PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : My Computer نرم افزار رايگان حفاظت فايلهاي شخصي

erroring
17-06-2007, 02:01
به كمك نرم افزار My Computer مي توانيد يك هارد مجازي داخل سيستم خود داشته باشيد و كليه اطلاعات شخصي خود اعم از عكس ها، نوشته ها ايميل ها و غيره را در آن ذخيره نماييد و روي هارد مجازي خود رمز عبور قرار داده تا فقط براي شما قابل دسترسي باشد. امكانات داخلي نرم افزار موجب آسان شدن طبقه بندي اطلاعات مي گردد. اطلاعات را به روش Copy & Paste و همچنين Drag & Drop مي توانيد وارد سيستم مجازي خود كنيد. در داخل سيستم مجازي مي توانيد به تعداد دلخواه هارد مجازي داشته باشيد و به هر نحو كه تمايل داشته باشيد اطلاعات و فايل هاي خود را طبقه بندي كنيد. امكان نمايش تصاوير داخلي توسط خود نرم افزار موجود مي باشد همچنين امكان Slide Show تصاوير يك پوشه مجازي موجود مي باشد. با تعيين دسترسي برنامه ها مي توانيد با دابل كليك كردن روي هر فايل در داخل سيستم مجازي آن را در نرم افزار دلخواه خود باز نماييد. امكان ديگري كه در اين نرم افزار وجود دارد اسكن نمودن Clipboard مي باشد، بدين معني كه به طور مثال شما در حال انجام بازي و يا مشاهده فيلم و يا مرور صفحات وب مي باشد و مي خواهيد به طور مداوم از تصاوير جذاب مورد نظرات عكس بگيريد اين قابليت را در برنامه فعال نموده و در هر لحظه دلخواه با فشردن دكمه Print Screen تصوير مورد نظر داخل سيستم مجازي ذخيره مي شود. متن هاي كپي شده نيز مشمول اين بخش مي باشند. خروجي سيستم مجازي شما فقط يك فايل است. بنابراين مي توانيد بي نهايت سيستم مجازي داشته باشيد.

لينك دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash_K7
17-06-2007, 10:37
خوب بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
حجم برنامه:2.1 مگابایت!
شاد باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erroring
17-06-2007, 11:16
والا اين اكتيوايكسايي كه اكثر كاربرا دارن ولي خوب به خاطر اينكه مجبورم پكيج كامل رو قرار بدم نمي تونم حذفشون كنم. گذاشتن يه نسخه بدون اكتيو ايكسم دردسراي خودشو داره. با نرم افزار كار كردي چطور بود؟

SANR
17-06-2007, 13:43
من دارم دانلود می کنم امیدوارم که پولی نباشه.

erroring
17-06-2007, 20:55
ببين نسخه رايگانه اما يه محدوديت كوچولو داره باهش نمي توني فايل هاي بزرگتر از يك مگ رو ذخيره كني اگه فايل هاي بزرگتر از يك مگ رو مي خواي ذخيره كني About اش رو بخون

SANR
17-06-2007, 23:04
ببين نسخه رايگانه اما يه محدوديت كوچولو داره باهش نمي توني فايل هاي بزرگتر از يك مگ رو ذخيره كني اگه فايل هاي بزرگتر از يك مگ رو مي خواي ذخيره كني About اش رو بخون

بله خوندم.منتظرم تا برام بفرستید.مرسی و موفق باشید.

erroring
17-06-2007, 23:19
به پنج نفر اولي كه اينجا درخواست بدن كد نسخه Pro داده ميشه. آرش جان شما همشهري هم هستي كد رو برام تو همين p30world بزن. ميل نزيد همينجا رو erroring كليك كنيد ارسال پيامو بزنيد. موفق باشيد.

