PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای دانلود شده

ساره38
16-06-2007, 17:57
من یه اهنگ دانلود کردم ولی وقتی اونو با برنامه media player باز می کنم باز نمی شه و پیغام خطا می ده اگه کسی می دونه لفا جواب بده:20:

Honradez
16-06-2007, 18:11
آیا شما فایلتونو کامل دانلود کردید؟
اگه آره، احتمال داره که فایل اصلی خراب بوده، یعنی لینک خراب بوده!

;)

kourosh_sos
16-06-2007, 18:28
دوست من با برنامه all media fixer برنامه رو چك و اسكن كن مطمئن باش فايلت تا جايي كه درست باشه پخش ميشه اگه مشكلي بود پيغام خصوصي بده

ocz
16-06-2007, 18:30
من یه اهنگ دانلود کردم ولی وقتی اونو با برنامه media player باز می کنم باز نمی شه و پیغام خطا می ده اگه کسی می دونه لفا جواب بده:20:
دوست عزيز شما كه نه متن پيغام خطا رو نوشتي و نه عكسش رو گذاشتي ببينيم
عكس پيغام خطا را در اين سايت: tinypic.com آپلود كن و لينكش رو اينجا بذار
بيشتر وقت ها شما بايد پلاگين يا Codec ويژه ي اون فرمت رو بر روي برنامه ي پخش كننده نصب كني تا موزيك يا فيلمي رو كه نمي تونه نمايش بده اين بشرطي هست كه طبق گفته ي آقاي FEiZ فايل دانلودي مشكلدار نباشه هر چند Jet Audio 6 و 7 در پخش اين قبيل فايل هاي مشكلدارها هم خيلي خوب هست
فرمت و مشخصات فايل رو هم بنويس

ساره38
17-06-2007, 11:25
مثل اینکه منوخیلی دسته بالا گرفتین .من یه اماتور تمام عیارم چطوری باید اپلود کنم ؟ لینک بذارم؟مشکلم دوتا شد که.اگه یادم بدین شاه کار کردین.
ممنون ساره.منتظرم

V A H I D
17-06-2007, 13:31
سلام
اوول عکسرو از صفحه ی مانیتور می گیری
از طریق
prt scr (print screen )

روی کی برد بزن بعد برو توی پینت paint
کپی ش کن (کلیک راست past ( بعد سیوش کن
بعد برو توی سایت tinypic.com عد ادرس عکس رو میزاری بعنی بروس عکس رو از توی اون پیدا کن
بعد فرمتش رو میزنی (اخر اسم فایل عکس بعد از . (نقطه) ) توی باکس پایینیش بعد اپلود کن
بعد ادرسش رو بزار اینجا:46:

ساره38
17-06-2007, 23:12
دوست عزيز شما كه نه متن پيغام خطا رو نوشتي و نه عكسش رو گذاشتي ببينيم
عكس پيغام خطا را در اين سايت: tinypic.com آپلود كن و لينكش رو اينجا بذار
بيشتر وقت ها شما بايد پلاگين يا Codec ويژه ي اون فرمت رو بر روي برنامه ي پخش كننده نصب كني تا موزيك يا فيلمي رو كه نمي تونه نمايش بده اين بشرطي هست كه طبق گفته ي آقاي FEiZ فايل دانلودي مشكلدار نباشه هر چند Jet Audio 6 و 7 در پخش اين قبيل فايل هاي مشكلدارها هم خيلي خوب هست
فرمت و مشخصات فايل رو هم بنويس

عالی بود jet audio خیلی خوب جواب داد .ممنون:20: :20: :20: :20: