PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در رابطه با كرك WinRAR 3.50 Final

Hoom@n
13-08-2005, 19:52
كركي كه توسط Zhaleh داده شده بود و در نظرات گفته بودن كار مي كنه دانلود نمي شه يعني مي گه تو سرور نيست :cry: و كرك Mahdi هم( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )يه برنامه كرك شده است كه ربطي به وين رار نداره :lol: و تازه موقع نصب ميگه فقط رو ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 نصب مي شه :shock: لطفا اگه كركي رو كه ژاله داده بود([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود كرديد اون رو يه جايي آپلود كنيد كه من دانلود كنم مرسي :oops:

Mehdi_Best
13-08-2005, 20:06
هومن جان من يك كرك صد درصد تست شده در تاپيك مخصوص نرم افزارهاي معروف معرفي كردم. اما چون پرشين گيگ فعلا از كار افتاده اينجا برات آپلود مي كنم اون رو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كرك رو كه اجرا كرديد قسمت بالا و در سمت چپ روي دكمه select winrar executeble كليك كرده و مسير فايل اجرايي winrar را انتخاب مي كنيد.
بعد در پايين روي دكمه patch كليك مي كنيد. به همين راحتي رجيستر مي شود. من تمام كركهايي كه براي اين نسخه ارائه شده را امتحان كردم. اين بهترين و راحتترين كرك موجود است.

Soda
13-08-2005, 20:52
سلام اگه هم بخواين كه كرك نكنين و با شماره سريال واقعي ثبتش كنين اين لينكشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كافيه فايلي رو كه دانلود كردين تو پوشه winrar كپي كنين

Hoom@n
14-08-2005, 08:32
مرسي عالي بود :wink:

Kolubive
30-09-2005, 08:45
اقا من نتونستم رجيسترش كنم fail ميشه . اقا مهدي مسيراجرايي فايل رو كجا انتخاب كنم ؟؟؟ بيشتر توضيح مي دي . هر چي مسير بود زدم ولي نشد

Kolubive
30-09-2005, 08:45
سودا فايل unavailable هست

Mehdi_Best
01-10-2005, 13:31
رضا جان سلام
مسير كه مشخصه. همون مسيري كه برنامه را نصب كردي بده.

به عنوان مثال:

D:\Program Files\WinRAR

mohammadnasri
01-10-2005, 15:10
با سلام

دوستاني كه با رجيستر كردن WinRAR مشكل دارند.

WinRAR 3.50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه فول كه توسط خود كمپاني كرك شده فقط نصب كنيد و يا علي.....