SANR
18-06-2007, 12:18
خیلی عالیه برای من که خیلی مفید بود و هیچ نقصی هم به نظر من نداره.باز هم مرسی از بابت برنامتون.

erroring
18-06-2007, 13:13
خوشحالم اميدوارم موفق باشيد.

shahin666
18-06-2007, 13:52
erroring برنامه خوبیه ممنون
من هم این برنامه رو دانلود کردم هم برنامه Turbo Dial Info
هر دوتش برنامه های خوبی بودن
یه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
چرا این برنامه ها رو کاملا بصورت فارسی نمی نویسید ؟
که هم کار کردن باهاش راحت تر بشه
و هم بشه این برنامه ها رو تو آرشیو برنامه های فارسی گذاشت

erroring
18-06-2007, 17:25
خيلي خوب چشم قبول پس فردا آخرين امتحانمو ميدم به قول هايي كه به بچه ها دادم مي رسم. فارسي كردن اين دوتا هم جزو قول هام. فقط براي موفقيت تو امتحانا برام دعا كنيد. مرسي.

SANR
18-06-2007, 17:44
یه مشکل بزرگ:من فایلهایی با پسوند دات که فیلم می باشند رو ریختم توی این برنامه ولی حجمشون شده صفر کیلو بایت و کار نمی کنند و از طرفی دیگه اونها رو هم پاکش کردم در کل فایلهام از دستم رفت حالا بایستی با easy recovery برشون گردونم که حوصله می خواد.

این مشکل رو هم پیدا کردم که امیدوارم بر طرف بشه.

erroring
18-06-2007, 18:49
واووووووو!!! جدي مي گي؟؟؟!؟؟ همين الان بررسي مي كنم. من كد رو به شما داده بودم. بعد اينكه كد رو زدي از برنامه خارج شدي يا نه؟؟؟

erroring
18-06-2007, 19:19
اول از همه چي شديدا بخاطر مشكل پيش اومده از شما پوزش ميطلبم.
من بررسي كردم همه روش هاي ورودي فايل رو. مشكلي نبود. شما با چه روشي فايل هاتون رو اد كرديد؟؟؟
Copy Paste
Drag & Drop
Add File
Import Folder
با كدوم؟؟
با
Copy Paste
Drag & Drop
اينها كار كن فكر كنم بهتر باشه.

erroring
18-06-2007, 20:02
گرفتم چي شده البته تنها چيزي كه امكان داره
احتمالا شما دوبار برنامه رو اجرا كردي يعني وقتي برنامه اجرا بوده دوباره اجراش كردي. درسته؟؟؟ بعد تو برنامه اي كه براي بار دوم اجرا شده فايل ها رو اد كردي؟؟؟ درسته؟؟؟ فقط تو اين حالته كه فايلهاي بيشتر از يك مگ تو برنامه رجيستر شده اد نميشه چون برنامه دوم به عنوان نسخه رايگان اجرا ميشه. منتظر جوابت هستم اميدوارم غير اين نباشه آخه كل كد ها رو زير و رو كردم. چيزي دستگيرم نشد.

erroring
18-06-2007, 20:52
من يه خورده رو كدا كار كردم جاهايي كه احتمال مي دادم باگ مربوط به اونجا ميشه تصحيح كردم و فكر كنم ديگه مشكلي نباشه. اينو براي آپديت دانلود كن 500 كيلو بيشتر نيست. رو مسير قبلي كه نصب كردي نصب كن. اميدوارم ديگه دچار مشكل نشي :
اگه بازم مشكلي داشتي همينجا مطرح كن. به هر حال نميدونم چطوري به خاطر حذف اطلاعاتتون معذرت خواهي كنم.

SANR
18-06-2007, 23:50
واووووووو!!! جدي مي گي؟؟؟!؟؟ همين الان بررسي مي كنم. من كد رو به شما داده بودم. بعد اينكه كد رو زدي از برنامه خارج شدي يا نه؟؟؟

بله خارج شدم.

اول از همه چي شديدا بخاطر مشكل پيش اومده از شما پوزش ميطلبم.
من بررسي كردم همه روش هاي ورودي فايل رو. مشكلي نبود. شما با چه روشي فايل هاتون رو اد كرديد؟؟؟
Copy Paste
Drag & Drop
Add File
Import Folder
با كدوم؟؟
با
Copy Paste
Drag & Drop
اينها كار كن فكر كنم بهتر باشه.

نه مهم نیست بعدآ برشون می گردونم.من ابتدا اون فایلها رو با فرمان کپی انتخاب کردم سپس داخل نرم افزار شما راست کلید و Paste From Windows رو انتخاب کردم و البته از بابت قرار دادن عکس هیچ مشکلی پیدا نکردم و همشون به راحتی نمایش داده میشه ولی فیلم هام رو فقط شکلشون و اسمشون رو قرار داده بود.

گرفتم چي شده البته تنها چيزي كه امكان داره
احتمالا شما دوبار برنامه رو اجرا كردي يعني وقتي برنامه اجرا بوده دوباره اجراش كردي. درسته؟؟؟ بعد تو برنامه اي كه براي بار دوم اجرا شده فايل ها رو اد كردي؟؟؟ درسته؟؟؟ فقط تو اين حالته كه فايلهاي بيشتر از يك مگ تو برنامه رجيستر شده اد نميشه چون برنامه دوم به عنوان نسخه رايگان اجرا ميشه. منتظر جوابت هستم اميدوارم غير اين نباشه آخه كل كد ها رو زير و رو كردم. چيزي دستگيرم نشد.

من خودم دوبار اجراش نکردم ولی شاید اون دفعه قبل که بستمش توی پروسس در حال پردازش بوده و دوباره اجراش کردم ولی در کل فکر نکنم این اتفاق افتاده باشه.

من يه خورده رو كدا كار كردم جاهايي كه احتمال مي دادم باگ مربوط به اونجا ميشه تصحيح كردم و فكر كنم ديگه مشكلي نباشه. اينو براي آپديت دانلود كن 500 كيلو بيشتر نيست. رو مسير قبلي كه نصب كردي نصب كن. اميدوارم ديگه دچار مشكل نشي :
اگه بازم مشكلي داشتي همينجا مطرح كن. به هر حال نميدونم چطوري به خاطر حذف اطلاعاتتون معذرت خواهي كنم.

دستت درد نکنه.چشم دانلود می کنم وقتی جواب گرفتم خبرتون می کنم.موفق باشید.

SANR
19-06-2007, 00:00
انجام دادم.درست نشد.

erroring
19-06-2007, 08:06
منظورت اينه كه دوباره فايلهاي جديدي add كردي و دوباره حجمشون رو صفر زد؟ و درواقع اد نشدن؟؟؟ اگه اينطوره من بازم بررسي مي كنم. فقط دقت كن ببين بالاي پنجره برنامه نوشته باشه : My Computer Pro
يعني عبارت Pro حتما بالاش باشه. وقتي فايل ها رو اد مي كني بالاش هست يا خير؟

SANR
19-06-2007, 13:17
منظورت اينه كه دوباره فايلهاي جديدي add كردي و دوباره حجمشون رو صفر زد؟ و درواقع اد نشدن؟؟؟ اگه اينطوره من بازم بررسي مي كنم. فقط دقت كن ببين بالاي پنجره برنامه نوشته باشه : My Computer Pro
يعني عبارت Pro حتما بالاش باشه. وقتي فايل ها رو اد مي كني بالاش هست يا خير؟

سریع رد میشه نمی تونم بخونمش.

erroring
19-06-2007, 13:21
سریع رد میشه نمی تونم بخونمش.

منظورتون چيه ؟؟؟ بيشتر توضيح بديد. واقعا عجيبه؟ عنوان پنجره هميشه بالاش مي مونه. اگه ميشه يه عكس از صفحه برنامه بذار اينجا . مرسي

SANR
19-06-2007, 15:32
آهان حالا منظورتون متوجه شدم منظورتون عنوان هست که تغییر می کنه یا نه؟در پاسخ بایستی خدمتتون عرض کنم خیر هیچ تغییری نمی کنه.

ya30n
19-06-2007, 18:11
مرسي عزيز
عالي بود
يا حق (:

erroring
19-06-2007, 19:54
هان حالا منظورتون متوجه شدم منظورتون عنوان هست که تغییر می کنه یا نه؟در پاسخ بایستی خدمتتون عرض کنم خیر هیچ تغییری نمی کنه
منظورت اينكه كه عبارت Pro ظاهر نميشه؟؟؟ اگه نميشه مشكل تو رجيستر شدنشه. سعي كن رجيسترش كني با كدي كه بهت دادم.

