PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم تحریف علیه سامسونگ

CD-RW
16-06-2007, 11:11
این بار از خودیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/archives/5567.php که اولین گوشی با دوربین 5 مگاپیکسل رو به نام سونی اریکسون زده W850 من که با یه تحقیق کوچیک توی گوگل به لینک زیر رسیدم , بد نیست بخونید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شهاب اینجا هم به کمکت نیاز است .
توی همین کلوپ هم در مورد اولین گوشی 5 مگاپیکسلی بحث شده بود
جالب تر اینکه سال تولید این گوشی 2004 عنوان شده ( سامسونگ )
ولی در مورد سونی اریکسون 2007 نوشته .

از اونجایی که مدیرای سایت چشم دیدن رقیبان رو ندارن , مجبور شدم بین عدد 3 و حرف d توی آدرس سایت فاصله بذارم که سایت رو نشون بده . مواظب باشید اون فاصله رو بردارید .

ShahabSAMSUNG
17-06-2007, 01:23
اوف
خیالم راحت شد.
بابا اینکه چیزی نبود.

این میگه: اولین گوشی 5 مگاپیکسلی سونی اریکسون
چون تا حالا سونی اریکسون گوشی 5 مگ نداشته و این اولین گوشی 5 مگی هست که بیرون میده.

و البته در مورد اولین 5 مگاپیکسلی جهان، حق با شماست که سامسونگ بوده.
ضمن اینکه در موردش یه تاپیک هم زده بودم.

MOSHAVER AMIN
20-06-2007, 22:46
جلبه بدونيد كه w850يه گوشي دو مگاپيكسلي است
حتي اين گوشي اتو فوكوس هم نداره
واقعا به قول اين دوستمون بعضي چشم ديدن رقبا رو ندارن

MOSHAVER AMIN
20-06-2007, 23:08
الان يه سري بهgsm arenaزدم.. اون گوشي 5 مگاپيكسليw950است نهw850.... يا علي

R@R#M@N
20-06-2007, 23:37
جلبه بدونيد كه w850يه گوشي دو مگاپيكسلي است
حتي اين گوشي اتو فوكوس هم نداره
واقعا به قول اين دوستمون بعضي چشم ديدن رقبا رو ندارن
درسته
دبلیو 850 فوکاس هم نداره

الان يه سري بهgsm arenaزدم.. اون گوشي 5 مگاپيكسليw950است نهw850.... يا علي
دمت گرم
نه به حرف بالات که کاملآ درست بود و نه به این حرفت
کلی خندیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا دبلیو 950 که اصلآ دوربین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ک850 جدیدترین هست که 5 مگاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
20-06-2007, 23:55
کلاً تاپیک منحرف شد ها.

ولی بیچاره اون مطلب هم موردی نداره و هیچ تحریفی صورت نگرفته.

عملاً در دنیای موبایل، اولین گوشی 5 مگاپیکسلی رو سامسونگ تولید کرده و آخریش رو سونی اریکسون.!!!

mahyarSAMSUNG
21-06-2007, 03:21
الان سونی فقط کا 850 رو زده که 5 مگاست . سامسونگ که دیگه عادی شده 5 مگاپیکسلیش . دیدید اف 700 رو زد خیلی هم عادی برخورد کردن سامسونگی ها برای چی ؟؟؟ چون کلاس دارن !!!! نمیان سریع بگن این دیگه ان 95 رو میخوره

CD-RW
21-06-2007, 08:55
من روز بعد رفتم نگاه کردم , کاش همون متن رو کپی میکردم تا متوجه بشید قضیه چیه , با یک اصلاح جزئی اولین گوشی 5 مگاپیکسلی شد اولین گوشی 5 مگاپیکسلی سونی اریکسون .
بلافاصله اصلاح کردند متن رو

ShahabSAMSUNG
21-06-2007, 14:59
خب پس خودشون فهمیدن.

حداقلش اینه که f700 و ان95 خیلی زودتر از سونی اریکسون وجود داشتن.

MOSHAVER AMIN
21-06-2007, 22:30
درسته
دبلیو 850 فوکاس هم نداره

دمت گرم
نه به حرف بالات که کاملآ درست بود و نه به این حرفت
کلی خندیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا دبلیو 950 که اصلآ دوربین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ک850 جدیدترین هست که 5 مگاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دبليو 960 بود... اشتباه تايپ شده.. ببخشيد.. حق با شماست.با عرض پوزش

MOSHAVER AMIN
21-06-2007, 22:34
الان سونی فقط کا 850 رو زده که 5 مگاست . سامسونگ که دیگه عادی شده 5 مگاپیکسلیش . دیدید اف 700 رو زد خیلی هم عادی برخورد کردن سامسونگی ها برای چی ؟؟؟ چون کلاس دارن !!!! نمیان سریع بگن این دیگه ان 95 رو میخوره

اين برميگرده به بر عرضه بودن نماينده سامسونگ تو ايران

rami_hemi
26-06-2007, 15:40
پارس قایم که رفته پی کارش .اونا حداقل یه دوتا قطعه یدکی بیارن .نمایندگیهای دیگه هم چیزی کمتر ندارن .همشون فقط منافع خودشون رو میبینن.

MOSHAVER AMIN
26-06-2007, 23:17
پارس قایم که رفته پی کارش .اونا حداقل یه دوتا قطعه یدکی بیارن .نمایندگیهای دیگه هم چیزی کمتر ندارن .همشون فقط منافع خودشون رو میبینن.

خدا كنه اون يكي نماينده سامسونگ ( پارس ميكرو تل) از پارس قائم زرنگتر و با عرضه تر باشه و محصولات جديد سامسونگ رو تا حدودي وارد ايران كنه

mahyarSAMSUNG
27-06-2007, 02:26
فعلا که داره یه کارائی میکنه این پارس میکروتل . کاشکی اف 700 هم جزوش باشه

MOSHAVER AMIN
28-06-2007, 23:02
هم اف 700 وهم يو 600و يو 700
من زنگ زدم گفت كه تا ماه ديگه مياريم هم سري يو هم اف رو

mahyarSAMSUNG
29-06-2007, 20:49
امکان نداره . فکر اف 300 رو میگی چون اف 700 خیلی امکانات داره واسه ی ما کمی زیاد . مطمئنی که میخواد ؟؟ اف 700 رو میگم

Siemens!
30-06-2007, 01:11
اوف
خیالم راحت شد.
بابا اینکه چیزی نبود.

این میگه: اولین گوشی 5 مگاپیکسلی سونی اریکسون
چون تا حالا سونی اریکسون گوشی 5 مگ نداشته و این اولین گوشی 5 مگی هست که بیرون میده.

و البته در مورد اولین 5 مگاپیکسلی جهان، حق با شماست که سامسونگ بوده.
ضمن اینکه در موردش یه تاپیک هم زده بودم.
OK درسته منم یه لحظه ترسیدم

CD-RW
30-06-2007, 10:41
موافقید یه تاپیک فقط در مورد F700 بزنیم و روی بچه های نوکیا رو کم کنیم , از بحث این تاپیک خارجه ولی این پست رو میدم که فقط از این تاپیک بیاییم بیرون و در مورد گوشی های جدید بحث کنیم .
اگه بیاد تا یکی دو ماه قیمت ناپایداری داره , شاید خودم یکی گرفتم .

Sasan Info
30-06-2007, 12:55
چه خبره بحث رو كم كنيه
راستش رو بخواين ما تو شهرمون فقط 3 نمايندگي پارس قائم داريم
يعني ديگه واقعا اينا پارس قايم موشك اند
البته اين شركت ها هم مقصر نيستند...

M O H S E N
30-06-2007, 13:07

چطوری میخوره آقا مهیار ؟

مگه امکانات یک گوشی فقط در قسمت دوربین خلاصه میشه ؟

Sasan Info
30-06-2007, 13:11
ما فقط داريم در باره دوربين گوشي صحبت ميكنيم نه تمام امكانات
اگه دوربين هاي 5 مگاپيكسلي سامسونگ از n95 بهتر باشن نميشه گفت كه كه اين گوشي ها از n95 بهترن

MOSHAVER AMIN
30-06-2007, 21:56
امکان نداره . فکر اف 300 رو میگی چون اف 700 خیلی امکانات داره واسه ی ما کمی زیاد . مطمئنی که میخواد ؟؟ اف 700 رو میگم

ولا من زنگ كه زدم اينو به من گفتن
در ضمن مگه ما ها چمونه كه نبايد اف 700 داشته باشيم .

===========
خيلي مخلصيم

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 01:17
ولا من زنگ كه زدم اينو به من گفتن
در ضمن مگه ما ها چمونه كه نبايد اف 700 داشته باشيم .

===========
خيلي مخلصيم

خوب دیگه خودمونه که نمتونیم گول بزنیم . اول من فکر میکردم سامسونگ روی ایران سرمایه گذاری نمیکته بعد فهمیدم نه بابا این گارانتیها هستند که عرضه ندارند . همیشه گوشیای علکی سامسونگ میاد ایران .

CD-RW
01-07-2007, 10:12
در نظر داشته باشید که سامسونگ برای سایر برند ها هم خرده محصولاتی میسازه , مثلا گوشی 6270 نوکیا ال سی دی سامسونگ رو داره , گوشی Everex E900 پردازنده سامسونگ رو داره , بماند که سونی چقدر از ال سی دی های این شرکت برای خودش میخره .
غیر از گوشی توی ال سی دی که حرف اول رو میزنه با مانیتورهای سینک مستر (Syncmaster)
مانیتورهای CRT هم با تکنولوژی Green magic ( الان یک سال یکی خریم , خدای قدرت پردازش 1600x1200 - 100 Hz)
توی بازار لوازم صوتی و تصویری هم که رقیب سونی به حساب میاد .
توی لوازم خانگی هم همینطور .
و ...
جالب تر از همه اینها اینه که توی اغلب محصولاتش یا طرف قرارداد مستقیم ایرانیه ( مثلا منوی فارسی توی بعضی از محصولات ) یا اینکه مخصوصا خودش برای ایران طراحی میکنه .

MOSHAVER AMIN
01-07-2007, 21:49
خوب دیگه خودمونه که نمتونیم گول بزنیم . اول من فکر میکردم سامسونگ روی ایران سرمایه گذاری نمیکته بعد فهمیدم نه بابا این گارانتیها هستند که عرضه ندارند . همیشه گوشیای علکی سامسونگ میاد ایران .

حق كاملا با شماست
بيچاره طرفداراي سامسونگ كه بايد چوب بي توجهي اين شركت ها رو بخورن...اينها فقط به فكر پر كردن جيب خودشونن

MOSHAVER AMIN
01-07-2007, 21:51

حق كاملا با شماست ... بيچاره طرفداراي سامسونگ كه بايد تاوان بي عرضگي اين شركت هارو بخورن

mahyarSAMSUNG
02-07-2007, 00:31
در نظر داشته باشید که سامسونگ برای سایر برند ها هم خرده محصولاتی میسازه , مثلا گوشی 6270 نوکیا ال سی دی سامسونگ رو داره , گوشی Everex E900 پردازنده سامسونگ رو داره , بماند که سونی چقدر از ال سی دی های این شرکت برای خودش میخره .
غیر از گوشی توی ال سی دی که حرف اول رو میزنه با مانیتورهای سینک مستر (Syncmaster)
مانیتورهای CRT هم با تکنولوژی Green magic ( الان یک سال یکی خریم , خدای قدرت پردازش 1600x1200 - 100 Hz)
توی بازار لوازم صوتی و تصویری هم که رقیب سونی به حساب میاد .
توی لوازم خانگی هم همینطور .
و ...
جالب تر از همه اینها اینه که توی اغلب محصولاتش یا طرف قرارداد مستقیم ایرانیه ( مثلا منوی فارسی توی بعضی از محصولات ) یا اینکه مخصوصا خودش برای ایران طراحی میکنه .

خوب اگه سی آر تی تو 100 داره برو توی قیمت سخت افزارها یکی همین امروز گفت بهم سامسونگ ها 100 هرتز رو پشتیبانی نمیکنن برو بهش بگو که پشتیبانی میکنه ( ال جی بازه) :13:
یعنی شما مطمئنی که ال سی دی 6270 سامسونگ ؟؟؟ خوب نوکیا این همه گوشی زده چرا باید این یکی رو سامسونگ بزنه ؟ :13:

CD-RW
02-07-2007, 08:37
نمونه دیگه ای سراغ ندارم , دقیق نمیدونم دیگه کدوم مدلها چی داره , ولی نوکیا خودش سازنده نیست فقط مونتاژ کننده است .
مثل ایران خودرو که براش قطعه سازها قطعه میارن .
-----------------------------
توی بخش سخت افزار حوصله جر و بحث ندارم .

ShahabSAMSUNG
02-07-2007, 12:18
خوب اگه سی آر تی تو 100 داره برو توی قیمت سخت افزارها یکی همین امروز گفت بهم سامسونگ ها 100 هرتز رو پشتیبانی نمیکنن برو بهش بگو که پشتیبانی میکنه ( ال جی بازه) :13:
یعنی شما مطمئنی که ال سی دی 6270 سامسونگ ؟؟؟ خوب نوکیا این همه گوشی زده چرا باید این یکی رو سامسونگ بزنه ؟ :13:

به اون ال جی باز بگو نمیگیم ال جی بده ولی دیگه همه دنیا می دونن که سامسونگ بزرگترین و بهترین کارخونه کره جنوبیه و تازه بعد از اون ال جی قرار داره.
تو هیچ زمینه ای نیست در جهان که ال جی از سامسونگ جلوتر باشه.
دلشون خوشه که بیشترین پانل ال سی دی درست می کنن. ولی در نهایت سامسونگه که کل بازار مانیتور و تلویزیون رو در دنیا تو دست خودش گرفته. (سونی رو هم سوسک کرده :27: )

mahyarSAMSUNG
03-07-2007, 03:15
ولش کن بزار اونم خوش باشه با ال جی . برو توی تاپیک ماشین لباسشوئی ببین چکار کردم فکر کنم یارو بره تا ماشین لباسشوئی سامسونگ بگیره .
ولی اگه مطمئنید که ال سی دی 6270 سامسونگ بگید تا میخوام حال یکی از دوستامو بگیرم

CD-RW
03-07-2007, 09:12
بهتره کل کل نکنی , از یک سایت غیر معتبر خوندم که این اس سی دی مال سامسونگه , گوشی رو که دستم گرفتم مطمئن شدم با گوشی D900 خودم برابری میکرد ( گوشی N95 با اینهمه ادعا کم میاره ) . ( اگه امتیاز ساخت ال سی دی رو خریده باشه دیگه نمیتونی بگی مال سامسونگه )

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:50
بهتره کل کل نکنی , از یک سایت غیر معتبر خوندم که این اس سی دی مال سامسونگه , گوشی رو که دستم گرفتم مطمئن شدم با گوشی D900 خودم برابری میکرد ( گوشی N95 با اینهمه ادعا کم میاره ) . ( اگه امتیاز ساخت ال سی دی رو خریده باشه دیگه نمیتونی بگی مال سامسونگه )

مطمئن باش امتیاز ساخت رو نمی خره. یعنی سامسونگ نمی فروشه.

ضمناً یه چیز دیگه در مورد مموری کارت بگم، اینو به دوستت بگو.

می دونی چرا سامسونگ از گوشی دی600 به بعد داره از مموری MicroSD استفاده می کنه در حالی که نوکیا تازه داره از این نوع مموری استفاده می کنه و سونی اریکسون هم تا حالا استفاده نکرده؟ (یا اینقدر کم استفاده کرده که من ندیدم!)

MOSHAVER AMIN
03-07-2007, 21:47
يه مقدار اهسته تر گاز بديد ..... تا انشا الله اين تاپيك دچار انحراف و درگيري نشه... نظر تمام اقايون محترمه
هم ال جي خوبه.. هم سوني هم سامسونگ وحتي پارس الكترونيك

=======================
سلام بر تو اي شهيد پهلو شكسته... سالروز ميلادت گرامي باد