PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !!!! @@@ کمک کنید که میخوام یه لپ تاپ بخرم ! از اون ور @@@ !!!

salar2010
18-06-2007, 17:46
سلام به همه بروبچ گل

اقا من چند وقتی به خاطر مساعلی از فروم دور بودم و تازه سرم خلوت شده !

خوب عزیزان دل میخوام یه لپ تاپ بخرم چیز توپی باشه ! یعنی بشه باهاش کار کرد !

مشخصات تا این حدود باشه

اسکرین <15> معمولی و خیلی نازک !

سی پی یو > 2 فول !

رم > 512

گرافیک > 128

کمبو !

من خودم سونی وی یو رو درنظر گرفتم ! ولی قیمتش نمیدونم چنده !!

راستی با اون مشخصات بالا اگه Dell بخرم چند میفته و مدلش ؟::

یا هر مدل دیگه ای !!!

راستی من نمیخوام از ایران بخرم لپ تاپو ! میخوام از دبی سفارش بدم ! رفیقم هفته بعد میره دبی ! شاید امروز! خبر ندارم ! به هرحال میخوام زودتر یه مشخصاتی بهم بدید تا بهش بگم واسم بیاره

خواهشا ازش عکسی چیزی هم بزارید

و اگه میشه مشخصات این وی یو سونی رو هم بزارید و مشخصات کامل مدل مورد نظر خودتون ! البته اگه قابل دونستید ما رو !

موفق باشید دوستان گلم

درپناه حق

salar2010
18-06-2007, 17:46
البته این متن رو کاملا کپی پیست کردم و اینجا نوشتم ! یعنی اشتباها تو بخش متفرقه تاپیک زدم ولی یکی از دوستا گفت اینجا تاپیک رو بزنم بهتره و زودتر به نتیجه میرسم

ocz
18-06-2007, 21:24
سلام دوست عزيز
شما محدوده ي قيمتش رو تعيين نكردي
يك سري به اينجا بزني لپتاپهاي مختلف رو با قيمت روز بزبان فارسي معرفي كرده كه خيلي برات مفيده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي من يك سؤال برام پيش اومده
چه اصراري داريد از دبي بخريد؟
چون اگگر از نمايندگي هاي ايران بخريد لااقل يك ضمانت ضمني داخلي در كنار ضمانت بين المللش هست ولي از دبي بخريد فقط ضمانت بين المللي روشه
ضمنا نگفتيد بيشتر باهاش مي خواهيد چكار كنيد تا بهتر بشه راهنمايي تون كرد چون اين مشخصاتي كه شما نوشتيد اصلا مشخصات كليدي و با اهميت و راهگشايي نيست
مثلا همه ي لپتاپهاي جديد نمايشگر نازكي دارند و اكثرا لپتاپها دي وي دي رايتر دارند و كمبو فقط روي مدلهاي خيلي ارزون قيمت هست
در عين حال رم پايني رو شما نوشته اي در كنارش ننوشتي پردازنده قوي و دو هسته اي براي كارهاي سنگين باشه يا نه

به هر حال به همون سايتي كه نوشتم مراجعه كنيد تا با مشخصات سخت افزاري لپتاپهاي روز بهتر آشنا بشويد

salar2010
19-06-2007, 14:56
ممنون دوست عزیزم

خوب یه لپ تاپ توپ که به نظر خود شما واسه کار های سنگین مناسب باشه چقدر در میاد ؟

مثلا حدودا چقدر در میاد ؟؟

با مشخصاتی که بگید واسم

رمش به گفته خودتون بالا باشه و دی وی دی رایتر هم داشته باشه

درضمن من اصرار دارم از دبی بخرم به این خاطره که اونجا ارزونتره از اینجا ! اینجا اگه بخوام بخرم که پول خون باباشونو میگیرن

به هرحال ...........

منتظر جوابتون هستم

موفق باشید

ocz
20-06-2007, 13:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين الان يك سيستم بسيار عالي و جديد هست كه بعضي مشخصاتش كاملا در اين رده از لپتاپ و با اين قيمت جديده مثلا پردازنده ي بسيار پيشرفته و جديد سانتاروزا روي اين نصب هست كه اين پردازنده كمتر از يكماه هست كه عرضه شده و آخرين فناوريها رو براي پردازنده هاي لپتاپ عرضه كرده با خودش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SONY VAIO VGN FZ 140 E B
[SONY VAIO VGN FZ 140 E B] 14,700,000ريال

نوت بوک سونی دارای پردازنده دوال کر1.80 گیگاهرتز و کش 2048 کیلوبایت به همراه2048 مگ رم دی دی آر 2 و200 گیگ هارد ساتا ،FSB 800 دی وی دی رایتر دوال ، نمایشگر 15.4 اینچ واید ایکس برایت ، کارت گرافیکی224 مگ ، کارت خوان چندکاره ، شبکه و شبکه وایرلس ، پورت آی لینک و ويندوز ارژینال ويستا پرميوم

CPU: 1.80 GHZ Intel Core 2 Duo T7100
L2 Cache: 2048 KB
RAM: 2048 MB
HARD: 200 GB SATA 5400 RPM
Drive: DVD/RW
LCD: 15.4 WXGA BRIGHT
Graphic Card: 224 MB
Modem: 56 K
Lan Card: 10/100/1000
Wireless: WI/FI
Web Cam: YES
Operating System: Microsoft Windows Vista Home Basic
Port: PCI XPRESS
Card Reader: ALL IN ONE
Bluetooth: YES
i Link: YES
Weight: 1.9 KG
Battery Life: 3.5 H
Producer Country: CHINA
Guarantee: ONE YEAR

قيمت جهاني اين محصول با ويندوز ويستا Business برابر $1,449.99 و با ويستاي پريميوم برابر $1,399.99
هست
همين ويندوز ويستا بيسيك روي سيستم بالا $199.00 قيمتش هست ! در حاليكه ويستا پريميوم $239.00 قيمت داره و اين رو بايد شما در تفاوت قيمتهاي لپتاپهاي اين سري با هم لحاظ كنيد و فقط به تشابه مشخصات سخت افزاري نگاه نكنيد
شما با مقايسه ي اينها با لپتاپي كه مشخصات دادم ميبيني تفاوت چشمگيري بين قيمت ايران با قيمت جهاني نيست ضمن اينكه خريد از سايت مورد نظر كه لينك گذاشتم مزايايي مثل بيمه تا زمان تحويل و ارسال به آدرس شما هم داره در حاليكه خريد از دبي باعث كشيده شدن هزينه ي پست و... و احتمال نداشتن بيمه تا زمان تحويل رو هم داره
اما اگر مصر به خريد از دبي هستيد پيشنهاد مي كنم در صورت امكان پول بيشتري صرف كنيد و پيشرفته ترين مدل رو با اين مشخصات بخريد :

SONY VAIO VGN-FZ190N5
•Thin-and-light chassis with 15.4” widescreen display2
•Next-generation 802.11a/b/g/n wireless LAN technology3
•Super-powerful Intel® Core™2 Duo processor
$2,158.99

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید