-2011, 16:52
لول تو gd Hide'nseekگذاشتن جی ام رو پیدا کردم بعد تا اینکه گفت من برندم گلوبال 100 خط اسپم شد . البته لگم بود یکم :دی

ملت فکر میکردن -- زدم لول

-Albis-
05-06-2011, 17:11
تو nagrand قایم ده بو . 2 دقیقه نشد پیداش کردم از بس من این nagrand گشتم سریع پیداش کردم :دی
best zone eu

AMIR_TO
05-06-2011, 18:52
اقا اون سرور بود که چند صفحه پیش درموردش گفته بودید
وقتی بخوای ترنسفر کنی
اکانت میره اون ور یا هیرو میره؟

haniehjan
05-06-2011, 19:21
1 : برای هانتر از چه نوع socket و Enchanting استفاده کنم . pvp
2: چرا اون macro های که خودم مینویسم همش کار نمیکنه.
3: برا pve کدوم تلنت خوب جواب میده ؟
4: چرا من وقتی تلنت pet ها رو تکمیل میکنم بعد از یک بار عوض کردن pet یا اف کردنش دوباره تلنتش صفر میشه که باید بازم از اول تکمیلش کنم ؟

hadi_gamer
05-06-2011, 19:27
میشه wow رو کلا با کیبورد بازی کیرد؟
میخوام فقط با کیبورد بازی کنم.

AMIR_TO
05-06-2011, 19:35
کسی نیست جواب منو بده

-Albis-
05-06-2011, 20:27

بازی ترولا
رکورد من :
Length : 82847 Height : 3894 And ONLY 25 Launches .

Crawling In MySkin
05-06-2011, 20:33
اقا اون سرور بود که چند صفحه پیش درموردش گفته بودید
وقتی بخوای ترنسفر کنی
اکانت میره اون ور یا هیرو میره؟
نرمالش اینهکه اکانت توی سروری که هست بمونه...اونجا هم کاراکتر میاد

کد:
بازی ترولا
رکورد من :
Length : 82847 Height : 3894 And ONLY 25 Launches
بازیاشم مثل خودش الافیه:خخخخ
باحال بود البته

میشه wow رو کلا با کیبورد بازی کیرد؟
میخوام فقط با کیبورد بازی کنم.
شدنش میشه.....ولی دیگه سخت تره یکم

اه سوال خیلی جواب دادیدم موضوع بیارید اسپم بدیم:خخخخ

Arrowtic
05-06-2011, 20:33
1 : برای هانتر از چه نوع socket و Enchanting استفاده کنم . pvp
2: چرا اون macro های که خودم مینویسم همش کار نمیکنه.
3: برا pve کدوم تلنت خوب جواب میده ؟
4: چرا من وقتی تلنت pet ها رو تکمیل میکنم بعد از یک بار عوض کردن pet یا اف کردنش دوباره تلنتش صفر میشه که باید بازم از اول تکمیلش کنم ؟
1.به Spec بستگی داره.MM SV باید Agil داشته باشه هر جمی میذارن و BM هم AP.(برا BM و SV یا 20 تا اگیل یا 10 اگیل 16 استامینا یا اگیل و کریت)
2.اشتباهن ماکروهات احتمالا دیگه!
3.MM تست شده توسط خودم!!تو Raid ICC 25m همیشه جز 5تای اول هستم.
4.idk

-Albis-
05-06-2011, 21:23
لول بازیه باحاله البته تهش سرکاریه .

haniehjan
05-06-2011, 21:42
1.به Spec بستگی داره.MM SV باید Agil داشته باشه هر جمی میذارن و BM هم AP.(برا BM و SV یا 20 تا اگیل یا 10 اگیل 16 استامینا یا اگیل و کریت)
2.اشتباهن ماکروهات احتمالا دیگه!
3.MM تست شده توسط خودم!!تو Raid ICC 25m همیشه جز 5تای اول هستم.
4.idk

ممنون داداش
ولی جواب 4 رو نگرفتم . یعنی منظورت رو نفهمیدم . :31:
ضمنا اگه میشه تلنت خودت رو هم بهم بده با ماکروهاش. mm

BursT
05-06-2011, 21:48
4.idk
idk=I dont Know

احتمالا باگ سرورتونه

-Albis-
05-06-2011, 21:58
idk=I dont Know
so
////////////

ezio7
05-06-2011, 22:33
ببخشید نمیدونستم غصابای محل شما wow بازی میکنن
عزیزم من از شما یه کلاس pvp خواستم شما که همرو گفتی یبارکی میگفتی druid نساز دیگه البته میدونم تقصیر شما نیست عباس گوشتی اطلاعاتش زیاد بوده.
در ضمن آواتار نو مبارک ولی عکس عباس آقا بهتر بودا!!!

hossein2801
05-06-2011, 22:46
عزیزم من از شما یه کلاس pvp خواستم شما که همرو گفتی یبارکی میگفتی druid نساز دیگه البته میدونم تقصیر شما نیست عباس گوشتی اطلاعاتش زیاد بوده.

frost mage بهترین کلاس برا pvp

Crawling In MySkin
06-06-2011, 07:57
frost mage تو کاتا بهترین کلاس برا pvp تو wotlk عین بز از spriest میخوره(از شمن منم میخورد پریست که وحشیه:خخخخ)
نظر منو میخوای spriest بگیر بهتر از همس:دی

عزیزم من از شما یه کلاس pvp خواستم شما که همرو گفتی یبارکی میگفتی druid نساز دیگه البته میدونم تقصیر شما نیست عباس گوشتی اطلاعاتش زیاد بوده. درود رو یادم رفت خودت بزار تنگش....این اولا دوما عباس جان شما با هر کلاسی بازی کنی بر اساس علاقه ی خودت و استعدادی که توش نشون بدی میتونی حرفه ای باشی و هر کسی با یه چیزی حال میکنه. یه کلام ختم کلام.....حالا برو دیگه عباس آقا کار و زندگی داره ایشون خودش عباس آقا هستن در ضمن:خخخخ

Mehran-King
06-06-2011, 07:57
frost mage بهترین کلاس برا pvp

Arcane هم خوبه Damage زیادی میده!:46:

deltax
06-06-2011, 08:49

تو نمیتونی یه کلاس با یه تلنت رو پیدا کنی همه رو بزنه...وگرنه همه میرفتن اونو بر میداشتن...disc priest اکثر کلاسها رو میزنه ولی جلو unholy هیچی نیست..یا mage اکثر کلاسها رو میزنه ولی جلو پریست نمیتونه واسته...البته این که گفتم ماله wotlk هست...تو cata فرق میکنه..
به نظر من برو رو lock کار کن..حرفه ای بشی gear خوبی هم داشته باشی قویه..خیلی هم قویه...مهمتر از کلاس اینه که تو با کلاس خودت بلد باشی و بدونی کلاسی که جلوته چه تلنتی داره با چه قابلیتایی تو اون تلنت ;)

BursT
06-06-2011, 08:52
Arcane هم خوبه Damage زیادی میده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظر من caster زیاد به درد دوئل نمی خوره.به همین دلیل به نظرم mage arcane خیلی برای دوئل خوب نیست.
فراست خیلی بهتره.
بهترین کلاس برای دوئل به نظرم درویده.
و بهترین کلاس همراه با تلنت هم روگ sub هست(فقط واریور و دروید شاید بزننش)
ویرایش:به نظرم cloth پوش برای یه تازه وارد توی pvp یه کمی سخته.lock که خیلی سخته.بهتره یه plate پوش اول کار باهاش شروع کنی تا بعد

Mehran-King
06-06-2011, 10:35
به نظر من caster زیاد به درد دوئل نمی خوره.به همین دلیل به نظرم mage arcane خیلی برای دوئل خوب نیست.
فراست خیلی بهتره.
ویرایش:به نظرم cloth پوش برای یه تازه وارد توی pvp یه کمی سخته.lock که خیلی سخته.بهتره یه plate پوش اول کار باهاش شروع کنی تا بعد

طوری میگی انگار بقیه کلاس های خز هستن! و بیخوردن!

همین روگ رو فراست میج میتونه راحت بزنه! در اصل به خود پلیر بستگی داره! نه به کلاس و ... + سرعت کنکشن اینترنت!

deltax
06-06-2011, 10:43
به نظر من caster زیاد به درد دوئل نمی خوره.به همین دلیل به نظرم mage arcane خیلی برای دوئل خوب نیست.
فراست خیلی بهتره.

اخه این دوستمون درباره تازه کار بودن چیزی نگفت..

Crawling In MySkin
06-06-2011, 11:32
فراست خیلی بهتره.
والا ما پشت دسمونو بو نکرده بودیم ببینیم این عباس آقا تازه واردن:دی
بعدم اینکه مگه مارو کسی یادمون داد...بزار بازی کنه صفت شه:خخخخ

یادش بخیر تو wotlk هانتر نقش شارجر رو هم نداشت....میومد جلو میمرد میرفت خودش =))

همین روگ رو فراست میج میتونه راحت بزنه!
خواب دیدی خیر باشه عجب نوبی بوده اون روگ که فراست میج بزنتش =)) البته میج تو کاتا زیادی باف گرفته...ولی روگ حرفه ای از پسش بر میاد

در اصل به خود پلیر بستگی داره نه به کلاس و ...
100%

سرعت کنکشن اینترنت!
اومدی نسازی =))

فراست خیلی بهتره.
استاد فراست کستر نیست؟:دی

ezio7
06-06-2011, 12:00
سرور قبلی یه پریست با خا-- نداشت شمارو سر جات بشونه بیافتی پایین از دیوار ؟:دی
شما با ااین چیزایی که دارن روگ بردار....جواب میده
داری عباس آقارو بیدار میکنیا از این حرفا نزن اصلا پریست خ داره بیاد جولو پالاد.
دوستان عزیز میج هورد چه نژادی خوبه؟ عزیزان من روگ هورد چه نژادی خوبه؟
من در توان خودم میبینم که جفتشو هم زمان لول اپ کنم

Crawling In MySkin
06-06-2011, 12:02
من در توان خودم میبینم که جفتشو هم زمان لول اپ کنم آق تقی اون مشکل سرورت بوده به من چه =))
تنها کلاسی که زدنش برا spriest سخته تو wotlk فقط و فقط یه hpala حرفه ای و بس!
اون 2 تای دیگه نقش شارجر رو به زور دارن:دی
خوب فقط مشکل اینجاس که 3 صفحه ما بحث کردیم در این باره که چه کلاسی به چه دردی میخوره......شما هر چی علاقه داری بردار اونقدر ریس ها فرقی با هم ندارن که معجزه کنی باهاشون هر چی عشق عباس آقاهه!
ولی به صورت معمول روگ بلاد الف و ترول و میج هم آندد و بلاد الف مشاهده میشه
تارن پریست =))

BursT
06-06-2011, 12:15
خواب دیدی خیر باشه عجب نوبی بوده اون روگ که فراست میج بزنتش =)) البته میج تو کاتا زیادی باف گرفته...ولی روگ حرفه ای از پسش بر میاد
کلا اون mage+rogue همیشه بحث انگیزه.
معلوم نیست کدوم کدومو میزنه.شانسیه....

استاد فراست کستر نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من گفتم که فراست خیلی بهتره (نسبت به arcane)

عزیز من تازه کار کجا بود تو سرور قبلی با پالاد خدایی میکردم همه کلاسا زیرم بودن به جز mage و dk از اینا میخوردم. تو این سرور دوستم میخواد پالاد برداره واریور و درویدم داریم یه پریستم میاریم هیل کنه حالا من چی وردارم گروه کامل بشه فقط یه چیزی باشه که یوقت بچه ها شاخ شدن خارشونو ... .
من نظرم shaman هست.برای آرنا 5و5 خوبس:خخخخخ
rogue هم بد نیست.ولی چون تمام dps هاتون melee هستن و فیزیکال(منظورت از دروید،عمرا بالانس باشه!!!)یه caster بر می داشتم.
از اونجایی که گویا سرور فری بازی می کنی قبلش یه تحقیقی بکن روی تلنت ها که تلنت کلاس مورد نظرت فیکس باشه.

pvp فقط و فقط Undead خوبس:هههخخخ

deltax
06-06-2011, 12:38
من در توان خودم میبینم که جفتشو هم زمان لول اپ کنم

این که گفتی جنبه جوک داشت دیگه؟ پریست disc پالا رو میزنه...هیچ کاریتم نمیکنم..فقط mana burn میکنم بات بازی میکنم
واسه 5 man چرا 2 تا rogue یا 2 تا mage نمیبرید؟ هر دو تاشون هم جوابه....به نظرم هیلرتونم پالا باشه بهتره

loomina
06-06-2011, 13:49

همین روگ رو فراست میج میتونه راحت بزنه! در اصل به خود پلیر بستگی داره! نه به کلاس و ... + سرعت کنکشن اینترنت!

ا جدی؟ مثلا تو کانکشن مارو با اون اروپاییا یکی میکنی....؟ درسته به پلیره ولی این چیزا هم تاثیر داره...

sajjad_setam
06-06-2011, 13:52
من honor جمع کردم
حالا از کجا باید item بگیرم

hero: undead mage

Mehran-King
06-06-2011, 13:53
امروز از یه نفر warrior پرسیدم سرعتت چنده؟ گفتم 24mb ! من 128kb :دی گفتم بهش جریان و ایران و ... گفت آره سرعت ایران کمه ... !@#$ ... :41:

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

من honor جمع کردم
حالا از کجا باید item بگیرم

hero: undead mage

میری orgimmer بعدش میری بالای برج نزدیک fly master بعدش جلوت یه مکان بزرگی هست توی اون میری! البته اگه فهمیده باشی :دی

sajjad_setam
06-06-2011, 13:58
نفهمیدم :ِ
راستی چی talenti واسه هیرو من خوبه

-Albis-
06-06-2011, 15:12
Best combo eu Fdudu Rshaman

nuff said

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

راستی مهران جان این frostlord تو جی دی شما نیستی که . گفتم یه موقع خالی بستی رفتی بلیز و اون اسمو سرچ کردیو از اینجور چیزا

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

wait wut
مهران یادمه قبلا توی فروم جی دی و همینجا گفتی که تو اون Mehran King یا mehran gamer قدیمی نیستی (که هستی) و گفتی megapaladin ماله تو نیست گفتیم قبول . الان رفتی تو بلیزارد یه کاراکتر به اسم megapala باز کردی ؟ Strange لول .
همه میدونند که مگا پالا ماله اون مهران 10 ساله بودش که چندین ماه پیش اینجا به همه فحش میداد

AMIR_TO
06-06-2011, 16:41
یک سوال اگه با تلنت نزدیک زن(اسمشو یادم نیست) شامن برم تو کار pve نمیگن نوبه؟
فقط المنتال ماله pve هست؟

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

بعد یک چیز دیگه رستو شامن بهترین هیلر برای رید هست؟ نه؟

Mehran-King
06-06-2011, 16:43
Best combo eu Fdudu Rshaman

nuff said

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

راستی مهران جان این frostlord تو جی دی شما نیستی که . گفتم یه موقع خالی بستی رفتی بلیز و اون اسمو سرچ کردیو از اینجور چیزا

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

wait wut
مهران یادمه قبلا توی فروم جی دی و همینجا گفتی که تو اون Mehran King یا mehran gamer قدیمی نیستی (که هستی) و گفتی megapaladin ماله تو نیست گفتیم قبول . الان رفتی تو بلیزارد یه کاراکتر به اسم megapala باز کردی ؟ Strange لول .
همه میدونند که مگا پالا ماله اون مهران 10 ساله بودش که چندین ماه پیش اینجا به همه فحش میداد

لول من توی gd هستم ؟ فقط میتونم بگم لول. :31:

لول مگا پالادین مال منه! اینو همه میدونن!

میگن که حسود هرگز نیاسود همینه دیگه!:27:

به هر حال حجت جان بیا تمومش کنیم؟

من در حقت بدی کردم؟

منو ببخشین دوستان بابت ناراحت کردنتون، از همه معذرت خواهی میکنم خصوصا حجت جان ( امیدوارم دیگه شروع نکنی ):10:

loomina
06-06-2011, 17:07

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

بهترین هیلر نمیشه گفت .
از نظر AOE هیل ها druid چون مخصوصا که combat res هم داره.
از نظر تک هیل پالادین.

deltax
06-06-2011, 17:33

نه...اسمش enhance ......وقتی هم که windfury فعال شه 30% speed attack میگیره میشه یه rogue تمام عیار
بهترین نداریم ...resto shaman , druid با holy priest رو همیشه برا aura heal میبرن ...disc priest با holidin رو تانک heal

-Albis-
06-06-2011, 20:28
اما در کل Rshaman بهترین aoe healer هستش .

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

لول من توی gd هستم ؟ فقط میتونم بگم لول. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگن که حسود هرگز نیاسود همینه دیگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من در حقت بدی کردم؟

منو ببخشین دوستان بابت ناراحت کردنتون، از همه معذرت خواهی میکنم خصوصا حجت جان ( امیدوارم دیگه شروع نکنی )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس چرا وقتی توی فروم gd پرسیدم آیا شما Megapaladin هستی گفتی نه مگا پالادین کیه . Anyway nvm
آدم دروغگویی که باید مشخص میشد مشخص شد . that is obv

Arrowtic
06-06-2011, 21:10
راست میگه به منم گفتی!!حیف پستاش پاک شده /گرنه تو تاپیکم گفتی!!!

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

یادش بخیر تو wotlk هانتر نقش شارجر رو هم نداشت....میومد جلو میمرد میرفت خودش =))
پررو نشو!!هانتره بلد باشه خوبم میزده!!من طرفدار اصیل هانترم اعصابم خط خطی میشه!!!

*MmM*
07-06-2011, 00:33
درود بر دوستان عزیز !!

