PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیدونم والا .... چی باید بگم

Soda
19-06-2007, 21:48
سلام
خوب هستین ؟

امیدوارم که حال همگی خوب باشه

حتما خیلی هاتون اون تاپیک نظر سنجی در مورد قانون جدید رو دیده باشن

من صمیمانه و دلسوزانه در مورد اون قانون ( شماره 12 ) اصرار میکردم و خوب بعضی از دوستان ( که اصلا هم دلخور نیستم ازشون ) خیلی چیزا رو به من نسبت دادن و حرفهایی زدن که زیاد برای من صورت خوشی نداشت

ولی باز من حق رو به اونها میدم که در مورد یه کرکر سابق اینطور قضاوت کنند ...

در هر صورت باید برم سر اصل مطلب

میگم که همه ما ها میدونیم که استفاده از کرک در حالی که تولید کننده یه محصول اصلا راضی به آن نیست اصلا و ابدا کار درستی نیست

خوب تا کی ما میخوایم این اشتباه ( نمی گم گناه ولی خوب در اصل یه گناه خیلی بزرگ هم هست ) رو ادامه بدیم ؟

من میگم بیایم و مرد و مردونه ( منظورم این نیست که کسی این حرف و قبول نداشته باشه و نخواد به اون عمل کنه مردانگی نکرده ) بیایم و با هم پول بزاریم وسط و نرم افزارهایی که میخوایم رو بخریم
آخه دیگه از اینجا بهتر کجا ؟
کلی آدم که دنبال نرم افزار هستند و همشون هم تقریبا با هم رفیقند
میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و نرم افزارها رو واقعا بخریم
چون همه ماها پول خواهیم داد همه میتونیم از لایسنسی که خریدیم استفاده کنیم . ( به استثنای برخی نرم افزارها )

من برای خرید نرم افزاری که شما میخواین کمکتون میکنم و شما هم برای خرید نرم افزاری که من احتیاج دارم ...

میگم نظرتون چیه ؟

دست به کار بشیم ؟

hakhamanesh
19-06-2007, 22:43
ميشه بيشتر توضيح بدي سودا جان...
چون نرم افزارها اغلب يا نميشه از روشون كپي كرد يا روي تعداد محدودي دستگاه نصب ميشن.

Agena FX
19-06-2007, 23:29
Soda جون دمت را دیدند شرکت ها ؟!!؟ والا توی کرکر و این کارا !؟

یکم توضیح بده...

Soda
19-06-2007, 23:35
hakhamanesh جان اغلب نرم افزارها کدشون برای بقیه سیستم ها کار میکنه
فکر کنم با دقت به حافظت رجوع نکردی

من برعکس آنچه شما گفتید رو گفتم
یه لایسنس که من با پول دسته جمعی خریدم مال همه هستش و میتونن استفاده کنن

SILWESTER
19-06-2007, 23:40
فكر خوبيه!!!!!!!!!!
من يه ويندوز ويستاي licence داره توپه ميخوام براي mastering كه از روش كپي كنم. چند ميتوني برام جور كني؟
البته نميدونم اگه از روي اصليش كپي كنم بازم مثل اصلش ميشه! چون تا حالا تو كار ويستا نبودم. گفتم تو تجربت بيشتره شايد بدوني

__Genius__
20-06-2007, 06:18
سودا جان نظر خوبیه ... منم با این مواافقم .... اون عزیزامی کراکر که این همه زحمت میکشن و فقط در اره صرفا اشتباه برای کرک کردن نرم افزار دیگر و بروندن نون دیگران میگذارن میتونن توی هنر Reverse بیشتر به کار ببرن و توی سطح بالا تری از RE کار کنن و هم اینکه دیگه دردسری نیست در مورد کرک و لایسنس و اینم جور چیزا ...
به نظر من هر کسی هم که چیزی رو میخواد بخره و از support اون واقعا بهره ببره ...
اینطوری حداقل دیگه گناه کار حساب نمیان ....

mehdi_7070
20-06-2007, 21:54
دو مورد هست :
1- پست سیلوستر !

2- برای یک سری از نرم افزارها ( شاید کاربردی! ) نشه . مثلا فرض کن بخواهیم Kaspersky را بخریم . خوب وقتی چند نفر از یک licenses استفاده کنند ، میره توی black list و تمام!

Soda
20-06-2007, 23:02
فوقش 2 تا لایسنس می خریم

تازه برای چند نفر استفاده که بلک لیست نمیشه

سیلوستر هم فکر کنم هنوز هیچی نشده پرید توی آب برای شنا :d

بیلچه
22-06-2007, 21:34
فوقش 2 تا لایسنس می خریم

تازه برای چند نفر استفاده که بلک لیست نمیشه

سیلوستر هم فکر کنم هنوز هیچی نشده پرید توی آب برای شنا :d

سلام

من هم خیلی با این کار موافقم. مخصوصا برای نرم افزار های موبایل که خیلی هم ارزان هستند .

البته با یکم فکر کردن می شه فهمید که شما که می خواین با خرید این برنامه یه سریال بدست بیارین بعد اون سربال رو بین بچه ها پخش کنی فرقی نداره با اینکه سریالشو ار جای دیگه ای بیارین.تازه اینجوری بیشتر گناه می کنین چون این سریال به خارج از این فروم هم خواهد رفت وشما یکی از عموامل خراب کردن بازار اون شرکت میشین. البته اگه سریال بین یه سری افراد معدود پخش بشه خیلی بهتره. البته من فکر می کنم راهی به غیر از این هم نداشته باشه.

به هر حال به عنوان اولین قدم برای برداشتن سنت کرک کار بسیار جالبی هست.

من خودم رفتم تو کار کسب در آمد اینترنتی برای خرید این برنامه ها.کسی سایت معتبری برای این کار سراغ نداره ؟ من فقط مشکل دارم که نمی تونم حساب بانکی اینترنتی برای خودم ایجاد کنم چون می فهمن ما ایرانی هستیم.

