PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی جدید ترین مانیتورهای روز دنیا

javadshahvand
22-06-2007, 14:33
معرفی ال سی دی 24 اینچی شرکتDELL مدلUltraSharp 2407WFP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m654
02-07-2007, 09:12
معرفی ال سی دی 24 اینچی شرکتDELL مدلUltraSharp 2407WFP

مدل 24 بنکيو ، که از هر لحاظ بهتر از اين مدل هست رو ايرانارا الآن ميفروشه 880=$$.

javadshahvand
02-07-2007, 09:46
مدل 24 بنکيو ، که از هر لحاظ بهتر از اين مدل هست رو ايرانارا الآن ميفروشه 880=$$.

خب حالا چی کارش کنم برم ...

m654
04-07-2007, 06:02
هان؟!
اینم از بهترین مانیتور هاست ضمن اینکه میشه با بهترین قیمت الآن تهیّش کرد:

مشخّصات:

Aminzikzak
10-07-2007, 14:19
همه مانییتورهای دنیا خودشونو بکش جلوی این کم میارن
cinema display
محصول apple

mahyarSAMSUNG
11-07-2007, 02:16
این ال سی دی خیلی ضخامت داره . تازه واید هم هست که من زیاد خوشم نمیاد از واید . ولی طراحی پایش قیشنگه

dashamir_007
19-07-2007, 07:28
از من به شما ها نصیحت به هیچ وجه مانیتور ال جی نخرید من فلترون f700pداشتم که بعد 2 سال روی نمایشگرش ایجاد لکه های خارجی شد ضمننا خارج از گارانتی محسوب شد ونزدیک 100000تومن پیاده شدم و الان دوباره همون لکه دوباره ظاهر شد بیخیالش شدم وبا کلی ضرر فروختمش رفتم ال سی دی سیه فام گرفتم که اونم الان رنگ قاطی می کنه . محصولات ال جی یک بار مصرفن

mahyarSAMSUNG
20-07-2007, 02:11
دیگه اینقدر تبلیغات منفی نکن

Jalal
12-08-2007, 18:40
مانیتور جدید دیگه نداریم ؟؟؟

Aminzikzak
12-08-2007, 20:23
این ال سی دی خیلی ضخامت داره . تازه واید هم هست که من زیاد خوشم نمیاد از واید . ولی طراحی پایش قیشنگه

ایرانی فکر نکن رفیق ...

الان همه دنیا واید استفاده میکنن ...
تازه رزولوشن مهمه.

mahyarSAMSUNG
13-08-2007, 13:02
من یه خصوصیتی که دارم اصلا ایرانی فکر نمیکنم و اصلا کاری به ایران ندارم . اگه به ایرانی های باشه که اصلا کاری به ضخامت ندارن میرن میخرن و کیفشو میکنن . الان دیگه ال سی دی ها شده 0.5 میلیمتر .

active_277
14-08-2007, 02:37
ایرانی فکر نکن رفیق ...

الان همه دنیا واید استفاده میکنن ...
تازه رزولوشن مهمه.

چرا مگه ایرانی ها مگه واید دوست ندارن ؟

tacki
14-08-2007, 02:45
شاهوند چه سرعنی دانلودی داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadshahvand
11-09-2007, 22:11

توضیحات بیشتر

javadshahvand
27-09-2007, 10:24
شرکت فراسو پس از 17 سال فعالیت در زمینه عرضه لوازم جانبی کامپیوتر در 14 دسته بندی مختلف، این بار پا را از دامنه محصولات IT فراتر گذاشته و با ارائه LCD TV های فراسو به بازار محصولات الکترونیکی مصرفی وارد شد.

سری اول این LCD TV ها با نام "KASMA" با دو سال گارانتی فراسو در فروشگاه های زنجیره ای لاوان عرضه شده است. این LCD TV ها در اندازه "32 با طراحی ساده و بسیار زیبا به رنگ نقره ای و با بهره گیری از آخرین فن آوری های روز دنیا با قیمت مناسب به عرصه لوازم الکترونیکی خانگی وارد شده است.

" KASMA" دارای زاویه دید بسیار گسترده ( 178 درجه ) جهت مشاهده تصویر از زاویه های مختلف با کیفیت یکسان و همچنین دارای امکان اتصال به دستگاه های پخش دیجیتال به وسیله ورودی های PC، RGB، DVD و HDMI و قابلیت ایجاد جلوه های ویژه صوتی با آخرین فن آوری های دیجیتال (SRS) می باشد.

سری آینده LCD TV های فراسو در رنگ ها و ابعاد مختلف به زودی و در ماه های آینده در اختیار علاقمندان محصولات فراسو قرار خواهد گرفت.

سخت افزار

becareful
29-09-2007, 00:00
آقا کارت خوبه ادامه بده فقط همش ال سی دی بزرگ نذار چند تا 19 اینچ و 17 اینچ هم معرفی کن. مخصوصا 19 که جدیدا طرف دارای زیادی پیدا کرده!!! اگه مدل های دیگه هم که از ورودشون به بازار گذشته بذاری که دیگه خیلی ممنون.چون میتونیم زود بخریمشون.

egoldfars
02-10-2007, 12:49
پس اگه مانیتور asus رو به بینی چه میگین

شرکت آسیا تک مانیتورهای asus رو وارد کرده با 3 سال گارانتی.من مدل pw191 داخل یک فروشگاه دیدم با قیمت 480 هزار تومان.
6مدل توسط شرکت وارد بازار ایران شده از بقیه مدل ها اطلاعی ندارم اگر شما شماره تماس شرکت دارید اینجابزارید تا باشرکت تماس بگیرم آخه من تو تهران نیستم...................
مدلpw191

این دو مدل زیر رو نمیدونم تو ایران امده یا نه:
مدلpg221

مدلls201

اینم سایت asus

javadshahvand
07-10-2007, 15:48

Aminzikzak
07-10-2007, 23:24
چرا مگه ایرانی ها مگه واید دوست ندارن ؟

منظور بدی نداشتم ... آخه ما ایرانیا طول میکشه تا با چیزای جدید کنار بیایم.

خلاصه بگذریم بحث منحرف نشه.

SAEED_BARCELONA
08-10-2007, 00:11
الان تمام دنیا دارن واید میگیرن. اصلا واید خیلی بهتره مخصوصا برای گیم. اون مانیتور بنکیو 24 اینچه خیلی باحاله. فول اچ دی هم هست. با کمترین هزینه به بهترین کیفیت میرسیم

javadshahvand
09-10-2007, 20:13

javadshahvand
09-10-2007, 20:53

javadshahvand
13-10-2007, 12:03
در مدلهای 19-20-22 اینچ بازاویه دید 160و170 درجه

javadshahvand
13-10-2007, 12:17
مانیتور 19 ایچ جدید سامسونگ با پاسخگویی 5 میلی

javadshahvand
14-10-2007, 11:56
ViewSonic جدیدترین مانیتور19 اینچ خود را با نام VX1940w با زمان پاسخگوی 2 میلی ورزولیشن 1680x1050

javadshahvand
14-10-2007, 12:41
زمان پاسخ 6 میلی ثانيه با يك زاويه ديد هم به طور افقى و هم به طور عمودى 178 درجه.مجهز به ورودی IMDH

m654
15-10-2007, 17:58
سلاام بر جناب شاهوند و باقی پیسی ای ها!

یکی از رابطهای ورودی که تازگیا تو مانیتورای نسبتا حرفه ای باب شده رابط HDMI هست، مثه DVI که رابط دیجیتالی فقط تصویر تو مانیتوراس یه سری تفاوتها هم هست، از لحاظ ظاهری و
باطنی!

ظاهرشو که میبینید کوچیکتر از دی وی آیه.

