PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نادیده گرفتن سامسونگ

aftab_azad20
20-06-2007, 11:25
من امروز یه سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زدم دیدم تو صفحه اصلیش یه نظر سنجی گذاشته با این موضوع:
شما برای خرید گوشی کدام برند را انتخاب میکنید؟
1-نوکیا
2-سونی اریکسون
3-موتوروالا
4- ای میت
به نظر شما سامسونگ چی ازاین گوشی ها کم داره که اسمشو نزدند؟

ali_chenger
20-06-2007, 17:54
منم دیدم واقعا که :19: جای سامسونگ اومدن آیمت را گذاشتن :18:
این جور سایتها با سامسونگ زیاد میانه خوبی ندارند دلیلش را نمیدونم؟:47:

ShahabSAMSUNG
20-06-2007, 20:54
متاسفم. همین.

به این صفحه برید و اعتراض کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که یه فکس هم براشون می فرستم.

MOSHAVER AMIN
20-06-2007, 22:28
ببيند..سايت جي اس ام كه البته خودشون هم يه نشريه در همين رابطه وبا همين نام دارند اكثرا در نوشته هاشون علايق شخصي رو زياد دخيل ميكنن و رعايت بي طرفي را قبول ندارن

mahyarSAMSUNG
21-06-2007, 03:10
سامسونگ که عرضه ی گوشی زدن داره توی لیستش نیست !!!! خیلی عجیبه . تلفن این یکی رو هم باید پیدا کنم تا تا بهشون بگم سامسونگ گوشیه 10 مگاپیکسلی داره ولی سونی 5 مگا زده همه دهن ها باز شده

ShahabSAMSUNG
21-06-2007, 15:01
توی همون آدرسی که من نوشتم، شماره تلفن هم هست.

MOSHAVER AMIN
21-06-2007, 22:27
حيف كه اكثر مردم عقلشون تو چشماشونه و همين كه سامسونگ تو ايران نماينده باعرضه اي نداره كه بتونه خرين گوشي هاي سامسونگ رو وارد كنه. وهمش به فكر پر كردن جيب خودشه.. نمونش هم اينكه هنوز دي 910 سامسونگ نيومده. وتا اقايون پارس قائمي بخوان كاري بكنن 200 سال طول ميكشه

rami_hemi
26-06-2007, 15:45
من کلی بابت اون نشریه دادم ولی چند تا گاف بزرگ هم از چشمم دور نموند.تو سایت هم کمی مطالبشون آدمو به شک میندازه .خوب تو مملکتی زندگی میکنیم که همیشه بازارش دست دلال هستش.

MOSHAVER AMIN
26-06-2007, 22:41
من کلی بابت اون نشریه دادم ولی چند تا گاف بزرگ هم از چشمم دور نموند.تو سایت هم کمی مطالبشون آدمو به شک میندازه .خوب تو مملکتی زندگی میکنیم که همیشه بازارش دست دلال هستش.

حق با شماست.ا ي كاش يه ذره كاربران تلفن همراه قبل از خريد موبايلشون يه كم مطالعه وتحقيق ميكردن و فقط گوشي خوب رو توي صداش نمي ديدند

MOSHAVER AMIN
26-06-2007, 22:42
اي كاش كاربران تلفن همراه در كشور ما قبل از خريد يه كم در مورد موبايل ها تقيق ميكردند و گوشي خوب رو فقط تو صداش نمي ديدند

mahyarSAMSUNG
27-06-2007, 02:36
ایول اینو خوب اومدی . اینروزا همه میگن کیفیت صدا !!!!!!!!!!!!!! خیلی تابلو که کیفیت صدا رو ادم ملاک قرار بده خوب بره یه ام پی تری پلیر پخره 60 تومن که با کیفیت تر هم هست

Ehsani
27-06-2007, 02:57
این متن هم در مورد D900 هست..تا تونسته بد نوشته و سامسونگ رو کوبیده..:41:

عجب آدمهای :2: آورین این gsmای ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

CD-RW
27-06-2007, 11:27
لینک رو دیدم , عینا مطالب سایت mobilereview رو ترجمه کرده .
البته در مورد محتویات داخل جعبه فقط باید به لیست قطعاتی که توی راهنمای گوشی نوشته اکتفا کرد .
این راهنما رو از روی سایت رسمی سامسونگ میشه دانلود کرد .

MOSHAVER AMIN
27-06-2007, 22:26
این متن هم در مورد D900 هست..تا تونسته بد نوشته و سامسونگ رو کوبیده..:41:

عجب آدمهای :2: آورین این gsmای ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عجب حكايتي شده ..يكي نيست به اينا بگه چرا چشم ندارين ببينيد كه سامسونگ از اون كارخونه اي گوشي شما رو زده و داريد به صداش مي نازيد يه پله با لاتره:27:

Siemens!
28-06-2007, 00:47
شما از این سایت دیدن میکنید
این سایت پر از چرت و پرته اینم یکیش دیگه

Sasan Info
28-06-2007, 00:55
من زياد كاري به سامسونگ ندارم و از گوشي هاش هم خوشم مياد
ولي ديگه اين سايت خيلي كار مسخره اي كرده
نه تنها سامسونگ بلكه خيلي از برند هاي معروف ديگه رو نذاشته

در ضمن صدا چه ربطي به امكانات ديگه داره كه ميگين مردم فقط به صدا اكتفا ميكنند؟؟؟؟

bineshan
28-06-2007, 01:44
به نظر من نمایندگی پارس قائم حساسیت خودش رو نسبت به گوشی موبایل کمتر کرد و روی وسایل دیگه از سامسونگ زوم کرد که باعث عقب افتادن از رقیب های خودش تو بازار کشور ماشد

MOSHAVER AMIN
28-06-2007, 22:59

در ضمن صدا چه ربطي به امكانات ديگه داره كه ميگين مردم فقط به صدا اكتفا ميكنند؟؟؟؟
ربطش اينه كه مردم بين دبليو 700 كه 185000 تومانه و دي 900پارس قائم كه 380000 تومانه ميرن اون گوشي رو ميخرن كه هم ارزون تره هم صداش بلندتره

ShahabSAMSUNG
28-06-2007, 23:52
ببینید، همه نمیان بر اساس صدا گوشی بخرن. تنها این سایت رو نبینید. اینجا پر از بچه مدرسه ایه (اکثراً. نه همه). بچه هایی که سر کلاس به خاطر صدای گوشیشون می خوان به هم پز بدن. بخاطر همین بیشترین گوشی ای که در این انجمن می بینید، سونی اریکسونه.
در صورتی که می دونیم گوشی رو نباید به خاطر صدا خرید. گوشی باید گوشی باشه. برای صدای بلند، یه ضبط صوت با آمپلی فایر قوی و ... لازمه.

به قول پدرم: متاسفانه گوشی ها، اون وجهه گوشی بودن رو از دست دادن و شدن اسباب بازی دست بچه ها.

Sasan Info
29-06-2007, 03:26
اينو خوب اومدي
بچه مدرسه اي......
ولي اين دليل نميشه كه سامسونگ صداي بدي داره
بعدشم مگه سوني اريكسون صداي خوبي داره؟؟؟!!
مثال همين w810 واكمن معروف كه ميبينيم بدترين صدا رو داره
واقعا كه شرم داره
يعني واقعا تو خماريش مونده بودم كه چرا كلوپ سوني اريكسون اينقدر شلوغه
اتفاقا من هم تو خيابون دست بچه مچه ها سوني اريكسون ميبينم

شاهين - موبايل
29-06-2007, 19:09

اتفاقا سايت GSM از مدل هاي مختلف سامسونگ طرفداري هم كرده مثلا براي سامسونگ E800 نوشته كه در نوع خودش بي نظيره .تازه دوست عزيز آنقدر حساسيت بخرج ندهيد اگر بعضيها واقعا طرفدار سرسخت سامسونگ هستن اونقدر بايد متين باشن كه با 4 تا مطلب اين سايت و اون سايت ناراحت نشن و بايد بي تفاوت از كنار اين مسائل بگذرن چون هرچقدر مسائل رو بزرگتر جلوه بديد رقباتون مثل سوني اريكسون و نوكيا و ... هم از فرصت سواستفاده ميكنن و هم نقاط ضعف گوشي هاي سامسونگ ( چه به گفته بعضي سايتها واقعي باشن يا تصنعي ) بيشتر معلوم ميشه .

aftab_azad20
29-06-2007, 20:01
اينو خوب اومدي
بچه مدرسه اي......
ولي اين دليل نميشه كه سامسونگ صداي بدي داره
بعدشم مگه سوني اريكسون صداي خوبي داره؟؟؟!!
مثال همين w810 واكمن معروف كه ميبينيم بدترين صدا رو داره
واقعا كه شرم داره
يعني واقعا تو خماريش مونده بودم كه چرا كلوپ سوني اريكسون اينقدر شلوغه
اتفاقا من هم تو خيابون دست بچه مچه ها سوني اريكسون ميبينم
خداییش اینو خوب اومدی ولی کاش فقط بچه ها گوشی سونی اریکسون و بگیرن تودست تو خیابون آهنگ گوش کنن تازه نه با هدست با اسپیکر خود گوشی .من خودم با این چشام هزار بار دیدم طرف 25 سالشه تو خیابون راه افتاده آهنگ گذاشته .حالا من نمیدونم تهرانم همین وضعیتو داره یا نه ولی در کل بخوام بگم سونی اریکسون یه گوشیه خردسال پسنده

mahyarSAMSUNG
29-06-2007, 20:42
اتفاقا سايت Gsm از مدل هاي مختلف سامسونگ طرفداري هم كرده مثلا براي سامسونگ E800 نوشته كه در نوع خودش بي نظيره .تازه دوست عزيز آنقدر حساسيت بخرج ندهيد اگر بعضيها واقعا طرفدار سرسخت سامسونگ هستن اونقدر بايد متين باشن كه با 4 تا مطلب اين سايت و اون سايت ناراحت نشن و بايد بي تفاوت از كنار اين مسائل بگذرن چون هرچقدر مسائل رو بزرگتر جلوه بديد رقباتون مثل سوني اريكسون و نوكيا و ... هم از فرصت سواستفاده ميكنن و هم نقاط ضعف گوشي هاي سامسونگ ( چه به گفته بعضي سايتها واقعي باشن يا تصنعي ) بيشتر معلوم ميشه .

ماهم زیاد اینو جدی نمیگیریم چون چیز بدی نگفته ولی اصلا برای من قابل تحمل نبود که کلیک اینطوری زحمت سامسونگ رو در ایران ببره ( پی 9000 رو میگم که به نام سونی نوشته بود ) یا عصر ارتباط بیاد بگه سامسونگ کارش کپی کردن و در جای دیگه بیاد بگه فقط موتورلاست که میتونه گوشیای به این باریکی بزنه ( حالا انگار چقدر باریک زده بود فقط 11 میلیمتر ) با وجود گوشیای باریک سامسونگ اینو نباید بگه . :41:

saeid_linker
30-06-2007, 17:17
فقط سامسونگ

MOSHAVER AMIN
30-06-2007, 21:43
ببینید، همه نمیان بر اساس صدا گوشی بخرن. تنها این سایت رو نبینید. اینجا پر از بچه مدرسه ایه (اکثراً. نه همه). بچه هایی که سر کلاس به خاطر صدای گوشیشون می خوان به هم پز بدن. بخاطر همین بیشترین گوشی ای که در این انجمن می بینید، سونی اریکسونه.
در صورتی که می دونیم گوشی رو نباید به خاطر صدا خرید. گوشی باید گوشی باشه. برای صدای بلند، یه ضبط صوت با آمپلی فایر قوی و ... لازمه.

به قول پدرم: متاسفانه گوشی ها، اون وجهه گوشی بودن رو از دست دادن و شدن اسباب بازی دست بچه ها.

قربان زبونت اقا شهاب لپ مطلب رو ادا كردي

MOSHAVER AMIN
30-06-2007, 21:49
شما اگه اكثر مديران و روسا ادارت رو نگاه كني ميبني كه گوشي اونا مدلهاي جديد و يا قديم سامسونگ دارن لا اقل تو شهر ما كه اينطوره

Sasan Info
01-07-2007, 01:27
باور كنيد كه من دست يه بچه خيابوني 15 ساله يه گوشي K750 ميبينم كه داره آهنگ گوش ميده و ادعاش هم ميشه كه بهترين گوشي داره
صداي پروفايل گوشي من كم بود يعني صداي رينگ تونش رو كم كرده بودم يكي به من زنگ زد
پسر برادر يكي از دوستام با دوستم اومده بود بيرون و به من گفت كه چقدر صداي گوشيت كمه و K750 اش رو اورد بيرون
گفت ميخواي برات يه آهنگ بزارم كفت ببره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون جا ديگه داشت كفرم در ميومد گفتم يعني همه اريكسون دار ها اينطوري هستن؟
مقايسه K750 و N73
واقعا زشته

Sasan Info
01-07-2007, 01:31
يه خبر ديگه از Gsm.ir
ضاهرا صاحب اين سايت به تازگي گوشي موتورولا خريده
چون چند روزه بد جور داره تو سايتش تبليغ موتورولا ميكنه
اونم فقط موتورولاي خالي، نه لينك سايت

MOSHAVER AMIN
01-07-2007, 21:59
يه خبر ديگه از Gsm.ir
ضاهرا صاحب اين سايت به تازگي گوشي موتورولا خريده
چون چند روزه بد جور داره تو سايتش تبليغ موتورولا ميكنه
اونم فقط موتورولاي خالي، نه لينك سايت

دمت گرم ...گمون كنم كه اين صاحب سايت يه a1200 خريده ... پدر ملتو در اورده:31:

mahyarSAMSUNG
02-07-2007, 00:40
ایول راست میگی نمیدونم شما توی علائدین رفتیم یا نه ولی یه سر که برید فکر کنم با آ 1200 باید برگردید . اینقدر توی این تلوزیون آ 1200 رو میگه که بقول این دوستموم پدرمونو در میاره .

MOSHAVER AMIN
02-07-2007, 22:55
بايد منتظر موند تا ببينيم كه اين بنده خدا بعد از موتورولا هوس چه گوشي به سرش ميزنه

Sasan Info
02-07-2007, 22:59
البته يا a1200 گرفته يا k1
چون خيلي تبليغ k1 رو ميكنه

mahyarSAMSUNG
03-07-2007, 03:20
کا 1 رو من دیدم یه گوشی با امکانات در سطح دی 600 . فکر نکنم طرفش بیاد میره z8 میگیره ولی مهم اینه که داره خیلی تبلیغ علکی میکنه

CD-RW
03-07-2007, 09:17
مشک آن است که خود ببوید
نه آنکه عطار بگوید
------------
برای گوشی D900 فقط دو سه تا پوستر دیدم و همین بود و بس
------------
یکی از همکارهام برای پسرش یه گوشی E250 خریده بود داد به من که براش عکس و ملودی بریزم , بقیه دوستان که دیدند ( خیلی شبیه D900 هست , طوری که با نگاه اول اشتباه میشد ) بعد با قیمت و امکانات که بررسی کردند , تقریبا دیگه همشون از نوکیا و سونی اریکسون رو برگردوند ( یکی گوشی Z530 داره , یکی گوشی 6020 , یکی گوشی N70 , یکی دیگه هم یه موتورولا قدیمی داره - اگه بدونید چقدر از این مدلهای پیزوری تعریف و تمجید میکردند که نگو )

MOSHAVER AMIN
03-07-2007, 22:28
كا 1 عجب حكايتي شده ......... حتي عصر ارتباط اين گوشي رو چند ماه پيش كه بررسي كرده بود خيلي پائين تر از v3i دونسته بود و اونو يه گوشي كاملا غير قابل رقابت با هم رديفاي خودش دونسته بود.... اين دوستمون حرف خوبي زد: مشك ان است كه خود ببويد