PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل DVDبهVCD

alireza_monfared
14-08-2005, 20:07
دوستان من یه نرم افزار مناسب برای تبدیل فرمت های DVD بهVCD میخواستم که در ضمن حجمDVDرو هم پایین بیاره.راستش کاری که من میخوام بکنم اینه که یه DVD فیلم رو که حجم خیلی زیادی داره و در حالت عادی برابر حجم 7 تاCDهست رو به کمک یه نرم افزار مناسب حجمش رو بقدری کمکنم که بشه روی 2 تاCDریتش کرد.در هر صورت اگه نرم افزاری برای این کار میشناسید یا میتونید به طریقی من رو راهنمایی کنید خوشحال میشم

tohave
14-08-2005, 21:29
سلام

فكر كنم بهترين راه اينه كه با استفاده از يك نرمافزار DVD Ripper فايلهاي دي وي دي رو به يك فرمت ساده مثلا MPGدربياري و بعد با استفاده از يك برنامه رايت سي دي ٫ اونها رو توي سي دي بزني

اين يه برنامه جلبه و من خودم باهاش كار ميكنم‌( نه زياد حرفه اي :wink: ) ولي ميتونم اگه بخواي كركش رو هم برات پيدا كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دي وي دي فيلم تروي رو كه حدود 3 گيگا بايت بود تبديل به 2فايل 700 مگابايتي كرد با فرمت MPG (يعني نصف) حالا اگه من سايز ويديو و كيفيت اونرو دستكاري ميكردم شايد به 1 فايل 700 مگابايتي تبديل ميشد

باز هم ميشه با استفاده از نرم افزارهاي ديگه سايز فيلمها رو پايين آورد ولي مهم اينه كه بتوني از دي وي دي كپي بگيري كه اين كار رو هم نرم افزار بالاي به راحتي انجام ميده (حتي اونهايي رو كه قفل دارن و كپي رايت شدن)

alireza_monfared
14-08-2005, 22:29
tohaveجان ممنون از راهنمایی ات فقط اگه زحمت بکشی کرکش رو هم بهم بدی دیگه میشه نور علی نور
در ضمن یه سوالی هم در همین رابطه داشتم که هر کدوم از دوستان جواب بده ممنون میشم:
یکی از دوستان من DVD-Romنداره ومن میخوام بهش چند تا DVDفیلم بدم آیا این امکان هست که DVDها رو روی هاردش کپی کنه وبعد فرمتشون رو عوض کنه یا این که اصولا برای اجرایDVDنیاز بهDVD-Romهست

leuven
15-08-2005, 01:02
اين يه برنامه جلبه و من خودم باهاش كار ميكنم‌( نه زياد حرفه اي ) ولي ميتونم اگه بخواي كركش رو هم برات پيدا كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام , اگه کرک رو بذارید منم استفاده میکنم ممنونم :wink:

tohave
15-08-2005, 03:54
سلام

كرك براي برنامه Xilisoft DVD Rippe ورژن 2.0.52 بيلد 406 كه در بالا لينكشو گذاشته ام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p

و

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck.html