PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز رو دوباره نصب كردم ولي گرافيك مشكل داره(نميدونم چطور نصبش كنم)

mafia2
21-06-2007, 04:32
سلام:20:
اول از همه نگيد عضويتت مبارك چون من يك از كاربراي سايت هستم كه الان از يك سيستم ديگه با اين يوزر اومدم.:21:
(ستريكن با 470 پست)
حالا ويندوز رو عوض كردم و تمام سي دي هاي سخت افزاري رو نصب كردم ولي گرافيك نصب نشده و عكس عكس ميشه؟:2:
كمك! :11:

ahsanx
21-06-2007, 05:45
دوست عزیز چند مدل از کارتهای گرافیک هستند که این قابلیت رو دارند . به احتمال زیاد کارت گرافیک نصبه و شما یاید در

properties صفحه دستاپ یا Display در کنترل پنل و در سربرگ settings كليك كني و از پنجره باز شده بر روی Advanced

بری . در این قسمت در یکی از سربرگها میتونی تصویر رو برعکس کنی . موفق باشی

mafia2
21-06-2007, 13:53
چه ربطي داره مگه من ميخوام تصوير رو بر عكس كنم
ميگم عكس عكس تصوير رو رد ميكنه
در ضمن اون اون روش رو هم امتحان كردم نشد
لطفآ دقيق توضيح بدين.

Mahdi_Moosavi
21-06-2007, 15:04
ببینتو همون مسیری که ahsanx گفت اسم کارت گرافیکت رو نوشته ؟؟

Satrikon
21-06-2007, 19:23
ببینتو همون مسیری که ahsanx گفت اسم کارت گرافیکت رو نوشته ؟؟

اره نوشته(من مافیا 2 هستم اون موقع از تو خونه ی پسر خالم پست دادم)
کارت گرافیکش سی دی داره ولی نصب نمیشه و ارور میده و میگه سازگار نیست...(اسم برنامه هم یه چیزی شبیه Atx هست! همون معروفه یک لوگوش هم اول کار میاد
برای ویندوز مدیا سنتر ریختم که نصب نمیشه
زنگ زدیم به کسی که کامپیوتر رو اسمبل کرده بود گفت با ویندوز مشکل داره...(یه همچین چیزی)
منم گفتم ااااااا....!!
چه کنم؟
کمک!

Mahdi_Moosavi
21-06-2007, 22:11
اره نوشته(من مافیا 2 هستم اون موقع از تو خونه ی پسر خالم پست دادم)
کارت گرافیکش سی دی داره ولی نصب نمیشه و ارور میده و میگه سازگار نیست...(اسم برنامه هم یه چیزی شبیه Atx هست! همون معروفه یک لوگوش هم اول کار میاد
برای ویندوز مدیا سنتر ریختم که نصب نمیشه
زنگ زدیم به کسی که کامپیوتر رو اسمبل کرده بود گفت با ویندوز مشکل داره...(یه همچین چیزی)
منم گفتم ااااااا....!!
چه کنم؟
کمک!

اصلآ مدل کارت رو بگو ؟؟؟

من نفهمیدم درایور مدیا سنتر رو ریختی ؟؟ یا خود ویندوز مدیا سنتر رو واسش نصب کردی ؟؟ :5:

Satrikon
22-06-2007, 02:53
ویندوز مدیا سنتر 2005 ریختم...نه درایور
باید حتمآ سی دی باشه؟(برای نصب درایور کارت گرافیک)
یه چیز کلی نیست؟ تمام گرافیک ها رو درست کنه؟
مثلآ یک نرم افزار

Lord_theOne
22-06-2007, 03:10
معمولا هر ويندوزي يك درايوري دارد
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي توني درايور مورد نظرت را بگيري موفق باشيد

Satrikon
23-06-2007, 02:27
معمولا هر ويندوزي يك درايوري دارد
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي توني درايور مورد نظرت را بگيري موفق باشيد
ممنون ازتون
حجمش تقریبآ چقدره؟

aa12
23-06-2007, 08:42
سلام

شما 5 تا پست نوشتی ولی مدل کارت گرافیکتو نگفتی !!

مدلشو بگو تا درایورش راحتتر پیدا شه