PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : softlock قفلي كه صد در صد جلوي clone cd مقاومت مي كند

mahramasrar2
05-06-2007, 05:00
دوستان من مدتهاست كه به دنبال يك قفل منا سب مي گشتم والان يك لينك پيدا كردم ولي متاسفانه نمي توانم داونلود كنم دوستان لطف كنند در صورت امكان تست ونتيجه را اطلاع دهند اين قفل ادعا مي كند كه صد در صد در مقابل رايت مقاوت كرده وسي دي مقاوي را در مقابل بيشتر قفل شكن ها ارائه مي دهد توضيحات ولينك داونلود در زير است لطفا در صورت موفقيت در داونلود نتيجه را اطلاع دهيد

Softlock.CD 4.0
CD protection is a popular protection technique. Many software vendors use this
technique to protect their software from illegal distribution, especially those
companies who produce multimedia, educational, and gaming software. On the other
side the popularity of CD protection encourages crackers to produce anti-protection
techniques.
The Softlock Company has worked in CD protection since 1995, the research and
development team of Softlock studied all possible techniques, the benefits and
penalties of each one, and after all the research was conducted, a new technique was
born in 1998 and it became the most popular solution. The Softlock CD protection
technique is very powerful against illegal copying, and very stable on any operating
medium.
Softlock.CD is a very powerful technique. There is no backup/copy/emulation technique available for it until now since 2 years.

Softlock.CD succeeds to stop advanced CD coping and emulation tools like:

Alchol 120%
CloneCD
CDSpace
VirtualCD
Blindwrite
Daemon Tools

Also, Softlock.CD is protected against specialized cracking, reverse engineering, debugging, and disassembling.

Softlock.CD compatible within 99.6% of available CD/DVD drives in the market. Our lab tests our technique against following drives:
CD-ROM / CD-Writers Drives
DVD-ROM / DVD-Writers / Combo Drives
Brand name drives like Dell, HP, Siemens...and others
External USB CD/DVD drives (Other techniques do not support those drives)
Old and slow drives like 2x, 8x, 16x, 24x, 32x (Other techniques do not support those drives)

CD Stampering can be made at any CD Stampring factories allover the world. Softlock.CD does not required and special equipments or implementaion methods.

لينك داونلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا اين سايت پر از قفل گزار هاي مفيد ديگري نيز هست كه براحتي مي توانيد داونلود كنيد

Hossein Adeli
05-06-2007, 07:33
سعی می کنم آزمایش کنم و نتیجه رو بگم

K A R I M I
05-06-2007, 08:50
سلام
این حجمش 23 مگ هست و سعی می کنم که تا آخر امروز دانلودش کنم و نتیجش رو هم بگم .

v65j
05-06-2007, 09:08
این مگه Free هست؟

mahramasrar2
05-06-2007, 10:47
نه ولي به نظرم كركش رو چند جا توي گوگل ديدم دوستان لطف كنند وبروي لينك كليك كنند ودر صورتي كه داونلود با موفقيت شروع شد نتيجه را اعلام كنند در آنصورت مي توانند cancel كنند واز ادامه داونلود منصرف شوند البته به نظر من بهتر است تا انتها دانلود كنند اين بهترين وپر قدرت ترين قفل فعلي است كه لينك دانلودش در اينترنت يافت مي شود البته من به قفل هاي پر قدرت تر مثل cdcops كاري ندارم چرا كه آنها فاقد لينك دانلود هستند منظور من در بين قدرت مند ترين قفل هاي موجود فقط همين يكي داراي لينك دانلود است دوستان لطف كنند اطلاع دهند ضمنا در صورتي كه لينك با كرك اين برنامه يا لينك كرك تنهاي برنامه را نيز اگر يافتيد لينك را ذخيره كرده در همين محل مرقوم فرمائيد با تشكر -من سعي مي كنم در صورت موفقيت به داونلود يك اموزش براي استفاده دوستان بسازم

