PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شارژ باطري در اکثر مدلهاي نوت بوک هاي فوجيتسو زيمنس

SADRA_ASLANI
20-06-2007, 12:22
در اکثر مدلهاي نوت بوک هاي فوجيتسو زيمنس در مادربوردشان مشکل شارژ کنترل باطري وجود دارد که منجر به آورشارژ شدن باطري و آسيب ديدن باطري و حتي احتمال آسيب رسيدن به مادر بورد دستگاه ميشود که متاسفانه اين مشكل براي خودم پيش آمد و با خراب شدن باطري نوت بوكم مادر برد آن نيز آسيب ديد. اين مشكل شارژ باطري براي يكي ديگر از دوستانم كه به توصيه من نوت بوک مدل جديدتري از فوجيتسو زيمنس را خريده بود هم پيش آمده و هر از چند گاهي با مشکل شارژ باطري مواجه ميشود. اين ايراد در اثر اشتباه درطراحي بخش شارژ کنترل باطري است که اکثر اوقات با در آوردن باطري و جا زدن مجدد آن ممکن است ايراد بر طرف شود يا اينکه دستگاه قادر به شارژ کامل باطري نمي باشد.
نوت بوک هاي فوجيتسو زيمنس محصولات بدي نيستند ولي اين ايراد را هم دارند. ولي من ديگر از اين ايراد آن خسته شده ام و تصميم به گرفتن نوت بوک جديد و بی دردسري را دارم.
دوستاني که مدل هاي ديگر نوت بوک را دارند و بمدت طولاني از آن استفاده ميکنند و از کارکرد آن راضي هستند و گارانتي مناسبي هم داشته اند – لطف کرده مدل هاي نوت بوکشان را پيشنهاد کنند.
مايلم اينبار بر اساس تجربيات ديگران مدل نوت بوک را انتخاب کنم. (هر چه بجز فوجيتسو زيمنس)