PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالترین ظرفیت sms

amir2011
20-06-2007, 19:16
بیشترین ظرفیت sms رو تو گوشیهای سونی کدوم گوشی داره و در کل در کدوم مدلهاش میشه حافظه sms رو به مموری کارت منتقل کرد.

A.Farokhzad
20-06-2007, 19:49
برای اکثر گوشی های جاواش که ثابته 200 تا جا میشه.
البته مثل اینکه w710 نامحدوده ولی مطمئن نیستم.

Persian.Boy
20-06-2007, 22:29
بیشترین ظرفیت sms رو تو گوشیهای سونی کدوم گوشی داره و در کل در کدوم مدلهاش میشه حافظه sms رو به مموری کارت منتقل کرد.

اگر یک کارت 2 گیگابایتی رو داخل گوشی پی 910 قرار بدید به همون اندازه میتونید اس ام اس هاتون رو ذخیره کنید.

دقیقا مانند فیلم برداریش و عکس گرفتنش. یعنی محدود بودن فیلم برداری و یا اسم ام اس و یا چیزای دیگه فقط بستگی

به مفدار گنجایش گوشی داره.

البته من از سری P فقط 910 رو استفاده کردم. الانم دارمش اما ازش استفاده نمیکنم تنها به دلیل اینکه مانند 810

نمیشه موزیک ها رو از روی آلبوم . خواننده. و یا سبک موزیک تقسیم بندی کرد.

amir2011
20-06-2007, 22:37
اگر یک کارت 2 گیگابایتی رو داخل گوشی پی 910 قرار بدید به همون اندازه میتونید اس ام اس هاتون رو ذخیره کنید.

دقیقا مانند فیلم برداریش و عکس گرفتنش. یعنی محدود بودن فیلم برداری و یا اسم ام اس و یا چیزای دیگه فقط بستگی

به مفدار گنجایش گوشی داره.

البته من از سری P فقط 910 رو استفاده کردم. الانم دارمش اما ازش استفاده نمیکنم تنها به دلیل اینکه مانند 810

نمیشه موزیک ها رو از روی آلبوم . خواننده. و یا سبک موزیک تقسیم بندی کرد.

خیلی ممنون
البته بیشتر نظر من روی سری w است.

ali_chenger
20-06-2007, 23:00
گوشی من کا800 است و تا 1000 تا اس ام اس جا میگیره ولی فکر کنم و فکر کنم گوشیهای بعد از w810 تا 1000 تا اس ام اس حداقل جا میگیره
اما فکر کنم سری p به اندازه ی حافظه مموری کارتت اس ام اس جا میگیره:46:

LordAmir
22-06-2007, 10:00
تمام گوشی های جدییدی که سیستمشون مثل k800i هست (مثلا w850) تا 1000 تا جا میگیره توشون

p990 و m600 و w950 و ... اینا خیلی زیاد جا میگیره توشون

Farbod_h
22-06-2007, 12:27
زد 610 هم فکر کنم مخدودیت نداره
تا حالا که ارور نداده
با اینکه کلی اس ام اس دارم

arash_32
22-06-2007, 12:33
بحث ظرفيت sms رو وسط كشيدين پس بذار ما هم يه چي بگيم گوشي k750i دوست داشتنيم براي اينكه تونستم هكش كنم ظرفيت sms از 200 شده 25000 الي 27000 هزار تا، البته اينو ماي فون اكسپلورر نشون ميده ها الانم خيلي دارم باهاش حال ميكنم يه دونه از sms هامو ديگهپاك نميكنم 800 تا هم تا الان sms دارم.....

A.Farokhzad
22-06-2007, 20:24
بحث ظرفيت sms رو وسط كشيدين پس بذار ما هم يه چي بگيم گوشي k750i دوست داشتنيم براي اينكه تونستم هكش كنم ظرفيت sms از 200 شده 25000 الي 27000 هزار تا، البته اينو ماي فون اكسپلورر نشون ميده ها الانم خيلي دارم باهاش حال ميكنم يه دونه از sms هامو ديگهپاك نميكنم 800 تا هم تا الان sms دارم.....

یه فکری هم برا W810 بکنید

rafifar
22-06-2007, 20:34
زد 610 هم فکر کنم مخدودیت نداره
تا حالا که ارور نداده
با اینکه کلی اس ام اس دارم

300 تا که بشه می گه 95 درصد از ظرفیت اینباکس پر شده خالیش کنید
(منم دارم)

MOSHAVER AMIN
22-06-2007, 22:31
دیکشنری ، قرآن ، استخاره ، whois ، فال حافظ ، زمان پخش برنامه های تلوزیون ، مکان های دیدنی هر شهر ، محاسبه مسافت بین شهر ها ، ساعت کشور ها ، سرویس نهج البلاغه ، سرویس عاشقانه ، پیام سلامتی ، 6 تیم اول لیگ برتر و بسیاری از خدمات دیگر! کلیه این خدمات تنها با ارسال یک SMS! با استفاده از این ترفند شما میتوانید با ارسال SMS به شماره مخصوصه هر سرویس ، از اطلاعات آن که به شکل SMS برای شما ارسال میشود کاملأ رایگان و تنها با هزینه یک پیامی که میفرستید ، استفاده کنید. به شماره مربوط به هر سرویس یک SMS خالی ارسال کنید ، سپس اندکی صبر کنید تا خدمات مربوطه برای شما SMS شود:

۱۰۰۰۳۸۰: جک، با ارسال یک اس ام اس که در آن تعداد جک درخواستی نوشته شده است برای شما یک جک ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۸۱: سرویس حدیث.

۱۰۰۰۳۸۲: سرویس نهج البلاغه.

۱۰۰۰۳۸۳: سخن روز.

۱۰۰۰۳۸۴: آیا میدانید؟

۱۰۰۰۳۸۵: سر کاری.

۱۰۰۰۳۸۶: سرویس عاشقانه.

۱۰۰۰۳۸۷: سرویس پند آموز.

۱۰۰۰۳۸۸: فال حافظ.

۱۰۰۰۳۹۱:اس ام اس چیستان.

۱۰۰۰۳۹۲: ساعت کشور ها.

۱۰۰۰۳۹۳: ترین ها (بهترین ها و بد ترین ها).

۱۰۰۰۳۹۴: مکان های دیدنی هر شهر.

۱۰۰۰۳۹۵: پیام سلامتی.

۱۰۰۰۳۹۶: محاسبه مسافت بین شهر ها.

۱۰۰۰۳۹۷: فیلم های روی پرده سینما.

۱۰۰۰۳۹۸: زمان پخش برنامه های تلوزیون.

۱۰۰۰۳۹۹: شش تیم اول لیگ فوتبال کشور.

۱۰۰۰۴۰۰: بازی پیشنهادی.

۱۰۰۰۴۰۱: جدید ترین نرم افزار.
۱۰۰۰۳۵۵: اس ام اس whois در صورتی که نام سایت مورد نظر خود را برای این سرویس ارسال کنید مشخص میشود که این سایت Available است یا خیر.

۱۰۰۰۳۵۷: استخاره با ارسال یک اس ام اس به این شماره سیستم به طور خود کار برای شما استخاره میگیرد ( ترفندستان ) و جواب استخاره را برای شما ارسال میکند.

۱۰۰۰۳۵۸: آب و هوا، با ارسال نام شهر مورد نظر به این شماره وضعیت آب و هوای آن شهر برای شما ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۵۹: قرآن، با ارسال یک اس ام اس که ابتدا شماره سوره و سپس شماره آیه و سپس حرف F یا A (برای فارسی یا عربی بودن آیه) در آن باشد.

۱۰۰۰۳۷۰: دیکشنری، با ارسال یک لغت انگلیسی به این شماره معنی فارسی آن برای شما ارسال میگردد

arash_32
22-06-2007, 23:11
یه فکری هم برا W810 بکنید

براي اين گوشي هم مثل اينكه يه فكر هايي شده شما به لينك زير مرجعه كنيد شايد بتونيد به نتيجه اي برسيد البته براي استفاده از مطالب اين سايت بايد حق عضويت بديد كه به نظر من مي ارزه..:5::10:

البته دقت كن كه ورژن فريمور گوشيت همخوني داشته باشه با فايلهايي كه دانلود ميكني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]