PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين گوشي هاي 265 توماني ها تفاوتش با گارانتي پارس قايم چيه ؟؟؟؟؟؟؟

pesar_tanha
14-06-2007, 12:08
سلام من ميخاستم يه گوشي دي 900 بگيرم
ولي ميبينم
هم 265 هزاري داره و هم 340
تفاوت اين دو چيه
آيا كره اي و چيني داره
يا فقط گارانتي معتبر تره
ممنون ميشم جواب اين سوال منو بدين
با تشكر

mahyarSAMSUNG
15-06-2007, 02:42
نه خیر سامسونگ هنوز امتیاز ساخت گوشیبشو به هیجا نداده و نمیده .
برای اینکه سریال چنج هست قیمتش پایینه . شما برو همون سریال چنج رو بگیر مشکلی نداره

MOSHAVER AMIN
18-06-2007, 23:19
نه خیر سامسونگ هنوز امتیاز ساخت گوشیبشو به هیجا نداده و نمیده .
برای اینکه سریال چنج هست قیمتش پایینه . شما برو همون سریال چنج رو بگیر مشکلی نداره

يه موضوع ميذارم اونو بخون جوابتو ميگيري...يا علي

MOSHAVER AMIN
18-06-2007, 23:20
امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نبسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت ان چیزی به جز غیر اصل بودن ان و به اصطلاح چنج بودن ان است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند که برای شناسایی گوشی های اصلی و چنج راه های متفاوتی است که از جمله ان ها دادن کد #06#* است که سریال گوشی شما (IMEI) را مشخص نموده و شما می توانید ان را با سریال روی کارتن و باطری همخوانی داشته باشد و در غیر این صورت گوشی شما قاچاق بوده و چنج شده است.
البته بعضی از افراد سودجو برای این مشکل ها هم راه حلی پیدا کردند که با عوض کردن بار کد روی جعبه گوشی قاچاق را با قیمت گوشی اصل می فروشند.
ولی ما امروز برای شما این مشکل را از طریق اینترنت حل خواهیم کرد.

شما با وارد شدن به سایت زیر و دادن سریالی که با دادن کد #06#* به گوشی می بینید در کادر مربوطه می توانید جزیات بیشتری را در مورد گوشی خود را ملاحظه کنید مثلا اگر گوشی شما مدل w700i سونی اریکسون است اگر بعد از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی٫ مشخصات همان گوشی w700i خود را یافتید گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد و شما می توانید از سرویس ها اپدیت و ... استفاده کنید بدون انکه سیمکارت با گوشی شما مشکلی پیدا کند اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق یا چنج یا ... می باشد مثلا من یک گوشی w700 چنج را در سایت تست کردم مشخصات ان را گوشی پاناسونیک نمایش داد (یعنی اینکه سریال گوشی پاناسونیک و گوشی w700 من با هم یکی است و به همین خاطر مخابرات نمی تواند گوشی من را از شبکه خارج کند) در این صورت شما نمی توانید از سرویس اپدیت و .. استفاده کنید چون احتمال زیادی وجود دارد که سریال روی گوشی شما عوض شده و به سریال کارخانه بازگردد که مشکل برای شما پیش خواهد اورد و ان هم صرف هزینه ریجستر کردن است .
این هم از ادرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] numberingplans. com//?page= analysis&sub=imeinr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از اين طريق هم ميتونيد بقيه چيز ها را از جمله :
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis

كنترل كنيد:
اين هم يه پيشكش از من(moshaver amin) قابلي نداشت.لطف كنيد در اين مورد نظر بديد.
منتظر نظراتتون هستم.يا علي.... only samsung mobile
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amnhck123
19-06-2007, 07:59
اول یه سری تجربیات و اطلاعات در موردش بهت بدم دوربینش اصلا در حد یه دوربین 3 مگا پیکسلی نیست ( به نظر من) یه فلاش هم داره که اسباب بازی هست و در اصل دکوری هست فلاش دی 600 خیلی قویتر هست . یه سری خوبی ها هم داره مثل اینکه به تی وی وصل میشه و فایل های آفیس و پی دی اف و صفحات وب رو پخش می کنه و کیفیت ال سی دیش هم خوبه . در مورد خرید گوشی با بدون گرانتی هم شک نکن و برو بدون گرانتی بخر تقریبا میشه گفت سامسومگ تنها برندی هست که گوشی هاش رو نمی ده به چین که فاتحش رو بخونه و اونهایی هم که نو بازار هست همه اصلا ولی باز برای اطمینان بیشترموقع خرید نگاه کن پشت گوشی حتما این جمله رو بدون کم و کاست نوشته باشه
Made in Korea By SAMSUNG
اگر هم اطلاعات بیشتری درباره خود پارس قائم می خوای یه تاپیک راجع به پارس قائم زدم سرچ کنی پیدا می کنی

Siemens!
30-06-2007, 01:01
سلام من ميخاستم يه گوشي دي 900 بگيرم
ولي ميبينم
هم 265 هزاري داره و هم 340
تفاوت اين دو چيه
آيا كره اي و چيني داره
يا فقط گارانتي معتبر تره
ممنون ميشم جواب اين سوال منو بدين
با تشكر
اگه دوست داری پولتو تو جوب بریزی برو سریال اصلی بگیر

MOSHAVER AMIN
30-06-2007, 22:48
اگه دوست داری پولتو تو جوب بریزی برو سریال اصلی بگیر

دوست عزيز به نظر شما هين صحبت شما كمي ................... نيست
ايا شما حاضري ماشيني رو بروني كه مثلا بيمه نداره؟ خدمات پس از فروش و داشتن يه گوشي كه سريال اصلي است خودش كلي مزيت به خساب مياد
لا اقل ازين نميترسي كه روزي بياد و از تو شبكه بندازنت بيرون
به نظر من هر كس كه گوشي سريال اصلي داره نبايد گفت كه پولشو بيرون ريخته بلكه يه نوع خاطر جمعي از لحاظ شبكه و هم شركت گارانتي كننده داره

======================
بايد سعي كنيم كه به عقايد يكديگر احترام بگذاريم

ShahabSAMSUNG
01-07-2007, 00:11
تائید میشه.

هر کس نظری داره و نظر ها محترمه. باید به نظر افراد احترام گذاشت و توهین به نظر دیگران ممنوعه.