مرسي عزيز
عالي بود
يا حق (:

خواهش مي كنم اميدوارم بدردتون بخوره

SANR
19-06-2007, 22:19
نه منظورم این نبود.pro رو هم نوشته شده.

SANR
19-06-2007, 22:28
erroring جان میگم چطوره صبر کنیم ببینیم برای دوستان دیگه ای که دانلود می کنند همین مشکل من رو دارند.:10:

erroring
20-06-2007, 14:08
ok ببینیم چی میشه.

SANR
22-06-2007, 00:09
من که منتظرم.

erroring
22-06-2007, 00:51
بذار يه بار ديگه مشكل رو بررسي كنيم.
بالاي پنجره برنامه عبارت Pro نوشته ميشه . اما وقتي فايل ها رو اد مي كني حجمشون صفر زده ميشه؟؟
پايين پنجره تو قسمت Status چيزي نوشته نميشه؟

SANR
22-06-2007, 10:51
یک عکس براتون قرار میدم:

erroring
22-06-2007, 21:40
واقعا نمي دونم مشكل از كجا مي تونه باشه بهتر صبر كنيم دوستان هم تست كنن. ببينيم چي ميشه. من خودمم بازم تست مي كنم. شايد فهميدم مشكل از كجاست.

SANR
22-06-2007, 23:27
باشه من یه مدت صبر می کنم تا بیبینیم نتیجه اش چی میشه.

erroring
23-06-2007, 19:19
باشه من یه مدت صبر می کنم تا بیبینیم نتیجه اش چی میشه.
يكي از دوستان تست كرده مشكلي نبوده اينم عكسي كه به من داده :

erroring
23-06-2007, 19:22
راستي يك نويد براي دوستاني كه استفاده مي كنن. به زودي نسخه فارسي رو هم آماده مي كنم. فقط اميدوارم تا اون موقع مشكل SANR عزيز برطرف بشه كه اگه مشكل از برنامه بود تو نسخه بعدي اين مشكل به طور كامل برطرف شده باشه. SANR جان من ويندوزم رو عوض كردم و برنامه رو تست كردم بازم مشكلي نداشتم. يه سوال رو سيستمت Office نصبه؟ منظورم Access اونه؟

god of war 2
23-06-2007, 20:01
اين نرم افزار نه تنها اطلاعات و فايلهای شما را برای محفوظ ماندن و يا انتقال مطمئن و بی خطر آن در اينترنت ، از نگاه ها پنهان میکند ، بلکه آنها را در مکانهايی کاملا ساده ، همانند عکسها ، فايلهای صوتی و صفحات وب مخفی ميکند . اين نوع فايلها پوشش گمراه کننده ای برای اطلاعات بسيار حساس شما هستند . هيچکس ، حتی هکرها هم ، نميتوانند بفهمند که نوشته های مهم و يا نامه هايتان در عکسهای خانوادگی تان ، پنهان شده و يا از صفحات وب ، برای مخفی کردن پيغام ها و يا اسناد مهم تان استفاده کرده باشيد .

از ويژگی های اين نرم افزار مي توان به موارد زير اشاره كرد :

- بکارگيری روشهای بسيار قوی جهت پنهان کردن اطلاعات
- دارای مديريت پسورد که با آن ميتوانيد ، کليه پسوردهای خودتان را در يک مکان امن ذخيره کنيد و حتی به شما کمک ميکند که برای اطلاعات خودتان پسورد بسازيد
- قابليت آشکارسازی بسته ها و فرستادن آن برای دوستان خود
- دارای ابزاری که به شما اين امکان رو می ده که پاسوردی را با اطمينان در اينترنت انتقال بدين ، در اين حالت يک صفحه رمزی در اينترنت اکسپلورر ويندوز ، شما رو ياری خواهد کرد
- پنهان کردن اطلاعات در پنج فرمت JPG , PNG , HTML , BMP و WAV
- فشرده سازی اطلاعات قبل از رمزی کردن و يا پنهان کردن اونها
- قابليت ساخت پيغام های جعلی ؛ پس از انجام کار، کليه فايلهای موقتی استفاده شده رو از بين ميبره
- دارای راهنمای قوی برای تمامی مراحل استفاده و امکانات ديگه ای که با استفاده از اين نرم افزار به ماهيت اونها پی خواهيد برد. در ضمن آدرس كرك اين برنامه در كامنت ها موجود است![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود نرم افزار با حجم ۵.۱ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پاسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erroring
23-06-2007, 21:35
اين نرم افزار نه تنها اطلاعات و فايلهای شما را ...
مرسي به خاطر زحمتي كه كشيديد و نرم افزار رو معرفي كرديد. اما متاسفانه نرم افزار هيچ سنخيتي با نرم افزاري كه من معرفي كردم نداشت بازم مربوط به عنوان تاپيك ميشد به اين خاطر تشكر!!!

SANR
23-06-2007, 22:25
راستي يك نويد براي دوستاني كه استفاده مي كنن. به زودي نسخه فارسي رو هم آماده مي كنم. فقط اميدوارم تا اون موقع مشكل SANR عزيز برطرف بشه كه اگه مشكل از برنامه بود تو نسخه بعدي اين مشكل به طور كامل برطرف شده باشه. SANR جان من ويندوزم رو عوض كردم و برنامه رو تست كردم بازم مشكلي نداشتم. يه سوال رو سيستمت Office نصبه؟ منظورم Access اونه؟

مرسی شما لطف دارید.بله البته آفیس قدیمی اونم 2000 رو نصب کرده ام و اکسس هم نصب است.

erroring
24-06-2007, 08:30
مرسی شما لطف دارید.بله البته آفیس قدیمی اونم 2000 رو نصب کرده ام و اکسس هم نصب است.
نمي توني واسه تست آفيس 2003 نصب كني؟ آخه يه پكيج ديتابيس حدود 7 مگ بود كه من تو پكيج نصب اضافه نكردم. مي ترسم مشكل از اون باشه.

SANR
24-06-2007, 12:59
نمي توني واسه تست آفيس 2003 نصب كني؟ آخه يه پكيج ديتابيس حدود 7 مگ بود كه من تو پكيج نصب اضافه نكردم. مي ترسم مشكل از اون باشه.

یعنی شما میگید مشکل از آفیس هست؟

erroring
24-06-2007, 16:16
یعنی شما میگید مشکل از آفیس هست؟
نه نمي گم مشكل از آفيسه ميگم من پكيجي كه براي نصب برنامه لازم بود و حدود 7 مگ بود رو از پكيج نصب حذف كردم اين پكيج مخصوص ديتابيس بود و با نصب آفيس 2003 اين پكيج هم همراهش نصب ميشه. مي گم شايد مربوط به اون پكيجه باشه.

SANR
25-06-2007, 00:50
خوب.پس بایستی برم گیر بیارم چون خودم ندارم.

erroring
25-06-2007, 10:36
خوب.پس بایستی برم گیر بیارم چون خودم ندارم.
ديروز داشتم به اين قضيه فكر مي كردم. خوب اگه مشكل از ديتا بيس باشه چرا فايل هاي با حجم كمتر رو قبول مي كنه؟؟؟؟ پس مشكل از ديتا بيس نيست مشكل فقط مي تونه از چك كردن لايسنس برنامه باشه. مي توني آنتي ويروست رو Disable كني و دوباره تست كني (دوباره اونكاري كه تو پست گفتم انجام بده و برنامه رو دوباره رجيستر كن) ببين مشكل حل ميشه.

SANR
12-07-2007, 13:26
سلام.بلاخره درست شد.کلآ پاکش کردم و از نو نصب کردم درست شد.مرسی.

erroring
27-08-2007, 00:45
دوستان متاسفانه متوجه شديم كه هيچ كس در ايران حاضر نيست به خاطر اينگونه نرم افزار ها پولي بده حتي 1000 تومان ناقابل. شايد اگه زهرا امير ابراهيمي (زهره فيلم نرگس) از چنين نرم افزاري براي حفاظت فايلهاي شخصيش استفاده مي كرد الان حاضر بود ميليون ها پول به خاطرش پرداخت كنه :d دوستان كسي هست كه از نرم افزار استفاده كنه اما هنوز كد رو بهش نداده باشم؟ اگه كسي كد مي خوام بهم پيام خصوصي بده آتيش زدم به مالم

SANR
27-08-2007, 10:36
عزیز توی ایران برنامه های حسابداری که اینقدر حیاتی هستند بسیاری از شرکت ها حاظر نیستند پولش رو بپردازند چه برسه به این چنین نرم افزاری خوب با این قیمت خیلی ارزان.

shahin666
28-08-2007, 23:02
erroring جان من برنامه شما رو دارم
حالا اگر آتيش زديد به ماله تون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كد فعال سازي رو هم لطف كنيد هم اينجا بگيد ديگه

erroring
29-08-2007, 07:20
چشم شما كدتون رو به من پيام بديد. اگه اينجا پست بزنيد سريع تر جوابگو خواهم بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahin666
29-08-2007, 21:24
دوست عزيز erroring من نمي دونم چرا نمي تونم به شما پيغام خصوصي بدم
همش پيغام خطا ميده
اين كد من:

1211-7226-8711-7626
خيلـــــي خيلــــــي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erroring
30-08-2007, 19:25
منم نتونستم بهت پيام بدم. مثل اينكه پيام خصوصيت بسته شده. به هر حال كد شما :

اگه كد جواب نداد يعني اينكه كدي كه اينجا نوشتي برعكس بوده. در اين صورت كد رو بدون خط هاي فاصله بينش برام بفرست تا ترتيبش بهم نخوره.

mahdi nba
30-08-2007, 20:20
erroring چطوری میتونم مثل شما لینکی بزارم که به محض وارد کردن در مرور گر اتوماتیک پیغام دانلود بده؟

برنامتم دانلود کردم.خوبه..................جواب سوالم بی زحمت یادت نره.

erroring
30-08-2007, 23:43
دوست عزيز متوجه منظورتون نشدم نه تو اين پست نه پيامي كه به من داديد لطفا كامل تر توضيح بديد.

mahdi nba
31-08-2007, 00:00
ببینید .این نرم افزار رو زمانی که من برای نصب روش کلیک می کنم .یه چیزی سریع پر میشه(چیزی مثل نصب) ولی نصب نمی شه. اینم عکسش:

عکس های بزرگتر از قالب فروم رو فقط لینکش رو قرار بدین.
ممنون
ناشناس

shahin666
31-08-2007, 02:00
اميد جان خيلـــــي خيلــــي ممنون
هم بابته برنامه خوبت و هم براي كد
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erroring
31-08-2007, 07:59
خواهش مي كنم. مهدي جان روش كارو تو پيام بهتون گفتم

erroring
20-10-2007, 23:24
نرم افزار My Computer كه يادتون هست :
به كمك نرم افزار My Computer مي توانيد يك هارد مجازي داخل سيستم خود داشته باشيد و كليه اطلاعات شخصي خود اعم از عكس ها، نوشته ها ايميل ها و غيره را در آن ذخيره نماييد و روي هارد مجازي خود رمز عبور قرار داده تا فقط براي شما قابل دسترسي باشد. امكانات داخلي نرم افزار موجب آسان شدن طبقه بندي اطلاعات مي گردد. اطلاعات را به روش Copy & Paste و همچنين Drag & Drop مي توانيد وارد سيستم مجازي خود كنيد. در داخل سيستم مجازي مي توانيد به تعداد دلخواه هارد مجازي داشته باشيد و به هر نحو كه تمايل داشته باشيد اطلاعات و فايل هاي خود را طبقه بندي كنيد. امكان نمايش تصاوير داخلي توسط خود نرم افزار موجود مي باشد همچنين امكان Slide Show تصاوير يك پوشه مجازي موجود مي باشد. با تعيين دسترسي برنامه ها مي توانيد با دابل كليك كردن روي هر فايل در داخل سيستم مجازي آن را در نرم افزار دلخواه خود باز نماييد. امكان ديگري كه در اين نرم افزار وجود دارد اسكن نمودن Clipboard مي باشد، بدين معني كه به طور مثال شما در حال انجام بازي و يا مشاهده فيلم و يا مرور صفحات وب مي باشد و مي خواهيد به طور مداوم از تصاوير جذاب مورد نظرات عكس بگيريد اين قابليت را در برنامه فعال نموده و در هرلحظه دلخواه با فشردن دكمه Print Screen تصوير مورد نظر داخل سيستم مجازي ذخيره مي شود. متن هاي كپي شده نيز مشمول اين بخش مي باشند. خروجي سيستم مجازي شما فقط يك فايل است. بنابراين مي توانيد بي نهايت سيستم مجازي داشته باشيد.

