PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : d900

amir.teta
08-06-2007, 05:25
شهاب جان به دادم برس

amir.teta
08-06-2007, 05:26
سلام به همه دوستان و مخصوصا شهاب عزیز
شهاب جان یا بقیه دوسنان اگر میتونن به من کمک کنن ممنون میشم
من امروز 17/3/86 رفتم یه گوشی دی 900 از نمایندگی توی خیابون جمهوری با گارانتی پارس قائم گرفتم
توی جعبه فکر میکنم همه چیز بود : شارزر . هدست با سیم . کابل خروجی تلویزیون . usb . و چندتا دفترچه که یه دفترچه راهنما فارسی هم گذاشت روش .
سریال روی جعبه گوشی با زیر باتری ر توی خود گوشی هم یکی هست . البته با زدن کد #06#* سریال اومد
من این گوشیو یا مموری 1 گیگایایت خریدم 360 نومن . البته بگم منشی تلفن و منو فارسی هم کار میکرد .
اولا میخواستم بدونم با قیمت خوبل خریدم ؟
و بعد اینکه وقتی داشتم میخریدم فروشنده گفت فعلا با سیم کارتهای ایرانسل و تالیا میتونین باهاش کار کنین پرسیدم چرا مگه رجیستر نشده > گفت چرا شده سریالشم اصلی هست ولی مخابرات هنوز نیرده روش شبکه وش حداکثر تا آخر امین ماه شرکت پارش قائم تعهد داده که 0912 هم راه میفته
حالا شهاب جان به نظرت این مشکل بر طرف میشه یا اینکه نه ؟ یعنی الان همه دی900ها با سریال اصلی اینطورین ؟
واقعا ممنون میشم کمکم کنی آخه خیلی نگرانم که نره روی شبکه گوشی رو دستم بمونه
شاد و سلامت باشین

ShahabSAMSUNG
08-06-2007, 16:10
قیمت خوبی که خریدی. چون برادر من با این شرایط براش 410 تومن آب خورد!!!

در مورد اون مشکل هم درست میگه. این مورد هست. چون اوپراتور هایی که پای سیستم های مخابرات میشینن، باید بشینن دستی، دونه دونه این شماره ها رو وارد سیستم کنن و یه کم طول می کشه.

پارس قائم هم اگه بخواد منتظر مخابرات باشه، معلوم نیست که کی بتونه گوشی ها رو تو بازار بفرسته. واسه همین گوشی ها رو وارد بازار کرده که مخابرات هم تو کارش تعجیل کنه.

نترس، مشکلی نداره. من یادمه که اون موقع که برادر من هم می خواست بگیره، این مشکل بود و یکی از نمایندگی های سامسونگ، اصلاً دی900 هاش رو نمی فروخت. می گفت اینا و تازه آوردن و هنوز رجیستر نیستن.

در هر حال، خیالت راحت. هر مشکلی هم که باشه، می تونی مطمئن باشی که گوشیت گارانتی پارس قائم داره و مشکلت رو حل می کنه.

amir.teta
09-06-2007, 03:19
سلام شهاب جان
یعنی الان گوشی من رجیستر شده هست ؟
من زنگ زدم یکی دیگه از نمایندگیهای پارس قائم میگفت این گوشیهارو قاچاقی میارن ببر همونجا واست رجیستر میکنن ... من آخرش نفهمیدم رجیستر هست گوشیم یا نه ؟ مگه همون سریالی که روی جعبه و توی گوشی یکی بتشه نمیگن رجیستر ؟ شهاب جات حداکثر چقدر طول میکشه درست شه ؟
راستی توی گوشیم میزنه Limited Servic به خاطر همونه ؟
و یه سوال دبگه : وقتی داریم کلیپ نگاه میکنیم تصویر خیلی کوچیکه ؛ نمیشه Full Scrren کرد ؟
واقعا معذرت که اینقدر سوال میپرسم . اگه میشه یکم در مورد رجیستر بیشتر توضیح بده
شاد و سلامت باشی

amir.teta
09-06-2007, 03:25
سلام شهاب جان
یعنی الان گوشی من رجیستر شده هست ؟
من زنگ زدم یکی دیگه از نمایندگیهای پارس قائم میگفت این گوشیهارو قاچاقی میارن ببر همونجا واست رجیستر میکنن ... من آخرش نفهمیدم رجیستر هست گوشیم یا نه ؟ مگه همون سریالی که روی جعبه و توی گوشی یکی بتشه نمیگن رجیستر ؟ شهاب جات حداکثر چقدر طول میکشه درست شه ؟
راستی توی گوشیم میزنه Limited Servic به خاطر همونه ؟
و یه سوال دبگه : وقتی داریم کلیپ نگاه میکنیم تصویر خیلی کوچیکه ؛ نمیشه Full Scrren کرد ؟
واقعا معذرت که اینقدر سوال میپرسم . اگه میشه یکم در مورد رجیستر بیشتر توضیح بده
شاد و سلامت باشی
درضمن شهاب جان یکی از دوستای من دی900 هفته پیش خرید 265 تومن الانم خط 0912 به راحتی روش میخوره ... به قول خودش سریال اصلیه

ShahabSAMSUNG
09-06-2007, 11:39
اونجا که زنگ زدی، گوشی های قاچاق رو بهت گفتن. گوشی شما گارانتی پارس قائم داره و نباید نگران چیزی باشی.
الان هیچ جا نمی تونی باهاش کار کنی؟ نهایتاً می تونی خودت ببریش نمایندگی تا زود برات ردیفش کنن.

برای فول اسکرین کردن، وقتی داری فیلم میبینی، کلید 1 رو بزن.

amir.teta
10-06-2007, 04:38
اونجا که زنگ زدی، گوشی های قاچاق رو بهت گفتن. گوشی شما گارانتی پارس قائم داره و نباید نگران چیزی باشی.
الان هیچ جا نمی تونی باهاش کار کنی؟ نهایتاً می تونی خودت ببریش نمایندگی تا زود برات ردیفش کنن.

برای فول اسکرین کردن، وقتی داری فیلم میبینی، کلید 1 رو بزن.
نه اصلا هیچ سیم کارت دولتی روش نمیخوره همش میزنه limited service
میشه آدرس نمایندگی اصلی پارس قائم بگی ... بعد برم اونجا چی بگم ؟
راستی من وقتی USB وصل میکنم به کامپیوتر مگه نباید آیکون یه چیزی روی گوشی بیاد ... ولی واسه من به جای اینکه اون آیکن بیاد به جاش همون باتری پر و خالی میشه انگار زدم توی شارز . میخواستم ببینم مشکلش چی هست ؟

amir.teta
10-06-2007, 06:18
راستی واسه دی900 کاور یا قاب گیر نمیاد ؟؟؟؟؟

CD-RW
10-06-2007, 08:01
راستی من وقتی USB وصل میکنم به کامپیوتر مگه نباید آیکون یه چیزی روی گوشی بیاد ... ولی واسه من به جای اینکه اون آیکن بیاد به جاش همون باتری پر و خالی میشه انگار زدم توی شارز . میخواستم ببینم مشکلش چی هست ؟

اتفاقا این قضیه هیچ مشکلی نیست , قرار نیست وقتی که به سیستم متصله روی صفحه چیزی نشون بده .
مخصوصا این امتیاز توی گوشی پیش بینی شده که حین اتصال به سیستم بتونی کارایی گوشی رو عوض کنی
اون پر و خالی شدن باطری مال اینه که وقتی به کامپیوتر متصله , چون مصرف باطری بالا میره از ولتاژ پورت USB کمک میگیره هم برای شارژ باطری هم برای استفاده گوشی .
در ضمن گوشی پوست کلفتی داری احتیاج به قاب و کاور و روکش و این چیزها نداری .
تمام کلاس این گوشی توی برهنه بودنشه .

ShahabSAMSUNG
10-06-2007, 11:45

راستی واسه دی900 کاور یا قاب گیر نمیاد ؟؟؟؟؟

خب ببر نمایندگی. مشکل سیم کارتای دولتی حل میشه.

تلفن نمایندگی کرج: 2227740

به یو اس بی هم که وصل می کنی، نباید چیزی بیاد. اگه نرم افزارش رو نصب کرده باشی، می تونی از طریق نرم افزار PC Studio به حافظه داخلی گوشی دسترسی داشته باشی.
اگر هم نرم افزار رو نصب نکنی، می تونی بری تو منوی تنظیمات، قسمت تنظیمات گوشی، تنظیمات یو اس بی رو انتخاب کنی و اون رو روی حالت mass storage بذاری تا توی my computer مموری کارتت رو بیاره و بتونی تو مموری کارتت اطلاعات بریزی.

ضمناً وقتی به یو اس بی وصل می کنی، شارژ هم میشه که مشکلی هم نداره.

قاب کریستالش رو برادر من خریده منتها به قدری این گوشی از قیافه می افته که انگار از سطل آشغال در اومده!!!
از من می شنوی قاب براش نگیر. خود گوشی بدنه اش تا حدی ضربه گیر هست و مثل سونی اریکسون اینقدر سوسول نیست. برخلاف ظاهر ظریفش، خیلی هم مقاومه.

amir.teta
11-06-2007, 03:28
مرسی CD - RW عزیز
شهاب خان توی اون تاپیکی که ریخن برنامه با USB آموزش دادی .... من اون قسمت که پورتو باید توی تب BLUETOOTH تنظیم کنی چیزی به اسم اون پورت نمیاد باید چیکار کنم ؟ ... البته Samsung_D600 گفته چطور اینکارو بکنیم اما من متوجه نشدم

amir.teta
11-06-2007, 03:32
در مورد اسپیکرش میشه اون کد و بدین بزنیم صداش بیشتر شه آخه اصلا صدا نداره که
در ضمن نحوه وارد کردن کد هم بگین

ShahabSAMSUNG
11-06-2007, 19:28
مرسی CD - RW عزیز
شهاب خان توی اون تاپیکی که ریخن برنامه با USB آموزش دادی .... من اون قسمت که پورتو باید توی تب BLUETOOTH تنظیم کنی چیزی به اسم اون پورت نمیاد باید چیکار کنم ؟ ... البته Samsung_D600 گفته چطور اینکارو بکنیم اما من متوجه نشدم

من متوجه نشدم. یه کم بیشتر توضیح بده.

توی همین انجمن تاپیکش هست.
شرمنده الان اصلاً وقت ندارم.

S A M S U N G
12-06-2007, 08:02
امیر جان کد وارد نکن %100 واسه گوشیت ضرر داره

ShahabSAMSUNG
12-06-2007, 12:40
ضرر که نداره ولی صدا رو حداکثر می کنه. ممکنه باعث بشه کیفیت صدای آهنگ پایین بیاد ولی فکر نمی کنم آسیبی بهش برسه.

S A M S U N G
13-06-2007, 04:15
کد بلند کردن صدای پخش MP3 (سری D)
این اولین کد رو به علت اینکه کاربران بیشتر از همه دنبالش هستن می زارم.

برای این کار مراحل زیر رو انجام بدین:

1) کد ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع رو بزنید
2) گزینه 2 H/W test رو بزنید
3) گزینه 2 Audio Settings رو بزنید
4) گزینه 9 IIS Normal رو بزنید
5) روی .Rx vol کلید i رو بزنید
6) مقدار level 10 رو صفر وارد کنید
7) کلید save رو بزنید
8) کلید قرمز رنگ را برای خروج بزنید

توجه: حتماً مقدار قبلی رو جایی یادداشت کنید.
چون با این کار قدرت خروجی بیشتر شده و از کیفیت صدای آن کاسته می شود. شاید بعداً خواستید که صدای گوشیتون به حالت اولیه برگرده.

و اما توضیح:

level هایی که مشاهده کردید، میزان بلندی صدای پخش MP3 هست که اگه توجه کرده باشید در قسمت پخش MP3 برای بلند کردن صدا، 10 سطح مختلف وجود داره که از صفر شروع میشه تا 10
ما در اینجا صدای level 10 رو در نهایتش قرار دادیم.
می تونید به جای level 10 هر level دلخواهتون رو به بیشترین صدا تبدیل کنید. مثلاً مقدار level 2 رو صفر وارد کنید تا بیشترین صدا رو وقتی از گوشیتون بشنوید که صداش روی 2 هست!!!

یا ابتکاراتی جالبتر:
می تونید عدد های levelهای مختلف رو یادداشت کنید و برعکس ذخیره کنید. بطوریکه level 0 بیشترین صدا رو داشته باشه و هر چی صدا رو بیشتر می کنید، صدای خروجی از گوشیتون کمتر بشه!!!

S A M S U N G
13-06-2007, 04:36
ضرر که نداره ولی صدا رو حداکثر می کنه. ممکنه باعث بشه کیفیت صدای آهنگ پایین بیاد ولی فکر نمی کنم آسیبی بهش برسه.
آقای شهاب در کل میشه هک و بنده اصلا با هم موافق نیستم ( هر چیزی طبیعی باشه بهتره !!! )

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 15:30
کد بلند کردن صدای پخش MP3 (سری D)
این اولین کد رو به علت اینکه کاربران بیشتر از همه دنبالش هستن می زارم.

برای این کار مراحل زیر رو انجام بدین:

1) کد ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع رو بزنید
2) گزینه 2 H/W test رو بزنید
3) گزینه 2 Audio Settings رو بزنید
4) گزینه 9 IIS Normal رو بزنید
5) روی .Rx vol کلید i رو بزنید
6) مقدار level 10 رو صفر وارد کنید
7) کلید save رو بزنید
8) کلید قرمز رنگ را برای خروج بزنید

توجه: حتماً مقدار قبلی رو جایی یادداشت کنید.
چون با این کار قدرت خروجی بیشتر شده و از کیفیت صدای آن کاسته می شود. شاید بعداً خواستید که صدای گوشیتون به حالت اولیه برگرده.

و اما توضیح:

level هایی که مشاهده کردید، میزان بلندی صدای پخش MP3 هست که اگه توجه کرده باشید در قسمت پخش MP3 برای بلند کردن صدا، 10 سطح مختلف وجود داره که از صفر شروع میشه تا 10
ما در اینجا صدای level 10 رو در نهایتش قرار دادیم.
می تونید به جای level 10 هر level دلخواهتون رو به بیشترین صدا تبدیل کنید. مثلاً مقدار level 2 رو صفر وارد کنید تا بیشترین صدا رو وقتی از گوشیتون بشنوید که صداش روی 2 هست!!!

یا ابتکاراتی جالبتر:
می تونید عدد های levelهای مختلف رو یادداشت کنید و برعکس ذخیره کنید. بطوریکه level 0 بیشترین صدا رو داشته باشه و هر چی صدا رو بیشتر می کنید، صدای خروجی از گوشیتون کمتر بشه!!!

:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:

ببینم، تو جای دیگه ای هم عضوی؟

آخه اینا نوشته های خودمه. من دستخط خودمو میشناسم.

S A M S U N G
14-06-2007, 04:03
:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:

ببینم، تو جای دیگه ای هم عضوی؟

آخه اینا نوشته های خودمه. من دستخط خودمو میشناسم.
فکر نکنم ... من اینارو میل کردن واسم
شاید خودت میل میکنی :18: :18: :18: :18: :18:

ShahabSAMSUNG
17-06-2007, 01:39
فکر نکنم ... من اینارو میل کردن واسم
شاید خودت میل میکنی :18: :18: :18: :18: :18:

نه.
من برای کسی میل نکردم.
همه جا هم آیدی من همین ShahabSAMSUNG هست.
از کسی که برات میل می کنه بپرس، شاید اون منو بشناسه. بگو کپی رایت رو رعایت کنه :13: :angry:

S A M S U N G
17-06-2007, 05:31
نه.
من برای کسی میل نکردم.
همه جا هم آیدی من همین ShahabSAMSUNG هست.
از کسی که برات میل می کنه بپرس، شاید اون منو بشناسه. بگو کپی رایت رو رعایت کنه :13: :angry:
چشم حتما !!!!

MOSHAVER AMIN
18-06-2007, 23:13
امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نبسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت ان چیزی به جز غیر اصل بودن ان و به اصطلاح چنج بودن ان است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند که برای شناسایی گوشی های اصلی و چنج راه های متفاوتی است که از جمله ان ها دادن کد #06#* است که سریال گوشی شما (IMEI) را مشخص نموده و شما می توانید ان را با سریال روی کارتن و باطری همخوانی داشته باشد و در غیر این صورت گوشی شما قاچاق بوده و چنج شده است.
البته بعضی از افراد سودجو برای این مشکل ها هم راه حلی پیدا کردند که با عوض کردن بار کد روی جعبه گوشی قاچاق را با قیمت گوشی اصل می فروشند.
ولی ما امروز برای شما این مشکل را از طریق اینترنت حل خواهیم کرد.

