PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای هوای سیستم

stam
14-08-2005, 01:32
با سلام
برنامه ای میخواستم برای نشان دادن دمای هوای سی پی یو و کل سیستم
خیلی ممنون... :P

Nesta
14-08-2005, 03:12
سلام دوست عزیز .

این برنامه CpuIdle Extreme v7.0.4.14
این هم برنامه ای برای خنک کردن دمای CPU که فکر کنم بعضی هاتون دنبالش باشید.تو عکس هم نمونه قبل از استفاده از این برنامه و بعد از استفاده از این برنامه در مورد دمای Cpu برای AthlonXP 2000 on VIA KT133A نشون داده شده.
یکی‌ دیگه هم این هست Hardware Sensors Monitor 4.2.1.3
تمامي قطعات سخت افزاري سيستم پس از مدتي فعاليت مداوم به درجه حرارت بالايي مي رسند كه اگر خارج از كنترل شما باشد قطعات آسيب جدي خواهند ديد ! البته براي جلوگيري از اين اتفاق خنك كننده هاي مختلفي مانند انواع فن ها در درون كيس به كار مي رود با اين وجود امكان خرابي فن و يا گرماي بيش از اندازه ي قطعات تا حدي وجود دارد !

Hardware sensors monitor به شما مي كند تا از درجه ي حرارت بخش قطعات حياتي و اصلي سيستم و ميزان ولتاژ آنها با و همچنين مبزان كار فن هاي خنك كننده ي با خبر شويد !

HMonitor به محض يافتن يك قطعه ي بيش از حد گرم شده شما را از راههاي مختلف مانند پخش صداي خطر و يا Email زدن , با خبر مي كند وحتي در صورت خطرناك بودن وضعيت بلافاصله سيستم را خاموش مي كند . فعاليت هاي مختلف CPU را زير نظر دارد و تمامي جزييات لحظه اي را در مورد آن به شما ميدهد .

داراي بخشي براي تعيين كردن درجه ي حرارت عادي و حاد است كه در صورت رد شد از بخش قرمز و حاد نرم افزار شروع به پخش زنگ خطر مي كند !

Unix
14-08-2005, 03:19
همه چي گفتي الا لينك سالم

Nesta
14-08-2005, 05:25
سلام من اسم کامل برنامه رو میدم که دیگه هر جا جستجو کنید پیدا کنید .مهم خود برنامه هست که من معرفی‌ کردم من اصولا فقط برنامه رو گیر میارم ولی‌ لینک رو میگم اگه تو گوگل بزنید دیگه پیدا می‌کنید چون من دقیق نسخه رو هم میگم.دیگه شرمنده.

Unix
18-08-2005, 21:09
دستت درد نكنه نستا جون

Nesta
20-08-2005, 00:49
دستت درد نكنه نستا جون
سلام آقا خواهش می‌کنم شما فقط نام کامل اسم برنامه هائی‌ که من گفتم همراه با نسخه کپی‌ کنید و در گوگل وارد کنید و بگردید پیدا می‌کنید .از لطف شما سپاسگزارم. :wink:

mehshad
20-08-2005, 09:43
بيشتر مادربوردها برنامه ايي دراين مورد دارن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]