PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استخراج فایل صوتی‌ Mp3 از فایل Video

Nesta
15-08-2005, 03:08
استخراج فایل صوتی‌ Mp3 از فایل Video
Video mp3 Extractor PRO is a powerful tool for extracting audio soundtracks from Video AVI, ASF, WMV files. Batch conversion allows you to extract soundtrack from a lot of video files in one click. Simple select your videos and output directory and process. Output audio file is mp3, and you can listen extracted audio with your mp3 player without any additional conversion or modification.
يك ابزار نيرومند براى استخراج كردن Extractor PRO mpويديو 3
allows Batch تبديل files WMV ، ASF ويديو ، AVIحاشيه صوتى هاى صوتى از
Simple clickشما است كه استخراج كنيدحاشيه صوتى ازخيلى ويديو دريكى
برگزيده ويديوهايتان بايگانى بكندو

Video mp3 Extractor PRO provide simple and fast method to rip au
پاره مى كند au ساده وسريع كه Extractor PRO متد فراهم نمودن mpويديو 3

dio from video and save as MP3
MP ازويديو و ذخيره كردن چنانچه 3Dio

Download
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crack
SN: DB68D1AED724FD3A8174

Mehdi_Best
15-08-2005, 10:20
نستا جان سلام
ضمن تشكر از معرفي اين برنامه توسط شما، خواستم يك نكته رو يادآور بشم.
در نسخه جديد jetaudio يعني 6.2 و بالاتر اين امكان اضافه شده و مي توان صداي فايلهاي تصويري رو به صورت فايل صوتي و با پسوندهاي مختلف ذخيره كرد.

Nesta
15-08-2005, 10:39
سلام مهدی جان .نمیدونستم متشکر از راهنمائی‌ و توضیح شما .
خواهش می‌کنم .
:wink:

Mohammad_Ahrari
15-08-2005, 11:19
Nesta, جان ممنون خيلي جالب بود

Nesta
15-08-2005, 16:28
سلام محمد جان خواهش می‌کنم .ممنون از لطف شما. :D :D

mahan
15-08-2005, 19:46
سعید جان این سریالی که دادی کار نمیکنه
یا یوزر میخواد یا سریالش درست نیست
...

Nesta
16-08-2005, 01:45
سلام ماهان جان .
ببین اینطوری حالا چی‌ کار می‌کنه ؟
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SN: DB68D1AED724FD3A8174

mahan
16-08-2005, 02:20
نه سعید جان کار نکرد
البته بدم نشد من رفتم یه ورژن دیگشو پیدا کردم عین همینه که شما معرفی کردی البته این ورژنش رایگانه
ولی از لحاظ کارائی عین همینه فقط قیافش یه کم فرق داره
در هر صورت بابت معرفی برنامه ممنون برنامه خوبیه

Nesta
16-08-2005, 03:00
سلام آقا خواهش می‌کنم .شما لطف دارید .من والا هر جا گشتم دیدم که همین سریال رو گذشتند نمیدونم که الکی‌ گذشتند یا نه .من شرمنده .
:oops: :oops:

mahan
16-08-2005, 09:40
سلام آقا خواهش می‌کنم .شما لطف دارید .من والا هر جا گشتم دیدم که همین سریال رو گذشتند نمیدونم که الکی‌ گذشتند یا نه .من شرمنده .

:oops: :oops:

شرمندگی نداره پیش میاد
:wink:

Mehdi_Best
16-08-2005, 10:44
ماهان جان سلام
اگه نتونستي رجيستر كني از jetaudio ورژن 6.2 پلاس استفاده كن. همين امكان رو داره. لينكش رو هم دادم قبلا.

mehshad
16-08-2005, 11:24
با برنامه vcd cutter هم ميشه اين كارو بهراحتي انجام داد

Mehdi_Best
16-08-2005, 13:05
مهشاد جان من با vcd cutter هم اين كار رو كردم. اما تنوع تنظيمات در اون به اندازه jetaudio نيست.

Nesta
16-08-2005, 22:37
سلام مهدی جان .
آقا من این برنامه رو معرفی‌ کردم و کارش هم فقط همین هست حالا JETAUDIO خوب هست یا بد کاری نداریم .اگه شما کرک یا سریال این برنامه من رو دارید لطف کنید بگذارید .اگه که نه دیگه راجب همین برنامه کمی‌ توضیح بدین ...
چون که از بحث این تاپیک خارج می‌شه .من کوچیکتم .شرمنده .ولی‌ اینم خوبه .

Mehdi_Best
17-08-2005, 10:20
نستا جان سلام
من نمي دونم اسم برنامه رو درست متوجه شدم يا نه. اما اين كرك براي اين ورژني كه مي نويسم رو پيدا كردم. نمي دونم همين ورژني است كه شما لينك دادي يا نه.

Geovid Video MP3 Extractor Pro v2.4.26

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rack.html

در ضمن من كه نگفتم حتما از جت اوديو استفاده كنند. اون هم پيشنهاد دادم. چون اگه كرك اين برنامه گير نياد بهتر همينه كه از جت اوديو استفاده كنيم.

Nesta
17-08-2005, 13:08
سلام آخه اینطوری که من فهمیدم شما یه کمی‌ همچین بگی‌ نگی‌ یه تعصبی‌ رو جت داری اینم به مرور زمان فهمیدم گفتم ماجرا فایر نشه ...حالا دستت درد نکنه

Mehdi_Best
17-08-2005, 13:21
نستا جان سلام
اتفاقا روي jetaudio اگه تعصبي هم داشته باشم كه ندارم! فقط در قسمت پخش فايلهاي تصويري هست كه واقعا معركه است.
اما مثلا در مورد تبديل فايل هاي صوتي به يكديگر در چند تاپيك گفته ام كه easy cd extractor 8.2.1 خيلي خيلي سرتر هست.
اما در اين ذخيره صداي فايلهاي تصويري به صورت mp3 ، وقتي اين برنامه كه معرفي شده كرك نداره طبيعتا استفاده از جت اوديو خيلي بهتره. در ضمن من چندين بار با جت اوديو اين كار رو كردم خيلي عالي كار مي كنه در اين زمينه.