PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تبدیل VHS به VCD

aratala
16-08-2005, 11:53
سلام دوستان
من بوسیله کارت کپچر تعدادی فیلم vhs رو به vcd تبدیل کردم اما یک مشکل در vcd ها وجود داره: فرمت فایلهای تبدیلی در کامپیوترMPEG video است ودز نمایش این فایلها در کامپیوتر مشکلی نیست ولی زمانی که با nero این فایلها به vcd تبدیل میشن در نمایش اونا در تلویزیون تقریبا هر 30 ثانیه یک قطعی در نمایش فیلم دیده میشه. :(
حالا می خوام از دوستانی که سر رشته دارم علت این مساله رو بپرسم :آیا از کارته؟یا مشکل nero؟یا.......؟ :wink: [/b]

Ali.crack
16-08-2005, 12:48
سلام
دوست عزيز نه از nero نه ازكارت كپچرت
از فرمتي هستش كه داري كپچر مي كني
فايل vcd فرمت هاي مختلفي داره شما با چه نرم افزاري كار مي كني؟

aratala
16-08-2005, 23:37
سلام دوست من
من يادم رفت بگم كه قبلش با vcd cutter 4.01 روی فایلها کار کردم فرمت کپچر هم MPEG هست.

Ali.crack
17-08-2005, 00:19
سلام
برنامه vcd cutter برنامه كار امد وخوبي نيستش
فرمت كپچر شما بايد PAL VCD باشه
بهتر شما با Ulead VideoStudio 8 كپچر وبا همين برنامه اديت كنيد
من برنامه هاي زيادي رو امتحان كردم وخانواده Ulead از همه بهتر هستند
در ضمن Ulead VideoStudio 9 هم اومده ولي كامل نيست و خروجي درستي نميده.
اگر سوال ديگر هم در اين ضمينه داري بگو.

mpsjavad
17-08-2005, 02:54
با ســـلام ..

aratala, جان گفته هاي Ali.crack, رو اجرا كن مخصوصا PAL VCD رو كه براي سيستم تلويزيون ايران الزامي هست ..

موقع رايت كردن به صورت VCD سرعت رايت رو هم زياد انتخاب نكن چون دستگاه هاي پخش VCD ها معمولا ساپورت نميكنن ...

aratala
17-08-2005, 13:01
سلام
اتفاقا يكي از دوستان نرم افزار7.0 Ulead VideoStudio رو معرفي كرد اما وقتي اونو نصب كردم خيلي ظاهرش سخت بنظرم اومد وازش سر در نياوردم...حالا اگر در اين مورد سايتي رو سراغ دارين كه راهنمام باشه لطفا معرفي كنيد..اگر هم ميشه اينجا خلاصه منو راهنمايي كنيد كه اين فايلهايي كه حالا ديگه با vcdcutter4.01 تبديل شده اند ومشكل گفته شده رو دارند رو ميشه اصلاح كرد(باUlead VideoStudio ) لطف كنيد.
چون كارت مال خودم نيست وفيلمها هم تعداد زيادي هست :wink:
ممنون

mpsjavad
18-08-2005, 01:36
سلام
اتفاقا يكي از دوستان نرم افزار7.0 Ulead VideoStudio رو معرفي كرد اما وقتي اونو نصب كردم خيلي ظاهرش سخت بنظرم اومد وازش سر در نياوردم...حالا اگر در اين مورد سايتي رو سراغ دارين كه راهنمام باشه لطفا معرفي كنيد..اگر هم ميشه اينجا خلاصه منو راهنمايي كنيد كه اين فايلهايي كه حالا ديگه با vcdcutter4.01 تبديل شده اند ومشكل گفته شده رو دارند رو ميشه اصلاح كرد(باUlead VideoStudio ) لطف كنيد.
چون كارت مال خودم نيست وفيلمها هم تعداد زيادي هست :wink:
ممنون
با ســـلام ..

aratala, جان شما برو توي انجمن اموزش و مقالات اموزش كامل 7.0 Ulead VideoStudio رو يكي از دوستان داده ... فكر ميكنم كايت رو راه بندازه ..

Ali.crack
19-08-2005, 01:04
سلام
mpsjavadجان ممنوم
در مورد سرعت رايت كه mpsjavad گفت اينو بايد اضافه كنيم
كه بهتر با سرعت 8 رايت انجام بشه.

اين فايلهايي كه حالا ديگه با vcdcutter4.01 تبديل شده اند
ومشكل گفته شده رو دارند رو ميشه اصلاح كرد(باUlead VideoStudio ) لطف كنيد
بله با اين برنامه خيلي كار ها مي شه كرد فقط اگر ازش نترسي و بري دنبالش.

aratala
20-08-2005, 04:09
متشکرم دوستان :wink: :D

aratala
25-08-2005, 17:26
سلام دوستان
واقعا ممنونم من از ulead video studio 9 استفاده کردم و واقعا حرف نداره ...از نسخه 7 و 8 هم خیلی ساده تره و ظاهر ساده ای هم داره.......اون مشکل قطعی هم حل شد وخود این نسخه دارای امکان رایت cd رو هم داره......خلاصه کا عالیهههههههههه :D :D :o :shock:

bemi
27-08-2005, 23:28
نسخه فارسي شده اون در بازار وجود داره براي كساني كه انگليسي شون ضعيفه