PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از تمامی دوستان مجرب کمک عاجزانه دارم (ارائه راه حلی برای رایت فایلهای رمز گذاری شده فیلمهای کلوپ)

sara100
18-06-2007, 12:41
با سلام خدمت دوستان محترم

دوستان بنده چند روز پیش یک فیلم ایرانی از کلوپ کرایه کردم سپس آنرا بر روی هاردم کپی کردم و بعد فیلم را به کلوپ پس دادم اما الان وقتی می خواهم این فیلمی که داخل هاردم قرار دارد ( یعنی همان فیلم ایرانی کلوپ) را از طریق برنامه Nero بر روی سی دی خام رایت کنم فایل تصویری سی دی اول به خوبی بر روی سی دی خام رایت میشه اما فایل سی دی دوم را که می خواهم رایت کنم پیغام می ده که فایل encoding شده (رمز داره) در نتیجه فقط نصفی از فیلم بر روی سی دی ظبط میشه و بقیه فیلم سی دی دوم ظبط نمیشه یعنی سی دی دوم 50 دقیقه هست اما فقط 30 دقیقه فیلم از روی سی دی نشان داده میشه و 20 دقیقه دیگر نشان داده نمیشه ( نا گفته نماند که وقتی سی دی اصلی را گرفتم با برنامه نرو تونستم هر دو سی دی فیلم را به خوبی (copy to copy ) رایت کنم حال بنده که سی دی اصلی این فیلم را ندارم که بتونم سی دی دوم را از روی آن رایت کنم لطفاً مرا کمک کنید چگونه می توانم فایل دوم فیلم ایرانی که بر روی هاردم قرار داره و رمز گذاری هم شده را به خوبی بر روی سی دی خام رایت کنم .

دوم اینکه :در حالت کلی بگویید برای اینکه بتوان فیلمهایی که از کلوپ می گیریم و رمز نگاری هم شده و آنرا بر روی هارد کپی می کنیم چیکار کنیم که از این به بعد وقتی می خواهیم همان فایل کپی شده کلوپی داخل هارد را بر روی سی دی خام رایت کنیم با مشکل قفل دار بودن فایل مثل مشکل بالا مواجه نشویم و بتوان به راحتی بر روی سی دی رایت کرد .

سوم اینکه : می خواستم بپرسم این کلوپ دار ها با چه نرم افزاری این چنین قفلی بر روی سی دی می گذارند .تا ما هم بتونیم همچنین کاری انجام دهیم .

با تشکر از حسن همکاریتان

M O H S E N
18-06-2007, 12:49
بهتر بود از طریق ایمیج گرفتن امتحان میکردی.

sara100
18-06-2007, 13:18
دوست عزیزم تشکر از پاسختان . اما بنده که از قبل نمی دانستم این سی دی دوم رمزگذاری شده و گرنه همون موقع یک ایمیج از آن می گرفتم . حالا که کار از کار گذشته ....
در نتیجه الان چیکار بایستی کنیم تا این فایل که بر روی هاردم قرار داره و رمز گذاری شده است را بر روی سی دی خام به خوبی رایت کنم ...

راستی از کدام نرم افزار بهتر هست از سی دی ایمیج بگیریم . وهمچنین ورژن جدید بهتر است یا ورژنهای قدیمی ؟

ehsan30
18-06-2007, 18:47
سلام
من که تا حالا همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم فقط یک قفل فیلم بود قدیم ها که اگر فیلم
را کپی می کردی کیفیت فیلم تقریبا به 50% کاهش پیدا می کرد ؟!
راستی اون سی دی 2 را که بعد از رایت می گی 30 دقیقه بیشتر کپی نشده، بدون اشکال
پخش میشه یا نه ؟؟؟
بای

negahefarda
19-06-2007, 10:30
باسلام خدمت دوستان :

احسان جان ميشه لطف كنيد و اين نرم افزار رونعرفي كنيد .

وسوال از دوست عزيزمون كه آيا فيلم سي دي 2 به خوبي روي هارد اجرا ميشه ؟
اگه جواب آره است : با برنامه هاي مثل وي سي دي كاتر برنامه رو از اول تا اخر برش بزن يا با برنامه هاي مثل مبدل ها لين فيلم رو به فرمت هاي ديگه تبديل كن !
تا بد بدرود .

ehsan30
20-06-2007, 09:59
سلام
negahefarda جان من خودم این قفل را نداشتم ، فقط روی چند تا سی دی ویدئو کلوپی مشاهده کردم
خود ویدئو کلوپیه هم کف کرده بود، البته این مال چند سال پیش هستش :)
بای

yashar8000
24-06-2007, 12:04
فایل تصویری سی دی اول به خوبی بر روی سی دی خام رایت میشه اما فایل سی دی دوم را که می خواهم رایت کنم پیغام می ده که فایل encoding شده (رمز داره) در نتیجه فقط نصفی از فیلم بر روی سی دی ظبط میشه و بقیه فیلم سی دی دوم ظبط نمیشه

شما به اندازه کافی تجربه نداری در این زمینه . شاید...

ولی براحتی میتونی با ایزو باستر کپی کنی

یا یه نرم افزاری من دارم فقط فایلهای دت را کپی میکنه با امکان فیکس کردن ولی باید سی دی باشه . اگه بخوای میزارم داونلود کنی

حالا که فایل را بد کپی کردی دیگه نمیشه کاری کرد

باید بری همون سی دی را دوباره کرایه کنی . همون ایرانی را به قول خودت

M A T R I X
24-06-2007, 12:35
شما به اندازه کافی تجربه نداری در این زمینه . شاید...

ولی براحتی میتونی با ایزو باستر کپی کنی

یا یه نرم افزاری من دارم فقط فایلهای دت را کپی میکنه با امکان فیکس کردن ولی باید سی دی باشه . اگه بخوای میزارم داونلود کنی

حالا که فایل را بد کپی کردی دیگه نمیشه کاری کرد

باید بری همون سی دی را دوباره کرایه کنی . همون ایرانی را به قول خودت

سلام
لینک دانلود برنامه ای رو که گفتید میخواستم ،خیلی ممنون.