PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من نمیدونم مشکلم رو تو کدوم انجمن مطرح کنم...کمک کنید

mehr film
21-06-2007, 16:36
سلام دوستان من نمیدونم این مشکل رو باید تو کدوم انجمن مطرح کنم :

سلام به همه ی دوستان عزیز
این کامپیوتر من 2، 3 روزه که این طور شده:
موقعی هست که وقتی سیستم رو Hibernate (هایبرنیت) میکنید بعد وقتی سیستم رو میخاید دوباره روشن کنید دیگه اون مرحله ی بارگزاری ویندوز نمیاد به جاش یه خط میاد و سریع پر میشه و سیستم بالا میاد....
الان سیستمه من وقتی روشن میکنی اون خط میاد بدونه اینکه هایبرنیت کرده باشم یا هایبرنیت فعلا باشه؟؟؟؟ و خیلی دیر پر میشه (10 دقیقه یا شاید بیشتر)..در واقع تا نصف میره و بعد مرحله ی بارگزاری ویندوز میاد ولی وقتی میاد تو ویندوز خیلی سریع خوب سیستم کار میکنه؟؟؟
یه بار باطری رو هم دراوردم تاثیری نداشت .... ویروس کشی کردم تاثیری نداشت!!!!
خواهشا کمکم کنید!

x_2007
21-06-2007, 19:30
سلام دوستان من نمیدونم این مشکل رو باید تو کدوم انجمن مطرح کنم :

سلام به همه ی دوستان عزیز
این کامپیوتر من 2، 3 روزه که این طور شده:
موقعی هست که وقتی سیستم رو Hibernate (هایبرنیت) میکنید بعد وقتی سیستم رو میخاید دوباره روشن کنید دیگه اون مرحله ی بارگزاری ویندوز نمیاد به جاش یه خط میاد و سریع پر میشه و سیستم بالا میاد....
الان سیستمه من وقتی روشن میکنی اون خط میاد بدونه اینکه هایبرنیت کرده باشم یا هایبرنیت فعلا باشه؟؟؟؟ و خیلی دیر پر میشه (10 دقیقه یا شاید بیشتر)..در واقع تا نصف میره و بعد مرحله ی بارگزاری ویندوز میاد ولی وقتی میاد تو ویندوز خیلی سریع خوب سیستم کار میکنه؟؟؟
یه بار باطری رو هم دراوردم تاثیری نداشت .... ویروس کشی کردم تاثیری نداشت!!!!
خواهشا کمکم کنید!

سلام دوست عزیز اگر مشکله شما در مورد ویروس نیست در این تایپک مشکلتون رو مطرح کنید:

کامپیوترو موضوعات مرتبط با ان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

n_ravi
17-07-2007, 04:29
x_2007 راست میگه باید بری کامپیوتر ومموضوعات مربوط به ان