PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک eTrust PestPatrol Anti-Spyware Corporate Edition 5.0.2.3

borzou_one
12-08-2005, 18:02
سلام
لطفا کرک این برنامه را مرحمت بفرمائید
ممنون

eTrust PestPatrol Anti-Spyware Corporate Edition 5.0.2.3

Cracki
12-08-2005, 20:11
این نسخه ای که آپلود کردم اینجا نسخه فولش هست همراه با کرک اگر خواستی میتونی دانلود کنی.
اگر نسخه فول نباشه قابل رجیستر نخواهد بود واسه همین نسخه فول رو واست آپلود کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5343.2 Kb

اگر هم مطمئنی که نسخه فولش رو داری این کرک پایین رو بگیر و کارتو راه بنداز ولی بازم تکرار میکنم نسخه ت فـــــــول نباشه خودتو خسته کردی.

borzou_one
12-08-2005, 21:15
Cracki جان دست طلا

borzou_one
12-08-2005, 22:31
Cracki جان

:?: نسخه فولش رو دانلود کردم چطور کرک کنم

Cracki
15-08-2005, 21:41
borzou جان من 4/5 ماه پیش دنبال نسخه 5 این آنتی سپای ویر بودم و نصبش کردم اما تا جایی که یادم باشه اول برنامه رو نصب میکنی و بعد که کرکش رو اجرا کنی معلومه که چی کارش باید کرد.

در ضمن به این دلیل یادم نمونده چونکه من خودم شخصا با اینکه این نسخه جدید رو دارم ولی از نسخه 4.4 استفاده میکنم که Guard قویی داره و برنامه هایی رو که تشخیص میده درجا بلوک میکنه یعنی قبل از اینکه برنامه مخرب بخواد خودشو در رجیستری یا یک جای دیگه ثبت کنه. ولی این نسخه های جدید این قابلیت رو ندارند.

در عکس پایین یک فایلی رو میبینی که برای تشخیص پورتهای باز سیستم بکار برده میشه که آنتی ویروس و خود فایروال هم نمیتونه جلوشو بگیره ولی این نسخه از Pest Patrol که قابلیت آپدیت شدن هم داره به راحتی تشخیص میده.

این نسخه از این برنامه که من ازش استفاده میکنم مربوط میشه به زمانی که هنوز توسط شرکت eTrust خریداری نشده بود و آن زمان غوغا میکرد که الان هم از همان طریق آپدیت میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
17-08-2005, 07:46
کرکی جان سلام.
ایا امکان داره نسخه 4.4 را که خود شما هم ازش استفاده میکنید برای من هم اپلود کنید؟البته اگر برای شما مقدوره.
با تشکر.

Cracki
17-08-2005, 08:36
hamilton جان براتون آپلود کردم. البته بهتره که برای دانلود کردن از IE استفاده نکنی و به جاش از یک دانلود منیجر که خودت میدونی خوبه دانلود کنی.

حجم >> 6.23 مگابایت
آپدیتش دفعه اول یکم طول میکشه چونکه از انتشار این نسخه خیلی وقته که گذشته ولی در دفعات بعدی نرمال خواهد بود.

داشت یادم میرفت نسخه فــــول هستش و به هیچ کرک و سریالی احتیاج نداره:)

hamilton
17-08-2005, 20:06
دستت درد نکنه کرکی جان که خیلی سریع هم محبت کردی وبه در خواست ما پاسخ دادی.ممنون از لطفت.امیدوارم که بتونم جبران کنم دوست خوبم.
کزکی جان شما premium account برای این سایت سراغ داری؟من تمام تلاشم را رو سایت rapidshare گذاشتم و اون هم که فیلتر شده گرچه برای من بازه.اگر یه زمانی چیزی پیدا کردی ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بدی.
من هم تلاشم را میکنم اگر account درستی براش پیدا کردم برای استفاده دوستان قرار میدم.

Cracki
17-08-2005, 20:53
hamilton جان خواهش میکنم کاری نکردم. اگر بازم کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم که انجام بدم.

اما در مورد Rapidshare ..... این سایتی که من در بالا Pest Patrol رو آپلود کردم مگه چی کم داره که Rapidshare نداره .... تازه خیلی هم بهتر هست به نظرم.

1 >> لینک دانلود مستقیم هستش

2 >> سرعت آپلود و دانلودش بالاست

3 >> قابلیت Resume داره

4 >> هم آپلود کردن و هم دانلود کردن از این سایت بدون محدودیت میباشد.

البته نمیدونم کجای کار گیره و خودم هم تعجب میکنم چونکه اگر با IE سایت بالا رو باز کنی و آپلود یا دانلود کنی دقیقا مثل Rapidshare عمل میکنه و اول باید دکمه Free رو بزنی که بتونی دانلود کنی.

اما من وقتی که با FireFox فایلم رو آپلود میکنم لینکی رو که به من میده به هر کسی که بدم دانلود کردنش مستقیم میشه. الیته اونم به شرطی که از IE استفاده نکنه.

من فکر میکنم چون این سایت جدید هستش و در حالت بتا بسر میبره فعلا باگ داره که امیدوارم این باگ همیشه بر روش باقی بمونه. :)

بهر حال با این شرایطی که در بالا بهش اشاره کردم باPremium Accunt فرقی نداره و حتی اگر یک اکانت هم گیر بیاریم همین کار رو میکنه.

من سعی خودم رو میکنم هر چند که گفتم احتیاجی به این کار هم نیست . شما فقط کافیه که با Firefox کار کنید.

موفق باشی.

hamilton
18-08-2005, 16:11
با سلام.
بسیار ممنون از توضیحات کاملی که فرمودی.بله حق با شماست شاید به دلیل اینکه از IE استفاده کردم به این صورت شده.البته من از OPERA هم استفاده میکنم.تست کنم ببینم با opera مثل firefox جواب میده یا نه؟
به هر صورت از محبتت دوست خوبم ممنون و سپاسگذارم.
برای ارزوی موفقیت برای شما.

borzou_one
18-08-2005, 20:04
سلا مکراکی جان وممنون
این نسخه 4.4 یه خوبی خیلی خوبی که داره ومن درهیچ جای دیگه وهیچ نرم افزار امنیتی ندیدم اینه که موقع ابدیت کردن از Resume پشتیبانی میکنه

borzou_one
18-08-2005, 20:07
سلام کراکی جان وممنون
این نسخه 4.4 یه خوبی خیلی خوبی که داره ومن درهیچ جای دیگه وهیچ نرم افزار امنیتی ندیدم اینه که موقع ابدیت کردن از Resume پشتیبانی میکنه

Cracki
19-08-2005, 06:30
به این قسمتش تا حالا دقت نکرده بودم.

اما قابلیت خوبیه که داره . ممنون که به این نکته اشاره کردی.

sAsAn.K
19-08-2005, 06:57
موقع نصبش .Net Framework میخواد باید دانلود کنی 23 مگ نمیشه یه سری فایل ریخت که کار همون رو انجام بده :roll:

Cracki
20-08-2005, 10:15
sasan جان فکر کنم برای نصب نسخه 5 هستش که NetFramework رو احتیاج داره.

ولی نسخه 4 که من نصب کردم اولاش اون رو نخواست . هر جند که من بعد از نصب نسخه 4 NetFramework رو هم نصبکردم . گه البته همونطور که گفتم بعد از نصب نسخه 4.

Master
13-01-2006, 05:27
cracki جان لطف کن یه بار دیگه اپلود کن . اینا همش المانی نوشته که.در ضمن یگه تاریخش تموم شده!!!

Cracki
13-01-2006, 06:13
Master جان داخل مضای منو بگردی آپلود شدش وجود داره میتونی دانلود کنی.

با تشکر.

Mehdi_Best
14-01-2006, 08:40
دوست عزيز سلام
اين همون لينكي است كه كركي جان زحمت كشيده و آپلود كرده اند و در امضاشون هم موجود است:

sAsAn.K
14-01-2006, 09:23
كركي جان درست ميگي شما
من تو يه سي دي .Net Framework رو پيدا كردم نصب كردم;)

tara
19-03-2006, 07:46
cracki عزیز ، من لینک شما رو که مدیر انجمن کرک و سریال برای4.4 PestPatrol داده بود رو متاسفانه نتونستم از Rapidshare دانلود کنم. اگر لطف کنید و برای دانلود کردن این برنامه بمن کمک کنید،بسیار سپاسگزار خواهم بود.
با تشکر از زحماتتان
تارا از دانمارک

Mehdi_Best
19-03-2006, 10:06
تارا جان سلام
لينكي كه در 2-3 پست قبل گذاشتم هنوز كار مي كند و مشكلي ندارد.
شما وقتي وارد آن لينك شويد بايد از بين دكمه هاي free و permium گزينه free را انتخاب نماييد.
سپس وارد صفحه جديدي مي شويد كه بايد صبر كنيد تا شمارشگر كه به طور معكوس كار مي كند به صفر برسد تا كد امنيتي ظاهر شود. سپس كد امنيتي را وارد محل مخصوص نموده و براي دانلود كليك مي كنيد.

اين لينك هم كه الان مي گذارم لينك مستقيم است كه با دانلود منيجر و بدون دردسر مي توانيد دانلود نماييد. اما تا چند ساعت بيشتر اعتبار ندارد و بعد از كار مي افتد:

tara
19-03-2006, 11:43
اقایMehdi_Best عزیز از اینکه خیلی زود به سوالم جواب دادید و بمن کمک کردید تا برنامه مورد نظرم را دانلود کنم بسیار بسیار از شما متشکرم.از صمیم قلبم برای شما و تک تک اعضاp30 ارزوی سالی پر از موفقیت و شادکامی در تمام مراحل زندگی و کاری ، دارم. با ارزوی پایداری و جاودانگی سایتp30
به امید روزهای روشن
با تشکر تارا از دانمارک

Mehdi_Best
19-03-2006, 11:58
تارا جان سلام
خواهش مي كنم. وظيفه ما همينه كه به درخواست هاي دوستان عزيزمون پاسخ سريع و شايسته بدهيم.
من هم براي شما سالي پربار و سرشار از موفقيت آرزو مي كنم.