PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود از سایت www.sendspace.com

max_pn_3
23-06-2007, 11:05
موقع دانلود از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با مشکلی مواجه شدم که اجازه دانلود رو به من نمیده و این پیغام رو مینویسه. در حالیکه من نه از این سایت دانلودی کرده بودم و نه اصلا هیچ فایل در حال دانلودی از هیچ سایتی رو باز کردمو در ضمن از فیلتر شکن و ------ هم استفاده نکردم.

You cannot download more than one file at a time. Please finish your current download first or upgrade to sendspace Max ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])™ to enable multiple, fast, top priority downloads.
If you are not already downloading, you are sharing your Internet connection with someone who is. You may be connected by shared IP or by a Proxy (Test your connection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])). Our free service allows one connection per IP only. You will need to upgrade to sendspace Max ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])™, or try again later.

میخواستم اگه کسی میتونه کمکم کنه با تشکر.

Stream
23-06-2007, 11:24
احتمالا آی پی ت Share بوده و یه نفر دیگه هم همزمان داشته از Send Space چیزی دانلود میکرده. یه ساعت دیگه امتحان کنی درست میشه. (( البته این رو خودش هم نوشته اگه مطالبی رو که Paste کردی اول میخوندی! ))