PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در مورد رایت دیویدی با فرمت دیویدی

ALI16437
05-06-2007, 13:28
با سلام به همه دوستان.

من چند وقت پیش یک دیویدی رایتر plextor pa750A گرفتم تا حالا با هاش فیلم دیویدی رایت نکرده بودم
در رایت فرمتهای دیگه در دیویدی هیچ مشکلی نداشت به راحتی 3 یا 4 فیلم در فرمت دیتا یا وی سی دی
در اون رایت میشه
چند تا عکس گرفتم از ارورهای که میده با چند نرم افزار مختلف .

اولیش کلون ورژن 5.3.0.1 بود به راحتی ایمیج میگیره ایمیج در Virtual CloneDrive به خوبی و بدون مشکل باز میبشه و نشون میده باCyberLink PowerDVD ولی موقع رایت ارور زیر رو میده.در موقع رایت یک دفعه تا اخر 100 درصد پر میشه و ارور زیر رو میده مثل مواردی که سیدی قفل داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به این چند عکس که از CloneDVD2 گرفته شده هم نگاه کنید.

اینم باAshampoo Burning Studio 2007

حالا به نظر شما مشکل از چیه.راستی من یک چیزهای درمورد قفلهای خاصی که واسه فیلمهای دیویدی هست
شنیدم یک جا یک مقاله نوشته شده بود.یعنی این می تونه علتش قفل باشه و اگر اینطوره .
اینهمه دیویدی کپی چطوری کپی میشه.

Alireza_Shafaei_PCworld
05-06-2007, 13:53
برنامه Anydvd را نصب کن حل میشه!

ALI16437
05-06-2007, 14:07
یک سرچی توی سایت کردم درباره رایت دیویدی یک جای نوشته بود .

"نوشته شده توسط M A T R I X
خیلی ممنون ، بعد از نصب clone CD ،برنامه Any DVD رو نصب کنم و بعد DVD Mobile رو ؟

میدونید DVD Mobile برای چه کاری هست ؟ Any DVD یه برنامه توکار و پنهانی هست ، درست میگم؟ یعنی عملکرد و عملیات اون رو نمی بینیم ، درسته؟

بله عزيز حرف آقا محسن درسته و هر سه برنامه مربوط به شركت توليد كننده كلون سي دي هست
در ضمن فرق نداره كدوم رو اول نصب كني فقط بايد كلون سي دي رو اول نصب كني بعد هر كدوم را كه خواستي در ضمن تو بعد از نصب سه تا برنامه فقط كلون سي دي رو اجرا مي كني و اون دوتاي ديگه رو تو كاري نداري اونا خودشون كار خودشونو انجام مي دن اني دي وي دي يه برنامه براي شكستن قفل دي وي دي هستش و اون يكي هم قفل هاي منطقه اي رو باز مي كنه و همينطور به كلون سي دي براي ايميج گيري از دي وي دي كمك مي كنه اگه بازم سوال داشتي من در خدمتم
فقط توجه كن ورژن آخر كلون رو نصب كني "

دوستان اگر کسی مقاله ای دراین مورد داره یا لینکی ممنون میشم همینجا قرار بدید.
یا یکم در مورد نوشته فوق توضیح بدید .
من
DVD Mobile این نرمافزار رو ندارم لینک دانلود یا نرمافزار مشابهای رو معرفی کنید.
راستی هر دو اینها DVD Mobile و Any DVD به همراه clone CD لازم است یا فقط یکیش کفایت میکنه.

Alireza_Shafaei_PCworld
05-06-2007, 15:10
دوست من نسخه جدید ANYDVD خداس و به هیچی دیگه نیاز نداره
این برنامه توی back ground کار میکنه و کاری به کارت هم نداره
برای رایت DVD بهتره از Alcohol 120% استفاده کنی
در ضمن تا اونجایی که یادمه با Clone CD نمیشه DVD رایت کرد!
وقتی برنامه اجرا شه اتوماتیک تمام قفلهای DVD را میشکنه
اونوقت میتونی با برنامه های رایت DVD فیلم راحت کار کنی

ALI16437
05-06-2007, 16:00
دوست عزیز از بابت راهنماییت ممنونم من این رو AnyDVD 6.1.1.4 نصب کردم با clone image گرفتم
با الکول امتحان کردم بازم ارور داد اینم عکسش.

با clone cd نمیشه دیوی دی رایت کرد پس چرا میشه ایمیج گرفت ایمیجشو با چی رایت کنم.

Alireza_Shafaei_PCworld
05-06-2007, 18:41
دوست عزیز از بابت راهنماییت ممنونم من این رو AnyDVD 6.1.1.4 نصب کردم با clone image گرفتم
با الکول امتحان کردم بازم ارور داد اینم عکسش.

با clone cd نمیشه دیوی دی رایت کرد پس چرا میشه ایمیج گرفت ایمیجشو با چی رایت کنم.

شما که Alcohol داری دیگه چرا با CloneCd ایمیج میگیری؟
با خوده Alcohol ایمیج بگیر!

ALI16437
05-06-2007, 22:13
عزر میخوام ظاهرا من نتونستم منظورم رو درست برسونم معمولا وقتی سیدی غیر قابل رایت است یا قفلهای

عجیب غریب داره ازش ایمیج نمیشه گرفت وقتی ایمیج میشه گرفت و ایمیج هم بدون مشکل کار میکنه فکر کنم

نباید با رایت هم مشکلی باشه.این چند تا دیویدی رو من کامل از رو ایمیج نگاه کردم هیچگونه مشکلی نداشت

ولی موقع رایت با nero و Alcoho وCloneCd و Clone DVD ارور میده تمیدونم چرا.

میتونم با Convertor تبدیلش کنم به یک فرمت دیگه وبعد بدون مشکل با nero رایتش کنم رو دیویدی یا سیدی
ولی من دنبال اینم که ببینم مشکل کجاست.

راستی دوست عزیز من با Alcohol ایمج گرفتم بعد خواستم رایتش کنم چون ایمجی که با clone بگیری
حداقل بصورت پیش فرض نمیشناسه.و این ارور رو داد.

راستی من این برنامه CloneDVDmobile رو هم از سایتش بصورت مدت دار گرفتم نصب کردم ولی مشکل همچنان
پابرجاست .

بابا یکی نیست راهنمایی کنه ما چطور dvd فیلم رو رایت کنیم.

ALI16437
07-06-2007, 19:43
کسی نمیدونه dvd فیلم رو چه جور باید رایت کرد.

ALI16437
08-06-2007, 18:13
ممنونم ار alireza به خاطر راهنماییهای بی دریغش مشکل حل شد.
ویندوز رو عوض کردم نرم افزارهای clone cd و Any Dvd رو نصب کردم و با سرعت خیلی پایینتر از چیزی که
باید رایت بشه رایت شد با 4x روی دیویدی که نوشته بود تا 16x ما هم که فقط 8 و10 میخواستیم رایت کنیم

به هر حال ممنونم .