PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : اتاق سوال و جواب تری دی مکس

animator_blred
22-06-2007, 20:10
این تاپیک رو گذاشتم چون احساس میکنم که تعداد سوالاتی که در سایت مطرح میشه خیلی هستش و پراکندگی زیادی رو در سایت باعث میشه .برای همین هر کسی سوالی داره میتونه بزاره و کسانی که میتونند به سوال جواب بدن سوال رو پاسخ میدن

عــــلی
23-06-2007, 10:16
سلام دوست من بهتر بود اين تاپيك رو نمي ذاشتي چون كساني سوال دارن بايد براي خودشون يه تاپيك مخصوص ارائه بده تا دوستان ديگر راحت تر بينن و سريع تر جواب بدن. با تشكر.

The_matrix
24-06-2007, 01:46
سلام
آقا حق با همیشه بهاره
چون بعد از یه مدت اینجا هم شلوغ میشه
بهتره هر کی سوال داره تایپیک مخصوص درست کنه!

Mehran NZ
24-06-2007, 02:27
سلام دوست من بهتر بود اين تاپيك رو نمي ذاشتي چون كساني سوال دارن بايد براي خودشون يه تاپيك مخصوص ارائه بده تا دوستان ديگر راحت تر بينن و سريع تر جواب بدن. با تشكر.

تایید می شه یه همچین اشتباهی توی انجمن برنامه نویسی هم شده خواهشا اینجا تکرارش نکنید :10:

Mostafa_Amol
24-06-2007, 08:44
این تاپیک رو گذاشتم چون احساس میکنم که تعداد سوالاتی که در سایت مطرح میشه خیلی هستش و پراکندگی زیادی رو در سایت باعث میشه .برای همین هر کسی سوالی داره میتونه بزاره و کسانی که میتونند به سوال جواب بدن سوال رو پاسخ میدن

من الآن دومين بار هست اين سوال رو مي پرسم ....
RPC چطور نصب مي شه .... در تري دي اس مكس .....؟
راستش خيلي حالم گرفته كه هيچ كس بلد نيست ....

animator_blred
27-06-2007, 10:41
خوب شاید حق با شما باشه بنابر این من خواهش میکنم که دیگه دوستان توی این تاپیک چیزی ننویسند و مشکلات خودشون رو به من ایمیل کنند.(خوب هدف ما کمک بود)بازهم معضرت میخوام

soheil4041
09-06-2017, 17:39
سلام به همگی
من یه مشکل دارم که رندرم دون دون میشه سابدیویزن نورم بردم بالا ولی درست نشد کسی میتونه کمک کنه