PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال و جواب در مورد پلاگین vray

3d_punisher
23-06-2007, 12:42
در این تاپیک سعی می کنم با دانش اندکی که از این پلاگین قدرتمند دارم به سوالات و مشکلات شما دوستان عزیز پاسخ دهم.
از شما دوستان عزیز می خواهم که اگر مشکل یا سوالی در مورد این پلاگین دارید بپرسید ، خوشحال میشم اگر بتونم جواب سوالات شما را دهم.

3dmahdi
27-06-2007, 13:54
سلام
كحا ميتونم آموزش كامل Vray رو پيدا كنم اگه chm باشه كه عاليه
مرسي

3d_punisher
27-06-2007, 14:07
راستش مهدی جان ، من خودم تا حالا آموزش دقیقی از V-ray ندیدم . فقط یک سری Tutorial های معمولی هستند که توی اغلب سایت های 3d وجود دارند ، حالا باز من نمیدونم شای هم باشه چون خودم خیلی دنبالش نرفتم، اگر دوستان سراغ دارند بگزارند تا ما هم استفاده کنیم.
ولی یک پیشنهاد دارم بهت سعی کن خودت با پارامتر هاش کار کنی و کار کردن باهاش رو یاد بگیری اگر هم مشکلی داشتی بپرس ، اگر تونستم حتما کمکت می کنم :46:

water_soul
14-07-2007, 14:24
من vray max 9 32-bit رو دانلود کردم ولی بلد نیستم کرک کنم کممممممممک

3d_punisher
18-07-2007, 22:50
اگر نسخه v-ray شما دارای کرک باشد . موقعی که اون را نصب کنی . بعد از نصب یک پیغام به شما می ده که مبنی بر باطل بودن licens شما است و بعد از ok کردن یک صفحه باز می شود که در قسمت بالای اون یک کدی رو نوشته شما اون کد را باید کپی کنی و بعد به فایل کرک بری و آنجا past کنی بعد در قسمت پایین کرک به شما یک کد دیگر می دهد که باید آن را کپی کنی و صفحه اخطار past کنی . در بعضی موارد بعد از نصب پیغامی به شما نمی دهد و یک icon با آرم vray در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد که مبنی بر باطل بودن licnes شما است . شما باید روی آن کلیک کنید و بعد از باز شدن آن یک دکمه در پایین سمت راست آن قرار دارد که فکر کنم روش نوشته LIcens ... با زدن اون دوباره به همان صفحه ای که در مرحله قبل توضیح دادم میرسی و همان عملیات رو باید انجام بدی

Carl
26-07-2007, 19:54
سلام
برای من فعلا مهمترین مشکل با VRay اینکه نمی دونم برای مکس 9 این پلاگین را از کجا دانلود کنم؟!!
میشه شما کمک کنید؟!!!

danial Gpsgs
17-09-2007, 15:18
mitooni vray 3dmax 9 ro az site
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید download koni

maryam59-59
03-01-2008, 09:46
salam man windoes 64 bit daram va max 9 64 bit vali har kar mikonam vray ke dakhel dvd maxam bude nasb nemishe yani amaliate nasb va crack anjam mishe vali vaghti max ro baz mikonam dar vray tush nist lotfan komak konid ke karam kheili gir karde

Aminzikzak
03-01-2008, 09:50
salam man windoes 64 bit daram va max 9 64 bit vali har kar mikonam vray ke dakhel dvd maxam bude nasb nemishe yani amaliate nasb va crack anjam mishe vali vaghti max ro baz mikonam dar vray tush nist lotfan komak konid ke karam kheili gir karde

سلام ورودتون رو تبریک میگم ...
لطفا فارسی تایپ کنید ...
ممنون.

interior_design
03-01-2008, 11:35
مریم خانم شما باید بعد از اینکه وارد مکس شدید F10 رو بزنید ودر پایین منوی Assign رو باز کنید و v-ray رو انتخاب کنید.

engfarzan
12-04-2015, 13:40
سلام.یه سوال در مورد کادر رندر دارم. کادر رندر همونی که تو view میبینم نیست دقیقا. یعنی تو زاویه دوربین تصویری که می بینم با تصویری که تو کادر رندره یه مقدار فرق داره. یه کمی از بالا و پایینش اضافه داره. چطوری کادر رندر همونی که میبینم میشه؟

Arash-Farvardin
01-05-2015, 11:21
3d_punisher ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از ایجاد تاپیک
حقیقتش کار کردن با این پلاگین سوای نیاز به سیستم خیلی بالا (محصوصا برای استفاده از رندرینگهای با رزولوشن بالا) جوری طراحی و ساخته شده که به سختی میشه برای Map ها یا متریالهاش طراحی دوباره یا جدیدی انجام داد...اما وقتی همه چیز در تنظیمات این پلاگین قدرتمند (نور وی ری/متریال وی ری/دوربین وی ری) درست انجام شده باشه رندر بسیار خوبی میده که عالی هستن... ممنون از شما دوست عزیز که به این مبحث پرداختید

emanouel_h
06-05-2015, 20:11
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم
من با 1000 تا سوال اومدم :n19:

در مورد متریال vray2sidedmtl چرا وقتی این متریالو می سازم و به آبجکتی مثل پرده میدم
تو رندر نهایی شبیه پلاستیک یا نایلکس در میاد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

angel7animation
25-06-2015, 21:39
سلام
كحا ميتونم آموزش كامل Vray رو پيدا كنم اگه chm باشه كه عاليه
مرسي

فایل pdf
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]