PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ;کمک

mp3
10-06-2007, 14:05
دوستان من نیاز به فریمور main گوشی k750i (r1aa008) دارم .
میشه لینک این رو بدید.؟؟
ممنونم

fujin
10-06-2007, 14:33
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی R1CA021 خیلی بهتر از اینه

mp3
10-06-2007, 15:01
ببنید من برای بار دوم هست که با far کار میکنم و موفق نمیشم.
من امروز اول با xs++ رو گوشیم یه فایلی رو فلش کردم برای این که گوشیم وقتی با فار کار میکنم روشن نشه .
بعد وقتی با far خواستم با گوشی ارتباط داشته باشم نمیشد . یعنی گوشیم رو شناسایی میکرد و دو فلدر fs و flash رو نشون میداد اما وارد این دو نمیشد . من فکر کنم اشکال از پلاگین ها باشه.
اگه ممکنه لینک پلاگین های far که درست کار میکنه رو بدید.
و ایا من این main رو که اینجا برای من گذاشتی رو گوشیم flash کنم با xs++ گوشیم روشن میشه؟ اگه نیاز به چیز دیگه هست هم بگید.
خیلی خیلی ممنونم

D E V I L
10-06-2007, 15:31
ببنید من برای بار دوم هست که با far کار میکنم و موفق نمیشم.
من امروز اول با xs++ رو گوشیم یه فایلی رو فلش کردم برای این که گوشیم وقتی با فار کار میکنم روشن نشه .
بعد وقتی با far خواستم با گوشی ارتباط داشته باشم نمیشد . یعنی گوشیم رو شناسایی میکرد و دو فلدر fs و flash رو نشون میداد اما وارد این دو نمیشد . من فکر کنم اشکال از پلاگین ها باشه.
اگه ممکنه لینک پلاگین های far که درست کار میکنه رو بدید.
و ایا من این main رو که اینجا برای من گذاشتی رو گوشیم flash کنم با xs++ گوشیم روشن میشه؟ اگه نیاز به چیز دیگه هست هم بگید.
خیلی خیلی ممنونم
تو فايل زير آموزش فار رو براتون گذاشتم به همراه طريقه نصب پلاگين.لينكها هم سالن هستند.در ضمن اگه فايل main رو روي گوشي فلش كنيد در صورت رجيستر دستي بودن رجيستر خواهد پريد
از آدرس زير دانلود كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mp3
10-06-2007, 15:44
پس من mine رو flash میکنم بد میدم بیرون رجیستر کنن.
فقط یه چیزی من دیگه نیاز نیست fs و coustomaiz کنم؟؟؟
خیلی ممنون از لینکتون

D E V I L
10-06-2007, 16:12
پس من mine رو flash میکنم بد میدم بیرون رجیستر کنن.
فقط یه چیزی من دیگه نیاز نیست fs و coustomaiz کنم؟؟؟
خیلی ممنون از لینکتون
چرا عجله ميكنيد؟
آسونترين راه هميشه بهترين راه نيست.
اگه پلاگين رو درست نصب كنيد ميتونيد فايل REST رو روي گوشي بريزيد تا روشن بشه بدون پريدن رجيستر
نيازي به fs و كاستومايز كردن هم نيست.
در ضمن يكي از دوستان تو همين فروم گفتن اگه موقع فلش كردن فايل main فقط 10 بلاك اول رو روي گوشي فلش كنيم و بعد stop بزنيم گوشي روشن ميشه و رجيستر هم نميپره!من اول باورم نشد ولي امتحان كردم و جواب داد اگه نتونستيد گوشيرو روشن كنيداينو هم امتحان كنيد.
موفق باشيد

mp3
10-06-2007, 16:31
چرا عجله ميكنيد؟
آسونترين راه هميشه بهترين راه نيست.
اگه پلاگين رو درست نصب كنيد ميتونيد فايل REST رو روي گوشي بريزيد تا روشن بشه بدون پريدن رجيستر
نيازي به fs و كاستومايز كردن هم نيست.
در ضمن يكي از دوستان تو همين فروم گفتن اگه موقع فلش كردن فايل main فقط 10 بلاك اول رو روي گوشي فلش كنيم و بعد stop بزنيم گوشي روشن ميشه و رجيستر هم نميپره!من اول باورم نشد ولي امتحان كردم و جواب داد اگه نتونستيد گوشيرو روشن كنيداينو هم امتحان كنيد.
موفق باشيد
من شرمندم که این همه سوال میپرسم.
ببخشید اون فایلی که گذاشتید برای باز کردن نیاز به microsaft afice word داره که من ندارم.
اگه میشه در مورد 10 بلاگ اول یه توضیح بدید .
یعنی چی تا بلاگ 10 رسید تو xs++ stop بزنم؟؟؟
بازم شرمندم .

D E V I L
10-06-2007, 21:45
من شرمندم که این همه سوال میپرسم.
ببخشید اون فایلی که گذاشتید برای باز کردن نیاز به microsaft afice word داره که من ندارم.
اگه میشه در مورد 10 بلاگ اول یه توضیح بدید .
یعنی چی تا بلاگ 10 رسید تو xs++ stop بزنم؟؟؟
بازم شرمندم .
اينكه كاري نداره آفيس رو نصب كن
من خودم وقتيكه بلاك 10 فلش شد و بلاك 11 شروع به فلش ميشد اينكارو كردم جوابم داد.فقط تجربه شخصي خودم رو ميگم
مشخصات گوشي من هم k750-R1CA021-CID49-RED هست.

mp3
11-06-2007, 20:29
اينكه كاري نداره آفيس رو نصب كن
من خودم وقتيكه بلاك 10 فلش شد و بلاك 11 شروع به فلش ميشد اينكارو كردم جوابم داد.فقط تجربه شخصي خودم رو ميگم
مشخصات گوشي من هم k750-R1CA021-CID49-RED هست.
میشه در مورد بلاگ راهنماییم کنی؟
یعنی چی بلاگ و مرحله 10؟؟؟

D E V I L
12-06-2007, 10:45
میشه در مورد بلاگ راهنماییم کنی؟
یعنی چی بلاگ و مرحله 10؟؟؟
وقتيكه كه گوشيرو فلش ميكني با xs++ تو سمت چپ برنامه نشون ميده كه چند تا بلاك فلش شده مثلا يه چيزي شبيه اين
10/291
يعني 291 تعداد كل بلاكهاي فايل main هست و برنامه تا حالا 10 تا بلاك رو روي گوشي فلش كرده.براي اتمام فلش بايد بنويسه
291/291

aloalexa
12-06-2007, 10:59
با سلام
من یه گوشی w810 دارم که چند بار درایور دوربین و اکوستیک اونو عوض کردم ولی الان هر کاری می کنم که باهاش عکس یا فیلم بگیرم نمیشه یعنی فقط برای یه لحظه میره رو دوربین ولی فورا بر می گرده

من درایور های دوربین رو تو این مسیر کپی می کردم
files_to_upload\Fs\ifs\settings\camera
یه چندبار هم بدون ساختن فولدر FS این کار رو کردم
ولی فرقی نکرد در ضمن از نرم افزار ++CS و روش SFX استفاده میکنم و گوشیم سریالش چنجیه

ممنون میشم راهنماییم کنید

aloalexa
14-06-2007, 00:07
مسئله حل شد
نباید برای نصب درایو دوربین تو Fs می رفتم یعنی بلا فاصله بعداز فایلز تو آپلود باید فولدر ایفز باشه نه Fs