Soda
22-06-2007, 23:56
کی گفته میخواد پخش بشه ؟

فقط کسایی که با هم پول گذاشتن برای خرید

من و شما به شخص سوم کمک میکنیم برای خرید نرم افزار مورد نیازش
اونم به ما کمک میکنه برای ...

mehdi_7070
23-06-2007, 10:07
نرم افزارهای ایرانی هم شامل حال میشه ؟!!
[اونهایی که قیمتش خیلی بالاست]

reza41
23-06-2007, 21:39
با اينكه ديگه نمي خواستم بنويسم
ولي فكر مي كنم بسته شدن تاپيك نظر سنجي و قانون جديد انجمن توسط ميثم پاسخ خوبي به بعضي ها بود
و اگر نه اين بود كه خود ميثم گفته كه اين قانون از طرف منه فكر مي كردم بعضي ها اينجا فكر جيب خودشونن و الا اگر در اختيار گذاشتن يه نرم افزار خريداري شده براي اونايي كه پول گذاشتن باشه كه همونه و فقط اسمش رو عوض كرديد چون فروشنده مي خواد از هر نسخه يك نفر استفاده كنه و اگر هم منظور چيز ديگه است كه ................

helpehelp2007
23-06-2007, 22:27
با اينكه ديگه نمي خواستم بنويسم
ولي فكر مي كنم بسته شدن تاپيك نظر سنجي و قانون جديد انجمن توسط ميثم پاسخ خوبي به بعضي ها بود
و اگر نه اين بود كه خود ميثم گفته كه اين قانون از طرف منه فكر مي كردم بعضي ها اينجا فكر جيب خودشونن و الا اگر در اختيار گذاشتن يه نرم افزار خريداري شده براي اونايي كه پول گذاشتن باشه كه همونه و فقط اسمش رو عوض كرديد چون فروشنده مي خواد از هر نسخه يك نفر استفاده كنه و اگر هم منظور چيز ديگه است كه ................

دقیقاً درست میگی

قربون آدم چیز فهم

از اول هر دوتا تاپیک رو تا اخر خوندم و به این نتیجه رسیدم که :

یکسری که واسه 1 چیزایی مجبورند و قبول کردند چون از پست هاشون معلومه

یکسری رو هم مجبور میکنند که قبول کنند!

آخرش هم که رسیده به دکون بازار اینترنتی

فکر کنم تا چند وقت دیگه این سلسله مراتب رو هرمی کنند و اونجاست که بگید 100رحمت به GoldQuest

yashar8000
24-06-2007, 11:23
اصلا به این فکر کردین چرا تو اروپا قانون کپی رایت به درستی اجرا میشه ؟؟؟؟؟ همه اورجینال می خرند. اما تو کشور ما نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا دولت از این برنامه نویس ها حمایت نمی کنه؟؟؟ چرا کشوری مثل هند در برنامه نویسی از ما جلوتره؟؟

امکان نداره در ایران این مثله حل بشه.
یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست . حالا حقوق دریافتی یه کارمند ساده هم 4000 هزار دلار است. یعنی اصلا براشون مهم نیست . قیمت ویندوز چنده . ولی اینجا یه کارمند اگه خیلی بهش بدن میدن 300 تومن خب حالا من بیام با این 300 تومن 100 تومن نرم افزار خریداری کنم . خی می بینید که یک سومش رفت . ولی اونجا هر چقدر بخری یک سوم نمیشه.
مشکل از من و شما و برنامه نویس و کرکر نیست.
مشکل از یه جای دیگه هست

helpehelp2007
24-06-2007, 22:40
اصلا به این فکر کردین چرا تو اروپا قانون کپی رایت به درستی اجرا میشه ؟؟؟؟؟ همه اورجینال می خرند. اما تو کشور ما نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا دولت از این برنامه نویس ها حمایت نمی کنه؟؟؟ چرا کشوری مثل هند در برنامه نویسی از ما جلوتره؟؟

امکان نداره در ایران این مثله حل بشه.
یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست . حالا حقوق دریافتی یه کارمند ساده هم 4000 هزار دلار است. یعنی اصلا براشون مهم نیست . قیمت ویندوز چنده . ولی اینجا یه کارمند اگه خیلی بهش بدن میدن 300 تومن خب حالا من بیام با این 300 تومن 100 تومن نرم افزار خریداری کنم . خی می بینید که یک سومش رفت . ولی اونجا هر چقدر بخری یک سوم نمیشه.
مشکل از من و شما و برنامه نویس و کرکر نیست.
مشکل از یه جای دیگه هست

:thumbsup:
گل گفتی یاشار جون

استفادشو کسای دیگه میبرند ضررو دعوا و نمیدون هزار یکدونه تیکه کلام و دروغ گفتنشم برای این Forume

helpehelp2007
25-06-2007, 09:20
میگم تا حالا بچه سر راهی دیدید؟!

این تاپیک از بچه سر راهی بد تر شده !!!

مسئولین خودشون تاپیک رو زدند بعدش ولش کردند به امون خدا ؟! نظر بقی دوستان چیه ؟به نظر شما اینطور نیست ؟

mehdi_7070
25-06-2007, 10:03
یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست
اون چيزي كه من ديدم Microsoft براي ويستا اعلام كرده ، اصلا چنين نرخي نداشت .

Windows Vista Business : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 299 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Home Basic : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 199 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Premium : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 239 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Ultimate : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 399 دلار تعیین شده است !

helpehelp2007
25-06-2007, 10:19

Windows Vista Business : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 299 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Home Basic : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 199 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Premium : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 239 دلار تعیین شده است !
Windows Vista Ultimate : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 399 دلار تعیین شده است !
به نظر شما اینا قیمت های زیادی برای کسائی که دارند هفته ای 1000دلار درامد کسب میکنند؟!

من دوستم تو استرالیا ساعتی 68دلار استرالیا داره داره میگیره میشه یک چیزی معادل 40دلار آمریکا و میانگین درآمد روزانش میشه 300دلار و هفته ای با 5روز کارکرد و 2روز تفریح اجباری میشه 1500دلار و ماهی حدود 7000دلار درامدشه و .....(تکنسین)
یکی از دوستام تو ترکیه درآمدماهانش 1250یوروو....

اونوقت اون برای خریدن ویستا 300دلاری میره دنبال کرک بگردن ؟! 100سال سیاه دیگه چنین کاری بکنند.

هرچند مفتی استفده کردند لطف خاص خودش و داره!!:11:

helpehelp2007
25-06-2007, 11:22
راجع به بخش اول رنگي پست شما: از لفظ «همه» استفاده نكنيد بهتر است ! دوستان من در اروپا هستند و اعتراف مي كنند به اينكه از ويندوز غير اصل استفاده مي كنند.و هر چند وقت يكبار هم مي شنويم دولت آنها باندهاي توزيع وسيع نرم افزارهاي قفل شكسته را شناسايي مي كند پس آنجا هم كاربر برنامه ي قفل شكسته فراوان وجود دارد اما دولت و قانون هست كه برخورد شديد مي كند!

به گفته خود شما اونجا که مهد کپی رایت و دولت پشتیبان برنامه نویساشه اونطوری پس اینجا نباید بیش از این انتظاره اینو داشت که فقط به ویدئو کلوپها گیر بدند که آقا کپی نکنید

اونجا برنامه نویساش تسهیلات دارند!! طرف توی اطاقش یک commponent مسخره مینویسه کلی ازش درآمد کسب میکنه !! چرا؟ چون یکی از الزاماتش E-Commerce ه که دارند و اگه حساب الکترونیکی که دارند و اگه Secure بودنشون از طرف Interpolه که دارند و.....

یک ایرانی هیچگاه نمیتونه توی سایت Download.comو یا سایتهای مشابه چیزی برای فروش بزاره چون به ایرانی ها اجازه که نمیدند هیچ تازه جلوی باز کردن حساب و ...... میگیرند

حالا اونوقت چطوری میتونند ذوق و سلیقه یک برنامه نویس رو شکوفا کنند؟!!

اما اینجا این طور کارا فقط دست یکسری شرکتها ست که اونم بیشتر رابطه ای ه!!!

داخل ايران هم اينطور كه شما مي فرمايي نيست ! فقط براي يك نمونه:من خودم ويندوز،آنتي ويروس و تعداد زيادي برنامه ي ارجينال ديگر دارم

آره حرفی که شما میزنید درسته !!! اما باید تشریف ببرید بازار پایتخت برای خرید نرم افزار های مورد نظر به ازای هر دلار 900تومانی 1200تومان پول بدید تا موفق بشید اینجاست که برای ویندوز 300دلاری که میشه 270هزار تومانی باید 360هزار تومان پول بدید یعنی به عبارت دیگه پول رو با پول بخرید. تازه اگرم کسی حاضر بشه ویندوز بخره باید بفکر خریدن پولشم باشه!!!!!

و در کنار این جملتون اینو هم بگم، الان خیلی ها دارند مثل شما این حرف رو میزنند البته بنده پیشا پیش از محضر جنابعالی و سایر دوستان در صورت سوء تفاهم معذرت میخوام. اما

خیلی از دوستان که این نرم افزار ها رو اورجینال دارند، به میل خودشون که نخریدند بلکه به زور به اونا فروختند!!

چون الان که میرید Laptop بخرید بعضی هاشون مثل DelL سی دی اورجینال WIN کنارش گذاشتند و پولش رو میگیرند! چه بخواید و چه نخواید!!!

رقم هايي را هم كه رنگي كردم درست نيست لطفا مقايسه ها را از روي تخيل انجام ندهيد.

چرا رقم درسته البته برای ویندوز XP Home Edition 60دلار و ...

چون الا ن فعلاً ویستا همه گیر نشده تا در موردش بحث بشه

ضمنا در آخر نگفتيد مشكل از كجاست؟ اگر از دولت و قانون هست كه الان قانونش دارد اجرا مي شود و با مخالفت گسترده ي ما دارد روبرو مي شود!! پس مشكل از جاي ديگر نيست مشكل از ماست !
با تشكر

نخیر مشگل در این مورد نه مائیم و نه دولت!

مشگل شرکتهای تولید کننده اند و کپی کننده هستند

در کشوری که طرف ماهی 1000دلار درامدشه اگر بخواد میتونه یک/سوم پولش و صرف خرید ویندوز ویستای 300دلاری کنه و MicroSoft هم بر اساس درآمد ها چنین قیمتی گذاشته و یا دیگران بر روی نرم افزارهاشون این قیمت ها رو میگذارند. اما نرم افزاری که تو ایران بطور مثال و کم 600هزار تومانه طرف باید 3ماه چیزی نخوره و زندگی نکنه تا شاید بتونه که بخره !!

ونکته بعد اینکه : چرا راه دور میرید همین شرکت پرند نرم افزارهای خارجی رو میگیره کرک میکنه بعد به من و شما میفروشه . دیگه چی بگم از این واضح تر. دیگه چیزی نمیمونه تا بگم

و در پایان : !!بهتره کاسه داغ تر از آش نشیم!!

reza41
25-06-2007, 12:35
دوستان گل فكر نمي كنيد يه كم از موضوع تاپيك خارج شديم
ما نيومديم اينجا قانون وضع كنيم و نه اومديم كه ريشه مشكلات اقتصادي مملكت را پيدا كنيم و مطمئنا نه جاش اينجاست نه از عهده امثال من و شما برمياد پس بهتره ولش كنيم اون چند نفري هم كه اين تاپيك رو زدند و قصدي داشتند و مي خواستند از آب گل آلود ماهي بگيرند ديدند اينجا جاش نيست خودشون ول كردن رفتن

yashar8000
25-06-2007, 12:46

من کی از ویستا حرفی زدم . تازه تو ایکس پیش موندیم . شما رفتی سراغ ویستا

yashar8000
25-06-2007, 13:12
دوست خوب
نمي خواهم وارد بحثهاي حاشيه اي و بي ربط شوم و مديريت محترم اگر تشخيص داد اين مطلب نامربوطست لطفا پاك نمايند
راجع به بخش اول رنگي پست شما: از لفظ «همه» استفاده نكنيد بهتر است ! دوستان من در اروپا هستند و اعتراف مي كنند به اينكه از ويندوز غير اصل استفاده مي كنند.و هر چند وقت يكبار هم مي شنويم دولت آنها باندهاي توزيع وسيع نرم افزارهاي قفل شكسته را شناسايي مي كند پس آنجا هم كاربر برنامه ي قفل شكسته فراوان وجود دارد اما دولت و قانون هست كه برخورد شديد مي كند !
داخل ايران هم اينطور كه شما مي فرمايي نيست ! فقط براي يك نمونه:من خودم ويندوز،آنتي ويروس و تعداد زيادي برنامه ي ارجينال ديگر دارم
پس استفاده از واژه ي «همه» چه در مهد كپي رايت و چه در اين مملكت مورد قبول نيست
رقم هايي را هم كه رنگي كردم درست نيست لطفا مقايسه ها را از روي تخيل انجام ندهيد.
ضمنا در آخر نگفتيد مشكل از كجاست؟ اگر از دولت و قانون هست كه الان قانونش دارد اجرا مي شود و با مخالفت گسترده ي ما دارد روبرو مي شود!! پس مشكل از جاي ديگر نيست مشكل از ماست !
با تشكر

دوست عزیز در اورپا 95 درصد اورجینال استفاده می کنن و 5 درصد غیر اورجینال . خب به نظر شما 95 در مقابل 5 همه نمیشه
کجا شما آنتی ویروس اورجینال داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا ویندوز اورجینال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اورجینال باشه آنتی ویروست حتما زنگ زدی از شرکت آنتی ویروس مورد نظر اکتیو کد گرفتی یا از طریق اینترنت
فعالش کردی یا .....
ولی من مطمئن هستم که شما آنتی ویروس کرک شده استفاده می کنید شک ندارم . شما فقط فکر می کنی به سی دی که عکس آنتی ویروس روشه . میگن اورجینال

یا همین طور ویندوز ایکس پی شما زنگ زدی از مایکروسافت اکتیو کد خواستی یا از طریق اینترنت سفارش دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد دولت هم شما نمی دونی . چون کامپیوتر نخوندی یا برنامه نویس نیستی

چرا در ایران برنامه نویسان آینده شغلی ندارن . چرا من الان دارم روی یه پروژه در مورد قفل گذاری کار میکنم . هیچکی نیست پشتیبانی کنه.با پول خودم میرم جلو.
خب اگه درست فکر کنی من دارم ریسک میکنم . خیلی در کشور ما نابغه وجود داره که به علت عدم پشتیبانی
هیچ کاری نمی تونن انجام بدن
اگه تو ایران بخوای یه شرکت نرم افزاری بزنی و ثبت کنی میدونی چقدر هزینه زیادی میگیرن . هزینه نه مالیات

ما مگه کشور فقیری هستیم این همه معادن ............ چرا چین که هیچی نداره در قسمت نرم افزار و برنامه نویسی از ما جلوتره

در اروپا اصلا سی دی خام پیدا نمیشه .

من بازم میگم این مساله در ایران به هیچ وجه قابل حل شدن نیست
رقم ها کاملا درست است. لطفا الکی نگو یا 80 دلار یا 70 دلار زیاد فرقی نمی کنه

مشکل از خود شما ست که تخیلی فکر می کنی و فکر می کنی همه اینطورین

یه مثال دیگه قیمت مترجم چرت پارس چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟ حدودا فکر کنم 120 تومن حالا فیکس کنیم 100 تومن ؟؟؟

آیا واقعا این کلاه برداری نیست / ولی قیمت مترجم جهانی پاور که حدودا 10 زبان را پشتیبانی میکنه حدودا 40 دلار است
خب می بینی که اصلا نظارت هم نیست

دیگه نمی خوام زیاد باهات بحث کنم چون فایده ای نداره . هر کس یه عقیده ای داره

meddler
25-06-2007, 13:46
من پیشنهاد می کنم که این تاپیک هم مثل تاپیک نظرسنجی درباره قانون جدید انجمن قفل بشه :31:
تا باز هم درس عبرتی بشه برای سایرین که بر خلاف نظر مدیران اینجا حرفی زده نشه.

hakhamanesh
25-06-2007, 18:37
من آخرشم معني اين اجبارا پول دادم رو نفهميدم...
آقا مگه كسي يقه كسي رو گرفته بگه بيا از ما نرم افزار بخر كه شما اجبارا پول ميدي.چاقو هم كه زير گلوتون نذاشتن بگن اگر از ما نرم افزار نخري سرت رو ميبريم.
اگر شما به اون نرم افزار نياز داشتيد پس وظيفه اتون بوده بر اساس زحمتي كه برنامه نويس براي نوشتن اون برنامه كشيده حق الزحمه اش رو بدي اگر هم به اون نرم افزار نيازي نداشتيد پس نيازي نيست اجبارا پول بديد بخريد.

*Batman*
25-06-2007, 19:09
در مورد برنامه های خارجی خریدن یا نخریدن یا از چه کسی خریدن را به کسی تحمیل نکنید.
اگر هم کسی برنامه نویس هست باید با شرکتها فعال در این زمینه همکاری کنه.
برنامه نویسی ما هم همش حول بانک اطلاعاتی میگرده که پشیزی ارزش نداره.((به علت فزونی))

از این حرفها بدم میاد که میگن برنامه های خارجی را پول ((بر مبنای ارزش واقعی)) بدین و بخرین.
این افراد یا از قضیه پرتن یا...... .

من احساس میکنم این تاپیک اهداف خاصی را دنبال میکنه.دیگه بیشتر ازاین نمیگم.

بیلچه
25-06-2007, 20:23
در مورد برنامه های خارجی خریدن یا نخریدن یا از چه کسی خریدن را به کسی تحمیل نکنید.
اگر هم کسی برنامه نویس هست باید با شرکتها فعال در این زمینه همکاری کنه.
برنامه نویسی ما هم همش حول بانک اطلاعاتی میگرده که پشیزی ارزش نداره.((به علت فزونی))

از این حرفها بدم میاد که میگن برنامه های خارجی را پول ((بر مبنای ارزش واقعی)) بدین و بخرین.
این افراد یا از قضیه پرتن یا...... .