لازم به توضیح نیست که این درگاه ورودی راه حلی برای تسهیل ارتباط از دستگاههای پخش به تلویزیونه و صد البته وضوح تصویر(Resolution) و صدای بهتر؛ باین ترتیب صوت و تصویر رو روی یه

سیم و گاهاً دو سیم انتقال میده . این رابط هم مثه رابط USB بعد از چند صباحی نسخه ی اون بروز میشه؛ مثلاً یو اس بی اوّل 1 بود بعد 1.1 و بعدش 2 اومد، واسه این یکی 1 ،1.2،1.1 و 1.3

مورّخ 22 جون سال گذشته میلادی عرضه شد(Release Date)، بعدشم 1.3a نوامبر همون سال سروکلش پیدا شد؛ توجه کنید که هر ورژن ویژگی جدیدی بهش اظافه شده، اگه نسخه ی جدیدتری

بیرون نداده باشن ، 1.3a آخریه :

HDMI 1.0

Released December 2002.

* Single-cable digital audio/video connection with a maximum bitrate of 4.9Gbps. Supports up to 165Mpixels/sec video (1080p60Hz or UXGA) and 8-channel/192kHz/24-bit audio.

HDMI 1.1

Released May 2004.

* Added support for DVD Audio.

HDMI 1.2

Released August 2005.

* Added support for One Bit Audio, used on Super Audio CDs, up to 8 channels.
* Availability of HDMI Type A connector for PC sources.
* Ability for PC sources to use native RGB color-space while retaining the option to support the YCbCr CE color space.
* Requirement for HDMI 1.2 and later displays to support low-voltage sources.

HDMI 1.2a

Released December 2005.

* Fully specifies Consumer Electronic Control (CEC) features, command sets, and CEC compliance tests.

HDMI 1.3

Released 22 June 2006.[7] [8]

* Increases single-link bandwidth to 340 MHz (10.2 Gbps)
* Optionally supports 30-bit, 36-bit, and 48-bit xvYCC with Deep Color or over one billion colors, up from 24-bit sRGB or YCbCr in previous versions.
* Incorporates automatic audio syncing (lip sync) capability.
* Supports output of Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio streams for external decoding by AV receivers.[9] TrueHD and DTS-HD are lossless audio codec formats used on HD DVDs and Blu-ray Discs. If the disc player can decode these streams into uncompressed audio, then HDMI 1.3 is not necessary, as all versions of HDMI can transport uncompressed audio.
* Availability of a new mini connector for devices such as camcorders.[10]
* The Sony PlayStation 3 is the first product available on consumer market with HDMI 1.3.[11]
* Epson has released the EMP-TW1000 as the first display supporting 30-bit deep color.[12]

HDMI 1.3a

Released 10 November 2006.[13]

* Cable and Sink modifications for Type C
* Source termination recommendation
* Removed undershoot and maximum rise/fall time limits.
* CEC capacitance limits changed
* RGB video quantization range clarification
* CEC commands for timer control brought back in an altered form, audio control commands added.
* Concurrently released compliance test specification included.

همونطوز که گفته شده کنسول بازی PS3 هم مجهّز به نسخه ی 1.3 هست. یه مورد تفاوت دیگه ای هم هست و اون همانا قفل حفاظتی اون هست، کیفیتشو بیخیال ! اونقدر بدونید که واسه

اینکه از اجرای Blu ray یا HD-DVD های تقلبی از طریق این رابط جلوگیری بشه، ظاهراً یه تراشه تو تلوبزیون با مانبتور هم باید تعبیه شده باشه(HDCP). بگذریم، اما الان عملاً با توجه به قیمتای

پخشاشون عملاً تو ایران غیر PS3 کاربردی نداره، امّا بالاخره اینا نسل بعدی هستن و دیر یا زود قیمتا میشکنه ...

قصه حسین کردو گفتم واستون تا بگم یه جورایی مانیتورایی که اونو دارن ارجح ترن، کدوما؟

تو لینک زیر مقایسه ی خطی مشخصات فنّی چن تاشونو میتونید ببینید: