PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با لاگین

GnuHDL
23-06-2007, 23:09
سلام من در اصل uPGA یکی از کاربرای سایتم ولی هرچی میکنم نمیتونم لاگین کنم نمیدونم چشه آدرس ایمیلم رو شناساپی نمکنه انگاری که بل کل حذف شدم لطفا کمکم کنید تا یوزر قبلی رو بدست بیارم اینم پاک کنید یا سوابق اونو به این اضافه کنید یا ......
اینم بگم که شاید به خاطر حذف کوکیهام باشه ولی یه ماه پش بود البته منم زیاد سر نمیزدم توی این یه ماهه
:2:

saviss
23-06-2007, 23:19
سلام من در اصل uPGA یکی از کاربرای سایتم ولی هرچی میکنم نمیتونم لاگین کنم نمیدونم چشه آدرس ایمیلم رو شناساپی نمکنه انگاری که بل کل حذف شدم لطفا کمکم کنید تا یوزر قبلی رو بدست بیارم اینم پاک کنید یا سوابق اونو به این اضافه کنید یا ......
اینم بگم که شاید به خاطر حذف کوکیهام باشه ولی یه ماه پش بود البته منم زیاد سر نمیزدم توی این یه ماهه
:2:
شما که آیدیت بازه الانه
آخرین پست رو هم درتاریخ 05-15-2007, ساعت12:42 دادید
حذف هم نشدین
مگه مشخصاتتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وبقیه ی قضایا(یاهو واینجورچیزانیست؟)
ممکنه اشتباهی ایمیل یا پسووردتونو عوض کرده باشین؟

GnuHDL
24-06-2007, 10:54
من که تقریبا مطمئن هستم راجع به ID ایمیلی که دادم وقتی هم که اونو میدادم تا پسورد رو بفرسته پیام میدادکه چنین ایمیلی نیست حالا هم که یوزر جدیدم همون ایمیل رو داره و کلا replace شده میشه کاری کرد ؟
مثل کاری که واسه تغییر اسم انجام میدن منظورم کلا برگردوندن سوابق هست اگر نه که بیخیال

rafifar
24-06-2007, 10:58
اگه منظور از سوابق اینه که پستای اون اضافه بشه به این نمی شه

AB
24-06-2007, 12:05
به یکی از مدیرا پیغام بده سریع مشکلت رو حل میکنن
ولی saviss راست میگه همه اطلاعاتت درسته شاید حروف بزرگ کوچیک رو اشتباه تایپ میکنی

GnuHDL
26-06-2007, 19:47
ممنون بچه ها با مدیر مشکلو مطرح کردم امیدوارم حل بشه
راجع به بزرگی و کوچیکی حروف که مطمئنم راجع به ایملیل هم با اطمینان بالا ولی فعلا که \پریده
بازم ممنون