PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال در مورد D900 خواهشا سریعا کمک کنید

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 16:49
سلام
آقا این دی 900 که من خریدم 2 مورد توش اشکال دارم لزفا منو راهنمایی کنید:
1)اولا اینکه برای منشی تلفنش وقتی صدا هم روش می ذارم وفعالش می کنم ،طرف که صحبت می کنه صداش ضبط نمیشه .میشه راهنمایی کنید ببینم صدای طرف(پیغام طرف )چطوری باید ضبط شه وقتی میره روی منشی تلفن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2)آقا گوشیم در حال انتقال فایل با یو اس پی بود بعدش چند بار با دکمه هاش دست زدم ویه دفعه رستارت شد ووقتی اومد بالا اون بالای سمت چپ کنار علامت آنتن گوشی یه آیکون مثل تصویر یه گنبد یه مسجد کوچیک آبی رنگ ظاهر شده منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟هرچی گشتم نفهمیدم.ممنون میشم کمکم کنید.
منتظرم

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 19:35
آقا کسی نبود جواب ما رو بده خواهشا کمک کنید.

mojtaba_18843
23-06-2007, 20:51
2)آقا گوشیم در حال انتقال فایل با یو اس پی بود بعدش چند بار با دکمه هاش دست زدم ویه دفعه رستارت شد ووقتی اومد بالا اون بالای سمت چپ کنار علامت آنتن گوشی یه آیکون مثل تصویر یه گنبد یه مسجد کوچیک آبی رنگ ظاهر شده منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟هرچی گشتم نفهمیدم.ممنون میشم کمکم کنید.
منتظرم

اون آيكن مربوط به sos message هستش.

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 21:05
اون آيكن مربوط به sos message هستش.

یعنی کجاشو باید برم دستکاری کنم.

MOSHAVER AMIN
23-06-2007, 21:44
برو قسمت sos message و گزينه message sending رو no بذار مشكلت حل ميشه... در مورد منشي هم در تايپيك قبلي كه بري توضيح دادم

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 22:20
برو قسمت sos message و گزينه message sending رو no بذار مشكلت حل ميشه... در مورد منشي هم در تايپيك قبلي كه بري توضيح دادم

دستت درد نکنه

MOSHAVER AMIN
24-06-2007, 21:50
دستت درد نکنه

تمنا ميكنم
راستي از گوشيت راضي هستي ؟
در اين مورد مطلبي رو بذار

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 22:02
تمنا ميكنم
راستي از گوشيت راضي هستي ؟
در اين مورد مطلبي رو بذار

والا راضیم خوبه شاید بگم عالیه فقط فکر کنم ضعفش در نداشتن لرزشگیر دوربین باشه.اگه کوچیکترین ذره ای دستت بلرزه عکست تار میشه ولی ماشاالله کیفیتش عالیه.درضمن اینکه فیلمبرداریشم همین مشکلو داره که باید خیلی یواش دستت رو بچرخونی والا فیلم ضبط شده دارای لرزش هست.
در مجموع عالیه:1)منشی تلفن 2)قفل روی پوشه های مختلف 3)کاملا فارسی 4)کیفیت عکس عالی وفیلم خوب و.................
در ضمن داخل کارتون گوشیم سیم رابط تلویزیونم هست برعکس بقیشون که میگن باید براشون بخری اما اسن توش بود 1 دونه سیم رابط به تلویزیون.

MOSHAVER AMIN
25-06-2007, 23:07
والا راضیم خوبه شاید بگم عالیه فقط فکر کنم ضعفش در نداشتن لرزشگیر دوربین باشه.اگه کوچیکترین ذره ای دستت بلرزه عکست تار میشه ولی ماشاالله کیفیتش عالیه.درضمن اینکه فیلمبرداریشم همین مشکلو داره که باید خیلی یواش دستت رو بچرخونی والا فیلم ضبط شده دارای لرزش هست.
در مجموع عالیه:1)منشی تلفن 2)قفل روی پوشه های مختلف 3)کاملا فارسی 4)کیفیت عکس عالی وفیلم خوب و.................
در ضمن داخل کارتون گوشیم سیم رابط تلویزیونم هست برعکس بقیشون که میگن باید براشون بخری اما اسن توش بود 1 دونه سیم رابط به تلویزیون.

خيلي عاليه مباركت باشه.خيرش رو ببيني

Actros
26-06-2007, 03:33
مبارکت باشه همشهری از ارگ خریدی؟ کدوم مغازه
قیمتش؟؟؟؟

payman1991
28-06-2007, 01:10
چند خریدی؟؟؟؟؟/
سریال چنج یا سریال اصلی؟؟؟؟
حجمعکس ها (چند مگابایت یا کیلو بایت)به طور متوسط چنده؟؟؟
اگر تونستی یه نمونه عکسش را توی سایت :
Tinypic.com
img.majidonline.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آپلود کنید و لینکشو بزارید تا کیفیت عکسشو ببنیم

nima_989
28-06-2007, 12:53
مصرف باطری چطوری ؟
چند روز یه بار شارژ می کنی؟؟؟

mojtaba_18843
28-06-2007, 13:15
سلام
آقا این دی 900 که من خریدم 2 مورد توش اشکال دارم لزفا منو راهنمایی کنید:
1)اولا اینکه برای منشی تلفنش وقتی صدا هم روش می ذارم وفعالش می کنم ،طرف که صحبت می کنه صداش ضبط نمیشه .میشه راهنمایی کنید ببینم صدای طرف(پیغام طرف )چطوری باید ضبط شه وقتی میره روی منشی تلفن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرم

آقا شما مشكل منشي رو حل كردي؟اگه حل كردي چه جوري؟

my_consort_is_my_life
30-06-2007, 14:59
آقا شما مشكل منشي رو حل كردي؟اگه حل كردي چه جوري؟

نه عزیز ولی می گن میشه بافلش درست شه.
درضمن شارژگوشی خیلی کمه