Mohammad amir bazrafshaN
05-06-2007, 11:29
به نام خدا
آره يكي امتحانش كنه و خبرش رو هم بده.منتظريم

yashar8000
05-06-2007, 11:33
دوست عزیز اسم کامل این نرم افزار گران قیمت اسم کاملش softlock protection kit هست که قیمتش 20000 هزار دلار هست . فکر کنم یه شرکت عربی پشتش وایستاده. 5 سال هست که کسی نتونسته قفلشو بشکنه.سایت اصلی اش هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست. اینی که شما میگین 23 مگ است نسخه ی دمو هست.فقط سربرگ usbآن کار میکنه . و چون سخت افزار usb آن در دست نیست . با آن هم نمیشه هیچ کاری کرد.بقیه سربرگ ها باید نرم افزار را رجیستر کنی و credit بخری و قفل گزاری این نرم افزار تحت اینترنت هست . و به صورت آفلاین نمی تونی باهاش قفل بزاری. من نرم افزار را کرک کردم . حالا رجیستر شده اش دست من هست با تمام سربرگ ها.و نرم افزار را از حالت دمو خارج کردم . فقط برای قفل گزاری باید به اینترنت وصل بشی. و کردیت شما باید چک بشه. اگر ولید باشه می تونید قفل بگذارید.حالا هر کاری می کنم .دیگه نمی تونم ارتباطشو از اینترنت قطع کنم . دیگه زورم بهش نمی رسه. باید یه لودر درست و خسابی براش نوشته بشه.
در ضمن این نرم افزار روی vcd,audio,mp3,flash,pdf,data,....قفل گزاری می کنه . علاوه بر اینها می تونید باهاش قفل تلفنی و قفل سخت افزاری (usb)هم بگزارید

در ضمن هیچ کرکی برای آن تو اینترنت نیست 1سال هست دنبال کرکشم. قدرت این نرم افزار از cdcops بیشتر است.نسخه 2.9 سی دی کاپس کرک شده. که هیچ از سی کاپس براحتی میشه با کلون ایمیج ورداری و تو شبیه ساز ها ایمیج کار میکنه.
قیمت سی دی کاپس 2 میلیون هست ولی قیمت سافت لاک........
کرکشم 5 مگ هست که خودم کرک کردم . البته فقط مونده قسمت فطع ارتباطش از اینترنت.هر کس این کرک را میخواد . پیغام خصوصی بده

mehdi_7070
05-06-2007, 15:46
بهتر هست يك نگاهي به برنامه PreGap بيندازيد ...

+ اين پست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
05-06-2007, 20:18
اگر به بخش توضيحات Pregap image Builder ورژن 0.13 دقت كنيد ميبينيد كه اين برنامه ميتونه از Softlock ايميج بگيره.
Basically made to make a backup for tzCopyProtection, But it worked for
CD-Guardian , RockLock , SoftLock and WTM CD Protect,Negahban Golden Plus

Pregap رو دست كم نگيريد :8:

mahramasrar2
06-06-2007, 04:19
دوستان لينك بالاخره سالم است يا نه؟ كسي دانلود نكرد؟

hakhamanesh
06-06-2007, 08:07
دوستان لينك بالاخره سالم است يا نه؟ كسي دانلود نكرد؟
لينك سالمه من دانلود كردم

negahefarda
08-06-2007, 13:43
با سلام . دوستان عزيزم خسته نباشيد .
دوست عزيزم mahramasrar2 كه تو دانلود موندي بايد بگم : طبق گفته دوستان سايت برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اين سايت هم با ايران مشكل داره . پس راه حلش اينه كه حتماً بايد با ------ بري ودانلودش كني من خودم Softlock Protection Kit نسخه 4 اونو (به گفته سايتش ) دانلود كردم ولي ريجيستر شده نيست .

دوست عزيزم من اگه نتونستي دانلود كني شب حتماً ميشه .

و آقا yashar اگه ميشه كرك رو هم به ما بدن : متشكر ميشيم .

