PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنيد ويندوزم shutdown نميشه

Mephisto
16-08-2005, 20:48
بعضى وقتها موقعى كه به اينترنت وصل ميشم بعد وقتى روى Turn Off Computer كليك ميكنم پنجره shutdown نمياد به جاى آن Switch User مياد :cry:

راهنمايى كنيد
ممنون :wink:

Sina
18-08-2005, 14:54
اين چه ربطي به انجمن آموزش داره ؟؟

ghafar
18-08-2005, 20:39
با سلام
منم يه مشكلي شبيه اين دارم ولي windows is shuting down مياد و همينطوري ميمونه و خاموش نميشه ؟؟

M.R.M
18-08-2005, 21:09
سلام دوست عزيز.
در مورد مشكل شما unknown عزيز ، اين مشكل معمولا به علت بروز مشكل در سرويسهاي RPC رخ ميدهد. با توجه به اينكه شما عرض كرديد كه در هنگام اتصال به اينترنت اين مشكل براي شما پيش مي آيد ، سيستم خود را از لحاظ امن بودن در برابر ويروسهاي ساسر و بلستر چك كنيد. اگر از دستور shutdown -a براي متوقف كردن اين ويروسها استفاده كنيد دقيقا همين مشكل پيش خواهد آمد. بنابراين اگر ممكن است در اين مورد كه در چه حالتي اين مشكل پس از اتصال به اينترنت براي شما پيش مي آيد كمي بيشتر توضيح دهيد.
اما در مورد مشكل شما دوست عزيز ghafar ، براي رفع مشكل خود تنظيمات مادر برد خود را در قسمت setup آن بررسي نماييد. اگر مشكل از آنجا نبود درايورهاي قطعات سخت افزاري سيستم خود را بررسي نماييد و از به روز بودن و صحت نصب آنها اطمينان كامل حاصل نماييد.
موفق باشيد.

Friend
18-08-2005, 23:07
نه اشکال از ویندوزت است باید عوضش کنی

S.R.C
19-08-2005, 20:31
اگه shut Down نداره از hibernate استفاده كن
اول Ctrl+Alt+Del رو بزن بعد از منوي Shut Down هر گزينه رو كه مي خواي بزرن :wink:

:idea:

hamid_90
20-08-2005, 01:53
unknow, براي من هم از اين مشكلات پيش امده ويروس كش بزن بعد ويندوزت را عوض كن :lol: :)

Sadjad Sharifian
20-08-2005, 02:31
سلام!! آقا منم اینطوری شدم!! جل الخالق!! از چند روز پیش که ScanSoft PDF Convertor رو نصب کردم!! اولا که ویندوز دیگه ShutDown نمیشه ...بعدم که یه سری Processهام دیگه به هیچ وجه به اصطلاح END نمیشن!! چه باید کرد؟! (راستی Clean Registry هم کردم!)
یا علی.