PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو نكته مربوط به d900

mojtaba_18843
18-06-2007, 23:09
اين دو نكته رو چند وقتي هست كه مي دونم حالا اينجا مي نويسم تا اگه كسي نمي دونست استفاده كنه:

1-موقعه اي كه گوشي در حالت اساندباي هستش اگه دكمه هاي كناري رو كه مربوط به صدا هستش براي چند ثانيه نگه داريد ساعت و تاريخ و وضعيت آنتن دهي رو بهتوتن نشون ميده.

2-اگه از مسير Settings-->Security وارد Mobaiel tracker بشيد مي تونيد سيستم ضد سرقت گوشي رو فعال كنيد به اين صورت كه يه شماره تلفن رو به همراه كد كشور در قسمت Recipients وارد مي كنيد مثلا 0098911.... و يه پيغام هم در قسمت مسيج مينويسيد تا هر وقت كه سيم كارت جديدي وارد گوشي شد اين پيغام به طور اتوماتيك به شماره مورد نظر ارسال بشه .(البته من خودم امتحان نكردم ولي احتمال 90 در صد همين طوريه)

ShahabSAMSUNG
19-06-2007, 00:30
ممنون.

پیغام اضطراری هم هست که اگه روشنش کنید، یه آیکون آبی (شبیه آژیر پلیس) بالای گوشی ظاهر میشه. در وضعیت اضطراری، چهار بار پشت سر هم دکمه های ولوم رو می زنید و پیغام برای کسی که قبلاً شمارش رو معین کردید، فرستاده میشه.
در این حالت اگر شخص مقابل با شما تماس بگیره، (فقط اونی که شماره اش رو مشخص کردید) گوشی خودبخود برداشته میشه.

S A M S U N G
19-06-2007, 03:50
اين دو نكته رو چند وقتي هست كه مي دونم حالا اينجا مي نويسم تا اگه كسي نمي دونست استفاده كنه:

1-موقعه اي كه گوشي در حالت اساندباي هستش اگه دكمه هاي كناري رو كه مربوط به صدا هستش براي چند ثانيه نگه داريد ساعت و تاريخ و وضعيت آنتن دهي رو بهتوتن نشون ميده.

2-اگه از مسير Settings-->Security وارد Mobaiel tracker بشيد مي تونيد سيستم ضد سرقت گوشي رو فعال كنيد به اين صورت كه يه شماره تلفن رو به همراه كد كشور در قسمت Recipients وارد مي كنيد مثلا 0098911.... و يه پيغام هم در قسمت مسيج مينويسيد تا هر وقت كه سيم كارت جديدي وارد گوشي شد اين پيغام به طور اتوماتيك به شماره مورد نظر ارسال بشه .(البته من خودم امتحان نكردم ولي احتمال 90 در صد همين طوريه)
در قسمت Recipients که من رفتم 2 تا TO نوشته بود , توی هر 2 تا To شماره موبایل یکی بدیم ؟
بعد یه قسمت نوشته بود Sender اینجاو باید خالی بذاریم ؟

در مورد Living World نمیدونید کی توی ایران فعال میشه ؟

CD-RW
19-06-2007, 07:52
ممنون.

پیغام اضطراری هم هست که اگه روشنش کنید، یه آیکون آبی (شبیه آژیر پلیس) بالای گوشی ظاهر میشه. در وضعیت اضطراری، چهار بار پشت سر هم دکمه های ولوم رو می زنید و پیغام برای کسی که قبلاً شمارش رو معین کردید، فرستاده میشه.
در این حالت اگر شخص مقابل با شما تماس بگیره، (فقط اونی که شماره اش رو مشخص کردید) گوشی خودبخود برداشته میشه.

اگه طرف گوشی سامسونگ داشته باشه , صدای مسیج معمولی نیست که به گوش میرسه , صدایی شبیه آژیر خطر ( مثلا پالایشگاه ) پخش میشه و بعد درخواست کمک ( به زبان انگلیسی ) و بعد آژیر پلیس به صدا در میاد . و تا زمانی که طرف مقابل به گوشی درخواست کننده کمک زنگ نزنه گوشی درخواست کننده از حالت قفل خارج نمیشه ( در ضمن در حالت سکوت زنگ میخوره یعنی فقط ویبراتور داره ) . طرف مقابل ولی میتونه به شماره های ضروری تماس بگیره .

mojtaba_18843
19-06-2007, 11:21
در قسمت Recipients که من رفتم 2 تا TO نوشته بود , توی هر 2 تا To شماره موبایل یکی بدیم ؟
بعد یه قسمت نوشته بود Sender اینجاو باید خالی بذاریم ؟

در مورد Living World نمیدونید کی توی ایران فعال میشه ؟

هر to يه شماره مي تونه باشه يا اينكه شما مي توني فقط براي يك نفر فعال كنيد و دومي رو خالي بزاريد در قسمت sender هم اسمتون رو بنويسد همين .

aftab_azad20
19-06-2007, 12:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]