PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Genarts Saphire يه پلاگين بدرد بخور

mpmostafa
22-06-2007, 07:58
با سلام
ببخشيد يه چند روزي نبودم به سؤالام جواب بدين!!!
ميخوام يه پلاگين معرفي كنم كه فكر ميكنم به كارتون بياد
ْGenArts Sapphire 1.04 پلاگيني هستش كه تو افتر افكت و پرمير نصب ميشه(همه نسخه ها من خودم روي نسخه 7 افتر و پرمير پرو 2 نصب كردم) و افكت هاي اون به ليست افكتهاي برنامه اضافه ميشه و مثل افكتهاي خود افتر و پرمير ميتونيد از اونا استفاده كنيد.خودش هم در هنگام نصب مسيرش رو پيدا ميكنه و احتياج نيست شما كاري بكنيد.
يه سري از امكاناتش:
داراي سه نوع Zap (رعد و برق)(zap to zap from zap)
shake (لرزش)
Sparkles (ستاره هاي چشمك زن)
textureplasma (يه حالت پلاسمايي قشنگ)
cloud (حتما تو تلوزيون ديديد كه حرم يكي از ائمه يا منظره يك كوه رو نشون ميدن و يه سري ابر با سرعت بالا تو آسمونش حركت ميكنه)
edgeRays (يه چيزي مثل trapcode shine)
lensflare هاي زيبا
warp prespective (اين يكيو بايد خودتون ببينيد چيز قشنگيه)
warpdrope (افتادن متوالي سنگريزه ها درن آب)
يه قسمت داره كه افكت هاي مربوط به زمان داخلشه خيلي قشنگه مثلا سرعت كم و زياد ميشه تصوير چندتا ميشه(خيلي سخته به صورت دستي بشه انجامش داد)
transition هاي بسيار زيبا(البته به صورت افكت) حتما تيتراژ سريال نرگس رو ديديد تو نگاه اول فكر ميكنيد اونو با clock transition خود after يا هر برنامه ديگه اي ساختن ولي اگه دقت كنيد عقربه كوچك هم در حال حركته و ريزه كاري هاي ديگه. اين transition هم بين بقيه افكتهاش هست)
و....................
يه چيزي حدود 150 تا افكت داره اگه يه نگاه به حجمش يه نگاهم به چيزايي كه بالا گفتم بكنيد حتما دانلود ميكنيد
واسه كرك كردنش فايلي كه پسوند dll داره رو بايد توي شاخه windows\system32 كپي كنيد بعد در جواب پيغام ظاهر شده yes رو بزنيد در حقيقت بايد جايگزين يه فايل ديگه بشه
اينم لينك دانلودش:(كرك هم داخلشه) (7 مگابايت)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد

kaveh123
22-06-2007, 09:54
دست شما درد نکنه .
اما دوست عزیز این که دانلود نمیشه. چندین و جند بار هم سعی کردم اما نشد که نشد. هیچ پیغامی هم نمیده این سایت مسخره.
اگر تونستی یک جای دیگه آپلود کن.

mpmostafa
22-06-2007, 15:49
بابا الكي به سايت مردم فحش نده.
الان كه ساعت 4 بعد از ظهر امتحان كردم لينكش سالمه هيچ مشكلي هم نداره
(نوشته رو كپي كن توي address بعد در سمت راست سايت download this file رو بزن كار حل ميشه)