PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : File Splitter Deluxe 3.38 تقسیم فایل ها به قسمت های کوچک تر

AveCina
17-08-2005, 20:02
سلام

با کمک File Splitter Deluxe 3.38 میتونید فایل های خودتون رو به چند قسمت تقسیم کنید ، یعنی به چند فایل کوچک تر تقسیم کنید و بعد به آسانی آن هارا به هم بچسبانید !
این برنامه هیچ مشکلی هم با سایز فایل نداره و هر چقدر هم که بزرگ باشه باز هم به راحتی این کار هارو براتون انجام میده !

مثالی برای کاربرد برنامه :
شما میخواینیه فایل رو آپلود کنید ولی از این که ارتباطتون وسط آپلود قطع بشه یا اینکه کلا آپلود یه دفعه ای فایل براتون سخته، با این برنامه اون رو به چند قسمت کوچکتر تقسیم میکنید و هر کودوم را جدا و خیلی سریع تر آپلود میکنید !

:arrow: یه کاربرد دیگه که برای من جالب بود اینه که شما میخواین فایل های بزرگ رو روی CD رایت کنید ولی این امکان وجود نداره ! ( مثلا 4 گیگ رو روی یه CD ) برای اینکار شما میتونید فایلتون رو مثلا به 8 تا فایل 500 مگی تقسیم کنید و به راحتی شروع به رایتشون بکنید !

لینک دانلود با حجم 470 کیلوبایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از هر لینکی که خواستین میتونید دانلود کنید !

mohammadnasri
17-08-2005, 20:23
با سلام
دوست عزيز حالا اگه شخصي فايلي را با اين نرم افزار تقسيم كنه و براي كسي بفرسته آيا طرف مقابل هم براي يكي كردن فايل حتما بايد اين نرم افزار را نصب داشته باشه ؟

AveCina
17-08-2005, 20:31
هنوز فایلی رو برای کسی با این برنامه نفرستادم ولی فکر کنم مثله Winrar لازم باشه اون فرد هم از این برنامه استفاده کنه ! ولی خب باتوجه به حجم کمش و سایزش میتونید خودتون آپلودش کنید یا تویه CD مورد نظر برزید !

hamilton
18-08-2005, 16:02
با سلام.
کرکی چیزی نمیخواد؟یا رایگانه؟اگر کرک میخواد پیدا کنم و برای سایر دوستان هم قرار بدم تا استفاده از اون راحت تر باشه.

double_n
19-08-2005, 01:14
AveCina, جان ممنون دانلودش کردم :wink:

AveCina
19-08-2005, 10:52
کرک خواست رو که میخواد ولی .... برای 3.36 پیدا کردم ، آخریش بود ! هنوز برای 3.38 کرکی نیومده !

اگه پیدا کردی خوب بذری همه استفاده میکنن ! ممنون میشم !
nbsfucker, خوش بگذره !

majid_2005
19-08-2005, 23:50
دوستان
اين برنامه رو كه من از ارشيو p30world دانلود كردم و مشكل
داشتم بعد از نصب روي windows 98 و كسي هم جواب ما رو نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر بتوانيد كمك كنيد ممنون ميشم

AveCina
19-08-2005, 23:54
اخه آقا مجید اون یه چیزه این یه چیز ! این برنامه رو من وخیلی های دیگه هم دانلود کردند ! شما اینو دانلود کن 1 حجمش کمه !

در مورد اون برنامه هم نمیدونم مشکل از چیه ! باهاش کار نکردم ! ولی خیلی برنامه ها با win98 مشکل دارن و اجرا نمیشن !