PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل Caller ID در ايران

HoomanTanha
18-06-2007, 07:22
سلام
من يك مودم Zoltrix Smart Spirit تهيه كردم چون Caller ID لازم داشتم و شنيده بودم كه اين مودم Caller ID داره، اما هر كاري كردم نشد كه نشد، اگه كسي تونسته از اين مودم تو ايران جواب بگيره لطفا راهنمايي كنه،
يا اگر اين مودم تو ايران جواب نميده، لطفا بگيد Caller ID كدام مودم در ايران جواب ميده ؟ :44:

sama_65
18-06-2007, 07:42
منم در حال حاضر مشکل شما رو دارم
کسی کمکمون کنه

AK1
18-06-2007, 11:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > كامپيوتر ، اينترنت ، تكنولوژي ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > كارتهاي جانبي ( مودم - صوت - تي وي و ... ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشكلات مودم Zoltrix

بهنازی
18-06-2007, 12:32
من هم هر کاری کردم نشد آخرش هم نفهمیدم مشکل از کجاست از مخابرات, کافی نت, مودم, سیستم گیج شدم.

javad2625
18-06-2007, 20:01
مودم من هم Caller ID نداره (دقيقاً نمي دونم ماركش چيه) ولي شنيدم بهترين مودم براي كالر آي دي، US Robotics هست.

ahsanx
19-06-2007, 05:57
دوست عزیز شما میتونی از برنامه PhoneTray یا modem spy استفاده کنی . لینک برنامه PhoneTray رو دوست عزیزی در تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همراه توضیحات کامل و مفید گذاشتن که میتونی به این تاپیک بری و از اونجا دانلود کنی در ضمن توضیحات کامل و برنامه های بیشتری در سایت هست که اگه سرچ کنی پیدا میکنی . موفق باشی

H A M E D
19-06-2007, 08:17
دوست عزیز شما میتونی از برنامه PhoneTray یا modem spy استفاده کنی . لینک برنامه PhoneTray رو دوست عزیزی در تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همراه توضیحات کامل و مفید گذاشتن که میتونی به این تاپیک بری و از اونجا دانلود کنی در ضمن توضیحات کامل و برنامه های بیشتری در سایت هست که اگه سرچ کنی پیدا میکنی . موفق باشی

براي اين مودم اين برنامه جواب نميده.
فكر مي كنم براي اينكه بهترين نتيجه رو بگيريد بهتره يا از مودم هاي سري v92 اينتل استفاده كنيد يا از مودم هاي GIGABYTE چون اين مودم ها با سيگنال هاي كالرآي دي ايران سازگاري كامل دارن.
تا اون جايي كه من يادمه هيچ وقت Zoltrix جواب نداده.

sama_65
20-06-2007, 06:48
براي اين مودم اين برنامه جواب نميده.
فكر مي كنم براي اينكه بهترين نتيجه رو بگيريد بهتره يا از مودم هاي سري v92 اينتل استفاده كنيد يا از مودم هاي GIGABYTE چون اين مودم ها با سيگنال هاي كالرآي دي ايران سازگاري كامل دارن.
تا اون جايي كه من يادمه هيچ وقت Zoltrix جواب نداده.

من خودم اینتل دارم الان
کالر آیدیش کار نمی کنه

بهنازی
20-06-2007, 09:52
من هم گیگا دارم نتونستم از کالر آیدی استفاده کنم.