PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من كه نميدونستم، شما ميدونستيد؟؟؟؟؟v3x ( حتما بخونيد)

naser maldini
07-06-2007, 15:51
فقط يه اتفاق ساده بود!
دير باز شدن برنامه هاي جاوا روي v3x واقعا عصاب خورد كن بود. وقتي ميخواستي يه ديكشينري رو باز كني بايد كلي منتظر ميشدي تا برنامه باز بشه، ولي با راهي كه ميخوام ياد بدم ميتونيد سرعت باز شدن برنامه ها رو تا 7 برابر افزايش بديد(7 برابر!!!؟؟). مثلا ديكشينري انگليسي به فارسي كه 35 ثانيه بعد اجراء ميشد حالا 5 ثانيه بعد اجراء ميشه. ديكشينري AED كه 105 ثانيه بعد! اجراء ميشد حالا ديگه در عرض 14 ثانيه اجراء ميشه! و همين طور برنامه هاي ديگه....

و اما روش كار:
خيلي ساده، براي اين كار برنامه رو به جاي اينكه رو memory card نصب بكنيد رو phon memory خود گوشي نصب كنيد. براي اين كار بايد Download Location گوشي رو روي phon memory تنظيم كنيد. يعني مسير زير رو تو گوشي دنبال كنيد:
Setting>Phone Status>Download Location>Phone
حالا برنامه هاي كه نصب ميكنيد روي Phone Memory گوشي نصب ميشه. اگه اين موضوع رو نميدونستيد زود دست به كار بشيد چون وقت طلاست. 7 برابر سرعت كم چيزي نيست ها.!! تازه يه چيز ديگه، بعد از نصب 30- 35 تا برنامه رو گوشي حافظه ي گوشي پر ميشه و اجازه نصب برنامه جديد نميده، كه اگه مايل باشيد برنامه هاي زيادي رو روي گوشي نصب كنيد دوباره مسير Download Location رو به Memory تغيير بديد. اين طوري ميتونيد 30- 40 تا برنامه رو روي Phon memory داشته باشيد، 30-40 تا برنامه ي ديگه هم روي memory card .
دوستان من نميدونم اين مطلب تو اين سايت توسط شخص ديگه اي گفته شده يا نه( من كه همه ي سايت رو نگشتم!) به همين خاطر اگه تكراري باشه ببخشيد ديگه. اين مطلب رو عنوان كردم تا بقيه دوستان هم استفاده كنند چون خيلي به خودم حال داد!!. اگه روش بالا رو امتحان كرديد و جواب داد لطفا همين جا بگيد كه شد يا نشد!!! تا بنده بدونم گوشي من استثنايي هست يا واقعا همين طوري هاست!!

يه چيز ديگه رو هم كه به طور تجربي ياد گرفتم همين جا ميگم تا بلكه اين هم كار ساز شد.( درباره دوربينه v3x هست). تو محيط هاي بيرون كه يواش يواش هوا داره تاريك ميشه ، موقع استفاده از دوربين اگه ميخواهيد اون چيزي كه ظبط ميكنيد و يا عكس ميندازيد با روشناييه بهتري اين كار انجام بشه( يعني عكستون تاريك نيفته) كافيه كه انگشتتون رو موقع كار روي چراغ قوه گوشي بزاريد و اونو كاملا بپوشونيد. مطمئن هستم تفاوت را احساس خواهيد كرد.
واقعا ببخشيد كه سرتون رو درد اوردم. ان شاء الله كه كار ساز واقع بشود. تمام!!!:11:

amertad2000
09-06-2007, 02:01
مطلبتون بسیار جالب و مفید بود و مطمئن باشید که توی این کلوب جایی نقل نشده. البته اینم بگم که با این کار عکسها و ویدئو هاتونم فکر میکنم که به صورت Default روی Phone سیو خواهد شد.
با تشکر

naser maldini
09-06-2007, 10:21
خيلي ممنون دوست عزيز.
بله حق با شماست. پس بهتر هست وقتي كه فقط ميخواييم برنامه نصب بكنيم اين كار رو بكنيم و بعد از اون دوباره مسير دانلود را تغيير دهيم.

bineshan
12-06-2007, 01:07
جالب بود
موفق باشید

naser maldini
12-06-2007, 21:57
خيلي ممنون. قابل شما ها رو نداره.
شما هم مثل همه موفق باشيد.

MOJREM
09-07-2007, 15:26
ولی دوست عزیز من با وی تیری ایکس خودم همچین مشکلی نداشتم و برنامه ها از روی کارت به راحتی باز می شد . ایا رم روی گوشی شما تعویض شده چون یک سری از کارتها بدلیل تقلبی بودن سرعت پایینی دارند

naser maldini
11-07-2007, 22:56
آره دوست عزيز. همون روزي كه گوشي رو خريدم رم اصليش رو با يه رم 512 تعويض كردم. البته در كل برنامه هاي كوچيك روي رم هم به خوبي اجرا ميشن ولي بعضي از اونها كلافه كننده هستند. در هر حال ممنون كه نظر داديد تا بنده و بقيه دوستان در خريد رم دقت بيشتري بكنن.