شما با وارد شدن به سایت زیر و دادن سریالی که با دادن کد #06#* به گوشی می بینید در کادر مربوطه می توانید جزیات بیشتری را در مورد گوشی خود را ملاحظه کنید مثلا اگر گوشی شما مدل w700i سونی اریکسون است اگر بعد از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی٫ مشخصات همان گوشی w700i خود را یافتید گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد و شما می توانید از سرویس ها اپدیت و ... استفاده کنید بدون انکه سیمکارت با گوشی شما مشکلی پیدا کند اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق یا چنج یا ... می باشد مثلا من یک گوشی w700 چنج را در سایت تست کردم مشخصات ان را گوشی پاناسونیک نمایش داد (یعنی اینکه سریال گوشی پاناسونیک و گوشی w700 من با هم یکی است و به همین خاطر مخابرات نمی تواند گوشی من را از شبکه خارج کند) در این صورت شما نمی توانید از سرویس اپدیت و .. استفاده کنید چون احتمال زیادی وجود دارد که سریال روی گوشی شما عوض شده و به سریال کارخانه بازگردد که مشکل برای شما پیش خواهد اورد و ان هم صرف هزینه ریجستر کردن است .
این هم از ادرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] numberingplans. com//?page= analysis&sub=imeinr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از اين طريق هم ميتونيد بقيه چيز ها را از جمله :
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis

كنترل كنيد:
اين هم يه پيشكش از من(moshaver amin) قابلي نداشت.لطف كنيد در اين مورد نظر بديد.
منتظر نظراتتون هستم.يا علي.... only samsung mobile
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_linker
01-07-2007, 16:56
شهاب جان خوب بود

CD-RW
02-07-2007, 08:32
امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نبسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت ان چیزی به جز غیر اصل بودن ان و به اصطلاح چنج بودن ان است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند که برای شناسایی گوشی های اصلی و چنج راه های متفاوتی است که از جمله ان ها دادن کد #06#* است که سریال گوشی شما (IMEI) را مشخص نموده و شما می توانید ان را با سریال روی کارتن و باطری همخوانی داشته باشد و در غیر این صورت گوشی شما قاچاق بوده و چنج شده است.
البته بعضی از افراد سودجو برای این مشکل ها هم راه حلی پیدا کردند که با عوض کردن بار کد روی جعبه گوشی قاچاق را با قیمت گوشی اصل می فروشند.

شما با وارد شدن به سایت زیر و دادن سریالی که با دادن کد #06#* به گوشی می بینید در کادر مربوطه می توانید جزیات بیشتری را در مورد گوشی خود را ملاحظه کنید مثلا اگر گوشی شما مدل w700i سونی اریکسون است اگر بعد از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی٫ مشخصات همان گوشی w700i خود را یافتید گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد و شما می توانید از سرویس ها اپدیت و ... استفاده کنید بدون انکه سیمکارت با گوشی شما مشکلی پیدا کند اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق یا چنج یا ... می باشد مثلا من یک گوشی w700 چنج را در سایت تست کردم مشخصات ان را گوشی پاناسونیک نمایش داد (یعنی اینکه سریال گوشی پاناسونیک و گوشی w700 من با هم یکی است و به همین خاطر مخابرات نمی تواند گوشی من را از شبکه خارج کند) در این صورت شما نمی توانید از سرویس اپدیت و .. استفاده کنید چون احتمال زیادی وجود دارد که سریال روی گوشی شما عوض شده و به سریال کارخانه بازگردد که مشکل برای شما پیش خواهد اورد و ان هم صرف هزینه ریجستر کردن است .
این هم از ادرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] numberingplans. com//?page= analysis&sub=imeinr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis

كنترل كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دفعه که چک کردم درست نشون داد , دفعه های قبل دری وری نشون میداد

MOSHAVER AMIN
02-07-2007, 22:52
مرسي از نظرتون...

MORINIO
07-07-2007, 03:00
یه سوال

این گوشی رو چجوری میشه مثلا رویsilent گذاشت؟

S A M S U N G
07-07-2007, 04:49
یه سوال

این گوشی رو چجوری میشه مثلا رویsilent گذاشت؟

دکمه # چند لحظه نگه دار

mojtaba_18843
08-07-2007, 15:56

این هم از ادرس سایت:
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis

كنترل كنيد:

آقا مال من (دي900)سريال چنچ هستش ولي هر دو مال دي900 هستش بدرد نميخوره؟

S A M S U N G
08-07-2007, 17:25
آقا مال من (دي900)سريال چنچ هستش ولي هر دو مال دي900 هستش بدرد نميخوره؟
بیخیال ... دیگه چنچ و اصلی به درد نمیخوره که ... ول شد دیگه

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 21:25
راست ميگه ديگه سزيال اصلي و سريال چنج ديگه ول معطله...تازه تمام گوشي ها رو تا يك ماه ديگه ريجستر قانوني ميشن