در اين نسخه كه لينك دانلود رو گذاشتم مي تونيد حالت Pro رو خودتون فعال كنيد. براي فعال كردن حالت Pro وارد بخش About برنامه بشيد و گزينه Pro رو بزنيد.

از مدير محترم خواهش مي كنم اين تاپيك رو ادغام نكنه تا اگه دوستان سوالي و يا راهنماي و شايد اگه باگي در برنامه ديدند همينجا مطرح كنند با تشكر

SANR
20-11-2007, 23:32
ایول خیلی پیشرفت کرده!

robot1197
30-01-2008, 14:39
با سلام به تمامی دوستان گرامی در P30world:10:
این برنامه توسط برادر خوبم HSN کرک شد. هرگونه پیشنهاد و انتقاد دارید می توانید با شناسه smart_boy در پی سی ورلد در جریان بگذارید.
این Path تقدیم به سایت محبوب P30WORLD:11:
لینک Path:
---------------------------------------------------------------------------------------
آخرین برنامه کرک شده توسط کرکر HSN برنامه Turbo_Media_Manager می باشد :27:
لینک کرک این برنامه

erroring
07-02-2008, 19:05
سلام خدمت شما. اما این برنامه نیازی به کرک نداشت!!!
این Path تقدیم به
Patch رو هم اینطوری نمی نویسند.

robot1197
08-02-2008, 17:00
سلام خدمت شما. اما این برنامه نیازی به کرک نداشت!!!
Patch رو هم اینطوری نمی نویسند.

با سلام
این برنامه رایگان نیست ! .بعداز نصب برنامه پیغامی نشان داده می شود که این برنامه رایگان نبوده و و همچنین دارای محدودیت حجمی می باشد یعنی بیش از یک مگابایت اجازه کپی یا پیست را نمی دهددر قسمت "درباره" قسمت pro بخشی برای فعال سازی وجود دارد.(در صورت نصب برنامه متوجه می شوید).
دو تا عکس از محدودیت برنامه در لینک های زیر گذاشتم تا بلکه ثابت بشه برنامه رایگان رایگان نیست

با تشکر:10:

erroring
11-02-2008, 16:35
دوست عزیز شما ورژن جدید رو اگه دانلود کنی برنامه توسط خودش فعال میشه. (با زدن دکمه داخل پنجره Pro خود برنامه کد فعال سازی رو بهتون میده) بله ورژن قدیمیش اونطور بود که شما می گید.
موفق باشید.

robot1197
12-02-2008, 14:48
دوست عزیز شما ورژن جدید رو اگه دانلود کنی برنامه توسط خودش فعال میشه. (با زدن دکمه داخل پنجره Pro خود برنامه کد فعال سازی رو بهتون میده) بله ورژن قدیمیش اونطور بود که شما می گید.
موفق باشید.

با سلام
من این برنامه رو قبلا گرفته بودم (دو الی سه ماه پیش) و دارای محدودیت بود که برادرم زحمت کرکش رو کشید و من هم برای استفاده دیگر دوستان عزیز تصمیم به گذاشتن لینک کرک برنامه کردم و از اینکه این برنامه جدیداً رایگان شده خبری نداشتم .
از شما هم بخاطر اطلاع از رایگان شدن برنامه متشکرم.:10: