PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک Template monster

sonixax
19-06-2007, 17:19
سلام ...

بچه ها کسی بلده Template monster رو هک کنه و تمپلیت هاش رو دانلود کنه ؟

اگر کسی بلده بنویسه بقیه هم یاد بگیرن بای

amir abbas
19-06-2007, 19:00
تمپلیت های اون سایت تو سی دی تو بازار موجوده. یه سر به فروشگاه های نرم افزار بزنید و از اونجا بخرید. تو وب هم سرچ کنید خیلی جاها برای فروش هست

sonixax
19-06-2007, 23:00
تمپلیت های اون سایت تو سی دی تو بازار موجوده. یه سر به فروشگاه های نرم افزار بزنید و از اونجا بخرید. تو وب هم سرچ کنید خیلی جاها برای فروش هست

ُسلام ...

اینی که شما میگی رو من خودم بلدم ... من همین الان نزدیک 30 تا سی دی دارم از آبی وب تمپلیت گرفته تا پک های کوچکتری مثل تاپ تمپلیت .

ولی من تمپلیت به روز میخوام نه تمپلیت 200 سال پیش رو 33 گیگ تمپلیت دارم یکیش هم به دردم نخورده .

بای

amir abbas
19-06-2007, 23:11
تا اونجا که من میدونم هیچ راهی برای هک کردن یه سایتی مثل مونستر نیست چون سایت کوچیکی نیست که راحت بشه هکش کرد. تو وب بگردید میشه قالب های جدیدش رو هم پیدا کرد که تو رپید شر آپلود شده باشه

sonixax
20-06-2007, 00:19
تا اونجا که من میدونم هیچ راهی برای هک کردن یه سایتی مثل مونستر نیست چون سایت کوچیکی نیست که راحت بشه هکش کرد. تو وب بگردید میشه قالب های جدیدش رو هم پیدا کرد که تو رپید شر آپلود شده باشه

ُسلام ..
یه سایتی هست به نام iranjava.net یه قسمت داره ملت شماره آیتم رو از توی مانستر در میارن میزارن اونجا بعد براشون میگیرن و آپلود میکنن توی سایت .

به نظر شما ملت اونجا چی کار میکنن ؟ میخرن تمپ ها رو ؟

باید یه راهی داشته باشه .

بای

Stream
20-06-2007, 00:45
میشه Credit Card هک کرد و تمپ ها رو کامل خرید!

sonixax
20-06-2007, 02:33
میشه Credit Card هک کرد و تمپ ها رو کامل خرید!

ُسلام ...

خوب چه طوری میشه این کار رو انجام داد ؟

من تمپلیت 11896 رو میخوام ...

توی 33 گیگ تمپلیتی که من از بازار خریدم نبود . بای

milaadesign
30-06-2007, 21:03
من تمپلیت 11896 رو دارم.
ولی فایل فلشه . همینو میخوای یا فرق داره با این؟
11896.swf

poshfas
30-06-2007, 22:14
اینکه راهی نیست که تمپلیت های templatemonster رو نمیشه هک کرد تا حدی درسته

ولی اینکه اینهایی که پخش شده از کجا اومده یه سری دلا یل داره :

خوب به طور کلی 3 روش وجود داره برای پیدا کردن تمپلیت ها :

1- یکی از راههای ممکن اینکه که کسایی که میخرن این رو share میکنن و در اختیار بقیه قرار میدن .

2 - یکی دیگه از راه ها hunt کردنه ... یه عده آدم که اسمشون رو hunter میزارن کارشون اینه برن دنبال سایت

هایی که خریدن و استفاده میکنن میگردن و html سایت رو save میکنن که یکی از راه های پیدا کردن این سایت ها

از طریق گوگل هست ... به طور مثال اگه از این کد ها در جستجو استفاده کنین شاید به نتیجه برسین :

intitle:index.of with_fl|Without_Fl

که برنامه GBT که توی این فروم هم معرفی شده این کارو به راحتی براتون انجام میده

3 - راه سوم rip کردن هست .خوب همینطور که میدونین اکثر تمپلیت ها به صورت flash هست و برنامه های زیادی

وجود داره که میشه فلش ها رو میشه decompile کرد و فایل Fla رو بهش رسید و اینکه چطوری میشه نسخه psd

شو درست کرد یکی از راه ها اینه که از صفحه عکس بگیرید و ادیت کنین توی photoshop . من خودم از این روش

زیاد استفاده میکنم

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

graphmax
30-06-2007, 22:28
خوب واسه چی هکش کنید؟
یا خودتون تمپلیت بسازید یا اینکه مثل همه ی دنیا بخریدش!!!
روش خریدش هم که سخت نیست!

sonixax
02-07-2007, 01:55
سلام ...

متاسفانه این تمپلیت فلش نیست - فقط هدر فلش داره که اونو قبلا دیکامپایل کردم . و دارم ئلی بقیشو میخوام .

قیمتش هم 60-70 دلاره پس گرونه :))

توی نت هم سرچ کردم نبود .

از کل یوزر های سایت هم همش 1 بار دانلود شده که خدا میدونه کی خریدتش .

راستی کسی میدونه چه طوری میشه فروشگاه الکترونیکی زد که با مست کارت و ویزا کار کنه ؟
از لحاظ برنامه نویسیش مشکلی ندارم بلدم :) چه طوری میشه با این شرکت ها طرف شد رو اگر کسی بلده بگه .

بای

poshfas
02-07-2007, 12:18
آقا یه اسکریپت کامل برای این کار وجود داره

میخای یه نگاه به سایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنداز اسکریپتی که میفروشن به صورت آماده هست .. اینم demo ی سایت :

دانلودش توی تاپیک

معرفی شده