PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تصویری راه اندازی CCProxy

secure
22-06-2007, 23:10
با توجه به درخواست تعدادی از دوستان و پیغام هایی که گذاشته بودن لازم دیدم آموزش استفاده از این نرم افزار رو توضیح بدم.
قبل از هر چیز لازم به ذکره که برنامه CProxy با CCProxy تفاوت داره.
همونطور که میدونید از نرم افزار CCProxy برای Share کردن پهنای باند استفاده میشه.این نرم افزار در عین کوچکی و ساده گی قابلیت های جالب و قدرتمندی داره.
به خصوص نیاز به چنین برنامه هایی در کافی نت ها گاها محسوس هستش.

خوب و اما آموزش:
بعد از نصب برنامه به قسمت Account میریم.همونطور که مشاهده میکنید پنل اصلی مدیریتی این برنامه در این بخش هست.
در قسمت Permit Category سه گزینه موجوده .
1-Permit All
2-Permit Only
3-Permit All But

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این قسمت بیانگر این هست که چه کاربرانی اجازه دسترسی به اینترنت رو داشته باشن و چه کاربر هایی نداشته باشند بطبع گزینه Permit All به همه کاربران این اجازه رو صادر میکنه.

Permit Only تنها به کاربران محدود و Permit All But اجازه دسترسی به اینترنت رو به همه به جز کاربران مشخص شده رو صادر میکنه.خوب فعلا برای ادامه کار گزینه Permit Only را انتخاب میکنیم

در قسمت Auth Type گزینه IP Address رو انتخاب میکنیم.

بعد در قسمت مشخص شده گزینه Auto Scan رو میزنیم. با این کار لیستی از کاربران که با سرور اتصال دارن رو مشاهده میکنیم.

نکته :مقدار -1 در این برنامه مفهوم خاصی داره به این معنی که هیچ محدودیتی روی کاربران اعمال نشده.

خوب فعلا تنظیمات مقدماتی سرور کافیه. بر روی کاپیوتر کلاینت ها رفته در قسمت تنظیمات ------ برنامه هایی که نیاز داریم از اینترنت استفاده کنند این مشخصات رو وارد میکنیم:

Proxy Setting:

Address:Server IP Address
Port:808
تنظیمات ------ روی هر برنامه ای که به اینترنت متصل میشه وجود داره.مثلا روی Yahoo Messenger,DAP,Fire Fox,Internet Explorer,Babylon,Emule,Merphues,LimeWire,Flash Get

البته تنظیمات بر روی Fire Fox متفاوته.برای توضیحات کامل تر راجع به پورت ها به Help این برنامه مراجعه کنید.در قسمتClient Proxy Configuration

تا اینجای کار پهنای باند اینترنتی رو برای رنامه هایی که روی اون ها ------ ست شده فراهم کردیم.
ادامه آموزش در پست های بعدی.:11:

hossein2006
23-06-2007, 01:11
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
از حضور شما خواهشی داشتم و اون این که در پایان آموزش Pdf آنرا هم برای دانلود در این تاپیک خودتون قرار دهید

باتشکر فراوان از زحمات شما

kheiri
23-06-2007, 08:26
تنظیم برای پورت Citrix چگونه است؟

HR
23-06-2007, 09:21
درباره این پیغام هم توضیح بدید ...

هنگامی که نرم افزار اجرا میشه این پیغام ظاهر میشه

secure
23-06-2007, 11:09
چشم PDF رو هم تهیه میکنم.

در مورد Citrix هم اگه توی Help برنامه توضیخ نداده از همون پورت 808 استفاده کنید خودم هم این برنامه رو داونلود میکنم تا ببینم چیه تا حالا باهاش کار نکردم.میشه بگید کاربردش چیه؟

در مورده شما HR هم شما باید برید به تب Option و اونجا گزینه DNS رو Uncheck کنید تیکش رو بردارید

secure
23-06-2007, 12:20
فهمیدم فکر کنم از همون پورت 808باید استفاده کنید.امتحان کنید اگه شد خبر بدین.

secure
23-06-2007, 23:43
خوب و اما نحوه ی اعمال محدودیت پهنای باند برای کاربران.
بعد از اینکه عمل Auto Scan رو انجام دادیم به Propertise کاربر دلخواهی که نیاز به محدود کرن اکانت وی داریم رفته در بخش Bandwidth مقدار دلخواه رو وارد می کنیم توجه داشته باشید که مبنا بر حسب Bytes/sec هست.

نکته :توصیه میشه گزینه MAC Address رو هم فعال کنید.

secure
23-06-2007, 23:59
ف*ی*ل*ت*ر کردن دسته جمعی سایت ها یا دومین ها :
در Propertise کاربران گزینه Web Filter را Enable کرده به Propertise ان میریم.شکل زیر :

قبل از انجام هر کار دیگری بک فایل نوت پد باز میکنیم و سایت های دلخواه رو به فرمی که در شکل مشخص شده می نویسم.دقت کنید که هر نام دامنه با یک سمی کالون از هم جدا شده .

نکته: علامت ستاره قبل از نام دومین نشون میده که تمامی Sub Domain های این Domain هم ف*ی*ل*ت*ر میشه.

بعد به برنامه برمیگردیم و مسیر فایلی رو که تهیه کردیم به برنامه معرفی میکنیم و بعد اون رو Save میکنیم.

HR
24-06-2007, 00:38
تا اینجاش که خیلی خوب بود .. اما انگار سرعت اینترنت خیلی کم میشه ... موقعی که من کانکشن رو شیر میکنم سرعت خیلی خوبه .. اما با ccproxy خیلی افت میکنه ... چرا ؟ باید چیکار کنم ؟ پهنای باند هم که بدن محدودیت هست اما باز سرعت خیلی کم میشه

arman7165
25-06-2007, 13:29
بابا ایول:10:

HR
25-06-2007, 18:01
من بجای پورت 808 پورت 80 دادم .... عالی شد !!
الان راحت دارم با ccproxy کار میکنم .... خیلی راحت هم پهنای باند رو محدود میکنم ... ممنون !

secure
26-06-2007, 03:47
اعمال محدودیت زمانی به کاربران:

باز به بخش Account رفته گزینه Time Schedule رفته زمانهای دلخواه رابه فرمی که خود برنامه تایین کرده مشخص کرده OK میکنیم ...

secure
30-06-2007, 01:06
کسی این برنامه رو روی windows 2003 server نصب کرده که بعدش یه مشکل در مورد DNS Service داشته باشه همونی که HR داشته ولی تو 2003 ؟

ehsan7156
09-01-2011, 19:32
سلام من یه برنامه ساده میخوام که بتونم اینترنتمو بین 3 تا سیستم شیر وپهنای باند رو کنترل کنم کافی نت کوچیک با ccproxy نتونستم کارکنم اموزش کاملی هم نبود کمک کنید

mal2moh
08-04-2011, 15:09
با سلام
برای تهیه محصولات متنوع نرم افزار کنترل پهنای باند ، نرم افزار کنترل مصرف اینترنت ، نرم افزار اکانتینگ اینترنت ، نرم افزار فیلترینگ به آدرس زیر بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dlink2468
17-08-2011, 13:44
در اين صورت مودم اگر در حالت nat باشه مشكلي پيش مياد يا خير؟

Masoud-Studio
01-05-2013, 23:35
هیچ آموزش تصویری ای وجود نداره که !
امکانش هست ویدئویی قرار بدید؟؟

moche
03-05-2013, 13:02
ممنون دوست خوبم

mojtaba2043
20-05-2013, 20:29
چجوری با آنتی ویروس نود32 ست کنم نمیزاره وصل شم باید فایروالشو خاموش کنم
راه دیگه ای نداره

amirxxxxx2004
14-07-2013, 12:49
من هر کاری میکنم یوزرهایی که با موبایل میخوان استفاده کنن نمیتونن وصل شن حا لا با گشی روت شده و ------ دروید خودم تست کردم نمیشه ولی با ------ فایر در کامپیوتر بدون هیچ مشکلی یوزرهام و صل میشن لطفا راهنماای کنید فکر میکنم ایراد از تنظیم ccproxy باشه

amirxxxxx2004
14-07-2013, 12:51
اساتید کسی نیست کارم گیره.....

nohta
16-10-2014, 00:45
سلام
در مورد نکته های روش کانفیگ و پیکربندی مودم و کامپیوتر های داخل شبکه برای استفاده از ccproxy توضیح بدید ...
مثلا اگه با ics اینترنت شیر بشه یا اگه مودم بتونه ا(مستقیم) به کلاینتا اینترنت بده ccproxy را دور می زنه تنظیمات مودم واسه دور نزدن!!!!

zxzxcvcv
17-10-2014, 15:31
سلام
در مورد نکته های روش کانفیگ و پیکربندی مودم و کامپیوتر های داخل شبکه برای استفاده از ccproxy توضیح بدید ...
مثلا اگه با ics اینترنت شیر بشه یا اگه مودم بتونه ا(مستقیم) به کلاینتا اینترنت بده ccproxy را دور می زنه تنظیمات مودم واسه دور نزدن!!!!
با ccproxy فکر نکنم بشه همچین کاری کرد.به جای اون بهتره از v pn استفاده بکنید.میتونید اکانتینگ و غیره هم تعریف بکنید برای v pn

DaRiOuShJh
15-12-2015, 09:38
ممنون از دوست عزیزمون که این تاپیک رو ایجاد کردن

برنامه خیلی خوبی هست برای کارهای کوچیک

tajrobenik
29-12-2015, 08:00
ممنون از دوست عزیزمون که این تاپیک رو ایجاد کردن

برنامه خیلی خوبی هست برای کارهای کوچیک

داریوش.......و.......!..........اینجا! ............تایپیک قدیمی