PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد اشتراک اینترنت

ali_agha1981
17-06-2007, 12:09
سلام
من برای یه سری مسایل نیاز به حداکثر 2 ساعت اینترنت در روز دارم
سیستم dial_up اصلا به دردم نمیخوره چون با isp اگه بخوام 2 ساعت اینترنت برم منهای اشتغالی تلفن و سایر مشکلاتش...... هزینه قبض تلفن خیلی زیاد میشه ..کارت اینترنت هم که هیچی ..انگار دارم خودم رو دور میزم ....حساب کردم هزینه همونقدر کارت اینترنت + هزینه قبض تلفن برابر با همون هزینه زیاد روزی قبض تلفن با isp هست
همچنین سیستم ADSL به کارم نمیاد چون من نمی خوام 24 ساعته اینترنت برم (البته منظورم این نیست که هر کی ADSL داره باید 24 ساعته اینترنت بره ) همچنین شاید در ماه کمتر از 5 mb بخوام دانلود کنم اونم فقط به خاطر یه سری فایل های کم حجم و مورد نیازم هست قیمت های اشتراک ADSL هم خیلی زیاد هست ...خواستم از سرویس صبا نت ماهینه 10 هزار تومان استفاده کنم پرسیدم دیدم علاوه بر این هزینه باید یه هزینه نصب + ابومان + مالیات و.... بدم حالا اینا هیچی باید 60 هزار تومان هم بدم تا فقط یه مودم براش نصب کنن ...دیگه کاملا گیج شدم چیکار بکنم ..خیلی ممنون میشم اگه کسی هست کمک کنه یه سرویس خیلی مناسب ADSL یا یه کارت اینترنت یا اشتراک isp با هزینه مناسب و ارزان به من پیشنهاد بده با توضیحاتش که به کار بنده بیاد خیلی ممنون میشم

Hazy
17-06-2007, 14:03
اولا ورودتون رو پي سي تبريك ميگم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم اين متن رو خوندم گيج شدم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه ميخواهيد بچه ها بتون سرور كعرفي كنن بايد شهرتون رو بگيد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_agha1981
17-06-2007, 18:16
سلام
من ساکن تهران هستم قطعا اگه شهر دیگه بودم میتونستم راحتر به نتیجه برسم

Stream
18-06-2007, 12:15
چه بخوای و چه نخوای باید یه مودم Adsl بگیری که قیمتش حدود 50 تومنه. بعدش دیگه میشه همون هر ماه 10 تومن با 10 درصد آبونمان و مالیات و این حرفها.

toadstool
18-06-2007, 14:34
دوست عزيز من در حال حاضر از يه ISP اينترنت مي گيرم كه هزينش ساعتي

100 تومان ميشه ( البته حداقل 50 ساعت بايد يگيري مدت استفاده نا محدود)

و با حساب ساعتي تقريبا 100 تومان پول تلفن ميشه ساعتي 200 تومان

اگه روزي تقريبا 2 ساعت استفاده كني در ماه ميشه 60 ساعت يا 12000 تومان با پول تلفن

اگه ADSL هم بخواي بگيري سرعت 64 تقريبا با Dial up برابره ولي خوب مزيتهاي ديگه اي داره

مثل اشغال نشدن تلفن و دائم وصل بودن ولي حداقل بايد ماهي 10000 تومان فقط براي اشتراكت بدي

البته هزينه مودم هم جداست

براي اين كه مديرن محترم سايت نگن تبليغ كردي تو سايت اسم شركت رو نمي گم

اگه خواستي پيغام خصوصي بده (بقيه دوستان هم اگه خواستن من در خدمتم)