PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلي براي اينترنت اكپلورر ---------

parham
17-08-2005, 10:33
سلام
خسته نباشيد
براي اينترنت اكپلورر من اخيرا مشكلي پيش آمده كه نتوانستم راه حلي براي رفع آن پيدا كنم لطفا مرا راهنمايي كنيد وآن اين است كه من كلا يك صفحه اينترنت اكسپلورر دارم و هر open new windowsكه مي زنم صفحه جديدي به غير از صفحه قبلي باز نمي شود بلكه در همان صفحه قبلي وب جديد ظاهر مي شود و محتويات وآدرس وب قبل كلا از بين مي رود و در هر صورت من فقط با يك صفحه وب مواجه هستم ونمي توانم در آن واحد چند صفحه با هم داشته باشم.

پيشاپيش از راهنمايي شما سپاسگذارم

termite62
17-08-2005, 16:48
به نظر من اگه اينترنت اكسپلوره را يك بار از اول نصب كنيد شايد درست بشه شايد هم به خاطر دستكاري در internet option باشد
براي دوباره اينترنت اكسپلوره به آدرس زير برويد و
control panel /add or remove programs/add/remove windows components
وتيك internet explorer را برداشته و next را بزنيد بعد ريستارت كنيد و دوباره همين مسير را برويد اما اين دفعه به جاي بر داشتن تيك تيك قرار دهيد اميد است كه با اين كار درست شود
اگر نشد از منوي tool در internet explorer گزينه internet option را انتخاب كنيد و از سربرگ
internet option گزينه advanced را انتخاب كنيد وبعد گزينه restore defaults را انتخاب كنيد

اميدوارم كه درست بشه
شايد هم بچه ها را هها ي بهتر بلد باشند كه از معلومات من خارج باشد

30naa
18-08-2005, 11:52
یه راه عالی دیگه که میتونه مشکلت رو کاملا رفع کنه اینه که اپرا رو دانلود کنی و بعد میتونی از یه فایر وال خوب استفاده کنی و اینترنت اکسپلورر رو کلا بلاک کنی و اپرا رو نصب کنی که دیگه هیچ وقت چنین مشکلی برات پیش نیاد