PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سامسونگ E250

shavci
20-06-2007, 01:11
E250

وسایل درون جعبه :
- گوشی سامسونگ E250
- شارژر
- هندزفری
- دفترچه های راهنما و مشخصات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات ظاهری
فرم گوشی همانطور که در تصویر پیداست کشویی می باشد و ناگفته نماند که در ، کشویی کشویی بشیار خوش دست و به راحتی باز و بسته می شود ، در سمت راست پایین مکان اتصال شارژر و هندزفری می باشد و در سمت چپ دکمه های تنظیم صدا و دریچه کارت حافظه قرار دارد . پشت گوشی ساده و نام سامسونگ در قسمت فوقانی و آدرس وب سایت در پایین گوشی حک شده است . صفحه Lcd بعد از روشن شدن کیفت نمایش خوبی دارد .... در کل از 10 به ظاهر گوشی نمره 9.5 را می دهم و 0.5 کمتر به خاطر 65536 رنگ بودن کیفیت صفحه نمایش است که با این که تاثیر آنچنان به کارایی بالای گوشی ندارد اما در میان رقبا مثل Motorola L7 کمتر است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منوها
منوهای گوشی زیبا و مطمئن می باشد و به خوبی تفکیک شده تم اصلی گوشی مشکی و نارنجی است . قابلیت کنترل منو ها با شماره از نکات مثبت در گوشی های سامسونگ بوده و هست .... به منو و راحتی استفاده از 10 - 10 به راستی که به مشکلی بر نخردم !

Mp3 Player
قدرت خروجی صدا در این گوشی خیلی زیاد نیست اما کیفیت خوبی دارد صدا از اسپیکری که در جلوی گوشی تعبیه شده خارج می شود و همان بلندگویی است که هنگام صحبت کردن گوش میدهید بنابراین از صدای استریو و بلند خبری نیست .... منوهای و شکل ظاهری پلایر خوب و مانند گوشی های دیگر در این سری سامسونگ است دو تم مختلف دارد و تنظیمات معمولی ! بنابراین برای نرم افزار استفاده شده از 10 - 8.9 و برای سخت افزار به کار رفته برای پخش موسیقی از 10 - 7.8 را در نظر گرفته ام .

تایپ
این روزها تایپ مخصوصا تایپ برای مسیج رواج زیادی پیدا کرده و از دیر باز سامسونگ در راحتی نوشتن مسیج زبانزد بوده است و این امر در این گوشی هم دیده می شود تایپ راحت و بدون اشتباه کلید ها به قدر کافی از هم فاصله دارد تا با انگشتان بزرگ و چاق هم به راحتی بتوان مسیج های طولانی نوشت ! محیط تایپ آن هم خوب و قابل اطمینان است و برای نوشتن ( ":., }{[] و ... ) باید کلید مربع را چند لحظه فشار دهید تا راحت تر قابل دسترسی باشد. از 10 _ 10

دوربین
دوربین گوشی از نوع VGA و نسبت به هم رده های خود یک سر و گردن بالاتر است و البته این نتیجه با مقایسه قرار دارن عکس های K310 و Motorola L7 به دست آمده قابلیت زوم ، تنظیم اندازه عکس ،میزان روشنایی ، تنظیم نور ( مهتابی ، خورشید و ... ) ، افکت ( Saipa و ... ) ، قرار دادن در قاب های پیش فرض و ... را داراست . کیفیت فیلم برداری گوشی خوب است و با پسوند Mp4 انجام میشود بنابراین حجم کمی را هم اشغال میکند . از 10 - 9.7 ، 0.3 به علت این که موقع زوم عکس به شدت پیکسل های قابل روئیتی دارد .
باتری
باتری این گوشی خوب و قابل اطمینان است و تا 3 روز در حالت آماده باش و تقریبا 4 ساعت مکالمه را جواب میدهد و در حدود 1:30 زمان برای شارژ کامل نیاز دارد . باتری از 10 - 10

JAVA
بازی های نصب شده بر روی گوشی عبارتند از : Cannonball - Forgotten Warrior - Freekick - Arch Angel میباشد . بد نیست شاید بهتر باشد خودتان امتحان کنید چرا که اهل بازی نیستم بنابراین اطلاعی هم ندارم ! ار امتیتز هم خبری نیست .... !
امکانات
گوشی با این قیمت و این امکانات ! همه چیز محیاست ! بلوتوث ، دوربین VGA ، رادیو اف ام ، پخش MP3 ، حافظه جانبی ( ناگفته نماند در روی گوشیی که تست میکردیم حافظه میکرو اس دی 1 گیگا بایت نصب بود و جالب این جاست که هیچ مشکلی نداشت و سرعت گوشی هم همچنان خوب بود . ) و .....
معایب
صفحه نمایش 65536 رنگ که در مقایسه با رقبا جای سوال دارد - قدرت خروجی کم صدا در مقایسه با رقبا
مزایا
حافظه جانبی با بهره بری فراوان تا بیش از 2 گیگ ، دوربین با کیفیت VGA خوب - زیبا و مطمئن - خوش دست دارای صفحه کلید راحت و زبانزد - رادیو Fm ، هندز فری با کیفیت خوب درون جعبه - امکانات خوی و نرم افزار خوب که جای هیچ تردیدی در خرید و نتخاب عالی نمی گزارد .
نتیجه
اگر به دنبال گوشی زیبا با امکانات عالی می گردید و مردد در انتخاب بین چندین گوشی از برند های مختلف هستید سامسونگ E250 به جرات یکی از بهترین ها تا قیمت 140 هزار تومان میباشد که در رنگ های مشکی ، نقره ای ، سبز ، صورتی یافت می شود که رنگ های سبز و صورتی را با قیمت 150 تا 160 هزار تومان در مشهد می توان تهیه کرد .کیفیت خوب دوربین و ساخت این گوشی موجب شده که در این حدود قیمت حرفی برای رقبا باقی نماند و به یکی از پر فروش ترین گوشی های حاضر در بازار مبدل شود .....
عکس های گرفته شده با Samsung E250 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1.15 mg
فیلم های گرفته شده با SAMSUNG E250 459kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دانلود راست کلیک موس را زده و Save targent az را بزنید یا با نرم افزار دانلود مانند Flashget دانلود کنید !

برای استفاده از این مطلب نام نویسنده و وبلاگ الزامی است !

برای مشاهده متن کامل و عکس های بشتر به لینک زیر بروید!

ShahabSAMSUNG
20-06-2007, 20:35
مرسی.

خیلی عالی بود.

این گوشی هم آخر گوشیه توی این قیمت. مخصوصاً که کیفیت عکسش هم حرف نداره.

MOSHAVER AMIN
20-06-2007, 22:33
جلب بود مرسي ..تو ايران گير مياد؟ من از شهاب جان شنيدم كه هندفري اون معركست..يه مقدار درباره اون توضيح بدي ممنون ميشم..يا علي

ShahabSAMSUNG
20-06-2007, 23:56
در ایران با قیمت 140 هزار تومن با 15 ماه گارانتی برای عموم خریدیم.

خیلی هم زیباست و هندزفریش خیلی عالیه. هندزفری گوشی های سامسونگ متحول شده. خوب توی گوش جا می گیره، صدای استریوش فوق العادست، و خلاصه هیچی کم نداره.

shavci
21-06-2007, 13:45
درسته هندز فری خیلی خوبی داره صدای شفاف و با کیفیتی میده و در گوش هم خوب جا می گیره ...
قیمت این گوشی در مشهد بین 136 تا 145 هزار تومان است .

MOSHAVER AMIN
21-06-2007, 22:41
مرسي... هندزفري اون تو بازار بصورت تكي گير مياد.. اخه دل خوشي از هندزفري دي 820 ندارم...مرسي

amnhck123
23-06-2007, 07:54
آقا نقد خوبی کردی دستت درد نکنه
من خودم این مدل تم سامسونگ مخصوصا اون صفحه اول منوهاش رو نمی پسندم ماله دی 820 و دی 600 خیلی خوشگلتر هست .

ShahabSAMSUNG
23-06-2007, 16:57
این تم که خیلی باکلاس تره. کلاً سنگین و زیباست.

هندزفری این گوشی رو من جدا ندیدم. ولی هرکس گیر آورد، یه ندا بده.
خودم هم دنبالش هستم که ببینم گیر میاد یا نه.

mahyarSAMSUNG
24-06-2007, 02:42
بچه های کسی قیمت ئی 490 رو داره . این ئی 250 میصرفه بخریش یا ئی 490 ؟؟؟

ShahabSAMSUNG
24-06-2007, 22:57
بچه های کسی قیمت ئی 490 رو داره . این ئی 250 میصرفه بخریش یا ئی 490 ؟؟؟

فکر می کنم هر دو می صرفه.

من ئی490 رو پشت ویترین دیدم، مجذوب زیباییش شدم.

ARASH66
25-06-2007, 10:14
ممنون
از نظر نرم افزاري مشكلي نداره ....!؟
مشكلي تا حالا نداشته گير يا هنگي ، چيزي ....!؟
بعد اينكه به نظرتون لازمه با گارانتي پارس قائم خريداري بشه و اگر نه چه گارانتي با قيمت پايينتر مناسب تره و لوازم توش كامله !؟

ARASH66
25-06-2007, 10:27
shavci جان راستي لينك مارو هم تو وبلاگت بزار !
من وبلاگ شما رو ثبت كردم !

ShahabSAMSUNG
25-06-2007, 13:44
ممنون
بعد اينكه به نظرتون لازمه با گارانتي پارس قائم خريداري بشه و اگر نه چه گارانتي با قيمت پايينتر مناسب تره و لوازم توش كامله !؟

عموی من گرفته. هیچ مشکلی هم نداره. خیلی هم عالیه.
بهتره که اصلاً با گارانتی متفرقه بگیرید.
لوازم توش هم همیناست یعنی کابل یو اس بی نداره. خروجی تلویزیون رو هم ساپورت نمی کنه.

shavci
02-07-2007, 18:08
ممنون

الان بیشتر از یک ماهه که دارمش و تا حالا که هنگ نکرده و خداییش خیلی راضیم نسبت به پولی که دادم عالیه و امکانات خوبی هم داره و حسرت می خورم که چرا زودتر سامسونگ رو کشف نکرده بودم عجب کیفیتی داره ( بر چشم بد لعنت ! )

MOSHAVER AMIN
02-07-2007, 22:21
خيلي عاليه دوست من......
اميدوارم كه مباركت باشه.........
سامسونگ گوشي خيلي خوبيه.....

Xbox360
03-07-2007, 00:39
دوستان چندتا سوال دارم:
1.کلا چه رنگ هایی الان تو بازار هست؟
2.کدوم رنگش از همه قشنگ تره؟
3.اسمه گارانتی اصلیش چیه؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:11:

shavci
03-07-2007, 01:40
دوستان چندتا سوال دارم:
1.کلا چه رنگ هایی الان تو بازار هست؟
2.کدوم رنگش از همه قشنگ تره؟
3.اسمه گارانتی اصلیش چیه؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:11:

من سبز فسفری ، قرمز گل بهی ، سفید ، مشکی ، نقره ایشو دیدم ولی یک مقدار گران تر به فروش میره ...
رنگشم به صلیقه خودت بستگی دارم اما هر کدومش جلوه خاصی داره نمیشه گفت کدوم بهتره !
با گارانتی ماکروتل من دیدم چون پارس قائم اینجا که نیست شاید اصلا هم نزده باشه .

Xbox360
03-07-2007, 02:07
مرسی که جواب دادی , راستی من امروز رنگ بنفش ارغوانی هم دیدم خیلی قشنگه . . .
ولی بین رنگ قرمز و بنفش گیر کردم آخه هر 2 تاش قشنگه نمی دونم کدوم رو بگیرم.

ARASH66
03-07-2007, 11:14
shavci جان ممنون ....
فقط يادت نره لينك وبلاگ من رو هم تو وبلاگت بزاري !

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:19
مرسی که جواب دادی , راستی من امروز رنگ بنفش ارغوانی هم دیدم خیلی قشنگه . . .
ولی بین رنگ قرمز و بنفش گیر کردم آخه هر 2 تاش قشنگه نمی دونم کدوم رو بگیرم.

هر گارانتی ای که میگیری، پارس قائم نگیر.
بعداً میگم برای چی.
اگه پارس مایکروتل باشه که چه بهتر ولی گارانتی های دیگه هم هستن.

Xbox360
03-07-2007, 16:42
هر گارانتی ای که میگیری، پارس قائم نگیر.
بعداً میگم برای چی.
اگه پارس مایکروتل باشه که چه بهتر ولی گارانتی های دیگه هم هستن.
تفاوت قیمت بین ماکروتل با سایر گارانتی ها چه قدره؟:33:

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 17:22
تفاوت قیمت بین ماکروتل با سایر گارانتی ها چه قدره؟:33:

نباید زیاد باشه. شاید 20 تا 30 تومن. البته بستگی به نوع گوشی هم داره.

MOSHAVER AMIN
03-07-2007, 21:31
البته براي نظر اقا شهاب احترام قائلم
به نظر من پارس قائم يكي از بهترين شركتهاي گارانتي كننده سامسونگ موبايله
درسته كه شايد كمي گرونتر باشن و مقداري هم دست وپا چلفتي
ولي پارس قائم به گردن همه كاربران گوشي سامسونگ حق داره
اگه من باشم پارس قائم ميگيرم.....
در ثاني 20 تا 30 تومن اختلاف قيمت تا حالا كسي رو نكشته

MOSHAVER AMIN
03-07-2007, 21:34
من امروز هم با پارس قائم تماس گرفتم و اونا گفتن كه گوشي اي 250 بطور قاچاق وارد كشور شده و پارس قائم مسوليتي در قبال اين گوشي نداره.........
در ضمن اونا گفتن كه اين بر چسب ها هم توسط همين قاچاقچي ها جعل شده تا اين گوشي رو گرونتر اب كنن

يا علي

shavci
03-07-2007, 23:45
من امروز هم با پارس قائم تماس گرفتم و اونا گفتن كه گوشي اي 250 بطور قاچاق وارد كشور شده و پارس قائم مسوليتي در قبال اين گوشي نداره.........
در ضمن اونا گفتن كه اين بر چسب ها هم توسط همين قاچاقچي ها جعل شده تا اين گوشي رو گرونتر اب كنن

يا علي

فکر میکنم درست باشه و گارانتی داراش جعلی باشه چون در سایت ماکروتل هم چیزی از این گوشی ننوشته !

Xbox360
04-07-2007, 01:24
حالا من این گوشی رو از کجا بگیرم که معتبر باشه؟ تو علاالدین جایی هست که نمایندگی داشته باشه؟

ShahabSAMSUNG
04-07-2007, 02:28
نگران اعتبارش نباش.
با گارانتی متفرقه بگیر.

کاری که من برای عموم کردم. تا حالاش هم هیچ مشکلی پیش نیومده.

Xbox360
04-07-2007, 02:51
نگران اعتبارش نباش.
با گارانتی متفرقه بگیر.

کاری که من برای عموم کردم. تا حالاش هم هیچ مشکلی پیش نیومده.
ممنون از راهنماییت :11:
شهاب جان یه چندتا سوال دیگه:
1.وقتی دارم گوشی رو میگیرم از کجا بفهمم که گوشی رجیستر اصلیه؟(فروشنده ها که راستشو نمیگن)
2.اگه با همون آموزشی که خودتون دادین برنامه و بازی و . . . روش بریزم , مشکلی پیش نمیاد؟(آخه من معمولا از طریق بلوتوث فقط کپی میکردم بعد نصب میکردم)
3.اگه رم 2 گیگ بندازم هنگ نمیکنه یا سرعتش پایین نمیاد؟
4.میتونم گوشی رو با کامپیوتر Sync کنم؟
ممنون که جواب سوالاتم رو میدی , دوست دارم:40:

ARASH66
04-07-2007, 10:25
اينطور كه من اطلاع دارم مايكرو تل هم شركت گارانتي كننده قانوني هست مثل پارس قائم !

ShahabSAMSUNG
04-07-2007, 17:52
ممنون از راهنماییت :11:
شهاب جان یه چندتا سوال دیگه:
1.وقتی دارم گوشی رو میگیرم از کجا بفهمم که گوشی رجیستر اصلیه؟(فروشنده ها که راستشو نمیگن)
2.اگه با همون آموزشی که خودتون دادین برنامه و بازی و . . . روش بریزم , مشکلی پیش نمیاد؟(آخه من معمولا از طریق بلوتوث فقط کپی میکردم بعد نصب میکردم)
3.اگه رم 2 گیگ بندازم هنگ نمیکنه یا سرعتش پایین نمیاد؟
4.میتونم گوشی رو با کامپیوتر Sync کنم؟
ممنون که جواب سوالاتم رو میدی , دوست دارم:40:

1) ستاره مربع صفر شش مربع یه روشیه که الان ممکنه جواب نده. چون ممکنه برچسب روی کارتن و برچسب پشت گوشی رو هم عوضض کنن. مطمئن ترین راه، اینترنته.

2) برای این گوشی (E250) یه کم فرق داره. به زودی آموزشش رو می نویسم. چون خیلی ها درخواست دادن.

3) رم 2 گیگ رو امتحان نکردم ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. در مورد سرعتش هم اصلاً نگران نباش.

4) خب این مدل کابل USB همراهش نیست. باید براش بخری تا بتونی به کامپیوتر وصلش کنی. نرم افزارش هم حدید 50 مگ هست که لینک دانلودش رو می تونم برات بزارم. خیلی کارا میشه با کامپیوتر انجام داد. مثل مدیریت اس ام اس ها، دفترچه تلفن، تقویم و ...

ما هم دوست داریم. :11:

MOSHAVER AMIN
04-07-2007, 22:34
اينطور كه من اطلاع دارم مايكرو تل هم شركت گارانتي كننده قانوني هست مثل پارس قائم !

هم پارس قائم هم ميكروتل دو نماينده قانوني سامسونگ در ايران هستند هرچند كه پارس قائم قديمي تره

Xbox360
05-07-2007, 00:45
1) ستاره مربع صفر شش مربع یه روشیه که الان ممکنه جواب نده. چون ممکنه برچسب روی کارتن و برچسب پشت گوشی رو هم عوضض کنن. مطمئن ترین راه، اینترنته.

آخه من که موقع خرید به اینترنت دسترسی ندارم که:31:
خواحشا یه روش بهم یاد بدید که همونجا تست کنم.

ShahabSAMSUNG
05-07-2007, 02:07
هیچ روش مطمئنی وجود نداره.

تنها راحت اینه که توی خونه، یه نفر رو بنشونی پای سیستم. موقع خرید باهاش تماس بگیری و شماره سریال رو براش بخونی تا چک کنه.

Bug_NEO
05-07-2007, 05:44
جمیع دوستان خسته نباشن، یه سوال کوچیک
اگه رفیقمونم پای اینترنت بشونیم، این آدرس چک کردن سریال چیه؟
آدرس این اینترنتی این شرکت میکروتل چیه؟

Xbox360
05-07-2007, 14:16
اگه با ضمانت نامه پارس قائم یا ماکروتل بگیرم بازم ممکنه مشکل سریال داشته باشه؟

MOSHAVER AMIN
05-07-2007, 22:13
در صورتيكه همون موقع باشركت پارس قائم يا ميكروتل تماس بگيري و شماره سريال رو بگي اونا از طريق كامپيوتر خودشون كه تمام سريال هاي اصلي در اون ثبت شما رو مطلع ميكنن... ديگه احتياجي به اين اينترنت واجير كردن يه نفر پاي سيستم نيست

MOSHAVER AMIN
05-07-2007, 22:15

خير امكان نداره كه اين مشكل پيش بياد خيالت لا اقل از بابت پارس قائم راحت

MOSHAVER AMIN
05-07-2007, 22:17

ادرس دقيق اين سايت رو طي يه مقاله توي كلوپ سامسونگ گذاشتم ..با كمي جستجو پيداش ميكني.. كار با اين سايت خيلي راحت هستش.. و كاملا مطمئنه

ShahabSAMSUNG
06-07-2007, 20:04

چک کردن شماره سریال: h t t p s://w w w.numberingplans.com//?page=analysis&sub=imeinr

پارس مایکروتل: w w w . parsmicrotel.com

(فاصله های بینش رو بردار)

نه دیگه.
اگه از گارانتی می گیری، دیگه خیالت راحته.
ولی گارانتی های دیگه، احتمال اینکه سریال چنج باشن 99 درصده!!!

MOSHAVER AMIN
06-07-2007, 21:59
اميدوارم كه مطلب مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشه... نتيجه تست سريال رو اعلام كنيد.. مرسي

Bug_NEO
06-07-2007, 23:09
آقا من 14 تیر یعنی همین دیروز یکیشو گرفتم! بعد از کارکردن باهاش ازش راضیم، اما چند تا ایراد توش دیدم.اگه
مهمترین ایرادش اینه که نمی شه برای زنگ اس م اس، mp3 گذاشت و فقط 4 تا زنگ پیش فرض با صدای خیلی کم داره، آقایون اگه فکر می کنن اشتباه میگم راهنماییم کنن.
دیگه انکه دکمه c خیلی راه دست نیست و در کل برای من که حدودن 40 حرف در دقیقه تایپ می کردم یکم را دست نیست.(البته من با e700 اون تعداد تایپو داشتم)
اصلا راه نداره یه بندی چیزی بهش بندازی!
راستی من با گارانتی نیکاتل 130 تومن از علادین خریدم!
سریالش چنج بود!
راستی یه چیز دیگه، فروشنده به من گفت آقا الان که تعرفه رو برداشتن تمام سریالا باز شدن و اگه گوشیو به سریال اصلیش برگردونید بازم کار میکنه خوب منم گفتم آقا این گوشیو سریال اصلی کن، فروشنده هم سریالو اصلی کرد!
خوب می دونید چی شد گوشی فقط می نوشت محدودیت سرویس و هیچ کاری نمیکرد(نه تلفن نه اس ام اس) خلاصه دوباره برگردوند به همون قبلیه و به من برش گردوند!! نتیجه این داستان این بود که گول فروشنده رو نخورید!
راستی قیمت رجیستر شده 160 بود!

Bug_NEO
07-07-2007, 00:28
بازم شاید من دارم در مورد 4 اهنگ اس ام اس اشتباه میگم!؟ اگه اشتباه میگم لطفا راهنماییم کنید چون صدای این چهار زنگ پیش فرض خیلی کم!!
راستی گارانتی نیکاتل رجیستر نشده 130 تومن، رفته توپاچم یا خوب گرفتم!! هرچند دیگه فایده نداره!!

bacheye adab
07-07-2007, 02:25
واقعا راست ميگي بند نميخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Sasan Info
07-07-2007, 19:23
مورد هاي اول و سومش خيلي بد هستن
مخصوصا سومي كه ديگه خيلي ناجوره
يعني به هيچ عنوان نميشه بند وصل كرد؟!؟؟؟!؟!؟!؟!
شما ي ه بار ديگه تو دفتر چه اش رو نگاه كن دوباره خبر بده

MOSHAVER AMIN
07-07-2007, 21:59
آقا من 14 تیر یعنی همین دیروز یکیشو گرفتم! بعد از کارکردن باهاش ازش راضیم، اما چند تا ایراد توش دیدم.اگه
مهمترین ایرادش اینه که نمی شه برای زنگ اس م اس، mp3 گذاشت و فقط 4 تا زنگ پیش فرض با صدای خیلی کم داره، آقایون اگه فکر می کنن اشتباه میگم راهنماییم کنن.
دیگه انکه دکمه c خیلی راه دست نیست و در کل برای من که حدودن 40 حرف در دقیقه تایپ می کردم یکم را دست نیست.(البته من با e700 اون تعداد تایپو داشتم)
اصلا راه نداره یه بندی چیزی بهش بندازی!
راستی من با گارانتی نیکاتل 130 تومن از علادین خریدم!
سریالش چنج بود!
راستی یه چیز دیگه، فروشنده به من گفت آقا الان که تعرفه رو برداشتن تمام سریالا باز شدن و اگه گوشیو به سریال اصلیش برگردونید بازم کار میکنه خوب منم گفتم آقا این گوشیو سریال اصلی کن، فروشنده هم سریالو اصلی کرد!
خوب می دونید چی شد گوشی فقط می نوشت محدودیت سرویس و هیچ کاری نمیکرد(نه تلفن نه اس ام اس) خلاصه دوباره برگردوند به همون قبلیه و به من برش گردوند!! نتیجه این داستان این بود که گول فروشنده رو نخورید!
راستی قیمت رجیستر شده 160 بود!

در مورد زنگ اس ام اس اين مشكل اكثر سامسونگ ها هستش ..گوشي من هم كه دي 820 هست همين طوره و هم دي 900
در مورد بند هم بعضي از گوشي هاي اون بند ميخورن نه همشون
گارانتي نيكاتل گارانتي اصلي سامسونگ نيست....گارانتي اصلي اون پارس قائم . ميكروتل هستن

ShahabSAMSUNG
07-07-2007, 23:09
خوب گرفتی. من با همین شرایطی که میگی 136 گرفته بودم.

در مورد زنگ اس ام اس همه سامسونگ ها همینطور هستن و اجازه تعویض زنگ اس ام اس رو نمیدن.

در مورد بند هم آخه مثلاً کجاش می خواین بند نصب کنید؟ من که با بند کاملاً مخالفم. گوشی اسلاید رو نباید بهش بند وصل کرد.

یه بار گوشی رو با بند فرض کن تا ازش بدت بیاد.

Xbox360
08-07-2007, 00:24
بابا بند دیگه چیه خز شده . . . راستی آقا شهاب گوشیت چی شده؟ خدا بد نده.

Bug_NEO
08-07-2007, 01:22
دوستان من نگفتم بند می خوام که بندازم گردنم که میگید خز شده، من عادت دارم گوشیمو بذارم تو جیبم هر وقتم میخواستم درش بیارم دست میکردم تو جیبم بندشو پیدا میگردم میگرفتم میکشیدم بیرون. این گوشیم که میزارم تو جیبم همش میترسم موقع در آوردن یهو تو جیبم باز بشه و یه بلایی سرش بیاد. توی گوشیا بند به جایی وصل میشه که شما میتونید مطمئن باشد تحمل گشش شدید رو داره اما من میترسم انجایی رو که من میگیرم میکشم بیرون از جیبم تحمل اون کشش رو نداشته باشه!
به هر حال فلسفه من این بود این شرکت سامسونگم حالا نمیمرد یه جای بند میزاشت روش، اوناییم که فکر میکردن خز بندش رو نمی بستن.

Bug_NEO
08-07-2007, 01:26
آقا شهاب تو وب گردیایی که میکردم به یه سایت بر خوردم که این زیر لینکش رو میزارم
اینجا آموزش ریختن برنامه جوا با بلوتوث رو برای گوشیای سامسونگ یاد داده.
یه بار که خوندمش یه فکری به ذهن داغونم رسید که نمیشه این connection اینترنت ویندوز رو share کنیم و از طریق بلوتوث گوشی و یه بلوتوث دیگه وصل شیم به اینترنت کامپیوتر(یا حتی با خود کابل USB )
سعی کردم یه ایمیلی چیزی گیر بیارم که با خود مهندسای samsung تماس برقرار کنم اما چیزی پیدا نکردم!
اینجور موقعه ها میگن خوب بابا سرچت ضعیف!!
یه دور که تو این forum های غیر ایرانی زدم برای 7 symbian یاد داده بود اما واسه ما ها نه!
آقا شهاب و دیگر دوستان تا حالا در این باره چیزی شنیدید؟ راهی بلدید؟ اگه بلدید به منم بگید!

Sasan Info
08-07-2007, 01:55
منم دقيقا با تو موافقم
من با بند خيالم راحت تره
من با بند گوشي رو دستم ميگيرم و باهاش كار ميكنم كه اگه از دستم سُر خورد نيفته
در كل خيلي دليل دارم كه گوشي بايد بند بخوره
يه سوال؟
گوشي مثل d900 و d820 جاي بند دارن يا نه؟

Xbox360
08-07-2007, 16:06
دوستان من نگفتم بند می خوام که بندازم گردنم که میگید خز شده، من عادت دارم گوشیمو بذارم تو جیبم هر وقتم میخواستم درش بیارم دست میکردم تو جیبم بندشو پیدا میگردم میگرفتم میکشیدم بیرون
اوه , دیگه بدتر . . . مگه سگه که می خوای براش قلاده ببندی؟:31: شوخی کردم ولی با این حال به قول آقا شهاب بستن بند برای گوشی های اسلاید بار اصلا درست نیست.

D820 فکر کنم داره ولی D900 رو نمیدونم.

Sasan Info
08-07-2007, 21:30
اگه منظورتون اين هست كه گوشي هاي كشويي نبايد بند داشته باشن پس اينا چي هستند
N95
6280
5300
و هزاران مدل ديگه...

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 21:35
منم دقيقا با تو موافقم
من با بند خيالم راحت تره
من با بند گوشي رو دستم ميگيرم و باهاش كار ميكنم كه اگه از دستم سُر خورد نيفته
در كل خيلي دليل دارم كه گوشي بايد بند بخوره
يه سوال؟

نه عزيز نه دي 820 ونه 900 هيچكدوم جاي بند نداره

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 21:40
اگه منظورتون اين هست كه گوشي هاي كشويي نبايد بند داشته باشن پس اينا چي هستند
N95
6280
5300
و هزاران مدل ديگه...

من هم به نظر شما موافقم ... اگه سامسونگ دي 820 من هم بند ميخورد بهتر بود.... با اينكه الان هم بند نمي خوره ناراضي نيستم

Sasan Info
09-07-2007, 12:05
از لحاظ ناراضي بودن كه درست ميگي
ولي خوب بالا خره عيب حساب ميشه
ولي از اون عيب هاست ها
به هر حال انتخابم همينه

a_a_kashan
09-07-2007, 22:28
سلام عزيزان گوشي من در حالي كه خيلي كم كار ميكنم باز هم يه روزه باطري اون تموم مي شه ايا عيب از گوشيه يا از باطري راستي اينو هم بگم من يه دفعه گوشي را با كد دادن فلش كردم

MOSHAVER AMIN
09-07-2007, 22:54
سلام عزيزان گوشي من در حالي كه خيلي كم كار ميكنم باز هم يه روزه باطري اون تموم مي شه ايا عيب از گوشيه يا از باطري راستي اينو هم بگم من يه دفعه گوشي را با كد دادن فلش كردم

ربطي به فلش كردن نداره ممكنه عيب از باطريتون باشه. شارژ نادرست اوليه ممكنه باعث بروز همچين مشكلي بشه

ARASH66
10-07-2007, 10:01
دوست عزيز به احتمال قوي مشكل از باطري هست و باطري گوشي غير اصل هست !
اونم به خاطر اينه كه گارانتي معتبر خريداري نكرديد ! به نظرم به مغازه اي كه خريدي اطلاع بده !

Blue Ray
10-07-2007, 19:03
منم E250 گرفتم.(البته به لطف راهنمایی های شماها):11:

حالا یه سوال داشتم.

تو gsm زده HTML ندارد . یعنی برای باز کردن صفحات وب مشکل داره ؟!

MOSHAVER AMIN
10-07-2007, 22:15
اين كه كاري نداره يه صفحه اينترنتي رو گوشيت بريز بعد امتحانش كن

ARASH66
11-07-2007, 11:44
يكي از محدوديت هاي اين مدل ها نداتشن امكان ساخت آلبوم در پلير گوشي هستش !

NINTENDO_DS
11-07-2007, 22:59
منم 3 روز پیش نقره ایش رو خریدم فقط یک سوال دارم آیا میشه قاب این گوشی رو از نقره ای بخ سیاه تغییر داد؟

ShahabSAMSUNG
14-07-2007, 01:08
فکر کنم بشه.
منتها خودت این کارو نکن و اگه خواستی، ببر نمایندگی.

MOJREM
14-07-2007, 01:57
منم می خوام یه گوشی ساده ولی با امکانات واسه داداشم بگیرم ( 9 سالشه ) با این تفاسیر فک کنم گزینه ی مناسبی باشه

Sasan Info
14-07-2007, 12:57
گزينه مناسب يه چيزي اونور تره ..!

بچه ها با اين حساب فكر نكنم رنگ سياهش رو بتونم به راحتي پيدا كنم
چون همه رنگ نقره اي گرفتن

Ebrahim202003
15-07-2007, 01:50
بچه ها من 3-4 روز پيش يه دونه مشكيشو برا يكي خريدم با گارانتي مايكروتل الان بدجوري پشيمونم :41:
حالا بگم برا چي ، اگه اشتباه مي كنم راهنماييم كنيد

1- picture message كه اصلا نمي گيره خالي نشون ميده!!!:41:
2- شارژ باطري افتضاحه 2 ساعت تا 2 ساعت وربع مي كشه تا پر شه بعدش 1 روزه خالي مي شه تازه با كاركرد متوسط 1 روزه خالي مي شه :41:
3- يه سري عكس كه با گوشي 5700 خودم عكس گرفتم و همچنين k750 براش با بلوتوس فرستادم رو نمي شناسه و باز نمي كنه :41:
4- از گوشي 5700 خودم يه سورس جاوا (jar ) براش فرستادم نمي شناسه و نصب نمي كنه كه فهميدم انگار بايد
براش كابل بگيري و قلق خاصي داره پس بلوتوسو برا چي گذاشتن :41:
5- براي زنگ ميسيج 4 انتخاب مسخره بيشتر نداري واقعا شاهكاره روزگاره :41:
بازم براتون بگم ديگه با اين همه مشكل اگه شما جاي من بودين چي كار مي كردين !!!؟؟؟!!!

پستاي قبلي رو خوندم انقدر ازش تعريف كرده بودين فكر كردم چي هست الان مثل چي پشيمونم حالا چي كار كنم؟

ShahabSAMSUNG
15-07-2007, 02:07
من که اینا رو تو پیغام خصوصی جواب داده بودم.

1) pic sms رو سامسونگ ها نمی گیرن (سری D و E رو خبر دارم)

3) برای گوشی ای که دوربینش 1.3 مگ بود، عکس یه دوربین 2 مگ رو فرستادم، باز نکرد. این طبیعیه.

4) آموزش نصبش تو همین انجمن هست

موارد 2 و 5 هم متاسفانه همینطوره. خب آخه امکانات رو نسبت به قیمت بسنج.

ضمناً چرا نیمه پر لیوان رو نمی بینی ابراهیم جان؟
رمش ساپورت بالاست. کیفیت دوربینش حرف نداره. فیلمبرداریش خوبه. استایل فوق العاده ای داره. خوشدست و سبکه....

ARASH66
15-07-2007, 10:57

كاملا با اين مورد موافقم !
خيلي در اين قسمت شركت سامسونگ بي توجه هست !

Ebrahim202003
15-07-2007, 13:50
من که اینا رو تو پیغام خصوصی جواب داده بودم.

1) pic sms رو سامسونگ ها نمی گیرن (سری D و E رو خبر دارم)

3) برای گوشی ای که دوربینش 1.3 مگ بود، عکس یه دوربین 2 مگ رو فرستادم، باز نکرد. این طبیعیه.

4) آموزش نصبش تو همین انجمن هست

موارد 2 و 5 هم متاسفانه همینطوره. خب آخه امکانات رو نسبت به قیمت بسنج.

ضمناً چرا نیمه پر لیوان رو نمی بینی ابراهیم جان؟
رمش ساپورت بالاست. کیفیت دوربینش حرف نداره. فیلمبرداریش خوبه. استایل فوق العاده ای داره. خوشدست و سبکه....

شهاب جان آخه مي دوني چيه اگه مي دونستم اينجوريه خوب 10-20 تومان رو 150 توماني كه برا اين گوشي داديم ميذاشتيم روش

مي رفتيم مثلا k750 چه ميدونم يا يه مدل ديگه مي گرفتيم با امكانات بهتر ، درسته رم بالا مي خوره ولي چه فايده

مي خوايم براش رم 1 گيگ بگيريم يعد باهاش mp3 گوش كنيم با چه باطريي وقتي با كاركرد متوسط يك روزه تموم

مي شه ديگه چه برسه باهاش روزي 1-2 ساعت mp3 گوش بديم . تازه در مورد عكس هم بگم من با k750 يه عكس

2 مگا پيكسلي براي L6 موتورولا فرستادم بازش كرد دوربينشم vga هست . اينو چي ميگي ؟ در كل اون چيزي كه

از سامسونگ انتظار داشتم برآورده نكرد واقعا مايوسم كرد ! :13:

Sasan Info
15-07-2007, 16:12
واقعا اين زنگ اس ام اس اش ضد حاله
ولي اگه شما يه نگاهي به زيبا ترين و بهترين گوشي يعني apple iphone بندازين بهش ميخندين
چون اون وضعيتش از سامسونگ هم بد تره
يعني زنگ تلفن معمولي اش هم پيش فرضه و تو نميتوني برا گوشيت زنگ مورد علاقه انتخاب كني !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا عجيبه مگه نه؟

TOUSAN
17-07-2007, 18:44
سلام بر همگی
اولا جا داره از تمای دوستانی که صادقانه به همدیگه کمک می گنند تشکر کنم مخصوصا از دوست عزیز ShahabSAMSUNG .
من تقریبا یکی دو روز بعد از تعطیلات نوروز این گوشی را باگارانتی میکروتل خریدم که مدت ضمانت آن 20 ماه می باشد و تا الان با این گوشی که به نظر من از لحاظ طراحی و خوش دست بودن بسیار عالی همچنین از مدیا پلیر خیلی خوشم می یاد هیچ مشکلی نداشته ام
سوال من اینه وقتی فایل pdf و یا word به گوشی ارسال می کنم تشخیص می دهد چه نوع نوع فایلی است ولی آن را نمایش نمی دهد آیا مشکل از گوشی منه و یا به خاطر مشترک بودن سیستم این گوشی با گوشی هایی مثل d840 و یا d900 فقط قادر به تشخیص فایل می باشد و امکان نمایش این نوع فایل ها در این گوشی قرار داده نشده است ...
در ضمن به نظر من این گوشی تنها ایرادی که دارد محدودیت حجم فایل نمایش آن می باشد یعنی شما نمی توانید عکسی بیشتر از 400 کیلو بایت در این گوشی مشاهده کنید و با پیغام خطا ( Not support content ) مواجه می شوید ...

ShahabSAMSUNG
17-07-2007, 19:16
راستش قابلیت باز کردن این فایل ها رو من در مشخصات این گوشی ندیدم.

شاید هم همون مورد حجمی در مورد این فایل ها هم تاثیر داشته باشه.

TOUSAN
17-07-2007, 20:55
راستش قابلیت باز کردن این فایل ها رو من در مشخصات این گوشی ندیدم.

ممنون . من هم فکر کنم این مدل قادر به نمایش این نوع فایل ها نمی باشد و فقط نوع آن را تشخیص می دهد .

شاید هم همون مورد حجمی در مورد این فایل ها هم تاثیر داشته باشه.

فکر نکنم چون فایل های ورد و یا pdf با حجم بسیار کم را هم فقط تشخیس می دهد و اجرا نمی کند .

در ضمن هیچ راهی وجود ندارد حداقل فایل هایی با پسوند txt را نمایش دهد ...

TheMohammad
18-07-2007, 13:38
دیروز رفتیم این گوشی رو برای خواهرم خریدیم، مشکی 136 هزار تومن
فقط یه چندتا سوال، اگه بخوایم روی این بازی جاوا نصب کنیم با بلوتوث چه طوریه ؟ یعنی با بلوتوث گوشی خودم (6680) یه فایل jar رو براش بفرستیم، این نصب کنه ؟ ولی این نمیشناسه که
اون آموزش هم که هست برای نصب به وسیله بلوتوث کامپیوتره ، ؟
این گوشی رم Micro SD میخوره دیگه ؟ یک گیگ رو ساپورت میکنه ؟ قیمتش چطوریاست ؟

ممنون !!

TOUSAN
18-07-2007, 20:03

ممنون !!

سلام . با رم یک گیگابایتی به هیچ عنوان مشکلی نداره :20:

MOSHAVER AMIN
18-07-2007, 22:27
فقط یه چندتا سوال، اگه بخوایم روی این بازی جاوا نصب کنیم با بلوتوث چه طوریه ؟ یعنی با بلوتوث گوشی خودم (6680) یه فایل jar رو براش بفرستیم، این نصب کنه ؟ ولی این نمیشناسه که

ممنون !!

سلام دوست من
1.امكان نصب بازي از طريق بلوتوث واسه اين گوشي امكان پذير نيست
2.بله اين رم كه شما مفرمائيد رو ساپورت ميكنه
3.بله يگيگ رو براحتي ساپورت ميكنه
4.قيمت اونهم حدود 12 تومانه

ShahabSAMSUNG
21-07-2007, 00:34
ممنون . من هم فکر کنم این مدل قادر به نمایش این نوع فایل ها نمی باشد و فقط نوع آن را تشخیص می دهد .

فکر نکنم چون فایل های ورد و یا pdf با حجم بسیار کم را هم فقط تشخیس می دهد و اجرا نمی کند .

در ضمن هیچ راهی وجود ندارد حداقل فایل هایی با پسوند txt را نمایش دهد ...

فایل های txt رو که بصورت note قبول می کنه. فکر کنم اگه بلوتوث کنی، تو قسمت memo بیاره.

ممنون !!

فکر کنم (فقط فکر کنم) اول باید گوشی هاتون رو peer کنی. یعنی همون share که اسم گوشی ها وارد لیست همدیگه بشه.
بعد همون کارهایی رو که تو آموزش گفتم باید انجام بدی، فقط تو کد دوم، بجای usb باید بلوتوث انتخاب کنی. بعد فایل رو بفرستی و بعد گزینه serial download رو بزنی.
کلاً باید خلاقیت به خرج بدی. شاید جواب بده.
اگرم جواب نداد که باید یه کابل براش بگیری. :31:

Bug_NEO
22-07-2007, 02:30
بچه ها من 3-4 روز پيش يه دونه مشكيشو برا يكي خريدم با گارانتي مايكروتل الان بدجوري پشيمونم :41:
حالا بگم برا چي ، اگه اشتباه مي كنم راهنماييم كنيد

1- picture message كه اصلا نمي گيره خالي نشون ميده!!!:41:
2- شارژ باطري افتضاحه 2 ساعت تا 2 ساعت وربع مي كشه تا پر شه بعدش 1 روزه خالي مي شه تازه با كاركرد متوسط 1 روزه خالي مي شه :41:
3- يه سري عكس كه با گوشي 5700 خودم عكس گرفتم و همچنين k750 براش با بلوتوس فرستادم رو نمي شناسه و باز نمي كنه :41:
4- از گوشي 5700 خودم يه سورس جاوا (jar ) براش فرستادم نمي شناسه و نصب نمي كنه كه فهميدم انگار بايد
براش كابل بگيري و قلق خاصي داره پس بلوتوسو برا چي گذاشتن :41:
بازم براتون بگم ديگه با اين همه مشكل اگه شما جاي من بودين چي كار مي كردين !!!؟؟؟!!!

پستاي قبلي رو خوندم انقدر ازش تعريف كرده بودين فكر كردم چي هست الان مثل چي پشيمونم حالا چي كار كنم؟

آقا ابراهیم من تو پست 41 گفته بودم چهارتا زنگ واسه sms داره با صدای کم.بدش منم با بلوتوث با k750 و d900 و v3 تبادل فایل و داده داشتم بدون مشکل حتی این گوشی یه قابلیت داشت که هیچکدوم دیگه نداشتن که میشد به راحتی از طریق بلوتوث با یه نفر چت کنی!! و تنها یه بار به مشکل بر خوردم اونم یه تصویر متحرک با پسوند gif بود که فکر نکنم گوشی با پسوند gif عکسهاشو ذخیره کنه!!
پس اون مشکلم به پایه این گوشی ننویس!! عیب از گوشیه شماست!! البته شاید اگه اشتباه میگم بگید!:2:
شارژ باطیش رو قبول دارم شما اگه یه سر به mobile-review.com میزدی میدیدی اونجام گفته که با 15 دقیقه مکالمه و روزانه 20 دقیقه sms بازی یا یه همچین چیزایی، سه روز بیشتر دوام نمیاره!! خوب حالا اگه بخواد برات یه هفته دووم بیاره و هر روز شما بتونید یه 2 ساعت mp3 گوش کنید، خوب باید شرکت sonyericsson به خاطر زدن سری w ورشکسته شه با اون قیمتاش!! و اون قیافه هاش!!:8:
بیخیال 130-140 دادی!!
آقا اصلا این گوشی انقدر بد و آشغال هست که من میخوام برا خودمو همینجووری بندازم دور!!
چرا بگم برید بخرید، فردا جواد بشه!!:2:
یه کم پستارو بهتر بخون، دو جا دیگم نگاکن به بین کیا بدشو میگن برو بخون خوبیاشم بخون بعد بگو.
با تشکر از همه حتی شما آقا ابراهیم.

Bug_NEO
22-07-2007, 02:32
من شدیدا از بدنه این موبایل میترسم، چون به نظرم خیلی ضعیفه، کسی تا حالا بهش ضربه زده؟؟ چش شده؟؟

ARASH66
22-07-2007, 10:02
من شدیدا از بدنه این موبایل میترسم، چون به نظرم خیلی ضعیفه، کسی تا حالا بهش ضربه زده؟؟ چش شده؟؟
دوست عزيز مطمئن باش مشكلي پيش نمياد !
لااقل از بدنه سوني اركيسون ها محكمتره !

vahidpsr
22-07-2007, 15:11
يكي مي تونه بگه چطوري مي تونم نرم افزار جاوا با حجم 4 مگ (همون رهياب تهران) را در اين گوشي نصب كنم؟ (آخه ظرفيت جاوا براي اين گوشي نهايتا 4 مگ است كه واقعا اعصاب منو خورد كرده)

هیچ
22-07-2007, 20:09
باطری این گوشی چنده؟
یه گوشی خریدم اما شارژش زود تموم میشه!!!

MOSHAVER AMIN
22-07-2007, 21:40

از بدنش نترس ..در حد خودش محكمه./.يه قاب كريستال بگير و روش بنداز خيالت راحت باشه

MOSHAVER AMIN
22-07-2007, 21:42
يكي مي تونه بگه چطوري مي تونم نرم افزار جاوا با حجم 4 مگ (همون رهياب تهران) را در اين گوشي نصب كنم؟ (آخه ظرفيت جاوا براي اين گوشي نهايتا 4 مگ است كه واقعا اعصاب منو خورد كرده)
متاسفانخ امكان نصب اين برنامه مانند گوشي سوني امكان پذير نيست
شما در صورت نياز ميتوني طريقه نصب برنامه كه در همين كلوپ هست مراجعه كني كه البته كار راحتي هم نيست

MOSHAVER AMIN
22-07-2007, 21:44
باطری این گوشی چنده؟
یه گوشی خریدم اما شارژش زود تموم میشه!!!

باتري اين گوشي گرون نيست . حدود 4 تا 4.5 بيشتر نيست

هیچ
23-07-2007, 16:19
باتري اين گوشي گرون نيست . حدود 4 تا 4.5 بيشتر نيست
سه تا گوشی گرفتیم با گارانتی و شماره سریال اصلی هیچ کدوم مشکل نداشت، اما اینو که سریال چنج و با گارنتی پارساتل گرفتیم اینجوری دراومد
تازه کابل usb و cd هم نداشت
از بس عجله ای شد اصلا حواسم به این چیزا نبود. خب اینم یه تجربه شد
حالا خدا کنه مشکل فقط باتری باشه و با 4 ، 5 تومن حل بشه و گرنه که ...

ShahabSAMSUNG
23-07-2007, 19:48

دوست عزيز مطمئن باش مشكلي پيش نمياد !
لااقل از بدنه سوني اركيسون ها محكمتره !

از بدنش نترس ..در حد خودش محكمه./.يه قاب كريستال بگير و روش بنداز خيالت راحت باشه

البته من با قاب کریستال هم مخالفم.
قاب کریستال رو باید برای سونی اریسکون بگیری که رنگش میره و روش خش می افته. این گوشی ها قاب کریستال لازم ندارن.

راهیاب تهران، اصلاً تحت پلتفرم سامسونگ نیست و روی این گوشی ها نصب نمیشه.
یه نقشه تهران هست که اگه خواستی، بگو تا بهت بدم نصب کنی.

MOSHAVER AMIN
24-07-2007, 22:58
[quote=هیچ;1341801]سه تا گوشی گرفتیم با گارانتی و شماره سریال اصلی هیچ کدوم مشکل نداشت، اما اینو که سریال چنج و با گارنتی پارساتل گرفتیم اینجوری دراومد
تازه کابل usb و cd هم نداشت
از بس عجله ای شد اصلا حواسم به این چیزا نبود. خب اینم یه تجربه شد
حالا خدا کنه مشکل فقط باتری باشه و با 4 ، 5 تومن حل بشه و گرنه که ...[/quote
نگران نباش قيمت باتري اون بيشتر از اوني كه گفتم نيست

هیچ
25-07-2007, 17:00
آخه یه مقدار قضیه عجیبه!!!
مثلا شنبه شب شارژ شد اما یکشنبه ظهر بدون اینکه استفاده خاصی شده باشه باتریش تموم و خاموش شد! اما از اون روز تا حالا با اینکه استفاده هم شده (یه چند دقیقه تماس و پیامک و ور رفتن و ...) هنوز تموم نشده!!!!
تازه علامت باتری همش پره ولی وقتی یکی کم میشه و میشه دوتا خیلی زود و چند دقیقه بعد میشه یکی و بعد هم هی میگه باتری خالیه و شارژ کن!
موقع شارژ هم خیلی زود (چند دقیقه) علامت باتری پر میشه و بقیه شارژ علامت باتری پره تا اینکه شارژ کامل بشه.

ShahabSAMSUNG
25-07-2007, 21:01
خب احتمالاً نشانگر باتری مشکل داشته باشه.

شما موقع شارژ، حداقل یک ساعت و نیم بزار تا شارژ بشه.

Bedahe
26-07-2007, 23:24
سلام
من میخوام این گوشی رو مستر ریست کنم، ازم کد میخواد، من هیچ کد خاصی بهش ندادم میشه لطفا کد پیشفرض کارخانه رو بهم بگین ؟ و یا اینکه چیجوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:52
آخه یه مقدار قضیه عجیبه!!!
مثلا شنبه شب شارژ شد اما یکشنبه ظهر بدون اینکه استفاده خاصی شده باشه باتریش تموم و خاموش شد! اما از اون روز تا حالا با اینکه استفاده هم شده (یه چند دقیقه تماس و پیامک و ور رفتن و ...) هنوز تموم نشده!!!!
تازه علامت باتری همش پره ولی وقتی یکی کم میشه و میشه دوتا خیلی زود و چند دقیقه بعد میشه یکی و بعد هم هی میگه باتری خالیه و شارژ کن!
موقع شارژ هم خیلی زود (چند دقیقه) علامت باتری پر میشه و بقیه شارژ علامت باتری پره تا اینکه شارژ کامل بشه.

باتري اين گوشي با مدل c130 دقيقا يكيه ..سما اگه از دوستات كسي اين گوشي رو داره ميتوني با كمك گرفتن از باتري اون به يه جواب دقيق برسي

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:53
سلام
من میخوام این گوشی رو مستر ریست کنم، ازم کد میخواد، من هیچ کد خاصی بهش ندادم میشه لطفا کد پیشفرض کارخانه رو بهم بگین ؟ و یا اینکه چیجوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟

كد پيشفرض كارخونه هشت تا صفره عزيز

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:54
سلام

كد پيشفرض كارخونه هشتا صفره عزيز

TOUSAN
27-07-2007, 13:17
فایل های txt رو که بصورت note قبول می کنه. فکر کنم اگه بلوتوث کنی، تو قسمت memo بیاره.
:31:
آقا شهاب ممنون از پاسخت ولی وقتی من یک فایل TXT را با استفاده از NOTEPAD درست می کنم و به موبایل از طریق کامپیوتر می فرستم آنرا نمی تونه بخونه همچنین اینکار را از طریق بلوتوث هم تکرار کردم ولی در قسمت memo چیزی نمی یاد و باز هم امکان خواندن اون فایل TXT وجود نداره .

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید :46:

ShahabSAMSUNG
27-07-2007, 17:11
خب راستش من که این فایل ها رو با گوشی دی820 دریافت می کردم، به قسمت Other Files می رفت و با برنامه picsel viewer باز میشد.

حالا نمی دونم، شاید این گوشی این نوع فایل رو نمی تونه بخونه.

هیچ
28-07-2007, 14:53
باتري اين گوشي با مدل c130 دقيقا يكيه ..سما اگه از دوستات كسي اين گوشي رو داره ميتوني با كمك گرفتن از باتري اون به يه جواب دقيق برسي
کسی که این گوشی رو داشته باشه که نمی شناسم
البته اگه باتری d807 یا x210 هم شبیه این باشه می تونم عوض کنم

ولی حالا که ظاهرا داره درست کار می کنه
دفعات اول خیلی زود باتریش تموم می شد ولی الآن یکم بهتر شده!!!!
مثلا از 5شنبه تا حالا که باهاش بازهم ور رفتیم (بلوتوث و چیزای دیگه ...) علامت باتری 2 تا شده.
اون دفعه های اول نمی دونم چرا انقدر زود باتریش تموم می شد؟!!! از همه بد تر اون دفعه بود که شب شارژ شد فردا ظهرش با اینکه استفاده خاصی هم نشده بود باتریش تموم شد و گوشی خاموش شد!!!!!!

MOSHAVER AMIN
28-07-2007, 21:52

مثلا از 5شنبه تا حالا که باهاش بازهم ور رفتیم (بلوتوث و چیزای دیگه ...) علامت باتری 2 تا شده.
اون دفعه های اول نمی دونم چرا انقدر زود باتریش تموم می شد؟!!! از همه بد تر اون دفعه بود که شب شارژ شد فردا ظهرش با اینکه استفاده خاصی هم نشده بود باتریش تموم شد و گوشی خاموش شد!!!!!!

افت ناگهاني شارژ باتري در روز هاي اول تا اينكه باتري كم كم خوشو پيدا كنه طبيعيه
ان شالله كه ديگه اين مشكل سراغت نياد
موفق باشي
====================
آنان كه علي خداي خود پندارند
كفرش به كنار ولي عجب خدائي دارند

ميلاد مولا وسرورم گرامي وخجسته باد

cmcAhmad
28-07-2007, 22:10
دقیقا! گوشی منم همینجوری شده.
اول که خریده بودم شارژش یه روزه تموم شد. دفعه ی بعد عصر شارژش کردم.فردا صبح دیدم باطری خالییه!
اما از صبح جمعه که شارژِ کردم تا حالا یه خطشم نپریده! (کلا محصولات سامسونگ گیج میزنن).
البته برادرم قبل از عید یه K750 گرفت که دو روز یه بار باید شارژش میکرد.ولی الا به 4 روزم میکشه!

cmcAhmad
29-07-2007, 13:21
امروز صبح یه خط شارژ بعد از دو روز خالی شد. اما.....................
ظهر که دوباره نگاه کردم دوباره باطریرو پر نشون میداد! یکی به من بگه داره چه اتفاقی می افته؟:18: یا باطریش زیادی اصله یا تقلبیش بهتره یا باطریه گوشی ما اتمیه:5:

MOSHAVER AMIN
29-07-2007, 23:28
نه عزيز از هيچكدوم نيست ..... چند روز ديگه هم صبر كن .. احتمالا مشكلت حل ميشه

S A M S U N G
30-07-2007, 06:51
دقیقا! گوشی منم همینجوری شده.
اول که خریده بودم شارژش یه روزه تموم شد. دفعه ی بعد عصر شارژش کردم.فردا صبح دیدم باطری خالییه!
اما از صبح جمعه که شارژِ کردم تا حالا یه خطشم نپریده! (کلا محصولات سامسونگ گیج میزنن).
البته برادرم قبل از عید یه K750 گرفت که دو روز یه بار باید شارژش میکرد.ولی الا به 4 روزم میکشه!
سونی اریکسون و با سامسونگ مقایسه میکنه ؟
توی اون کا750 که من دیدم میشه باطری ماشین که هیچ باطری هواپیما گذاشت !!!!!!
آخه اگه اریکسون میتونست گوشی بزنه نمیرفت گوشت کوب درست کنه ... اسمشم میزاره سایبرشات که بیشتر فروش کنه

S A M S U N G
30-07-2007, 06:56

من یکی از دوستام ئی250 داره هیچ مشکلیم در مورد باطریش نداره !
وقتی خواستی گوشیتو شارز کنی بهترین کار اینه که وقتی 3 خط کاملا پر شد حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت بذار همونطور بمونه ! البته اگه گوشیتو خاموش کنی بزنی به شارز که بهتره !!!!

هیچ
30-07-2007, 21:28
خیلی ممنون از توجه و راهنماییهاتون
ولی ظاهرا که حالا داره درست کار می کنه
حالا تا ببینیم چی میشه

کلا باتری این گوشی چه جوریاس؟
توی جعبه اش هم باید کابل یو اس بی و سی دی باشه یا نه؟

MOSHAVER AMIN
30-07-2007, 22:14
خیلی ممنون از توجه و راهنماییهاتون
ولی ظاهرا که حالا داره درست کار می کنه
حالا تا ببینیم چی میشه

کلا باتری این گوشی چه جوریاس؟
توی جعبه اش هم باید کابل یو اس بی و سی دی باشه یا نه؟

1. باتريش در حد خودش خوب و پاسخگوست
2. توي كارتن از كا بل يو اس بي خبري نيست وشما بايد از بازار تهيه كني
3.تازه بايدpc suite اون هم از اينترنت دانلود بشه البته اگه سي دي اون تو جعبش نباشه

cmcAhmad
30-07-2007, 23:39
سونی اریکسون و با سامسونگ مقایسه میکنه ؟
توی اون کا750 که من دیدم میشه باطری ماشین که هیچ باطری هواپیما گذاشت !!!!!!
آخه اگه اریکسون میتونست گوشی بزنه نمیرفت گوشت کوب درست کنه ... اسمشم میزاره سایبرشات که بیشتر فروش کنه

حرفت كاملا تعصبي و شخصي بود.سوني اريكسون تقلبيش هم كيفيتش از هر نظر از سامسونگ بالاتره!:27:

cmcAhmad
30-07-2007, 23:43
نه عزيز از هيچكدوم نيست ..... چند روز ديگه هم صبر كن .. احتمالا مشكلت حل ميشه

ممنون. ولی این مشکل نیست! یه مزیته.........:21:

TOUSAN
31-07-2007, 11:22
خب راستش من که این فایل ها رو با گوشی دی820 دریافت می کردم، به قسمت Other Files می رفت و با برنامه picsel viewer باز میشد.

حالا نمی دونم، شاید این گوشی این نوع فایل رو نمی تونه بخونه.

ممنون از راهنماییت البته می بخشید اگر وقتت را می گیرم یک نکته این برنامه picsel viewer در خود سامسونگ دی820 به صورت اورجینال وجود داره ؟؟ و این امکان هستش که در E250 نیز نصب بشه ...

با تشکر

MOSHAVER AMIN
31-07-2007, 22:07
به نظرت همه دوستان احترام ميگذاريم
ان شاالله با اين طرز تفكر خداي نكرده اين تاپ1يك بسته نشه
هم سوني خوبه هم سامسونگ
صلوات بفرستيد

هیچ
31-07-2007, 22:32
ای بابا!!!
این که دوباره شارژش یه روزه تموم شد!!!! باز بدون اینکه استفاده خاصی بشه!!!
عجب گرفتاری شدیما!!!

S A M S U N G
01-08-2007, 11:15
حرفت كاملا تعصبي و شخصي بود.سوني اريكسون تقلبيش هم كيفيتش از هر نظر از سامسونگ بالاتره!:27:
داداشت سونی اریکسون داشت یا خودت ؟
بهتره بری همونجایی که میگن اریکسون گوشت کوب بهتره !

S A M S U N G
01-08-2007, 11:16
ای بابا!!!
این که دوباره شارژش یه روزه تموم شد!!!! باز بدون اینکه استفاده خاصی بشه!!!
عجب گرفتاری شدیما!!!
عزیزم یه باطری دیگه بنداز روش ببین بازم اینطوری میشه

هیچ
01-08-2007, 12:34
عزیزم یه باطری دیگه بنداز روش ببین بازم اینطوری میشه
عزیزم یه باتری دیگه از کجا بیارم؟
اگه با x210 or d807 میشه عوض کرد خب میشه یه کاریش کرد وگرنه ...

MOSHAVER AMIN
01-08-2007, 22:25
عزیزم یه باتری دیگه از کجا بیارم؟
اگه با x210 or d807 میشه عوض کرد خب میشه یه کاریش کرد وگرنه ...

توي تمام نمايندگي هاي سامسونگ گيرت مياد علي الخصوص كه باتري اين گوشي با مدل سي 130 هم يكيه
موفق باشي

cmcAhmad
02-08-2007, 08:08
&*&%^$^$*%#)(*&^))

cmcAhmad
02-08-2007, 08:10
&*&%^$^$*%#)(*&^))

cmcAhmad
02-08-2007, 08:12
{از بابت 2 تا پست بالایی معذرت میخوام.اشتباه شد}

به نظرت همه دوستان احترام ميگذاريم
ان شاالله با اين طرز تفكر خداي نكرده اين تاپ1يك بسته نشه
هم سوني خوبه هم سامسونگ
صلوات بفرستيد

با با پهلوون............. چشم . ما تسلیم:42:
باید بگم که من دنباله یه گوشی در حدود 140000 تومان بودم که امکانات خوبی داشته باشه و از طریق همین تایپیک این گوشیرو انتخاب کردم و در مورد گوشی خاصی تعصب ندارم(هر کدوم که پسندیدم میخرم)
نمیدونستم که دادن نظر و ارایه تجربه (نه حرف) اینقدر به کسی بر بخوره!:43:

MOSHAVER AMIN
02-08-2007, 22:42
اختيار داريد دوست من
موفق باشيد
راستي ميتوني گزينه e940 هم مد نظر داشته باشي
گوشي خوب و خوش دست و خفنيه

cmcAhmad
04-08-2007, 20:23
اختيار داريد دوست من
موفق باشيد
راستي ميتوني گزينه e940 هم مد نظر داشته باشي
گوشي خوب و خوش دست و خفنيه

تایپیک نداره؟

E940 یا E490؟

MOSHAVER AMIN
04-08-2007, 22:30
توي تاپيكي به نام (گوشي حدود قيمت 150000) يه چيزائوي توسط دوستان اومده

MOSHAVER AMIN
04-08-2007, 22:35
يادم رفت
اره دوست من توي همين تالار تاپيك اين گوشي هم موجوده

AKBAR132
27-02-2008, 16:21
الان قیمتش حدود 115 تومنه ... دست دو ش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

AKBAR132
28-02-2008, 23:20
من میخوام گوشیم این چیزارو داشته باشه .......... حالا اگه e250 اینجوری باشه خوب میگیرمش.....لطفا بازم راهنماییم کنید..... ممنون

1 - بلوتوث برای دریافت فایل از گوشی های دیگه محدودیتی نداشته باشه ....

2 - برای دانلود از اینترنت محدودیتی نباشه .....

3 - صفحات اینترنتی رو کامل نشون بده ....

4 - عکس و فیلم هم بدون مشکل نشون بده ......

5 -حتالامکان کارت حافظه هم بخوره ......

6 - هر تعداد برنامه جاوا که خواستم روش نصب کنم.....

sedighe
18-03-2008, 09:48
سلام ممنون ار اطلاعاتت دوست عزيز. ميخواستم بپرسم كه ليست fdn كه گوشياي e250 داره چيه ؟ ممنون

sedighe
18-03-2008, 09:51
سلام دوست عزيز منون از اطلاعاتت. ميخواستم بدونم تو گوشياي سامسونگe250 ليست fdn چيه ؟ چه فايده اي داره؟ ممنون

iraniansatellite
19-03-2008, 19:42
قبلا سامسونگ منشی تلفنی داشت و الان انگار ندارن ؟

Badform
20-03-2008, 02:15
قبلا سامسونگ منشی تلفنی داشت و الان انگار ندارن ؟
دارن دوست عزيز...مدل خاصي مد نظرت هست؟ با همين 250 را مي گي؟

raana
21-03-2008, 01:58
سلام
e250 از لحاظ آنتن دهی چطوره؟خوبه؟
آخه میگن اگه ایرانسل بندازی اصلا آنتن نمی ده

ممنون

Badform
21-03-2008, 02:46
آنتن دهي ايرانسا هيچ ربطي به نوع گوشي شما ندارد.ضمنا تمام گوشي هاي توليد شده در سال هاي اخير از نظر آنتن دهي استاندارد هستند و برتري خاصي نسبت به هم ندارند و اين گوشي نيز مشكل آنتن دهي ندارد.

sedighe
21-03-2008, 08:26
سلام خيلي بدي كه جواب سوال منو ندادي ؟ .............................

S A M S U N G
21-03-2008, 11:58
سلام دوست عزیز ...

با فعال کردن این بخض شما نهایتا میتونین 5 شماره ذخیره کنید و فقط به این 5 شماره تماس بگیرین ...

یعنی قسمت میشه محدود کردن تماسها ...

فکر میکنم به Pin 2 هم نیاز هستش ..

موفق باشی ...

iraniansatellite
22-03-2008, 09:04
دارن دوست عزيز...مدل خاصي مد نظرت هست؟ با همين 250 را مي گي؟

250 منظورم بود اایا امکان نصب منشی را دارد یا خیر با تشکر

Badform
22-03-2008, 14:48
دارد دوست عزيز.بستگي به جايي كه مي خري داره و اينكه فريم ويرشو عوض كرده باشند يا نه...

iraniansatellite
23-03-2008, 16:01
دارد دوست عزيز.بستگي به جايي كه مي خري داره و اينكه فريم ويرشو عوض كرده باشند يا نه...

یعنی با نغیر فریم وار این امکان اضافه میشود ؟

Badform
23-03-2008, 21:22
درسته.ببر بده به يكنفر كه سرش خلوت باشه و تاكيد كن كه مي خوام منشييش كار كنه...

Admiral
28-03-2008, 08:06
سلام
چطور میشه گوشی رو از حالت Answering machine خارج کرد؟
آیکون Answering machine feature active بالای صفحه نمایش اومده.
هر چی توی منو ها می گردم چیزی پیدا نمی کنم ؛ ریست هم کردم درست نشد.
بعد از 5 تا بوق اگه گوشی رو برنداری میره روی منشی تلفنی.
گوشی مال برادرمه و سیم کارتش هم ایرانسله.
کسی می دونه چطور باید غیر فعالش کنم؟!!
ممنون

Badform
28-03-2008, 16:37
برو تو پيام ها شماره 6 مال منشي تلفن هستش و تنظيماتش.

Admiral
29-03-2008, 15:33
برو تو پيام ها شماره 6 مال منشي تلفن هستش و تنظيماتش.
مرسی
من خودم کا 750 و بعد P990 داشتم واسه همین با منوهای سامسونگ آشنایی ندارم.
همجا دنبالش گشتم غیر از همینجا !
ممنون

playstation 3
30-03-2008, 08:38
اين گوشي داراي بازيهاي جاوا با فرمتjadميباشدپس بازي كردن فرمتjar امكان پذير نيست

M.ghafori
08-04-2008, 01:51
ببخشيد دوستان اين گوشي همچين تعريفي هم نداره
من كه تا حالا نتونستم توش حتي يك برنامه يا بازي نصب كنم:چون jad را پشتيباني ميكنه در حالي كه اكثر برنامه هاjar هستند-
يا حق

osmaan
08-04-2008, 10:41
ببخشيد دوستان اين گوشي همچين تعريفي هم نداره
من كه تا حالا نتونستم توش حتي يك برنامه يا بازي نصب كنم:چون jad را پشتيباني ميكنه در حالي كه اكثر برنامه هاjar هستند-
يا حق
خوب با برنامه جد میکر فایل جد رو براش درست کن!:20:

Highbury
11-07-2008, 12:45
چطور میشه به اینترنت ایرانسل متصل شد؟

farshidshd
05-03-2009, 14:43
چطوری میشه صداشو افزایش داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینو پیدا کردم ولی کد رو که میزنم هیچی نمیشه چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افزایش صدای e250 سامسونگ

اگه شما هم دارای گوشی samsung_e250 هستید و دوست دارید صدای گوشیتون رو افزایش بدید میتونید از این ترفند استفاده کنید

کد زیر را با گوشی خود بگیرید
ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع و سپس مراحل زیر را دنبال کنید
گزینه H/w test را انتخاب کنید
گزینه audio setting را انتخاب کنید
گزینه iis normal2 را انتخاب کنید و rx vol را انتخاب و برای level ها اندازه را که می خواهید انتخاب کنید و گزینه save را بزنید و از آن خارج شوید.?

توجه کنید که مقدار آنها را به اندازه ای زیاد کنید که صدای گوشی به خش خش نیفته.
من اندازه level ها رو که برای گوشی خودم گذاشتم براتون قرار می دم تا اگر خواستید شما هم اینطور تنظیم کنید
level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =452
level 7 =600
level 8 =1000
level 9 =2000
level 10 = 3500
level 11 = 5000
level 12 = 7000
level 13 = 9000
level 14 = 10000
این اعداد بصورت پیش فرض در گوشی به این صورت می باشد:

level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =459
level 7 =530
level 8 =650
level 9 =760
level 10 = 935
level 11 =1050
level 12 = 1200
level 13 = 1480
level 14 = 1850

farshidshd
19-03-2009, 11:53
کسی نیست بخواد توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟

osmaan
19-03-2009, 16:34
چیو باید توضیح بدیم فرشید جان؟

farshidshd
28-03-2009, 16:25
چیو باید توضیح بدیم فرشید جان؟

افزایش کد ای 250
اون کدی که بالا گفتم رو گوشیم ککار نمیکنه/
راهی نیست؟

NINTENDO_DS
28-03-2009, 21:07
بچه ها آخرین قیمت بدون گارانتی و با گارانتی این گوشی چنده؟

AhmadReza.
28-03-2009, 22:01
چطوری میشه صداشو افزایش داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینو پیدا کردم ولی کد رو که میزنم هیچی نمیشه چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افزایش صدای e250 سامسونگ

اگه شما هم دارای گوشی samsung_e250 هستید و دوست دارید صدای گوشیتون رو افزایش بدید میتونید از این ترفند استفاده کنید

کد زیر را با گوشی خود بگیرید
ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع و سپس مراحل زیر را دنبال کنید
گزینه H/w test را انتخاب کنید
گزینه audio setting را انتخاب کنید
گزینه iis normal2 را انتخاب کنید و rx vol را انتخاب و برای level ها اندازه را که می خواهید انتخاب کنید و گزینه save را بزنید و از آن خارج شوید.?

توجه کنید که مقدار آنها را به اندازه ای زیاد کنید که صدای گوشی به خش خش نیفته.
من اندازه level ها رو که برای گوشی خودم گذاشتم براتون قرار می دم تا اگر خواستید شما هم اینطور تنظیم کنید
level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =452
level 7 =600
level 8 =1000
level 9 =2000
level 10 = 3500
level 11 = 5000
level 12 = 7000
level 13 = 9000
level 14 = 10000
این اعداد بصورت پیش فرض در گوشی به این صورت می باشد:

level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =459
level 7 =530
level 8 =650
level 9 =760
level 10 = 935
level 11 =1050
level 12 = 1200
level 13 = 1480
level 14 = 1850
سلام دوست عزیز
شما به جای 8999 شماره ی 0206 را بزن...:20::46:
در ضمن اسم گوشی شما e250d است مثل گوشی من....

farshidshd
29-03-2009, 18:28
سلام دوست عزیز
شما به جای 8999 شماره ی 0206 را بزن...:20::46:
در ضمن اسم گوشی شما e250d است مثل گوشی من....

ای ول درست شد دستت درد نکنه مرسی

پس اون کد مال گوشیهای ما نبود؟؟؟؟
مال چه مدل گوشیهاست؟
ئاله E250i هست؟؟؟

pedram_sad
04-04-2009, 00:48
بچه ها آخرین قیمت بدون گارانتی و با گارانتی این گوشی چنده؟
من بدون گارانتی قیمت دارم 69
با گارانتی 79

farshidshd
09-04-2009, 18:13
من با کابل هم نمیتونم برنامه ای بریزم تو گوشی ؟؟؟ چرا؟؟ چی کار کنم؟؟ این کدایی که گذاشتین شما واسه نصب برنامه و بازی کار نمیکنه رو گوشیه من e250d

farshidshd
17-04-2009, 13:41
من با کابل هم نمیتونم برنامه ای بریزم تو گوشی ؟؟؟ چرا؟؟ چی کار کنم؟؟ این کدایی که گذاشتین شما واسه نصب برنامه و بازی کار نمیکنه رو گوشیه من e250d

یکی بگه که چی کارش کنم؟

osmaan
17-04-2009, 17:46
یکی بگه که چی کارش کنم؟
میتونی از این لینک استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshidshd
22-04-2009, 12:14
میتونی از این لینک استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من اون کارایی که اونجا گفته انجام دادم
درست نشد هیچ بدتر هم شده
الان دیگه نمیره اینترنت
وقتی میخوام برم اینترنت گوشی ریست میشه
چش شده؟

farshidshd
28-04-2009, 10:56
کمکم کنین
چی کار کنم؟

Damato
04-06-2009, 08:14
گوشی این گوشی زود خراب میشه

rghi
30-12-2013, 00:41
چشکار کنم جعبه دریافتش از 15 تا بیشتر شه !

راهنمایی کنین دوستان.