PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (( كمك فوري )) دوستان هر كس اين ..

sara100
11-06-2007, 13:35
با سلام خدمت دوستان و مديران اين سايت !!:10: :10:
دوستان خسته نباشيد . دوستان هر كس فشرده شده نرم افزار A Coustica DJ Twist Burn 1.01.128 را دارد لطف كند در اين سايت قرار دهد . من به دليل اينكه سرعت اينترنت نفتي اي كه دارم قادر به دانلود exe نرم افزار را ندارم . حال از شما دوستان عزيز خواهش ميكنم اگر فشرده شده اين نرم افزار را داريد هر چه سريعتر در اين سايت قرار دهيد :46:

با تشكر :18: :18:

*NashenaS*
11-06-2007, 16:32
غضنفر من يه سوال دارم

خداييش خيلي اوستراتوژيكه

با اجازتون ميخوام با pmجوابم رو بگيرم

ميدونم كه الانا تو اين تاپيك پيدات ميشه ژون عژيژت ما رو بينصيب نذار ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز شما بعد از چندين تذكر هنوز نمي دونيد بايد توي عنوان تاپيك درخواستتون رو بصورت خلاصه مطرح كنيد !؟

;)

با من بيدي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جون خودم نميتونم تاپيك براش بزنم يا تو پست بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک های نقل قول شده به علت عدم افزایش کیفیت تاپیک حذف شدند.

blaster عزیز شما هم یک مقدار با احترام بیشتری برخورد کنید.

موفق باشید.

*NashenaS*
11-06-2007, 16:48
Acoustica DJ Twist & Burn 1.01.128

Very convenient and multifunctional tool for the information mix. Довольно просто смикшировать MP3 файл, в реальном времени, с помощью дополнительных сэмплов.Quite simply smikshirovat MP3 file, in real time, with additional shows. Acoustica DJ Twist Burn подходит как для новичков, так и для продвинутых DJ.Acoustica DJ Twist Burn is suitable for beginners and advanced DJ. Кроме того, программа содержит множество эффектов и примочек для DJ.Furthermore, the program has many effects and primochek to DJ. В комплектацию программы входят: скины, дополнительные эффекты, дополнительные сэмплы, VDJ timecode и Id3tag.The kit consists of : skins, additional effects, additional fonts, and Id3tag VDJ timecode. Кстати, пополнить запас наворотов можно на официальном сайте разработчика.Incidentally, replenish stock bloat is the official site developer.
Возможности программы:Features of :

* создание ремиксов;create remixes;
* создание и проигрывания файлов на лету;creating and playing files on the fly;
* разбиение файлов на отрезки, как по эффектам, так и по времени;"Files in the way as to the effects, and over time;
* запись на диск.record on the disk.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The remaining information on the site developers,

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Download -Full:

4.82 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشین. :)

mohammad_twe
11-06-2007, 21:42
این برنامه به چه دردی میخوره ؟ برای ساخت اهنگ ؟!