PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی و بحث در مورد فیلم های تابستانی

ya30n
23-06-2007, 13:05
با سلام ...

تابستان امسال با 90 فیلم سینمائی از شبکه 2
سومین جشنواره فیلم های تابستانی شبکه 2 با اجرای رامبد جوان و آتیلا پسیانی و پخش 90 فیلم برای این جشنواره در نظر گرفته شده که 50 فیلم آن شاخص و طرح و از این تعداد نیز 20 فیلم ایرانی است .
سامان مجری صبح برنامه جشنواره فیلم های تابستانی است و مجریان شب نیز رامبد جوان و آتیلا پسیانی خواهند بود . این برنامه شامل سه بخش : مسابقه - طنز با صندلی یخ و دعوت از هنر پیشه ها و مهمانان هنر مند است .

يا حق (:

ya30n
23-06-2007, 13:08
با اجراي آتيلا پسياني و رامبد جوان
جشنواره فيلم‌هاي تابستاني شبكه دو آغاز شد
خبرگزاري فارس: جشنواره فيلم‌هاي تابستاني شبكه دو با اجراي «آتيلا پسياني» و «رامبد جوان» از ابتداي تيرماه آغاز شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شبكه دو سيما، سومين جشنواره فيلم هاي تابستاني شبكه دو باپخش 90 فيلم شاخص سينمايي و با ساختاري جديد و متنوع از اول تير ماه از شبكه دو سيما آغاز شد.
بنابر اين گزارش، علي لدني تهيه‌كننده سومين جشنواره تابستاني با اعلام اين خبر،افزود: امسال 90 فيلم در نظر گرفته ايم كه 50 فيلم آن، فيلم‌هاي شاخص و مطرح هستند.
وي افزود: جشنواره امسال 3 مجري خواهد داشت آقاي سامان مجري صبح جشنواره هستند كه قبل از تكرار فيلم 30 دقيقه اجراي زنده خواهد داشت و شب‌ها جشنواره با اجراي رامبد جوان و آتيلا پسياني به روي آنتن خواهد رفت .
وي در ادامه گفت:اين برنامه شامل 3 بخش خواهد بود.مسابقه تلفني كه مردم مي توانند با ايميل و sms هم در آن شركت كنند و بخش طنزي با صندلي يخ كه جنبه طنز و شوخي دارد و يك بخش هم دعوت از هنرپيشه‌ها و مهمانان هنرمند است.
وي افزود: در جشنواره تابستاني امسال 90 فيلم سينمايي پخش خواهد شد كه بيش از 20 فيلم آن فيلم‌هاي شاخص ايراني خواهدبود.اين فيلم‌ها محصول شبكه دو، سيما فيلم و فيلم‌هاي مناسبتي خواهند بود كه سه شنبه ها و جمعه ها پخش مي شوند.
فيلم هاي نيمه اول تير ماه جشنواره امسال به اين ترتيب خواهند بود:
1تیر:زوزو محصول مشترک کشورهای سوئد ، دانمارک و انگلیس .
2تير: «سرعت بالا» محصول كشور انگلستان
3تير: «جومانجي» محصول كشور آمريكا
4تير: «عروس دزدان» محصول كشور انگلستان
5تير: «لبه تاريكي» محصول كشور ايران
6تير: «افسانه مرلين1»محصول كشورهاي آلمان و كانادا
7تير: «افسانه مرلين2»محصول كشورهاي آلمان و كانادا
8تير: «ترانه باران» محصول كشور ايران
9تير: «روي خط مرگ» محصول كشور كانادا
10تير: «مقصد نهايي 3»محصول كشور آمريكا
11تير: «همسر» محصول كشور ايران
12تير: «دوئل مرگ» محصول كشور هنگ هنگ
13تير: «من بچه‌هايم را مي خواهم 1»محصول كشور ايتاليا
14تير: «من بچه‌هايم را مي خواهم 2»محصول كشور ايتاليا

cyrus_ln
23-06-2007, 14:14
تكراري تكراري تكراري
هر سال فيلمهايي كه سال قبل و سال قبل تر رو نشون دادن باز هم نشون ميدن.بابا خجالت هم خوب چيزيه نگاه كنيد باز هم جومانجي قراره پخش بشه!!!!

ya30n
23-06-2007, 14:18
آره به خدا
باز مجري ميگه كه كشورهاي ديگه يه فيلم رو صد بار نشون ميدن
بگو به شما چي
اين همه فيلم جديد دارين اخ باز اين كارا چه معني داره؟
مسخرست به خدا
يا حق (:

XirowN
23-06-2007, 14:28
3 ساله داری فیلم های تکراری میذارن [...]

soheil_6666
23-06-2007, 16:18
واقعا که لااقل چند تا فیلم 2007 هم نشون بدن چیزی ازشون کم نمی شه

Old Owl
23-06-2007, 16:28
اقا اين جشنواره شبش كه رامبد جوان مجريشه چه ساعتي ميزاره؟

S@eid
23-06-2007, 18:01
اقا اين جشنواره شبش كه رامبد جوان مجريشه چه ساعتي ميزاره؟فکر می کنم یعد از اخبار سراسری ...
--------------------------------
شبکه های دیگه هم گند زدن با این " جشنواره ی فیلم های تکراریشون " ...

شبکه پنج ساعت یک شب ...

شبکه ی یک ساعت 10 صبح (10 فیلم اولش فیلم های ایرانی قدیمی هستن ... مثلا اون موقع ها که جمشید هاشمپور بزن بهادر بود . ) امروز هم شیر سنگی رو نشون داد ...

شبکه ی سه هم ساعت 5 بعداز ظهر (الان داره خوب ، بد ، زشت رو میده ) ... پخش فیلم های خوب و با کیفیت
برای دو سه بار بد نیست ولی امان از فیلم های درپیت که برای بار هفتم هشتم پخش میشن ...

مقصد نهایی 3 رو با اون سانسور مسخرشون می خوان برای بار سوم چهارم پخش کنن ...

M A R S H A L L
23-06-2007, 18:06
واقعا که لااقل چند تا فیلم 2007 هم نشون بدن چیزی ازشون کم نمی شه

نشون ميدن.
به نظر من فيلم هاش خيلي تكراريه.مثلاً جومانجمي كه مال 10 سال پيشه.دختري كه تو فيلم هست الان بچه اش به همين اندازه است كه مادرش داره تو فيلم بازي ميكنه.

ولي مقصد نهايي بسيار جالب و هيجان انگيزه حتماً بشينيد ببينيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ms368
23-06-2007, 18:18
3 ساله داری فیلم های تکراری میذارن [...]

آره درسته ... ولی برای اوقات بیکاریمون بد نیست ... راستی نمیشه فیمهایی رو که لینک مستقیمشون ( 2006 و 2007 ) رو داریم برای شبکه 2 بفرستیم تا دوبلش کنن و بعد از سانسور پخشش کنند ؟:3:

M A R S H A L L
23-06-2007, 18:23
آره درسته ... ولی برای اوقات بیکاریمون بد نیست ... راستی نمیشه فیمهایی رو که لینک مستقیمشون ( 2006 و 2007 ) رو داشریم برای بکه 2 بفرستیم تا دوبلش کنن و بعد از سانسور پخشش کنند ؟:3:
مطمئن باشيد هر فيلمي رو كه شما داريد اونا حتماً 2 هفته قبل از شما بدست آوردن منتها گزينش داره بيخود كه نميشه!

S@eid
23-06-2007, 18:24
شبكه اول
فيلم سينمايي «شيرسنگي» شنبه دوم تيرماه از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.اين فيلم را مسعودجعفري جوزاني كارگرداني كرده است.
شبكه اول سيما يكشنبه ساعت 10 صبح فيلم سينمايي «كشتي آنجليكا» را به روي آنتن مي‌برد. اين فيلم ايراني توسط محمدبزرگ‌نيا كارگرداني شده و بازيگراني چون عزت الله انتظامي، داريوش ارجمند، مهدي فتحي، مجيد مظفري، پرويز پور حسيني، سوگند رحماني، آتيلا پسياني، كتايون رياحي وجمشيد جهان زاده در آن بازي كرده‌اند.
اين شبكه هم‌چنين دوشنبه فيلم ايراني «جاده‌هاي سرد» به كارگرداني مسعود جعفري جوزاني را به روي آنتن مي‌برد.اين فيلم در سال 1364 ساخته شده و بازيگراني چون علي نصيريان و حميد جبلي در آن به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
«پادزهر» عنوان فيلم سه‌شنبه صبح شبكه اول است كه توسط بهرام كاظمي كارگرداني شده است. اين فيلم با بازي جمشيدهاشم پور درباره‌ي مردي به نام جلال است كه از همسرش جدا مي شود و با همكاري يك كلاهبردار به سرقت از يك خانه‌ي مسكوني اقدام مي كند. جلال از روي تصادف متوجه گفت و گوي يك گروه خرابكار درباره‌ي توطئه بمب گذاري مي‌شود و موضوع را به پليس اطلاع مي‌دهد.
شبكه اول هم‌چنين فيلم تلويزيوني «راز درخت لك لك‌ها» به‌كارگرداني رفيع رفيع‌پور را شنبه ساعت 23 و 30 دقيقه پخش مي‌كند. اين فيلم قصه اشياء گران قيمت و قديمي است كه سال‌هاي قبل در روستايي در گيلان توسط يك از روستائيان متمول مدفون شده است و برخي به دنبال اين دفينه مي‌گردند اما در اين ميان دو پسر بچه بصورت اتفاقي نقشه گنج را مي‌يابند. نيروي انتظامي به خاطر اتفاقات كه در روستا مي افتد وارد ماجرا مي‌شود. اين فيلم در مركز گيلان تهيه شده است و تكرار آن شنبه دوتير ماه است.

S a f a 6 4
23-06-2007, 18:24
بهتر بود تعداد فیلمهای جدید رو اعلام میکردن تا تعداد فیلمهایی که قراره پخش بشه

البته فکر کنم تعدادش به تعداد انگشتان دست هم نشه

mx_2dar
23-06-2007, 18:31
من که اصلا تلویزیون نمی بینم هفته ای 2 یا 3 ساعت
میشینم پشت پی سی فیلم هایی رو که دانلود کردم می بینم اگر صدا سیما کمک بخواد می تونم چند تا فیلم جدید هم بهشون بدم:31: چون انقدر فیلم تکراری دادن حالم بهم خورده ولی اگر فیلم های جدید بدن از تلویزیون دیدن حالش خیلی بیشتره
البته فکر می کنم مشکل اصلی صدا سیما هزینه دوبلاژ فیلم ها باشه وگرنه dvd فیلم ها که بعد 1 ماه میرسه

ya30n
23-06-2007, 18:40
خوشحال به حال خودم كه اصلا طرف كانال هاي ايراني نميرم
يا حق (:

mx_2dar جان
عزيز اينا خودشون بيشتر از من و شما دارن ولي گزاشتن واسه نوه هامون كه به اونا نشون بدن
يا حق (:

bollboll
23-06-2007, 19:28
دوستان مسأله کپی رايت رو فراموش نکنيد، درست است که فیلمهای تازه اکران شده به سرعت دی وی دی شان به دست شما می رسه، اما از راه غیر قانونی. اگر شبکه ایران این فیلمها را همزمان با اکرانشان در کشورهای دیگر نمایش دهد، مورد اعتراض گسترده شبکه های جهانی قرار می گیرد.

S@eid
23-06-2007, 21:26
اینم لیست 12 تا فیلم اول شبکه ی یک ...

تيرماه: شير سنگي
3تيرماه: كشتي آنجليكا
4تيرماه: جاده‌هاي سرد
5تيرماه: پادزهر
6تيرماه: ساوالان
7تيرماه: اينجا چراغي روشن است
9تيرماه: مدرسه پيرمردها
10تيرماه: قطعه
11تيرماه: سفر به خورشيد
12تيرماه: جاده‌هاي متروك
13تير: فرش باد
14تير: مهر مادري

ya30n
23-06-2007, 21:34
ماشالله شبكه يكم كه تو زرد از آب در اومد!!!
يا حق (:

M A R S H A L L
23-06-2007, 23:04
اینم لیست 12 تا فیلم اول شبکه ی یک ...

تيرماه: شير سنگي
3تيرماه: كشتي آنجليكا
4تيرماه: جاده‌هاي سرد
5تيرماه: پادزهر
6تيرماه: ساوالان
7تيرماه: اينجا چراغي روشن است
9تيرماه: مدرسه پيرمردها
10تيرماه: قطعه
11تيرماه: سفر به خورشيد
12تيرماه: جاده‌هاي متروك
13تير: فرش باد
14تير: مهر مادري

چه ساعتي؟
بقيه ي شبكه ها چي؟3- 4 -تهران و...

Greatone
23-06-2007, 23:45
90% تكراريه

*PiNk PaNTHeR*
24-06-2007, 03:27
فکر نکنم هیچجای دنیا فیلمهای قشنگ و رو بورس رو پخش کنه.
فیلم جدید میخوای بشین دانلود کن یا سیدیش رو بخر.

MOHAMMAD2010
24-06-2007, 14:58
همش تکراری
این مقصد نهایی رو که همین چند وقت پیش نشون دادن
یه فیلم 2007 نشون نمیدن

M A R S H A L L
24-06-2007, 16:46
فيلم اولش(سرعت بالا)‌كه بدك نبود.
شايد من خيلي كم فيلم مي بينم.

Don Angelo
25-06-2007, 05:12
با سلام
دوستان عزیز
من امروز ثبت نام کرده ام ( یوزر قبلی من که حدود یک هفته قبل ثبت نام کرده بودم به دلایلی از کار افتاد :41:)
گفتم بهتره برای شروع کار از این تاپیک استفاده کنم .

به نظر من این طرح همانقدر که در سال اول غوغایی به پا کرد می تواند در طول سالهای بعدی هم به روند رو به رشد و پر بیننده خود ادامه دهد .

شاید شما می گویید که به چه دلیل تکراری پخش می کنند ؟
ولی باور کنید در طی این چند سال من اون چیزی رو که با چشم خودم دیدم رو باور می کنم که بسیاری از مردم خودشان خواهان پخش این فیلمهای تکراری هستند !:21:

دروغ نگم خودم هم به نوعی این کارشون رو دوست دارم به دو دلیل :
1. بعضی از فیلمها واقعا ارزش بیش از یک بار دیدن رو دارند .
2. با دیدن اکثر این فیلمها یاد خاطرات گذشته خودم می افتم .

ای کاش حداقل یکی از مجریان این برنامه " بهمن هاشمی " بود .
یکی از مجریانی است که من علاقه خاصی به او دارم .
ولی خب همینکه بازیگران سینما هم به نحوی افتخار همکاری با این برنامه را داده اند , خودش به تنهایی ارزش کار را بالا می برد .

البته نظر دیگر دوستان نیز برای من بسیار بسیار محترم و با ارزش است .

به هر حال
از دوستی که این جستار را ایجاد کرده اند
کمال تشکر را دارم
و امیدوارم که با کمک دیگر دوستان علاقه مند بتوانیم
حداقل برنامه پخش فیلمها را در این مکان قرار بدهیم
تا بتونیم فیلمهای مورد علاقه مون رو با برنامه بهتر و دقیقتر ببینیم .

با تشکر .

پ ن :
جناب مدیر محترم
آقا امین گل .
من همونی هستم که چند روز پیش از شما اجازه فعالیت گرفتم ( یادتان هست ؟)
از این به بعد با این Id فعالیت می کنم .
ممنون .

karin
25-06-2007, 10:14
دیروز تو روزنامه خوندم شبکه 1 می خواد Spider man 3 و The departed رو امسال تابستون پخش کنه
حالا کی؟ معلوم نیست

S@eid
25-06-2007, 10:26
دیروز تو روزنامه خوندم شبکه 1 می خواد Spider man 3 و The departed رو امسال تابستون پخش کنه
حالا کی؟ معلوم نیستنه ... هنوز مشخص نیست ... خدا کنه با عجله دوبله نکنن ...

خبر مربوط به پخش این دو فیلم ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Creeping Death
25-06-2007, 10:48
بابا کی تا حالا دیدید که صداو سیما کارهاشون را سر وقت و درست و حسابی انجام بدن که این بار دومشون باشه ؟

H A M A S
25-06-2007, 11:11
امیدوارم سه گانه پدر خوانده رو دوباره پخش کنند

M A R S H A L L
25-06-2007, 11:33

در اين مورد به شدت موافقم.

Eblis.W810
25-06-2007, 11:36
شبکه 4 هم جشنواره داره؟

kont_prince
25-06-2007, 11:49
بچه ها دیشب تو فیلم جومانجی دختر کوچیکه دختره تو فیلم مرد عنکبوتی نبود؟؟؟کریستن دانستو میگم؟؟؟!!!!

ya30n
25-06-2007, 13:02
يكي گفت ميخوان مرد عنكبوتي سه رو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!
من ميخواستم dvd رو بخرم با اينكه تو ماهواره ديدم ولي گفتن كه كيفيتش خيلي پايينه چون از روي پرده سينما زدن!!!
نشون نميدن عزيز
يا حق (:

S@eid
25-06-2007, 18:00
شبکه 4 هم جشنواره داره؟فکر نمی کنم ... شبکه چهار هرروز تله تئاتر میده ... ساعت 1.30 ظهر ...

بچه ها دیشب تو فیلم جومانجی دختر کوچیکه دختره تو فیلم مرد عنکبوتی نبود؟؟؟کریستن دانستو میگم؟؟؟!!!!خودشه ...
-------------------------------

فیلم های شبکه 3 ( سینما گلخانه )

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "دیوار" محصول هندوستان چهارم تیر ساعت 17:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی یاش کاپور و بازی آمیتاب باچان و شی‌شی کاپور ساخته شده و داستان دو برادر است که یکی به راه خلاف کشیده و دیگری افسری وظیفه‌شناس می‌شود. در اثر اتفاقاتی که بین آنها می‌افتد سرانجام فرزند خلافکار کشته می‌شود و ...
فیلم سینمایی "من روبات هستم" محصول آمریکا پنجم تیر ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم درباره ساخت روباتی است که نسبت به روبات‌های قبلی تغییراتی در آن به وجود آمده است. بعد از کشته شدن سازنده این روبات ها شرکت و کمپانی سازنده این روبات‌ها سعی در خودکشی جلوه دادن این مرگ هستند. پلیسی سیاهپوست که خاطره خوشی از روبات ها ندارد سعی می کند جریان این پرونده قتل را دنبال کند.

فیلم سینمایی "ظهر شانگهای" محصول آمریکا به کارگردانی تام دی و بازی جکی چان، اوون ویلسن، لوسی لیو، براندون مریل و راجر یوان ششم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می شود. مایلز میلر و آلفرد گو فیلمنامه این اثر را در ژانر اکشن، کمدی و ماجراجویانه به مدت 110 دقیقه نوشته اند. "ظهر شانگهای" درباره مردی چینی به نام چون وانگ است که برای نجات یک پرنس به غرب وحشی می رود. او در طول راه با روی بانون، یک دزد خرده پا همراه می شود.
فیلم سینمایی "ریحانه" هم هفتم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می‌شود. علیرضا رئیسیان سال 1368 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه خودش جلو دوربین برد. داستان فیلم درباره زنی به نام ریحانه است که به دلیل اختلاف با شوهرش اسکندر به خانه پدرش بازمی‌گردد. در این فیلم فاطمه معتمدآریا، مجید مظفری، اکبر عبدی، حسین محجوب، حمید جبلی، رضا بابک، حمیده خیرآبادی، سرور نجات‌الهی، فتحعلی اویسی و حسین خانی بیک به ایفای نقش پرداختند. زمان این فیلم 82 دقیقه است.
فیلم های سینمایی "زیگفرید" محصول آلمان و "عروس کاغذی" نهم و دهم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. حجت‌الله سیفی سال 1374 "عروس کاغذی" را بر مبنای فیلمنامه خودش و ناهید رضایی جلو دوربین برد. داستان فیلم درباره روزنامه‌نگاری است که اصرار دارد دردهای جامعه را منعکس کند. او پاورقی تازه‌اش با عنوان عروس کاغذی را به دوستش برهان می‌دهد تا ... در این فیلم 90 دقیقه ای محمود شولیزاده، مژگان پوریگانه، محمد امامی، فریدون سیفی، متین سیفی، حسین محب اهری، هما خاکپاش، منصور یزدانی و حمید ارسالی به ایفای نقش پرداختند.
فیلم سینمایی "پسر اژدهاسوار" 11 تیرماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم سال 2006 به کارگردانی استفان فانگ میر ساخته شد. پیتر بوچمن فیلمنامه این اثر را بر مبنای داستانی از کریستوفر پائولینی نوشته است. این فیلم از 15 دسامبر سال 2006 در آمریکا اکران شد و ژانر آن اکشن، ماجراجویانه، خانوادگی و فانتزی است.

