PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی nec n880!

peyman_v3i
23-06-2007, 23:25
سلام من یه سری اطلاعات کامل در مورد گوشی nec مدل n880 میخواستم مثل:
1-سیستم عامل
2-فایلهای قابل پشتیبانی
3-انتن دهی و ریجستر
4-قابلیت های خاصمه هر گوشی نداره
5-ایا تلویزیون داره یا نه؟
5.75-کیفیت دوربین و نمونه ای از عکسهاش
6-و نظر کلی شما در مقایسه با p990

به من منت میذارید اگه این کمک بزرگ رو بکنید چون میخوام این رو بخرو اگه چند تا عکس هم بذارید که عالی میشه!!!
منبعشم لطفا بذارین:20:

peyman_v3i
23-06-2007, 23:26
ببخشید بند 4 رو اصلاح میکنم :قابلیت های خاص که هر گوشی نداره:2:

Spak
24-06-2007, 08:05
شرکت Nec دو مدل جدید N880 و N870 را به بازار تهران عرضه کرد .
به گزارش روز جمعه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران، این شرکت در نخستین روزهای هفته گذشته برای اولین بار با عرضه گوشی دو سیم کارته ، خود را به کاربران گوشی تلفن همراه ایرانی معرفی کرد.
تا پایان این هفته ، شرکت Nec سه مدل جدید به بازار ایران عرضه کرده است.
یکی از ویژگی های منحصربه فرد گوشی N880 ، داشتن پنج باند صدا برای پخش با کیفیت بالا و قدرتمند است ، N880 و N870 دارای حافظه یک گیگابایت و دوربین 3/1مگاپیکسلی با قابلیت بزرنگمایی 4 برابر هستند

R@R#M@N
24-06-2007, 20:39
5 تا باتد ؟؟؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!
شنیده بودم خیلی صدای بلندی داره ولی هنوز با گوشام نشنیدم
اتفاقآ یه کی تو یه مغازه دیدم و دستم هم گرفتم ولی نشد که روشنش کنم و باهاش کار کنم

peyman_v3i
24-06-2007, 23:43
بله 5 تا باند... ولی عزیزان مشکل اصلی من سیستم عامل این گوشی ها و پسوند های صوتی و تصویری قابل پشتیبانی این گوشی هاست یعنی هرچی زودتر جواب بدین تو تعیین سرنوشت من خیلی موثره !!!!:10:

ADRIEN
01-07-2007, 13:26
راستش من خودم واسه یکی از دوستام گرفتم
دوربینش که 1.3 هست
در کل دوربینش کیفیتش بد نیست وفیلم هم با دو فرمت میتونه بگیره:mpeg4-3gp
صداشم که خداست .کیفیتشم عالی
صفحه لمسی
,در ضمن وبکم هم میشه
فرمت صوتی هم اکثرا رو میخونه مشکلی نداره
به نظر من بیخیال p990 شو این یه چیز دیگست
این اطلاعات خیلی اندک من بود

parsajoon
02-07-2007, 01:23
من دارمش.
خریدم 280000تومان
چیز توپیه
ولی نخری بهتره، بعد از یک هفته صداش به خش خش می افته.
دوستم هم خرید همین طوری شد!
سیستم عامل خاصی هم نداره

Actros
02-07-2007, 01:40
منم فقط شندیم 5 تا باند داره

D E V I L
06-07-2007, 13:26
شبيه k800 هستش ولي ميگن lcd ش خيلي توپه و دوربينش هم عالي هستش

Sasan Info
08-07-2007, 19:22
ميشه يه عكس ازش بذارين من ميخوامش

Farshadd
09-07-2007, 11:13
شبيه k800 هستش ولي ميگن lcd ش خيلي توپه و دوربينش هم عالي هستش

عکاسیش اصلا خوب نیست

Farshadd
09-07-2007, 11:28
ميشه يه عكس ازش بذارين من ميخوامش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naseh
09-07-2007, 17:26
به دوستانی که قصد خرید ان را دارند بگم که اصلا گوشی خوبی نیست کار کردن باهاش مسخره است تنها چیزی که داره کیفیت صداشه دیگه هیچی نداره

Dr.Dolfin
17-07-2007, 17:11
من دارم.صداش توپه.دوربین متوسط.ولی هنوز نمیدونم سیستم عاملش چیه.نه جاوا میخوره نه سیمبین و پاکت پی سی.هر کی میدونه سیستم عاملش چیه لطف کنه بگه.درضمن سرعتش هم پایینه

Dr.Dolfin
18-07-2007, 14:42
من مشخصات این گوشی رو بر اساس اون چیزایی که از کار کردن باهاش دستگیرم شده مینویسم.
یه دکمه GAME اون بالا داره که وقتی روش میزنه میره تووی بازی هاش.دکمه Volume صداش بالا سمت چپ قرار داره.یه دکمه هم بالا سمت راست داره واسه دوربینش.

منوی:
منوی گوشی چهار گزینه داره که به صورت عمودی سمت چپ قرار داره که وقتی روی هر کدوم کلیک کنی چهار زیر مجموعه سمت راست نشون میده.

دوربین:
دوربینش1.3مگاپیکسل هست.عکس برداریش رو نمیدونم چون من شنیدم خوبه ولی ماله من خیلی بده(از VGA هم بد تر)حالا یا من نمیتونم تنظیم کنم یا همین طوریه.فیلمبرداریش خوبه.با پسوند 3gp سیو میکنه.البته با MPEG4 هم داره ولی من وقتی با MPEG4 میگیرم 3gp سیو میشه ولی در کل بد نیست.افکت هم واسه عکاسی و فیلمبرداری زیاد داره.

دفتر تلفون:
دفتر تلفونش کامله.500 تا تلفون جا میگیره و واسه هر شماره میتونی زنگ و عکس و حتی ویدئو انتخاب کنی.وقتی ویدئو بزاری به جای زنگ خوردن فیلمی رو که انتخاب کردی رو پخش میکنه.

منوی مسیج:
منو مسیجش خیلی بده.کلا 4تا گزینه داره/Inbox/Outbox/Write new message/Template/Message Setting
مسیج های ارسالی هم میره تووی Outbox.حالا مشکل اصلیش اینه که بیشتر از 200 تا مسیج نمیشه تووی گوشی سیو کرد.و 50 تا هم تووی سیم کارت.تووی تنظیماتش هم واسه سیو مسیج فقط دوتا گزینه داره یکی سیم کارت یکی دیگه هم Phone.یعنی مموری کارت نداره که بشه بیشتر سیو کرد و باید همه مسیج ها رو تووی Inbox سیو کنید.اصلا نمیشه باهاش sms بازی کنی.منو مسیجش خیلی بده.

منوی مکالمه:
همه چیز داره.miss call/dialed call...یه Meesage counter هم داره که مسیج های ارسالی و دریافتی رو مینویسه(فقط تعدادشون رو).

کارایی های گوشی:
بیشترش مثل نوکیا و سونی اریکسونه.ماشین حساب/بلوتوث/کانورتور/تقویم/todo/آلارم...

منوی Setting:
بیشترش مثل نوکیا و سونی اریکسونه.فرق زیادی نداره.فقط یه بلک لیست داره.یعنی شماره هرکس رو بهش بدی دیگه نمیتونه باهات تماس بگیر(واسه مزاحم های تلفونی)

منوی Profile:
شبیه نوکیا و سونی اریکسون.فقط زنگ مسیج نمیتونی انتخاب کنی یعنی باید از 10 تا زنگ مسیج خود گوشی زنگ مسیج انتخاب کنی.

منوی FileManager:
شبیه به کامپیوتره.دوتا گزینه داره که باید مموری یا رم گوشی رو انتخاب کنی.همه امکانی داره جز mark(علامت گذاری).

Music Player:
هم میشه از فایل منیجر آهنگ گوش کتنی هم موزیک پلیر.ولی موزیک پلیر آهنگ ها رو به صورت قاطی میشناسه.یعنی فولدر نمیتونی بسازی.اکولایزر هم داره.صداش هم که عالیه.فکر نکنم این مطلب گفتن داشته باشه.

اطلاعات متفرقه:
رم گوشی 1GB هست و رم داخلی 760کیلو بایت.قلم نوری داره.هنوز نفهمیدم سیستم عاملش چیه.ولی فکر کنم سیستم عامل نداره چون نه برنامه های جاوا نه سیمبین و نه پاکت پی سی روش نصب میشه.سرعتش پایینه.یعنی با جوی استیکش نمیشه زیاد کار کرد.اما اگه بخوای با قلم کار کنی راحته.چون وقتی با جوی استیک پایین بالا کنی دیر عمل میکنه.وضوح تصویرش عالیه.عکس رو به صورت Full Screen میندازه پشت صفحه.البته حجم عکس باید کمتر از 256 کیلوبایت باشه.عکس هایی که سنگین تر باشند رو باید با یه برنامه که تووی قسمت
Multimedia همین گوشی هست حجم عکس رو کم میکنه.اسم برنامش PhotoArtist هست.(کیفیتش یه جوری تغییر میکنه که نمیشه تشخیص داد).عکس ها رو نمیتونی زوم کنی.با پورت USB به کامپیوتر وصل میشه و وبکم هم هست.یعنی وقتی به PC وصل میشه سه تا گزینه بهت میده.اولی رو که بزنی گوشی خاموش میشه و مموری رو به صور ی یه درایو میخونه.دومیش وبکم هست.و سومیش هم مثل PC Suite.یه باطری اضافه هم داره.یه چراغ قوه کوچولو هم تووی جعبش هست.کیفیت هندزفری هم بد.مموریش هم از بقل میخوره.تووی تنظیماتش میشه
لوگوی IR-TCI رو حذف کرد.قلمش بصورت کشویی میخوره بقل گوشی.

خلاصه مطلب:
مزایا:صدای بلند/کیفیت عالیه صفحه نمایش/بزرگیه صفحه نمایش
معایب:سرعت پایین(که گفتم اگه با قلم کار کنی این مشکل رو حس نمیکنی)/عدم سیستم عامل(هنوز هم مطمئن نیستم)/
من حدودا یه هفتست این گوشی رو خریدم و شاید بعضی از اطلاعات بالا کامل نباشه.هر کس اطلاعات دقیق تری داشت این مطلب رو اصلاح
کنه.یا علی

naseh
19-07-2007, 21:34
دوست عزیز یک چیز مهم یادت رفته که آنتن هم می پرونه بین مکالمه قطح و وصل می شه

Sasan Info
20-07-2007, 00:12
اوه اوه اوه....!!:41:
اگه اينه نميخوام
من اينو ميگم:
اين مدلش چيه؟

Dr.Dolfin
22-07-2007, 00:05
دوست عزیز یک چیز مهم یادت رفته که آنتن هم می پرونه بین مکالمه قطح و وصل می شه

ماله من اینجوری نیست.فقط مشکلم دوربینشه که از VGA کیفیتش کمتره

Apachi
22-07-2007, 01:59
N880 Nec
بعد از برسی این گوشی میتونم بهتون بگم کارخانه سازندش با همان GLX های مثلآ ایرانی یکی هستش و گوشی 100% Remark هستش و میشه بهش گفت بشنو ولی باور نکن.
NEC هرگز چنین مدلی نداره
جالبه بدونید این گوشی ها به صورت OEM هستش و بعد از انتخاب سفارش دهنده میتونه هر مارکی را که خواست انتخاب کنه و بگه که بروی گوشی براش حک کنن این قبیل اجناس به خاطر نداشتن استاندارد های جهانی میتونن صدردصد ضرر داشته باشن و به علت داشتن امواج رادیویی (RF) غیر استاندارد مضر باشند.

Dr.Dolfin
22-07-2007, 10:56
N880 Nec
بعد از برسی این گوشی میتونم بهتون بگم کارخانه سازندش با همان GLX های مثلآ ایرانی یکی هستش و گوشی 100% Remark هستش و میشه بهش گفت بشنو ولی باور نکن.
NEC هرگز چنین مدلی نداره
جالبه بدونید این گوشی ها به صورت OEM هستش و بعد از انتخاب سفارش دهنده میتونه هر مارکی را که خواست انتخاب کنه و بگه که بروی گوشی براش حک کنن این قبیل اجناس به خاطر نداشتن استاندارد های جهانی میتونن صدردصد ضرر داشته باشن و به علت داشتن امواج رادیویی (RF) غیر استاندارد مضر باشند.

اولا GLX ایرانی نیست و ژاپنیه.ایران فقط مونتاژ میکنه.ثانیا شما این اطلاعات دقیق رو از کجا آوردین؟ثالثا فکر کنم شما اصلا این گوشی رو ندیدین چون این گوشی اصلا روش مارکی حک نشده.

Apachi
22-07-2007, 11:21
اولا GLX ایرانی نیست و ژاپنیه.ایران فقط مونتاژ میکنه.ثانیا شما این اطلاعات دقیق رو از کجا آوردین؟ثالثا فکر کنم شما اصلا این گوشی رو ندیدین چون این گوشی اصلا روش مارکی حک نشده.

توی این تاپیک کاملآ توضیح دادم

جالبه که بدونید نه ایرانی هست نه ژاپنی.
با کمی شناخت بر روی بازار اجناس OEM و با توجه به کارم بسیار ساده هستش.
من این گوشی رو زیاد دیدم اگر دقت کنید یک لوگوی سفید رنگ داری که نوشته GLX

Sasan Info
22-07-2007, 13:42
اين مدلش چيه؟
كسي جواب ما رو نداد ؟!!!!!:13:

Apachi
22-07-2007, 14:00
كسي جواب ما رو نداد ؟!!!!!:13:

NEC N908
دوربین 1.3
بلوتوث
حافظه MicroSD

Sasan Info
22-07-2007, 14:17
چجوري ميتونم اينو گير بيارم ؟؟؟؟؟؟؟
قيمتش چنده؟

Dr.Dolfin
22-07-2007, 14:48
خوب حالا به نظر شما مشکل این گوشی ها چیه؟

Dr.Dolfin
22-07-2007, 15:00
شما منو به شک انداختین.من گوشی نازنین 3250 خودمو فروختم N880 گرفتم (به خاطر صفحه نمایش و صداش)حالا به نظر شما چه مشکلی ممکنه واسشون پیش بیاد؟

Dr.Dolfin
22-07-2007, 15:06
شما منو به شک انداختین.من گوشی نازنین 3250 خودمو فروختم N880 گرفتم (به خاطر صفحه نمایش و صداش)حالا به نظر شما چه مشکلی ممکنه واسشون پیش بیاد؟

Sasan Info
22-07-2007, 15:35
من نميدونم شما از چه چيز اين n880 خوشتون اومده؟؟؟؟؟

Apachi
22-07-2007, 15:51
نه دوست خوب دلیلی برای اینکه نگران باشید وجود نداره کیفت این گوشی با برندهایی مثل پنتک تفاوت زیادی نداره و نمیشه گفت که خیلی بد هست ولی خوب نسبت به برندهایی چون نوکیا ،سونی اریکسون ، موتورولا و .. کیفت پایینتری دارند مثلا امکان داره باندهاش به خش خش بیافته یا السی دی به پیکسل سوختگی پیدا ممکن هم هست براش اتفاق خاصی نیافته فقط میشه گفت اگر نوکیا تون از فاصله زیاد می افتد و چیزی نمیشد یا باطریش سالها کار میکرد این گوشی امکان داره اینطوری نباشد و بهتره بود گوشی می گرفتید که جواب خودش رو پس داده بود و در کل دنیا شناخته شده بود ولی در کل دلیل هم نداره ناراحت باشید اگر باهاش خوب ر فتار کنید براش مشکلی پیش نمیاد.

Dr.Dolfin
22-07-2007, 17:14
آقا من هر کاری میکنم روش برنامه جاوا نصب نمیشه.مشکلش چیه؟در ضمن کد تنظیمات اولیه رو هم اگه میشه بگین

Dr.Dolfin
24-07-2007, 23:51
چرا کسی جواب منو نمیده؟

naseh
26-07-2007, 23:19
عدد 1122 را امتحان کن ببین کار می کنه

yas1762
28-07-2007, 10:23
سلام
من گوشی n880
رو دارم اون رو خریدم 230 هزار تومان

1-ال سیدیش محشره
2- صداش عالیه
3- اینفرارد نداره
4- بلوتوثش مشکل داره
5- دو تا باطری داره
6-اگه جاییش خراب شه قطعاتش اصلا تو بازار نیس
7-امنیتش از طریق بلوتوث بالاست
8-مثل یه کولدیسک بدون احتیاج به هیچ نرم افزاری به کامپیوتر وصل میشه

در کل به نظر من خوبه

Dr.Dolfin
28-07-2007, 20:05
دوست من بلوتوثش مشکل نداره.حتما میخوای بگی اطلاعات رو میریزه تووی رم گوشی.برو به تنظیمات بلوتوث تووس ستینگ و بعد FTP Setting و بعد اونجا میتونی آدرس بدی که اطلاعات بلوتوث رو کجا بریزی.تووی هر دو قسمت Shared Folderو Stored Folder درایو :\E رو انتخاب کن.یا علی.
و مرسی از دوست خوبم Naseh بابت رمز.
ببخشید نقل قول نکردم.

Dr.Dolfin
28-07-2007, 20:39
من جدیدا باز با این گوشی مشکل پیدا کردم.یکی اینکه تووی موزیک پلیرش چطور باید آهنگ رو مثلا یه دقیقه ببری جلو؟و اینکه آیا فایل منیجر این گوشی Mark داره یا نه؟(همون علامت گذاری)

Dr.Dolfin
29-07-2007, 18:31
کسی نیست جواب ما رو بده؟

yas1762
29-07-2007, 20:05
سلام

دوستمون گفته بود که اگر توی مسیر های ذکر شده درایو ای رو انتخاب کنیم مشکل بلوتوثش حل میشه

اما نه من خیلی وقت پیش ها این دو مسیر رو انتخاب کرده بودم ولی مشکلش حل نشده و خطاهایی که میده این ها هستند

disk full , wirte file error

در ضمن دو تا از دوستام هم که این گوشی رو خریدن همین مشکل رو دارن

در مورد جواب خودش هم تا اونجایی که من با این گوشی کار کردم نه میتونی آهنگ رو جلو و عقب کنی نه مارک و آنمارک داره

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از جمله آفرینش کون و مکان مقصود خدا علی و اولاد علیست

Dr.Dolfin
29-07-2007, 21:10
من درایو ای رو انتخاب کردم ولی مشکلش حل شد.فقط موندم چرا نمیشه آهنگ رو عقب جلو کرد؟!!!!!!!

Dr.Dolfin
29-07-2007, 21:13
تنها مشکل من با این گوشی دوربین ضعیفشه.ماله شما هم بد عکس میگیره؟و مشکل بعدی وقتی فرمت Mpeg4 رو واسه دوربین فیلمبرداریش انتخاب میکنی بازم 3gp میگیره.

yas1762
01-08-2007, 09:48
سلام

بچه می دونستید گوشی nec n880

بدون سیم کارت می تونه همه کار بکنه ؟؟ منظورم از همه کار اینه که می تونی باهاش بلوتوث بازی کنی یا اینکه عکس بگیری یا آهنگ گوش بدی یا ....

در اخر هم اینو بگم که من با دوربینش مشکلی ندارم و اینم بستگی داره به اینکه چه انتظاری از یه دوربین 1.3 داشته باشی

Dr.Dolfin
01-08-2007, 09:55
سلام دوست من بله بدون سیم کارت کار میکنه.در اگه میشه شما یه عکس با گوشیت بگیر بزار تووی تاپیک.آخه ماله من خیلی بد میگیره.شبیه نقاشی با آبرنگ میشه

Dr.Dolfin
10-08-2007, 12:19
به به.عجب تاپیک فعالی.بابا چرا هیچ کس پست نمیده؟

Dr.Dolfin
10-08-2007, 12:20
آقا کسی میدونه چطور باید زنگ مسیج رو عوض کنی؟تووی گوشی n880 منظورمه.آخه ماله من فقط زنگ های خود گوشی رو میشه روش بزاری.

madridismo
11-08-2007, 16:23
آقا من میخوام واسه یکی بگیرم نتیجه نهایی خوبه یا بده ؟!
ممنون میشم جواب بدید !

Dr.Dolfin
11-08-2007, 22:28
دوست من نسبت به قیمتش گوشیه خوبیه(250_270 تومن)ولی قید عکاسی رو باید بزنی چون به قدری ضعیفه که حد و اندازه ندره ولی عوضش یه صدای توپ و ال سی دیه محشر داره.

p30world user
15-08-2007, 21:20
از اطلاعاتتون ممنونم.
مفيد بود

shasosa
17-08-2007, 18:50
وقتي مي خواستم گوشي بخرم گير داده بودم به 3250 و تعداد زيادي از دوستام صداي اونو قبول داشتن اما بعد يه مدت رفتم توكف p990 و به قصد خريد اون به موبايل فروشي رفتم . اما در دقيقه 90 با NEC و صداي محشر اون مواجه شدم . ايرادهاي NEC 1- بلوتوث اون كه در هر 100 مورد 1 مورد دريافت مي كرد و در همان 1 مورد موارد زير 100 كيلوبايت رو دريافت مي كرد مثل عكس يا يه آهنگ sms . 2- كيفيت فيلم برداري و مدت فيلم برداري اون بود كه حداقل تا 10 ثانيه بيشتر فيلم برداري نمي كرد . 3-LCD اون كه اصلاً فيلم ها رو با كيفيت و جالب پخش نمي كرد و فقط بزرگ بود . 4- وقتي مي خواستي چند فيلم رو با هم نگاه كني بايد اونقدر back و Enter مي زدي كه شارژ مبايلت تموم مي شد . 5- صفحه نمايش لمسي اون يه كم خوب بود . در كل ايرادهاي زيادي داشت . من اين گوشي رو حدود 3 ماه پيش با قيمت 350 هزار تومان گرفتم اما الان حدود 210 هزار تومان است . و با قيمت 190 هزار تومان اونو فروختم و خودم رو راحت كردم الان بايد پولمو پس انداز كنم براي يه k810 سوني اريكسون كه دوربينش آخرشه و از N73 هم بهتره .
يه نكته رو فراموش كردم كه اصلاً NEC سيستم عامل نداره و نمي شه حتي برنامه هاي جاوا رو هم روش نصب كرد و فقط يه آهنگ بزاري با صداي بلند و تموم . اينه گوشيه NEC n880

Siemens!
22-08-2007, 02:46
اولین باری که صداشو شنیدم کفم برید

arash_zp
22-08-2007, 18:25
كلا جالب ناك نيست
فقط صدا به چه درد ميخوره ميرفتي يه ضبط و يه 1100 ميگرفتي ديگه

ali_pari
23-08-2007, 00:27
به نظر من اگه راستش بخایم بگیم گوشی خوبیه فکر کار شرکت نوکیا یاse هستش بازم با یه 1100ویه ضبط قابل مقایسه بود

Siemens!
23-08-2007, 01:57
من تیکهی آخر پست اول تاپیکرو ندیدم این گوشی در مقابل p990 عددی نیست

Dr.Dolfin
29-08-2007, 11:54
بزارید خیالتون رو راحت کنم این گوشی فقط یه ال سی دی با کیفیت داره و یه صدای خیلی بلند.البته فیلم برداریش هم خوبه.والسلام.آقا کسی نفهمید چطوری میشه آهنگ رو تووی مدیا پلیرش چند ثانیه عقب جلو کرد|؟؟؟؟؟؟؟

BIKHIAL_ALL_75
01-09-2007, 03:53
پس یعنی دیگه این گوشی رو کسی نخره؟
چون پشیمون میشه؟

B L A S T E R
02-09-2007, 10:57
من یه nec دیدم فروشنده گفت 26 تا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپیکر داره 3.2 مگاپیکسل .دریافت کانال تلویزیونی .دوربین جلو.350,000 تمن

mrmostafa
02-09-2007, 15:04
ولي اس ام اس نميشه براش انتخاب كرد و فضاي اس ام اس كه ميگن خوب نيستش كيفيت دوربينشم ميگن بده من 3.2 دارم فيلمبرداريش بده چه برسه به 1.3 ولي هيف امكاناتي مثل 2 سيم كارته و تاچ اسكرين و صداي بلند خيلي خوبه ولي معلوم نيست چه پسوند هايي اجرا ميكنه هنوز تو سايت ها رسمي نزاشتن اين رو گوشي w950 خوبه ولي اونم دوربين نداره

اين 2 سيم ها مه اومده به درد نميخوره 20 هزار تومن پولشه ولي 2 تا سيم كارت همزمان رو ساپورت نميكنه ولي NEC سيم كارته رو همزمان ساپروت ميكنه

BIKHIAL_ALL_75
03-09-2007, 03:07
من یه nec دیدم فروشنده گفت 26 تا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپیکر داره 3.2 مگاپیکسل .دریافت کانال تلویزیونی .دوربین جلو.350,000 تمن

حالا این گوشی که میگی کاراییش خوبه یا مثل امثالش یک گوشی مسخرست؟
این 26 تا اسپیکرو چه جوری جا دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
03-09-2007, 11:26
گوشي بولوتوس ميگن از Nec بهتره امكاناتشم بيشتره يكي گفت راضيه

Dr.Dolfin
03-09-2007, 13:19

آخه عزیز من 26 تا اسپیکر رو میخان کجا جا بدن؟

Dr.Dolfin
03-09-2007, 13:25
ولي اس ام اس نميشه براش انتخاب كرد و فضاي اس ام اس كه ميگن خوب نيستش كيفيت دوربينشم ميگن بده من 3.2 دارم فيلمبرداريش بده چه برسه به 1.3 ولي هيف امكاناتي مثل 2 سيم كارته و تاچ اسكرين و صداي بلند خيلي خوبه ولي معلوم نيست چه پسوند هايي اجرا ميكنه هنوز تو سايت ها رسمي نزاشتن اين رو گوشي w950 خوبه ولي اونم دوربين نداره

اين 2 سيم ها مه اومده به درد نميخوره 20 هزار تومن پولشه ولي 2 تا سيم كارت همزمان رو ساپورت نميكنه ولي NEC سيم كارته رو همزمان ساپروت ميكنه

ببین ماله من که فیلمبرداریش خوبه(تووی شرایط نور مساعد)در ضمن اون 3.2 که شما میگی ماله فیلم برداری نیست ماله عکاسیه باید ببینی با چه ابعادی فیلم میگیره گوشیت.الان N70 دوربینش 2 هست و n73 دوربینش 3.2 ولی فیلمبرداریشون یکیه.هردوشون با یه ابعاد که الان تووی ذهنم نیست فیلم میگیرن.متوجه شدی؟
راستی پسوندهای MP3/wav.amr میخونه.و واسه فیلمبرداری MP4و3GP

Dr.Dolfin
03-09-2007, 13:26
آقا این سوال رو صد بار پرسیدم کسی نمیدونه چطور میشه اهنگ رو تووی مدیا پلیر N880چند ثانیه عقب و جلو کنی؟

mrmostafa
03-09-2007, 15:13
ببین ماله من که فیلمبرداریش خوبه(تووی شرایط نور مساعد)در ضمن اون 3.2 که شما میگی ماله فیلم برداری نیست ماله عکاسیه باید ببینی با چه ابعادی فیلم میگیره گوشیت.الان N70 دوربینش 2 هست و n73 دوربینش 3.2 ولی فیلمبرداریشون یکیه.هردوشون با یه ابعاد که الان تووی ذهنم نیست فیلم میگیرن.متوجه شدی؟
راستی پسوندهای MP3/wav.amr میخونه.و واسه فیلمبرداری MP4و3GP

آقا بلاخره خوبه بگيرم يا نه؟؟؟ در ضمن من تا شو نميخوام اون يكي مدل رو ميخوام اون هم همينطوره؟؟؟ در ضمن ميگن آهنگ اس ام اس از خود گوشي بايد انتخاب كني نميشخه از خودت بزاري؟؟؟ بعد چه امكاناتي داره؟؟؟ خوب كار ميكنه؟؟ هنگ نميكنه؟؟؟ فضاي اس ام اس چطوره؟؟؟؟ بولوتوس هم ميگن از اين بهتره نديدي شما؟؟؟

Dr.Dolfin
03-09-2007, 17:59
آقا بلاخره خوبه بگيرم يا نه؟؟؟ در ضمن من تا شو نميخوام اون يكي مدل رو ميخوام اون هم همينطوره؟؟؟ در ضمن ميگن آهنگ اس ام اس از خود گوشي بايد انتخاب كني نميشخه از خودت بزاري؟؟؟ بعد چه امكاناتي داره؟؟؟ خوب كار ميكنه؟؟ هنگ نميكنه؟؟؟ فضاي اس ام اس چطوره؟؟؟؟ بولوتوس هم ميگن از اين بهتره نديدي شما؟؟؟

ببین دوست من نسبت به قیمتش خوبه.بله درسته نمیشه آهنگ از خودت واسه مسیج بزاری باید از 10 تا آهنگ خود گوشی زنگ کسیج انتخاب کنی.امکاناتش خوبه.مثلا امکاناتجالبش هم اینه:
یکی حذف نام اپراتور از صفحه اول
گزاشتن فیلم به جای زنگ.یعنی موقع زنگ خورن فیلم پخش میشه.
handwriting:یعنی شما تووی صفحه ی مسیج با قلم حرف S رو میکشی بعد خود گوشی اونو مینویسه.
بلک لیست هم داره.
یه مسیج کنتور هم داره که مسیج های دریافتی و ارسالی رو میشماره.
سرعتش یه کم پایینه.یعنی نمیشه با جوی استیکش زیاد کار کنی چون وقتی میخوای از بالای صفحه بیای پایین صفحه و یه زنگ مثلا انتخاب کنی کلافه میشی ولی با قلمش راحت میشه این مشکل رو برطرف کرد.
سوال بعدی که گفته بودین هنگ میکنه یا نه.اصلا هنگ نمیکنه.در ضمن هیچ سیستم عاملی نداره حتی جاوا.
فضای مسیجش هم خیلی بده.مسیج های ارسالی رو تووی Outbox ذخیره میکنه و کلا 200 تا مسیج تووی گوشی و 50 تا تووی سیم کارت جا میگیره.
در ضمن هندز فری و عکاسیش صفره.
فقط صدا و کیفیت ال سی دیش خوبه.کاراییش هم بد نیست.
ببین گوشیت چیه؟اگه K800 داری عوض نکن.

mrmostafa
04-09-2007, 00:07
ببین دوست من نسبت به قیمتش خوبه.بله درسته نمیشه آهنگ از خودت واسه مسیج بزاری باید از 10 تا آهنگ خود گوشی زنگ کسیج انتخاب کنی.امکاناتش خوبه.مثلا امکاناتجالبش هم اینه:
یکی حذف نام اپراتور از صفحه اول
گزاشتن فیلم به جای زنگ.یعنی موقع زنگ خورن فیلم پخش میشه.
handwriting:یعنی شما تووی صفحه ی مسیج با قلم حرف S رو میکشی بعد خود گوشی اونو مینویسه.
بلک لیست هم داره.
یه مسیج کنتور هم داره که مسیج های دریافتی و ارسالی رو میشماره.
سرعتش یه کم پایینه.یعنی نمیشه با جوی استیکش زیاد کار کنی چون وقتی میخوای از بالای صفحه بیای پایین صفحه و یه زنگ مثلا انتخاب کنی کلافه میشی ولی با قلمش راحت میشه این مشکل رو برطرف کرد.
سوال بعدی که گفته بودین هنگ میکنه یا نه.اصلا هنگ نمیکنه.در ضمن هیچ سیستم عاملی نداره حتی جاوا.
فضای مسیجش هم خیلی بده.مسیج های ارسالی رو تووی Outbox ذخیره میکنه و کلا 200 تا مسیج تووی گوشی و 50 تا تووی سیم کارت جا میگیره.
در ضمن هندز فری و عکاسیش صفره.
فقط صدا و کیفیت ال سی دیش خوبه.کاراییش هم بد نیست.
ببین گوشیت چیه؟اگه K800 داری عوض نکن.

به جاي اينكه NEC بگيري GLX p3660 ميگفتي الان تاپيكش رو خوندم همه راضي بودنگوشي خيلي خوبيه ميارزه 320 هزار تمون. گوشي بلوتوس رو كسي نداره عكسي ازش بزاره ؟؟؟؟

Dr.Dolfin
04-09-2007, 10:29
من Nec رو بخاطرصداش گرفتم.راستی یه چیزی این گوشی اصلا Nec نیست.تمام گوشی هایی که زیرشون نوشته بلوتوث رو همشونو یه شرکت چینی میزنه.nec مدل N880 نداره.من تووی سایتش سرچ کردم نداشت.همهشون رو یه شرکت چینی میزنه.

mrmostafa
04-09-2007, 10:39
خوب GLX ميگرفتي همه چي داره خوشگلم هستش بعد اكثريت هم راضي هستن ازش امكاناتش زياده بعد سرعت گوشي خيلي بالاست sp 500 ويندوز موبايل داره

Dr.Dolfin
04-09-2007, 11:48
مصطفی جان من میگم این Nec رو به خاطر صداش خریدم باز میگی Glx بهتره.بله میدونم بهتره ولی صداش کمتره

mrmostafa
04-09-2007, 15:46
مصطفی جان من میگم این Nec رو به خاطر صداش خریدم باز میگی Glx بهتره.بله میدونم بهتره ولی صداش کمتره

نميدونم ولي صداش 6 وات هستش خيلي زياده من حال كردم :46:
موفق باشي

Dr.Dolfin
04-09-2007, 17:41
مصطفی جان منم صدای GLX رو شنیدم یه خورده از 3250 بیشتره.اگه به صدای Glx میگی زیاد پس اگه صدای Nec رو بشنوی میگی ضبط!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یا علی

mrmostafa
04-09-2007, 20:28
مصطفی جان منم صدای GLX رو شنیدم یه خورده از 3250 بیشتره.اگه به صدای Glx میگی زیاد پس اگه صدای Nec رو بشنوی میگی ضبط!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یا علی

اره همكارم داره واقعا صداش معركست ميشينه تكرار چهاتر ونه رو ميبينه باهاش تو سرويس :31: ولي هيف امكانات نداره بعد من نگاه كردم خيلي گوشي زده ان اي سي نميدونم چرا روش كار نكرده. بانداش به مرور خراب نميشه؟؟ به خس خس نيفتاده چند وقته داري

mksarv
04-09-2007, 20:46
من به تمام دوستای عزیزم توصیه می کنم بی خیال ان ای سی بشن
اگه حرف یه موبایل فروش رو قبول دارین...

Dr.Dolfin
05-09-2007, 15:13
من به تمام دوستای عزیزم توصیه می کنم بی خیال ان ای سی بشن
اگه حرف یه موبایل فروش رو قبول دارین...

والا فروشنده به من گفت گوشیه خوبیه!!

Evil89
14-09-2007, 19:40
سلام دوستان
من دو سوال از خدمت شما داشتم .

1 – زماني كه كسي كه نام آن شخص در گوشي من ذخيره شده با گوشي من تماس مي گيره نام آن شخص را نشان مي دهد . اما زماني كه اس ام اس مياد فقط شماره طرف رو ميآندازه و نام شخص رو نمي نويسه . چيكار كنم كه زماني كه اس ام اس اومد بنويسه فروم نام شخص .

2- چطوري هندزفري بلوتوث رو با اون هماهنگ كنم كه كار كنه . هندزفري بلوتوث سامسونگ مي باشد .
ممنون ميشم زود جواب بديد .

Evil89
15-09-2007, 04:20
دوستان مشكل هندزفري بلوتوث حل شد اگه امكانش هست لطف كنيد سوال اول من رو جواب بديد .
زماني كه مي خواي برگردونم به تنظيمات كارخانه يك پسورد مي خواهد اون چيه ؟

NINTENDO_DS
15-09-2007, 16:52
كلا جالب ناك نيست
فقط صدا به چه درد ميخوره ميرفتي يه ضبط و يه 1100 ميگرفتي ديگه

ديگه 1100 توي بازار نيست

Ehsan-Dadash
20-09-2007, 13:19

آقایون و خانومهای عزیز ، من با اطمینان به شما میگم که اصلا گوشی به نام NEC N880 وجود نداره. میتونید برید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برندهای NEC رو مشاهده کنید، خواهید دید که یه همچنین مدل در برندها وجود نداره.

Ehsan-Dadash
20-09-2007, 13:21
والا فروشنده به من گفت گوشیه خوبیه!!

آقایون و خانومهای عزیز ، من با اطمینان به شما میگم که اصلا گوشی به نام NEC N880 وجود نداره. میتونید برید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برندهای NEC رو مشاهده کنید، خواهید دید که یه همچنین مدل در برندها وجود نداره.

avax7
20-09-2007, 16:36
من میخواستم گوشی 7610 م رو بفروشم و n880بخرم نظرتون چیه؟

Siemens!
21-09-2007, 01:22
این برای صدمین بار
مارکش Cect هست

Dr.Dolfin
21-09-2007, 22:54

بله دوست عزیز این گوشی ها همشون چینی هستین و اگه توجه کرده باشین پشتش یه برچسب زده به اسم NEC COM که محصول اصلیش نو شته NEC Co در ضمن یه جاش نوشته ساخت کره ولی به املای کلمه کرده توجه کنید.Made in koera یا koorea.

mehdi257
22-09-2007, 09:31
آقا چرا وقتی کسی به من زنگ میزنه فقط شماره می یاره و اسم رانمایش نمی دهد و نه عکس و نه فیلم را نمایش می دهد فقط شماره تلفن تماس گیرنده را نمایش می دهد چرا

shasosa
23-09-2007, 23:02
من میخواستم گوشی 7610 م رو بفروشم و n880بخرم نظرتون چیه؟

دوست عزيز گوشي n880 در مقابل 7610 مثل 1100 در مقابل n95 ميمونه:41:

BIKHIAL_ALL_75
24-09-2007, 00:22
کاملا تایید میشه
شاید هم پایین تر از این حرف ها
1100 بس نیست یه چند دهه برات عمر میکنه
ولی این گوشی ها فکر نکنم کارشون به هفته هم بکشه

Dr.Dolfin
24-09-2007, 21:18
دوست عزيز گوشي n880 در مقابل 7610 مثل 1100 در مقابل n95 ميمونه:41:
آقا وقتی اطلاع نداری حرف بی ربط نزنید.البته قصد توهین ندارم.N880 فقط تنها مشکلش عدم سیستم عامله.آخه 7610 صداش خوبه یا دوربینش؟یا کیفیت ال سیدیش؟یا مقدار ساپورت رمش؟یا صفحه ی لمسیش.لطفا تعصبی نظر ندین.من شخصا طرفدار سر سخت نوکیا هستم.اینو گفتم که نگین تعصبی نظر داد.

Sasan Info
24-09-2007, 23:20
آقا وقتی اطلاع نداری حرف بی ربط نزنید.البته قصد توهین ندارم.N880 فقط تنها مشکلش عدم سیستم عامله.آخه 7610 صداش خوبه یا دوربینش؟یا کیفیت ال سیدیش؟یا مقدار ساپورت رمش؟یا صفحه ی لمسیش.لطفا تعصبی نظر ندین.من شخصا طرفدار سر سخت نوکیا هستم.اینو گفتم که نگین تعصبی نظر داد.
7610 که هیچ3310 رو اگه بگیری برات یه عمر کار میکنه
اگه به شما بگن بیا و همین قدر پول کمو بریز تو آتیش این کار رو میکنی؟
اگه شما این گوشی رو بگیری یعنی دقیقا با پولت این کار رو کردی(ریختی تو آتیش) چون واقعا یک بار مصرف اند
حالا شما برین بگیرین و حالشو ببرید!!!

yas1762
25-09-2007, 08:30
من دارمش حدود 4 ماهه
تا الان هم هیچ مشکلی نداشته

NINTENDO_DS
25-09-2007, 14:08
کاملا تایید میشه
شاید هم پایین تر از این حرف ها
1100 بس نیست یه چند دهه برات عمر میکنه
ولی این گوشی ها فکر نکنم کارشون به هفته هم بکشه

فکر نکن تا وقتی مطمئن نشدی بیخود برای افزایش پست
پست نده

BIKHIAL_ALL_75
25-09-2007, 23:37
...............

Dr.Dolfin
26-09-2007, 21:39
7610 که هیچ3310 رو اگه بگیری برات یه عمر کار میکنه
اگه به شما بگن بیا و همین قدر پول کمو بریز تو آتیش این کار رو میکنی؟
اگه شما این گوشی رو بگیری یعنی دقیقا با پولت این کار رو کردی(ریختی تو آتیش) چون واقعا یک بار مصرف اند
حالا شما برین بگیرین و حالشو ببرید!!!

اینجا تاپیک راهنمایی هستش نه کل کل.آقا شما با این گوشی کار کردی که این حرفو میزنی؟من به خاطر این گوشیم 3250 خودمو فروختم بعد شما میگی 7610؟

NINTENDO_DS
27-09-2007, 13:17
آره,تو راست میگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حق با تو, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه که مثل تو تمام پستاشون مفید نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پست ها ی تو هم آموزشی هستن هم کاربردین هم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی که این حرف ها رو میزنه فکر میکنه همه مثل خودشن که 2300 تا پست چرت و پرت بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا واسه طرز فکرت متاسفم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون موقع كه من پست هام 150 شده بود تو اصلا اينجا نبودي

rains_dad
11-10-2007, 15:24
با سلام من هم خریدم گوشی خوبی بود ولی کار کردن با منوش سخته و دوربینش هم تعریفی نداره ولی صداش یه چیز د یگه است در قبال قیمتش امکانات خوبی داره

Spaniuly
16-10-2007, 09:57
من يه گوشي خريدم مدل zt 321 از اين TV دار هاست (گوشي چيني) ميخواستم ببينم نرم افزار يا Firmware براي اين گوشي ها موجود هست يا نه اگه هست يه لطف كنيد چون هيچ چيز رو ساپورت نميكنه. ممنون از لطف شما

akbar_syberia
05-11-2007, 16:06
آقا چطوري Nec N880 رو وب كم كنم ؟؟ نميشه ! نياز به برنامه داره ؟

parin
18-11-2007, 11:13
منم همين سئوال رو داشتم چطوري ميشه از وب كم اين گوشي استفاده كرد وچطوري ميشه با usb به كامپيوتر وصلش كرد؟ من وقتي وصلش ميكنم گوشي رو نمي شناسه . لطفاً‌ راهنمايي فرمائيد.

akbar_syberia
19-11-2007, 08:07
وقتي USB رو وصل ميكني 3 تا گزينه تو گوشي ميده و بايد Webcam رو انتخاب كني بعد تو ماي كامپيوتر يه درايو مياد كه وب كم رو نشون ميده !!
مشكل من اينه كه تو ياهو نشون نميده صفحه سياه مياد !!

siamak55861
19-11-2007, 12:03
منم همين سئوال رو داشتم چطوري ميشه از وب كم اين گوشي استفاده كرد وچطوري ميشه با usb به كامپيوتر وصلش كرد؟ من وقتي وصلش ميكنم گوشي رو نمي شناسه . لطفاً‌ راهنمايي فرمائيد.

دوست عزیز گوشی را خاموش کن بعد به کامپیوتر وصلش کن اینطوری مموری را می شناسه

arash2006
23-01-2008, 12:00
من بازي براي nec يا ساژم ميخوام يه سايت هست كه گذاشته بازي هارو دوستان چك كنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ar.behnam
15-02-2008, 00:07
چی شد تا حالا که مشکلش بیشتر از اینا بود ؟!!
یهو مشکلاتش شد تنها مشکلش که عدم وجود سیستم عامله!

zauos
15-02-2008, 23:29
اقاق به خودتون زحمت ندین
این گوشیا برنامه قبول نمیکنن
اگه هم قبول کنن
خیلی زود از کار میفته
فقط بزن ترانهبخونه و حالش رو ببر

yade
20-03-2008, 14:29
دوستان من یکی از این 880 گرفتم اما وقتی اس ام اس فارسی میاد درست نشون نمی ده همش مربع و دایره نشون میده به زور میشه فهمید با اینکه زبان گوشی رو به فارسی تغییر دادم باز هم مسیج های فارسی ناخواناست چکار کنم ؟؟

دومین مشکل میخ وام گوشی رو سایلنت کنم اما میره رو ویبره میشه کاری کرد که بی صدا بشه یعنی خفه بشه حتی ویبره هم نره ؟؟

yade
22-03-2008, 23:13
کسی نبود جواب ما رو بده

behroz.ab
19-06-2008, 15:14
سلام کسی میدونه کد گوشی N880 چیه؟:10:

Sajad2006
30-06-2008, 11:07
سلام.
چجوری Gprs ایرانسل رو رو N880 فعال کنم؟

Sajad2006
30-06-2008, 11:08
سلام کسی میدونه کد گوشی N880 چیه؟:10:

سلام.
1122 میباشد.

black.assassin
17-08-2008, 14:38
کدش 1122 هست .
فایل های مربوط به GPRS اون تو شبکه ی ایرانسل وجود نداره و میتونید از این استفاده کنید :
برای فعال سازی این سرویس مراحل زیر را به دقت دنبال کنید :

ابتدا از طریق منوی گوشی خود وارد قسمت Net service شده و سپس به بخش Internet بروید.

اکنون گزینه WAP settings را انتخاب کرده و سپس وارد قسمت Link setting شوید.

در ادامه باید یکی از setting ها را انتخاب کرده تا وارد تنظیمات مربوطه شوید.

اکنون وضعیت قسمت Securty Connect Setting را در حالت Disable قرار دهید.

وارد بخش Access point شوید و عبارت mtnirancell را با حروف کوچک تایپ کنید و آن را تائید نمائید.

در ادامه به بخش Gateway بروید و آدرس آی پی 10.131.26.138 را وارد نمائید.

آخرین تنظیم نیز مربوط به بخش Port می شود که باید در آن عبارت 8080 ثبت شود.

نکات قابل توجه :

در بخش های UserName و Password هیچ عبارتی را وارد نکنید.

فرق عمده این ترفند در بخش Port می باشد که در اکثر گوشی ها 9201 است ، اما در این قبیل گوشی ها باید عدد 8080 به عنوان Port ثبت گردد.

آدرس صفحه پیش فرض مرورگر خود را به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تغییر دهید.

black.assassin
17-08-2008, 14:41
بررسی گوشی n880 :

این گوشی 11x5cm که ضخامت آن 16mm می باشد دارای صفحه نمایشی بزرگ می باشد و 5 اسپیکری که این گوشی دارد باعث شده که هیچ کدام از گوشی های شرکت های دیگر در ارتباط با صدا نتوانند در مقابل این گوشی عرض اندام کنند .این گوشی دارای 760کیلوبایت حافظه ی داخلی می باشد که بسیارکم است اما سازندگان این گوشی برای رفع این کمبود یک رم (trans flash) 1GIGmicro sd در این گوشی قرار داده اند .(البته من برخی از این گوشی ها را دیدم که رم 256 دارند .پس در خریدن این گوشی بسیار دقت کنید . البته در ادامه وسایلی را که باید در جعبه ی این گوشی قرار داشته باشد ذکر می کنم .)
این گوشی مجهز به تاچ اسکرین (صفحه نمایش لمسی ) می باشد . هم چنین یک قلم نوری 5.7 میلیمتری که تا 2 سانتی متر قابل افزایش است (البته این اندازه ها را با خط کش گرفتم.) در پایین این گوشی تعبیه شده است .
TFT این گوشی 262k می باشد . این گوشی دارای دوربین 1.3 مگا پیکسلی می باشد و زوم آن 4x است .البته اگر کیفیت تصویر را برروی high قرار دهید دیگر قادر به زوم کردن نمی باشید .

وسایل موجود در جعبه ی گوشی:
به مواردی که ذکر می کنم خیلی دقت کنید ،چون متاسفانه خیلی از فروشندگان سودجو به دلیل عدم آشنایی مردم با این گوشی بعضی ازوسایل آن را برمیدارند .
1-یک پایه رم (بارها دیدم که این وسیله در جعبه ی گوشی وجود ندارد . )
2- یک CD که حاوی چندین تصویر ولوگو هست .(برداشتن این سی دی نیز رایج است .)
3 – یک دفترچه ی راهنمای 64 صفحه ای .
4 – دوباتری مشکی (البته جدیدا بعضی از باتری ها سفید هستند که توصیه می شود با توجه به تازه بودن این رنگ وامکان تقلبی بودن آن فعلا از آن استفاده نکنید .)
5- یک هندزفری
6- یک هندزفری بلوتوث (البته این گوشی بدون هندزفری بلوتوث هم به فروش می رسد که قیمت آن 40 هزار تومان ارزان تر می شود.)
7-دارای دوشارژر (البته اگر گوشی را بدون هندزفری بلوتوث خریداری نمایید اصولا یک شارژر به شما می دهند که ایرادی ندارد .)
8- یک کابل USB (برای متصل شدن به کامپیوتر نیازی به سی دی مخصوص ندارید و با همین کابل می توانید این کار را انجام دهید .)
تصاویری که در پاین LCD این گوشی قرار دارد ،چیست؟
درباره ی 5 تصویری که در پایین ال سی دی این گوشی قرار دارند باید بگویم که این تصاویر میانبرهایی هستند که برای دست یابی سریع تر به برخی موارد است .
1 – از راست اولین تصویر که به شکل خانه است :شما با لمس این تصویر و یا با استفاده از قلم نوری به منوی گوشی می روید .
2 - دومین تصویر از راست که با اسم MP2 مشخص است : بازدن این تصویر به بخش Video play می روید و می توانید ویدئوهایی را که در گوشی ریخته اید ببینید .
3 – سومین تصویر که با عکس یک پاکت نامه مشخص است :شما با زدن این تصویر به منو ی مسیج گوشی می روید .
4 – تصویر چهارم از سمت راست با عکس یک دفترچه مشخص است :با زدن این میانبر به Phone book گوشی می روید .
5 – آخرین تصویر از سمت راست که با عکس تلفن مشخص است : با زدن این تصویربه بخش Call logs می روید .
دکمه هایی که در بالای اعداد وجود دارند ، چه کاری انجام می دهند ؟
1- دکمه ی اول از سمت راست :برای خاموش و روشن کردن گوشی و یا قطع مکالمه و یا برگشتن سریع به صفحه ی اصلی گوشی.
2- دکمه ی دوم از سمت راست:این دکمه برای برگشتن به عقب استفاده می شود و گاهی نیز برای Done به کار گرفته می شود .
3- دکمه ی سوم از سمت راست:این دکمه برای وارد شدن به music player گوشی می باشد .
4- دکمه ی چهارم از سمت راست :این دکمه ،دکمه ی OK می باشد وبرای وارد شدن به بخش های مختلف استفاده می گردد .
5- آخرین دکمه از سمت راست:این دکمه برای برقراری تماس و یا دیدن تماس های قبلی می باشد .
منوی گوشی
توضیح چهار منویی که در سمت چپ قرار دارند :
منوی این گوشی به چهار قسمت تقسیم می شود که این چهار قسمت به صورت 4 شکل پس از وارد شدن به منو قابل رویت می باشند و هرکدام از این چهار منو چهار زیر منو دارند .(در حقیقت می توان گفت این گوشی 16 منو دارد . )
*****منوی اول (AV Zone) *****
این منو دارای چهار زیر منوی بسیار کاربردی هستند . این 4 زیر منو عبارتند از :
1 - Audio play :که موزیک پلایر گوشی هست .
2 - Video play : برای دیدن ویدئو به کار می رو د .
3- Video Rec : برای فیلم برداری (این گوشی قادر است فیلم را با دو فرمت Mpeg 4 و H.263 ذخیره نماید .)
4 – Camera: برای عکاسی
*****منوی دوم (PIM) *****
این منو نیز دارای 4 زیر منو می باشد که عبارتند از :
1 – phone book : که می توانید شماره های مورد نظر خود را در آن ذخیره نمایید .(همان طور که میدانید برای گوشی هایی مثل گوشی نوکیا باید به دنبال برنامه ای بود که بتوان کلیپ را برای فرد تماس گیرنده قرار داد ویا تصویری بزرگ از تماس گیرنده به نمایش درآورد ، اما این گوشی بدون نیاز به برنامه ای قادر به انجام این کارها می باشد . )
2- message : منوی فرستادن پیام که شامل 4 بخش است .
SMS :چیز جالب و عجیب این گوشی این است که بخشی به نام Sent message ندارد .
MMS : برای فرستادن عکس و آهنگ
Voice maile server و Broadcast message نیز دو بخش دیگر این منو می باشند .
3- Call history : در این قسمت می توان به اطلاعاتی مانند : تماس های نا موفق ، تماس های ورودی و خروجی ، مدت تماس و تعداد اس ام اس های ارسال شده ودریافت شده دست یافت .
4- Organizer : که شامل 4 بخش می باشد :
1- Calendar :تقویم
2- To DO List : دفترچه یادداشت (کارها)
3- Alarm : زنگ هشدار
4- Word clock : ساعت جهانی
*****منوی سوم (Entertainment) *****
این منو مانند دو منوی قبلی دارای 4 زیر منو می باشد که عبارتند از :
1 – Fun & Games : در این بخش چهار قسمت وجود دارد :
قسمت اول شامل 3 بازی می باشد .
قسمت دوم شامل 3 تم می باشد .
قسمت سوم کرنومتر می باشد .
. قسمت چهارم تنظیماتی برای بازی می باشد .
2- Services : که شامل WAP و Data Account می باشد .
3 – Multimedia ک این بخش نیز به چهار قسمت تقسیم می شود :
قسمت اول : Image Viewer که برای نمایش عکس ها به کار می رود .
قسمت دوم : Photo Artist که یک image editor بسیار قوی می باشد .
قسمت سوم : Sound Recorder که برای ضبط کردن صدا به کارمی رو د.
قسمت چهارم : Melody Co,pose که برای ساخت آهنگ استفاده می شود .
4 – Extra : شامل 5 قسمت می باشد:
قسمت اول : ماشین حساب
قسمت دوم :تبدیل کننده ی وزن و طول
قسمت سوم :مبدل ارز
قسمت چهارم : برنامه ای که با دادن جنسیت ،وزن وقد خود به شما می گوید که لاغر هستید ،چاق هستید یا نرمال .
قسمت پنچم : در این قسمت منو ی بلوتوث قرار دارد .
***** منوی چهارم (System) *****
دارای چهار زیر منو می باشد :
1 – Setting : که در آن تنظیماتی از قبیل :انتخاب بک گراند و اسکرین سیور ، تنظیمات زمان و تاریخ وزبان و هم چنین تنظیماتی مانند دایورت انجام می گیرد . هم چنین در این منو بخشی به نام black List برای جلوگیری از تماس گرفتن برخی از شماره ها با شما وجو د دارد . هم چنین قسمتی وجو دارد که با کمک آن می توانید لوگوی اپراتور را حذف کنید که یک ویژگی جالب برای این گوشی به حساب می آید چون در گوشی های دیگر با ید با ریختن برنامه این کار را انجام دهید . )
2- User profil : برای انتخاب رینگ تون و بلندی آن به کار می رود و مانند پروفایل گوشی های نوکیا عمل می کند.
3- Short Cuts : در این جا می توانید میانبرهایی را انتخاب کنید .
4 – File manager : یک فایل منیجر خوب برای مدیریت فایل ها
تذکر: در این گوشی به طور پیش فرض هیچ ویدئو یی وجود ندارد و هم چنین در قسمت Audio play هیچ موسیقی برای پخش وجود ندارد .

farzadsw
17-08-2008, 16:13
دوستان توجه کنند که کلا این جور گوشیا چینی هستند و هیچ ربطی به NEC ندارند!!!!!!!!!
از یه سال پیش که این گوشیا وارد ایران شدند چون مارک درست حسابی نداشتن(یه مدل رو میتونید با ۳-۴ تا برند الکی پیدا کنید! ) گفتن چیکار کنیم این بود که فروشنده ها اسم برند معروف و معتبر NEC رو روی این گوشی ها گذاشتن(چون NEC زیاد موبایل تولید نمیکنه).
اسپیکر:

5 اسپیکری که این گوشی دارد باعث شده که هیچ کدام از گوشی های شرکت های دیگر در ارتباط با صدا نتوانند در مقابل این گوشی عرض اندام کننداین گوشی ها نتها صدای بلندی دارن نه با کیفیت.این دوستانی اینقدر میگن عجب صدایی داره توجه کنن که نوکیا و سونی اریکسون و بقیه برندها از ساختن موبایل با صدای بلند عاجز نیستن .چون اصلا تکنولوژی خاصی نداره!!!. پس چرا نمیسازن؟ چون هر چیزی یه استانداردی داره ! این کار باعث ۱.آلودگی صوتی! میشه ۲.باتری رو زودتر خالی میکنه ۳. عمر بلند گو هم کم میشه.:27:
تازه کسایی که این موبایل ها رو خریدند میدونند که اگر حتی صدای بلند گو رو روی کم بزارن باز صداش خیلی بلنده!
پس این بیشتر عیب محسوب میشه تا حسن!
LCD :

این گوشی مجهز به تاچ اسکرین (صفحه نمایش لمسی ) می باشد دانه ففل سیاه و دانه ی .... سیاه - هردو سوزانند اما این کجا و آن کجا!!!
کسایی که PPC دارن وقتی این گوشی ها رو دستشون میگیرن به عمق فاجعه پی می برن!
چون تاچ اسکرین این گوشیا اصلا دقت درست حسابی نداره(موقع استفاده از کیبرد کاملا معلوم میشه.مثلا وقتی میخوای G رو بزنی B یا H رو میزنه!)
وقتی با قلم روی صفحه میکشی (drag میکنی) احساس میکنی سطح زیر صفحه نا صافه و انگار خورده سنگ زیرشه!:31:
گوشه های صفحه هم که غیر قابل دسترسیه!

هم چنین یک قلم نوریقلم نوری!!!!؟؟؟.همه ی تاچ اسکرین ها از یه قلم پلاستیکی استفاده میکنند.شما میتونید به جای اون از چوب کبریت استفاده کنید!
(لطفا فقط مطالبی رو که مطمعن هستید بنویسید)
bluetooth:
یکی از مسخره ترین قسمتهای این گوشی ها اینه که برای فرستادن یا گرفتن فایل با بلوتوث باید با موبایل های دیگه pair شد(یه پسورد میخواد) که از این طریق خیلی راحت هک میشن.
اون دسته از دوستانی هم که میبینن بلوتوثشون دیگه کار نمیکنه به خاطر همینه.باید لیست pair هاشون رو خالی کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما در مورد سیستم عامل:
این گوشی ها سیستم عامل خاصی ندارند.و همه ی این گوشی ها یه نوع firmware دارن .دقت کنید همه ی مدلهای این گوشیا یه نوع firmware دارن!!!! که اون یه دونه هم معلوم نیست چینی ها از کجا دزدیدن!؟!!؟
مثلا عکس زیر رو نگاه کنید
همه ی گوشیا ی چینی قسمت پایین lcd هاشون ۵ تا آیکون چاپ شده دارن .مثل عکس بالا.یکی از راه های شناسایی شون هم همینه!!!
تولید کنند های چینی حتی اینقدر عقل نداشتن که یه همچین چیز تابلویی رو لااقل تغییر میدادن!!!!!!!!
در کل این گوشی های چینی گوشی های ارزون قیمتی هستند و کسی که اینارو میخره نباید انتظار زیادی داشته باشه.
راستی در مورد ۲ سیم کارته بودنشون جالبه بگم که همزمان دوسیم کارت فعال نیستند.یعنی وقتی رو سیم کارت ۱ هستید سیم کارت ۲ خاموشه و برعکس.(فقط به جای اینکه در موبایل رو باز کنی تا سیم کارت رو عوض کنی. از طریق برنامه اینکارو انجام میدی!)

farzadsw
17-08-2008, 16:30
TFT این گوشی 262k می باشد
بازم میگم که مطالبی رو که مطمعن نیستید نگید!
الان فقط یه سری گوشی های تاپ و معروف دارای ۲۵۶ کیلو رنگ هستند.بقیه ۶۴ هستند از جمله تمامیه گوشی های چینی.
من خودم زیاد با این گوشی ها کار نکردم و فقط ۱ ساعت دستم بوده و این اشکالات رو پیدا کردم! برای همین نمی دونم که اصلا رو اینا برنامه یا بازی نصب میشه یا نه؟
اگه نصب نشه که واقعا یه شاهکار چینی دیگه هست!!!

black.assassin
17-08-2008, 17:13
بازم میگم که مطالبی رو که مطمعن نیستید نگید!
الان فقط یه سری گوشی های تاپ و معروف دارای ۲۵۶ کیلو رنگ هستند.بقیه ۶۴ هستند از جمله تمامیه گوشی های چینی.
من خودم زیاد با این گوشی ها کار نکردم و فقط ۱ ساعت دستم بوده و این اشکالات رو پیدا کردم! برای همین نمی دونم که اصلا رو اینا برنامه یا بازی نصب میشه یا نه؟
اگه نصب نشه که واقعا یه شاهکار چینی دیگه هست!!!

بله بیشتر این گوشی ها سیستم عامل ندارند . اما بعضی هاشون ازسیستم عامل JAVA QQ پشتیبانی می کنند .
درضمن اگر پوشه ی GAME رو داخل این گوشی ها دیدید می تونید از بازی های با پسوند nes. استفاده کنید .

farzadsw
17-08-2008, 18:01
علیرغم تمام معایب گفته شده این گوشی ها نسبت به قیمتسون می ارزن. و همونطور که گفتم نباید انتظار زیادی داشت(هرچقدر پول بدی آش میخوری)

amir2011
18-08-2008, 01:00
علیرغم تمام معایب گفته شده این گوشی ها نسبت به قیمتسون می ارزن. و همونطور که گفتم نباید انتظار زیادی داشت(هرچقدر پول بدی آش میخوری)

به نظر منم با کاهش چشمگیر قیمت این گوشیها به زیر 100 تومان الان میشه روی خریدشون در رنج های پایین حساب کرد...

masoud45
29-08-2008, 19:56
سلام میگن این گوشیای تلویزیون دار 5 تا کانال ماهواره هم میگیرن ولی کد مخصوص داره که باید اون کدها رو بهش بدی
حقیقت داره یا نه؟

smallfrank
29-08-2008, 21:44
سلام ميشه رو اين گوشىها با يه نرم افزارى tv نگاه كرد؟

farzadsw
30-08-2008, 23:34
در مورد tv :
همه ی دستگاه هایی که تی وی رو نشون میدن دارای تیونر هستند که یه برد سخت افزاریه نه نرم افزاری.
مثلا تلوزیون هایی که قابلیت pipدارن به جای یکی ۲تا تیونر دارن، برای همین میتونن ۲ تا کانال رو همزمان نشون بدن.
پس اگه گوشی این قابلیت رو نداشته باشه(tv) ، نداره دیگه و با نرم افزار درست نمیشه!

سلام میگن این گوشیای تلویزیون دار 5 تا کانال ماهواره هم میگیرن ولی کد مخصوص داره که باید اون کدها رو بهش بدی
حقیقت داره یا نه؟
پس این دیشی که تو خونه ها میزارن نقش هویج رو داره؟!
فقط یه مدل نوکیا رو یه جا دیدم که ماهواره رو میگرفت(زیاد مطمعن نیستم خالی بندی بود یا نه!) که البته اگر راست باشه اونم باید یه جورایی به یه دیش وصل شه.تازه اگه ماهواره رو بگیره چرا فقط ۵تا رو بگیره؟! الان ریسیور های ذغالی هم 500 تا کانال میگرن!
کاملا خالی بندی است شک نکنید. مخصوصا که صحبت از گوشی های Hitech :27: چینی هست!

seyyedi
31-08-2008, 10:07
دوستان سلام

پس این دیشی که تو خونه ها میزارن نقش هویج رو داره؟!
فقط یه مدل نوکیا رو یه جا دیدم که ماهواره رو میگرفت(زیاد مطمعن نیستم خالی بندی بود یا نه!) که البته اگر راست باشه اونم باید یه جورایی به یه دیش وصل شه.تازه اگه ماهواره رو بگیره چرا فقط ۵تا رو بگیره؟! الان ریسیور های ذغالی هم 500 تا کانال میگرن!
کاملا خالی بندی است شک نکنید. مخصوصا که صحبت از گوشی های Hitech [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چینی هست!
تایید میشه
تازه اگه بتونه بگیره همه اونایی که توی یه زاویه و خط هستن رو میتونه بگیره
اون نوکیا هم که گرفته فکر کنم با استفاده از ----h گرفته که این رو بعضی جاها در اختیار میزارن

black.assassin
05-09-2008, 21:01
اونطور که من می دونم nec n880 یه چیزی تو این مایه هاست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sajad2006
05-09-2008, 21:06
اونطور که من می دونم nec n880 یه چیزی تو این مایه هاست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره.
ولی یکم ضایع تر!

Amoo Mohsen
07-09-2008, 16:27
گوشی خوبی نیست در کل

celerom1991
01-11-2008, 19:55
قیمت این گوشی (n880) چنده ؟ ارزش خریدن رو داره ؟ یک بار مصرفه یا نه؟

gladyator
26-11-2008, 18:04
من دارم خيليم خوبه حسودي نكنين

vahid-k
27-11-2008, 03:10
سلام این هندزفری بلوتوث گوشیم ایراد داره اصلا نمیشناسه باید چه جوری استفاده کنم در ضمن اگه بازی یا برنامه یا تم هر چیزی روشون نصب میشه بزارید ممنون

vahid-k
28-11-2008, 00:36
کسی نیست جواب مارو بده هندزفری اصلا نمیشناسه اصلا باید چکار کنم یکی کمک کنه

vahid-k
03-12-2008, 01:25
ای بابا اصلا انگار این انجمن مدیری چیزی نداره بابا کمک

killerdeadlystar
08-12-2008, 15:13
کسی نیست جواب مارو بده هندزفری اصلا نمیشناسه اصلا باید چکار کنم یکی کمک کنه
اگه می زاری کار نمی کنه هندزفری شما مشکل داره

تازه این هایی که فابریک تو گوشی هست کیفیت پایینی داره

من خودم دیروز n72 خودم رو فروختم 2 تا از اینا گرفتم یکی رو دادم به یکی از دوستام که یه خورده پول از من طلب کار بود

یکی هم خودم دارم

ATA abonline
23-12-2008, 00:44
بايد يه پروفايل براي گوشي تعريف كني
System\User profile
براي مثال
پروفايل Meeting رو Customize كن :27:

Perpetual
10-02-2009, 07:13
من یه گوشی nec n880 دارم . و یه usb bluetooth
هر وقت سرچ می کنم کامپیوتر رو پیدا نمیکنم ، برای کامپیوتر هم همینطوره یعنی اونم منو پیدا نمی کنه ولی به موبایل های دیگه می تونم متصل بشم
ضمنا همه تنظیماتش رو انجام دادم
لطفا کمکم کنید

rasoolyas
13-02-2009, 21:03
آقا کسی هست به ما بگه که سیستم عامل گوشی nec n990چیه؟

13001300
03-03-2009, 00:16
ببخشید من nec n880 خریدم چطور می تونم به اینترنت وصل بشم سیم کارتم 19 است
blue2006
05-04-2009, 10:35
گوشی های به اصطلاح nec که گفته می شود 5 بلندگو دارن در حقیقت فقط دارای 3 بلندگو می باشند . ( نکته کنکوری ) .
من دوتاشون رو باز کردم .
خودم یکی ازشون دارم دادمش فارسی کردنش ولی تو اس ام اس دادن در اصل عربیه نه فارسی یعنی گچ و پژ نمیزنه . جالب این که تو منو هاش ( پ ) را داره . اینم از عجایب خلقت .

blue2006
10-04-2009, 08:08
سلام
کسی تنظیمات برای اتصال به اینترنت این گوشی ها رو می دونه ؟ چند جا در مورد اتصال گوشی های چینی tv دار نوشته بودن ولی منو هاش با n881 فرق می کنه

بی باک بی بال
16-04-2009, 18:17
میشه چند تا عک از این گوشی بزارید

amo_sedi
29-05-2009, 16:16
خوب میریم سراغ انجام تنظیمات :

۱.باید سیم کارتت ایرانسل باشه چون دیتا اکانت روش فعال هست.

۲.به ترتیبی که در زیر مینویسم از چپ به راست انجام بدید.

۳.برید به قسمت های زیر :

menu > entertainment >services > data account > gprs

۴.بعد هشتمین کاراکتر رو که اسمش ( account 8 ) رو انتخاب کنید و به صورت زیر تنظیمش کنید:

account name : value

apn : mtnirancell

۵.بر گردید به عقب و به صورت زیر جلو بروید :

services > wap > settings > edit profile > profile8 >edit profile

۶.وبه صورت زیر تکمیل کنید :

rename profile : irancell-gprs

homepage :

-ودر همین بخش به قسمت های زیر بروید و

data account > gprs

-و ( value ) را انتخاب کنید .>>

-و در قسمت ( connection type ) گزینه ( wap ) را انتخاب نموده و در قسمت ( ip address ) این ها را نایپ کنید :

010.131.026.138

۷.یکی به عقب بر گردید > چیزی در دو جای خالی یوزرنیم و پسورد ننویسید دکمه ی ( done ) را بزنید و بعد" yes" کنید و در آخر ( activate profile ) را انتخاب کنید تا فعال شود .

کار به پایان رسید حال میتوانید به قسمت های زیر رفته و از اینتر نت لذت ببرید

wap و بعد از اون تو قسمت بعدی آدرس سایتتون رو بنویسید enter address

13001300
09-08-2009, 12:11
برای 19 چطور

absat1
18-11-2010, 20:53
سلام من یه گوشی nec دارم وقتی وصل میکنم به پی سی و میخوام از وب کم استفاده کنم ارور میده ایا درایو مخصوص میخواد اگه هست بدین ممنون