من Wow رو از وانیلا شروع کردم تا کتکلیسم که BlackWing des + Twilight High رو تقریبا HC رو هم زدم .
کاراکتر ها Paladin Holy/Reti + War Protection/Arms
دیگه هم بازی نمکنم /peace/ هر موقع نت ایران درست شد شاید !!
یه سئوال داشتم من از شرکت شاتل ADSL Office 2048mbs دارم دیگه بعد از 2سال و چند ماه این شرکت حرمت ای رو زیر پا گذاشته و دارم فسخ قرار داد می کنم ولی قبلش چند تا سئوال داشتم !
کسی اینجا پارس آنلاین یا لایزر داره ؟ پینگ تایم ها شون چطورن ؟؟
لطفا دقیقا راهنمایی کنید ممنون می شم !
فعلا که
ریفت بازی میکنم ! ولی شاتل دیگه اصلا بدرد نمی خوره ضریب شیرینگ خیلی خیلی رفته بالا !! 1 سال داتک داشتم ! 2سال و چند ماهی هم شاتل !! دارم کوچ می کنم اینجا تو ایران اصلا فرهنگ استفاده از اینترنت رو ندارند + شرکت ها بدتر می گن گیم ساپرت می کنیم ولی بعد قرار داد که پول رو دادید میگن گیم چیه !!
من 100mbs اینترنت رو استفاده کردم نه در ایران اینترنت بدون محدودیت دانلود + پینگ تایم 50 !!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا راهنمایی کنید در مورد پینگ فعلی شرکت ها ! خیلی برام حائز اهمیت هست !

BursT
07-06-2011, 08:48
اما در کل Rshaman بهترین aoe healer هستش .

Rshaman بدترین هیلر توی cata شده.پس ممنون می شم دفعه بعدی اسم پچی که مد نظرت بوده رو بنویسی.

لول من توی gd هستم ؟ فقط میتونم بگم لول. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگن که حسود هرگز نیاسود همینه دیگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من در حقت بدی کردم؟

منو ببخشین دوستان بابت ناراحت کردنتون، از همه معذرت خواهی میکنم خصوصا حجت جان ( امیدوارم دیگه شروع نکنی )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس چرا وقتی توی فروم gd پرسیدم آیا شما Megapaladin هستی گفتی نه مگا پالادین کیه . Anyway nvm
آدم دروغگویی که باید مشخص میشد مشخص شد . that is obv

راست میگه به منم گفتی!!حیف پستاش پاک شده /گرنه تو تاپیکم گفتی!!!

به نظرتون بهتر نیست بحثو تموم کنید بره دنبال کارش؟این ممد کجاس بیاد یه آواتار بزاره که شما ها تنبیه بشین؟:34:
آقا مهران شما هم بهتره بیخیال این مباحث رفتن از p30world و .... بشین چون رفتنتون به تنها کسی که ضرر میزنه خودتونه.

پررو نشو!!هانتره بلد باشه خوبم میزده!!من طرفدار اصیل هانترم اعصابم خط خطی میشه!!!
توی یکی از پست های developer های wow خوندم که گفت:
ما خودمون می دونیم که Hunter ها و druid balance ها زیاد به درد آرنا نمی خورن ولی به خاطر عملکرد خیلی خوبی که توی BG ها دارن و همینطور اضافه کردن rated BG ها تغییر عمده ای توشون نمی دیم.
پس اینا حق دارن که میگن هانتر توی duel ضعیفه ;)

اینجا تو ایران اصلا فرهنگ استفاده از اینترنت رو ندارند
اتفاقا فرهنگ این یکیو ایرانیا خیلی خوب دارن

Crawling In MySkin
07-06-2011, 09:01
پررو نشو!!هانتره بلد باشه خوبم میزده!!من طرفدار اصیل هانترم اعصابم خط خطی میشه!!! برو بخواب بزار هوا بخوریم پس فردا امتحان شیمی دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هانتر ادعا تر از تو تو کاتاش خورده که عین خر هم باف گرفته هانتر تو که جای خود داری:خخخخ
روش کشتن هانتر در bg در wotlk:
ابتدا در رنجش قرار میگیرید بزارید هر چقدر میخواد بزنه یه شیلد بندازید رو خودتون
2 حالت داره یا اینقدر شجاعت داره که وایسه با افتخار بمیره یا در میره اگه در رفت صبر میکنید در بره مانت میکنید میرید نزدیکش fear بعد پشت سر هم debuff و dot دینگ کارش تمومه اگرم با شجاعت وایساد بمیره خوب شمام با شجاعت رفتار کنید اول یه debuff بندازید بعد پشت سر هم dot دینگ مرد =))

آقا مهران شما هم بهتره بیخیال این مباحث رفتن از p30world و .... بشین چون رفتنتون به تنها کسی که ضرر میزنه خودتونه.اینو پایم خداییش.....الآن حجت جبهه میگیره درباره این یکی.....تعجبه چرا تاحالا ندیده =)))

به نظرتون بهتر نیست بحثو تموم کنید بره دنبال کارش؟این ممد کجاس بیاد یه آواتار بزاره که شما ها تنبیه بشین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الآن آدمشون میکنم صبر کن:خخخخ

اتفاقا فرهنگ این یکیو ایرانیا خیلی خوب دارن رهبر من آن طفل 18 ساله ایست که فیلتر شکن به اینترنت خود میبندد و با سرعت 3 kb/sec فیلم 1 گیگابایتی دانلود میکند....

loomina
07-06-2011, 09:18
Rshaman بدترین هیلر توی cata شده.پس ممنون می شم دفعه بعدی اسم پچی که مد نظرت بوده رو بنویسی.

به نظرتون بهتر نیست بحثو تموم کنید بره دنبال کارش؟این ممد کجاس بیاد یه آواتار بزاره که شما ها تنبیه بشین؟:34:
آقا مهران شما هم بهتره بیخیال این مباحث رفتن از p30world و .... بشین چون رفتنتون به تنها کسی که ضرر میزنه خودتونه.

توی یکی از پست های developer های wow خوندم که گفت:
ما خودمون می دونیم که Hunter ها و druid balance ها زیاد به درد آرنا نمی خورن ولی به خاطر عملکرد خیلی خوبی که توی BG ها دارن و همینطور اضافه کردن rated BG ها تغییر عمده ای توشون نمی دیم.
پس اینا حق دارن که میگن هانتر توی duel ضعیفه ;)

اتفاقا فرهنگ این یکیو ایرانیا خیلی خوب دارن

خودم الان اواتار جاستین بیبر میزارم تا سه تا فروم بحثشون عوض شه ((:

Metalzadeh
07-06-2011, 09:44

resto shaman بهترین نباشه دومین هیلر خوبه الان :)

loomina
07-06-2011, 09:46
resto shaman بهترین نباشه دومین هیلر خوبه الان :)

البته دومین هیلر خوب تو ارنا! چون بعد از پالادین من این هیلرو خیلی قبول دارم.

sajjad_setam
07-06-2011, 10:15
برای undead rouge چه تلنتی پیشنهاد میشه؟
برای lvl up:27:

loomina
07-06-2011, 10:24
برای undead rouge چه تلنتی پیشنهاد میشه؟
برای lvl up:27:

تلنت که دیگه کار به race نداره!
مطمئن نیستم ولی فکر کنم sub خوب باشه , چون معمولا تلنت هایی که برای PVP هستن راحت ترن برای بازیکن توی لول اپ.

deltax
07-06-2011, 10:36

این پالادین از همه جهت حرف اول و تو هیلر ها میزنه..همیشه هم جاش اون بالاهای مجلسه :دی
تو کاتا resto شامن هم قوی شده...

Arrowtic
07-06-2011, 10:37
اونم بزه دیگه!!اون شیلدی که میندازی رو میتونه با Tranquilizing Shot رداره ازت.بعد هم Silence.با Scatter Shot و Ravager هم interupt بعد هم Readiness و دوباره سایلنس اینا.FD هم خودش یه راه دیگه مقابل نخوردن اسپل های کست دار.اگه disarm هم بکنه راه داره:شما 2تا 1h باید داشته باشی رو یکی Titanium Weapon Chain اون یکی هم هر چی!!اگه Disarm کنن زمانش که نصف میشه و چون offhand مونده برات میتونی Deterance کنی!حالا شاید Spriest زدنش برا هانتر سخت باشه ولی من خودم کستری مثل Warlock رو با استفاده از Ravager سوسک میکنم!!Fmage هم کمی سخته ولی بدونی باید چی کار کنی بازم میزنی به خوبی!!

Metalzadeh
07-06-2011, 12:15

تو Raid ها هم عالیه
هم برای هیل کردن تانک هم grp

این پالادین از همه جهت حرف اول و تو هیلر ها میزنه..همیشه هم جاش اون بالاهای مجلسه :دی
تو کاتا resto شامن هم قوی شده...

پالادین در حال حاضر زیاد جالب نیست
حرف اول رو Druid میزنه بی برو برگرد

loomina
07-06-2011, 12:52
تو Raid ها هم عالیه
هم برای هیل کردن تانک هم grp

پالادین در حال حاضر زیاد جالب نیست
حرف اول رو Druid میزنه بی برو برگرد

جـــــون؟؟؟! زیاد جالب نیست!؟! والا من از وقتی چشم باز کردم پالادین در ضعیف ترین حالتش خیلی خوب بوده تا همین الان!
شمن الان بیشتر برای کارایی totem هاش و grp هیل هاش رید میبرنش و نمیگم بده ولی به پای یکی مثل درویید تو group heal و یکی مثل پالادین تو solo heal نمیرسه.

Metalzadeh
07-06-2011, 13:15
جـــــون؟؟؟! زیاد جالب نیست!؟! والا من از وقتی چشم باز کردم پالادین در ضعیف ترین حالتش خیلی خوب بوده تا همین الان!
شمن الان بیشتر برای کارایی totem هاش و grp هیل هاش رید میبرنش و نمیگم بده ولی به پای یکی مثل درویید تو group heal و یکی مثل پالادین تو solo heal نمیرسه.

نخیر جالب نیست
healing ouput پالا هیچوقت به دروید و حتی شن نمیرسه این روزا
overhealing ش هم که همیشه اوله

single target healing شمن به خاطر داشتن EarthShield خیلی بالاس
برای p3 Neffy بار ها شده از شمن استفاده کنیم به جای پالا
grp هیلش به پای دروید نمیرسه ولی بعد دروید بهترینه (rain of healing و chain heal میترکونه)

BursT
07-06-2011, 13:57
چه جالب هر کسی یه نظری داره:خخخخخخخ
خب نظر من اینه:
بهترین هیلر توی کاتا:پریست
بعدش:دروید
بعدش :پالا
آخری:شمن:-"

وقتی که می شه یه المنتال شمن برد که کلی کار اضافه کنه چرا رستو ببرن؟

توی TBC نقش باقالی رو داشت:-"

over healing همیشه دروید اول بوده و هست.

فکر نمی کنم به Earth shield بشه گفت single target healing

یه نکته ای بگم:وقتی میگیم healer فقط heal دادن مد نظر نیست.
شما به پریست رو نگاه کنین ببینید چه کارایی که این کلاس نمی تونه بکنه.ولی شمن و دروید هیچ کدوم غیر از heal دادن هیچ کار دیگه ای نمی تونن بکنن.(rebirth رو الان وارلاک و DK هم انجام می دن پس نمی شه روش حساب باز کرد)

Crawling In MySkin
07-06-2011, 14:31
اونم بزه دیگه!!اون شیلدی که میندازی رو میتونه با Tranquilizing Shot رداره ازت.بعد هم Silence.با Scatter Shot و Ravager هم interupt بعد هم Readiness و دوباره سایلنس اینا.FD هم خودش یه راه دیگه مقابل نخوردن اسپل های کست دار.اگه disarm هم بکنه راه داره:شما 2تا 1h باید داشته باشی رو یکی Titanium Weapon Chain اون یکی هم هر چی!!اگه Disarm کنن زمانش که نصف میشه و چون offhand مونده برات میتونی Deterance کنی!حالا شاید Spriest زدنش برا هانتر سخت باشه ولی من خودم کستری مثل Warlock رو با استفاده از Ravager سوسک میکنم!!Fmage هم کمی سخته ولی بدونی باید چی کار کنی بازم میزنی به خوبی!! بیبین من این چیزا حالیم نیست.....چون تا عمر دارم یادمه هانترا ازم خوردن.......هانتر در wotlk یعنی پالا در tbc که سعید گفت>>>>>
توی TBC نقش باقالی رو داشت:-" :خخخخ

نخیر جالب نیست
healing ouput پالا هیچوقت به دروید و حتی شن نمیرسه این روزا

برای p3 Neffy بار ها شده از شمن استفاده کنیم به جای پالا
grp هیلش به پای دروید نمیرسه ولی بعد دروید بهترینه (rain of healing و chain heal میترکونه) حاجی اکسی چیزی نزدی مطمئن باشم؟:دی
over healing درود پاچه آدمو میگیره پاره میکنه بعد over heal شمن بیشتر از دروده؟ نکن از این شوخیا:دی
پالا هم که از wotlk داره عین بزغاله باف میگیره.....بعد میگن میج چی ... این از همه بیشتر باف گرفت هیچکی هیچی نگفت مخصوصا حسین که خودش hpaly بود...صداشو در نمیوورد(الآن میاد سوخته میکنه میگه نه اووخ چیزه نمیشه کم هیل میده=)) )
شمن رو قبول دارم.....میشه گذاشتش کنار holy priest ....و البته dpriest و hpaly در single heal همیشه جای بحث داشته که در حال حاضر مسلما پالا حرف اولو میزنه ولی خوب کارایی که پریست میکنه خوب به درد بخوره.....قهوه هم درست میکنه میده دستت:دی
دیگه از این شوخیا نکنی:دی

Arrowtic
07-06-2011, 14:54
نمی گم نمیشه زد هانترو میشه زد ولی به اون بوقی که تو میگی نیست دیگه!:31:
هانتر در PVP بلد باشه میتونه خوب شاخ بشه!

Metalzadeh
07-06-2011, 15:08

شما به پریست رو نگاه کنین ببینید چه کارایی که این کلاس نمی تونه بکنه.ولی شمن و دروید هیچ کدوم غیر از heal دادن هیچ کار دیگه ای نمی تونن بکنن.(rebirth رو الان وارلاک و DK هم انجام می دن پس نمی شه روش حساب باز کرد)

بستگی به خوده هیلر داره
سره Halfus درویدمون داشت 25k hps می کرد ولی تو Overhealing سوم بود
پالا به خاطر تلنت Protector of Innocent و کلا سیستم هیل دادنش ناخود آگاه Overhealing بالایی داره

در مورد EarthShield هم منظورم فقط خوده این اسپل نبود , منظورم تلنتی هست که این اسپل رو قوی میکنه (Nature's Blessing) که خیلی برای Single target healing عالیه

شمن mana tide totem داره
دروید Innervate داره
اینطوری هم که شما میگید نیست

over healing درود پاچه آدمو میگیره پاره میکنه بعد over heal شمن بیشتر از دروده؟ نکن از این شوخیا:دی
پالا هم که از wotlk داره عین بزغاله باف میگیره.....بعد میگن میج چی ... این از همه بیشتر باف گرفت هیچکی هیچی نگفت مخصوصا حسین که خودش hpaly بود...صداشو در نمیوورد(الآن میاد سوخته میکنه میگه نه اووخ چیزه نمیشه کم هیل میده=)) )
شمن رو قبول دارم.....میشه گذاشتش کنار holy priest ....و البته dpriest و hpaly در single heal همیشه جای بحث داشته که در حال حاضر مسلما پالا حرف اولو میزنه ولی خوب کارایی که پریست میکنه خوب به درد بخوره.....قهوه هم درست میکنه میده دستت:دی
دیگه از این شوخیا نکنی:دی

در مورد Overhealing دروید توضیح دادم
جایی هم نگفتم OH شمن بیشتر از درویده منظورم پالا بوده

پالا تو wotlk خیلی خوب بود , ولی بعد اینکه Beacon رو 50% ضعیف کردن دیگه چنگی به دل نمیزنه
البته هنوز هم واسه single target عالیه
ولی در کل پالا نباشه تو raid زیاد تاثیری نداره :)

hossein2801
07-06-2011, 15:14
اگه دروید بهترین بود پاراگون ازش استفاده میکرد
یه مدت پیش دروید هیلر گیلد ما رفته بود نگاهی به درویدای پاراگئن بندازه فهمید که پاراگون به خاطر اینکه دروید Aoe خوبی نداره ازش استفاده نمیکنه
گیلد ما هم بدون هولی پالا هیچ جایی نمیرفت

Crawling In MySkin
07-06-2011, 15:16

پالا تو wotlk خیلی خوب بود , ولی بعد اینکه Beacon رو 50% ضعیف کردن دیگه چنگی به دل نمیزنه
ولی در کل پالا نباشه تو raid زیاد تاثیری نداره :)wotlk که 3 تا hpally هورد میمدن تو elwyn forest کسی طرفشون نمیتونست بره =)) نمیمردنم لا مصبا ....باید چند نفری میریختن سرشون برای کشتن کینگ خیلی جواب میداد اگه پرواز اون موقع بود....اینا سرگرم میکردن ملت کماندونی میریختن تو keep:دی
خوب این شد بحث دیگه بله میشه جاش چیز دیگه برد حضورش اجباری نیست...ولی اینطوری حساب کنی حضور هیچ کدوم اجباری نیست هر کدومو ببری هم میشه:دی

شمن mana tide totem داره
دروید Innervate داره
اینطوری هم که شما میگید نیستمنظورشون بهتر بودن به نبست بود
.
یه مدت پیش دروید هیلر گیلد ما رفته بود نگاهی به درویدای پاراگئن بندازه فهمید که پاراگون به خاطر اینکه دروید Aoe خوبی نداره ازش استفاده نمیکنه
گیلد ما هم بدون هولی پالا هیچ جایی نمیرفت نهایت فروتنی رو مشاهده میکنید شما اینجا:خخخخ

hossein2801
07-06-2011, 15:18
حرفی برا گفتن دیگه نمیمونه

خاستین بیشتر بزارم

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

کفتار تو برو سراغ اواتارت
این بحثا به تو نیومده :دی

BursT
07-06-2011, 15:39
بستگی به خوده هیلر داره
سره Halfus درویدمون داشت 25k hps می کرد ولی تو Overhealing سوم بودتا اینجاش قبول

در مورد EarthShield هم منظورم فقط خوده این اسپل نبود , منظورم تلنتی هست که این اسپل رو قوی میکنه (Nature's Blessing) که خیلی برای Single target healing عالیهببین تانکو کی heal می کنه؟بیشک کار پالادین و پریسته.برای همین اصلا نمیشه با اینا مقایسه کرد shaman رو.

شمن mana tide totem داره
دروید Innervate دارهاون زمان که می گفتم بالانس کردن کلاس ها اشتباه بود برای همیناست دیگه.پریست و پالادین اصلا نیازی به این چیزها ندارن چون oom بشو نیستن(حالا پریست شاید ولی پالادین عمرا!!!!)

ولی در کل پالا نباشه تو raid زیاد تاثیری نداره :) دقیقا این نظرو برای شمن رستو دارم توی این پچ

گیلد ما هم بدون هولی پالا هیچ جایی نمیرفت این حرفو نمیشه زد.هر پچ با پچ قبلی کلی تفاوت می کنه.مثلا توی 4.1 اومدن اسپل دروید رو عوض کردن و کلی AOE Healingش قوی شد.

حرفی برا گفتن دیگه نمیمونهببین این در مورد کل cata هست.من دارم در مورد 4.1 حرف میزنم:
توی اول پچ هالی پریست یه آشغال به تمام معنا بود...2 تا کست می کرد oom می شد.اومدن کلی buffش کردن تا درست بشه.
پالادین OP بود.
و هزارتا چیز دیگه.

شما الان 4.2 رو نگاه کنید.چرا شمن setش خیلی خفنه؟به خاطر اینکه در حالت عادی ضعیف تر از بقیه اس برای همین اومدن اینکارو کردن تا بهتر بشه.

بازم میگم.از نظر بهترین healer پریست بی شک بهترینه چون کار هیلر فقط heal دادن نیست.یکی از این تاپیکایی هم که حسین گذاشته بود در مورد healing بود نه healer و یکی دیگه اش هم توی pvp بود نه pve

According to Paragon's raids, Priest > Paladin > Shaman > Druid.
اینو من تا قبل از 4.1 قبول دارم ولی بعد از 4.1 دروید بهتر از شمن شد

پ.ن:کل آواتاره؟ challenge accepted :34::34::34:

HoJJaT_007
07-06-2011, 16:11
مد نظر من 3.3.5 بود . rshaman full wrath یه riptide میزد تو pvp حدودا 5کیلو هیل میداد :دی

loomina
07-06-2011, 16:30
چه جالب هر کسی یه نظری داره:خخخخخخخ
خب نظر من اینه:
بهترین هیلر توی کاتا:پریست
بعدش:دروید
بعدش :پالا
آخری:شمن:-"

وقتی که می شه یه المنتال شمن برد که کلی کار اضافه کنه چرا رستو ببرن؟

توی TBC نقش باقالی رو داشت:-"

ای تف تو این بالانس کردن که ابرو درویید رو بردن! خوبه باز من DK دارم ((:

تا اینجاش قبول
ببین تانکو کی heal می کنه؟بیشک کار پالادین و پریسته.برای همین اصلا نمیشه با اینا مقایسه کرد shaman رو.
اون زمان که می گفتم بالانس کردن کلاس ها اشتباه بود برای همیناست دیگه.پریست و پالادین اصلا نیازی به این چیزها ندارن چون oom بشو نیستن(حالا پریست شاید ولی پالادین عمرا!!!!)
دقیقا این نظرو برای شمن رستو دارم توی این پچ
این حرفو نمیشه زد.هر پچ با پچ قبلی کلی تفاوت می کنه.مثلا توی 4.1 اومدن اسپل دروید رو عوض کردن و کلی AOE Healingش قوی شد.
ببین این در مورد کل cata هست.من دارم در مورد 4.1 حرف میزنم:
توی اول پچ هالی پریست یه آشغال به تمام معنا بود...2 تا کست می کرد oom می شد.اومدن کلی buffش کردن تا درست بشه.
پالادین OP بود.
و هزارتا چیز دیگه.

شما الان 4.2 رو نگاه کنید.چرا شمن setش خیلی خفنه؟به خاطر اینکه در حالت عادی ضعیف تر از بقیه اس برای همین اومدن اینکارو کردن تا بهتر بشه.

بازم میگم.از نظر بهترین healer پریست بی شک بهترینه چون کار هیلر فقط heal دادن نیست.یکی از این تاپیکایی هم که حسین گذاشته بود در مورد healing بود نه healer و یکی دیگه اش هم توی pvp بود نه pve
اینو من تا قبل از 4.1 قبول دارم ولی بعد از 4.1 دروید بهتر از شمن شد

پ.ن:کل آواتاره؟ challenge accepted :34::34::34:

من کلا با درویید اگه بخوام دانجن هیل بدم 1 دور وایپ رو حتما میشیم :31: چون خوابم میبره سر هیل دادن تا به خودم میام این HoT هاش تا اثر کنه تانک مرحوم شده :39:

مد نظر من 3.3.5 بود . rshaman full wrath یه riptide میزد تو pvp حدودا 5کیلو هیل میداد :دی

aاین که گفتی نمیدونم دقیقا چه نوعی از هیل حساب میشه ولی 5 ک که درویید ترکیده ی من تو WOTLK بیشتر از این هیل میداد ((:

HoJJaT_007
07-06-2011, 16:57
Riptide instant shaman هستش که اگه بزنیش یه Buff میده healing wave بعدید سرعتش کلی میاد پایین تر . pew pew pew

deltax
07-06-2011, 17:45
بستگی به خوده هیلر داره
سره Halfus درویدمون داشت 25k hps می کرد ولی تو Overhealing سوم بود
پالا به خاطر تلنت Protector of Innocent و کلا سیستم هیل دادنش ناخود آگاه Overhealing بالایی داره

در مورد EarthShield هم منظورم فقط خوده این اسپل نبود , منظورم تلنتی هست که این اسپل رو قوی میکنه (Nature's Blessing) که خیلی برای Single target healing عالیه

شمن mana tide totem داره
دروید Innervate داره
اینطوری هم که شما میگید نیست

ولی در کل پالا نباشه تو raid زیاد تاثیری نداره :)

وقتی این Beacon of light رو 50% ضعیف کردن یعنی holidin رو 25% در کل ضعیف کردن دیگه...ولی بازم قویه
ولی در مورد shaman خودتون اول یه تست بکنید بعد بگید ضعیفه :)

Metalzadeh
07-06-2011, 18:14
تا اینجاش قبول
ببین تانکو کی heal می کنه؟بیشک کار پالادین و پریسته.برای همین اصلا نمیشه با اینا مقایسه کرد shaman رو.
اون زمان که می گفتم بالانس کردن کلاس ها اشتباه بود برای همیناست دیگه.پریست و پالادین اصلا نیازی به این چیزها ندارن چون oom بشو نیستن(حالا پریست شاید ولی پالادین عمرا!!!!)
دقیقا این نظرو برای شمن رستو دارم توی این پچ
این حرفو نمیشه زد.هر پچ با پچ قبلی کلی تفاوت می کنه.مثلا توی 4.1 اومدن اسپل دروید رو عوض کردن و کلی AOE Healingش قوی شد.
ببین این در مورد کل cata هست.من دارم در مورد 4.1 حرف میزنم:
پالادین OP بود.
و هزارتا چیز دیگه.
:34::34::34:

مسلما پالا رو میزارن رو تانک ها چون AOE خاصی ندارن + disc priest
ولی قبول داشته باشید شمن هم خوب میتونه single target هیل کنه
HPriest هم کلا رو raid هست و بعد 4.1 فقط Mastery میارن بالا مخصوصا واسه 25m

در مورد oom شدن هم پالا اگه 4 تیکه tier نداشته باشه به مشکل بر می خوره همینطور Priest
البته برای Fight هایی مثل Chim HC dh یا کلا هیرویک ها

وقتی این Beacon of light رو 50% ضعیف کردن یعنی holidin رو 25% در کل ضعیف کردن دیگه...ولی بازم قویه
ولی در مورد shaman خودتون اول یه تست بکنید بعد بگید ضعیفه :)

من کی گفتم Shaman ضعیفه ؟ :)

deltax
07-06-2011, 18:22
مسلما پالا رو میزارن رو تانک ها چون AOE خاصی ندارن + disc priest
HPriest هم کلا رو raid هست و بعد 4.1 فقط Mastery میارن بالا مخصوصا واسه 25m

در مورد oom شدن هم پالا اگه 4 تیکه tier نداشته باشه به مشکل بر می خوره همینطور Priest
البته برای Fight هایی مثل Chim HC dh یا کلا هیرویک ها

من کی گفتم Shaman ضعیفه ؟ :)

قسمت دوم رو با شما نبودم کلی گفتم :دی

BursT
07-06-2011, 18:28
100% همینطوره.اصلا عیبی که شمن داره همینطوره.هم می تونه single target و هم می تونه aoe هیل بده ولی توی جفتش بهترین نیست.

پالا خیلی احتمالش کمه.

قسمت دوم رو با شما نبودم کلی گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همینجا باید اصلاح کنم:
منظورم از ضعیف غیر تخصصی بودنه.

Crawling In MySkin
07-06-2011, 18:45
aاین که گفتی نمیدونم دقیقا چه نوعی از هیل حساب میشه ولی 5 ک که درویید ترکیده ی من تو WOTLK بیشتر از این هیل میداد ((: این یه چیز تو مایه های renew هست که البته تو کاتا کاملا شده renew چس و چس میزنن ملت:دی ولی تو wotlk تا اونجا که یادم میاد cd داشت نه؟

من همینجا باید اصلاح کنم:
منظورم از ضعیف غیر تخصصی بودنه. صحیح است:خخخ

پالا خیلی احتمالش کمه.نه پالا به نحوه ی هیل دادن طرف هم بر میخوره...یه سری فکر کردن نشستن سر یه چیز دیگه دارن هی بش فشار میارن:دی خوب در اون صورت oom شده:دی

پ.ن:کل آواتاره؟ challenge accepted [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برو عمویی غلافش کن اون سیگارو اینجا آسایشگاه جانبازان 180 درصده:خخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی در مورد shaman خودتون اول یه تست بکنید بعد بگید ضعیفه :)ضعیف نیست...اونقدریم که آقای متال زاده میفرمایند قوی نیست

100% همینطوره.اصلا عیبی که شمن داره همینطوره.هم می تونه single target و هم می تونه aoe هیل بده ولی توی جفتش بهترین نیست.راستیتش single heal با شمن دادن مثل این نیست که مثلا با درود داری single heal میدی...از اون بهتره...ولی خوب بازم نمیتونه اونجوری که باید و شاید برسه به پای پالا و پریست مگر اینکه gear خوبی داشته باشه و مهارتش هم کم نباشه...مثل ما ناشی نباشه:خخخ(فروتنی کردیم دانیال نگه تو ادعا نداری:خخ)

ای تف تو این بالانس کردن که ابرو درویید رو بردن! خوبه باز من DK دارم ((:خدا لعنتش کنه.......با spriest میرفتیم تو bg حال میکردیم.....تیریپ بازی غیر rpg میرفتیم کلاس های دیگه رو درو میکردیم میرفتیم جلو...میرسیدیم به غول آخر...غول آخر کی بود یه روگ حرفه ای یا یه spriest دیگه یا یه hpaly حرفه ای:دی عجب حالی میداد:دی

ezio7
07-06-2011, 23:12
هی وای سر گیجه گرفتم بالاخره ما نفهمیدیم چی کار کنیم من میگم پالا داریم دروید داریم پریستم داریم اونوقت شما میگید شمن بیار هیل کنه
جون من کمک کنید ما لول 80 شدیم هنوز نفر پنجممون نمیدونه چی بسازه
اعضای گروهمون اینان: یه پالا یه واریور تانک-یه دروید دی پی اس-یه پریست هیل
او یکیم کمک کنید ولی خودم فک کنم روگ کم داریم

Crawling In MySkin
08-06-2011, 07:54
هی وای سر گیجه گرفتم بالاخره ما نفهمیدیم چی کار کنیم من میگم پالا داریم دروید داریم پریستم داریم اونوقت شما میگید شمن بیار هیل کنه
جون من کمک کنید ما لول 80 شدیم هنوز نفر پنجممون نمیدونه چی بسازه
او یکیم کمک کنید ولی خودم فک کنم روگ کم داریم ما نگفتیم شمن بیار هیل کنه
شمن المنتال دی پی اسه و در ضمن شما میخوای بری arena چرا رول رید زدی:دی
تو پی وی پی فقط هیل رو میگن دیگه اونا دیگه که تانک و دی پی اس نیستن:دی
سعید گفت شمن المنتال در صورتی که هیچ کستری ندارید...این درود که میگی بالانسه یا فرال ؟ خوب قطعا فراله:دی
یه روگ خیلی خوبه اما کستر ندارید و در ضمن شمن چند تا توتم میزاره.....آدم جگرش حال میاد.....شارج میشه:دی

BursT
08-06-2011, 09:36
مرد مومن BG نیست که tank بردین که.اون تانک رو تغییرش بدین به Arms بتونه که کاری کنه

برو عمویی غلافش کن اون سیگارو اینجا آسایشگاه جانبازان 180 درصده:خخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا مد نظر عکس بیوک میرزایی بود نه سیگار:هخ هخ هخ :34:

deltax
08-06-2011, 09:47
یک سوال...تو کاتا برا pvp تلنت ele برم یا enhance ?
اگه میدونید جواب بدیدا :دی ..الان باز بین علما اختلاف میفته :دی

hossein2801
08-06-2011, 10:49
اگه میدونید جواب بدیدا :دی ..الان باز بین علما اختلاف میفته :دی

enh
11111111111111111

hirsababak
08-06-2011, 10:53
دانیال یعنی چی؟هر کسی اکانتش مدت زیادی استفاده نشه مجبوره پول بده؟فریز مشه؟

Crawling In MySkin
08-06-2011, 11:56
دانیال یعنی چی؟هر کسی اکانتش مدت زیادی استفاده نشه مجبوره پول بده؟فریز مشه؟ نه انگار فریز رو نگفت....منظورش اوناییه که اکانتشون پاک شده باید پول بدن

اگه میدونید جواب بدیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..الان باز بین علما اختلاف میفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه wotlk بود مسلما من ele رو انتخاب میکردم ولی تو کاتا خیلی تعریف زیادی نداره^^

اینجا مد نظر عکس بیوک میرزایی بود نه سیگار:هخ هخ هخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عوضش کن آدم یاد قرض و قوله هاش میافته:خخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajjad_setam
08-06-2011, 12:15
میشه یه سرور فان معرفی کنید
آنلایناش زیاد باشه
molten رو دارم که بیشتره وقتا fulle
magik wow هم هر کاری کردم نشد
فقط سرور خارجی میخوام
اگه ایرانی بود فقط شلوغ باشه:21:

deltax
08-06-2011, 14:04
enh
11111111111111111

pve که رو boss فقط خوبه....au زیاد قوی نیست

EditEhsan
08-06-2011, 14:23
دوستان کدوم trinket برای Druid Balance تو pve بهتره ؟
الان من یه 321 int دارم با یه 341 int
همینا رو نگه دارم بهتره یا یکیش رو عوض کنم

Crawling In MySkin
08-06-2011, 14:37
دوستان کدوم trinket برای Druid Balance تو pve بهتره ؟
الان من یه 321 int دارم با یه 341 int
همینا رو نگه دارم بهتره یا یکیش رو عوض کنم
احیانا بد نیست چیز های دیگه رو هم بزاری
hit haste crit که طرفت تشخیص بده...تشخیص از راه دور که نیست:دی

loomina
08-06-2011, 16:34
دانیال یعنی چی؟هر کسی اکانتش مدت زیادی استفاده نشه مجبوره پول بده؟فریز مشه؟

اره , منتها منظورم از این که زیاد استفاده نکنه و فریز بمونه چیزیش نمیشه ولی دیگه اگر خیلی فریز باشه میگنده ((:
( فکر کنم 1 سال باشه , بعد باید پول بدی تا هیرو رو بر گردونن)

ezio7
08-06-2011, 19:00
میشه یه سرور فان معرفی کنید
آنلایناش زیاد باشه
molten رو دارم که بیشتره وقتا fulle
magik wow هم هر کاری کردم نشد
فقط سرور خارجی میخوام
اگه ایرانی بود فقط شلوغ باشه:21:
1- please land خیلی سرور باحالیه از لول 70 شروع میشه کلی چیزای فان داره
2- eternal-wow اینم سرور شلوغیه ایرانیم زیاد داره یه realmش هم فانه

پس گفتید pvp تانک نمیخاد خوب پالامو holy ببندم یا ret

loomina
08-06-2011, 19:28
1- please land خیلی سرور باحالیه از لول 70 شروع میشه کلی چیزای فان داره
2- eternal-wow اینم سرور شلوغیه ایرانیم زیاد داره یه realmش هم فانه

پس گفتید pvp تانک نمیخاد خوب پالامو holy ببندم یا ret

holy که هیلره , اگر هیلر کافی دارید که همون DPS

haniehjan
08-06-2011, 20:25
من Engineering رو 450 کردم ولی ساخت موتور و بعضی چیزها در لیستم نیست . لطفا کمک کنید.

Crawling In MySkin
08-06-2011, 20:36
من Engineering رو 450 کردم ولی ساخت موتور و بعضی چیزها در لیستم نیست . لطفا کمک کنید. دستورالعمل موتور از یه فکشن میاد که کلی کوئست باید براش بزنید

پس گفتید pvp تانک نمیخاد خوب پالامو holy ببندم یا retholy که میشه هیلر هیلر که داری برو ret دیگه...

اره , منتها منظورم از این که زیاد استفاده نکنه و فریز بمونه چیزیش نمیشه ولی دیگه اگر خیلی فریز باشه میگنده ((:
( فکر کنم 1 سال باشه , بعد باید پول بدی تا هیرو رو بر گردونن) این همونه که من گفتم این حرفاش رمز شکن میخواد:خخخخ

ای هوار .... ای مردم....ای ملت....کمک کنید.......این رسول اومده قم.....کمک کنید منو کشته.....هیرسا بیا کمک الآن میخورتم.....حتما پشت real id پز ها کم بوده اومده رو در رو پز بده:خخخخ

IIIXSubZeroXIII
08-06-2011, 21:21
2 تا wallpaper :5:

AMIR_TO
08-06-2011, 22:18
من یک سوال دارم
امروز چند بار عضو چند رید شدم ولی هر بار وقتی میرفتم تو اینس بقیه رو نمیدیدم تو مپ بودن ولی دیده نمیشدن
هر بار هم گفتم گفتن سیوی(save)
بعد سریع کیک کردن
مشکل چیه؟چی کار باید بکنم؟

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

2 تا wallpaper :5:

خیلی جالب بود

EditEhsan
08-06-2011, 23:17
احیانا بد نیست چیز های دیگه رو هم بزاری
hit haste crit که طرفت تشخیص بده...تشخیص از راه دور که نیست:دی
مهندس فکر کنم دیگه بچه ها بدونن چه trinket هایی موجوده :31:
321 mastery
+
1926 spell power for 20 sec
این بهتره یا
321 int

IIIXSubZeroXIII
09-06-2011, 00:34
من یک سوال دارم
امروز چند بار عضو چند رید شدم ولی هر بار وقتی میرفتم تو اینس بقیه رو نمیدیدم تو مپ بودن ولی دیده نمیشدن
هر بار هم گفتم گفتن سیوی(save)
بعد سریع کیک کردن
مشکل چیه؟چی کار باید بکنم؟

این یعنی قبلا با یه raid دیگه حداقل یک boss از اون ins رو زدی!

یا باید واستی reset شه یا اگه تو private سرور بازی میکنی باید ببینی اون سرور دستوری واسه ریست کردن داره یا نه مثلا تو GD دستور .i u all واسه این کاره

BursT
09-06-2011, 06:21
321 int مربوط به Healer هاست.
شما اگه بتونی volcano بخری خیلی خوب می شه.
اولیت state هاتم اینطوری باید باشه:
1.intel
2.spirit (تا زمانی که hitت cap بشه)
3.Haste
4.Mastery
5.critical

Crawling In MySkin
09-06-2011, 07:44
مهندس فکر کنم دیگه بچه ها بدونن چه trinket هایی موجوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
321 mastery
+
1926 spell power for 20 sec
این بهتره یا
321 int
1.intel
3.Haste
4.Mastery
5.critical crit از mastery مهم تر نیست؟ البته اینا که میگی درسته ولی خوب اینا باید یه حدی باشه مثلا 12 درصد mastery برا میج زیادم هست کلاشم میدازه هوا:دی بعد الآن فکر نکنم balance اوضاش اونقدرا با میج تفاوت کنه
راستی احسان الآن چقدر dps میدی جدیدا؟(نخواستی اینجا بگی پی ام بده)

BursT
09-06-2011, 08:21
crit از mastery مهم تر نیست؟ البته اینا که میگی درسته ولی خوب اینا باید یه حدی باشه مثلا 12 درصد mastery برا میج زیادم هست کلاشم میدازه هوا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد الآن فکر نکنم balance اوضاش اونقدرا با میج تفاوت کنه
برای هر کلاسی فرق فوکوله.
مثلا برای میج و وارلاک critical مهمتر از mastery هست(وارلاک destro)
ولی برای druid balance+Spriest+resto druid+demonology warlock مستری مهمتره.
critical و mastery هم cap ندارن(مقداری که لازمه تا cap بشن رو تقریبا نمیشه به دست اورد)

loomina
09-06-2011, 09:00
crit از mastery مهم تر نیست؟ البته اینا که میگی درسته ولی خوب اینا باید یه حدی باشه مثلا 12 درصد mastery برا میج زیادم هست کلاشم میدازه هوا:دی بعد الآن فکر نکنم balance اوضاش اونقدرا با میج تفاوت کنه

نه مهم تر نیست! اصولا crit تو درجه اخر قرار داره ( البته یه معدود کلاس هایی نه )

AMIR_TO
09-06-2011, 09:20
حالا من باید چی کتر کنم؟؟؟؟
یعنی دیگه نمیشه اینس رفت؟؟:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

haniehjan
09-06-2011, 09:25
من Engineering رو 450 کردم .
لطفا دقیق تر بگید که چیکار باید بکنم و کجا برم تا بتونم موتور سیکلت بسازم

BursT
09-06-2011, 09:25
یعنی دیگه نمیشه اینس رفت؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی بازی اینتر بزن بعد تایپ کن :
raidinfo/
بعد اینتر بزن.
اونجای instance ها و زمانی که saveشون پاک می شه رو زده.
instance ها رو تا زمانی که save داری نمی تونی بری.بعدش درست می شه

EditEhsan
09-06-2011, 10:19
1.intel
3.Haste
4.Mastery
5.critical

ممنون
volcano بهتر از Soul Casket هست ؟ (همونی که گذاشته بودم)

crit از mastery مهم تر نیست؟ البته اینا که میگی درسته ولی خوب اینا باید یه حدی باشه مثلا 12 درصد mastery برا میج زیادم هست کلاشم میدازه هوا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد الآن فکر نکنم balance اوضاش اونقدرا با میج تفاوت کنه

والا یا این بالانس الان وضعش جالب نیست یا ایتمهام خیلی خوب نیست
الان تو دانج حدود 10k و تو Raid حدود 13.5 تا 15.5

Crawling In MySkin
09-06-2011, 10:32
والا یا این بالانس الان وضعش جالب نیست یا ایتمهام خیلی خوب نیست
الان تو دانج حدود 10k و تو Raid حدود 13.5 تا 15.5 نچ....باید یه rotation درست حسابی از یکی بگیری آیتمات خوبه....این دانیاله روتیشنش کجا بود....خودش کیلویی دی پی اس میده:خخخخخ

ممنون
volcano بهتر از Soul Casket هست ؟ (همونی که گذاشته بودم)soul casket خوبه....یوز کنی sp میده...اما volcano شانس داری که یه 900 تا 1500 تا فایر دمیج کیلویی بدی به تارگت و 1600 تا int برا 12 ثانیه باف بگیری که خود int هم sp رو میاره پس به نظر من هم volcano بهتره

EditEhsan
09-06-2011, 11:21
نه پسر
دیگه rotation رو خوب میدونم . توی raid هم بالانس با dps بهتر ندیدم . البته نمیگم نیست اما کمه
بهرحال یه جای کار میلنگه اما نمیدونم کجاست
نمیدونم چرا اینقدر ایتم 359 برای فرال برای فروش زیاده اما برای بالانس خیلی کمه
staff خوب هم که نمیشه گیر آورد

-------------------
الان trinket volcano رو خریدم
روی dummy تست کردم
با trinket 321 int بیشتر Dps میده :41:

loomina
09-06-2011, 11:32
یعنی دیگه نمیشه اینس رفت؟؟:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر سرور عادی باشه , تا یک هفته نمیتونید اون اینس رو برید.

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

نچ....باید یه rotation درست حسابی از یکی بگیری آیتمات خوبه....این دانیاله روتیشنش کجا بود....خودش کیلویی دی پی اس میده:خخخخخ
soul casket خوبه....یوز کنی sp میده...اما volcano شانس داری که یه 900 تا 1500 تا فایر دمیج کیلویی بدی به تارگت و 1600 تا int برا 12 ثانیه باف بگیری که خود int هم sp رو میاره پس به نظر من هم volcano بهتره

نیست تو خیلی رو روتیشن اسپل میزنی :31:

Crawling In MySkin
09-06-2011, 11:34
چیزه..... /چنجینگ بحث :خخخخخ

نه پسر
دیگه rotation رو خوب میدونم . توی raid هم بالانس با dps بهتر ندیدم . البته نمیگم نیست اما کمه
بهرحال یه جای کار میلنگه اما نمیدونم کجاست
نمیدونم چرا اینقدر ایتم 359 برای فرال برای فروش زیاده اما برای بالانس خیلی کمه
staff خوب هم که نمیشه گیر آورد
شاید بالانس به طور نرمال همین حدودا دی پی اس میده تو خیلی میخوای:دی

EditEhsan
09-06-2011, 12:34
شرمنده پست ها زیاد شد اما اومدم بگم volcano توی دانج dps بیشتر شد :20:
بچه ها staff int بالای 346 از کجا drop میشه ؟

BursT
09-06-2011, 12:50
ای بابا 2 ساعت چیز نوشته بودم کامپیوتر هنگ کرد همش پرید.

من Engineering رو 450 کردم ولی ساخت موتور و بعضی چیزها در لیستم نیست . لطفا کمک کنید.
horde expedition رو باید ex کنی.راهنمای ex کردن هم توی wowpedia هست.

احسان جان:
در وهله اول سعی کن hit cap رو به وسیله spirit بدست بیاری(یادت باشه 5% spirit اضافه رو از buffت میگیری هم حساب کنی)
در وهله دوم تا می تونی haste کار کن تا به cap برسی(تا 2100 کار کنی موردی نداره)
دلیلشم اینه که Haste بیشتر باعث tick خوردن بیشتر moonfire (اسمش همین بود؟)می شه و اونم chance داره که spellsurge (اسمش همین بود؟)instant بشه و...
از طرف دیگه بیشتر توی حالات nature یا arcane قرار میگیری(اسمشون رو یادم رفته)
rotationش هم راحته دیگه و مطمئنم پیاده ش می کنی.
CD هاتو توی زمانی بزن که توی حالت nature یا arcane هستی.

برای آیتم هم یه staff خیلی خوب از trash مربوط به BoT دراپ می شه.اسمش chelley`s staff of dark mending هست.
یه دونه از باس آخر ZG دراپ می شه (این یکی spirit نمی ده)
و یه دونه dagger هم از trash BWD دراپ می شه.
آیتم اولی و آخری 358 هست و اون وسطی 353
پ.ن:لینک آرموری هیروتو بزار تا بچه ها کمکت کنن
پ.ن2:یه staff بدون spirit از arch هم بدست میاد که اونم 358 هست ولی پوستت کنده می شه تا بده ها:-س

haniehjan
09-06-2011, 19:15
horde expedition رو باید ex کنی.راهنمای ex کردن هم توی wowpedia هست

:31: من تازه کارم . از این اصطلاحات اصلا چیزی نفهمیدم .:41::41::41::41::41:
horde expedition ؟؟؟؟
ex ؟؟؟؟؟
wowpedia ؟؟؟؟؟

شرمنده . ولی کسی یادم نداده . شما محبت کن
بازم ممنون

Crawling In MySkin
09-06-2011, 19:48
horde expedition
خوب این که مسلما فحش نیست:خخخخ
یه فکشنه حالا کجاس نمیدونم

ex
exalt آخرین درجه از روابط بین کاراکتر و فکشن

wowpedia ؟؟؟؟؟
wowhead حسابش کن راحت تره:دی

BursT
09-06-2011, 21:25
کل جوابات می شه این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدex=exalted بهترین حالت reputation با یک faction

شرمنده . ولی کسی یادم نداده . شما محبت کندشمنت(همین محمده:هخ هخ هخ هخ).منم انجام وظیفه می کنم;)

شما هر questی انجام بدی که reputation یکی از faction های زیر رو بده انداره نصف اون rep بهت rep مربوط به horde expedition می ده:

The Hand of Vengeance
[The_Taunka
The Warsong Offensive
[The Sunreavers

Crawling In MySkin
09-06-2011, 22:24
دشمنت(همین محمده:هخ هخ هخ هخ).منم انجام وظیفه می کنم;)
چه غلطا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخخ

این پچ جدیده کی میاد؟

ezio7
10-06-2011, 00:05
بچه ها من پروفشن هامو mining و blacksmithing انتخاب کردم الان دیگه نمیتونم glyph استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

ezio7
10-06-2011, 00:12
بچه ها من پروفشن هامو mining و blacksmithing انتخاب کردم الان دیگه نمیتونم glyph استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

HoJJaT_007
10-06-2011, 00:26
ممد خاک تو سرت 2 ساله بازی میکنی نمیدونی horde expedetion کجاس پس چیکار میکنی تو ؟ fap fap تو sw ؟

توی borean tundra هست . warsong hold . البته جاهای دیگم دیده میشه .

BursT
10-06-2011, 06:17
اگه منظورت glyph ساختنه که چون مربوط به inscription هست و جزو شغل های اصلی هست و 2 تا بیشتر نمی تونی انتخاب کنی نه.
ولی اگه منظورت استفاده از glyph هست که باید بگم اصلا ربطی به شغل هات نداره با زدن دگمه N و رفتن به تب دوم می تونی gylyph استفاده کنی

این پچ جدیده کی میاد؟
کاش حالا حالا ها نیاد.من تا 4-5م امتحان دارم...بعدش بیاد:34:

loomina
10-06-2011, 09:19
چه غلطا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخخ

این پچ جدیده کی میاد؟

اولی 2 ماه نیست اومده بزار عرقش خشک شه!

ممد خاک تو سرت 2 ساله بازی میکنی نمیدونی horde expedetion کجاس پس چیکار میکنی تو ؟ fap fap تو sw ؟

توی borean tundra هست . warsong hold . البته جاهای دیگم دیده میشه .

اولا ممد نپرسید کجاست دوما تو SW الی ها میرن نه هورد ها ((:

کاش حالا حالا ها نیاد.من تا 4-5م امتحان دارم...بعدش بیاد:34:
+1 رای!!:31:

loomina
10-06-2011, 09:44
companion جدید!

summon alliance balloon
و
summon horde balloon

از بین اینا فط اون ابی ها که عکس الی داره و هورد ها فعلا قابل درسترسه :31:

تفکر جالبی بود از بس هی مرغ و خرگوشو پرنده و خرچنگو بوقلمون دیدیم حوصلمون سر رفته بود!

ممد اینم برای تو!

Patch 4.2 - PTR Build 14265 Tagged as Release
If you spend time on test realms you might have noticed that the latest PTR build is tagged as "Release". It means it's time to stockpile the gummy bears and get ready for the Firelands, the patch will definitely hit the live servers soon. (Most likely June 21st)

Crawling In MySkin
10-06-2011, 11:58

توی borean tundra هست . warsong hold . البته جاهای دیگم دیده میشه . الآن باید بگم آفرین به تو که میدونی ؟ =))
نه عمویی ما برا تفریح بازی میکنیم سوالی هم که بلد باشیم و مطمئن باشیم جواب میدیم جوابی هم که ازش اطلاعات کامل نداریم نمیدیم(شایدم میدیم! ) تو مثل اونایی هستی که میگن فرار از زندان (بلا به دور) از لاست قشنگ تره در صورتی که یک قسمت لاست رو هم ندیدن و نمیدونن یه قسمت لاست میارزه به 7 فصل (!) فرار از زندان یه جا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](چه ربطی داشت:خخخ)

کاش حالا حالا ها نیاد.من تا 4-5م امتحان دارم...بعدش بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره من خودم میخوام پالا رو آپ کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Patch 4.2 - PTR Build 14265 Tagged as Release
If you spend time on test realms you might have noticed that the latest PTR build is tagged as "Release". It means it's time to stockpile the gummy bears and get ready for the Firelands, the patch will definitely hit the live servers soon. (Most likely June 21stاین همه چرت و پرت نیاز نبود یه جا میگفتی 21 ژوئن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخ

summon alliance balloon
و
summon horde balloon

از بین اینا فط اون ابی ها که عکس الی داره و هورد ها فعلا قابل درسترسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفکر جالبی بود از بس هی مرغ و خرگوشو پرنده و خرچنگو بوقلمون دیدیم حوصلمون سر رفته بود!این بلیزارد کلا تعطیل کرده مخشو البته خوبه دیگه چیزی رنگ نکردن =))

بچه ها من پروفشن هامو mining و blacksmithing انتخاب کردم الان دیگه نمیتونم glyph استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟ چه ربطی داره برادر من:دی

badboym99
10-06-2011, 14:23
سلام

اين mount هاي خوشكل بليزارد حالا اژدها يا هر چي از كجا گير ميارن مردم تنها راهش اينه كه بخري؟
خيلي گرونه مثلا 33500 گلد

يه توضيحي اي بدين ممنون ميشم

Crawling In MySkin
10-06-2011, 15:05
سلام

اين mount هاي خوشكل بليزارد حالا اژدها يا هر چي از كجا گير ميارن مردم تنها راهش اينه كه بخري؟

اوا خاک بر سرم دانیال بت گفتم همون موقه بزنیم تو کار vial of sand شده 33500[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلی مانت مختلف وجود داره با جاهای مختلف که دراپ میشه یا خریده میشه
شما برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هر کدوم رو پسند کردی بگو بگم چجوری به دست میاد:دی

hossein2801
10-06-2011, 15:16
4.2 دانجن جدید هم داره؟

deltax
10-06-2011, 15:22
الآن باید بگم آفرین به تو که میدونی ؟ =))
نه عمویی ما برا تفریح بازی میکنیم سوالی هم که بلد باشیم و مطمئن باشیم جواب میدیم جوابی هم که ازش اطلاعات کامل نداریم نمیدیم(شایدم میدیم! ) تو مثل اونایی هستی که میگن فرار از زندان (بلا به دور) از لاست قشنگ تره در صورتی که یک قسمت لاست رو هم ندیدن و نمیدونن یه قسمت لاست میارزه به 7 فصل (!) فرار از زندان یه جا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](چه ربطی داشت:خخخ)
آره من خودم میخوام پالا رو آپ کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این همه چرت و پرت نیاز نبود یه جا میگفتی 21 ژوئن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخخ
این بلیزارد کلا تعطیل کرده مخشو البته خوبه دیگه چیزی رنگ نکردن =))
چه ربطی داره برادر من:دی

پالا رو ول کن بیا شامن من 82 شده....این 3 تا lvl هم تو برو.... اتفاقا الان جای مورد علاقته :دی
با enhance حال میکنم رو boss وحشتناک کار میکنه :)
مغزت هم یه سرویس بکن...مهستی با هایده رو با لیلا فروهر تو یه رده قرار میدی ؟:دی

badboym99
10-06-2011, 16:17
اوا خاک بر سرم دانیال بت گفتم همون موقه بزنیم تو کار vial of sand شده 33500[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلی مانت مختلف وجود داره با جاهای مختلف که دراپ میشه یا خریده میشه
شما برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هر کدوم رو پسند کردی بگو بگم چجوری به دست میاد:دی

اره دقيقا همون vial of sand امروز ديدم كازاك 33500 بود

R.P.G
10-06-2011, 17:14
سرور درست و درمون واسه کاتا اگه هست معرفی کنید.

من اینجا cataclysm-wow.us بازی کردم یه کم، به نظر میومد خیلی باید داغون باشه.

loomina
10-06-2011, 17:28
سلام

خیلی مانت وجود داره و هر کدوم راه مختلفی داره از دراپ شدن تا خریدن با پول واقعی! مثلا این شیر پرنده ها که خوشحال شدیم گفتیم بلیز بعد نیم قرن رنگ کردن اتاشغالای قدیمی یه چیز جدید ساخت بعد دیدیم بعلـــه! از شاپ بلیزارد دراپ میشه! خخخخ

اره دقيقا همون vial of sand امروز ديدم كازاك 33500 بود

:O
خدایا
مارا
از شر
نرخ شکن ها
نوب های الاغی که بلد نیستند AH استفاده کنند
بی شعور ها
ان هایی که کرم ریز مزمن دارند

حفظ بفرما!

این مانته کلا قیمت مواد وندورش 27 ک گلده ( بدون حساب فلسک هاش ) حالا شده 33 ک؟ اینا چه سودی میکنن اخه , همش روی نرخ شکنی ای نبدبخت اینقدر بی ارزش شده..