نمایی از فیلم سینمایی "پسر اژدهاسوار"
در "پسر اژدهاسوار" ادوارد اسپلیرز، جرمی آیرنز، سیه‌نا گیلوری، رابرت کارلایل و جان مالکوویچ به ایفای نقش پرداختند. این فیلم محصول مشترک آمریکا و بریتانیا و 104 دقیقه است. داستان درباره پسری است که در یک دهکده به نام آن گاسیا با یک تخم اژدها رو به رو می شود. این واقعه او را به سفری افسانه‌ای می‌برد و درمی‌یابد تنها او می‌تواند سرزمینش را نجات دهد. فیلم "پسر اژدهاسوار" در ایام نوروز از شبکه سه روی آنتن می‌رود.
فیلم‌های "حمله به قلب" محصول آلمان، "سلطان کمدی" محصول آمریکا، "تاکسی" محصول فرانسه و "شیطان" محصول سوئد به ترتیب از 12 تا 16 تیر ماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. پخش مجموعه تلویزیونی "چارخونه" هم از نهم تیرماه از شبکه سه سیما هر شب به مدت 40 دقیقه شروع می‌شود.

ardalan_zapata
25-06-2007, 18:06
دیروز وقتی رامبد جوان گفت فیلم امشب جومانجی دوتاشون زدند زیر ختده

ya30n
25-06-2007, 19:52
دیروز وقتی رامبد جوان گفت فیلم امشب جومانجی دوتاشون زدند زیر ختده

آره خب حق داشتن
ما گريه ميكنيم
اونا ميخندن!!!
يا حق (:

بچه ها تبليغ رو ديدين؟

من روبات هستم!!!!!!!!!!!

اينم رته تو بورس
هر سال نشونش ميدن
حالا سال بماند هر چند ماه نشونش ميدن
شده مث جومانجي
يا حق (:

lonesome9898
25-06-2007, 20:06
بیچارهها 3 بار بیشتر نشون ندادن

ya30n
25-06-2007, 20:11
به جون خودم يادمه 5 بار اين فيلم رو نگاه كردم
در ضمن تكرارش رو هم بيخيال
ولي پنج بار من ديدم
حالا معلوم نيست چند بار نشون دادن كه نديديم
يا حق (:

M A R S H A L L
25-06-2007, 21:14
بچه ها دیشب تو فیلم جومانجی دختر کوچیکه دختره تو فیلم مرد عنکبوتی نبود؟؟؟کریستن دانستو میگم؟؟؟!!!!

بله ديگه.
قبلاً گفته بودم.

ardalan_zapata
25-06-2007, 22:11
بله ديگه.
قبلاً گفته بودم.

خود رامبد هم گفت

kont_prince
26-06-2007, 03:10
من که بیکار نیستم بشینم حرفاشونو گوش بدم تازه امشبم keira knightly تو فیلمه بود

Ehsani
26-06-2007, 03:45
من که بیکار نیستم بشینم حرفاشونو گوش بدم تازه امشبم keira knightly تو فیلمه بود

واسه فقط سرگرمی فیلم بدی نبود این عروس دزدان:46: :31:

راستی اسم اصلیش همینه ؟؟؟ عروس دزدان ؟!؟

AaVaA
26-06-2007, 12:57
حالا ما هیچی ..بزرگ شدیم دیگه گول این جشنواره ها رو نمی خوریم..طفلکی بچه ها با این فیلم کارتونی های تکراریه تماشاخانه!!

Eblis.W810
26-06-2007, 15:09
راستی اسم اصلیش همینه ؟؟؟ عروس دزدان ؟!؟
نه،اسم اصلیش شاهزاده دزدان :20: :20:

L O V A B
26-06-2007, 15:48
نه ... هنوز مشخص نیست ... خدا کنه با عجله دوبله نکنن ...

خبر مربوط به پخش این دو فیلم ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ایولله خبره خوبی بود...

بابا کی تا حالا دیدید که صداو سیما کارهاشون را سر وقت و درست و حسابی انجام بدن که این بار دومشون باشه ؟
بعضی از از کاراشون عالی بود؛ مثل دوبله ی مجدد فیلم بعد از ظهر سگی

ما نیز امیدواریم...:11:

S@eid
29-06-2007, 11:27
فیلم‌های "روی خط مرگ"،‌ "باجه تلفن"، "جستجو"، "دوئل مرگ"، "من بچه‌هایم را می‌خواهم" و "از جنس پریشانی" هفته آینده از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود...

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم "روی خط مرگ" 9 تیرماه ساعت 23:30 از شبکه دو روی آنتن می‌‌رود و 10 تیرماه ساعت 13 از این شبکه تکرار می‌شود. این فیلم تلویزیونی با عنوان اصلی "فشار کابین" سال 2001 به کارگردانی آلن سایموندز ساخته شد. تام گرین و اسکات موریسن فیلمنامه این اثر را بر مبنای داستانی نوشته کوین بکز، تام گرین و داگلاس شوارتس نوشتند.

این فیلم به مدت 93 دقیقه محصول مشترک آمریکا و کانادا است و کریک شفر، ریچل هیوارد، وینسنت رکرد و فرانسوا ایپ در آن بازی کرده‌اند. داستان "روی خط مرگ" درباره شرکت سیاتل است که قصد دارد هواپیمایی با سیستم هدایت و کنترل خودکار را آزمایش کند. از طرفی رئیس شرکت طراح سیستم نرم‌افزار را به دلیل حادثه‌ای که برای هواپیمای آزمایشی رخ می‌دهد، اخراج می‌کند.

فیلم سینمایی "باجه تلفن" هم 10 تیرماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. جوئل شوماخر سال 2002 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه ای از لری کوهن جلو دوربین برد. در این فیلم آمریکایی 81 دقیقه ای بازیگرانی چون کالین فارل، کیفر ساترلند، فورست ویتکر، ادا میچل و کتی هلمز به ایفای نقش پرداختند.

داستان این فیلم درباره یک مدیر تبلیغات به نام استوارت است که هر روز از یکی از باجه تلفن های نیویورک به دوست خود زنگ می زند. یک روز تلفن زنگ می خورد. او گوشی را برمی دارد. صدای آن طرف خط می گوید اگر گوشی را قطع کند کشته می شود و نور قرمز یک سلاح لیزری گواه آن است که تلفن کننده شوخی ندارد.

فیلم "باجه تلفن" با بودجه ای معادل 13 میلیون دلار ساخته شد. در آمریکا 46 میلیون دلار و در جهان 51 میلیون دلار فروش کرد. شوماخر سال 1939 در آمریکا به دنیا آمد. او فیلم هایی چون "سقوط" سال 1993، "بتمن و رابین" سال 1997 و "شبح اپرا" سال 2004 ساخته است.

فیلم سینمایی "جستجو" به تهیه‌کنندگی آفاق سیف‌اللهی و بازی اسماعیل محرابی، فلور نظری و حدیث فولادوند 11 تیرماه ساعت 23:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم با سرفت رفتن جواهراتی که ندا به عنوان قرض از دوستش می‌گیرد تا در یک عروسی استفاده کند، شروع می‌شود. ندا برای جبران این خسارت با همکاری دوستش بابت ساخت دوباره جواهرات به طلافروشی سفته می‌دهد و ...

فیلم سینمایی "دوئل مرگ" محصول هنگ‌کنگ 12 تیرماه ساعت 21 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم سال 1977 به کارگردانی چور یوئن ساخته شده. او فیلمنامه این اثر را بر مبنای رمانی از کو لانگ نوشته است. در این فیلم ی تانگ شین، یو اون اون چن پینگ و لینگ یان بازی می‌کنند و داستان آن درباره فردی است که لقب استاد بزرگ دارد. او فنی خاص دارد که دو نفر برای به دست آوردن فن در پی او هستند، ولی ...

فیلم دو قسمتی "من بچه‌هایم را می‌خواهم" 13 و 14 تیرماه از شبکه دو روی آنتن می‌رود. لوئیچی پرلی سال 2004 این فیلم تلویزیونی را بر اساس فیلمنامه ای از ماسیمو دی ریتا و ماریو فالکونه و رمان ساندرا فی ساخت. در این فیلم ایتالیایی بازیگرانی چون سابرینا فریلی، لوکا باربارسکی، مایکل ریل، برانکو دیوریچ و دانیله نانه به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان "من بچه هایم را می خواهم" درباره زنی به نام سونیا است که برای بازگرداندن فرزندانش به شهری می رود که همسر سابقش در آنجا زندگی می کند، اما همسرش که مردی ثروتمند است مانع رفتن بچه ها نزد مادرشان می شود. سونیا با همکاری شخصی سعی می کند بچه ها را پیش خودش بیاورد.

فیلم سینمایی"از جنس پریشانی" 15 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی مانلی شجاعی فر و بازی افسر اسدی ساخته شده و درباره سیما کاویانی نویسنده ای موفق است که پس از سال‌ها به زادگاهش برمی‌گردد. او در برخورد با افراد مختلف در ذهنش خاطرات دوران کودکی را مرور می‌کند و در نهایت با دوستان قدیمی خود برخورد می‌کند که باعث می‌شود تصمیمی جدید برای زندگی‌اش بگیرد.

----------------------------------------------------------------------------------------

باجه تلفن فیلم قشنگی هست ... البته تکراریه ولی ارزش یه بار دیگه دیدن رو داره ...

ya30n
29-06-2007, 22:11
مرسي داش سعيد عالي بود
يا حق (:

S@eid
30-06-2007, 12:43
فیلم های این هفته ی شبکه ی پنج

فیلم‌های "هفت فانتوم"‌، "له‌له‌های اجباری"،‌ "سایه"، "دزد ناشی"، "محافظ" و "رام" این هفته از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "هفت فانتوم" 9 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم محصول هنگ کنگ است و داستان درباره یک گروه هفت نفره از دوستان قدیمی که توسط پلیس مامور دستگیری و به دام انداختن یک شبکه قاچاق مواد مخدر می‌شوند و ...

جکی چان در نمایی از "له‌له‌های اجباری"

فیلم سینمایی "له‌له‌های اجباری" در قالب برنامه سینما پنج 10 تیرماه ساعت 21:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول هنگ کنگ است و بنی چان سال 2006 بر مبنای فیلمنامه‌ای از جکی چان و یون کام لان آن را ساخته است. نام اصلی این فیلم 134 دقیقه ای "راب بی هود" است و جکی چان، لوئیس کو، میشل هوی و یائو یون در آن بازی کرده‌اند. داستان فیلم درباره دو دوست صمیمی و خلافکار است که پدر یکی از آن دو مخالف کار آنهاست و ...

فیلم سینمایی هندی "سایه" هم 10 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم سال 2003 به کارگردانی آنوراک باسو بر مبنای فیلمنامه‌ای از آموک شتگه ساخته شده و جان آبراهام، تارا شارما، ماهیما چودری و زهره سگل در آن بازی کرده‌اند. داستان فیلم درباره یک زوج خوشبخت است که منتظر به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستند، اما پس از یک سیل مخرب مایا برخلاف خواست همسرش برای نجات سیلزدگان عازم آن منطقه می‌شود ...

فیلم سینمایی"دزد ناشی" محصول هندوستان 12 تیرماه از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم در ژانر کمدی و اکشن سال 2004 به کارگردانی دیوید داوان و بر مبنای فیلمنامه‌ای از شاه نواز احمد، ایانوس ساجاوا و همورخان ساخته شده است. در این فیلم بابی دیول، شلیپا شتی، شکار سومان و ام پوری به ایفای نقش پرداختند.

داستان "دزد ناشی" درباره دو سارق است که به کمک دو مامور پلیس طماع به محل نگهداری بزرگترین الماس وارد می‌شوند، اما یکی از سارقان همدستان خود را فریب می‌دهد و الماس را می‌رباید، ولی به هنگام فرار الماس را در سقف کانال هوایی یک ساختمان نیمه ساز پنهان می‌کند و ...
فیلم سینمایی"محافظ" 15 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم به مدت 139 دقیقه محصول آمریکا به کارگردانی اندرو دیویس بر اساس فیلمنامه ران. ال. برینکرهوف ساخته شده است است. در فیلم "محافظ" کوین کاستر، اشتن کوچر، سلا ورد و کلنس براون به ایفای نقش پرداختند.

کوین کاستنر در نمایی از "محافظ"

این فیلم بر مبنای رمان پرفروش "میمون‌های دریایی" ساخته شده است. اندرو دیویس کارگردان فیلم‌های "در محاصره" 1992، "فراری" 1993، "واکنش زنجیره‌ای" 1996، "یک قتل بی‌نقص" 1998 و "خسارات جنبی" 2002 بوده است. داستان "محافظ" درباره بن رندان سرپرست یک گروه نجات غریق است. وی در حرفه خود سوابق درخشانی دارد، اما دچار اشتباهی می‌شود و جان همسر خود را به خطر می‌اندازد.
فیلم سینمایی "رام" نیز 15 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. داستان این فیلم درباره یک پلیس درستکار به نام شیو کمار مدافع قانون است. او دو بردار دارد که بعد از گذراندن دوران محکومیت از زندان آزاد می‌شوند و به او قول می‌دهند برای همیشه دست از خلاف‌هایشان بردارند.

M A R S H A L L
30-06-2007, 17:32
كي آمار دقيق فيلم هايي كه قراره از هر كدوم از شبكه ها تا آخر تابستون پخش بشه رو داره؟

kont_prince
01-07-2007, 18:08
به نظر من باجه تلفن خوب نیست اخه لوکیشن فیلم از اول تا اخر یکیه

cyrus_ln
01-07-2007, 18:26
به نظر من باجه تلفن خوب نیست اخه لوکیشن فیلم از اول تا اخر یکیه

نگو عزيز.:20:
اتفاقا باجه تلفن فيلمي بود كه من ازش خوشم اومد.

S@eid
01-07-2007, 18:39
به بهانه ی پخش فیلم " باجه ی تلفن "

جوئل شوماخر، در تمام مدت پخش فيلم «باجه تلفن» هيجان، اضطراب، تعليق واكنش را به طور كامل به نمايش مي‌گذارد و در اين فاصله حتي به تماشاگر اجازه نمي‌دهد كه به هيچ چيز ديگر به غير از داستان و فيلم فكر كند.
به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، «باجه تلفن» (phone Booth) محصول سال 2002 آمريكا است كه در مدت زمان 81 دقيقه به شيوه رنگي و با صداي دالبي ديجيتال ساخته شده است.

درباره فيلم

«باجه تلفن» از مفهومي جذاب سرچشمه مي‌گيرد و شيوه اجرايي كارگردان متبحر آن بر جذابيت فيلم مي‌افزايد.
ساخته جوئل شوماخر به اعتقاد برخي منتقدان يك فيلم كوتاه است كه حاوي پاياني مايوس كننده و داستان تعجب برانگيز است.
اين فيلم را مي‌توان يك نمايش تك پرده‌اي درباره اخلاقي‌گرايي در جامعه مدرن اماروز ورويكرد فرد به معيارهاي پذيرفته شده اخلاقي عنوان كرد.
با اين حال هدف اصلي فيلمساز ايجاد هيجان در تماشاگر بوده است و رمز موفقيت نسبي سينمايي «باجه تلفن» نيز همين است.
شوماخر، همانند ديگر اثر خود «سرعت» از ابتداي كار خط پايان خود را مشخص كرده است. داستان باجه تلفن با قرار گرفتن در يك مسير پر هيجان، به موقع از پيچش‌هاي دراماتيك نيز بهره مي‌برد تا بر دلهره تماشاگر افزوده شود.
فيلمبرداري خوب باجه تلفن به همراه يك تدوين فشرده و گام و ضرباهنگي تند و نفس گير، در مجموع فيلم باجه تلفن را به يك اثر نافذ و تاثيرگذار تبديل كرده است.

داستان فيلم

فيلمنامه باجه تلفن را لاري كوهن در ژانر جنايي و دلهره به نگارش درآورده است.
اين فيلم با شعار «زندگي شما بر لبه تيغ قرار دارد» درباره يك مدير تبليغات به نام استوارت است كه هر روز از يكي از باجه‌هاي تلفن در نيويورك به دوست خود زنگ مي‌زند. يك روز تلفن زنگ مي‌خورد او گوشي را برمي‌دارد. صداي آن طرف خط مي‌گويد اگر گوشي را قطع كنيد كشته مي‌شويد و نور قرمز يك سلاح ليزري گواه آن است كه تلفن كننده شوخي ندارد.

اكران در سينماها و حضور در جشنواره‌هاي خارجی

فيلم باجه تلفن با بودجه‌اي معادل 13 ميليون دلار ساخته شد. در آمريكا 46 ميليون دلار و در جهان 51 ميليون دلار فروش كرد.
با اين حال سينمايي باجه تلفن به دليل شباهت بسياري كه به موضوع قتل‌هاي زنجيره‌اي در آمريكا داشت با موانع بسياري براي نمايش مواجه شد.
اين فيلم علاوه بر آمريكا دركشورهايي چون هلند، استراليا، كانادا، فيليپين، نروژ، مكزيك و فنلاند نيز به نمايش عمومي درآمد.
سينمايي «باجه تلفن» در سال 2004 در جايزه فيلم تصوير شركت كرد و كانديداي دريافت جايزه بهترين بازيگر نقش دوم مرد شد. اين فيلم با حضور در جايزه فيلم ام تي وي، نيز كانديداي دريافت جايزه بهترين فيلم بوده است. حضور در جايزه فيلم منتخب نوجوانان و نامزدي دريافت جوايز بهترين بازيگر و از ديگر موفقيت‌هاي اندك سينمايي باجه تلفن است.

درباره فيلمساز

جوئل شوماخر 29 اوت 1939 در نيويورك متولد شد. او كارگرداني را از سال 1974 وبا يك فيلم تلويزيوني با نام داستان ويرجين هيل آغاز كرد.
شوماخر تا كنون 28 فيلم را كارگرداني كرده است كه «باجه تلفن» نوزدهمين فيلم وي محسوب مي‌شود.
از مهمترين ساخته‌هاي اين كارگردان مي‌توان به ورونيكا گرين (2003)، شبح اپرا (2004)، هشت ميلي متري (1999)، بتمن و رابين (1997) و سرزمين ببرها اشاره كرد.

بازيگران فيلم

جوئل شوماخر را استاد كشف و به كارگيري هنرپيشه‌جوان و مستعد مي‌دانند و اوجگيري بازيگراني مانند كالين فارل ايرلندي كه در باجه تلفن هم به ايفاي نقش پرداخته محصول همين رويكرد است.
علاوه بر كالين فارل بازيگراني چون فارست ويتاكر، كيت نايس، كثي هولمز و كيفر ساترلند در سينماي باجه تلفن به ايقاي نقش پرداخته‌اند...

پخش از تلويزيون

شبكه دو سيما براي نخستين بار جمعه 15 دي ماه سال 85 بر روي آنتن رفت و امشب ـ 10 تير ماه ـ ساعت 23 و 30 از شبكه دو سيما بر روي آنتن مي‌رود ...

ya30n
02-07-2007, 09:52
سلام باجه تلفن رو يه بار ديدم از شبكه دو
فيلم نسبتا خوبي بود
اگه نديدين شما هم نگاه كنيد البته خوردني هم همراهتون باشه كه خسته نشين!!!
يا حق (:

AaVaA
02-07-2007, 10:29
باجه تلفن فیلم خوبیه به شرط اینکه این آخرین بار باشه که امسال نشونش میدن.
اگه حس میکنید یه ذره از خود واقعیتون دور شدید و مردمو با دروغ هاتون سرگرم کردید ..تجربه ی خوبیه دیدنش!
البته دوبله اش به نظرم میتونست بهتر باشه..من از لحن صداهاشون و مکالمه هاشون تو نسخه ی زبان اصلی بیشتر لذت بردم.

L O V A B
02-07-2007, 17:16
سلام باجه تلفن رو يه بار ديدم از شبكه دو
فيلم نسبتا خوبي بود
اگه نديدين شما هم نگاه كنيد البته خوردني هم همراهتون باشه كه خسته نشين!!!
يا حق (:
یاسین جان به نظر من کم خرج ترین فیلم دنیاست!!:31:

M A R S H A L L
02-07-2007, 17:40
بابا اين برنامه ها رو خواسته بوديم چي شد؟؟؟؟؟؟؟

S@eid
06-07-2007, 11:16
فیلم های این هفته ی شبکه ی 2

فیلم‌های محصول مرگبار، کاسپر، در غیر این صورت عصبانی می‌شوم، اژدهای لوده، آوای نقره‌ای و یک خواب صد بیداری هفته آینده از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر،"محصول مرگبار" 16 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم آمریکایی را استن فرگوسن سال 1992 بر مبنایی فیلمنامه‌ای از لئو پور ساخته است. "محصول مرگبار" در ژانر درام و خانوادگی قرار می گیرد و ملورا اسلاور، مارسیا دنجرفیلد، دیوین هیلی و دیوید جنسن در آن بازی کردند. داستان این 90 دقیقه ای درباره چند قاچاقچی قهوه است که محصولی را از کشور اکوادور با هواپیما بارگیری می‌کنند، غافل از اینکه ...

فیلم سینمایی "کاسپر" 17 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم را براد سیلبرلینگ سال 1995 به مدت 100 دقیقه ساخت. شری استونر و دی‌ینا آلیور بر مبنای شخصیتی خلق شده توسط جوزف اوریولو فیلمنامه‌ این اثر را نوشتند. "کاسپر" در ژانر کمدی، خانوادگی و فانتزی 20 مه سال 1995 در آمریکا اکران شد. موسیقی فیلم را جیمز هورنر ساخته است.

در این فیلم که محصول آمریکا است، کریستینا ریچی، بیل پولمن، بن استاین، کتی موریاتی و اریک آیدل بازی کرده‌اند. در خلاصه داستان این فیلم آمده: وارثان خانه‌ای قدیمی از دکتری به نام جیمز هاردی، متخصص مسائل ماوراء الطبیعه دعوت می‌کنند خانه را از ارواح پاکسازی کند. او با دخترش کت به قصر می‌رسد. در نخستین برخورد سه روح شرور به نام دیلاق، خپله و بوگندو مزاحم می‌شوند، اما روح خوبی به نام کاسپر با کت دوست می‌شود و...

فیلم سینمایی"در غیر این صورت عصبانی می‌شوم" محصول ایتالیا 18 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم درباره ماجراهایی است که در یک مهدکودک روی می دهد.

فیلم سینمایی "اژد‌های لوده" محصول هنگ‌کنگ هم 20 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. وینسنت کوک سال 2003 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش و پاتریک کونگ جلو دوربین برد. "اژدهای لوده" در ژانر کمدی سال 2003 به مدت 102 دقیقه اکران شد.
در این فیلم کن چنگ، جوی چنگ، رونالد چنگ، جکی چیونگ و چیم سوئی - من به ایفای نقش پرداختند. داستان این فیلم درباره سه پسر لاابالی است که تحت فشار پدرشان به استخدام نیروی پلیس در می‌آیند و در یک ماموریت موفق می‌شوند باند تبهکاری را متلاش کنند.

فیلم سینمایی "آوای نقره‌ای" محصول استرالیا 21 تیر ماه ساعت 24 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. جان تاتولیس این فیلم 93 دقیقه ای را برمبنای فیلمنامه‌ای از الین میچل و جان استیونز در سال 1993 ساخت. در "آوای نقره ای" کارولین گودال، راسل کرو، امیل دامیون، جانی ران و بادی تایسن به ایفای نقش پرداختند. موضوع این فیلم درباره اسبی است که نمی خواهد اسیر افسانه ها شود، برای همین خود را از دره‌ای به پایین پرتاب می‌کند، ولی ... "آوای نقره ای" در سال 1994 برنده جایزه بهترین فیلم هیئت داوران کودک جشنواره بین المللی فیلم کودک شیکاگو شد.

فیلم سینمایی "یک خواب صد بیداری" هم روز جمعه 22 تیر ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم به بهانه سالگرد جنگ 33 روزه لبنان از این شبکه پخش می‌شود. "یک خواب صد بیداری" با نگاهی جدی به اتفاقات و موضوعات سیاسی آن زمان، از زبان یک کودک لبنانی بیان می‌شود.

S@eid
06-07-2007, 11:17
فیلم های شبکه ی 3 تا اخر تیر ...

فیلم‌های سینمایی "باغبان"، "عشق + 2"، "مردی به نام هیرو"،‌ "لانه زنبور"، "به خاطر یک مشت دلار"، "شاید وقتی دیگر"، "انتقام"، "عزیزم من کوک نیستم" و "نارنیا" در برنامه سینما گلخانه شبکه سه روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم‌های سینما گلخانه شبکه سه سیما ساعت 16:45 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. فیلم سینمایی "باغبان" به کارگردانی رابی چوبرا 16 تیرماه از شبکه سه پخش می‌شود. فیلمنامه این اثر را شفیق انصاری، ساتیش باتنگاه، رام گویند و آچلار نگار بر مبنای داستانی از چوبرا نوشتند.
در این فیلم هما مالینی، آمیتاب باچان، پرش راوال و سلمان خان به ایفای نقش پرداختند و داستان آن درباره زن و شوهری است که بعد از بازنشستگی تصمیم می‌گیرند املاک‌شان را بین فرزنداشان تقسیم کنند و خودشان کنار فرزندان زندگی کنند، اما بچه‌ها آنها را از هم جدا می‌کنند و زندگی برای شان سخت می‌شود و ...

فیلم سینمایی "عشق +2" هم 17 تیرماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم سال 1377 به کارگردانی رضا کریمی در ژانر اجتماعی ساخته شده و داستان آن درباره یاسمن است که بعد از جدایی از همسرش محمود به خارج کشور می‌رود. او بعد از شنیدن خبر درگذشت پدر خود به ایران می آید و مجدداً محمود را ملاقات می‌کند ... امین تارخ، فاطمه معتمد آریا، ویشکا آسایش، مجید مشیری، علی واثق ملکی، مریم بوبانی و بهاره جزایری بازیگران این فیلم 95 دقیقه ای هستند.

فیلم‌های "مردی به نام هیرو" محصول هنگ کنگ، "لانه زنبور" محصول فرانسه و "به خاطر یک مشت دلار" محصول مشترک ایتالیا، اسپانیا و آلمان به ترتیب 18 تا 20 تیرماه از شبکه سه پخش می‌شود. "به خاطر یک مشت دلار" سال 1964 به کارگردانی سرجو لئونه در ژانر اکشن و وسترن با بازی کلینت ایستوود، ماریان کوچ و جان ماریا ولونته ساخته شده است. ایستوود بازیگری را از نیمه های دهه 1950 آغاز کرد و با وسترن اسپاگتی "به خاطر یک مشت دلار" به شهرت و محبوبیت رسید.

فیلم سینمایی "شاید وقتی دیگر" 21 تیرماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم سال 1366 به نویسندگی و کارگردانی بهرام بیضایی ساخته شده و داستان آن درباره مدبر گوینده متن فیلم های تلویزیونی است که روی صفحه موویلا در نمایی از یک فیلم مستند همسرش کیان را در خودور مردی ناشناس می بیند ... در این فیلم سوسن تسلیمی، داریوش فرهنگ، علیرضا مجلل، سیروس نصیری، رضا رادمنش، سیمین انصاری، قدرت‌الله لطیفی و جمشید لایق بازی کرده اند. زمان این فیلم 160 دقیقه است.

فیلم سینمایی "انتقام" محصول رومانی و فیلم "عزیزم من کوک نیستم" به ترتیب 23 و 24 تیرماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. "عزیزم من کوک نیستم" را محمدرضا هنرمند سال 1380 در ژانر اجتماعی و کمدی ساخته و داستان آن درباره کارمند دادگستری است که به پسرش قول داده کامپیوتر مدل بالایی برای او بخرد. او برای به دست آوردن پول به کاری ماجراجویانه دست می زند. پرویز پرستویی، فاطمه معتمد آریا، محمد کاسبی، مهدی فتحی، فرهاد آئیش، سپهر آزادی، مانی نوری، مهران رجبی و حسین شیرزاد بازیگران این فیلم 95 دقیقه ای هستند.

فیلم سینمایی "نارنیا" هم 25 تیرماه از شبکه سه پخش می‌شود. "نارنیا" با نام اصلی "وقایع‌نگاری نارنیا: شیر، جادوگر و کمد" سال 2005 به کارگردانی اندرو آدامسن روانه سینماها شد. این فیلم بر مبنای "شیر، جادوگر و کمد" نخستین رمان چاپ شده از مجموعه داستان‌های فانتزی و کودکانه "وقایع‌نگاری نارنیا" نوشته سی. اس. لوئیس ساخته شده است.

والت دیزنی پیکچرز این فیلم 135 دقیقه‌ای را به بازار عرضه کرد. داستان درباره چهار کودک بریتانیایی است که در دوران بمباران لندن در اوایل دهه 1940 به حومه شهر فرستاده می‌شوند. بچه‌ها یک کمد پیدا می‌کنند که آنها را به دنیای فانتزی نارنیا هدایت می‌کند، جایی که پس از متحد شدن با یک شیر به نام اسلان، علیه نیروهای جادوگر سفید وارد مبارزه می شوند.

"نارنیا" اولین فیلم "زنده" اندرو آدامسن فیلمساز 41 ساله است. او پیش از این دو فیلم "شرک" (2001) و "شرک 2" (2004) را کارگردانی کرده بود. "نارنیا" از 9 دسامبر 2005 به طور همزمان در اروپا و آمریکای شمالی به نمایش درآمد و با استقبال بسیار خوب منتقدان و تماشاگران رو به رو شد. این فیلم با بودجه‌ای برابر 180 میلیون دلار ساخته شد و تنها در داخل آمریکا 291 میلیون دلار فروخت. فروش "نارنیا" در سطح بین‌المللی 453 میلیون دلار بود.

"نارنیا" اولین پرفروش آمریکا در سال 2005 و در فهرست 100 فیلم پرفروش دنیا در رده بیست و چهارم قرار دارد. "نارنیا" در اسکار 2006 در سه رشته بهترین چهره‌پردازی، بهترین صداگذاری و جلوه‌های تصویری نامزد اسکار بود و توانست اسکار بهترین چهره‌پردازی را از آن خود کند. ویلیام موزلی، آنا پاپل ول، اسکندر کینز، جرجی هنلی، تیلدا سوئینتن، لیام نیسن و جیم برودبنت در "نارنیا" نقش‌آفرینی می‌کنند.

S@eid
06-07-2007, 11:17
فیلم های شبکه ی 5 ...

فیلم های سینمایی "فرار از زمان"، "در قلب شما هستیم"، "اگه می‌تونی منو بگیر"، "اعتبار"، "نشان"، "دو برادر" و "طعم جنایت" از شبکه تهران پخش می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "فرار از زمان 1" محصول هنگ کنگ 16 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره یک دزد که دست به کارهای خلاف می‌زند. یک افسر پلیس مامور دستگیری این دزد حرفه‌ای می شود، ولی در آخرین لحظه دزد با ترفندهای مختلف از دست پلیس می‌گریزد ...

فیلم سینمایی "در قلب شما هستیم" 17 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. داستان این فیلم درباره وی جی، فرزند یکی از ثروتمندان هند است که پس از سال‌ها به وطن بازمی گردد. پدر او که بیمار است، دوست دارد وی جی هر چه زودتر ازدواج کند، ولی او قصد ازدواج با دختر دلخواهش را دارد و ...

فیلم سینمایی "اگه می‌تونی منو بگیر " 17 تیرماه ساعت 21:30 در قالب برنامه سینما پنج از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم سال 2002 به کارگردانی استیون اسپیلبرگ با فیلمنامه جف ناتانسن و اقتباسی آزاد از کتابی نوشته فرانک آباگنل جونیر و استن ردینگ ساخته شد. آباگنل در سال‌های 1960 پیش از آنکه حتی 19 ساله شود توانست میلیون ها دلار کلاهبرداری کند و فیلم داستان زندگی واقعی اوست.

لئوناردو دی‌کاپریو در "اگه می‌تونی منو بگیر"

با این حال، "اگه می‌تونی منو بگیر" تا حدی متفاوت با کتاب آباگنل است. این فیلم که به جرات یکی از نامتعارفترین فیلم‌های اسپیلبرگ است، با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد. لئوناردو دی‌کاپریو نقش آباگنل را بازی می‌کند و تام هنکس هم در نقش یک مامور اف‌بی‌آی که در تعقیب اوست، ظاهر شده. کریستوفر واکن در نقش پدر آباگنل، امی آدامز و مارتین شین از دیگر بازیگران فیلم هستند.

کریستوفر واکن و جان ویلیامز آهنگساز برای این فیلم 141 دقیقه‌ای نامزد اسکار شدند. "اگه می‌تونی منو بگیر" با 52 میلیون دلار ساخته شد و فروش جهانی آن حدود 351 میلیون دلار بود. فرانک دابلیو آباگنل واقعی در نقش یک پلیس فرانسوی نقشی کوتاه در فیلم دارد. داستان این فیلم درباره فرانک به عنوان یک شهروند موفق است که برای همشهریانش سخنرانی می کند، ولی واقعیت این است که او در حال ورشکستگی است و همسرش نیز در حال جدا شدن از او.

فیلم سینمایی "فرار از زمان 2" 18 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم محصول هنگ‌کنگ است و داستان درباره یک مرد فوق العاده باهوش که با قدرت تردستی بسیار زیاد، پول‌های کلانی از شرکت‌های بیمه و سرمایه‌دار گرفته و صرف کودکان و افراد مستمند می کند، این شخص با استفاده از نقاط ضعف پلیس موفق به این امر می شود و ...

فیلم سینمایی "اعتبار" محصول هندوستان هم 19 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره آریان پسری با عقده هیستری است که در دوران جوانی وقتی قصد ازدواج با دختر مورد علاقه اش را داشته و از او جواب رد شنیده، پدر خود را کشته و اکنون در دسته اراذل و اوباش شهر به دزدی و فریب دختران مشغول است ...

فیلم سینمایی "نشان" و "دو برادر" 20 و 21 تیر ماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. ژان ژاک آنو سال 2004 فیلم سینمایی " دو برادر " را بر اساس فیلمنامه خودش که به همراه آلن گدار نوشته بود، جلو دوربین برد. این فیلم محصول مشترک فرانسه و بریتانیاست و بازیگرانی چون گای پیرس، ژان کلود درینوس، فردی هایمور و اونا انگوین در آن بازی کرده‌اند.

زمان فیلم سینمایی "دو برادر" 109 دقیقه و داستان حکایت دو خرس است که در دوران کودکی از هم جدا شده اند و بعد از گذشت چند سال به عنوان دو دشمن رو به روی هم قرار می گیرند. یک جهانگرد هم نادانسته آنها را به مبارزه با یکدیگر تشویق می کند.

فیلم سینمایی"طعم جنایت" محصول فرانسه 22 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان این فیلم آمده: سارق خرده پای فرانسوی که خصلت اصلی آنها بی دست و پایی است در سرقت تابلو با مشکل رو به رو می‌شود، رئیس تصمیم می گیرد او را برای سرقت گاوصندوق به آمریکا بفرستد.

Greatone
06-07-2007, 14:55
سلام
زيك فريك قشنگ بود.......

ya30n
07-07-2007, 10:03
عالي بود
سعيد جان
يا حق (:

Asalbanoo
11-07-2007, 16:26
فیلم‌های سینمایی "سی و ششمین مرحله شائولین"، "افسانه"، "زمانه"، "دیوار آتش"، "خانواده"، "اعمال شیطانی"، "سرکار" و "کلک تو کلک" از 23 تا 29 تیرماه از شبکه تهران پخش می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی"سی و ششمین مرحله شائولین" محصول هنگ‌کنگ ساعت یک بامداد 23 تیرماه از شبکه تهران پخش می‌شود. لیو چیا لیانگ این فیلم را سال 1978 بر مبنای فیلمنامه‌ای از کوانگ نی ساخت و در آن گوردون لیو، لو لی، لیو چیه یانگ و چو نورمن به ایفای نقش پرداختند.

داستان این فیلم 115 دقیقه ای درباره یک دانش آموز جوان است که تحت تاثیر معلم خود درگیر شورشی دسته جمعی علیه حکومت سانچون می شود. ماموران دولتی ناآرامی ها را سرکوب می کنند و با حمله به مدرسه تعداد زیادی را می کشند. مرد جوان تصمیم به انتقام می گیرد. او که در جریان یک نبرد زخمی شده به معبد شائولین می گریزد و در آنجا آموزش کونگ فو می بیند.

فیلم سینمایی "خانواده" 24 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم را راج کومار سان توشی سال 2006 بر مبنای فیلمنامه‌ای از راجیتا آروار و تیگمانشو دهیولیا در ژانر اکشن، جنایی، درام، رومانتیک و تریلر به مدت 150 دقیقه ساخته است.

این فیلم محصول هندوستان و آمریکاست و بازیگرانی چون آمیتاب باچان، آکشی کومار، بهومیکا راماسی و شرناز پاتل در آن بازی کرده اند. داستان فیلم درباره پرندسای رهبر باند تبهکاری است که با وجود حمایت‌های بی شائبه از پسرش امیر، او پسری بی‌مسئولیت و بی بند و بار است، پرندسای در درگیری با دشمن دیرینه‌اش سلیم بای شیکر را به قتل می رساند و ...

فیلم سینمایی"دیوار آتش" به کارگردانی ریچارد لانکرین 24 تیرماه در قالب برنامه سینما پنج ساعت 22:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم 100 دقیقه ای سال 2006 ساخته شد و هریسن فورد در آن نقش جک استنفلد را بازی می‌کند، یک کارشناس امنیتی در امور بانکی که زندگی خوبی دارد. یک گروه تبهکار به رهبری بیل کاکس به خانه او حمله می‌کنند و جک را وامی‌دارند برای حفظ خانواده‌اش 100 میلیون دلار به یک حساب بانکی در جزایر کیمن منتقل کند ...

"دیوار آتش" با بودجه‌ای حدود 60 میلیون دلار ساخته شد. فیلم در داخل آمریکا حدود 49 میلیون دلار و در سطح بین المللی 34 میلیون دلار فروخت. پل بتانی، ویرجینیا مدسن، مری لین راجسکوب، جیمی بنت از دیگر بازیگران این فیلم آمریکایی هستند. ریچارد لانکرین متولد 1946 بریتانیاست.

فیلم "افسانه" محصول چین 25 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. استنلی تونگ سال 2005 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش و هالی شولی جلو دوربین برد. جکی چان، هی سون کیم، تونی لیونگ کا فای، ملیکه شراوت و کن لو در فیلم بازی می‌کنند که محصول مشترک چین و هنگ‌کنگ و 122 دقیقه است.

"افسانه" داستان ژنرال منگ ‌لی را روایت می‌کند که ماموریت دارد شاهزاده اکی سو را برای ازدواج مصلحتی که باعث پیوند بین دو امپراتوری خواهد شد، محافظت کند و به مراسم جشن ازدواج برساند، اما در بین راه مجبور می‌شود برای حفظ جان شاهزاده خانم با مشکلات بسیار دست و پنجه نرم کند.

فیلم سینمایی "زمانه" محصول هندوستان 26 تیرماه و فیلم سینمایی "اعمال شیطانی" 27 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران پخش می‌شود. تریلر جنایی هنگ کنگی "اعمال شیطانی" محصول سال 2002 به کارگردانی اندرو لو و سیوفای ماک است و تونی لیونگ، اندی لو، آنتونی وونگ، اریک تسانگ، کلی چن و سامی چنگ در آن بازی کرده اند.

فیلم 101 دقیقه‌ای "اعمال شیطانی" در بیست و دومین دوره جوایز فیلم هنگ کنگ برنده هفت جایزه از جمله بهترین فیلم و کارگردانی شد. ضمن اینکه در چهلمین دوره جوایز سالانه اسب طلایی، شش جایزه را از آن خود کرد. داستان فیلم درباره سام، رئیس یک گروه بزرگ تبهکاری است که قبلاً مربی نیروهای جوان بوده و این جوانان حالا تبدیل به اعضا ارشد نیروهای پلیس و دو تن از آنها به عنوان نیروی نفوذی پلیس وارد گروه سام شده‌اند.

فیلم سینمایی"سرکار" محصول هندوستان 29 تیرماه ساعت یک بامداد از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول هندوستان است و داستان آن درباره سوباش ناگار که قدرتش را مدیون عدالت و کمک رساندن به مردم ضعیف و محروم می داند. دو پسر سوباش تازه از آمریکا بازگشته اند. شینو کارگردان سینماست، مردی به نام رشید که یکی از بزرگترین روسای مافیای مواد مخدر است، نزد سوباش می آید و از او می خواهد در قبال گرفتن مبلغی هنگفت از او حمایت کند.

فیلم سینمایی "کلک تو کلک" 29 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول سال 2006 هندوستان به کارگردانی نیراج وا است و در آن سونیل شتی و آکشی کومار بازی می کنند. داستان "کلک تو کلک" درباره راجو، شام و بابو سه دوست صمیمی است که دنبال راهی برای پولدار شدن هستند. راجو آگهی شرکت سرمایه گذاری آنورادا را می بیند که در عرض 21 روز سرمایه را به دو برابر تبدیل می کند. آنها به زحمت مقداری پول فراهم می‌کنند، ولی ...

S@eid
11-07-2007, 22:25
فیلم های هفته ی اینده ی شبکه ی 2 ...

فیلم‌های "فاجعه در ابرها"، دو قسمت "اسپایدرمن"، "بیگانه پنهان"، "داستان پلیس 2"، "دیگران" و "قهوه اسپرسو" هفته آینده از 23 تا 29 تیرماه از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "فاجعه در ابرها" شنبه 23 تیرماه ساعت 24 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک کانادا و آلمان است و داستان یک یک هواپیماست که در آسمان با صاعقه برخورد می‌کند. مسافران نگران سقوط هواپیما هستند، اما سازمان سیا قصد دارد هواپیما را یا به کشور بازگرداند یا آن را با شلیک یک راکت ساقط کند.

فیلم های سینمایی "اسپایدرمن" 1 و 2 نیز یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 تیرماه ساعت 24 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. "اسپایدرمن" به کارگردانی سام ریمی سال 2002 به مدت 121 دقیقه ساخته شده و دیوید کوپ فیلمنامه آن را بر مبنای کتاب داستان مصور استن لی و استیو دیتکو نوشته است. موسیقی متن را هم دنی الفمن ساخته است.

در این فیلم توبی مگوایر، ویلم دافو، کرستن دانست، جیمز فرانکو، کلیف رابرتسن، رزمری هریس و بیل نان به ایفای نقش پرداختند. داستان فیلم درباره پیتر پارکر نوجوان یتیم و تکرو و باهوشی است که در محله کوئینز نیویورک به اتفاق عمه‌اش هریس و عمویش رابرتسن زندگی می‌کند و رویای دختر همسایه مری جین را در سر می‌پروراند.

"اسپایدرمن 2" را هم ریمی سال 2004 به مدت 127 دقیقه ساخته و جیمز فرانکو، آلفرد مولینا، رزمری هریس و ... در آن بازی کرده اند. داستان فیلم درباره پیتر پارکر است که خود را از فعالیت‌های نجاتبخش کنار کشیده و درسش را در دانشگاه ادامه می‌دهد. او به عنوان عکاس نیمه وقت برای روزنامه زرد دیلی باگل کار می‌کند و در وقت محدودی هم که باقی می‌ماند به عنوان پیک سفارش‌های پیتزافروشی را انجام می‌دهد ...

فیلم سینمایی "داستان پلیس 2" 27 تیرماه ساعت 24 از شبکه دو روی آنتن می رود. جکی چان سال 1998 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه ای از خودش و ادوارد تانگ ساخت. جکی چان در "داستان پلیس 2" در کنار بازیگرانی چون مگی چیونگ، بیل تانگ، چو یون و چارلی چو به ایفای نقش پرداخته و داستان درباره فردی به نام کوین است که با وجود موفقیت در دستگیری تبهکاران، روش های نامعمول او باعث شده در اداره پلیس جایگاه چندان خوبی نداشته باشد.

فیلم سینمایی "دیگران" هم 28 تیرماه ساعت 24 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک اسپانیا، فرانسه و آمریکا است. فیلم "دیگران" را آلخاندرو آمنابار بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش سال 2001 به مدت 104 دقیقه ساخته و در آن نیکول کیدمن، فیونلا فلاناگان، کریستوفر اکلستن، جیمز بنتلی، الین کسیدی، رنی آشرسن، اریک سایکس و گوردون رید بازی کرده اند.

داستان فیلم "دیگران" درباره گریس (کیدمن) مادر تنهایی است که با مشقت بچه‌های کوچکش را در خانه‌ای اربابی و دورافتاده در جزیره جرزی بزرگ می‌کند. نه تنها شوهرش چارلز یکسال و نیم پیش در جنگ جهانی دوم کشته شده، بلکه پیشخدمت‌هایشان نیز بی‌خبر و ناگهانی ملک را ترک گفته و ناپدید شده‌اند ...

فیلم "قهوه اسپرسو" به کارگردانی رضا بهشتی 29 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره دو زن است که عضو یک سازمان تروریستی مقیم خارج هستند و از طرف موساد ماموریت پیدا می‌کنند تا به ایران بیایند و با یکی از کارشناسان انرژی اتمی به نام بهمن آرامی که در رابطه با مقاوم سازی سایت‌های اتمی فعالیت می‌کنند، ارتباط برقرار کنند.

ya30n
11-07-2007, 23:27
مرسي سعيد جان
يا حق (:

S@eid
12-07-2007, 16:11
مرسي سعيد جانخواهش می کنم عزیز ...

--------------------------------------------------

فیلم های هفته ی اینده ی شبکه ی یک ...

فیلم‌های به خاطر هانیه، من ترانه 15 سال دارم، پای چپ من، بندر مه‌آلود، پرنده کوچک خوشبختی و دختری با کفشهای کتانی از 23 تا 28 تیر ماه از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "به خاطر هانیه" 23 تیر ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را کیومرث پوراحمد سال 1373 بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش و اصغر عبدالهی نوشته است. ژانر این فیلم اجتماعی است. در این فیلم 80 دقیقه‌ای مهوش افشارپناه، رحیم هودی، علی قربانی، مهدی فقیه، آمنه بارانی، اکبر دهقان، نرگس رفیعی، عی دشتی و زینب عوض‌پور به ایفای نقش پرداختند.
داستان "به خاطر هانیه" درباره ناخدا علو است که همراه 14 مرد دیگر برای صید به دریا می روند، ولی همه به جز ناخدا غرق می شوند. مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می دانند و به او و خانواده اش حمله می کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می شود،‌ ناخدا و خانواده اش محل زندگی خود را ترک می کنند و به بوشهر می روند...

فیلم سینمایی"من ترانه 15 سال دارم" 24 تیر ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم را رسول صدرعاملی بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش و کامبوزیا پرتوی جلو دوربین برد. داستان این فیلم درباره ترانه، دانش‌آموز 15‌ ساله‌ای است که مادرش فوت کرده و پدرش در زندان است و ...
در این فیلم ترانه علیدوستی، مهتاب نصیرپور، حسین محجوب، میلاد صدرعاملی، تقی سیف جمالی، معصومه اسکندری، نوشین ملکی، سارا علیپور و نگار جواهریان به ایفای نقش پرداختند. زمان این فیلم 100 دقیقه است.

فیلم سینمایی"پای چپ من" به کارگردانی جیم شریدان 25 تیر ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. شریدان در سال 1989 زندگی کریستی بران نویسنده، نقاش و شاعر معروف ایرلندی را از زمان تولد در 1932 تا ازدواجش در سال 1959 به تصویر کشیده است. او در این فیلم زندگی بران و کشمکش درونی این فرد فلج را نشان می دهد که یاد می گیرد با پای خود نقاشی کند و بنویسد.
زمان اصلی فیلم "پای چپ من" 103 دقیقه و فیلم محصول مشترک ایرلند و انگلیس است. در این فیلم دانیل دی لوئیس، برندا فریکر، آلیسن ولان و ری مکانالی به ایفای نقش پرداختند. فیلمنامه این فیلم را کریستی براون و شین کاناتن نوشتند و ژانر آن زندگینامه ای و درام است. فیلم سینمایی "پای چپ من" روز پنج شنبه (اول تیرماه) از شبکه اول سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی "بندر مه‌آلود" 26 تیر به کارگردانی امیر قویدل ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. اصغر عبدالهی و حسن قلی‌زاده همراه امیر قویدل فیلمنامه این فیلم را نوشتند. ژانر این فیلم حادثه‌ای است و درباره عبود، جوان کولی جنوبی است که در شمال کشور به قتل می‌رسد و صیاد سالخورده‌ای به نام تراب به عنوان مظنون مورد اتهام قرار می‌گیرد.
در این فیلم 105 دقیقه‌ای فرامرز قریبیان، میرمحمد تجدد، محبوبه بیات، محمد برسوزیان، شمسی فضل ‌اللهی، حسن رضایی، آتنه فقیه نصیری، نرسی گرکیا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی"پرنده کوچک خوشبختی" 27 تیر ساعت 10 صبح از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم 118 دقیقه‌ای به کارگردانی پوران درخشنده بر مبنای فیلمنامه‌ای از سیروس تسلیمی ساخته شده است. ملیحه بر اثر ضربه روحی در کودکی قدرت تکلم را از دست داده و با یادآوری گذشته دچار تشنج عصبی می شود.... در این فیلم امین تارخ، هما روستا، جمیله شیخی، آزیتا لاچینی، شهلا ریاحی، میترا قمصری، فتحعلی اویسی و عطیه معصومی به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی"دختری با کفشهای کتانی" از آثار رسول صدرعاملی تولید سال 1377 روز 28 تیر ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. پیمان قاسم خانی و فریدون فرهودی فیلمنامه این اثر را نوشتند. ژانر این فیلم اجتماعی و خانوادگی است. آیدین و تدائی که در پارک با هم آشنا شده بودند در حین گردش در پارک توسط مأمورین نیروی انتظامی متوقف شده و به کلانتری منتقل می شوند و ...
در این فیلم پگاه آهنگرانی، مجید حاجی‌زاده، اکرم محمدی، عبدالرضا اکبری، پویا کرمی، داریوش مودبیان، بهمن زرین‌پور، محمود جعفری، محمود عزیزی و مهدی میامی بازی کردند. زمان این فیلم 110 دقیقه است.

S@eid
21-07-2007, 17:21
شبکه ی یک رفت تو کار فیلم های دهه ی 50

فیلم های این هفته ی شبکه ی یک ( ساعت 10 صبح )

فیلم‌های کلاسیک "شاهین مالت"، "خوشه‌های خشم"، "جداافتاده"، "دره من چه سبز بود"، "مرد سوم" و "انتخاب آقای هابسن" از 30 تیر تا چهارم مرداد از شبکه یک سیما روی آنتن می‌روند.

فیلم "شاهین مالت" محصول آمریکا 30 تیرماه ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. جان هیوستن این فیلم را سال 1941 با فیلمنامه‌ای از خودش و رمانی نوشته داشیل همت جلو دوربین برد و آدولف دویچ موسیقی متن آن را ساخت.

در فیلم سیاه و سفید و 100 دقیقه ای "شاهین مالت" هامفری بوگارت، مری آستور، گلادیس جرج، پتر لوره، بارتن مک لین، جروم کاوان، لی پاتریک، سیدنی گرین استریت، وارد باند و ... بازی کردند و داستان درباره زنی به نام بریجید اوشانسی است که خود را خانم واندرلی معرفی می‌کند و سراغ دفتر کارآگاهی سام اسپید و مایلز آرچر می‌رود. او ادعا می‌کند مردی به نام فلوید ترزبی خواهرش را اغوا کرده و به سن فرانسیسکو آورده و ...

فیلم سینمایی "خوشه‌های خشم" به کارگردانی جان فورد محصول 1940 آمریکا 31 تیرماه ساعت 10 صبح از شبکه یک پخش می‌شود. زمان فیلم 129 دقیقه است و هنری فاندا، جین دارول، جان کارادین، وارد باند، چارلی گریپوین و جان کوآلن در آن بازی کرده اند. بحران اقتصادی در دهه 1930 آمریکا بقای خانواده‌را به خطر انداخته. تام پسر بزرگ خانواده که به تازگی از زندان آزاد شده همه را وامی‌دارد بار سفر ببندند و به کالیفرنیا کوچ کنند، اما خیلی زود سراب کار و خوشبختی نقش بر آب می‌شود.

فیلم سینمایی "جداافتاده" به کارگردانی کارول رید محصول 1947 انگلستان هم یکم مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. جیمز میسن، رابرت نیوتن، رابرت بیتی، فی کامپتن، کاتلین رایان و سیریل کیوساک بازیگران فیلم هستند و داستان آن درباره جانی از رهبران گروهی انقلابی ایرلند شمالی است که برای تامین هزینه‌های تشکیلات خود در یک سرقت مسلحانه از بانک شرکت می‌کند. در حین عملیات، یکی از افراد کشته می‌شود و جانی که مجروح شده از دست پلیس می‌گریزد ...

فیلم سینمایی "دره من چه سبز بود" محصول آمریکا دوم مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما پخش می‌شود. این فیلم را جان فورد سال 1941 ساخته است. در این فیلم 118 دقیقه‌ای والتر پیجین، مورین اوهارا، دانلد کریسپ، آنا لی، رادی مک داول، جان لودر و ... بازی کرده اند و داستان درباره هیو مورگان پسرکی 12 ساله است که همراه خانواده در دهکده‌ای معدنی در دره‌ای سبز و زیبا زندگی می‌کند. آرامش و خوشبختی خانواده با شدت گرفتن طمع و زورگویی صاحبان معدن از بین می‌رود.
فیلم "مرد سوم" به کارگردانی کارول رید بر اساس فیلمنامه گراهام گرین محصول 1949 انگلستان سوم مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه یک روی آنتن می‌رود. جوزف کاتن، اورسن ولز، آلیدا والی، ترور هوارد، برنارد لی، ارنست دویچ و جفری کین بازیگران این فیلم 104 دقیقه‌ای هستند.
داستان فیلم در روزهای پس از جنگ جهانی دوم می‌گذرد. یک نویسنده آمریکایی داستان‌های عامه پسند وسترن به نام هالی مارتینز به دعوت دوستش هری لایم به وین اشغال شده می‌رود، اما به محض ورود می‌شنود که هری در یک تصادف رانندگی کشته شده است.

فیلم سینمایی "انتخاب آقای هابسن" محصول انگلستان چهارم مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را دیوید لین سال 1954 ساخته و در آن چارلز لاتن، جان میلز، برندا بانزی و دافنی آندرسن بازی می‌کنند. داستان فیلم در لندن اواخر قرن نوزدهم می‌گذرد. صاحب کفاشی معتبری به نام هنری هویشو هابسن مردی است خودکامه که با سه دخترش زندگی می‌کند. او به آینده دخترانش که در سن ازدواج هستند، بی‌اعتناست.

ya30n
21-07-2007, 20:16
واقعا عالي بود
البته فيلم ها رو نميگم
زحمتي كه سعيد جان كشيدن رو ميگم
ديگه ما كه عادت كرديم به اين اوضاع
يا حق (:

S@eid
03-08-2007, 21:12
خبرگزاری مهر فیلم های سینمایی این هفته ی شبکه یک رو اعلام کرده ... امیدوارم مثل هفته های گذشته اشتباه نباشه چون فیلم های قشنگی هستن مخصوصا غلاف تمام فلزی ...

فیلم‌های غلاف تمام فلزی، نیکسون، دکتر استرنج لاو، جوخه، همه مردان رئیس جمهور و اینک آخرالزمان از 13 تا 18 مرداد ماه از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "غلاف تمام فلزی" 13 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول انگلستان است و استنلی کوبریک "غلاف تمام فلزی" را سال 1987 به مدت 116 دقیقه ساخته است. گوستاو هسفورد، مایکل هر و کوبریک فیلمنامه این اثر را بر مبنای رمانی نوشته هسفورد نوشتند.

موسیقی متن فیلم "غلاف تمام فلزی" را آبی‌گیل مید ساخته و ماتیو مودین، آدام بالدوین، وینسنت دونوفریو، لی ارمی، دوریان هیروود، آرلیس هوارد، کیران جکینیز، کوین میجر هوارد، اد اوراس، جان تری و جان استفورد به ایفای نقش پرداختند. داستان این فیلم در واحد جذب نیروی دریایی ایالات متحد، کارولاینای جنوبی می‌گذرد. هارتمن گروهبان توپخانه گروهی داوطلب تازه کار را می‌پذیرد و برای آنها نام‌های جدید انتخاب می‌کند. او با خشونت و بد دهانی به آنها می‌فهماند که باید هشت هفته آموزش سختی را بگذراند.

فیلم سینمایی "نیکسون" هم 14 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما پخش می‌شود. این فیلم را الیور استون سال 1995 به مدت 190 دقیقه بر مبنای فیلمنامه‌ای از خودش و استیون ج.ریول و کریستوفر ویلکینسن جلو دوربین برد. جان ویلیامز موسیقی متن این فیلم را ساخته است.

در این فیلم بازیگرانی چون آنتونی هاپکینز، جون آلن، پاورز بوت، اد هریس، باب هاسکینز، دیوید پیمر و ا.ج. مارشال بازی کردند. این فیلم زندگینامه ریچارد نیکسن، سی و هفتمین رئیس جمهور آمریکا است که با رای بالای مردم در سال 1972 انتخاب و دو سال بعد با سرافکندگی مجبور به استعفا شد. کلتن تاونزند، استون و اندرو واجنا تهیه‌کنندگی این اثر را به عهده داشتند.

فیلم سینمایی"دکتر استرنج لاو" محصول انگلستان 15 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.این فیلم را استنلی کوبریک سال 1964 به مدت 94 دقیقه ساخته است. این فیلم سیاه و سفید است و تری سادرن، پیتر جرج و استنلی فیلمنامه این اثر را بر مبنای رمان "اعلام خطر سرخ" نوشته جرج نوشتند.

لری جانسن موسیقی متن این فیلم را ساخته و پیتر سلرز، جرج.ک.اسکات، استرلینگ هیدن، کینان وین، اسلیم پیکنز، پیتر بول، تریسی وید و جیمز ارل جونز به ایفای نقش پرداختند. این کمدی سیاه و استادانه کوبریک روایتگر ژنرال جک د.ریپر، یکی از فرماندهان نیروی هوایی آمریکا است که از ترس حمله احتمالی روس‌ها، دچار جنون می‌شود و بمب افکن‌های ب 52 تحت فرماندهی‌اش را برای حمله اتمی به طرف شوروی می‌فرستد.

فیلم سینمایی "جوخه" به کارگردانی الیور استون در قالب نگاه ویژه به جنگ ویتنام هم 16 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول سال 1986 امریکا است و تام برینگر، ویلیام دافو، چارلی شین، فارست ویتاکر، فرانسسکو کویین و جان مک گینلی به عنوان بازیگران اصلی این فیلم حضور دارند.

این فیلم سر انجام یک سرگروهبان خشن امریکایی را نشان می دهد که در جنگ ویتنام به عنوان سردسته یک گروهان نظامی فعالیت می کند. او که ابتدا از طرفداران جنگ است در پایان به نقد این جنگ می پردازد.

فیلم سینمایی "همه مردان رئیس جمهور" 17 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول آمریکا است و آلن ج.پاکولا سال 1977 به مدت 138 دقیقه ساخته است. ویلیام گلدمن فیلمنامه این اثر را بر مبنای کتابی نوشته کارل برنستاین و باب وودوارد نوشته است.

دیوید شایر موسیقی متن این فیلم را ساخته و داستین هافمن، رابرت ردفورد، جیسن روباردز جونیر، جک واردن، مارتین بالسام، هال هالبروک، جین الکساندر، مردیت باکستر، ند بیتی، استیون کالینز، جک مک مارتین، ف.مورای ایبراهم و ریچارد هرد به ایفای نقش پرداختند.

داستان این فیلم در 30 ژانویه سال 1973 اتفاق می‌افتد. ریچارد نیکسن برای ادای توضیح در مقابل رئیس دیوان عالی کشور و نمایندگان سنا با هلی‌کوپتر وارد می‌شود. چند ماه پیش از آن در هفده ژوئن سال 1972 ، در ستاد فرماندهی دموکرات‌ها در دل مجموعه واترگیت در واشینگتن، پنج سارق با وسائل مدرن استراق سمع دستگیر می‌شوند و ... "همه مردان رئیس جمهور" از فیلم‌های مهم دهه 1970 به خاطر انگشت گذاشتن بر یک رویداد تاثیرگذار سیاسی و به دلیل ارائه ترکیبی جدید از انواع ژانرها است.

فیلم "اینک آخرالزمان" هم 18 مرداد ماه ساعت 10 صبح از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم بر اساس رمانی به عنوان "قلب تاریکی" نوشته "جوزف کنرا" توسط "فرانسیس فورد کاپولا" در سال 1979 ساخته شده است. این فیلم که به جنگ ویتنام می پردازد، در فیلیپین فیلمبرداری شده است. البته هزینه این فیلم بالاتر از تصور سازندگان آن بوده است. در فیلم "اینک آخر زمان"، "مارلون براندو"، "مارتین شین"، "دنیس هوپر"، "رابرت دووال"، "فردریک فورست" و.... بازی می کنند.

داستان "اینک آخرالزمان" درباره یک سرهنگ آمریکایی است که پس از جنگ ویتنام دچار یک جنون شده است. یک گروه از سربازان آمریکایی برای کشتن وی انتخاب می شوند و ... این فیلم جایزه نخل طلایی سال 1979 را از آن خود کرد.

ya30n
03-08-2007, 21:21
مرسي سعيد جان
زحمت كشيدي
يا حق (: