PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راز و رمزهای(Easter Eggs) بازی GTA: San Andreas

*PiNk PaNTHeR*
06-06-2007, 16:49
سلام
شاید این بازی مال 2.5 سال پیش باشه اما هرچی بیشتر بگذره بهتر رمز چیزهای مخفی پیدا میشه.اینها رو قسمت قسمت براتون میذارم و از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم.

قسمت اول: یک شایعه
در Credits بازی بعد از مرحله ی آخر در قسمت تشکرها، شرکت راکستار از دریای عمیق و پاگنده تشکر کرده است.
بعد هم حدود 1.5 سال ملت رو علاف کرد که توی بازیِ ارجینال، در Back "'o Beyond یک گوریل در ساعات نمیشه شب وجود دارد.
البته 2 تا مود هست که بیگ فوت رو وارد بازی میکنه اما توی بازی ارجینال اصلا پاگنده ای وجود نداره...
راکستار دوباره گفته:
_ توی بازی ارجینال پاگنده ای نیست اما توی چوبها چیزی هست.
من هم توی درختهای Back o beyond گشتم و چیزی که گفتن پیدا کردم. شما هم بگردین.

راستی از قرار معلوم توی تریلر بازی یک سگ بوده اما حذفش کردن. بچه هم بوده اما سگ و بچه رو از بیخ حذف کردن.

قسمت دوم: نشانهای راکستارراکستار تا جایی که تونسته لوگوش رو توی بازی ریخته. این لیست جاهاییه که لوگوش هست.

1- به داخل مغازه ی Zero برین. توی قفسه ها پر از جعبه های لنس ونس و تامی ورسیتی(دوتا از شخصیتهای کلیدی Vice City) به وفور دیده میشه.

2- بادبادکهای راکستار:
داخل مغازه ی زرو برید و به سقف نگاه کنین. پر از بادبادک با آرم راکستاره.

3-پادر: خوش نیومدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در آخرین مرحله وقتی دم در اتاق بیگ اسموک هستین، اگه به زیر دریش نگاهی بکنین علامت راکستار نورث رو با عبارت « خوش نیومدین» خواهید دید.

4- صورت فلکی راکستار:
توی بیابون به ستاره هابا دقت نگاه کنین. حتماصورت فلکی ای رو میبینین که آرم راکستار رو نمایش میده. توی Vice City هم به کار برده شده بود.

5-مدل ساختمانی راکستار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ساختمان برنامه ریزی شهر(در لاس ونچرز، مرحله ای برای سرقت از کازینو) اگه با دقت بگردین یک مدل ساختمونی که از بالا مارک راکستار روشه رو خواهید دید.

6- در لوس سنتوس، محله ی Market فروشگاهی با شعار Hostes ad Pulverem Ferire(لاتینه) که شعار راکستار هم هست.

7-زیرانداز راکستار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی ساحل اگه به زیرانداز مردم توجه کنین حتما مارک راکستار رو روی اونها میبینین.

8- کمی از لباسها علامت راکستار را دارند.

9- نام سازندگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی در مرحله ی Monster با این ماشین مسابقه میدهید، موقع نشان دادن نتایج از اسم بعضی از مدلرها استفاده شده.

10-نقاشی راکستار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک Elegy بدزدید و به Wheel Arch Angels در سن فیرو برید. سومین نقاشی رو انتخاب کنید، علامت راکستار رو داره.

قسمت چهار:--- Refrence
اینجا فقط خط میدم چون خلاف قوانینه.

1- یک کوه نزدیک قبرستون هواپیما هست... از یک کوه واقعی بهره گرفته شده.

2- به کامیون هات داگ نگاه بکنین.

3- به وانت آقای ووپی(اسم ماشینه) نگاه کنین.

4- با دربین توی مغازه ی میشل زووم کنید.

5- به زیر مارک کمپانی ERIS T-Shirt نگاه کنید.

6- به روغنهای کف حیاط مدرسه ی رانندگی یک نگاهی بکنین.

7- به داخل مرکز خرید توی لوس سنتوس(یک مرحله های اولیه هم توی همونجاست) برید و به مجسمه ی وسط و افراد کنارش نگاهی بندازین.

8- تابلویی در لوس سنتوس که تبلیغ نوشابه ست میگه:A Taste Of Things To Come، و وقتی در یکی از مراحل ماشین اون رو خراب میکنه مینویسه:A Taste Of Come

9- دور NRG-500 یک گشتی بزنین... اصلا نمیشه فارسی بگم.CHIFANI یا Itchy؟

قسمت چهارم: یاداور گرندتفت اوتوهای قبلی

1-هتل V-Rock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نام یکی از ایستگاههای رادیویی وای سیتی.

2- در BlueBerry یک سایت ساختمان سازی هست که Avery Construction نام دارد و یادآورنده ی Avery Carrington که در وایس سیتی یک ساختمان ساز بود میباشد.

3- در سیلوهای گندم جنوب سن فیرو، کمی دقت کنید یک تصویر بی کیفیت از کاورهای وایس سیتی و III رو میبینید.

4- در روبروی محله ی گوانتون یک فروشگاه TIKI نارنجی قرار دارد که نماد روی آن به یادآوردنده ی Hidden Packages وایس سییتست.

5- در نزدیک فروشگاه کلاکین بل در انجل پاین سه سطل آشغال قرار دارد که در آن نقشه های وایس سیتی را میبینیم.

6-غروب وای سیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در رختکن خانه ها بردی اسکی روی آبی قرار دارد که یادآورنده ی غروب در ساحل وایس سیتی است.

7- چند عکس از کندی سوکس که در وایس سیتی بود در خانه ها وجود دارد. یک زن نیز در لاس ونچرز دراز کشیده و یک پایش را روی پای دیگرش انداخته. او کندی سوکس است.

8- جترو و دیواین
وقتی تروث و کارل در مرحله ی Wear Flowers On Your Hair به دنبال جترو و دیواین میروند به اینکه آنها در کشتی ای در وایس سیتی کار میکردند اشاره شده. این یاداورنده ی زمانیست که تامی یک مرکز کشتی رانی را میخرد.

9- چند فروشگاه Vice City Air commercial flight company را تبلیغ میکنند.

10- در مرحله ی Green Goo جعبه هایی که کارل خراب میکند Chartered Libertine Lines Vice Port مارک زده شده اند که در واقع شرکتی در بندر وایس سیتی بود.

11- دوباره در واین وود لوس سنتوس، کاورهای وایس سیتی و III را میبینیم. در جنوس قبرستان، پنجره های مرکز تاتر.

12- سکوهایی که در مدرسه های قایق و مشاین و کشتی استفاده شده اند از یک طرف Vice City Marina علامت زده شده اند.

13- KeyCardها(یکی برای کازینو و دیگری برای جت پک) هردو از وایس سیتی هستند.

14- اگر به رادیو WCTR با دقت گوش دهید دو صدای معروف را میشنوید:لازو و فرناندو مارتینز.

15- کامپیوتر Kruton 9000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به داخل مغازه ی میشل دوباره نگاه کنید. این کامپیوتر که در گاراژ جویی نیز بود میبینید.

16- مردم دو شهر قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به تصاویر ویدیو پوکرهای کازینوها نگاه کنید. آنها مردم وایس سیتی و لیبرتی سیتی هستند.

17- دختری که به نام ماریا در GTA III پیشخدمت سالواتور لئون بود در سن آندریاس نیز هست و در کازینو کار میکند. سینماتیک مرحله ی FreeFall را ببینید.(برای دیدن سیماتیکها بدون انجام مرحله بهتون میگم)

18- در مرحله ای که FreeWeal, My Love نام دارد و برای بار دوم با ووزی مسابقه میدهیم، برای دومین بار چهره ی کاراکتر اصلی GTA III را نیز میبینیم که اول آن بازی توسط کاتالینا تیر میخورد. او در سن آندریاس در سال 92 با کاتالینا دوست میشود و در 2001 توسط کاتالینا در III تیر میخورد. این نشان میدهد که باید تامی ورسیتی را دوباره در IV ببینیم.

19- در لوس سنتوس دیواری با تصویر مریم مقدس و یک فرشته وجود دارد که میگوید: مسیح حفظ کند. این جمله ایست که ساختمانی که در GTA II در آن سیو میکردیم میگفت.

20- در واین وود لوس سنتوس یک استدیو به نام Interglobal Television وجود دارد که یادآورنده ی Interglobal Films در وایس سیتیست.

21- در سن آندریاس از تامی ورسیتی نیز نامی برده شده. در مرحله ی Meat Business کن روزنبرگ میگوید: خیلی هیجان انگیز است، تامی، مثل دوران گذشته. و کارل پاسخ میدهد: Who The F*ck Is Tommy؟

قسمت پنجم: یاد آورنده ی فیلمها
1- زامبوتچ
به شمال سمت جنوب غربی گاراژتان در سن فیررو حرکت کنید تا به یک ساختمان لوکس برسید. داخل ان شوید تا به نمادی که یادآورنده ی فیلمها و بازیهای رزیدنت اویل است برسید. این نماد شبیه دی ان ای نیز هست.

2- نام باشگاه ورزشی سن فیرو Cobra Marital Arts دو چیز میگوید: کلوپ کبرا در فیلم پسر کاراته و همچنین میگوید هنرهای زوجی سریعتر از هنرهای جنگی هستند.

3- در اولین مرحله ی زرو وقتی چند تیر به هواپیماهای اسباب بازی زدید، زرو میگوید: تیراندازی خوبی بود پسر اما به خودت نناز. این دیالوگیست که هن به لوکا در فیلم جنگهای ستاره ای: امید تازه میگوید(زمانی که به جنگنده های TIE شلیک میکند)

4- یکی از Pedهای گروواستریت از Kevin oDog در فیلم Menace II Society برداشته شده. کاراکتری که لاس چهارخانه و موی وزوزی دارد.

5- یک پد دیگر شبیه شارون استون در Basic Instinct ساخته شده. او لباس سفید و دامن کوتاه همراه با موی بلوند دارد.

6- در مرحله ی Intensive Care روزنبرگ میگوید:I never f*cked anyone over in my life who didn't have it coming to 'em. این دیالوگ آل پاچینو در نقش تونی موناتا در فیلم ScarFace است.

قسمت پنجم: بازی من هانت
1- فیگور اکشن جیمز ایرل و پیگی را در مغازه ی زرو میبینید.

2- یک ویلچر که در بک او بیوند است، تکسچرهای بازی من هانت را دارد.(یک ویلچر در این بازی)

3- در بعضی از بارها عکس یکی از سربازهای بازی من هانت روی دیوار کشیده شده.

قسمت هفتم: نشانه ی بازیهای دیگر
1- یک بیلبورد تبلیغاتی در یونیتی استیشن لوس سنتوس وجود دارد که یک کوره را نشان میدهد و زیر ان نوشته شده:
True Grime: Street Cleaners که طعنه ای به بازی True Crime: Streets Of LA تقلیدی از سری جی تی است.

2- در Area 69 یکی از اسلحه های گوردون فری من در هاف لایف دو به دیوار میخ شده است.

3- در مرحله ی Tanker Commander وقتی کاتالینا اسلحه اش را به سمت مسئول پمپ بنزین دیلیامور میگیرد، نام مکس پین را با نوشته ای نا مفهوم زیر آن در قاب پنجره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میبینیم.

4- در نیتندو 64 یک بازی به نام Body Harvest وجود دارد که نام یکی از مرحله هاست.

قسمت هشتم: چند راز دیگر
1- بسته های جسد:
در El Castillo Del Diablo در جنوب باند پرواز، یک سوراخ با ماشینی که دم آن پارک شده میبینیم که در آن چند بسته جسد قرار دارد.

2- در بالای پل Gant سن فیرو یک پیام رمزی وجود دارد که میگوید: هیچ تخم مرغ عید پاکی نیست، برو گم شو!

3- این عکس رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

4- یک تندیس جنگ در روبروی Hippy Shoper در سن فیروست که بالای آن سنگ قبریست که روی آن نوشته:R.I.P Opposition 1997-2004.

5- در نیمه شب به قبرستان لوس سنتوس بروید. روی دیوار روحهایی نمایان میشود که یکی از آنها میگوید: Famillies 4 Life.

6- در رادیو WCTR در برنامه ی Area 53 یکنفر به نام کوین زنگ زده و در مورد نفوذ به کامپیوترها از طریق تلفن حرف میزند. او کوین میتنیک است که کامپیوترهای فرمانداری را یک بار در دنیای واقعی هک کرده بود.

7- در Palpmino Creek قبرستانی بعد از Drive-in است که دو چیزجالب دارد، یکی قبری باز و دیگر قبری که شبها نور صورتی میدهد.

8- کاتالینا در مرحله ی MAde In Heaven میگوید: I kill Every Body Who F*cks With Me! و ما یک بیل و سه قبر نزدیک خانه ی او میبینیم.

9- اگر بعد از انجام مرحله ای به رادیو WCTR گوش بدهید مرحله ی شما را بازگو میکند.

ادامه دارد...

T O O M A J
06-06-2007, 16:56
ممنون اما خوب مي شد اگه تو تاپيك مخصوص بازي ميذاشتي.

ALt3rnA
06-06-2007, 17:07
عالی بود دمت گرم

*PiNk PaNTHeR*
06-06-2007, 17:09
خواهش میکنم.
تاپیک جداگانه میزدم بهتر بود چونکه اون تاپیک مخصوص مشکلاته.
شما پاگنده رو توی بازی ارجینال پیدا کردین؟

T O O M A J
06-06-2007, 17:22
خواهش میکنم.
تاپیک جداگانه میزدم بهتر بود چونکه اون تاپیک مخصوص مشکلاته.
شما پاگنده رو توی بازی ارجینال پیدا کردین؟
من كه تا به حال نديدم.

hojjat_gamer
06-06-2007, 20:19
یه چیزم ما بگیم دقت کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پشتش عکس حضرت مریمه ولی اینا عکس حضرت مریم رو از کجا آوردن؟

*PiNk PaNTHeR*
06-06-2007, 20:53
یه چیزم ما بگیم دقت کنید:
پشتش عکس حضرت مریمه ولی اینا عکس حضرت مریم رو از کجا آوردن؟پ
توی پست اول گفتم.
توی جی تی ا 2 اسم ساختمونی که سیو میکردیم مسیح نجات دهد بود که کنایه داره که حضرت مسیحه که بازی شما رو سیو میکنه(البته من خودم تا دیدم فهمیدم چیز سختی نیست).
عکس حضرت مریم رو هم از توی انجیل آوردن حتما. در هر صورت عکس بدی نیست که.

در ضمن شناسه ی جدید مبارک فقط چندتا قربونی پاش میکردی عمرش به دنیا نبود.(شوخی فکولم)

----------------------------------------------
رمز همیشه نیمه شب رو فعال کنین و توی صحراهای لاس ونچرز نزدیک Area 69 همینطوری بگردید...
این یکی از چیزهای مسلم بازیه برای همین میذارم خودتون ببینین چی میشه.
توی Fort Carson دنبال یک پد بگردین با کت و شلوار سیاه. بهش یک مشت بزنین. در ضمن روسی حرف میزنه. فکر کنم نیکو بلیک باشه مثلا اخه داستانها از قبل میدونن.
توی پارک نزدیک فرودگاه لوس سنتوس دوتا پد دختر روی یک نیمکت نشستن. برین نزدیکتر تا برن توی آب. بعدبقیه هم به دنبالشون میان توی آب. تنها پدهایی که شنا میکنن همینجان.

ادامه داره تا نه اکتبر امسال پس منتظر بمونین.

*PiNk PaNTHeR*
07-06-2007, 00:45
ماشین ارواح:
به منطقه ی Back O Beyond بروید.
دو تپه ی قوسی شکل میبینید. رور یکی از آنها یک ماشین می افتد که بدون راننده راه میرود.

arnold_ab
07-06-2007, 19:02
عالیه ادامه بده:8:

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 00:40
ورود به دنیای تازه
دنیای ارواح:
برای سفر به دنیای نقاط مختلفی وجود داره ولی راهت ترین جا که در نسخه pc زیاد به کار برده میشه در شمال لوس سانتوس یه کلوپ استریت The Pig Pen وجود دارد.
داخل کلوپ شوید و روی پیشخوان رفته و نهایتا روی یحچال بروید. چند بار سعی کنید تا ببینید روی هوا هستید!
حال شما وارد دنیای ارواح شدید. چنین به نظر می رسد که روی سقف ایستاده اید و اگر به هر سمت کلوپ برین کارل سقوط می کند و جونش کم میشه پس بهترین راه استفاده از جت پیکه که رمزشو وارد کنید حال به کمک آن ارتفاعات را کم کنین تا کارل بر زمین فرود آید مکانی که مشاهده می کنید از شما دور میشه همون کلوپ و بقیشو خودتون ببینید....!!

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 00:46
و سان آندیاس از پایین!
این دنیا واقعه جذابه ابتدا یک جت پک آماده کنیدو سپس به ساحل شرق لوس ونتروس برین جایی که بیابون و ساحله! وقتی به این جا رسیدیند می تونین یه قایق جتمکسو ببینید. به سمت صخره بری که در ساحل آبه ( البته عکس داره ولی pdf یود نتونستم بذارم!) حال به دیواره مقابل بروید اگر کمی موسو بچر خونین زاویه دیدش عوض شه تصویر عجیبی می بینید. کمی به سمت شمال حرکت کنید و الان کارل همه چیزو از پایین می بینه!
من از این چیزا فولم!!

Harvest_Moon_Iman
09-06-2007, 01:01
و سان آندیاس از پایین!
این دنیا واقعه جذابه ابتدا یک جت پک آماده کنیدو سپس به ساحل شرق لوس ونتروس برین جایی که بیابون و ساحله! وقتی به این جا رسیدیند می تونین یه قایق جتمکسو ببینید. به سمت صخره بری که در ساحل آبه ( البته عکس داره ولی pdf یود نتونستم بذارم!) حال به دیواره مقابل بروید اگر کمی موسو بچر خونین زاویه دیدش عوض شه تصویر عجیبی می بینید. کمی به سمت شمال حرکت کنید و الان کارل همه چیزو از پایین می بینه!
من از این چیزا فولم!!
:27: بابا بيخيال بيا درياي شمال خودمون با سفا تر تازه عكس يا هرچي دي گه نداره كه نشه گذاشت :31:

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 01:43
بابا بيخيال بيا درياي شمال خودمون با سفا تر تازه عكس يا هرچي دي گه نداره كه نشه گذاشت
ولی من شب سان آندریاسو ترجیح میدم!
بازم از اینا بگم؟

Harvest_Moon_Iman
09-06-2007, 01:53
بازم از اینا بگم؟
:31: شوخي كر دم ناراحت نشي :46:

بگو هرچه دل تنگت مي خواهد بگو

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 13:03
بازم از اینا بگم؟
حجت جان Bug یا Glitch هر بازی با Easter Egg اون فرق میکنه.
البته از این باگها بگی مشکلی نداره.

برای اینکه اینترورهای که فقط توی کاتسنسها و مخفی بودن رو پیدا کنین،
1- به باشگاه لوس سنتوس برین.
2- چهار نفر رو بکشین.(حتما باید کشت)
3- کنار پرچم گوشه ی سمت چپ وایستید.
4-رمز جت پک رو بزنید.
5- پرواز کنید تا به مپ اینترورها دسترسی پیدا کنین.
هیچ ماشینی نمیاد. فقط یک و فقط یک گاراژ در دسترسه اون هم گاراژ سن فیروست. به سمت اون حرکت کنید تا پیداش کنین و با ماشین توی مپ اینترورها بگردین.

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 13:06
من بازم از اینا بگم؟؟؟
در ضمن 2 دنیای تازه چطور بود کار کردش؟

ALt3rnA
09-06-2007, 13:19
واقعا جالبه به نظرم برم سان آندریاس رو دوباره نصب کنم

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 13:24
واقعا جالبه به نظرم برم سان آندریاس رو دوباره نصب کنم
یک سیو صد در صد هم از اینترنت+ترینر +151 که تلپورتر هم داره بگیر.
از این سایت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 13:37
من بازم از اینا بگم یا تعطیل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
در ضمن میشه لینک دانلودشو بدین؟؟؟؟
می دونم اینجا جاش نبود ببخشید دیگه تو تاپیک gta5 پاک شده لینکه!!

*PiNk PaNTHeR*
09-06-2007, 13:44
من بازم از اینا بگم یا تعطیل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
در ضمن میشه لینک دانلودشو بدین؟؟؟؟
می دونم اینجا جاش نبود ببخشید دیگه تو تاپیک gta5 پاک شده لینکه!!
توی تاپیک درخواست بازیها درخواست کن.
هم تاپیک زدن برای دانلود بازی 2 سال پیش خلاف قوانینه هم گذاشتن توی تاپیک مخصوص.

hojjat_game_carbon
09-06-2007, 14:09
یه سوال پد چیه؟
چند نکته جالب در بازی:

میتونید انداره ماهو نغیر بدید برای اینکار بهش شلیک کنید!!

در دونقطه شما شاهد افرادی هستید که از ارتفاع سقوص می کنند!اولی در لوس سانتوس در شمال خانه کارل در محله Ganton یک Clucking bell است به سمت مکان مشخص شده در تصویر زیر برین!

رو دیوار واستید. حال دکمه ای که برای دید پشت سر تعریف شده است را بزنید
فردی را بالای تیر چراق برق می بینید که بعد از مدتی سقوط می کنند کمتر این افراد کشته در سقوط می شودند!

مکان دوم در لوس ونتروس است ب هنقطه ای که نقشه که در گوشه تصویر است بروید وجود سالن بدن سازی بهترین راه پیدا کردن این نقطه است.این بار لازم نیست از دید عقب استفاده کنید بهتره از دوربین استفاده کنید!

بازم بگم؟؟

morteza_m2n
02-07-2007, 14:28
پدر gta اینها همش چرته که خالی بندیه

5- در نیمه شب به قبرستان لوس سنتوس بروید. روی دیوار روحهایی نمایان میشود که یکی از آنها میگوید:
Famillies 4 Life.

من رفتم چیزی نبود سر کار گذاشتی؟

- با دربین توی مغازه ی میشل زووم کنید.

منظورت کدوم مغازست

توی بازی ارجینال پاگنده ای نیست اما توی چوبها چیزی هست.
من هم توی درختهای Back o beyond گشتم و چیزی که گفتن پیدا کردم. شما هم بگردین.

آقا اگه راست میگی یه عکس بذار اونجا خیلی بزرگه ما از کجا همشو جست وجو کنیم

اگه میشه عکساشونم بذار نا بفهمیم سرکار نیستیم

*PiNk PaNTHeR*
02-07-2007, 14:58
5- در نیمه شب به قبرستان لوس سنتوس بروید. روی دیوار روحهایی نمایان میشود که یکی از آنها میگوید:
Famillies 4 Life.
بابا قبرستون که اول بازی میری!
همون جایی که اول بازی رفتی برو. توی یوتیوب هم سرچ کن: GTA SA: Graveyard Tags تا ده هزارتا ویدئو همینجوری ببینی.

- با دربین توی مغازه ی میشل زووم کنید.
همون مغازه ای که کنار خونشه و ماشینتو برات درست میکنه.

قا اگه راست میگی یه عکس بذار اونجا خیلی بزرگه ما از کجا همشو جست وجو کنیم
منم به خدا چیزی ندیدم. اصلا تکسچری به محتوای گوریل وجود نداره. توی جی تی ا فرومز نوشته بود منم نوشتم.
در مورد مغازه ی میشل هم گفتم برای *** Refrence نمیتونم عکس بذارم.

morteza_m2n
02-07-2007, 17:18
بابا قبرستون که اول بازی میری!
همون جایی که اول بازی رفتی برو. توی یوتیوب هم سرچ کن: GTA SA: Graveyard Tags تا ده هزارتا ویدئو همینجوری ببینی.

همون مغازه ای که کنار خونشه و ماشینتو برات درست میکنه.

منم به خدا چیزی ندیدم. اصلا تکسچری به محتوای گوریل وجود نداره. توی جی تی ا فرومز نوشته بود منم نوشتم.
در مورد مغازه ی میشل هم گفتم برای *** Refrence نمیتونم عکس بذارم.

منظورم گوریل نیست تو اسم یه جنگلی رو آوردی وگفتی که اونجا یه چیزی رو درختها دیدی منظورم عکس اون چیزی که دیدی بود.

منظورت helena هست؟

@R3Z
02-07-2007, 18:11
این قبرستونا رو میشه رو نقشه نشون بدید؟

*PiNk PaNTHeR*
02-07-2007, 19:42
منظورم گوریل نیست تو اسم یه جنگلی رو آوردی وگفتی که اونجا یه چیزی رو درختها دیدی منظورم عکس اون چیزی که دیدی بود.

منظورت helena هست؟
هلنا مگه گوریله؟
ببین من گفتم من خودم هم اون رو پیدا نکردم.
اگه چشمات رو خوب باز کنی میبینی نوشتم یک شایعه!
نه تکسچری از بیگ فوت هست نه اسکلتی.

این قبرستونا رو میشه رو نقشه نشون بدید؟
کدوم قبرستونا؟ همونی که میگم توی تگ داره؟
بذار آقا مرتضی بهمون بگن.

morteza_m2n
03-07-2007, 10:27
00000000000000000000000000000000000000

پست پاک شد

morteza_m2n
03-07-2007, 10:29
هلنا مگه گوریله؟
ببین من گفتم من خودم هم اون رو پیدا نکردم.
اگه چشمات رو خوب باز کنی میبینی نوشتم یک شایعه!
نه تکسچری از بیگ فوت هست نه اسکلتی.

کدوم قبرستونا؟ همونی که میگم توی تگ داره؟
بذار آقا مرتضی بهمون بگن.

ببین بچه تو هنوز کوچکتر از آن هستی که با من کل کل کنی چشمات انگار مشکل داره برو پستتو ببین نوشتی که رودرختها چیزی دیدی

من نمیگم هلنا گوریل اون یکی سوالمو میگم همون مغازه ی میشل منظورم michelli بود اسمهاشونو قاطی کردم که ماشینمونو درست میکنه

ابن دفعه به خاطر r3z میذارم ولی دفعه ی بعد خودت باید جواب دیگران رو بدی خودت تاپیک زدی خودتم باید پاسخگو باشی

این عکس قبرستان در لوس سانتوس:

اینم عکس قبرستان در palomino creek :

اینم عکس جسدها:
البته نقشه ی من با شما فرق داره

V A H I D
03-07-2007, 10:46
فقط عکس اول معلومه لطفا ویرایش کنید

hojjat_game_carbon
03-07-2007, 10:49
چند تا پست؟

morteza_m2n
03-07-2007, 12:30
فقط عکس اول معلومه لطفا ویرایش کنید
وحید جان منظورتو متوجه نشدم عکسها که واضح هستند مشکل کجاست؟

*PiNk PaNTHeR*
03-07-2007, 12:35
وحید جان منظورتو متوجه نشدم عکسها که واضح هستند مشکل کجاست؟
به لینک زیر برید و قبرستون رو هم میتونید پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

@R3Z
03-07-2007, 20:44
ببین بچه تو هنوز کوچکتر از آن هستی که با من کل کل کنی چشمات انگار مشکل داره برو پستتو ببین نوشتی که رودرختها چیزی دیدی

من نمیگم هلنا گوریل اون یکی سوالمو میگم همون مغازه ی میشل منظورم michelli بود اسمهاشونو قاطی کردم که ماشینمونو درست میکنه

ابن دفعه به خاطر r3z میذارم ولی دفعه ی بعد خودت باید جواب دیگران رو بدی خودت تاپیک زدی خودتم باید پاسخگو باشی

بابت کمکت ممنون مرتضی جان

*PiNk PaNTHeR*
03-07-2007, 22:22
مرتضی جان:
اولا:
Michel درسته.
دوما:
مغازه ی میشل همونیه که روش قلب داره... نمیفهمی کدومو میگم به من ربطی نداره.
سوما:
بچه بازی درنیار وگرنه گزارش میدم.

@R3Z
04-07-2007, 01:43
مغازه ی میشل تو los santos یا توی جای دیگست؟

*PiNk PaNTHeR*
04-07-2007, 01:47
مغازه ی میشل تو los santos یا توی جای دیگست؟
توی San Fierro هست.

morteza_m2n
04-07-2007, 10:15
مرتضی جان:
اولا:
Michel درسته.
دوما:
مغازه ی میشل همونیه که روش قلب داره... نمیفهمی کدومو میگم به من ربطی نداره.
سوما:
بچه بازی درنیار وگرنه گزارش میدم.

اولا:
michelli درسته

دوما:

خودم ميدونستم كودومه فقط ميخواستم بدونم چقدر جنبه داري

سوما:

خودت شروع كردي برو به هركي دوست داري بگوووو

شما اين تاپيك رو درست كردين بايد هم جوابگوي سوالات ديگران باشيد.

@R3Z
04-07-2007, 12:33
آقا کوتا بیاین تاپیک داشت خوب پیش میرفت.

morteza_m2n
04-07-2007, 13:10
آقا این دوستمون پلنگ صورتی انگار یکمی بازی تو ذهنش قاطی پاتی شده :

منظورشون از میشل همون دوست دوختری که رنگ موهاش زرد واسم انگلیسیش هم michelli هستش ودر شهر san fierro است.

منظور این دوست صورتیمون از مغازه هم همون گارازی هستش که ماشینمون اونجا درست میشه

دوست صورتی لطفا در پستهای خود دقت کنید.

MohammadZero
04-07-2007, 14:34
بابا بی خیال چقدر بحث می کنید اگه نظر منو بخواهید 2 تا تایپک رو یکی کنید و با هم کمک کنید من هم هستم به خدا تایپک خوبی می شه

*PiNk PaNTHeR*
04-07-2007, 14:57
آقا این دوستمون پلنگ صورتی انگار یکمی بازی تو ذهنش قاطی پاتی شده :

منظورشون از میشل همون دوست دوختری که رنگ موهاش زرد واسم انگلیسیش هم michelli هستش ودر شهر san fierro است.

منظور این دوست صورتیمون از مغازه هم همون گارازی هستش که ماشینمون اونجا درست میشه
من برای آدمهایی توضیح دادم که توی بازی واردن و میدونن:
1- اسمش Michelle هست نه Michelli.
2- بچه نیستن و کل کل نمیکنن.
3- فرق گیم پلی رو با ایستر اگ میدونن.

S@eid
04-07-2007, 15:37
واقعا نمی فهمم ... چرا 3 تا تاپیک در مورد جی تی ای داریم ... اگه از همون اول حجت اون نکات مخفی
رو توی تاپیک اصلی میزاشت و براش یه تاپیک دیگه نمی زد الان این مشکلات نبود ...
مرتضی و پلنگ صورتی هم که هی بهم می پرن ... نمی خواین تمومش کنین ؟؟؟

یه چیزی هم بگم خطاب به مرتضی :
مرتضی جان اسم این دختر خانومی که دارین در موردش صحبت می کنین Michelle هست ...
شما کوتاه بیا ...

خدا کنه یکی از مدیرا بیاد یه سروسامونی به این تاپیک ها بده ...

morteza_m2n
05-07-2007, 10:41
من برای آدمهایی توضیح دادم که توی بازی واردن و میدونن:
1- اسمش Michelle هست نه Michelli.
2- بچه نیستن و کل کل نمیکنن.
3- فرق گیم پلی رو با ایستر اگ میدونن.
دوست صورتي:
1_ حالا هرچي غلط املايي ميگيري؟ مگه اينجا دبستانه؟ i يا e
2_فكر كنم تو p30world شما سن وسالت از همه كم باشه
3_شما ميدوني خوب بگو

ali-07
15-07-2007, 15:32
چرا اين تاپيك خوابيد داشت خوب پيشميرفت كه

*PiNk PaNTHeR*
15-07-2007, 15:49
چرا اين تاپيك خوابيد داشت خوب پيشميرفت كه
دیگه بچه بازی:13:

اینهم بک مطلب جدید:
1- در کنار چند سینما پوستری به نام Wizard of Ass میبینیم که یادآور کتاب Wizard of OZ میباشد.
2- این آتشفشان کوچک از دنیای واقعی بهره گرفته شده:

3- در مرحله ی Stowaway اگر بعد ازینکه داخل هواپیما شدید تا کنترل به دستتان است سریع بیرون بپرید، نشان میدهد که کارل روی کاپوت یک ماشین می افتد.
4- در مرحله ی Black Project اگر چربی زیادی داشته باشید تروث شما را برای ماموریت نمیپذیرد و میگوید که چربی خود را کاهش دهید.

morteza_m2n
15-07-2007, 16:13
دیگه بچه بازی:13:

اینهم بک مطلب جدید:
1- در کنار چند سینما پوستری به نام Wizard of Ass میبینیم که یادآور کتاب Wizard of OZ میباشد.
2- این آتشفشان کوچک از دنیای واقعی بهره گرفته شده:

3- در مرحله ی Stowaway اگر بعد ازینکه داخل هواپیما شدید تا کنترل به دستتان است سریع بیرون بپرید، نشان میدهد که کارل روی کاپوت یک ماشین می افتد.
4- در مرحله ی Black Project اگر چربی زیادی داشته باشید تروث شما را برای ماموریت نمیپذیرد و میگوید که چربی خود را کاهش دهید.

اينكه سوال بكنيم ونتوني جوابشو بدي شد بچه بازي:2:

MohammadZero
15-07-2007, 16:27
بابا این تایپک خوبه ادامش بدین من هم هر اطلاعاتی داشتم می گذارم

ali-07
15-07-2007, 18:17
اينكه سوال بكنيم ونتوني جوابشو بدي شد بچه بازي:2:
خواهش ميكنم ديگه شروع نكن:8:

@R3Z
15-07-2007, 22:37
pink panther جان عکسه ف=-=-- ی=-=-=-ل-=-=ت=-=ر=--=ه

morteza_m2n
16-07-2007, 14:00
این هم عکس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به روی چشم

*PiNk PaNTHeR*
16-07-2007, 15:45
اگه این سایت فیلتره عکسها رو میذارم جای دیگه.

*PiNk PaNTHeR*
26-08-2007, 22:21
سلام.
یک تاریخچه ی باحال از سری Gta پیدا کردم فردا خواهم گذاشت.

B U L U T
16-09-2008, 21:48
سلام.
یک تاریخچه ی باحال از سری Gta پیدا کردم فردا خواهم گذاشت.

ميشه بزاريد ممنون ميشم
در ضمن اين تمايل چي هست كه من بايد تيك بزنم

ali-07
17-09-2008, 05:24
كدوم تمايل هان همون كه ميگه اخرين پست اين تاپيك مال .....روز قبله؟ها؟
هواست نيستا اخرين پست اين تاپيك مربوط به 08-26-2007, 10:21 هستش پلنگ جون هم بن شده كسي نيست جواب شما رو بده

B U L U T
17-09-2008, 11:27
كدوم تمايل هان همون كه ميگه اخرين پست اين تاپيك مال .....روز قبله؟ها؟
هواست نيستا اخرين پست اين تاپيك مربوط به 08-26-2007, 10:21 هستش پلنگ جون هم بن شده كسي نيست جواب شما رو بده
ببخشيد ندونستم

ali-07
17-09-2008, 12:04
قربانت اشكالي نداره

HoJJaT_007
24-10-2008, 02:23
من دو سه تاشونو تست کردم کار کردند

اما گوریل نه !

IPHONE 3g
25-10-2008, 13:25
سلا من یه جا دیدم با یه رمز cj تبدیل به سوپر من شد ولی من هرچی رمزو زدم میشد بت من(bekknqv) بعد پروازم میکرد چجورییییییییییییییییییییی یییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arsham1717
12-03-2015, 16:42
من که نفهمیدم چجوری برم دنیای مردگان

در ضمن اگه سمپ بازی میکنن ای پی تون رو بدین منم بیام لطفا:n05: