PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از رپیدشر با RapidLeech (مخصوص هاست داران!)

Honradez
15-06-2007, 19:42
سلام.

ضمن تشکر از جناب alizali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، به عرض شما می‌رسانم که اگر یک هاست دارید، می‌توانید با استفاده از این ابزار و آپلود آن بر روی هاست، فایلها را از سایتهای مختلف ازجمله رپیدشر دانلود نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق و پیروز باشید. :46:

alizali
17-06-2007, 01:43
اختیار دارین قربان
فقط ای کاش یکی یه هاست هم به ما میداد

MAXXX
17-06-2007, 04:33
سلام
از parshgig میتونید 1 گیگ فضایه رایگان با پشتیبانی از php و sql بگیری من راپید لیچ رو روش نصب کردن ولی موقع دانلود کردن لینک اررور میده:Error open socket [rapidshare.com:80]
این آدرس راپید لیچ من اگه تونستی باهاش چیزی دانلود کنی به ما هم بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خودت تست کردی؟

H A M E D
20-06-2007, 13:52
سلام
از parshgig میتونید 1 گیگ فضایه رایگان با پشتیبانی از php و sql بگیری من راپید لیچ رو روش نصب کردن ولی موقع دانلود کردن لینک اررور میده:Error open socket [rapidshare.com:80]
این آدرس راپید لیچ من اگه تونستی باهاش چیزی دانلود کنی به ما هم بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خودت تست کردی؟
دوست عزيز هاست هاي مجاني اول از همه امكان اجراي اين نرم افزارهاي و اسكريپت ها رو غير فعال مي كنن. در غير اينصورت چند روزه مي تركن!

Stream
20-06-2007, 21:39
درسته! تازه باید دقت کنید رو هاستتون باید Permission های فولدری که این اسکریپت رو توش کپی کردید 777 باشه!

PC-PC
10-07-2007, 19:44
من نصبش کدم
این چه فرقی با سایت خودش می کنه؟
می شه یه کم توضیح بدید
یعنی قابلیت resume اضافه می کنه؟

PC-PC
10-07-2007, 19:54
من وقتی می خوام از Rapid استفاده کنم با این اسکریپت این eror رو می ده
Not Acceptable
An appropriate representation of the requested resource /rapid/redir.php could not be found on this server.

Stream
10-07-2007, 21:16
کل فایل ها رو پاک کن و از اول آپلود کن.

PC-PC
10-07-2007, 21:25
من با خودش مشکلی ندارم برای سایتهای resume دار مش کلی نداره اما برای سایت Rpidshare مشکل داره و وقتی Security Image رو وارد می کنم Eror می ده

Stream
10-07-2007, 22:43
من با خودش مشکلی ندارم برای سایتهای resume دار مش کلی نداره اما برای سایت Rpidshare مشکل داره و وقتی Security Image رو وارد می کنم Eror می ده
برای من که همچین مشکلی نداره!

Honradez
11-07-2007, 00:23
آیا شما یک هاست خریده اید؟ یا از هاستهای مجانی استفاده میکنید؟

اگر هاست خریده اید و چن دتا لینک رو امتحان کرده اید، بازهم ارور میده، یکبار دیگه برنامه رو نصب کنید.
من که مشکلی ندارم.

;)

PC-PC
11-07-2007, 23:02
من هاست خریدم
اما بازم مشکل دارم
به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟

PC-PC
12-07-2007, 19:04
لطفا فایل خودتون رو اینجا آپلود کنیم شاید فایلی که من دانلود کردم ایراد داره
ممنون

Honradez
13-07-2007, 10:44
لطفا فایل خودتون رو اینجا آپلود کنیم شاید فایلی که من دانلود کردم ایراد داره
ممنون
من از همون فایلی استفاده می‌کنم که توی صفحه اول همین تاپیک هست.

;)

PC-PC
13-07-2007, 16:46
دوست عزیز من همون فایل رو تو یه سرور دیگه امتحان کردم و کار کرد به نظر می رسه سرور من مشکل داره
ممنون
موفق باشید

saeed009
14-07-2007, 05:04
مشكل دانلود حل شد
ابتدابريد به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و يه اكانت ريگان بسازيد
Create a paypal premier account (this is for free
هر جا از شما credit cardخواست كنسل كنيد
بعد بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و عضو بشيد
در قسمتي كه ايميل سوم مي خواد بايد هموني رو داد كه بهpaypalداديد رو بديد
بعد از عضويت درقسمت adsروزانه سايت هايي رو مي ده كه با كليك روي اونها و مكث 30 ثانيه اي
done مي ده هر بار تكرار مقدار$0.01رو به شما مي ده كه وقتي مقدارش به 10.0 رسيد مي تونيد به
accountتوي paypalمنتقل كنيد و از اونجا اكانت رپيد بخريد با كمي صبر اين كار شدني است
موفق باشيد
ok

ali reza majidi 14
15-07-2007, 23:25
مشكل دانلود حل شد
ابتدابريد به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و يه اكانت ريگان بسازيد
بعد بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و عضو بشيد
بعد از عضويت درقسمت adsروزانه سايت هايي رو مي ده كه با كليك روي اونها و مكث 30 ثانيه اي
done مي ده هر بار تكرار مقدار$0.01رو به شما مي ده كه وقتي مقدارش به 10.0 رسيد مي تونيد به
accountتوي paypalمنتقل كنيد و از اونجا اكانت رپيد بخريد با كمي صبر اين كار شدني است
موفق باشيد
ok
داداش نمیشه اصلا خودتوون واسه من یه اکانت بسازید

J A V I D
15-07-2007, 23:32
اين برنامه رو همه هاست ها كار نمي كنه خيلي از هاست ها اين امكان رو غير فعال كردن مثل سايت خود من هاست ايران اين امكان رو غير فعال كرده به عنوان نمونه ! دليلشون هم كاملا منطقيه شما وقتي اين برنامه رو نصب مي كنيد از باند و فضاي هاست خودتون چيزي كم نمي شه ! وقتي چيزي رو هاست كپي مي كنيد و در واقع انگار داريد مجاني استفاده مي كنيد از باند و فضا!!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

masoud908
16-07-2007, 15:26
مشكل دانلود حل شد
موفق باشيد
ok
بابا منم هر کاری کردم نتونستم...

hamidreza0007
17-07-2007, 04:47
برای من این پیغام رو میده..من از enovin هاست گرفتم :41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshad86
24-08-2007, 15:32
کسی در مورد استفاده از پ&ر$وک/س/ی چیزی میدونه؟