من احساس میکنم این تاپیک اهداف خاصی را دنبال میکنه.دیگه بیشتر ازاین نمیگم.

من هر روز اینجا سر می زنم نمی دونم چه خبره بعضیا هنوز نیومده ساز مخالف می زنن و آدرس تاپیک های دیگه ای رو میدن.

خلاصه نمی دونم اینجا چه خبره ولی فکز کنم شما اولین نفری باشین که نظر مثیت دادین.

من می خوام یه برنامه موبایل که قیمتش زیر 10$ بخرم . خیلی نیازش دارم . کسی پایه هست شریکی بخریم ؟؟؟؟

reza41
25-06-2007, 20:35
جناب ياشار خان واقعا اين لحن صحبت خيلي زشت بود چرا فكر مي كني همه دروغ مي گن باور كن در همين ايران ما خيلي ها هستن كه زنگ زدن از نمايندگي آنتي ويروس در ايران كد اكتيو گرفتن و دارن استفاده مي كنن اونم با قيمت پايين اين نرم افزارها

Soda
25-06-2007, 20:43
این پستهایی که دادین چه ربطی به تاپیک داره ؟

بعضی از دوستان که همچنان این حقیر رو مورد لطف بیکران خودشون قرار میدن

من میخوام از آب گل آلود ماهی بگیرم ؟

شما مطمئن هستی اخوی ؟

هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم که به کسی توهین کنم
حالا چطور بعضی از دوستان عزیزم این اجازه رو به خودشون میدن تا هر وصله ای رو به من بچسبونن خدا داند

من دستم با ادمین ها تو یه کاسه هست ؟
قصد و غرض داشتم که این تاپیک رو زدم ؟

و الله بالله تالله من قصدم ماهی گرفتن از آب گل آلود نیست
به خدا من دستم با ادمین ها تو یه کاسه نیست
به خدا من نمیخوام چیزی رو که خودم قبول دارم به شما بخورونم

حتی برخی از دوستان توی پی ام هم بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادند
چیزهایی به من چسبوندن که باید بگم واقعا براشون متاسفم

ترو خدا دیگه هم دیگران ( King - اروپایی ها - پارس - ... ) رو مثال نزنید
ما خودمون هستیم و اونا خودشون
تمام

در ضمن اینکه پارس نرم افزارشو 100 هزار مثلا بفروش میرسونه خوب اینا می آن طبق تعداد فروشی که دارن قیمت میزارن ( حالا + - مقداری طمع )
انتظار نداریم که مثلا یه نرم افزار که n تا فروش میره قیمتی که صاحبش براش می زاره برابر نرم افزاری باشه که یک صدم اون هم فروش نمیره
البته استثناء هم وجود داره

بزار اصلا من قصدم رو بنویسم
حالا هر چی دلتون میخواد فکر کنید

به خداوندی خدا قسم قصدم این بود که کم کم خودمون رو به کپی رایت نزدیک کنیم
اول چند تایی با هم یه لایسنس بخریم ( از خود شرکت اصلی , نه از پی سی ورد , من نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن پی سی ورد این وسط ذینفع هست ؟ ) و بعد آروم آروم بریم به سمت پاک شدن کامل از این کثافت ( کپی نرم افزار بدون اجازه صاحب )
حتی کسی که سیگاری هست نمیتونه یه دفعه ترک کنه
منم مثل شما n تا برنامه کرک شده دارم

شما همت کنین با هم نرم افزار بخریم
من خودم ایمیل میزنم به شرکت ازشون خواهش میکنم به ما اجازه بدن تا با هم از یه لایسنس استفاده کنیم
کما اینکه سابقه این کار رو هم دارم

شرایط رو براشون توضیح میدم
و سابقه نشون داده اینقدر منطقی ( یا حالا هر چی شما میخواین اسمشو بزارین ) هستند که قبول کنند

خواهشی که از دوستدارانم :31: ( مخفف دوستانم ) دارم اینه که تو این تاپیک بحث های جانبی نکنند
شما رو به هر چی که بهش اعتقاد دارید قسمتون میدم

بیلچه
25-06-2007, 21:47
یک سر دارمیو هزار سودا ( چه ربطی داشت )

علی الحساب من به برنامه زیر نیاز دارم شاید فکر کنید مسخرس ولی من شدیدا به کد های برنامه نیاز دارم تا خودم هم بتونم ابنگونه برنامه هایی بنویسم.

Psiloc+Wattery+ScreenSaver
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا فکر نکنم کسی با من شریک شه .

soda جان حالت گرفتس می دونم . ولی نمی تونی یه کاری برای ما بکنی . من تنهایی هم حاضرم این برنامه رو بخرم.

parsafarshad1980
25-06-2007, 23:00
حیرتا

عظمت ه خدارو ببین

helpehelp2007
25-06-2007, 23:04
همونطور كه آقاي helpehelp2007 در پست21 توضيح داد من هم جزو اونهايي هستم كه براي نرم افزار ارجينال هر چند اجبارا كلي پول دادم

از اینکه صراحتاً به خرید اجباری اشاره کردی ممنون. چون خود من هم مگر اجبار باشه که این کار رو بکنم وگرنه با این وضعیت هیچ موقع نمیرم دونبال لایسنس. ولی شما تو پست 21 نحوه عنوان کردن تون طوری بود که اصلاً تا حالا ازCD کپی استفاده نکردید و همه چیز رو اورجینال میخرید. به حر حال تموم شد.

شما همت کنین با هم نرم افزار بخریم
من خودم ایمیل میزنم به شرکت ازشون خواهش میکنم به ما اجازه بدن تا با هم از یه لایسنس استفاده کنیم

شرمندم ول شما فکر میکنی شرکت های خارجی بنگاه خیریه زدند یا اینکه مثل ......... دلشون به حال ما فقیر فقرا میسوزه و

با آه و ناله و زاری و یک ایمیل به خواهش و التماس جنابعالی گوش میدند؟! یا شایدم فکر کردی کسایی که اونجان بچه

هستند و با آب نبات میشه گولشون زد!!

من خودم تو علائدین تو یکی از این مغازه های فروش نرم افزار بودم که دونفر داشتند درمورد قرار دادشون با شرکت Bit

defender صحبت میکردند و میگفتند که ما تونستیم توافق مسئولین رو برای فروش سیدی آنتی ویروسشون به قیمتی که به

فروشنده گفته بودند و به زبون نیاوردن (ظاهراً کمتر از 30هزار تومان) رو بگیریم. اما هر لایسنس فقط برای 2تا کامپیوتر !!!!! و

میگفتند که بیشتر از این اصلاً راه نداشت!!!!!

اون شرکتهای خارجی تمامه دردسرشون اینه که فقط لایسنس بفروشند نه معرفت و مرام!!! معرفت و مرام مال ایرانی

هاست اونا که بویی از معرفت و... نبردند.

اگه فکر میکنی که میتونی یک لایسنس رو به چند نفر بدی بگم که میشه زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت که بر میگردیم سر

پله اول و همون دکون بازار معذرت میخوام (دزدی) و اگر هم فکر میکنه که قانونی میشه این کار رو کرد که سخت در

اشتباهی چون خیلی شرکت ها مثل مایکرو سافت سایه IP ایران رو با تیر میزنند چه برسه به فروش لایسنس اشتراکی .

شما اگه راست میگی و میتونی ، خواهش کن که واسه ازمون های MCSEوMCSAو... مجبورمون نکنه تا امارات بریم.

همه میدونند که نرم افزار هایی که خیلی از ما مد نظرمون هست، اونقدر مهم هستند که یک لایسنس هم شاید به زور بشه

گرفت چه برسه به چند تا... و با توجه به نیت شما بهتر نبود یک تاپیک میزید تحت عنوان (اشتراک نرم افزار های اورجینال) که

اگه میشد .....

در پایان هرکی WINXP Home Edition اورجینال میخواد (البته کپی "چون ظاهراً اینجا هدف جلوگیری از کرکه") من دارم چون

کار من با موضوع تاپیک یک جورایی همخونی داره

ممنون

SILWESTER
25-06-2007, 23:16
:13: :13: :13:
وضيعيت بدي شده.بار علمي پستها كمتر از 5 درصد شده. بشمارين و حساب كنين
داريم ميريم تركستاااااااااااااااااااا ان! آقايون مديرا. مدريت كنيد ديگه. بن كردنو تاپيك قفل كردن كه كاري نداره. منم ادمين كنين تا ببينين چه ه ه ه ميكنم! الان كه انجمن رو به بحرانه مدريت خودتونو نشون بدين.
سودا جان! آقا مهدي! روي صحبتم با شماست. اميدوارم راه كاري صحيح پيدا كنيد و وضعيت انجمن را حداقل مثل 1-2 ماه پيش در بيارين.
منم كمكي از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم!!!!!!!

Soda
25-06-2007, 23:32
helpehelp2007 جان

آخه بنده خدا

هر چی میخوایم چیزی نگیم نمیشه

مرد مومن

شما نمیخوای کمک کنی سنگ ننداز
گور پدر بیت دیفندر

من از شما در مورد ایمیلی که میزنم نظر خواستم ؟

گفتم که من به راحتی جواب گرفتم

در ضمن خارجی ها اصلا این هیولایی که شما ساختی نیستن

و باید بدونیم که اینجا قرار نیست که همه چی خریداری بشه

نرم افزارهایی که میشه خرید و اجازه گرفت که لایسنس اون پخش بشه ( البته بین چند نفر )
اجازه گرفتنش با من

میشه بپرسم شما که اینقدر مطمئن در این مورد حرف میزنی تو عمرتون چند بار با شرکتهای خارجی مکاتبه داشتید ؟

ترو خدا شما هم مثل اون آقایی که تو ایمیل ما تا حرف از برنامه نویسی زدیم چنان از برنامه نویسی خودش حرف زد که گویی برنامه های ناسا رو هم ایشون مینوسه , نباشی و بیای بگی کار هر روزت هست که مکاتبه داشته باشی و ...

SILWESTER جان
از گوشزد شما ممنون
اما من هم میدونم که تاپیک داره به بیراه میره
و میتونستم تاپیک رو پاک سازی کنم
اما صلاح ندیدم که تاپیک رو ا پستهای نامربوط پاک کنم

helpehelp2007
25-06-2007, 23:43
گور پدر بیت دیفندر

راست گفتی چون همیشه میشنیدم که میگند حرف حقیقت تلخه!! اصلاً یادم رفته بود !!!! شما ببخشید !!! !!!

helpehelp2007 جان
میشه بپرسم شما که اینقدر مطمئن در این مورد حرف میزنی تو عمرتون چند بار با شرکتهای خارجی مکاتبه داشتید ؟

ما که ادعا نداریم این شمایی که میگی میتونی با مایکروسافت کنار بیای و چون فکر میکنی میشه و میتونی پس اگه کاری رو که گفتم بتونی انجام بدی من خوم به اندازه 1000نفر برات نفر جور میکنم که باهات همکاری کنند. جدا از اینکه میتونی ثابت کنی که همه فن حریفی

این موضوع خیلی طرفدار داره و فکر کنم بتونی میلیاردر بشی اگه موفق بشی !!!

فقط از مایکروسافت درخواست کنی که IP ایران رو واسه آزمونهای MCSEو... قبول کنه! شما که فکر میکنی مکاتباتت قویه

از طرفی هم راست میگی ما کمیته امداد داریم شرکتهای خارجیه هم نوعی کمیته امداد اونا مطرح میشند که

میتونند به ما هم کمک کنند.

درضمن اگه من نرم افزار خارجی بخوام میرم بازار پایتخت و میگم با دلار 1200تومن برام بخرند.

شما میتونی فعلا از نرم افزارهای داخلی شرع کنی و خود من حاضرم برای خرید نرم افزار مترجم پدیده و یا پارس همکاری کنم به شرط اینکه پول یکی رو بگیرند و چند نفر بدند و همینطور محصولات شرکت نگهبان !!!
فعلاً با اینا که همزبون ما هستند شما به نمایندگی ما کنار بیا خارجی ها پیش کش!

دیگه بسه، به ملت خوبی نیومده که بگیم زور بیخود نزنید.من کنار میمونم تا ببینم کی این وسط موفق میشه!!!!!!!!!!!

کسانی که دوست دارند با نرم افزار های کرک شده بیشتر حال کنند یک سر به فروم
iranmatrix . org بزنند

اونجا همه چیز هست.

yashar8000
26-06-2007, 12:09
جناب ياشار خان واقعا اين لحن صحبت خيلي زشت بود چرا فكر مي كني همه دروغ مي گن باور كن در همين ايران ما خيلي ها هستن كه زنگ زدن از نمايندگي آنتي ويروس در ايران كد اكتيو گرفتن و دارن استفاده مي كنن اونم با قيمت پايين اين نرم افزارها

من کی گفتم کسی دروغ میگه . شما برو از نزدیک تو بازار ببین که چقدر شرکت ایرانی پک آنتی ویروس زدن دارن می فروشن

خب اگه این مجموعه آنتی ویروس ها را خوب نگاه کنی می بینی که خوب بسته بندی و روی سی دی نقره ای رایت شده که روی سی دی عکس آنتی ویروس ها است.

اگه بازم دقت کنی می بینی که قیمتش 5000 تومان هست . خب شما به فروشنده میگی من کپی نمی خوام . همون پک را بده . به حساب خودت مثلا می خوای اورجینال بخری . و فکر می کنی چون سی دی نقره ای و قاب و ... داره پس اورجینال هست. و میری خونه وقتی به سی دی نگاه می کنی می بینی که توش حداقل 20 تا انتی ویروس هست.

خب حالا سوال اینجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی شما این آنتی ویروس ها را نصب می کنی . باید همشون تریال باشند .وشما باید زنگ بزنی یا از طریق اینترنت سفارش بدی کد فعال سازی دریافت کنی.

ولی این کار را نمی کنی چون تمام آنتی ویروس هایی که داخل سی دی می بینی یا کیجن دارن یا کرک شدن

پس می بینی که من راست میگم

تازه اگه بخوای آنتی ویروس ایرانی بخری باز گرونه و همون قضیه قبلی

مثلا همین آنتی ویروس ایمن حدودا 40 تومن هست . خب من مگه چقدر در امد دارم 40 تومن بدم به این انتی ویروس
ولی این انتی ویروس در کشورهای اروپایی اگه 100 دلار هم بدن برای ملت چیزی نیست.

برای حل این مشکلات چه کسی مسئول است ؟

دولت برای علم اصلا ارزش قائل نیست

من در دانشگاه غیر انتفاعی نرم افزار می خونم . اصلا نه اینترنت درست وحسابی دارن .ونه کامپیوتر های درست و حسابی
دانشگاههای سراسری هم دست کمی از ما ندارن
کسی نیست بگه این امکانات هست که دادین.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا دانشگاهای خارج از کشور هم با کمترین و حداقل امکانات درس می خونن.

فقط اینو می تونم بگم که ما نمی تونیم اصلاح بشیم.
اصلا و ابدا

ehsan30
26-06-2007, 12:24
و الله بالله تالله من قصدم ماهی گرفتن از آب گل آلود نیست

به خدا من دستم با ادمین ها تو یه کاسه نیست

به خدا من نمیخوام چیزی رو که خودم قبول دارم به شما بخورونم

خواهشی که از دوستدارانم ( مخفف دوستانم ) دارم اینه که تو این تاپیک بحث های جانبی نکنند

شما رو به هر چی که بهش اعتقاد دارید قسمتون میدم

سلام
دوستان به نظر من این جا شما دارید soda را محاکمه می کنید :41:
این جا قرار نیست کسی جواب پس بده، سودا نیتش خیر بوده و هست .
چی کار کردید که این همه قسم خورده :13:
ممنون از سودا و دوستان فقط یکم یواشتر ، همسایه ها بیدار نشند :31:
بای

reza41
26-06-2007, 12:50
چند مطلب
اول حرف هاي سودا تا مقدار زيادي صحيح بود به جز چند موردش
اول تاپيك نظر سنجي در مورد قانون جديد انجمن ناقض اينه كه گفت من تا حالا به كسي توهين نكردم
دوم اين كلمه زشت بود كه از اين كثافت دربيايم بايد توجه داشت هميشه كپي رايت به معناي پاكي و عدم اون به معناي كثافت نيست فقط كافيه يه نگاه به دور و اطراف بندازيم اينهمه كتاب كه براي ما از گذشته مونده و الان داره تمام تاريخ ما رو رقم مي زنه تمام اطلاعات و علم ما رو درست مي كنه اگر كپي رايت داشتن مطمئنا هيچ وقت به دست ما نمي رسيدن كسي كه يك اثر خلق مي كنه و به اثرش ايمان داره و براش پول مهم نيست بلكه به اهداف بالاتر و والاتر انساني فكر مي كنه اين حرف ها پشيزي ارزش نداره همونطور كه كاملا مشهوده.
و اين قانون هاي جديد كپي رايت و حمايت از حقوق پديدآورنده اگر چه نفعش به دو سه نفر مي رسه ولي دودش به چشم خيلي ها مي ره
در مورد حرف اون دوست عزيز كه گفته دولت اصلا به علم ارزشي نمي ده كاملا مخالفم ولي جاي بحث اينجا نيست و فكر مي كنم همه جا رو به يك ديد ديدن هستش
در مورد حرف جناب ياشار بايد بگم بله من هم فرق سي دي نقره اي با نرم افزار اصل رو مي دونم و منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...

اگر اينه پس چطور ادعاي مبارزه با كرك داريد

Soda
26-06-2007, 13:30
جناب رضا جان

بنده به کار کرکر گفتم دزدی
شما از دید خودتون اینو بی احترامی میدونی مشکل خودته
قضاوت با دیگران

در ضمن بنده دارم میگم کپی رایت در صورتی که صاحبش راضی نباشه
که شما بازم اصلا توجهی به حرف این حقیر نداشتید

جناب helphelp2007 هم که ( یه یوزر با آیدی help2007 یا یه همچین چیزهایی تو اون تاپیک قبلی یه پست داده بود و انواع و اقسام فحشها و حرفهایی که مناسب و در شان خودش بود رو نثار من کرد رو هم ادمین ها قبل از من از سایت اخراج کردند که امیدوارم این helphelp2007 که دقیقا بعد اخراج اون شروع به فعالیت تو اینجا کرده همون نباشه ) همچنان ساز خودشونو میزنن
من میگم نرم افزار هایی که بشه خرید و اجازه پخش لایسنس رو گرفت رو میخریم
ایشون میگه برو IP ما رو برای مدرک فلان باز کن

این حرف شما سنگ اندازی اگه نیست پس چیه ؟
فکر کردی با بچه طرفی ؟

من از همینجا خداحافظی خودمو با این تاپیک اعلام میکنم

به بعضی ها خوبی نیومده
میتونین برین کما فی السابق از نرم افزارهای کرک شده استفاده کنید

مارو بخیر و شما رو بسلامت

helpehelp2007
26-06-2007, 14:01
منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...

دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که این پول رو چطوری میشه با حساب سیبا یا ... که هیچ موقع هم تو ایران کاره دروستو حسابی نمیکنه به حساب اون شرکت ها ریخت؟!

چون من گاهاً چیزهایی نیاز دارم برای خرید که نمیتونم بخرم (البته راه معقولانه نه بازار پایتخت و دلاری 1200تومن)

لطفاً راهنمائیم کنید

جناب helphelp2007 هم که ( یه یوزر با آیدی help2007 یا یه همچین چیزهایی تو اون تاپیک قبلی یه پست داده بود و انواع و اقسام فحشها و حرفهایی که مناسب و در شان خودش بود رو نثار من کرد رو هم ادمین ها قبل از من از سایت اخراج کردند که امیدوارم این helphelp2007 که دقیقا بعد اخراج اون شروع به فعالیت تو اینجا کرده همون نباشه ) همچنان ساز خودشونو میزنن

شما هم مثل اینکه یک جورایی آره.....

اولاً این اراجیف چیه که در مورد من نوشتی :grrr: بعد آخرش اظهار امید واری کردی که من نباشم !!! مثلاً راهبر این فرومی !!:grrr:

دوماً یوزری که شما گفتید من که جستجو کردم نبود ! حتی جستجو میان پستها هم نتیجه نداشت تا ببینم شروع و پایان کار این آقا چه ربطی بین تاریخ شرع من داره و من از ادمین سایت میخوام که تاریخ دقیقه شروع و پایان اون آی دی رو با تاریخ شروع بنده مقایسه کنه نتیجه رو هم همینجا به اطلاع دوستان برسونه!!!
موقع ساخت این ادی
خواستم بزنم Help گفت ساخته شده
زدم Helpehelp گفت ساخته شده
تا اینکه زدم Helpehelp2007

این چه ربطی به این چیزا داره :grrr:

تازه اگرم بگیریم که ادمینها کلیه پستهای اون شخص رو پاک کرده باشند (فرض محال ) تا اثری در فروم نمونه شما حق نداری ندونسته قضاوت کنی. خوب شد حالا ادمین نیستی

شما گفتی ادعا میکنی. من گفتم نه من ادعا ندارم و اگه میگی شرکت های خارجی مهربونند اول از مایکروسافت شرع کن چو بیش از 50% کارهای ما با این شرکته چه خرید سیستم عامل و چه خرید نرم افزار .
نمیتونیم بریم لینوکس کار کنیم که

helpehelp2007
26-06-2007, 14:02
منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...

دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که این پول رو چطوری میشه با حساب سیبا یا ... که هیچ موقع هم تو ایران کاره دروستو حسابی نمیکنه به حساب اون شرکت ها ریخت؟!

چون من گاهاً چیزهایی نیاز دارم برای خرید که نمیتونم بخرم (البته راه معقولانه نه بازار پایتخت و دلاری 1200تومن)

لطفاً راهنمائیم کنید

شما هم مثل اینکه یک جورایی آره.....

اولاً این اراجیف چیه که در مورد من نوشتی :grrr: بعد آخرش اظهار امید واری کردی که من نباشم !!! مثلاً راهبر این فرومی !!:grrr:

دوماً یوزری که شما گفتید من که جستجو کردم نبود ! حتی جستجو میان پستها هم نتیجه نداشت تا ببینم شروع و پایان کار این آقا چه ربطی بین تاریخ شرع من داره و من از ادمین سایت میخوام که تاریخ دقیقه شروع و پایان اون آی دی رو با تاریخ شروع بنده مقایسه کنه نتیجه رو هم همینجا به اطلاع دوستان برسونه!!!
موقع ساخت این ادی
خواستم بزنم Help گفت ساخته شده
زدم Helpehelp گفت ساخته شده
تا اینکه زدم Helpehelp2007

این چه ربطی به این چیزا داره :grrr:

تازه اگرم بگیریم که ادمینها کلیه پستهای اون شخص رو پاک کرده باشند (فرض محال ) تا اثری در فروم نمونه شما حق نداری ندونسته قضاوت کنی. خوب شد حالا ادمین نیستی

شما گفتی ادعا میکنی. من گفتم نه من ادعا ندارم و اگه میگی شرکت های خارجی مهربونند اول از مایکروسافت شرع کن چو بیش از 50% کارهای ما با این شرکته چه خرید سیستم عامل و چه خرید نرم افزار .
نمیتونیم بریم لینوکس کار کنیم که

Soda
26-06-2007, 19:38
در مورد شما جناب helpehelp2007 و توهینی که به مدیریت این بخش انجام دادید ( اراجیف گقتن ) ادمین ها تصمیم خواهند گرفت

این تاپیک هم بعلت بی جنبه بودن برخی از دوستان بسته میشه