تا بد بدرود

mahramasrar2
09-06-2007, 00:17
دوستان ورژني كه لينكش رو گزاشتم با تشكر از دوستمان ورژن بروز شده اين سايت است ودرست است تحت ------ است وبراحتي هم قابل دريافت است ضمنا وژن برعكس تصور همه ورژن 4 نيست بلكه ورژن 2007 يا جديد اين برنامه است يعني ورژن 5 كه با pregap ياخته persian kitty جان نيز غير قابل كپي است نام كامل اين برنامه به صورت زير است
softlock protection kit 5.0

mahramasrar2
09-06-2007, 00:19
ضمنا من برنامه را رجيستر كردم وشماره سريال را هم گرفتم شماره سريال به قرار زير است تا فول ورژن شود ولي متاسفانه جهت ساخت قفل بايد به سايت وصل شد ونياز به اكانت دارد
serial=247E85F2-66438D70-461ED5CB-BD139571

دوستان راهي به ذهنشان نمي خورد؟ باور كنيد ارزشش را دارد من تست كردم ولي سي دي قفل گزاري شده فقط بروي كامپيوتر خودم قابل اجرا است ولي جدا قوي است درواقع غير قابل باور است حيف است اگر نتوان آنرا كرك كرد

hakhamanesh
09-06-2007, 08:06
شايد اونها برنامه ارو آپديت كرده باشن تا در مقابل Pregap مقاومت كنه اما پرشين هم ميتونه Pregap رو آپديت كنه تا همين ورژن رو هم بزنه.شايد هم اين كار رو نكنه...
بابت سريال ممنون-با اين سريال تمام سربرگها ظاهر شد و حالا ميشه برنامه ارو تست كرد.

omidi85
09-06-2007, 08:42
این سریالی که دادید یوزرنیم هم میخواد
اصلا فکر نکنم مال این ورژن باشه
یک دفه دیگه مرور کن

hakhamanesh
09-06-2007, 10:17
این سریالی که دادید یوزرنیم هم میخواد
اصلا فکر نکنم مال این ورژن باشه
یک دفه دیگه مرور کن
يوزرنيم ايناشو هر چي دوست داشتي وارد كن.

yashar8000
09-06-2007, 12:57
من نرم افزار را کرک کردم و از حالت دمو خارج کردم . و به اسم خودم هم رجیستر کردم . ودیگه نیاز به رجیستر شدن نداره. تمام سربرگ ها و تمام گزینه ها کار می کنن به صورت آفلاین. برای قفل گزاری باید به نت وصل بشی
من این کرک را طوری کردم که هرکس این کرک را ازمن بگیرد .فقط روی سیستم خود شخص کرک کار خواهد کرد. برای اکتیو کردن کرک باید من شماره سریال بهتون بدم
هر کس کرک را می خواهد پیغام خصوصی بده.

خدمت هخامنش عزیزم باید بگم که این هفته ردیف میشه!!!!!!!!!!!

mehdi_7070
09-06-2007, 13:02
شايد اونها برنامه ارو آپديت كرده باشن تا در مقابل Pregap مقاومت كنه اما پرشين هم ميتونه Pregap رو آپديت كنه تا همين ورژن رو هم بزنه.شايد هم اين كار رو نكنه...

PreGap Image Builder دیگر بروز رسانی نخواهد شد !

hakhamanesh
09-06-2007, 13:07
PreGap Image Builder دیگر بروز رسانی نخواهد شد !
CdFactory در راه است...

mehdi_7070
09-06-2007, 13:32
CdFactory در راه است...
من گفتم PreGap ، چون شما گفتی PreGap !

omidi85
10-06-2007, 08:08
يوزرنيم ايناشو هر چي دوست داشتي وارد كن.

خیلی ممنون

mahramasrar2
10-06-2007, 08:53
دوست من ياشار آيا كرك شما توانائي قفل گزاري هم دارد؟ چونكه من به سايت اصلي بايد وصل بشوم وآنوقت از من
credit يا همان مبلغ اعتباري معادل 650 دلار مي خواهد ودر صورتي كه فقط گزينه test را فعال كنم آنوقت سي دي قفل گزاري شده فقط بروي سيستم خودم كار مي كند آيا ديگر دوستان هم همين مشكل را دارند؟ در مورد كرك ياشار چي آيا آن هم همين مشكل را دارد؟ كسي كرك ديگري سراغ ندارد كه از ارتباط با سايت برنامه جلوگيري كند وگزينه final را فعال كند تا قفل گزاري صورت بگيرد؟
از كركر ها كسي توانائي اين كار را ندارد
olydbg كارها لطفا بشتابيد وقت تنگ است منتظر نظرات شما هستيم