PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال کلی در مورد سایتها

Oracle_Eldorado
11-06-2007, 12:27
با سلام .
من یه سئوالی واسم پیش اومده بود .
میخواستم ببینم که اینایی که میان سایت میزنن چه نفعی به حالشون داره ؟
چه سودی میبرند ؟

Blue Ray
11-06-2007, 14:41
اونایی که فروش اینترنتی راه میندازن که معلومه چه نفعی براشون داره !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونایی هم که یه سایت با موضوع دانلود رایگان یا هر موضوع پر مخاطب دیگه ای می سازن،قصدشون اینکه با زیاد شدن تعداد بازدید کنندهاشون بتونن تبلیغ بگیرن.عین تلوزیون که مثلا قبل یه سریال پر بیننده تبلیغ میگیره .هرچی بازدیدکننده های سایت بیشتر باشن قیمت تبلیغات تو اون سایت بیشتره.

یکی هم واسه رضای خدا و خلق خدا و اطلاع رسانی سایت میزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدم دوروز بعد میاد میبینه فی ل ت ر شده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
12-06-2007, 18:19
آهان . ممنون از راهنماییت .

merlin69
13-06-2007, 21:01
خیلی کامل و پر محتوا بود
ممنون

Hazy
13-06-2007, 21:54
تو اين تعريف شما پرشين گيگ تو كجا قرار ميگيره بدون تبليغات و رايگان !!خيلي وقته هم هست كه سر پاست!!

merlin69
14-06-2007, 17:19
به نظر من اونا به فکر آینده هستن
الان از خودشون مایه می ذارن و مشتری جذب می کنن ولی بعدا ...؟
البته به نظر من پارسااسپیس خیلی بهتره

__Genius__
14-06-2007, 17:21
همیشه اینطوری نیست و صرفا به خاطر سود نیست !
من خودم سایت دارم ولی به خاطر علاقه ......

Blue Ray
14-06-2007, 20:54
تو اين تعريف شما پرشين گيگ تو كجا قرار ميگيره بدون تبليغات و رايگان !!خيلي وقته هم هست كه سر پاست!!

همیشه اینطوری نیست و صرفا به خاطر سود نیست !
من خودم سایت دارم ولی به خاطر علاقه ......

اونایی که فروش اینترنتی راه میندازن که معلومه چه نفعی براشون داره !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونایی هم که یه سایت با موضوع دانلود رایگان یا هر موضوع پر مخاطب دیگه ای می سازن،قصدشون اینکه با زیاد شدن تعداد بازدید کنندهاشون بتونن تبلیغ بگیرن.عین تلوزیون که مثلا قبل یه سریال پر بیننده تبلیغ میگیره .هرچی بازدیدکننده های سایت بیشتر باشن قیمت تبلیغات تو اون سایت بیشتره.

یکی هم واسه رضای خدا و خلق خدا و اطلاع رسانی سایت میزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدم دوروز بعد میاد میبینه فی ل ت ر شده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که گفتم بعضی وقتا هم هدف اقتصادی نیست !

Stream
18-06-2007, 12:25
بعضی ها هم مثل خود من عقده نوشتن دارن D: کجا بهتر از تو اینترنت.