PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک برنامه MKV to AVI Converter 3.0.029

mehrdad3sot
20-06-2007, 18:20
با سلام کسی ازدوستان کرک یا سریال این برنامه رو داره کمک کنه یا اگر برنامه کرک شده برای convert اون به dvd داره بزاره خیلی ممنون

Boushvek
20-06-2007, 18:33
با سلام کسی ازدوستان کرک یا سریال این برنامه رو داره کمک کنه یا اگر برنامه کرک شده برای convert اون به dvd داره بزاره خیلی ممنون

Name: freeserials.net

Serial: 13856882

mrmostafa
20-06-2007, 18:48

دوست عزيز اگه شما برنامش رو داري لينكش رو بزار من هم دانلود كنم ميخوام سريال يانگوم رو به دي وي دي تبديل كنم چون فقط داخل cd-rom نشون ميده MKV رو
ممنون

mehrdad3sot
20-06-2007, 19:43
دوست عزيز اگه شما برنامش رو داري لينكش رو بزار من هم دانلود كنم ميخوام سريال يانگوم رو به دي وي دي تبديل كنم چون فقط داخل cd-rom نشون ميده MKV رو
ممنون

دوست عزیز جالبه من هم برای همین کار این نرم افزار رو گرفتم قابل شما رونداره البته دوست مون هم زحمت سریالنامبرو کشیدن دستشون درد نکنه اینم لینک برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
21-06-2007, 07:04
ممنون
آخرین ورژنش را از اینجا بگیر :

MKV to AVI Converter v3.1

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید